Zetor 7245 hydr

Komentáře

Transkript

Zetor 7245 hydr
CZ
Katalog náhradních dílů
GB
Spare parts catalog
Ovládací hydraulika / hydraulics Zetor 7245
9 8298 203 5
Ovládací hydraulika / hydraulics Zetor 7245
Strana 2 |
9 8298 203 5
Ovládací hydraulika / hydraulics Zetor 7245
Pozice/ Position
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Strana 3 |
Objednací číslo / Order Number
0002021
0148676
0227337
0004330
0145398
0146586
0146608
0146597
0146575
0108680
0152988
0034595
9 8916 060 5
9 8916 053 5
0003971
0140899
0290741
0725791
9 8530 105 5
0140998
0141163
0013926
0366619
0146916
0306801
0152779
0 8541 068 5
0 8530 178 5
0035134
0 9823 009 5
0147521
0147675
0 9026 325 5
0152317
Množství/ Quantity
1
4
1
2
2
1
1
1
1
0,2 m
0,1 Kg
6
1
1
1
5
2
5
1
4
4
4
4
1
3
1
1
1
3
1
2
2
1
1
9 8298 203 5
Název
Name
Rozvaděč RMB 202
Zástrčka 413448E ISO-12.5
Ovladač IP-6018
Bowden IP-731846/ 2,2m
HRDLO PHER2 114156822
Prachovka zástrčky 6223 modrá
Prachovka zástrčky 6225 zelená
Prachovka zástrčky 6224 žlutá
Prachovka zástrčky 6222 červená
Lišta S 7216 PND21
Trubicová pružina
Pásek stahovací CB 7,6x300
Pojistka
Vodič
Mikrospínače IP-8633
Podložka 8-200 HV-A2
Šroub M 8x80-5.8-A2L
Matice M 8-8-A2C+L
Držák rozvaděče
Podložka 8-A3L
Šroub M 8x18-5.6-A2L
Podložka 12-A3L
Šroub M 12x25-8.8-A3C+L
Zásuvka 7 POLOVA 12 V
Šroub M 5x40-5.8-A2L
Štítek AHN 00 1504
Držák ovaldače
Podložka
Šroub M 8x30-8.8-A2C
Přípojka
Hadice 2SN 12x3000 DKL90°/DKL
Rychlospojkova zastrč.RK12
Zátka
Kroužek těsnící 60927262734
Oil distributor RMB 202
Bolt 413448E ISO-12.5
Joystick IP-6018
Bowden IP-731846/ 2,2m
Intel Branch PHER2 114156822
Dust cover 6233 blue
Dust cover 6225 green
Dust cover 6224 yelow
Dust cover 6222 red
Fixing strip S 7216 PND21
Tube spring
Tape PVC CB 7,6x300
Fuse
Cable
Kit Micro switch IP-8633
Washer 8-200 HV-A2
Screw M 8x80-5.8-A2L
Nut M 8-8-A2C+L
Holder of oil distributor
Washer 8-A3L
Screw M 8x18-5.6-A2L
Washer 12-A3L
Screw M 12x25-8.8-A3C+L
Drawer 7 12 V
Screw M 5x40-5.8-A2L
Štítek AHN 00 1504
Holder of Joystick
Washer
Screw M 8x30-8.8-A2C
Connector
Hose 2SN 12x3000 DKL90°/DKL
Bolt quick-coupling RK12
Plug
O-Ring 60927262734
Kancelář prodeje náhradních dílů: Agrostroj Pelhřimov a.s., U Nádraží 1967, 393 12 Pelhřimov
T: +420 565 360 115, M: +420 728 862 334, [email protected]
Sale of spare parts: Agrostroj Pelhřimov a.s., U Nádraží 1967, 393 12 Pelhřimov
T: +420 565 360 193, M: +420 602 320 305, e-mail: [email protected]
Humpolecké strojírny Humpolec a.s., Pražská 490, 396 01 Humpolec
www.traclift.cz