zde - Dopravní podnik Karlovy Vary, as

Komentáře

Transkript

zde - Dopravní podnik Karlovy Vary, as
8
Linka č. 425008
PRACOVNÍ DEN
zastávky
Letiště
× Letiště rozcestí
× Vítkova hora
Motýlek
× Na Krachu
Olšová Vrata
Olšová Vrata střed
× Golf
× U Hájovny
Hůrky
× Pod Hůrkami
Černý Kůň
Na Vyhlídce
× Panorama
U Jara
Nemocnice
Tržnice
zastávky
LETIŠTĚ – OLŠOVÁ VRATA – TRŽNICE
Platí od 28.2.2016
Dopravce: Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s., Sportovní 1, 36009 Karlovy Vary, tel. 353505353, fax 353504510, internet www.dpkv.cz, e-mail [email protected]
číslo spoje
1
5
9
2/148
11
15
4/148
19
21
23
27
29
6/148
31
33
35
37
39
43
45
A ea
číslo spoje
5.10
5.11
5.12
5.14
5.15
5.17
5.19
5.20
5.21
5.22
5.24
5.27
7
5.51
5.53
5.55
5.56
5.57
5.59
6.00
6.03
6.05
6.06
6.07
6.08
6.10
6.13
13
6.35
6.37
6.39
6.40
6.41
6.43
6.44
6.47
6.49
6.50
6.51
6.52
6.54
6.57
17
7.13
K
K
K
K
K
K
J
7.21
7.22
J
7.23
7.24
7.28
21
7.12
7.14
7.15
K
7.17
7.19
7.20
7.21
7.23
7.24
7.27
7.29
7.30
7.31
7.32
7.34
7.37
23
SOBOTA + NEDĚLE + SVÁTEK
Letiště
7.51 9.26
12.07
× Letiště rozcestí
7.53 9.28
12.09
× Vítkova hora
7.54 9.29
12.10
Motýlek
7.56 9.31
12.12
× Na Krachu
7.58 9.33
12.14
Olšová Vrata
6.36 8.00 9.35 11.16 12.16
Olšová Vrata střed
6.37 8.01 9.36 11.17 12.17
× Golf
6.38 8.02 9.37 11.18 12.18
× U Hájovny
6.40 8.04 9.39 11.20 12.20
Hůrky
6.41 8.05 9.40 11.21 12.21
× Pod Hůrkami
6.44 8.08 9.43 11.24 12.24
Černý Kůň
6.46 8.10 9.45 11.26 12.26
Na Vyhlídce
6.47 8.11 9.46 11.27 12.27
× Panorama
6.48 8.12 9.47 11.28 12.28
U Jara
6.49 8.13 9.48 11.29 12.29
Nemocnice
6.51 8.15 9.50 11.31 12.31
Tržnice
6.54 8.18 9.53 11.34 12.34
Poznámky:
× - zastávka na znamení
A - spoj linky 421148
ea - nejede od 23.12. do 2.1., od 7.3. do 11.3. a od 1.7. do 31.8.
A
8.51
8.52
8.53
8.55
8.56
8.59
9.01
9.02
9.03
9.04
9.06
9.09
9.08
9.10
9.12
K
K
J
J
9.18
9.20
9.22
9.24
J
9.25
9.26
9.29
13.16
13.17
13.18
13.20
13.21
13.24
13.26
13.27
13.28
13.29
13.31
13.34
14.07
14.09
14.10
14.12
14.14
14.16
14.17
14.18
14.20
14.21
14.24
14.26
14.27
14.28
14.29
14.31
14.34
27
29
10.07
10.09
10.10
10.12
10.14
10.16
10.17
10.18
10.20
10.21
10.24
10.26
10.27
10.28
10.29
10.31
10.34
11.16
11.17
11.18
11.20
11.21
11.24
11.26
11.27
11.28
11.29
11.31
11.34
15.16
15.17
15.18
15.20
15.21
15.24
15.26
15.27
15.28
15.29
15.31
15.34
16.07
16.09
16.10
16.12
16.14
16.16
16.17
16.18
16.20
16.21
16.24
16.26
16.27
16.28
16.29
16.31
16.34
31
33
12.07
12.09
12.10
12.12
12.14
12.16
12.17
12.18
12.20
12.21
12.24
12.26
12.27
12.28
12.29
12.31
12.34
35
17.16
17.17
17.18
17.20
17.21
17.24
17.26
17.27
17.28
17.29
17.31
17.34
13.16
13.17
13.18
13.20
13.21
13.24
13.26
13.27
13.28
13.29
13.31
13.34
37
14.07
14.09
14.10
14.12
14.14
14.16
14.17
14.18
14.20
14.21
14.24
14.26
14.27
14.28
14.29
14.31
14.34
39
A ea
15.04
15.06
15.08
K
K
J
15.12
15.14
J
15.18
15.19
J
15.20
15.21
15.24
41
15.16
15.17
15.18
15.20
15.21
15.24
15.26
15.27
15.28
15.29
15.31
15.34
45
16.07
16.09
16.10
16.12
16.14
16.16
16.17
16.18
16.20
16.21
16.24
16.26
16.27
16.28
16.29
16.31
16.34
17.16
17.17
17.18
17.20
17.21
17.24
17.26
17.27
17.28
17.29
17.31
17.34
18.07
18.09
18.10
18.12
18.14
18.16
18.17
18.18
18.20
18.21
18.24
18.26
18.27
18.28
18.29
18.31
18.34
19.03
19.04
19.05
19.07
19.08
19.11
19.13
19.14
19.15
19.16
19.18
19.21
20.32
20.34
20.35
K
20.37
20.39
20.40
20.41
20.43
20.44
20.47
20.49
20.50
20.51
20.52
20.54
20.57
22.00
22.01
22.02
22.04
22.05
22.07
22.09
22.10
22.11
22.12
22.14
22.17
18.07
18.09
18.10
18.12
18.14
18.16 19.03 20.39 22.00
18.17 19.04 20.40 22.01
18.18 19.05 20.41 22.02
18.20 19.07 20.43 22.04
18.21 19.08 20.44 22.05
18.24 19.11 20.47 22.07
18.26 19.13 20.49 22.09
18.27 19.14 20.50 22.10
18.28 19.15 20.51 22.11
18.29 19.16 20.52 22.12
18.31 19.18 20.54 22.14
18.34 19.21 20.57 22.17
Na lince platí tarif MHD Karlovy Vary a Smluvní přepravní podmínky dopravce.
Vánoční a novoroční omezení: poslední spoj 24.12. - 35, poslední spoj 31.12. - 39, první spoj 25.12. a 1.1. - 23 (ze zastávky Motýlek)
8
Linka č. 425008
zastávky
PRACOVNÍ DEN
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
TRŽNICE – OLŠOVÁ VRATA – LETIŠTĚ
Tržnice
Nemocnice
U Jara
Panorama
Na Vyhlídce
Černý Kůň
Na Pražské
Pod Hůrkami
K Letišti
Hůrky
U Hájovny
Golf
Olšová Vrata střed
Olšová Vrata
Andělská Hora, chaty
Andělská Hora, horní obec
Andělská Hora, dolní obec
Na Krachu
Motýlek
Vítkova hora
Letiště rozcestí
Letiště
zastávky
číslo spoje
Tržnice
Nemocnice
U Jara
× Panorama
Na Vyhlídce
Černý Kůň
× Na Pražské
× Pod Hůrkami
× K Letišti
Hůrky
× U Hájovny
× Golf
Olšová Vrata střed
Olšová Vrata
× Na Krachu
Motýlek
× Vítkova hora
× Letiště rozcestí
Letiště
Poznámky:
× - zastávka na znamení
5 - jede pouze v pátek
l - zastavuje jen pro vystupování
SOBOTA + NEDĚLE + SVÁTEK
Platí od 28.2.2016
Dopravce: Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s., Sportovní 1, 36009 Karlovy Vary, tel. 353505353, fax 353504510, internet www.dpkv.cz, e-mail [email protected]
číslo spoje
2
6
8
12
16
18
20
24
26
1/148
28
30
48
34
36
40
42
44
144
5.30
5.33
5.35
5.36
5.37
5.38
5.39
5.41
5.42
5.43
5.44
5.46
5.47
5.48
K
K
K
5.50
5.51
6.13
6.16
6.18
6.19
6.20
6.21
6.22
6.24
6.25
6.26
6.27
6.29
6.30
6.31
K
K
K
6.33
6.34
10
14
7.10
7.13
7.15
7.16
7.17
7.18
7.19
7.21
7.22
7.23
7.24
7.26
7.27
7.28
7.30
K
7.31
7.32
7.34
8.40
8.43
8.45
8.46
8.47
8.48
8.49
8.51
8.52
8.53
8.54
8.56
8.57
8.58
9.00
9.01
9.03
9.04
9.06
6.46
6.49
6.51
6.52
6.53
6.54
6.55
6.57
6.58
6.59
7.00
7.02
7.03
7.04
K
K
K
7.06
K
7.07
7.08
7.10
7.46
7.49
7.51
7.52
7.53
7.54
7.55
7.57
7.58
7.59
8.00
8.02
8.03
8.04
18
20
10.37
10.40
10.42
10.43
10.44
10.45
10.46
10.48
10.49
10.50
10.51
10.53
10.54
10.55
11.37
11.40
11.42
11.43
11.44
11.45
11.46
11.48
11.49
11.50
11.51
11.53
11.54
11.55
11.57
11.58
12.00
12.01
12.03
9.12
9.15
9.17
9.18
9.19
9.20
9.21
9.23
9.24
9.25
9.26
9.28
9.29
9.30
K
K
K
9.32
9.33
9.35
9.36
9.38
10.37
10.40
10.42
10.43
10.44
10.45
10.46
10.48
10.49
10.50
10.51
10.53
10.54
10.55
24
26
12.37
12.40
12.42
12.43
12.44
12.45
12.46
12.48
12.49
12.50
12.51
12.53
12.54
12.55
13.37
13.40
13.42
13.43
13.44
13.45
13.46
13.48
13.49
13.50
13.51
13.53
13.54
13.55
13.57
13.58
14.00
14.01
14.03
11.37
11.40
11.42
11.43
11.44
11.45
11.46
11.48
11.49
11.50
11.51
11.53
11.54
11.55
K
K
K
11.57
11.58
12.00
12.01
12.03
12.37
12.40
12.42
12.43
12.44
12.45
12.46
12.48
12.49
12.50
12.51
12.53
12.54
12.55
28
30
14.37
14.40
14.42
14.43
14.44
14.45
14.46
14.48
14.49
14.50
14.51
14.53
14.54
14.55
15.37
15.40
15.42
15.43
15.44
15.45
15.46
15.48
15.49
15.50
15.51
15.53
15.54
15.55
15.57
15.58
16.00
16.01
16.03
13.37
13.40
13.42
13.43
13.44
13.45
13.46
13.48
13.49
13.50
13.51
13.53
13.54
13.55
K
K
K
13.57
13.58
14.00
14.01
14.03
A ea
14.18
14.21
14.22
J
14.24
14.25
14.26
14.28
J
14.31
14.32
J
14.35
14.36
K
K
K
14.38
14.39
14.41
14.37
14.40
14.42
14.43
14.44
14.45
14.46
14.48
14.49
14.50
14.51
14.53
14.54
14.55
32
34
36
16.37
16.40
16.42
16.43
16.44
16.45
16.46
16.48
16.49
16.50
16.51
16.53
16.54
16.55
17.37
17.40
17.42
17.43
17.44
17.45
17.46
17.48
17.49
17.50
17.51
17.53
17.54
17.55
17.57
17.58
18.00
18.01
18.03
18.37
18.40
18.42
18.43
18.44
18.45
18.46
18.48
18.49
18.50
18.51
18.53
18.54
18.55
15.37
15.40
15.42
15.43
15.44
15.45
15.46
15.48
15.49
15.50
15.51
15.53
15.54
15.55
K
K
K
15.57
15.58
16.00
16.01
16.03
16.37
16.40
16.42
16.43
16.44
16.45
16.46
16.48
16.49
16.50
16.51
16.53
16.54
16.55
K
K
K
l16.57
16.58
38
42
19.52
19.55
19.57
19.58
19.59
20.00
20.01
20.03
20.04
20.05
20.06
20.08
20.09
20.10
21.00
21.03
21.04
21.05
21.06
21.07
21.08
21.10
21.11
21.12
21.13
21.15
21.16
21.17
17.37
17.40
17.42
17.43
17.44
17.45
17.46
17.48
17.49
17.50
17.51
17.53
17.54
17.55
K
K
K
17.57
17.58
18.00
18.01
18.03
44
18.37
18.40
18.42
18.43
18.44
18.45
18.46
18.48
18.49
18.50
18.51
18.53
18.54
18.55
19.52
19.55
19.57
19.58
19.59
20.00
20.01
20.03
20.04
20.05
20.06
20.08
20.09
20.10
K
K
K
20.12
20.13
20.15
20.16
20.18
21.00
21.03
21.04
21.05
21.06
21.07
21.08
21.10
21.11
21.12
21.13
21.15
21.16
21.17
5
22.22
22.25
22.26
22.27
22.28
22.29
22.30
22.32
22.33
22.34
22.35
22.37
22.38
22.39 22.39
¥ 22.43
22.45
22.47
22.22
22.25
22.26
22.27
22.28
22.29
22.30
22.32
22.33
22.34
22.35
22.37
22.38
22.39
Na lince platí tarif MHD Karlovy Vary a Smluvní přepravní podmínky dopravce.
A - spoj linky 421148
ea - nejede od 23.12. do 2.1., od 7.3. do 11.3. a od 1.7. do 31.8.
Vánoční a novoroční omezení: poslední spoj 24.12. - 32, poslední spoj 31.12. - 40 (v sobotu a neděli 38), první spoj 25.12. a 1.1. - 24

Podobné dokumenty

tržnice – linhart - Dopravní podnik Karlovy Vary, as

tržnice – linhart - Dopravní podnik Karlovy Vary, as U Zámečku Svatošská Doubí Linhart zastávky

Více

Festivalové linky 2015 - Dopravní podnik Karlovy Vary, as

Festivalové linky 2015 - Dopravní podnik Karlovy Vary, as Festivalová linka Stanové městečko – Kino Drahomíra – Hotel Festival – Stanové městečko

Více

Low-floor buses

Low-floor buses Sportovní 656/1, Ing. Pavel Bohánek, 360 09 Karlovy Vary, CZECH REPUBLIC +420 353505320,  [email protected] +420 353505333 Internet address(es): General address of the contracting entity:  www.dpkv.c...

Více

Karlovy Vary – Hroznětín – Abertamy

Karlovy Vary – Hroznětín – Abertamy  nejede od 23.12. do 3.1., od 7.3. do 13.3., od 1.7. do 31.8. MHD možnost přestupu na městskou hromadnou dopravu K spoj jede po jiné trase J spoj zastávkou projíždí Na lince platí tarif a smluvní...

Více

Sobota 18. června 2016 | KV Arena Karlovy Vary | Česká republika

Sobota 18. června 2016 | KV Arena Karlovy Vary | Česká republika vjezdu a parkování se informujte při rezervaci ubytování (týká se jen některých hotelů v lázeňské části). Pokud budete chtít využít taxislužby, objednejte si ji na recepci hotelu. V Karlových Varec...

Více

v PDF zde

v PDF zde CZ.1.07/1.2.39/02.0002 - Výuková podpora pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami Přehled tvorby a ověřování podpůrných materiálů NĚMECKÝ JAZYK - A2/B1 III č.

Více

Strana 1 Tlakový přepouštěcí ventil, přímo řízený - ARGO

Strana 1 Tlakový přepouštěcí ventil, přímo řízený - ARGO Rozsah provozní teploty kapaliny (NBR) Rozsah provozní teploty kapaliny (FPM) Hmotnost

Více

(NEW) - SK Joudrs Praha

(NEW) - SK Joudrs Praha SK Joudrs Praha A Softball Stars, Staranzano/Ronchi

Více

prague cup elite men 2013

prague cup elite men 2013 LC Pardubice University of London TJ Malešice LCC Radotín TJ Malešice LC Pardubice LCC Radotín University of London LC Jižní Město

Více