Tesák Lukáš – 3
Bareš Michal – 4
Pospěch Josef – 5
Mišurec Tomáš – 4
Hodnocení 1-10 bodů, 1- nejhorší výkon, 10 – nejlepší výkon. Hráč musí odehrát alespoň 30 min.
Asistent trenéra: Miloslav Tesař
Početná divácká návštěva mohla být s naším výkonem částečně spokojená alespoň v první
půli, kdy jsme se dostali do vedení a vytvořili si i další šance. Bohužel jsme v obou
poločasech nabídli soupeři našimi chybami spoustu příležitostí, které dokázal využít. Lubná
B oproti očekávání nepřijela posílena hráči prvního týmu, nicméně disponuje velmi silným
a kompaktním kádrem, proti němuž jsme se ve druhém poločase nedokázali prosadit.
2´ útočník hostů sám na Derku, branku míjí
25´ chyba Spáčila se Zbořilem, Lubná trefuje tyč naší branky
28´ dlouhý aut Zbořila, Jánský hlavou přehazuje brankáře – 1:0
30´ hosté po rohovém kopu srovnávají, tři naši hráči nedokázali útočníka uhlídat – 1:1
36´ neuznaný gól Zbořila po sporném faulu ve vápně
38´ výkop Derky, Mišurec zabíhá za obranu a pod padajícím gólmanem skóruje – 2:1
40´ střela Bareše do břevna, odražený míč nedokáže do odkryté branky dopravit Cigánek
41´ sporný zákrok ve vápně na Mišurce, po kterém se měla kopat penalta
44´ chyba Pospěcha, hráč překonává i Derku, na brankové čáře hasí Cigánek
45´ Derkovi při zpracování odskočí míč, hráč Lubné naši prázdnou branku mine
46´ po centru z křídla zaváhání Bareše a Kroupa skóruje hlavou k tyči – 2:2
60´ odraženou střelu po Derkově zákroku do odkryté branky umisťuje Kovařík – 2:3
66´ po Spáčilově ztrátě míče únik Kroupy, ten před prázdnou branku na Kovaříka – 2:4
69´ nedorozumění Bareše s Derkou, Kroupa hlavou přehazuje našeho brankáře – 2:5
74´ Derka před vápnem netrefuje míč, Kroupa do prázdné branky – 2:6
79´ po přihrávce Mišurce Gröpl sám ve vápně střílí mimo
85´ Derka chytá samostatný únik
87´ Derka boxuje míč, dorážka těsně vedle tyče.
V tomto kalendářním roce jsme na domácí půdě prohráli sedm utkání z osmi.
V následujícím kole přivítáme celek Troubek a věřme, že na našem hřišti konečně
zaznamenáme plný bodový zisk.

Podobné dokumenty

Kostelecký lázeňák 01/2012

Kostelecký lázeňák 01/2012 a pro detoxikaci organismu zábaly z bahna z Mrtvého moře.

Více

Microsoft Word Viewer - Zpravodaj ZKP_17

Microsoft Word Viewer - Zpravodaj ZKP_17 až do posledních hodů, kde se štěstí nakonec přiklonilo na Jindrovu stranu. Ten 450, Zolo 442. To Radek měl s Radimem jednodušší práci. Po první dráze sice vedl jen o 11 kolků (210-199), ale po změ...