Ovládací hydraulika / Hydraulics Deutz Fahr D 9 8298 222 5

Komentáře

Transkript

Ovládací hydraulika / Hydraulics Deutz Fahr D 9 8298 222 5
CZ
Katalog náhradních dílů
GB
Spare parts catalog
Ovládací hydraulika / Hydraulics Deutz Fahr D 9 8298 222 5
Ovládací hydraulika / Hydraulics Deutz Fahr D 9 8298 222 5
Strana 2 |
Ovládací hydraulika / Hydraulics Deutz Fahr D 9 8298 222 5
Ovládací hydraulika / Hydraulics Deutz Fahr D 9 8298 222 5
Strana 3 |
Pozice / Position
Objednací číslo / Order Number
Množství / Quantity
Název
Name
1
0002021
2
0148676
1
Ventil RMB 202
Valve RMB 202
4
Zástrčka 413448E
3
Bolt 413448E
0005081
1
Ovladač IP-6055
Joystick IP-6055
4
0002097
2
Bowdeny
Bowdens
5
0145398
2
Hrdlo 114156822
Intel branch 114156822
6
0146586
1
Prachovka zástrčky 6223 Modrá
Dust cover 6223 Blue
7
0146608
1
Prachovka zástrčky 6225 Zelená
Dust cover 6225 Green
8
0146597
1
Prachovka zástrčky 6224 Žlutá
Dust cover 6224 Yellow
9
0146575
1
Prachovka zástrčky 6222 Červená
Dust cover 6222 Red
10
0108680
0,20
Lišta S 7216
Plinth S 7216
11
0152988
0,20
Trubicová pružina 17/21
Tube spring 17/21
12
0034595
6
Pásek stahovací CB 7,6x300
Tape PVC CB 7,6x300
13
9 8916 060 5
1
POJISTKA
Fuse
14
9 8916 053 5
1
Vodič
Cable
15
0140899
8
Podložka 8
Washer 8
16
9 8530 124 5
1
Držák rozvaděče
Holder for valve
17
0146916
1
Zásuvka 7 pólová 12V
Drawer 7 pin 12V
18
0306801
3
Šroub M5x40
Screw M5x40
19
0152779
1
Štítek AHN 001504
Label ANH 001504
20
0172722
1
Cu kroužek 7327-2115
Cu Ring 7327-2115
21
0321651
4
Šroub M8x20
Screw M8x20
22
0140998
4
Podložka 8
Washer 8
23
0013926
4
Podložka 12
Washer 12
24
0366619
4
Šroub M12x25
Screw M12x25
25
0172711
1
Oko 7474-4015
Eye 7474-4015
26
0172700
1
Cu kroužek 7327-2215
Cu Ring 7327-2215
27
0172689
1
Šroub dutý 7093-2248
Screw 7093-2248
28
0002594
1
Hadice DN12x2400 DKOL/RN
Hose DN12x2400 DKOL/RN
29
0147521
1
Hadice DN12x3000 DKL90/DKL
Hose DN12x3000 DKL90/DKL
Ovládací hydraulika / Hydraulics Deutz Fahr D 9 8298 222 5
Pozice / Position
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Strana 4 |
Ovládací hydraulika / Hydraulics Deutz Fahr D 9 8298 222 5
Objednací číslo / Order Number
Množství / Quantity
Název
0151041
1
Hadice DN12x2650 DKL/DKJ90
0131846
1
Spojka 30311515
0147202
1
Spojka 376811522
0147202
1
Spojka 376811522
0145453
1
Hrdlo 116154822
0290741
2
Šroub M8x80
0725791
2
Matice M8
0 8532 099 5
1
Držák ovladače
0032747
2
Šroub M8x30
0 8532 107 5
1
Podložka
0258082
2
Matice M8 samojistná
Name
Hose DN12x2650 DKL/DKJ90
Intel branch 30311515
Intel branch 376811522
Intel branch 376811522
Intel branch 116154822
Screw M8x80
Nut M8
Holder for Joystick
Screw M8x30
Washer
Nut M8
Kancelář prodeje náhradních dílů: Agrostroj Pelhřimov a.s., U Nádraží 1967, 393 12 Pelhřimov
T: +420 565 360 115, M: +420 728 862 334, [email protected]
Sale of spare parts: Agrostroj Pelhřimov a.s., U Nádraží 1967, 393 12 Pelhřimov
T: +420 565 360 193, M: +420 602 320 305, e-mail: [email protected]
Humpolecké strojírny Humpolec a.s., Pražská 490, 396 01 Humpolec
www.traclift.cz

Podobné dokumenty

DF 5G hydr

DF 5G hydr Ovládací hydraulika / Hydraulics Deutz Fahr 5G 9 8298 214 5 Ovládací hydraulika / Hydraulics Deutz Fahr 5G 9 8298 214 5

Více

stáhnout

stáhnout MONTÁŽNÍ NÁVOD pro a) kruhový nerezový dřez typ 526-U, 526/P-U b) kruhový nerezový dřez typ 5260

Více

BELARUS 952.5 hydr

BELARUS 952.5 hydr Hadice 2SN DN12x1600-DKOL-M22x1,5 / DKOL90-M22x1,5 Hadice 2SN DN12x1700-DKOL-M22x1,5 / DKOS90-M24x1,5 2SN DN12x1400-DKOL-M22x1,5 / DKOLM22x1,5

Více

CNH MAXXUM 6V + T6 LS hydr

CNH MAXXUM 6V + T6 LS hydr Ovládací hydraulika / hydraulics CASE MAXXUM 6V-LS 9 8298 204 5

Více

BELARUS 952.5 ram

BELARUS 952.5 ram Šroub M16x120-8.8-ISO4014

Více

Náhradní díly TATRA: Výprodej nadnormativních zásob

Náhradní díly TATRA: Výprodej nadnormativních zásob ks ks tks tks tks tks tks tks tks tks tks tks tks tks ks tks tks tks tks tks tks sks tks tks tks tks tks tks tks tks tks tks tks tks tks tks ks ks ks tks ks ks ks ks ks tks ks ks sks sks sks

Více