JAWA 250 Travel

Komentáře

Transkript

JAWA 250 Travel
250
typ 597
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ
KATALOG DER ERSATZTEILE
CATALOGUE OF SPARE PARTS
597 00 012
©JAWA Moto spol. s r. o., Brodce 35, Týnec nad Sázavou CZECH REPUBLIC
2008
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
1
59700012
JAWA 250/597
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ
KATALOG DER ERSATZTEILE
CATALOGUE OF SPARE PARTS
© JAWA Moto spol. s r. o., Brodce 35, Týnec nad Sázavou CZECH REPUBLIC
2008
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
2
SKUPINA
GRUPPE
GROUP
OBSAH-INHALT-CONTENE
------ JAWA 250 cm3 typ 597 ------
01
03
04
10,11
11
12
13
13
VÝFUK
KRYT ŘETĚZU
TLUMIČ SÁNÍ
MOTOR, MOTOROVÁ SKŘÍŇ
LEVÉ VÍKO
KLIKOVÝ HŘÍDEL
VÁLEC
BOČNÍ KRYT HLAVY VÁLCE
AUSPUFF
KETTENVERKLEIDUNG
SAUGDÄMPFER-KÖRPERS
MOTOR, KURBELGEMÄUSE
GEHÄUSDECKEL LINKS
KURBEWELLE
ZYLINDER
ZYLINDERKOPF SEITENDECKEL
13
14
14
HLAVA VÁLCE
VENTILOVÝ ROZVOD
NAPÍNÁK ŘETĚZU
VAČKOVÉHO HŘÍDELE
OLEJOVÉ ČERPADLO
KARBURÁTOR
ALTERNÁTOR
PŘEVODOVKA
SPOUŠTĚČ MOTORU
ŘAZENÍ
SPOJKA
PÁKA SPOJKY, PRAVÉ VÍKO
ZYLINDERKOPF
OBENSTEURUNG
KETTENSPANNER DER
NOCKENWELLE
OILPUMPE
VERGASER
GENERATOR
GETRIEBE
ANLASSERMOTOR
SCHALTUNG
KUPPLUNG
KUPPLUNGSCHEBEL, RECHTER
DECKEL
RAHME
HINTEGABEL
HINER KOTTLÜGEL, SITZ,
HINTERRADFEDERUNG
KÄSTEN UND ABDECKUNGEN
FUßRASTE
BREMSOEDAL
STÄNDER
KRAFTSTOFFBEHÄLTER
INSTRUMENTENBRETT
VORDEGEBEL
VORDERER KOTTLÜGEL
LENKSTANGE
VORDERRAD
VORDERE BREMSE
HINTERRAD
MITNEHMER, DECKEL MIT
BREMSBACKEN
KABELBAND
SIGNALGERËTTE
UMSCHALTER, SCHALKUSTEN
15
16
19
22
24
24
28
28
30
30
33,34,35
36
37
37
37
38
40
41
43
46
51
52
56
56
60
62
63,65
67
68,69
71
RÁM
ZADNÍ VIDLICE
ZADNÍ BLATNÍK, SEDLO,
ZADNÍ PÉROVÁNÍ
SCHRÁNKY A KRYTY
STUPAČKY
PEDÁL BRZDY
STOJÁNEK
PALIVOVÁ NÁDRŽ
PŘÍSTROJOVÝ PANEL
PŘEDNÍ VIDLICE
PŘEDNÍ BLATNÍK
ŘÍDÍTKA
PŘEDNÍ KOLO
PŘEDNÍ BRZDA
ZADNÍ KOLO
PŘEVODNÍK, VÍKO S
ČELISTMI
KABELY
SIGNÁLNÍ PŘÍSTROJE
PŘEPÍNAČE, SPÍNACÍ
SKŘÍŇKA
SVĚTLOMET
ZADNÍ SVÍTILNA,
AKUMULÁTOR
NÁŘADÍ
STRANA
SEITE
PAGE
EXHAUST
CHAIN COVER
INTAKE SILENCER
ENGINE, CRANKCASE
LEFT COVER
CRANKSHAFT
CYLINDER
CYLINDER HEAD SIDE
COVER
CYLINDER HEAD
VALVE TRAIN
CAM CHAIN TENSIONER
OIL PUMP
CARBURETTOR
STROMAGREGAT
TRANSMISSION
STARTING MOTOR
SPINDLE
CLUTCH
CLUTCHLEVER, RIGHT
CRANKCASE
FRAME
REARFORK
REAR MUDGUARD, SEAT,
REAR SUSPENSION
BOXES AND COVERS
FOOTREST
BREKE PEDAL
STAND
FUEL TANK
INSTRUMENT PANEL
FRONT FORK
FRON MUDGUARD
HANDLEBARS
FRONT WHEEL
FRONT BREAKES
REAR WHEEL
SPROCKET, BACK PLATE
WITH BRAKE
CABLES
INDICATING INSTRUMENTS
SWITCHES, SWITCHES BOX
6
8
10
12
14
16
18
20
22,24
26
28
30
32
34
36
38,40
42
44
46
48
50
52
54
56
58
60
62
64
66,68
70
72
74
76
78
80
82
84
86
SCHEINWERFER
SLUSSLIGHT, BATTERIE
HEADLIGHT
TAIL LAMP, BATTERY
88
90
WERKZEUG
TOOLS
92
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
3
51
TYP – TYP – TYPE
JAWA 250/597
SKUPINA
GRUPPE
GROUP
VYOBRAZENÍ
ABBILDUNG
PICTURE
POZNÁMKA:
Vyhrazujeme si právo změn vzniklých vývojem proti vyobrazení nebo popisům v tomto katalogu.
BEMERKUNG:
Wir behalten uns das Recht der Änderrungen der Abbildung- Aeschreiberungen in diesem Katalog vor
welche während der Entwicklung entstanden
NOTE:
We reserve the right to make changes to resulting developments if in contradiction with the illustration or
descriptions stated in this catalogue.
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
4
02
NÁZEV SKUPINY – GRUPPENBENENUNG - DESCRIPTION OF
GROUP
Česky
00
000000000
SKUPINA
GRUPPE
GROUP
Deutsch
00 XYXYXYXYXYXY XZXZXZXZXZXZ
POJMENOVÁNÍ DÍLU
English
XXXXXXXXXXXX
BEZEICHNUNG DES
TEILES
POČET KUSŮ V
STÜCKZAHL FÜR EIN
UVEDENÉ SESTAVĚ
MOTORRAD IN
PRO JEDEN MOTOCYKL ZUSAMMENSTELLUNG
DESCRIPTION OF
PART
QUANTITY OF PARTS
REQUIRED FOR ONE
MOTORCYCLE
POVRCHOVÁ
OBERFLACHENSURfACE FINISH
ÚPRAVA
GESTALTUNG
(PŘI OBJEDNÁVÁNÍ DÍLŮ V BAREVNÉM PROVEDENÍ NUTNO DOPSAT
VŽDY PÍSMENO ZNAČÍCÍ BARVU)
FARBBEZEICHNUNG KODE INDICATES COLOUR
x OZNAČUJE BAREVNÉ
PROVEDENÍ
CODING
B - ČERNÁ
SCHWARZ
BLACK
(RAL 9005)
(RAL 9005)
(RAL 9005)
D - BÍLÁ (RAL 9003)
WEIß (RAL 9003)
WHITE (RAL 9003)
G - MODRÁ(RAL 5002)
BLAU (RAL 5002)
BLUE (RAL 5002)
J - STŘÍBRNÁ METALIZA SILBER METALIZE
SILVER METALIC
(RAL 9006)
(RAL 9006)
(RAL 9006)
K - MODRÁ METALIZA
BLAU METALIZE
BLUE METALIC
(G 1077 BLAU 9437)
(G 1077 BLAU 9437)
(G 1077 BLAU 9437)
N - ČERVENÁ
DUNKELROT
DARK RED
(SYNPO JT 83)
(SYNPO JT 83)
(SYNPO JT 83)
P - ZELENÁ (RAL 6018) GRÜN (RAL 6018)
GREEN (RAL 6018)
R - ČERVENÁ
ROT (RAL 3020)
RED (RAL 3020)
(RAL 3020)
S - ZELENÁ METALIZA
GRÜN METALIZE
GREEN METALLIC
(64 N5)
(64 N5)
(64 N5)
T - ČERVEŇ VIŠŇOVÁ (Č: ROT KIRSCHE
RED CHERRY
8850) ) RAL
(No: 8850) ) RAL
(No: 8850) ) RAL
U - ŽLUTÁ
GELB
YELOW
(RAL 1028)
(RAL 1028)
(RAL 1028)
X - ZÁKLADNÍ BARVA
Z - LESKLÝ CHROM
GRUNDFARBE
CHROMGLANZ
GROUND COLOUR
HIGH-GLOSS CHROM
OZNAČENÍ VÝROBCE
NTERNE BEZEICHNUNG
DE HERSTELLERS
MANUFACTURERS
DESIGNATION
A = LEVÁ STRANA
B = PRAVÁ STRANA
LINKS
RECHTS
L.H.SIDE
R.H.SIDE
POLOŽKA, TÉŽ ČÍSLO
UVEDENÉ U
PŘÍSLUŠNÉHO DÍLU
POSITION, AUCH
BEZEICHNUNG, DES
BETREFFENDEN TEILES IN
DER ABBILDUNG
ITEM OR POSITION, NO.
USED ALSO IN
ILUSTRATIONS,
DRAWINGS
SAMOSTATNĚ SE
SELBST IST NICHT
INDEPENDENT IS
NEDODÁVÁ
LIEFERN
NOT SUPPLY
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
5
01
VÝFUK-AUSPUFF-EXHAUST
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
6
01
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
24
25
(*)
(*)
(*)
(*)
(*)
VÝFUK-AUSPUFF-EXHAUST
59701176
59701175
59701145
6025120
1
1
1
2
Výfuk svařený levý
Výfuk svařený pravý
Víčko úplné
309203140408
311213510043
64001221
64001321
309203140814
278435301502
311214010082
311120114080
311210210084
451959701185
59701170
59701180
59701187
283229000000
59701111
4
4
1
1
8
4
10
6
6
2
1
1
2
4
2
Šroub M4x8 ČSN 021103.25
27
(*)
59701167
1
28
(*)
59701109
1
29
30
31
32
33
34
35
36
(*)
548241050070
311129214060
311212610064
309543160614
311214010061
311210210064
451958616045
451959701119
2
2
2
4
4
4
1
1
37
38
1
2
14
-
(*)
Ausputt L.
Ausputt R.
Těsnící kroužek C92x38 DIN7603 Ausputtdichtung
Schraube
Scheibe
Držák levý
Halter L.
Držák pravý
Halter R.
Šroub M8x16 ČSN 021103.25 Schraube
Podložka
Scheibe
Podložka 8 ČSN 021740.05
Scheibe
Matice M8 ČSN 021401.15
Mutter
Podložka 8,4 ČSN 021702.15 Scheibe
Ventil sekundárního vzduchu Sekundärluftventil
Držák
Halter
Třmen
Schelle
Přívod (doV. 2008)
Auschluss
Pásek vázací
Band
Hadice sání - ventil
Schlauch einlasventil
Hadice levá – ventil výfuku
Schlauch
(links)ventilauspuff
Hadice pravá - ventil výfuku
Schlauch
(rechte)ventilauspuff
Hadicová spona 12-20
muffa
Matice M6 ČSN 021492.25
Mutter
Podložka 6,4ČSN 021726.15
Unterlagscheibe
Šroub M6x16 ČSN 021143.55 Schraube
Podložka 6,1ČSN 021740.05
Unterlagscheibe
Podložka 6,4ČSN 021726.15
Unterlagscheibe
Tryska M4 č.70
Düse
Držák trysky
Düse holter
Kříž. prohnutá podl. 4,3NJ 5,65
451959701107 4 Hadicová spona 10/7W4
Schlauchspange
59701112 1 Hadice EGR II.
Schlauch
Odlišné díly od 08/2008 (díly označené „*“ se nepoužijí)
59701210 1 Výfuk svařený levý
Ausputt L.
59701260 1 Výfuk svařený pravý
Ausputt R.
59701290 1 Ventil sekundárního vzduchu Sekundärluftventil
Abstandhalter
59701284 1 Rozpěrka
309543140634 1 Šroub M6x65 ČSN02114355 Schraube
Hochtemperatur
451959701291 1 Vysokoteplotní krytka
SR1052 (montuje se na pravé Deckel
sací hrdlo)
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Exhaust L.
Exhaust R.
Exhaust
packány
Bolt
Washer
Holder L.
Holder R.
Screw
Washer
Washer
Nut
Washer
Valve
Holder
Tork
Inlet
Clamp strap
Tube inlet-valve
Tube (left)
valve-exhaust
Tube (right)
valve-exhaust
Holder
Nut
Washer
Bolt
Washer
Washer
Holder
Holder of
nozzle
Hose clip
Hose
Exhaust L.
Exhaust R.
Valve
Spacer
Screw
High
temperature
cover
7
03
KRYT ŘETĚZU-KETTENVERKLEIDUNG-CHAIN COVER
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
8
03
KRYT ŘETĚZU-KETTENVERKLEIDUNG-CHAIN COVER
1
451959708012
2
3
4
5
59703015
451983603302
311212610064
311129214060
1 Řetěz ISO520 M5/8“x1/8“,
91článků + spojovací
1 Kryt řetězu úplný
2 Šroub M6x12
2 Podložka 6,4 ČSN 021726.15
2 Matice M6 ČSN 021492.25
Kette
Abdeckung
Schraube
Unterlagscheibe
Mutter
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Transmission
chaine
Cover
Screw
Washer
Nut
9
04
TLUMIČ SÁNÍ-SAUGDÄMPFERKÖRPERS-INTAKE SILENCER
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
10
04
1
2
3
4
(*)
TLUMIČ SÁNÍ-SAUGDÄMPFERKÖRPERS-INTAKE SILENCER
59704010
451981004047
451981004046
451959704016
1 Těleso tlumiče úplné
2 Síto
1 Čistící vložka
1 Hrdlo tlumiče sání
Saugdämpferkörp
ers
Luftsieb
Luftfilter
VerbindungsEinlassrohr
Body of
silencer
Inlet screen
Aircleaner
Induction
silencer
connection
Odlišné díly od 09/2008 (díly označené „*“ se nepoužijí)
1
59704100 1 Tlumič sání úplný
SaugdämpferIntake silencer
körpers
Odlišné díly pro použití ventilu sekundárního vzduchu (jeden ventil pro oba výfuky (díly označené
„*“ se nepoužijí)
1
59704115 1 Tlumič sání úplný
SaugdämpferIntake silence
körpers
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
11
10,11
MOTOR-MOTOR-ENGINE
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
12
10,11
MOTOR-MOTOR-ENGINE
1
2
3
4519597301310606562 2 Šroub M6x65
4519597301310604062 7 Šroub M6x40
4519597206300.100082 1 Skříň pravá
9
10
4519597307992004200 1 Podložka
4519597206211.002271 1 Šroub M12x1,5
Schraube
Schraube
Rechte
gemäuseteil
komplet
Dichtung
Ankerbolzen
Buchse
Buchse
Linke
gemäuseteil
komplet
Unterlegscheibe
Schraube
4
5
6
7
8
4519597206210.012000
4519597206225.009000
4519597320066080142
4519597320100120200
4519597206200.017082
11
12
-
4519597206208.007000 1 Hadice
4519597318116015102 1 Spona
59710010 1 Motor upravený
Schlaus
Binder
Motor
1
8
2
2
1
Těsnění
Svorník
Pouzdro 8x14
Pouzdro 12x20
Skříň levá
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Bold
bold
Right cranke
assy
Washer
Stud bolt
Pin 8x14
Pin 12x20
Left cranke assy
Washer
Plug drain
M12x1,5
Breath pipe
Clip
Engine
13
11
LEVÉ VÍKO-GEHÄUSEDECKEL LINK-LEFT COVER
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
14
11
1
2
3
LEVÉ VÍKO-GEHÄUSEDECKEL LINK-LEFT COVER
59710015 1 Kryt řeťězového kola upr.
4519597301310606062 1 Šroub M6x60
4519597301310605562 1 Šroub M6x55
Kettendeckel
Schraube M6x60
Schraube M6x55
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Sprocket cover
trim
Bolt M6x60
Bolt M6x55
15
12
KLIKOVÝ HŘÍDEL/PÍST-KURBELWELLE/KOLBENCRANKSHAFT/PISTON
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
16
12
KLIKOVÝ HŘÍDEL/PÍST-KURBELWELLE/KOLBENCRANKSHAFT/PISTON
1
4519597208227.002000 1 Průch. oleje přítlačná
Oildurchgang
2
3
4
5
4519597208415.001000
4519597304911600902
4519597208229.006000
4519597208217.001000
Feder
Mutter
Unterlag
Zahnrad
6
4519597208216.002000 1 Kolo ozubené primární
Zahnrad
7
8
9
10
4519597312603650043
4519597301310803581
4519597208100.021000
4519597316012013813
2
4
1
1
Ložisko 6305P53
Šroub M8x35
Kliková hřídel úplná
Jehlový váleček P2x13,8
Kugellager
Schraube
Kurbewelle
Nadel
11
12
13
14
15
16
17
20
21
4519597304290600062
4519597208417.001000
4519597208226.001000
4519597208308.005000
4519597208307.011000
4519597208300.027000
4519597208106.010000
4519597302220601662
4519597206107.001000
1
1
3
4
2
2
2
3
1
Matice M6
Svorník
Pero
Pojistka
Pístní čep
Píst
Pístní kroužky – sada
Šroub M6x16
Deska
Mutter M6
Ankerbolzen
Feder
Sicherungsring
Kolbenchips
Kolben
Kolbenringe-satzt
Schraube M6x16
Platte
22
23
24
4519597317300552073 1 Gufero
4519597315171026510 1 O kroužek 7,1x2,65
4519597301310803081 1 Šroub M8x30
1
1
1
1
Pružina
Matice
Podložka
Kolo olejového čerpadla
Wellendichtung
O - ring
Schraube M8x30
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Joint, oil
reserve
Spring
Nut
Washer
Gear, oil pump
drive
Gear, chutch
drive
Bearing
Bolt M8x35
Crankshaftassy
Needle bearing
P2x13.8
Nut M6
Stud bolt
Pin
Circlip
Pin, piston
Piston
Ring assy
Screw M6x16
Plate, oil
reserve
Oil seal
O - ring
Schraube
17
13
VÁLEC-CYLINDRE-CYLINDER
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
18
13
VÁLEC-CYLINDRE-CYLINDER
1
2
4519597320082100461 2 Středící pouzdro 10x16
4519597201206.024000 1 Těsněnní pod hlavu
3
4
5
4519597204100.012082 1 Válce úplné
4519597204204.013000 1 Těsnění pod válec
4519597304210600065 1 Matice M6
Buchse
Zylinderkoptdichtung
Zylinder
Zylinderdichtung
MutterM6
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Dowelpin
Gasket, cylinder
head
Cylinder assy
Cylinder gasket
Nut M6
19
13
BOČNÍ KRYT HLAVY VÁLCE-ZYLINDERKOPFSEITENDECKEL-CYL.HEAD SIDE COVER
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
20
13
BOČNÍ KRYT HLAVY VÁLCE-ZYLINDERKOPFSEITENDECKEL-CYL.HEAD SIDE COVER
1
4519597201329.015000
1 Těsnění
Dichtung
2
3
4
5
6
7
4519597201300.013472
4519597201313.003472
4519597201330.003000
4519597201103.001472
4519597201313.001472
451959730721N02F000
1
2
2
2
2
2
Deckel
Schraube
Unterlagplatte
Seitendeckel
Schraube
busche
Kryt hlavy válců
Šroub
Podložka
Boční kryt
Šroub
Pouzdro
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Contact breager
base
Cover
Bolt
Washer
Side cover
Bolt
bush
21
13
HLAVA VÁLCE-ZYLINDERKOPF-CYLINDER HEAD
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
22
13
HLAVA VÁLCE-ZYLINDERKOPF-CYLINDER HEAD
1
4
5
6
4519597201216.008571
451959730505J01F000
451959730207K02F000
59710030
4
4
2
2
Svorník M6x32-10.9
O – kroužek 10x16
Vedení výf.
Svíčka NGKCR7M5
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4519597302270500662
451959730109K02F000
4519597301320614582
4519597201100.009081
4519597303030601664
4519597315125826510
4519597202100.013000
4519597202100.014000
451959730514K02F000
4519597304290600062
4519597202104.004472
2
2
2
1
4
2
1
1
2
4
2
Šrouub M5x6
Vedení sací
Šroub M6x145
Hlava
Svorník M6x16-10.9
O – kroužek 25,8x2,65
Příruba sání pravá
Příruba sání levá
Spona
Matice M6
Spona
Stittschraube
O – Ring
Leitung
Zündkerze
NGKCR7M5
Schraube
Leitung
Schraube
Zylinderkopt
Stitschraube
O – ring
Stutzenlansch r.
Stutzenlansch l.
Schelle
Mutter M6
Schelle
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Bolt
O – Ring
Guide, valve
Spark plug
NGKCR7M5
Screw
Guide, valve
Screw
Head, cylinder
Bolt
O – ring
Pipe intakte r.
Pipe intakte l.
Clamp
Nut
clamp
23
13
HLAVA VÁLCE-ZYLINDERKOPF-CYLINDER HEAD
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
24
13
HLAVA VÁLCE-ZYLINDERKOPF-CYLINDER HEAD
19
4519597203406.004000 2 Suport vahadel
20
4519597320086100281 2 Centrální pouzdro ∅
10x28
4519597320086100161 2 Centrální pouzdro ∅
10x16
4519597304210800062 8 Matice M8
4519597307992203212 8 podložka
21
22
23
ventilkipbebelhalt
er
Büchse
Holder
Camshaft
Dowel pin
Büchse
Dowel pin
Mutter M8
Unterlag scheibe
Nut M8
Washer
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
25
14
VAČKOVÝ HŘÍDEL/VENTILYNOCKENWELLE/VENTILE-CAMSHHAFT/VALVE
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
26
14
VAČKOVÝ HŘÍDEL/VENTILYNOCKENWELLE/VENTILE-CAMSHHAFT/VALVE
1
2
3
4
4519597203309.007000
4519597203308.007000
4519597203206.002000
4519597203204.009000
4
4
4
4
Matice
Šroub
Klínky
Miska
Mutter
Schraube
Keile
Ventitenderteller
5
6
7
8
9
10
4519597203203.003000
4519597203202.005000
4519597203106.001000
4519597203205.001000
4519597203201.013000
451959730301K02F940
4
4
4
4
2
4
Vnitřní pružina
Vnější pružina
Těsnění
Podložka
Výfukový ventil
Vahadlo ventilu
Innenventilfeder
Auβenventilfeder
Dichtung
Unterlegscheibe
Auslaβventil
Ventilhipphebel
11
12
4519597203304.001000 4 Pružina vahadla
4519597203306.007063 4 Osa vahadla
Feder
Kipphebelwelle
13
14
15
16
17
4519597203400.004000
451959730413K02F000
451959730799200306A
4519597308090200001
4519597203200.014000
Nockenwelle
Büchse
Unterlegscheibe
Sicherungsring
Einlassventil
1
2
1
1
2
Vačková hřídel
Pouzdro
Podložka
Pojistný kroužek
Sací ventil
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Nut
Svrew
Clip
Retainer, valve
spring
Spring, inner
Spring, outer
Oil seal
Reatiner
Valve outtake
Arm, valve
rocker
Spring rocker
Axle, valve
rocker arm
Camshaft
Bush
Waher
Circlip
Valve intake
27
14
NAPÍNÁK ŘETĚZU VAČKOVÉHO HŘÍDELEKETTENSPANNER DER NOCKENWELLE-CAM CHAIN
TENSIONER
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
28
14
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
NAPÍNÁK ŘETĚZU VAČKOVÉHO HŘÍDELEKETTENSPANNER DER NOCKENWELLE-CAM CHAIN
TENSIONER
4519597205102.011000 1 Napínací lista
4519597319101010981
4519597203402.007000
4519597301990701281
4519597205100.008000
4519597307991506500
451959727435N02F000
4519597307991201611
4519597205208.001000
4519597301990602462
1
1
2
1
2
1
1
1
1
Rozvodový řetěz
Řetězové kolo
Šroub M7x12
Napínák úplný
Podložka
Šroub
Podložka
Pojistka
šroub
Spannkettenleiste
Camchain
tensioner
Nockenwellenkette Timing chain
Kettenrad
Cam aprocket
Schraube
Bolt
Spanner volständig Chain plate assy
Unterlagscheibe
Washer
Schraube
Bolt
Unterlagscheibe
Washer
Sicherung
Pin
Schraube
Bolt
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
29
15
OLEJOVÉ ČERPADLO-ÖLPUMPE-OIL PUMP
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
30
15
1
2
3
OLEJOVÉ ČERPADLO-ÖLPUMPE-OIL PUMP
451959719214K02F000 1 O – kroužek 7,1x2,65
4519597302220603062 3 Šroub M6x30
4519597219100.007000 1 Olejové čerpadlo úplné
O –Ring 7,1x2,65
Schraube M6x30
Ölpumpe
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
O–Ring 7,1x2,65
Screw M6x30
Oil pump assy
31
16
KARBURÁTOR-VERGASER-CARBURETOR
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
32
16
KARBURÁTOR-VERGASER-CARBURETOR
1
59710040
2
3
4
59710041
59710042
59710043
1 Karb.Mikuni /
A26-B7517/2A611
2 Tryska hlavní N100604-100
2 Tryska volnob. N102021-115
2 Jehla karburátoru J8-40J34-2
Vergaser
Carburetor assy
Hauptdüse
freilantdüse
nadel
Main jet
Idling jet
Needle
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
33
19
ALTERNÁTOR-STROMAGREGAT-GENERATOR
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
34
19
ALTERNÁTOR-STROMAGREGAT-GENERATOR
1
2
3
6
4519597302040601662
4519597301310602062
4519597301310605062
4519597207204.003084
2
1
1
1
Šroub M5x25
Šroub M6x20
Šroub M6x50
Zátka
Schraube
Schraube
Schraube
Stops
7
8
9
10
11
4519597315128026510
4519597207205.003472
4519597315113825010
4519597301310606562
4519597207200.060472
1
1
1
5
1
O-Kroužek 28x2,65
Šroub kontrolní
O-kroužek 13,8x2,5
Šroub M6x65
Levé víko
O-Ring
Kontrolschraube
O-Ring
Schraube
Deckel links
13
14
15
16
17
18
19
20
21
-
4519597302270500662
4519597207213.003000
4519597301270502562
4519597223102.001000
4519597320066080142
4519597207105.001000
4519597207210.001000
4519597201224.004161
4519597223101.009000
4519597207208.004000
1
1
3
1
2
1
1
1
1
1
Šroub M5x6
Držák
Šroub M5x25
Rotor úplný
Pouzdro 8x14
Deska krytu magneta
Těsnění
Šroub M10x35
Stator úplný
Těsnění
Schraube
Holder
Schraube
Rotor
Büchse
Platte
Dichtung
Schraube
Stator
Dichtung
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Screw
Screw
Screw
Plug,
magnetocover
O-Ring
Cap, inspection
O-Ring
Screw
Left cover,
clutch
Screw
Halter
Screw
Rotor assy
Dowel pin 8x14
Plate, separator
Gasket
Screw
Fly wheel assy
Gasket
35
22
PŘEVODOVKA-GETRIEBE-TRANSMISSION
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
36
22
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
PŘEVODOVKA-GETRIEBE-TRANSMISSION
4519597312603040000
451959717201N02F000
451959717204N02F000
451959717203K02F000
4519597308090200001
451959717205N02F000
451959717206N02F000
451959717207N02F000
451959717207N02F000
4519597312602020000
4519597312915211200
451959717323N02F000
451959717305N02F000
451959717315N02F000
451959717311N02F000
451959717312N02F000
451959717320N02F000
451959717309N02F000
451959717303N02F930
4519597312922341400
4519597317302234071
4519597209310.005000
451959717212J01F000
4519597301270601062
451959717214N02F000
4519597209101.006000
1
1
1
3
3
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
Ložisko 6304
Primární hrídel
Kolo 3.st. hnací
Příložka
Poj. kroužek
Kolo 4.st. hnací
Kolo 5.st. hnací
Kolo 2.st. hnací
Podložka
Ložisko 6202
Jehlové ložisko
Podložka 15
Kolo 1.st. hnací
Pouzdro
Kolo 3.st. hnané
Kolo 4.st. hnané
Kolo 5.st. hnané
Kolo 2.st. hnané
Hnaný hřídel
Ložisko 22x47x7
Gufero 22x34x7
Řetězové kolo
Pojistka
Šroub M6x10
Pouzdro
Primární hřídel
úplný
4519597209102.007000 1 Hnaný hřídel
Kugelluger 6304
Welle
Zahnrad 3st.
Unterlegscheibe
Sicherungring
Zahnrad 4st.
Zahnrad 5st.
Zahnrad 2st.
Unterlegscheibe
Kugellager 6202
Nadellager
Unterlegscheibe
Zahnrad C1
Büchse
Zahnrad C3
Zahnrad C4
Zahnrad C5
Zahnrad C2
Angetiebenewelle
Kugellager
Dichtring
Zahnrad
Sicherung
Schraube
Büchse
Welle komplet
Welle komplet
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Bearing 6304
Shaft, counter
Gear 3rd drive
Washer
Circlip
Gear 4th drive
Gear 5th drive
Gear 2th drive
Washer
Bearing 6202
Needle bearing
Washer
Gear 1st driven
Bush
Gear 3rd driven
Gear 4th driven
Gear 5th driven
Gear 2nd driven
Shaft, driven
Bearing
Oil seal
Sprocket
Washer, lock
Bolt
Spacer
Countershaft
assy
Shaft, driven
assy
37
24
SPOUŠTĚČ MOTORU-ANLASSERMOTORSTARTING MOTOR
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
38
24
SPOUŠTĚČ MOTORU-ANLASSERMOTORSTARTING MOTOR
1
2
3
4519597218212.001000 1 Pastorek
451959734254K02F000 1 O-kroužek 33x2
4519597218100.0012000 1 Spouštěč
4
5
4519597301310606565 2 Šroub M6x65
4519597301310602565 2 Šroub M6x25
Antrichsrad
O-Ring
Aulasser
Schraube M6x65
Schraube M6x25
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Gear
O-Ring
Motor assy
starting
Bolt M6x65
Bolt M6x25
39
24
SPOUŠTĚČ MOTORU-ANLASSERMOTOR-STARTING
MOTOR
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
40
24
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
SPOUŠTĚČ MOTORU-ANLASSERMOTORSTARTING MOTOR
4519597217102.006000 1 Řetězové kolo úplné
4519597319301010563
4519597217215.001000
4519597317302231053
4519597217212.003000
4519597217212.003000
4519597217101.004000
451959734500K02F000
4519597302040601462
4519597301310601262
1
1
1
1
1
1
1
3
1
Řetěz startéru
Podložka
Gufero
Kolík
Volnoběžka
Deska
Snímač úplný
Šroub M6x14
Šroub M6x12
Kettenrad
Kette
Scheibe
Gufero
Chips
Freilant
Plate
Abnehmer
Schraube
Schraube
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Chain wheel
assy
Chain
Plate
Seal
Din
Wheelassy
Plate
Weith lead assy
Screw
Screw
41
24
ŘADÍCÍ VÁLEC/HŘÍDEL ŘAZENÍ-SCHALTZCYLINDER/
SCHALTSPINDEL-GEARSHIFT DRUM/GEARSHIFT SPINDLE
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
42
24
ŘADÍCÍ VÁLEC/HŘÍDEL ŘAZENÍ-SCHALTZCYLINDER/
SCHALTSPINDEL-GEARSHIFT DRUM/GEARSHIFT
SPINDLE
1
2
3
4
5
4519597210217.002161
4519597210219.003000
4519597210218.001000
4519597301270602062
451959717601K02F000
1
1
1
1
1
Šroub
Pero
Vymezovač
Šroub M6x20
Aretační deska
6
7
8
9
10
11
12
13
4519597316014013813
4519597210300.006000
451959717701J01F000
451959717702K02F930
4519597206304.004000
451959717703K02F000
4519597210303.004000
4519597210302.016000
4
1
1
1
1
1
1
1
Váleček 4x13,8
Kulisa řazení
Pružina vratná
Pružina
Svorník
Hřídel řazení
Osa vidliček
Vidlička pravá
14
4519597210302.012000 1 Vidlička prostřední
15
4519597210302.006000 1 Vidlička levá
16
4519597317301224101 1 Hřídelové těsnění
Dichtungspring
12x24x10
4519597307991001761 1 Podložka
Scheibe
4519597210310006000 1 Kontakt spínače neutrálu Freiplantschalterplatte
451959759710040 1 Řadící páka
Schalthebel
Schaltwelle
4519597210100.010271 1 Hřídel řazení
smontovaný
komplett
17
18
20
21
Schraube
Feder
Hebel
Schraube
Schaltarretierungsnocken
Stitt
Schaltführung
Schaltrückteder
Feder
Schraube
Schaltwelle
Schaltgabelachse
Schaltgabelrecht
Schaltgabel
zentral
Schaltgabellinks
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Bolt
Spring
Stopper arm
Bolt
Plate, shift cam
stopper
Pin
Cam gear shift
Spring return
Spring
Screw
Shaft gear shift
Shaft, shift fork
Fork, gear shift
right
Fork gear shift
center
Fork, gear shift
left
Oil seal
Washer
Plate neutral
switch
Gear shift lever
Shaft gear shift
assy
43
28
SPOJKA-KUPPLUNG-CLUTCH
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
44
28
SPOJKA-KUPPLUNG-CLUTCH
Knapplungsstange
1
2
3
4
451959724814K02F930
451959724621K02F000
4519597B01070602262
451959724815K02F000
1
1
4
1
Vypínací tyčka
Ložisko
Šroub M6x22
Opěrná deska
5
6
7
8
451959724607K02F930
451959724609K02F000
451959724611N02F930
451959724500N02F000
1
1
4
1
Matice
Podložka
Pružina
Koš spojky přítlačný
9
10
11
12
451959724617N02F000
451959724618N02F000
451959724700K02F000
451959724506N02F910
1
1
6
6
Kotouč pružný
Kroužek
Lamela třecí
Lamela
13
451959724503N02F000 1 Deska spojky vodící
Kupplungsmitte
Feder
Ring
Kupplungsreibun
gs-lamelle
Kuplungsplatte
14
451959724400N02F000 1 Buben spojky
kupplungstrommel
15
16
17
18
19
20
21
451959726003N02F000
451959724314N02F000
451959724616K02F000
451959724622K02F000
4519597312912260200
451959724620K02F000
4519597212100.009000
Büchse
Unterlegscheibe
Unterlegscheibe
Sicherungsring
Ring
Unterlegscheibe
Kupplung
komplet
1
1
1
1
1
1
1
Pouzdro
Příložka
Podložka
Pojistka
Kroužek
Podložka
Spojka úplná
Kugellager
Schraube
Kupplungsabstützplatte
Mutter
Unterlegscheibe
Kupplungsfeder
Kupplungsfeder
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Rack release
Ball bearing
Bolt
Disk, pressure
Nut
Washer
Spring
Hub clutch
sleeve
Spring
Seat
Plate drive
Plate
Hub, clutch
release
Gear primary
drive
Bush
Washer
Washer spline
Circlip
Needle, bearing
Washer
Clutchassy
45
28
PÁKA SPOJKY/PRAVÉ VÍKOKUPPLUNGSCHBEL/RECHTER DECKEL-CLUTCH
LEVER/RIGHT CRANKCASE
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
46
28
PÁKA SPOJKY/PRAVÉ VÍKOKUPPLUNGSCHBEL/RECHTER DECKELCLUTCH LEVER/RIGHT CRANKCASE
1
2
4519597207110.003472
4519597207312.002000
1 Páka spojky
1 Pružina
Kupplungshebel
Feder
3
4
4519597317301218051
4519597207300.021472
1 Gufero 12x18x5
1 Víko spojky
Wellendichtung
Kupplungsdeckel
5
4519597207303.007000
1 Těsnění víka
Dichtung
6
7
8
9
10
11
12
4519597320066080142
4519597207304.001472
4519597311118035010
4519597301310604065
4519597206303.004472
4519597312912161000
4519597301310605065
2
1
1
7
1
2
3
Büsche
Oilstandmesser
O-Ring
Schraube
Halter
Nadellager
Schraube
Středící pouzdro
Měrka oleje
O-kroužek 18x3,5
Šroub m6x40
Držák
Ložisko57941/12
Šroub M6x50
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Clutch lever
Clutch lever
spring
Oil seal
R. crank case
cover
Gasket cover
LH
Pin, dowel
Gauge, oil lever
O-Ring
Bolt
Bracket
Needle
bolt
47
30
RÁM-RAHME-FRAME
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
48
30
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
14
15
16
17
20
21
23
24
26
27
28
29
30
31
32
37
38
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
47
RÁM-RAHME-FRAME
59731100
549633514000
315867119070
63930030
311732900050
451963930027
59731020
59731025
81030031
64031022
63431026
311210210084
309543141044
311129214080
309201140836
59730010
309203140815
311214010082
311210210084
451981030053
451981030032
311210310130
451981030034
311212910095
311214010082
311129214080
311210210105
311129214100
63930019
63930017
63930018
81030160
309203140614
311210210064
311129214060
309543140628
309543140632
311120114060
311120214080
311214010061
1
1
2
1
2
1
1
2
1
2
1
10
2
4
2
1
2
2
2
2
1
1
1
2
1
1
2
2
1
1
1
2
2
4
2
2
2
2
2
2
Rám Svařený
Sada Zámků 639 30 024
Pojistka
Táhlo
Kroužek 5 ČSN 022929.05
Čep pravý
Zadní záchyt svařený
Záchyt přední
Kladka
Lož. PL0200-600
Clona
Podložka 8,4 ČSN 021702.15
Šroub M10x110 ČSN 021101.55
Matice M8 ČSN 021492.25
Šroub M8x70 ČSN 021201.55
Koš akumulátoru svařený
Šroub M8x18 ČSN 021103.25
Podložka 8 ČSN 021103.25
Podložka 8,4 ČSN 021702.15
Vložka
Čep napínací kladky
Podložka 13 ČSN 021703.15
Distanční kroužek
Podložka 9 ČSN 021729.05
Podložka 8 ČSN 021740.15
Matice M8 ČSN 021492.25
Podložka 10,5 ČSN 021702.15
Matice M10 ČSN 021492.25
Trubka držadla
Záchyt držadla levý
Záchyt držadla pravý
Držadlo
Šroub M6x16 ČSN 021103.25
Podložka 6,4 ČSN 021702.15
Matice M6 ČSN 021492
Šroub M6x50 ČSN 021143.55
Šroub M6x60 ČSN 021143.55
Matice M6 ČSN 021401.25
Matice M8 ČSN 021401.25
Podložka 6 ČSN 021740.05
Rahmen
Schlossatz
Sicherung
Zunstange
Ring
Bolzen recht
Motorhalter hinter
Motorhalter vorn
Rolle buchse
Lager
Schale
Unterlagscheibe
Schraube
Mutter
Schraube
Batterienkorb
Schraube
Unterlagscheibe
Unterlagscheibe
Einlage
Rollebolzen
Unterlagscheibe
Distanzring
Unterlagscheibe
Unterlagscheibe
Mutter
Unterlagscheibe
Mutter
Rohrhandgrift
Halter links
Halter rechts
Halter
Schraube
Unterlegscheibe
Mutter
Schraube
Schraube
Mutter
Mutter
Unterlagscheibe
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Frame
Lock wit keys
Clip
Pull rod
Ring
Pin right
Engine holder
Engine holder
Roller
Bearing
Cup
Washer
Screw
Nut
Screw
Battery basket
Screw
Washer
Washer
Filler
Pin of roller
Washer
Distance piece
Washer
Washer
Nut
Washer
Nut
Tube handle
Capture handle L
Capture handle R
Handle
Screw
Washer
Nut
Screw
Screw
Nut
Nut
Washer
49
30
ZADNÍ VIDLICE-HINTERGABEL-REAR FORK
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
50
30
ZADNÍ VIDLICE-HINTERGABEL-REAR FORK
1
2
3
4
5
6
7
8
59731200
451963431016
63431342
273111010224
63431343
451963431336
63431334
63408050
9
63408055
10
11
12
13
BT403205
451963431024
311129214100
60330091
1
1
4
4
4
2
2
1
Zadní vidlice svařená
Svorník zadní vidlice
Miska
Kroužek 40x32 ČSN029280.1
Příložka
Rozpěrný čep
Vložka
Napínák levý úplný
1 Napínák pravý úplný
2
2
2
4
Zátka BT403205
Matice svorníku
Matice M10 ČSN021492
Příložka
Hintergabel
Klemmschraube
Schale
Ring
Beilagscheibe
Schningbolzen
Einsatz (Buchse)
Kettenspanner
links
Kettenspanner
rechts
Pfropfen
Mutter
Mutter
Beilagscheibe
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Rear fork
Bolt
Cup
Ring
Shim
Piroted pivot
Insert (bush)
Chain adjuster
L. H. side
Chain adjuster
R. H. side
Plug
Nut
Nut
Shim
51
33
34
35
ZADNÍ BLATNÍK/SEDLO/ZADNÍ PÉROVÁNÍ –
RÜCKWÄRTIGER
KOTFLÜGEL/SITZ/HINTENRRADFEDERUNG – REAR
MUDGUARD/SEAT/REAR SUSPENSION
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
52
33
34
35
ZADNÍ BLATNÍK/SEDLO/ZADNÍ PÉROVÁNÍ –
RÜCKWÄRTIGER
KOTFLÜGEL/SITZ/HINTENRRADFEDERUNG – REAR
MUDGUARD/SEAT/REAR SUSPENSION
1
63933011
1 Blatník zadní
2
81030512
1 Krátký blatník
3
4
311100114060
311213510064
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
311212610064
63808024
309203140611
63936116
63436049
309203140514
311210210053
311212610053
311129214050
311214410064
15
16
17
18
19
20
21
23
309203140615
311212610074
309203140614
311210210064
63930016
64034001
273141012530
451964035200
24
25
59730016
309201141237
26
27
60330091
311214010122
28
29
30
451981030051
273121090344
451963846042
9 Matice M6 ČSN 021601.25
8 Podložka 6,4 kříž. Prohnutá
NJ 5,65
3 Podložka 6,4 ČSN 021726.15
1 Záchyt
3 Šroub M6x12 ČSN 021103.25
3 Čep
3 Pojistka
1 Šroub M5x16 ČSN 021103.05
1 Podložka 5,3 ČSN 021702.15
1 Podložka 5,3 ČSN 021726.15
1 Matice M5 ČSN 021492
2 Podložka 6,4 ozub. ČSN
021744.05
2 Šroub M6,18 ČSN 021103.25
2 Podložka 7,4 ČSN 021726.15
4 Šroub M6x16 ČSN 021103.25
8 Podložka 6,4 ČSN 021702.15
1 Záchyt pro vedení
1 Sedlo
6 Opěrka
2 Zadní pérování
2 Rozpěrka
2 Šroub M12x75 ČSN
021101.25
4 Příložka
2 Podložka 12,2 ČSN
021740.05
2 Matice M12 DIN 1587 chrom
1 Průchodka
1 Pouzdro
Rückwärtiger
Kotflügel
Kotflügel (kurz)
Mutter
Unterlagscheibe
Mudguar
(inner)
Nut
Washer
Unterlagscheibe
Kraftfägner
Schraube
Chips
Sicherung
Schraube
Unterlagscheibe
Unterlagscheibe
Mutter
Unterlagscheibe
Washer
Bracket
Screw
Pin
Fuse
Screw
Washer
Washer
Nut
Washer
Schraube
Unterlagscheibe
Schraube
Unterlagscheibe
Kraftfägner
Sitz
Stütze
Hinterradfederun
g
Spreize
Schraube
Screw
Washer
Screw
Washer
Bracket
Seat
Rest
Rest suspension
Beilagscheibe
Unterlagscheibe
Shim
Washer
Spacing piece
Screw
Mutter
Nut
Gummidurchgang Grommet
Büchse
Bush
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Rear mudguard
53
36
SCHRÁNKY A KRYTY–KASTEN-BOXES
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
54
36
SCHRÁNKY A KRYTY–KASTEN-BOXES
1
2
59736025
59736030
1 Podsedlový kryt
1 Víko levé s obtisky
3
59736035
1 Víko pravé s obtisky
4
5
6
9
10
273141120544
273121090344
63936036
63836118
451959736031
2
2
1
1
1
Opěrka 63936012
Průchodka 63936011
Kryt zadní
Obtisk
Nálepka víka
Sitzdeckung
Verkleidung links
kompl.
Verkleidung rechts
kompl.
Stütze
Durchtührung
Hinterverkleidung
Andruck
Andruck 250
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Seat cover
Side cover left
complet
Side cover right
complet
Rest
Bush
Rear cover
Transfer picture
Transfer picture
55
37
STUPAČKY – FUSSRASTEN - FOOTREST
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
56
37
STUPAČKY – FUSSRASTEN - FOOTREST
1
59337010
2 Stupačka levá úplná
Linke Fussraste
2
59337017
2 Stupačka pravá úplná
Rechte Fussraste
3
4 Návlečka
Auflage
4
5
6
7
8
59337009
273259337014
59337011
59337018
451981037052
311732900060
309231140513
L. H. side
footrest
R. H. side
footrest
Coupling
2
2
4
4
4
Körper
Körper
Bolzen
Ring
Schraube
Body
Body
Pin
Ring
Screw
9
10
11
12
311210210053
59337015
59737020
81037505
4
4
1
1
Těleso stupačky levé
Těleso stupačky pravé
Čep stupačky
Kroužek 6 ČSN 022929.04
Šroub M 5x16 ČSN
021131.25
Podložka 5,3 ČSN 021702.25
Podložka
Držák stupačky svařený
Držák stupačky svařený pravý
13
14
15
*
81037135
273141012530
273141120544
59737010
2
2
4
1
Záchyt stupačky svařený
Opěrka 35334119
Opěrka 63936012
Stupačka přední levá
Washer
Washer
Footrest holder
Right footrest
holder
Capture
Rest
Rest
Tootrest left
*
59737030
1 Stupačka přední pravá
*
81037068
*
81037067
*
*
*
*
59737050
451981037534
81037536
81037537
1 Stupačka zadní levá
s držákem
1 Stupačka zadní pravá s
držákem
1 Trubka stupaček
8 Pružný blok
4 Podložka
4 Rozpěrka
Unterlagscheibe
Unterlagscheibe
Fussrastehalter
Fussrastehalter
rechts
Aushängung
Stütze
Stütze
Fussraste vorder
link
Fussraste vorder
recht
Fussraste finter
links mit malter
Fussraste finter
rechts mit malter
Fussrastenräger
Unterlegscheibe
Unterlegscheibe
Spreize
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Tootrest right
Pillon riders
fotrest left
Pillon riders
fotrest right
Carrier
Silentblock
Washer
Spacing piece
57
37
PEDÁL BRZDY – BREMSPEDAL – BRAKE PEDAL
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
58
37
PEDÁL BRZDY – BREMSPEDAL – BRAKE PEDAL
1
2
59737022
81037021
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
81037046
81037024
451981037023
311210310150
451981037516
311110014080
311214010082
311210210084
35346024
451981008020
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
13
311338155018
14
15
16
17
309203140614
81037053
311210210064
311129214060
1 Závlačka 2,5x 8 ČSN
021781.05
1 Šroub M6x16 ČSN02110325
1 Opěrka
2 Podložka 6,4 ČSN 02170115
1 Matice M6 ČSN 02149225
1 Pedál brzy
1 Páčka zadní brzy
Táhlo brzy
Pouzdro
Rozpěrné pouzdro
Podložka 15 ČSN 021703.15
Čep brzdové páky
Matice M8 ČSN 021401.25
Podložka 8,2 ČSN 021740.05
Podložka 8,4 ČSN 021702.15
Matice
Bowden se stopspínačem
Bremspedal
Brems hinter
Hebel
Brems-zugstange
Büchse
Büchse
Unterlagscheibe
Bolzen
Mutter
Unterlagscheibe
Unterlagscheibe
Mutter
Bowdenzug mit
Bremslichtschalter
Splint
Brake pedal
Rear lever
brake
Draw bar brake
Bush
Bush
Washer
Pin
Nut
Washer
Washer
Nut
Bowden with
stop switch
Schraube
Stütze
Unterlagscheibe
Mutter
Screw
Rest
Washer
Nut
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Splint pin
59
37
STOJÁNEK – KIPSTANDER - STAND
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
60
37
STOJÁNEK – KIPSTANDER - STAND
10
59737040
11
12
13
14
15
16
315111708630
63437028
273264037541
273141996881
451963437014
311733000140
1 Stojánek úplný
2
2
4
2
2
2
Pružina stojánku 63437016
Pouzdro
Zátka 64037541
Doraz 63437027
Čep stojánku
Kroužek 14 ČSN 022930
Kippstander
Komplett
Feder
Büchse
Stopfbeuchse
Stütze
Bolezen
Ring
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Stand compl.
Spring
Bush
Plug
Support
Pin
Ring
61
38
PALIVOVÁ NÁDRŽ – KRAFTSTOFFBEHALTER – FUEL TANK
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
62
38
PALIVOVÁ NÁDRŽ – KRAFTSTOFFBEHALTER – FUEL TANK
1
64038065
1 Nádrž svařená úplná
2
735402036051
2 Samolepka Jawa
3
4
5
6
7
451964038014
451964038015
273121090344
443761284800
451964038020
1
1
2
1
1
Pásek krátký
Pásek dlouhý
Průchodka 63936011
Kohout výpustný 63838080
Uzávěr
Kraftstotbehalter
komplett
Anklebezettel
Jawa
Kleberband kurz
Kleberband lang
Durchgangstück
Benzinhähne
Kraftstoffdeckel
8
9
10
11
63430040
59738011
451983638025
273144015692
2
2
1
2
Silentblok
Hadice
Palivový filtr
Vložka 63830043
Silentblock
Schlaus
Benzinfilter
Einsatz
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Fuel tank
complete
Label Jawa
Belt short
Belt long
grommet
Fuel tap
Fuel tank
closure
Silent block
Tube
Fuel filter
insert
63
40
PŘÍSTROJOVÝ PANEL – INSTRUMENTENBRETT –
INSTRUMENT PANEL
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
64
40
PŘÍSTROJOVÝ PANEL – INSTRUMENTENBRETT –
INSTRUMENT PANEL
1
59740020
59740030
2
83640016
3
4
59740016
45199134311
1 Panel s přístroji úplný
1 (do V./2008)
Panel s přístroji úplný
(od V./2008)
1 Náhon tachometru
(od V./2008se nepožívá)
2 Závěs
2 Silentblok II.
5
45193010320
2 Pouzdro
6
309543140616
7
8
9
10
11
311212610064
451981040026
2 Šroub M 6 x 20 ČSN
021143.55
4 Podložka 6,4 ČSN 021726.15
2 Matice M 6 DIN 1587
1 Otáčkoměr
1 Panel kontrolek
1 Tachometr
Instrumentenbrett
Komplett
Instrumenten
panel compl.
Geschwindigkeits
messerantrieb
Träger
Durchführung
Silentblok II.
Spreize
Büchse
Schraube
Speedometer
drive
Carrier
Bush
Silentblock II.
Spacing piece
Bushing
Screw
Unterlagscheibe
Mutter
Washer
Nut
Speedometer
Lightsboard
Speedometer
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
65
41
PŘEDNÍ VIDLICE – VORDEGABEL – FRONT FORK
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
66
41
PŘEDNÍ VIDLICE – VORDEGABEL – FRONT FORK
1
64041376
2
451964041360
1 Rameno levé úplné
3
273112005464
2 Manžeta 63941118
4
81041120
1 Nosník levý svařený
5
81041110
1 Nosník pravý svařený
6
63841035
1 Nosník dolní
Scheinwerverträg
er links
Scheinwerverträg
er rechts
Unitererträger
7
59741045
1 Držák houkačky úplný
Signalhornträger
8
309501141034
Schraube
9
311210210105
Unterlagscheibe
Washer
10
311214010102
Unterlagscheibe
Washer
11
12
13
15
16
17
311150114100
5403102215041003
63441133
451915641163
451959741042
36141024
2 Šroub M 10 x 65 ČSN
021101.55
2 Podložka 10,5 ČSN
021702.15
2 Podložka 10,2 ČSN
021740.05
2 Matice M10 ČSN 021401.55
2 Ložisko PLC 200-600
1 Těsnění
1 Matice dolní
1 Nosník horní
1 Podložka pojistná
Front fork
rubber collar
L. H. side
welded girder
R. H. side
welded girder
Botton carrier
piece
Carrier of
alectric
Screw
18
20
15641164
83641361
1
2
27
28
29
30
311129214100
63841042
45199134311
83641362
2
4
1
2
31
45199944314
4
32
33
34
309543140818
311212900110
309543141036
4
2
2
1 Rameno pravé úplné
Armrechts
Komplett
Armlinks
Komplett
Gummimanschette
Mutter
Lager
Dichtung
Untere Mutter
Obere Träger
Sicherrungsscheib
e
matice
Mutter
Třmen řídítek horní
Lenksstangenhalt
er
Matice
Mutter
Vložka
Einsatzstück
Silentblok II.
Unterlagscheibe
Třmen řídítek spodní
Lenksstangenhalt
er
Silentblok řídítek
Unterschlagschei
be
Šroub M8x25 ČSN 021143.55 Schraube
Podložka 11 ČSN 021729.05
Unterlagscheibe
ŠroubROUB M10x70
Schraube
ČSN 021143.55
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Right arm
compl.
Left arm compl.
Nut
Bearing
Sealing ring
Bottom nut
Top carrier part
Securing piece
Nut
Hadlebars
holder
Nut
Insert
Silentblock
Hadlebars
holder
Silentblock
Screw
Washer
Screw
67
43
PŘEDNÍ BLATNÍK – VORDERER KOTFLUGEL –
FRONT MUDGUARD
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
68
43
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
PŘEDNÍ BLATNÍK – VORDERER KOTFLUGEL –
FRONT MUDGUARD
81143011
(*)
1 Přední blatník
Vorderer
Kotflügel
309203140816 4 Šroub M8x20 ČN 021103.25
Schraube
311214010082 4 Podložka 8,2 ČSN 021740.05 Unterlagscheibe
309203140615 1 Šroub M6x18 ČSN 021103.25 Schraube
311214011061 2 Podložka 6,1 ČSN 021740.05 Unterlagscheibe
45191350603 1 Oko pravé
Auge rechts
64043011 1 Výztuha
Versteifung
451964043012 4 Vložka
Büchse
311210210084 4 Podložka 8,4 ČSN 021702.15 Unterlagscheibe
311212610064 2 Podložka 6,4 ČSN 021726.15 Unterlagscheibe
59343012 1 Vedení
Leitung
309203140617 1 Šroub M8x22 ČSN 021103.25 Schraube
311210210064 1 Podložka 6,4 ČSN 021702.15 unterlegplatte
U motocyklů s elektronickým náhonem tachometru od V. / 2008
(č. 11 se nepoužije)
63943000 1 Přední blatník
Vorderer
Kotflügel
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Front mudguard
Screw
Washer
Screw
Washer
Eye right
Brace
Bush
Washer
Washer
Eye
Screw
washer
Front mudguard
69
46
ŘÍDÍTKA – LENKSTANDE - HANDLEBARS
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
70
46
ŘÍDÍTKA – LENKSTANDE - HANDLEBARS
1 Řídítka
1 Rukojeť úpln.
Lenkstande
Drehgriff kompl.
321831003116
1 Rukojeť pravá 63846112
Recht Drehgriff
4
6
7
8
9
321831003117
58546010
309235140515
451963846042
311213510053
1
1
1
1
2
parin Handeriff
parin Hebel
Schraube
Büchse
Unterlagscheibe
10
12
311129214050
443332135000
2
1
13
443332135000
1
15
16
17
18
311210311053
309235140510
283229000001
451959746015
1
1
5
1
19
20
451959746020
59746025
1 Bowden plynu
1 Bowden sytiče
21
451959746024
1 Ovládání sytiče
1
2
64046610
63846030
3
Rukojeť levá 63846011
Páčka levá
Šroub M5x18 ČSN 021135.25
Pouzdro
Podložka 5,3 kříž. proh. NJ
5,65
Matice M5 ČSN 021492.25
Hranaté levé zrcátko (M 106)
64008013
Hranaté pravé zrcátko (M
106) 64008014
Podložka 5,3 ČSN 021703.15
Šroub M5x10 ‚ČSN 021135.25
Pásek vázací
Bowden spojky
Mutter
Ruchspiegel links
Nut
par view
mirror left
Ruchspiegel rechts par view
mirror right
Unterlagscheibe
Washer
Schraube
Screw
Band
Band
Kuplungsbowden Clutch cable
zung
Gasbowdenzug
parin cable
Startvegaserbowd Choke cable
enzung
StartvegasserChoke
betätigung
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Hadlebars
Twist grip
compl.
R. H. side twist
grip
L. H. side grip
L. H. side lever
Screw
Bush
Washer
71
51
PŘEDNÍ KOLO – VORDERRAD – FRONT WHEEL
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
72
51
1
2
3
4
5
6
7
PŘEDNÍ KOLO – VORDERRAD – FRONT WHEEL
451963456017
63456034
324163020100
62051124
62051125
685713434580
311733100420
1
1
2
2
2
2
1
8 **
8 *
9
10
11
12
451981151111
451963951123
311945302040
311915040181
62256116
59751070
1
1
36
36
1
1
13
14
15
16
17
18
274123261241
274423261111
274612141100
451963951123
63951126
311214010142
1
1
1
1
2
1
19
20
83651052
311121215140
1
1
21
311338163028
1
22
64051116
1
Rozpěrka
Kroužek
Ložisko 6302A ČSN 024630
Příložka
Miska
Těsnění 62051126
Pojistný kroužek 42x1,75
ČSN 022931
Vložka
Vložka
Matice M4 ČSN 307653.11
Paprsek 63951122
Ráfek 2,15Bx18“
Přední kolo bez pneu bez
hřídele (náboj s ráfkem
s ložisky) 64051115
Plášť 3,25x18“
Vzdušnice 3,25x18“
Vložka 18“
Vložka
Krytka
Podložka 14,2 ČSN
021740.05
Kotouč
Matice BM14x1,5 ČSN
021412.25
Závlačka 3,2x28 ČSN
021781.05
Náboj pro plovoucí kotouč
23
24
25
26
309799307955
451964051112
451964051113
81251100
6
6
6
1
Šroub M 8 63951131
Příložka
Pouzdro
Kolo přední s pneu
27 **
451981151010
1 Převodka tacho úplná
28 *
28 **
29
451947251025
451959351010
64051140
1 Hřídel
1 Hřídel
1 Náboj pro plovoucí kotouč +
center
30
31
451981151111
451963451018
1 Vložka
Závaží
4
Max
Distanzstück
Ring
Lager
Beilagscheibe
Shale
Dichtung
Ring
paring piece
Ring
Ball bearing
Side shim
Cup
Gasket
Ring
Büchse
Büchse
Mutter
Speiche
Felge
Vorderrad ohne
Gumireifen
Bush
Bush
Nut
Spoke
Rim
Front wheel
without tyre
Gumireifen
Luftschlauch
Einlage
Einlage
Deckung
Unterlagscheibe
Tyre
Air tube
Filler
Filler
Cover
Washer
Bremsscheibe
Mutter
Brake disc
Nut
Splint
Splint pin
Radnabe für
„Schwimmende“
Bremsscheibe
Schraube
Beilagscheibe
Büchse
Vorderrad mit
Gumireifen
Tachometerantrie
b Komplett
Welle
Welle
Radnabe für
„Schwimmende“
Bremsscheibe +
center
Einsatzstücke
schwunggewicht
Charge hub for
„floating“ disc
Screw
Side shim
Bush
Front wheel
with tyre
Speedometer
drive compl.
Shaft
Shaft
Charge hub for
„floating“ disc
+ center
Insert
Centrifugaz
weight
* - odlišné díly pro motocykly s elektronickým náhonem tachometru
** - u motocyklů s elektronickým náhonem tachometru se nepoužije
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
73
52
PŘEDNÍ BRZDA – VORDERE BREMSE – FRONT
BREAKES
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
74
52
PŘEDNÍ BRZDA – VORDERE BREMSE – FRONT
BREAKES
1
451983652020
2
83652025
3
83652021
4
5
6
7
8
9
451983652022
83608027
59752011
309543140816
311214010082
311210310084
10
12
309543140818
451963946131
13
14
15
83652029
83652026
451983652027
1 Brzda přední úpl. s páčkou a
stopspínačem
Bremszylinder,
Hebel, Schlauch,
Bügel,
Stopschalter
(Gruppe)
1 Brzdový válec s páčkou a
Bremsezylinder
stopspínačem
mit Stopschalter
(Gruppe)
1 Třmen s destičkami
Bremsbügel mit
Segmenten
1 Sada brzdových destiček
Bremsklotzsatz
1 Záslepka
Stopfen
1 Záchyt lak.
Halter
2 Šroub M8x20 ČSN 021143.55 Schraube M8x25
4 Podložka 8 ČSN 021740.05
Unterlascheibe 8
4+ Podložka 8,4 ČSN 021703.15 Unterlascheibe
2
8,4
2 Šroub M8x25 ČSN 021143.55 Schraube M8x30
1 Spínač stop –
Bremsschalter
pirna
Stop - Pirna
1 Brzdová hadice
Bremsschlauch
1 Záchyt
Halter
1 Páčka
Hebel
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Brakes cylinder,
lever, hose,
yoke,
stopswitch assy.
Break cylinder
with lever and
stopswitch assy.
Yoke brake
with segments
Braking pad set
Plug
Holder
Screw M8x5
Washer 8
Washer 8,4
Screw M8x30
Brake switch
Stop – pirna
Brake hose
Holder
Lever
75
56
ZADNÍ KOLO – HINTERRAD – REAR WHEEL
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
76
56
ZADNÍ KOLO – HINTERRAD – REAR WHEEL
1
2
3
451962256116
64056125/1
59756010
1 Ráfek 2,15Bx18“
1 Brzdový buben
1 Unašeč úplný
4
63956200
5
6
7
451963456026
451963456016
63456022
1 Hřídel
1 Příložka
1 Záchyt reakce
8
9
10
451963456013
451963456012
311214010142
11
311120315140
12
13
14
15
16
17
274123231811
274424271111
274612741102
311945302040
311915040144
63456110
1 Rozpěrka
1 Rozpěrka
1 Podložka 14,2 ČSN
021740.15
1 Matice M14x1,5 ČSN
021403.25
1 Plášť 3,50x18“
1 Vzdušnice 3,50x18“
1 Vložka 18“
36 Matice M4 ČSN 307653.11
36 Paprsek 60251117
1 Kolo zadní bez pneu (brzdový
buben s ráfkem)
18
63456100
19
451981056007
1 Víko s čelistmi
1 Kolo zadní s pneu
1 Rozpěrka
Felge
Bremstrommel
Mitnehmer
Komplett
Deckel mit
Bremsbacken
Welle
Beilagscheibe
Reaktionskraftfäg
er
Distanzstück
Distanzstück
Unterlagscheibe
Rim
Brake drum
Sprocket compl.
Mutter
Nut
Mantel
Luftschlauch
Einlage
Mutter
Speiche
Hinterrad ohne
Pneu mit Lager
Jacket
Air tube
Filler
Nut
Spoke
Rear wheel
without tyre
with ball
bearing
Rear wheel +
tyre
spacer
Hinterrad +
Pneumatic
Distanzstück
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Back plate with
brake shoes
Spindle
Side shim
Reaction
bracket
Spacing piece
Spacing piece
Washer
77
56
PŘEVODNÍK, VÍKO S ČELISTMI – MITNEHMER, DECKEL
MIT BREMSBACKEN – SPROCKET, BACK PLATE WITH
BRAKE
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
78
56
PŘEVODNÍK, VÍKO S ČELISTMI – MITNEHMER,
DECKEL MIT BREMSBACKEN – SPROCKET, BACK
PLATE WITH BRAKE
Y
Z
59756010
63956200
1 Unašeč úplný
1 Víko s čelistmi
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
451959756021
273136010011
451963456212
62056422
685713434581
35356423
451945011212
324162050100
451963456213
451935356041
63956220
1
1
1
2
2
2
2
1
1
1
2
Unašeč obrob.
Blok 62056217
Pouzdro
Miska
Těsnění 62056427
Příložka
Pojistka
Ložisko 6205A ČSN 024630
Rozpěrka 81056007
Matice M25x1,5
Čelist úplná
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
315817231140
451935351446
62051223
15051068
451935351445
273221043044
451935356263
311120315080
311214401084
451959756011
112561010226
311129214060
311210210064
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
6
6
6
Pojistka 60051224
Pružina
Klíč 63451216
Příložka
Pružina
Těsnění 60051225
Páčka
Matice M8x1 ČSN 021403.25
Podložka 8,4 ČSN 021744.02
Převodník 37z
Šroub zápustný
Matice M6 ČSN 021492.25
Podložka 6,4 ČSN 021702.15
Mitnehmer vollst.
Deckel mit
Bremsbacken
Mitnehmer
Block
Büchse
Schalbe
Dichtung
Beilagscheibe
Sicherung
Lager
Distanzstück
Mutter
Bremsbacke
vollst.
Sicherung
Feder
Bremslocken
Beilagscheibe
Feder
Dichtung
Hebel
Mutter
Unterlagscheibe
Zäbersetzung 37z
Schraube
Mutter
Unterlegscheibe
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Sprocket compl.
Back palte with
brake shoes
Sprocket
Block
Bush
Cup
Gasket
Side shim
Fuse
Ball bearing
Spacing piece
Nut
Brake shoes
compl.
Fuse
Spring
Brake cam
Side shim
Spring
Gasket
Lever
Nut
Washer
Converter 37t
Screw
Nut
washer
79
60
KABELY – KABELBAND - CABLES
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
80
60
KABELY – KABELBAND - CABLES
1
*
*
451959760050
58560015
81060560
*
81060165
1 Hlavní svazek
1 Vodič AKU-poj.
1 Propojovací svazek zadní
lampy
1 Svazek vodičů směrovek
*
83660175
1 Svazek světlometu
*
59760023
1 Vodič AKU-relé
*
59760022
1 Vodič ukostř. motoru
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Hauptkabelband
Kabel
Kabelband Hinter
lampe
Kubel
türblinkerlichte
Scheinerwerferkabelband
Kabel AKURelais
Erdungkabel
Main bundle of
electric conduits
Cabel
Bundle of tail
lamp
Cabel traffic
indicator
Conduktor
cable headlight
Cabel bat.-relay
Cable
grounding
59760011 1 Regulátor
Regulator
Regulator
59760021 1 CDI jednotka
Elektrische
Electrical unit
einheit CDI
CDI
59760025 2 Zap. cívka s kabelem
Zündspulle
Ignition coil
59760016 1 Relé
Relais
Relay
443853327890 1 Přerušovač 12V 2x10W
Blinkgeber
Direct indicator
breaker
273836007810 1 Pryžový držák
Gummihalter
Holder
443859004814 2 Pojistka 15A
Schmelzsicherung Fusible cut –out
309231140615 2 Šroub M6x18 ČSN 021131.25 Schraube
Screw
311210210064 4 Podložka 6,4 ČSN 021702.15 Unterlagscheibe
Washer
311129214060 2 Matice M6 ČSN 021492
Mutter
Nut
Díly pro motocykly s elektronickým náhonem tachometru ( od V./2008)
59760040 1 Snímač
Abnehmer
Sensor
59752012 1 Držák snímače
Halter
Holder
309543140615 1 Šroub M6x18 ČSN 021143.55 Schraube
Screw
311129214060 1 Matice M6 ČSN 021492.25
Mutter
Nut
31121021004 2 Podložka 6,4 ČSN 021702.15 Unterlagscheibe
Washer
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
81
62
SIGNÁLNÍ PŘÍSTROJE – SIGNALGERËTTEINDICATING INSTRUMENTS
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
82
62
SIGNÁLNÍ PŘÍSTROJE – SIGNALGERËTTEINDICATING INSTRUMENTS
1
45199940409
2 Směrovka pravá přední, levá
zadní
2
45199940408
2 Směrovka levá přední, pravá
zadní
6
7
451959762021
311120315140
8
10
11
12
13
63408044
83662010
451983674033
311210310130
311212710090
2 Šroubení zadní směrovky
4 Matice M14x1,5
ČSN 021403.25
2 Podložka
1 Houkačka upravená
1 Matice klaksonu
1 Podložka 9 ČSN 021703.05
1 Podložka 13 ČSN 021727.05
Blinkleuchte
vorde rechst und
hinten links
Komplett
Blinkleuchte
vorde links und
hinten rechts
Komplett
Schrabung
Mutter
Front right and
rear left
indicator
assembly
Front left and
rear right
indicator
assembly
Screw-coupling
Nut
unterlagscheibe
Signalhorn
Mutter
Unterlagscheibe
Unterlagscheibe
Washer
Horn
Nut
Washer
Washer
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
83
63,65
PŘEPÍNAČE, SPÍNACÍ SKŘÍŇKA – UMSCHALTERE,
SCHALTKASTEN – SWITCHES, SWITCH BOX
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
84
63,
65
PŘEPÍNAČE, SPÍNACÍ SKŘÍŇKA – UMSCHALTERE,
SCHALTKASTEN – SWITCHES, SWITCH BOX
1
59765010
2
443853192920
2
3
443853193920
1
4
443854171900
1
5
6
7
8
9
10
63865065
63865066
309338186200
309231140416
451959363011
451963946131
1
1
2
6
1
1
11
59765020
1
12
13
14
16
17
18
64065231
64065121
59765025
451964065126
59765015
59763031
1
1
1
1
1
1
1 Přepínač levý s kabely úplný
Links Umschalter
mit Kabel Kompl.
L. H. sice
change over
switch compl.
Přepínač světel
Lichtschalter
Switch
headlight
Přepínač směrových světel
Blinklichstschälter Direction
indicator switch
Spínač houkačky
Schlater
Switch horn
Singalhorn
Kryt levý horní
Deckung
Cover
Kryt levý dolní
Deckung
Cover
Šroub 2,9x19 ČSN 021238.05 Schraube
Screw
Šroub M4x20 ČSN 021131.25 Schraube
Screw
Spínací skříňka ZADI
Garnitur
Set
Přední stopspínač
Vorderer „STOP“ Front „STOP“
Schalter
switch
Přepínač pravý s kabely úplný Recht Umschalter R. H. side
mit Kabel Kompl. change over
switch compl.
Kryt pravý horní
Deckung
Cover
Kryt pravý dolní
Deckung
Cover
Přepínače s vodiči
Umschalter
Switch
Tlačítko
Druckknopftaste
Press button
Přepínač s vodiči
Umschalter
Switch
Držák spínací skříňky
Halter
Holder
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
85
67
SVĚTLOMET – SCHEINWERFER - HEADLIGHT
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
86
67
SVĚTLOMET – SCHEINWERFER - HEADLIGHT
1
2
451983667025
347452121111
1 Světlomet
1 Žárovka H4 12V – 60/55W
P43T38
3
451964067523
1 Žárovka 12V 5W W2,1x9,5D
4
451983605045
2 Šroub M8x25 ISO 7380
5
6
311214010082
311210210084
2 Podložka 8 ČSN 021740.05
2 Podložka 8,4 ČSN 021702.15
7
45196259046
2 Podložka
Sheinwerfer
Glühlampe H4
12V – 60/55W
P43T38
Glühlampe 12V
5W W2,1x9,5D
Schraube M8x25
ISO 7380
Unterlagscheibe 8
Unterlagscheibe
8,4
Unterlagscheibe
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Headlight
Lamp H4 12V –
60/55W
P43T38
Lamp 12V 5W
W2,1x9,5D
Screw M8x25
ISO 7380
Washer 8
Washer 8,4
Washer
87
68,69
ZADNÍ SVÍTILNA, AKUMULÁTOR – SCHLUSSLICHT,
BATTERIE – TAIL LAMP, BATTERY
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
88
68,
69
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
ZADNÍ SVÍTILNA, AKUMULÁTOR – SCHLUSSLICHT,
BATTERIE – TAIL LAMP, BATTERY
451981068105
45199134311
45193010320
311212610064
311214010061
309231140618
347229218413
451981068118
346215000000
744195211000
59708011
309231140516
311212610053
311129214050
311210210064
1
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
2
4
2
2
Svítilna zadní
Silentblok
Pouzdro
Podložka 6,4 ČSN 021726.15
Podložka 6,1 ČSN 021702.15
Šroub M6x25 ČSN 021131.25
Žárovka 12V R 10W Ba155
Žárovka 12V R 5W Ba155
Baterie 12V, 9Ah
Pásek 63908021
Podložka akumulátoru
Šroub M5x20 ČSN 021131.25
Podložka 5,3 ČSN 021726.15
Matice M5 ČSN 021492
Podložka 6,4 ČSN 021702.15
Schlusslight
Durchtüng
Büchse
Unterlagscheibe
Unterlagscheibe
Schraube
Glühlampe
Glühlampe
Batterie
Band
Unterlegplatte
Schraube
Unterlagscheibe
Mutter
Unterlagscheibe
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
Rear tail lamp
Bush
Sleeve
Washer
Washer
Screw
Bulb
Bulb
Battery
Strape gum
Washer-battery
Screw
Washer
Nut
Washer
89
71
NÁŘADÍ – WERKZEUG - TOOLS
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
90
71
NÁŘADÍ – WERKZEUG - TOOLS
1
3
7
59771010
451964071016
4136621040031
8
9
10
59771015
413311018212
451959771014
1 Nářadí sada
1 Rukojeť ke klíči
1 Šroubovák universální,
NAREX č. 8829
1 Klíč úplný
1 Klíč 21x18 ČSN 230610.2
1 Iambus. klíč 6
Werkzeug
Griff
Schraubenzieher
Tools
Handle
Screwdriver
Schlüssel
Schlüssel
Imbus Schlüssel
Spanner
Spanner
Imbus spanner
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
91
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ JAWA 250.
Vydání I. květen 2007
Přejímání textových a obrazových informací, uvedených v tomto katalogu k dalšímu autorství a
publikování je zakázáno
Všechny nároky vyplývající ze zákona o autorském právu náleží výlučně JAWA Moto spol. s r.o.
Týnec nad Sázavou.
Vydání k 27.5..2007. Zpracoval: Martin Blažek, Václav Mach, Ing. Robert Váňa
VYDÁVÁ:
Obchodně technická služba,dokumentační oddělení, tel.: 317720132 JAWA Moto spol. s r.o.,
Týnec nad Sázavou.
Tisk : (provedení CD -ROM , vypáleno na nosiče CD-R)
© JAWA Týnec nad Sázavou JAWA Moto spol. s r.o., Česká Republika
Jawa moto spol. s.r.o. OTS – dokumentace, Brodce 35, Týnec nad Sázavou katalog náhradních dílů JAWA 250cm3 2007
PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz
92

Podobné dokumenty

JAWA 660/836-6

JAWA 660/836-6 SIGNÁLNÍ PŘÍSTROJE SIGNALGERËTTE INDICATING APPAREILS DE INSTRUMENTS SIGNALISATION PŘEPÍNAČE SCHALTER CHANGE-OVER COMMUTATEURS SWITCH SVĚTLOMET SCHEINWERFER HEADLIGHT PHARE

Více

Katalog náhredních dílů JAWA 350 Style

Katalog náhredních dílů JAWA 350 Style NÁŘADÍ-TOOLS-OUTILIAGE-WERKZEUGE-HERRAMIENTAS

Více

JAWA 650 Style

JAWA 650 Style NÁZEV SKUPINY – GRUPPENBENENUNG - DESCRIPTION OF GROUP DÉSIGNATION DE LA ENSEMBLE

Více

dotaz_seznam+kn podle cpa

dotaz_seznam+kn podle cpa Na padesátém 81 182 00 Praha 10

Více