TJ Sokol Mnichovo Hradiště – TJ Slavoj Vrdy 6 : 1

TJ Sokol Mnichovo Hradiště – TJ Slavoj Vrdy
6:1
S aktuálně prvním týmem tabulky Středočeského krajského přeboru se utkali v sedmém kole
soutěže nohejbalisté z vísky Vrdy.
Utkání se pro domácí tým oslabený o dva hráče nezačalo vyvíjet vůbec dobře. První dvojice
Šimáně, Kašpárek se po celé dva sety sehraně působícím hostům Havránkovi s Vavřinou bodově ani
nepřiblížila. S domácími mohlo být ještě hůře po zápasu druhých dvojic. Slibné vedení 9:8 ve třetím
setu však hostujícímu deblu Kyliánek, Šoupal na výhru nestačilo a po dvou vydřených míčích v poli
domácí šťastně srovnali krok. Zde domácí tým podržel hlavně jistě a bez nervů hrající Lukáš Budkai.
Souboj prvních trojic nabídl z obou stran napínavé a otevřené utkání. Výhru ve třetím setu strhli na
svou stranu hráči Mnichova Hradiště, kteří prokázali silnější tah na branku a větší vůli po vítězství.
Zápas druhých trojic poměrně překvapivě s přehledem zvládla také trojice domácích hráčů a po
setech 10:6, 10:7 byl stav utkání již 3:1. Zápas vložených dvojic svou kvalitou spadal hluboko do pole
okresních soutěží. Vcelku vyrovnaný stav panoval jen díky tomu, že se nedařilo hráčům na obou
stranách, trpělivější se však opět ukázali domácí. V zápase jednotlivců se utkal domácí Šimáně
s veteránem Kyliánkem. Dva sety tento vyhecovaný zápas nerozhodly, ve třetím setu prokázal domácí
hráč více trpělivosti a s pomocí několika chyb soupeře zvítězil. Druhá trojice hostů si v sobotu
s formou nepotykala a svůj zápas i celé utkání odevzdala již suverénnímu soupeři.
Výsledek 6:1 sice vypadá jednoznačně, ale kdyby byl stav po třech odehraných zápasech 0:3,
nikdo by se nemohl divit. Domácí tým však zvládl vypjaté momenty na jedničku a od poloviny utkání
již na hřišti dominoval. Zasloužené vítězství= další 2 body do tabulky pro Mnichovo Hradiště.