Parts Manual ILD02 rev 10-01-05-2010

Komentáře

Transkript

Parts Manual ILD02 rev 10-01-05-2010
ROTARY SLOPE
MOWER
PARTS MANUAL
ILD02
vydání/revision 10-01-05-2010
Dvořák – svahové sekačky, s.r.o.
Dvorce 62
Havlíčkův Brod
58001
Czech Republic
Tel:
+420 569 425 767
Fax:
+420 569 429 239
Mail: [email protected]
Web: www.spider-cz.com
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Obsah
Motor Kawasaki FH 680 / Engine Kawasaki FH 680 ............................................................................ 4
Výfuk kulatý 02 / Exhaust pipe – rounded 02 ........................................................................................ 6
Nosník 02 / Girder 02 ............................................................................................................................. 8
Konzola ovladače 02 / Controller braket 02 ......................................................................................... 10
Kříž 02 / Cross 02 ................................................................................................................................. 12
Pomocná brzda pojezdu / Auxiliary drive brake .................................................................................. 14
Kapotáž sekačky 02 / Bonnet 02 .......................................................................................................... 16
Závěs kola / Wheel suspension ............................................................................................................. 18
Závěs kola / Wheel suspension ............................................................................................................. 20
Pohon kol / Wheel drive ....................................................................................................................... 22
Kolo / Wheel ......................................................................................................................................... 24
Rameno – komplet / Arm – komplete .................................................................................................. 26
Rameno – komplet / Arm – komplete .................................................................................................. 27
Motor natáčení kol / Steering servomotor ............................................................................................ 28
Kladky řetězu pojezdu .......................................................................................................................... 30
Skelet 02 / Skeleton 02 ......................................................................................................................... 32
Táhlo stabilizátoru / Stearing stabilizer bar .......................................................................................... 34
Čerpadlo / Pump ................................................................................................................................... 36
Čerpadlo / Pump ................................................................................................................................... 38
Palivová soustava / Fuel system ........................................................................................................... 40
Elektronika NBB 02/ Control unit NBB 02.......................................................................................... 42
Nářadí / Tools ....................................................................................................................................... 42
Elektronika NBB 02/ Control unit NBB 02.......................................................................................... 43
Pohon žacího ústrojí 02 / Moving device drive 02 ............................................................................... 44
Žací ústrojí / Moving device ................................................................................................................. 46
Nůž sestava / Blade set - 2Z01K140 .................................................................................................... 46
Těleso hnací / Driving bearing box (2Z01S000), ................................................................................. 48
Těleso hnané - napínací / Driven-Tighting bearing box (2Z03S000)................................................... 48
Maják ILD02/ Beacon ILD02............................................................................................................... 51
Výstražné štítky / Safety symbols ........................................................................................................ 52
Ostatní / Others ..................................................................................................................................... 53
2 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
3 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Motor Kawasaki FH 680 / Engine Kawasaki FH 680
No. Part No.
1 1M01S011
2 11013-7024
3 11013-7009
4 49065-2071
5 92070-7004
6 2M01S070
7 2M01S060
8 2M01S040
9 1M01S050.A
10 N804
11 1M01S060
12 1M01S070
13 11011-7003
14 49019-7001
15 2M01S020
16 2M02S010
17 N820
18 N805
19 N833
20 15004-7025
21 21188-7001
22 49040-7001
QTYKomplet SPIDER No.Text
1
Motor Kawasaki FH 680
1
Vzduchový filtr pro FH 680
1
Předfiltr pro FH 680
1
Olejový filtr - Kawasaki FH 680
2
Zapalovací svíčka NGK BPR4ES
1
Servomotor ovládání plynu FH680
1
Konzola ovládání plynu - Kawasaki
1
Táhlo plynu Kawasaki
1
Spínací relé starteru motoru
2
Šroub imbus M6x16
1
Kabel starteru 1
1
Kabel starteru 2
1
Kryt vzduch. filtru Kawa FH680
1
Palivový filtr Kawasaki
1
Zemnící kabel motoru
1
Drţák relé
2
Podloţka plochá 6
2
Podloţka pruţná 6
2
Matice M6
1
Karburátor
1
Solenoid karburátoru
1
Palivové čerpadlo FH680
4 / 53
Designation
Kawasaki engine FH680
Paper air filter, FH 680
Rough air filter, FH 680
Oil filter Kawasaki FH 680
Spark plug NGK BPR4ES
Servomotor FH680
Gas control bracket
Gas draw rod Kawasaki
Starter relay
Capscrew M6x16
Starter relay cabel 1
Starter relay cabel 2
Air filter case Kawa FH 680
Fuel filter Kawasaki
Engine earth wire
Starter relay bracket
Washer 6
Spring washer 6
Nut M6
Carburettor
Carburettor Solenoid
Fuel pump FH680
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Motor (engine) Kawasaki FH 680
4
5
6
8
7
15
14
20
21
5 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Výfuk kulatý 02 / Exhaust pipe – rounded 02
No.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Part No.
Komplet SPIDER No. QTYText
2M03S001
1 Výfuk - kulatý 02 - Kawa 680
2M03S072
1 Svody FH680
2M03S110
1 Kryt výfuku
2M03S090
2 Těsnění výkuku
N826
4 Podloţka pérová 8
N843
4 Matice M8
N806
3 šroub 6hr M6x20
N805
3 podloţka pérová 6
2M03S120
3 spona výfukového potrubí
6 / 53
Designation
Exhaust pipe - rounded 02 - 680
Exhaust pipe FH680
Exhaust pipe cover
Exhaust pipe gasket
Spring washer 8
Nut M8
bolt M6x20
Spring washer 6
Exhaust pipe clip
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Výfuk kulatý 02 / Exhaust pipe – rounded 02
4
5
6
2
8
9
7 / 53
1
3
7
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Nosník 02 / Girder 02
No. Part No. KompletSPIDER No.QTYText
Designation
1 2N01S000
1 Nosník 02
Girder 02
2 2N01S101
17 1 Modul zvedání
Elevation module
3 2N01S131
2 Motor zvedání 02
Elevation motor 02
4 2N01S091
2 Pastorek 14M
Pinion 14M
5 N826
10 Podloţka 8 pérová
Spring washer 8
6 N914
8 Matice M8 samojistící
Self locking nut M8
7 N807A
6 Šroub zap. Imbus M6x20
Bolt M6x20
8 2N01S040
1 Ozubený věnec 148
Gearing ring 148
9 N935
4 Úhlový kloub M8 CS 13R
Angular joint M8 CS13R
10 2N01K050
2 Ozubené soukolí
Bgearing
11 2N01S070
2 Čep soukolí
Gearing pivot
12 2N01S060
2 Pouzdro KU1210
Bushing KU 1210
13 N838
2 Podloţka plochá 10
Washer 10
14 N915
2 Matice M10 samojistící
Self locking nut M10
15 2N01S080
4 Kladka věnce 02
Wheel pulley 02
16 2N01S110
4 Čep věnce 02
Ring pivot 02
17 1K01S241
1 Nádobka
Vessel
18 1K01S251
1 Objímka nádobky
Vessel bushing
19 N805
2 Podloţka 6 pérová
Spring washer 6
20 N891
2 Šroub imbus M6x10
Bolt M6x10
21 N1009
1 Spojka přímá PC188
Direct clutch PC188
22 2N01S140
2 Třmen senzoru
Senzor bracket
23 N2085
4 Podloţka plochá 3
Washer 3
24 N2084
4 Šroub imbus M3x14
Bolt M3x14
25 N1044
4 Šroub imbus M4x10 m. zinek Bolt M4x10
26 2N01S150
17 1 Snímač výšky zdvihu levý
Elevation sensor left
27 2N01S160
17 1 Snímač výšky zdvihu pravý Elevation sensor right
28 2P332
1 Polep technické štítek ILD02 Technical specification label ILD02
29 2N01S210
2 Vloţka PAL 334
Bushing PAL 334
30 N913
4 Matice M6 samojisticí
Nut M6 selflocking
31 N820
4 Podloţka 6 plochá
Washer 6 flat
32 2N01K131
2 Servomotor zvedání 02 - sada Elevation motor 02 - set
8 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Nosník 02 Girder 02
3
7
25
4
5
6
21
2
1
17
28
18
19
27
20
22
6
26
5
23
15
24
16
13
14
9
12
5
8
10
11
32
9 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Konzola ovladače 02 / Controller braket 02
No.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Part No. KompletSPIDER No.QTYText
2N02S010
1 Konzola ovladače 02
1N02S071
1 Klakson Hella
1N02S020
1 Stop tlačítko
1N02S030
1 Miska sytiče
1N02S060
1 Šroub sytiče
N927
2 Šroub imbus M8x16
N826
2 Podloţka 8 pérová
N914
1 Matice M8 samojistící
N2032
2 Šroub imbus M6x20
N1089
2 Podloţka M6/6,4
N913
2 Matice M6 samojistící
N2097
1 Spínač navijáku
1N02S150
1 Drţák bowdenu
EN898
N2173
N2222
N2164
N821
N822
N869
P593
P592
1N02S100
1N02K150
30 -
1 Svorka kabelů
2 Příchytka
1 Šroub zap. Imbus M6x12
1
2
1
1
0,8
0,7
1
1
Šroub 6hr M5x16
Podloţka plochá 5
Matice M5 samojistící
Podloţka plochá 8
Lanko sytiče
Bowden - teflon
Klíč stop tlačítka
Paket spínač
10 / 53
Designation
Controller bracket 02
Horn Hella
Stop button
Choke button
Choke guide bolt
Bolt M8x16
Spring washer 8
Self locking nut M8
Bolt M6x20
Washer 6
self locking nut M6
Winder switch
Bowden holder
Cable clamp
Clamp
Bolt M6x12
Bolt M5x16
Washer 5
Self locking nut M5
Washer 8
Stranded wire
Bowden cable
Stop button key
Packet - switch
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Konzola ovladače 02 Controller bracket 02
6
4
5
12
23
3
9
1
7
2
15
10
14
11
16
21
24
22
17
18
13
20
8
18
11 / 53
19
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Kříž 02 / Cross 02
No.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
41
41
Part No.
KompletSPIDER No.QTYText
Designation
2K01S000
1 Kříţ 02 - svařenec
Cross 02 - welding
1K01S221
2 Hydromotor OMP40
Hydraulic motor OMP40
N2131
1 - 56
1 Hadice 1SC06x0,64
Hose 1SC06x0,64
N2130
1 - 56
1 Hadice 1SC06x0,95
Hose 1SC06x0,95
N2132
1 - 56
1 Hadice 1SC06x0,12
Hose 1SC06x0,12
N2114
1 - 56
1 T-kus s maticí XLEDL 08
T-kus with nut XLEDL 08
N2125
1 Hadice 1SC10x0,76
Hose 1SC10x0,76
N2129
1 Hadice 1SC10x0,56
Hose 1SC10x0,56
N2126
1 Hadice 1SC10x0,73
Hose 1SC10x0,73
N2127
1 Hadice 1SC10x0,42
Hose 1SC10x0,42
N2128
1 Hadice 1SC10x0,48
Hose 1SC10x0,48
2K02S010
1 Řemenice SPB 80 2 dráţky
Belt pulley SPB 80 PT2
2K02S011
1 Řemenice brzdy SPB 80 2 dráţky
Belt pulley - brake SPB 80 PT2
N854
2 Pero 8x7x30
Parallel key 8x7x30
2K02S060
2 Podloţka hydromotoru
Hydromotor washer
N826
4 Podloţka 8 pérová
Spring washer 8
N832
1 Šroub 6hr M8x25
Bolt M8x25
N2136
4 Šroub vratový M10x30
Bolt M10x30
N855
4 Matice M10 přírubová
Flange nut M10
N2137
2 Šroub 6hr M8x55
Bolt M8x55
2K02S040
1 Ventil EDH 12/42 05-12C-A-L3/4Valve EDH 12/42 05-12C-A-L3/4
N2138
4 Těsnění CU 27x32x1,5
Seal CU 27x32x1,5
N2139
4 Hrdlo XAL 12 R 3/4"
XAL 12 R 3/4"
2K02S050
1 Deska rozvaděče
Switchboard plate
N2140
4 Hrdlo XAL 12R1/2"WD
XAL 12R1/2"WD
2K01S040
4 Vodící pouzdro 02
Sliding bushing
N890
8 Šroub 3,5x19
Screw 3,5x19
N1058
4 Těsnění GEM 1/4
Seal GEM 1/4
N853
2 Průtokový šroub 1/4
Through-flow bolt 1/4
2K01K050
4 Táhlo zdvihu 02 - komplet
Drtaw rod 02 - complete
N914
2 Matice M8 samojistící
Self lock nut M8
N913
2 Matice M6 samojistící
Self lock nut M6
N820
2 Podloţka plochá 6
Washer 6
N807A
2 Šroub zap. Imbus M6x20
Bolt M6x20
N2141
2 Šroub 6hr M8x65
Bolt M8x65
N843
2 Matice M8
Nut M8
N2210
57 1 Hadice 1SC06 102cm/1/4"
Hose 1SC06 102cm/1/4"
N2211
57 1 Hadice 1SC06 85,5cm/1/4"
Hose 1SC06 85,5cm/1/4"
N896
57 4 Těsnění GEM 1/2
Seal GEM 1/2
N935
4 Úhlový kloub
Angular joint
173800978
1 Matka ventilu EDH
Ventil EDH Nut
N2141
2 Šroub 6hr M8x65
Bolt M8x65
N869
4 podloţka 8
Washer 8
N2116
2 Matice M8 samojistící
Nut M8 selflocking
12 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Kříţ 02 Cross 02
29 8 22 21
41
10
7
20 23 30 15 31 32
33
40
28
34
27
11
3
5
27
6
1
4
19
35
39
9
38
15
40
24
30
18
26
17
25
13
11
8
7
12
2
14
16
15
PROVEDENÍ PŘEPADOVÝCH HADIC PRO STROJE: 57 36
37
27
6
13 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Pomocná brzda pojezdu / Auxiliary drive brake
No.
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
10
11
12
12
13
14
15
16
17
18
19
20
20
21
22
23
24
25
26
26
Part No. KompletSPIDER No.QTYText
Designation
2K03K000
x
1 Brzda - sada
Brake - set
2K03S010
1 Konzola brzdy
Brake bracket
2K03S020
1 Třmen brzdy
Brake strap
2K03S030
1 Brzdové obloţení
Brake lining
2K03S040
1 Páka brzdy
Brake lever
N838
1 Podloţka plochá 10
Washer flat 10
N2233
1 Závlačka 2,5x18
Split pin 2,5x18
2K03S050
1 Brzdový válec
Brake cylinder
2K03S060
1 Manţeta pístku
Brake cup
2K03S071
1 Příruba doraz M4
Flange M4
N2234
1 - 283
3 Stavěcí šroub M3x6
Setscrew M3x6
N2254
284 3 Šroub M4x6 Imbus
Bolt M4x6
N2236
1 Hrdlo XAL 12-1 / 14-1,5
Throat XAL 12-1 / 14-1,5
N2077
1 - 173
1 Hrdlo XAL 7/16-20 / 14-1,5
Throat XAL 7/16-20 / 14-1,5
N2248
174 1 Hrdlo XAL 08 9/16-20 / 14-1,5 Throat XAL 08 9/16-20 / 14-1,5
N2237
1 Hadice 1SC06x0,7
Hose 1SC06x0,7
N845
2 Podloţka pérová 10
Spring washer 10
N2241
2 Šroub 6-hr M10x45
Bolt hex. M10x45
2K03S080
1 Čep vidlice
Fork pivot
2K03S090
1 Vidlice
Fork
2K03S130
2 Pruţina brzdy
Brake spring
N913
4 Matice samojisticí M6
Selflocking nut M6
2K03S100
1 - 283
1 Konzola pruţin
Spring bracket
2K03S101
284 1 Konzola pruţin
Spring bracket
2K03S110
1 Pojistka páky
Securing pin
N2239
2 Závlačka 1,6x16
Split pin 1,6x16
2K03K100
x
1 Konzola brzdy - komplet
Brake bracket - complete
2K02S011
1 Řemenice brzdy SPB 80 2 dráţkyBelt pulley - brake SPB 80 PT2
N2240
1 Těsnění GEM 12
Sealing GEM 12
N808
1 - 283
1 Kolík pruţný 3x24
Spring pin 3x24
N886
284 1 Kolík pruţný 2,5x20
Spring pin 2,5x20
14 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Pomocná brzda pojezdu / Auxiliary drive brake
15 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Kapotáž sekačky 02 / Bonnet 02
No.
1
2
3
4
5
6
7
Part No. Komplet SPIDER No. QTYText
Designation
2N04S010
1 Kapotáţ motor 02
Bonnet - engine 02
2N04K100
4 Kapotáţ rameno 02
Bonnet - arm 02
N919
4 Podloţka 8 velkoplošná
Bonnet washer
N918
4 Matice M8 uzavřená
Low acorn nut
2N04K200
122 4 Průchodka kapotáţe - kompletBonnet bushing - set
2N04K010
4 Kazeta
Shutter
N2096
4 Rychlouzávěr kapotáţe
Snap lock
7
6
16 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Kapotáţ sekačky 02 Bonnet 02
1
3
4
17 / 53
2
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Závěs kola / Wheel suspension
No.
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Part No. Komplet SPIDER No. QTYText
1P01K023
4 Převod UNI M8 - komplet
1P01K011
x
1 Vana komplet
1P01K003
x
4 Závěs kola M8 UNI
1P01S063
1 Hřídel kola_závit s diskem
1P01K110
x
1 Řetězové kolo Z10 komplet
1P01S180
1 Distanční krouţek 20-25-v22,5
1P01K241
x
1 Napínací segment II
N501
2 Loţisko ZVL 6004-2RS
N802
1 Pojistný krouţek vnitřní 42
1P02K030
x
1 Víko komplet
1P02S090
1 Řetěz MOFA 1/2 x 3/16 - 0,9m
1P01K063
x
1 Hřídel kola_závit s diskem II - set
Designation
Gear UNI M8 - complete
Housing - complete
Wheel suspension M8 UNI - set
Wheel schaft with sprocket
Sprocket Z10
Spacing ring 20-25-v22,5
Chain tensioner II
Bearing 6004 2RS
Circlip internal 42
Cover plate complete
Roller chain MOFA 1/2 x 3/16 0,9m
Wheel schaft with sprocket II - set
Hřídel kola závit s diskem II - set / Wheel shaft with sprocket II - set (1P01K063)
No.
1
2
3
4
Part No. Komplet SPIDER No. QTYText
1P01S063
1 Hřídel kola_závit s diskem
1P01S201
1 Borticí krouţek 25/20/v9,5
N921
1 Podloţka 12
N2054
1 Matice M12x1,5
18 / 53
Designation
Wheel schaft with sprocket
Spacing ring 25/20/v9,5
Washer 12
Nut M12x1,5
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
2
0
1
10
4
6
9
1
8
7
5
7
3
1
11
1
2
19 / 53
3
4
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Závěs kola / Wheel suspension
1P01K011
No. Part No.
1
2
3
4
5
6
7
8
Komplet SPIDER No. QTYText
1 Vana komplet
2 Šroub zap. imbus M8x25
2 Kolík pruţný 6x20
2 Šroub imbus M8x25
2 Pdloţka pérová 8
1 Šroub Imbus M8x30
2 Podloţka 8
1 Matice samojisticí M8
Designation
Housing - complete
Screw M8x25
Spring pin 6x20
Bolt M8x25
Spring washer 8
Screw M8x30
Washer 8
Nut M8
Komplet SPIDER No. QTYText
1 Řetězové kolo Z10
1 Podloţka C-RGS 6-20
1 Šroub 6hr M6x10
1 Pero těsné 5x5x12
1 Distanční krouţek 17/22/v9
Designation
Sprocket Z10
Washer C-RGS 6-20
Capscrew M6x10
Parallel key 5x5x12
Spacing ring 17/22/v9
Komplet SPIDER No. QTYText
1 Vahadlo
1 Čep 12x25
Patorek 9z
1 Podloţka plochá 6
1 Podloţka pérová 6
2 Šroub imbus M6x12
1 Šroub 6hr M6x12
Designation
Tenzioner lever
Pivot 12x25
Pinion 9z
Washer flat 6
Washer spring 6
Capscrew M6x12
Screw M6x12
Komplet SPIDER No. QTYText
1 víko
8 Podloţka pérová 6
8 Šroub imbus M6x20
Designation
Cover
Spring washer 6
Capscrew M6x20
1P01K110
No. Part No.
1
2
3
4
5
1P01K241
No. Part No.
1
2
3
4
5
6
7
1P02K030
No. Part No.
1
2
3
20 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
1P02K030 (No. 9)
1P01K030
1P01K011 (No. 1)
Víko komplet
Vana komplet
4
3
2
3
2
5
1
6
1
7
8
1P01K241 (No. 6)
1P01K240
(No.
Napínací
segment
II 6)
1P01K110 (No. 4)
Napínací segment komplet
Řetězové kolo Z10 komplet
4
5
4
1
2
1
3
2
3
21 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Pohon kol / Wheel drive
No.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
25
26
27
28
29
30
Part No.
1P01S151
1P01S152
1P01S500
2P02S020
2P02S010
1R01K001
1R01S022
1R01S046
1R01S221
2R01S230
N2040
N825
2R01S260
N0004
N506B
N812
N814
N818
N820
N826
N832
N922
N913
N2049
N822
2P02S030
2P02S031
2R01S240
2N01S170
N2082
N2196
2N01S180
Komplet SPIDER No.QTYText
Designation
4 Distanční krouţek 17-22-v41 Spacing ring 17-22-v41
4 Distanční krouţek 17-22-v5,5 Spacing ring 17-22-v5,5
4 Dorazový krouţek PA-6
Stop ring PA-6
4 Řemenice SPB 100
Pulley SPB 100
4 Řemen klínový XPB 1450 Lw V-belt XPB 1450 Lw
4 Rameno - komplet
Arm - komplet
4 Konzola převodu UNI II.
Bracket - UNI II.
4 Taper lock z18 pr.20 - komplet Taper lock z18D20 - complete
4 Madlo - nerez
Handle
4 Úchyt kapotáţe 02
Bonnet attachment 02
8 Podloţka plochá 5
Washer 5
8 Šroub imbus M5x16
Screw M5x16
1 Řetěz natáčení kol 02
Wheel steering chain 02
1 Spojka řetězu
Chain connection link
4 loţisko SBPFL 203 + domek Bearin SBPFL 203 + Housing
8 Šroub M6x16 ŢZN
Bolt M6x16
4 Pero těsné 5e7x5x12
Key 5e7x5x12
16 Šroub M4x8
Bolt M4x8
8 Podloţka 6 plochá ZN ţlutý
Bright washer 6
16 Podloţka pérová 8 ŢZN
Spring washer 8
16 Šroub M8x25 ŢZN
Bolt M8x25
4 Podloţka C-RGS 8-20
Washer C-RGS 8-20
8 Matice přesná M6 samojistící Bright self-locking nut M6
4 Šroub 6hr M8x16
Bolt M8x16
8 Matice M5 samojistící
Bright self-locking nut M5
1 Segment snímače
Sensor segment
17 1 Segment induktivního snímače Sensor inductive segment
30 1 Kryt vodiče
Wire cover
17 1 Indukt. Snímač smyk. Zatáčení Sensor inductive
2 šroub zap. imb. M3x8
screw M3x8
2 šroub zaoblený imb. M5x8
screw M5x8
1 drţák snímače
sensor holder
s
22 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Pohon kol Wheel drive
10
12
7
22
15
18
2
5
4
13
1
8
6
21
14
24
11
23
27
26
30
20
19
9
29
16
3
25
28
17
23 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Kolo / Wheel
No.
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Part No. KompletSPIDER No.QTYText
1P03K005
x
1 Kolo 16x6,5-8 10PR
1P03S010
x
1 Disk - šedý
1P03S022
1 Náboj kola - kuţel 02
1P01S201
1 Borticí krouţek 25/20/v9,5
1P03S040
1 Duše 4x8 - rovný ventilek
1P03S053
1 Pneu 16x6,5-8 - 10PR
N910
3 Matice kola
N921
1 Podloţka 12
N2054
1 Matice M12x1,5
N1099
1 Pero 5x5x22
1P03S070
3 Podloţka disku
Designation
Wheel - 16x6,5-8 10PR
Rim - grey
Wheel hub - conus 02
Spacing ring 25/20/v9,5
Tube
Tyre 16x6,5-8 - 10PR
Wheel nut
Washer 12
Nut M12x1,5
Parallel key 5x5x22
Disk washer
1P03S010
No. Part No.
1
2
3
4
KompletSPIDER No.QTYText
1 Disk
3 Šroub 6hr M8x25
3 Podloţka pérová M8
3 Matice M8
24 / 53
Designation
Rim
Bolt M8x25
Spring washer 8
Bright nut M8
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Kolo Wheel
0
9
3
2
7
10
1
8
1P03S010 (No. 1)
Disk
4
5
1
6
2
1
3
4
25 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Rameno – komplet / Arm – komplete
No.
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Part No. Komplet Spider No. QTYText
1R01K001
x
4 Rameno - komplet
1R01K010
x
1 Rameno
1R01K031
1 Hřídel řízení pr. 20 s oz. kolem
1R01S061
1 Distanční krouţek 25-20-v21
1R01S120
1 Těsnící krouţek - ECONOMOS
1R01S210
1 Kloub-rameno
1R01S270
2 Loţisko 61804 2RS
N510
1 Loţisko SKF NKI 55/35
N2041
1 Pojistný krouţek vnější pr. 20
N829
1 Pojistný krouţek vnitřní 32
N830
2 Stěrací krouţek 40-48-4/7 PUR
1R01S280
1 Distanční krouţek 25-20-v6
Designation
Arm - complete
Arm
Steering shaft 20 with pinion
Spacing ring 25-20-v21
Sealing ring
Ball joint
Bearing 61804 2RS
Bearing NKI 55/35 SKF
Circlip external 20
Circlip internal 32
Scraper ring 40-48-4/7 PUR
Spacing ring 25-20-v6
Rameno - komplet Arm - complete
5
6
3
6
11
8
9
0
10
4
7
1
2
26 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Rameno – komplet / Arm – komplete
1R01K010
No.
Part No.
1
2
3 N823
Komplet SPIDER No. QTYText
1 Rameno
2 Loţisko 40/40 KU
1 Maznice M6 rovná
Designation
Arm
Bearing 40/40 KU
Straight grease nipple M6
1R01K010 (No. 1)
Rameno
2
1
3
2
27 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Motor natáčení kol / Steering servomotor
No.
1
2
3
4
5
5
6
6
7
8
9
10
11
Part No. KompletSPIDER No.QTYText
Designation
1R01K001
1 Rameno komplet
Arm - complete
1R01S170
2 Kladka sestava
Pulley assembly
1R01S181
2 Distanční kr. kladka 10/24/v9
Spacing ring 10/24/v9 - pulley
1R02S016
1 Konzola řízení - APS
Steering bracket - APS
1R02S027
1 - 121
1 Ozubené kolo Z10-APS
Sprocket Z10 - APS
2R02S020
122 1 Kolo 12 PAL827
Sprocket 12 PAL827
1R02S082
1 - 121
1 Servomotor řízení - APS
Steering servomotor - APS
2R02S010
122 1 Servomotor řízení PAL827
Steering servomotor PAL827
N831
1 Šroub M10x40 ŢZN
Capscrew M10x40
N801B
3 Šroub M8x25
Screw M8x25
N835
1 Matice M10
Nut M10
2R02S030
122 1 Vloţka PAL827
Plug PAL827
2R02K100
x
1 Servomotor řízení PAL827 - kompletSteering servomotor PAL827 - set
Servomotor řízení PAL827 - komplet / Steering servomotor PAL827 - set
28 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Motor natáčení kol Steering servomotor
7
2
3
9
5
8
4
1
6
29 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Kladky řetězu pojezdu
No.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Part No. KompletSPIDER No.QTYText
Designation
1R01K001
4 Rameno komplet
Arm
1R01S170
2 Kladka sestava
Pulley assembly
N2073
1 Šroub imbus M10x30
Bolt M10x30
1R01S181
2 Distanční kr. kladka 10/24/v9 Spacing ring 10/24/v9 - pulley
1R01S190
1 Svorník sestava
Bolt set
N831
1 Šroub M10x40 ŢZN
Capscrew M10x40
N836
1 Šroubovitá pruţina F220A
Helical spring
N915
1 Matice přesná M10 samojistící Bright self-locking nut M10
N1036
2 Kluzné loţisko s lemem
Sliding bearing
2K02S031
1 Třmen nástavce
Extension piece clip
30 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Kladky řetězu pojezdu, wheel steering chain pulley
8
7
9
3
5
2
4
10
1
8
7
9
6
5
2
4
1
31 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Skelet 02 / Skeleton 02
3
4
5
5
6
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
2S02S120
2S02K071
2S02S060
2S02S061
2S02S020
2S02S021
1S01S050
1S01S080
2S02S050
1S01S070
N967
2S01S150
1S01S040
N860
N863
N864
1S01S090
1S01S190
1S01S180
N861
N862
2S02S090
N845
2S04K100
2S04K200
2N01S190
2N01S191
2S04K300
1S01K272
N2121
N914
N869
N2120
N913
N820
2S04K050
N2221
2Z01K090
2S04K500
15 15 15 15 15 15 -
15 15 -
2
4
4
4
4
4
4
4
4
4
1
1
1
1
1
1
1
4
4
8
4
4
4
1
1
4
4
1
8
30
4
4
14
14
14
8
1
Zábrana čelní
Bumper frontal
Táhlo stabilizátoru 02 komp.
Stearing stabilizer bar 02
Stabilizátor 02 50-100
Stabilizer 02 50-100
Stabilizátor 02 90-140
Stabilizer 02 90-140
Vodící tyč 02 50-100
Sliding bar 02 50-100
Vodící tyč 02 90-140
Sliding bar 02 90-140
Výztuha
Clamp
Dorazová pryţ
Stop rubber
Nástavec 02
Extension piece 02
Pruţina
Spring
Odvzdušňovací hrdlo
Air breather
Víčko olejové nádrţe
Oil tank cap
Filtr hydraulického oleje
Hydraulic filter
Těsnění
Seal
O-krouţek 0,78x4
O-ring 0,78x4
O-krouţek 0,47x4
O-ring 0,47x4
Víčko filtru
Filter cap
Podloţka stabilizátoru
Stabilizer washer
Podloţka vodící tyče
Sliding bar washer
Šroub imbus M10x25
Bolt M10x25
Šroub imbus M12x25
Bolt M12x25
Výztuha stabilizátoru
Stabilizer stifner
Podloţka pruţná 10
Spring washer 10
Boční kryt - hydraulika
Cover lateral - pump
Boční kryt - nádrţ
Cover lateral - Fuel tank
Svorník nosníku 02 50-100 mmGirder bolt 02 50-100 mm
Svorník nosníku 02 90-140 mmGirder bolt 02 90-140 mm
Boční kryt - výfuk
Cover lateral - exhaust
Stabilizátor zálisek
Stabillizer - pressed in
Šroub M8x20 ISO7380
Bolt M8x20 ISO7380
Matice M8 samojisticí
Selflocking nut M8
Podloţka 8
Wascher 8 flat
Šroub M6x20 ISO7380
Bolt M6x20 ISO7380
Matice M6 samojisticí
Selflocking nut M6
Podloţka 6
Wascher 6 flat
Uzávěr bočního krytu - komplet Lateral cover clip - set
Těsnění víčka olejové nádrţe Seal of oil cap
4 Třmen matice
1 Boční kryt - elektronika
32 / 53
Nut strap
Cover lateral - electronic
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
36
29
30
32
33
31
34
35
37
33 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Táhlo stabilizátoru / Stearing stabilizer bar
No. Part No.
Komplet SPIDER No.QTYText
1 2S02K071
4 Táhlo stabilizátoru 02 komp.
2 1S01K272
8 Stabilizátor zálisek
3 2S02S071
8 Táhlo stabilizátoru 02
4 N2282
8 Pojistný krouţek hř. 30
5 1S010S272.1
8 Oko zálisku
6 1S010S272
8 Pouzdro zálisku
7 N927
16 Šroub Imbus M8x16
8 N826
16 Podloţka pérová 8
9 N869
16 Podloţka plochá 8
34 / 53
Designation
Stearing stabilizer bar 02
Stabilizer - pressed in
Stabilizer bar 02
Retaining ring 30
Stabilizer eye
Stabilizer bushing
Bolt Imbus M8x16
Washer spring 8
Washer flat 8
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
35 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Čerpadlo / Pump
No.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Part No.
1S02S011
2S05S020
1S02K050
1S02S080
N1094
1S02S200
1S02K210
1S02S220
2S02K230
2S02K240
N2142
1S02K260
1S02S434
1S02S441
1S02S450
N915
N843
N906
N872B
N2016
N1002
N850
N2040
N2115
Komplet SPIDER No. QTYText
Designation
1 Čerpadlo-21L
Pump 21L
1 Řemenice SPB 118 - čerpadlo Belt pulley SPB 118
x
1 Páka čerpadla - komplet
Pump lever - complete
1 Táhlo ploché
Flat draw rod
2 Podloţka velkoplošná 10
Washer 10
1 Kryt ventilátoru
Fan cover
x
1 Mříţka ventilátoru
Fan grate
1 Ventilátor
Ventilator Fan
x
1 Trubka hydraulická 02 A komp. Hydraulic pipe 02 A
x
1 Trubka hydraulická 02 B komp. Hydraulic pipe 02 B
2 Redukce XAL 12/3/4" - 16 UNFXAL 12/3/4" - 16 UNF
x
2 Redukce XAL15 3/4"-16 UNF XAL15 3/4"-16 UNF
x
1 Servomotor pojezdu NBB
Servomotor NBB
1 Páka servomotoru - seřizovací Servomotor lever - adjusting
1 Podloţka ventilátoru
Fan washer
2 Matice přesná samojistící M10 Bright nut M10
1 Matice přesná M8 ŢZN
Bright nut M8
1 Matice M10x1,5
Nut M10x1,5
2 Šroub M10x35
Bolt M10x35
2 Podloţka vějířovitá 10
Washer locking 10
1 Pero 5x5x25
Parallel key 5x5x25
1 Podloţka CRGS - 6
Washer CRGS -6
1 Šroub 6hr M6x16
Screw M6x16
2 T-kus s maticí XLEDL 12
T-kus with nut XLEDL 12
36 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Čerpadlo Pump
7
24
8
18
6
15
11
12
9
10
13
16
14
5
4
17
20
3
21
2
22
23
37 / 53
1
19
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Čerpadlo / Pump
1S02K050
No. Part No.
1
2
Komplet SPIDER No. QTYText
1 Páka svařenec
1 Pérový kolík 6x24
Designation
Lever welded
Spring pin 6x24
Komplet SPIDER No. QTYText
1 Mříţka ventilátoru
3 Šroub 4,8x19
3 Zajišťovací matice 4,8
Designation
Fan grate
Bolt M4,8x19
Nut M4,8
1S02K210
No. Part No.
1
2
3
1S02K260
No. Part No.
1
2
Komplet SPIDER No. QTYText
Designation
1 Redukce XAL15 3/4"-16 UNF Bigger reducer
1 Těsnění Gem 1/2"
Sealing ring GEM 1/2"
38 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
1S02K260 (No. 12)
1S02K050 (No. 3)
Páka čerpadla - komplet
Redukce XAL15 3/4”-16 UNF
1
2
1
2
1S02K210 (No. 7)
Mříţka ventilátoru - komplet
3
1
39 / 53
2
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Palivová soustava / Fuel system
No.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Part No. Komplet SPIDER No. QTYText
Designation
2S03S010
1 Nádrţ palivová 02
Fuel tank 02
1S03S020
1 Víčko nádrţe
Tank cap
1S03S030
2 Pryţový prouţek 02
Rubber strip 02
2S03S030
2 Třmen nádrţe 02
Tank strap 02
1S03S050
4 Čep třmenu
Clip pivot 1
N2152
2 Šroub imbus M5x25
Capscrew M5x25
N2133
2 Šroub imbus M5x45
Capscrew M5x45
1S03K130
1 Závaţíčko s hadicí
Weight with hose
2S03S040
3 Průchodka palivové nádrţe
Fuel tank bushing
2S03S050
2 Trubka odvzdušňovací
Breathing pipe
2S03S060
1 Trubka palivová
Fuel pipe
N1012
122 2 Hadice FUB 200
Hose FUB 200
N2224
122 1 Hadice Legris 150
Hose Legris 150
N2223
122 1 726 Rozdvojka Y
726 Y-diverging
1S03K140
1 Palivový filtr s odvz. Zátkou
Fuel fiter with breather plug
N2207
6 Cobra 11
Cobra 11
N2198
1 Cobra 9
Cobra 9
2S03S070
1 Příchytka palivové trubky
Fuel pipe holder
N2134
1 Hadice FUB 800
Hose FUB 800
2S03K050
x
1 - 121
1 Odvzdušňovací hadice 02 - komplet
Breather hose 02 - set
2S03K040
x
122 1 Odvzd.hadice Y 02 - komplet
Breather hose Y 02 - set
2S03K010
x
1 Palivová nádrţ 02 - komplet
Fuel tank 02 - set
2S03S020
4 Pryţ pod palivovou nádrţ 02
Tank rubber strip 02
1S03S150
1 Těsnění víčka pal nádrţe
Tank cap sealing
40 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
24
41 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Elektronika NBB 02/ Control unit NBB 02
No.
0
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Part No.
Komplet SPIDER QTY Text
Designation
2N03S014
1 Řídicí jednotka NBB ILD02 EU,USA-kompletControl unit NBB ILD02 EU,USA - set
2N03S018
1 Řídící jednotka NBB ILD02 Japonsko-komplet
Control unit NBB ILD02 Japan - set
2N03S014.2
1 Řídící jednotka NBB ILD02 EU,USA-samostatná
Control unit NBB ILD02 EU,USA-single
2S07S053
1 Svazenka NBB 02/KAWA
Main harness NBB 02/KAWA
2S07S040
1 Konzola elektroniky NBB 02
Electronic bracket NBB 02
1N05S021
1 Nabíječ Akumulátorů NBB
RC battery charger NBB
2S07S030
1 Konzola NBB 02 BOX
Battery bracket NBB 02 BOX
N804
4 Šroub imbus M6x16
Capscrew M6x16
N805
4 Podloţka pérová 6
Spring washer 6
N820
4 Podloţka plochá 6
Washer 6
N848
4 Pryţová průchodka 1758
Rubber washer 1758
1N01S220
4 Dist. Krouţek 8/6/v13
Spacing ring 8/6/v13
N1089
4 Podloţka velkoplošná M6/6,4
washer 6/6,4
N807
4 Šroub imbus M6x20
Capscrew M6x20
1N05S041
1 Baterie NBB
RC battery NBB
N2090
2 Podloţka 5 pérová
Spring washer 5
N2164
4 Šroub M5x16
Bolt M5x16
N2090
2 Podloţka pérová 5
Spring washer 5
2M01S020
1 Kostřící kabel
Earth wire
1S07S041
1 Baterie FTX 20 BS
Battery FTX 20 BS
1S07S082
1 Stahovací pásek baterie
Tightening band for battery
2S07S020
1 Konzola upevňení panelu 02
Panel bracket
1S07S091
1 Indikační panel
Indicating panel
1S07S070
1 Motohodiny
Motorclock
2N03S014.1
1 Dálkový ovladač NBB
Remote control NBB
2N03S040
1 Anténa NBB
Antenne NBB
2S07S060
1 Kryt plusového pólu baterie
Hood of battery terminal
Nářadí / Tools
No.
0
1
2
3
4
Part No.
Komplet SPIDER No. QTY Text
2S08K000
1 Nářadí - sada
2S08S010
1 Nářadí
2S08S020
1 Konzola nářadí
2S08S030
2 Pásek nářadí
N912
2 Šroub M6x16
42 / 53
Designation
Tools - set
Tools
Tools bracket
Tools band
Bolt M6x16
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Elektronika NBB 02/ Control unit NBB 02
25
43 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Pohon žacího ústrojí 02 / Moving device drive 02
No.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Part No. Komplet SPIDER No. QTYText
2Z04S010
1 Spojka 02
2Z01S180
1 Řemen SPB 2410
2Z04S030
1 Řemen B 1160
2Z04S021
1 Řemen BX 17x960 Ld
2S02S080
2 Pryţ 02
2S04K400
2 Řetízky
2M01S050
1 Dist. Kr. motor 42-26-v10
2Z03S030
4 Svorník krytu 02
2Z04S040
1 Podloţka spojky 02
N2163
1 Šroub UNF 7/16" x 1 1/2"
44 / 53
Designation
Clutch 02
V Belt SPB 2410
V Belt B 1160
V Belt BX 17x960 Ld
Protective cover
Chain cover
Dist. Washer 42-26-v10
Cover bolt 02
Clutch washer 02
Bolt UNF 7/16" x 1 1/2"
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Pohon ţacího ústrojí Moving device drive 02
8
9
7
10
1
3
6
5
2
4
45 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Žací ústrojí / Moving device
No. Part No.
1 2Z01S000
2 2Z03S000
4 N1070
5 2Z01S100
6 2Z01S140
6 2Z01S141
7 2Z01S160
8 N2143
9 N2014
10 2Z03S010
11 2Z03K020
12 N805
13 N2040
14 2Z03S040
15 2Z03S050
16 N2206
17 N2219
Komplet SPIDER No. QTY Text
1 Těleso hnací
3 Těleso napínací
4 Pero 8x7x20
4 Náboj nosiče
4 Nůţ 02-505
4 Nůţ 02-zahnutý
4 Podloţka noţe
4 Podloţka 12 pruţná
4 Šroub M12x1,25x35
2 Kryt boční
1 Kryt spojky 02
12 Podloţka 6 pruţná
12 Šroub 6hr M6x16
1 Gumové těsnění 2640
1 Pirela 1520
8 Kolík pruţný 6x14
8 Kolík pruţný 3,5x14
Designation
Driven bearing box
Tighting bearing box
Parallel key 8x7x20
Carrier cartridge
Blade 02-505
Blade 02-curved
Blade washer
Spring washer 12
Bolt M12x1,25x35
Lateral cover
Clutch cover 02
Spring washer 6
Bolt M6x16
Rubber seal 2640
Pirele 1520
Spring pin 6x14
Spring pin 3,5x14
Nůž sestava / Blade set - 2Z01K140
No. Part No.
1 2Z01S140
2 2Z01S160
3 N2143
4 N2014
Komplet SPIDER No. QTY Text
1 Nůţ 02-505
1 Podloţka noţe
1 Podloţka 12 pruţná
1 Šroub M12x1,25x35
46 / 53
Designation
Blade 02-505
Blade washer
Spring washer 12
Bolt M12x1,25x35
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Žací ústrojí / Mowing device
1
2
3
16
1
2
1
2
17
4
3
2
5
10
6
12
7
13
8
12
9
13
11
10
14
15
Nůž sestava / Blade set - 2Z01K140
1
2
3
4
47 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Těleso hnací / Driving bearing box (2Z01S000),
Těleso hnané - napínací / Driven-Tighting bearing box (2Z03S000)
No. Part No.
1a 2Z01S020
1b 2Z01S010
2 2Z01K010
3 2Z01S040
4a 2Z01S170
4b 2Z01S060
5 2Z01S070
6 N515
7 2Z01K090
8 N2040
9 N805
10 N912
11 N1041
12 2Z01S120
13 2Z01S130
14 N887
15 2Z01S150
16 N1070
17 N877
18 N854
19 N2101
20 N1073
21 N2039
22 N2157
23 N838
24 N845
25 2Z01S080
26 2Z01S190
Komplet SPIDER No. QTY Text
3
1
4
4
3
1
1
2
1
5
5
1
5
1
1
1
1
1
2
1
1
2
2
2
2
2
3
3
Designation
Hřídel noţe hnaná A
Hřídel noţe hnací B
Příruba těles_svařenec
Pouzdro loţiska 6206 I.
Pouzdro loţiska 6206 II A
Pouzdro loţiska 6206 II B
Řemenice SPB 118-30 hnaná
Loţisko 6206-2RS
Třmen matice
Šroub 6hr. M6x16 ţlutý zinek
Podloţka pérová 6 ŢZN
Šroub zap. imbus M6x16
Šroub zap. imbus M6x12
Distanční krouţek 40-30-v10
Podloţka hřídele
Šroub zap. imbus M8x20
Řemenice SPB 118 - 30 hnací
Pero těsné 8x7x20
Pojistný krouţek vnitřní 62
Pero 8x7x30
Pero 8x7x35
Šroub stavěcí, vnitř. 6hr M6x6
Šroub 6hr. M10x80
Šroub imbus M10x80 ţlutý zinek
Podloţka plochá 10 ţlutý zinek
Podloţka pérová 10 ţlutý zinek
Kryt loţiska
Labyrint - závit
48 / 53
Driven shaft A
Driving shaft B
Drive flange
Bearing shell 6206 I
Bearing shell 6206 II A
Bearing shell 6206 II B
Driven pulley SPB 118-30
Bearing 6206-2RS
Nut strap
Bolt M6x16 - hexagon head
Spring washer 6
Sunk bolt M6x16
Sunk bolt M6x12
Spacing ring 40-30-v10
Shaft washer
Sunk bolt M8x20
Driving pulley SPB 118-30
Parallel key 8x7x20
Circlip internal 62
Parallel key 8x7x30
Parallel key 8x7x35
Bolt M6x6 - hexagon head
Bolt M10x80
Bolt M10x80
Flat washer 10
Spring washer 10
Bearing cover
Labyrinth - thread
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Těleso hnací / Driving bearing box (2Z01S000)
49 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Těleso hnané - napínací / Driven-Tighting bearing box (2Z03S000)
26
50 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Maják ILD02/ Beacon ILD02
No. Part No.
1 2B01S010
2 1B01S020
3 1B01K030
4 N2026
5 N2090
2B01R000
Komplet SPIDER No. QTY Text
1
1
1
2
2
1
Designation
Konzola majáku IDL02
Maják
Třmen majáku - komplet
Šroub Imbus M5x65
Podloţka pérová 5
Maják ILD02 retrofitting
51 / 53
Lamp bracket ILD02
Beacon
Lamp clamp - complete
Bolt M5x65
Spring washer 5
Beacon ILD02 retrofitting
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Výstražné štítky / Safety symbols
Parts number
Symbol
1P101
2P129
2P130
1P104
3P205
2P119
3P316
2P117
2P418
2P221
2P118
2P332
2P121
52 / 53
10-01-05-2010
PARTS MANUAL – SPIDER ILD 02
Ostatní / Others
No.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Parts no.
RP007
1S07S134
NA01A
NA02
N9999.2
N9999.3
N9999.4
N9999.5
N9999.6
N9999.7
PR003
PR005
Text
Krycí plachta - ILD02
Nabíječka gel. aku.
Nájezd zakřivený pár - 1500
Nájezd zakřivený pár - 2000
Řetězový sprej
Mazací sprej - Xintex slix
Mobilgrace
Síťový adaptér 230V/12V
Pevnostní lepidlo
Mazivo Mobilux
Odsávačka
Mazací lis
Designation
Protective tarp cover - ILD02
Gel. Accumulator charger
Drive-up ramp 1500
Drive-up ramp 2000
Chain spray
Lubricating Spray - Xintex Slix
Mobilgrace
AC-DC adapter 230V/12V
Bolt adhesive
Lubricant Mobilux
Suction bottle
Grease pump
53 / 53
10-01-05-2010

Podobné dokumenty

parts manual ILD02SG_rev 05-01-09-2013

parts manual ILD02SG_rev 05-01-09-2013 Maják ILD02/ Beacon ILD02 ........................................................................................................... 53

Více

Parts Manual_ILD01_207 -_rev 08-01-04-2011

Parts Manual_ILD01_207 -_rev 08-01-04-2011 207 vydání/revision 08-01-04-2011

Více

RIDGID - nářadí na opracování a inspekci trubek

RIDGID - nářadí na opracování a inspekci trubek Frame (258) Frame (258XL) Hose Half Coupler

Více

Parts manual ILD01 207- rev-07-01-03-2007

Parts manual ILD01 207- rev-07-01-03-2007 1 Kříž - sestava, Cross – assembly……………………………………….. 2 Motor (engine), Kawa FH500, FH531..................................................... 3 Motor (engine), Kohler CV18S.............................

Více

Parts Manual ILD01 1-206 rev 12

Parts Manual ILD01 1-206 rev 12 Táhlo zdvihu - zahnuté 1K01K121A 1 x Nap. kl. řemenu pojezdu II kompl. A

Více

Not for Reproduction

Not for Reproduction 42" Mower Deck - Clutch & Support .................................................................................................................... 42" Mower Deck - Housing & Arbor Group, Export...

Více

zde - NAKO

zde - NAKO 100x125x45mm STANDARD NASTROJARSKY SVERAK 0.005mm ACC.

Více