Školní rok 2015/2016

Transkript

Naši ţáci úspěšně absolvovali jazykové zkoušky Canbridge v kategorii Starters. V rytířském sále Prácheňskéhé muzea v Písku
slavnostně převzali certifikáty tito ţáci: Dominik Pavlíček, Vojtěch masáček, Ondřej Kašpar, Michal Rybák, Sabina
Němečková, Viktorie Váňová a Adéla Kroupová.
V okresním kole soutěţe „Poţární ochrana očima dětí“ pro rok 2016 ve výtvarné části v kategorii ZŠ 4 se Johanka Halamová
umístila na 1. místě a Natálie Smolová na 2. místě.
V krajském kole ve vybíjené skončili naši ţáci na pěkném 4. místě z 8 účastníků. Školu reprezentovali: Ondřej Kašpar, Vojtěch
Masáček, Richard Müller, Karolína Humpálová, Alexandr Hořánek, Petr Václavík, Pavel Kašpar, Jaroslav Rajskub,
Dominik Řehoř, Štěpán Pešek, Václav Hrneček a Martin Souhrada.
V okresním kole štafetového poháru se ţáci 1. stupně umístili na 2. místě a postoupili do krajského
kola, kde v přítomnosti mistryně republiky a světa Ludmila Formanová skončili na pěkném 9.
místě ze 14 startujících druţstev. Školu reprezentovali ţáci: Vojtěch Bečvář, Martin Smetana,
Luboš Marek, Gabriela Cvrková, František Mašek, Monika Drůbková, Karin Čechotová,
Kateřina Souhradová, Richard Müller, Pavla Pilná, Zuzana Bušinová, Štěpán Maleček, Václav
Hrneček, Petr Václavík, Sabina Němečková, Anna Ondřichová, Matyáš Kacbunda, Ondřej
Kašpar.
V okresním kole Dopravní soutěţi cyklistů obsadilo pěkné 3. místo druţstvo starších ţáků ve sloţení:
Šárka Kačírková, Natálie Smolová, Jakub Micka , Josef Kostěnec a náhradníci Václav Kotlín, Kateřina Zobalová.
V individuální části soutěţe získal Jakub Micka 2. místo.
Druţstvo ţáků 2. stupně se účastnilo krajského finále v halovém fotbale základních škol a
víceletých gymnázií (6.-7. tříd) a umístilo se na 1. místě. Chlapci hráli ve sloţení: Matěj
Kozelka, Samuel Černý, Marek Nosek, Martin Kynkor, Michal Kynkor, Sebastian Novák,
Tomáš Prazler, Jan Vonášek a Sebastian Tipanic.
Ţáci 2. stupně se umístili na 1. místě, bez obdrţené branky, ve 2. kole fotbalového turnaje
Coca-Cola Cup 2016, určeného pro ZŠ a víceletá gymnázia (8. a 9. třídy). Postupují do 3. kola,
jehoţ vítěz postoupí do 4. kola a odtud vede cesta do velkého republikového finále - Svátku fotbalu. Druţstvo chlapců hrálo ve
sloţení Matěj Volf, Vojtěch Peroutka, Martin Vašek, David Polanský, Václav Kynkor, Tobiáš Vaňáč, Ondřej Kvasnička,
Tomáš Pirný, Jakub Micka, Jan Volf, Jakub Volf, Tomáš Zeman, Václav Kápl, Nosek Marek, Řezáč František.
V okresním kole fotbalové soutěţe MC Donald´s Cup druţstvo našich ţáků obsadilo 1. místo a postupuje do krajského
kola. Chlapci a dívka hráli ve sloţení: Tereza Kloudová, Matěj Křišťál, Ondřej Křišťál, Vojtěch Masáček, Richard Müller,
Jakub Kozák, Martin Souhrada, Václav Hrneček, Patrik Kovanda, Petr Václavík, Alexandr Hořánek, Pavel Sumerauer.
V okresním kole Pythagoriády 2015/16 se Adéla Kroupová z 5. třídy umístila na 2. až 3. místě ze 17 účastníků.
V okresním kole Olympiády v českém jazyce se Vojtěch Kajtman z 8. ročníku umístil na pěkném 8. místě z 31 soutěţících.
Dívky naší školy byly úspěšné ve výtvarné soutěţi vyhlášené COHIBA MUSICA, o. s. s názvem Adventní malování aneb těšíme
se na Vánoce! v rámci akcí „Advent v Písku“. Ve věkové kategorii 6 aţ 10 let se na 3. místě podle odborné poroty umístila Nela
Bartůšková, s kresbou a malbou „Mikulášská“. Ve věkové kategorii 11 aţ 16 let se na 1. místě podle odborné poroty umístila
Ganchimeg Tsengel, s malbou „Betlém“. Současně uspěla ve věkové kategorii 11 aţ 16 let podle hlasování veřejnosti na 2. místě.
V okresním kole florbalových soutěţí byli naši ţáci a ţákyně velmi úspěšní.
o Druţstvo chlapců ze 4. a 5. tříd se umístilo na 3. místě ve sloţení: Tomáš Louženský, David Míka, Dominik Suchan,
Václav Hrneček, Štěpán Maleček, Dominik Řehoř, Alexandr Hořánek, Pavel
Kašpar, Jakub Kozák, Patrik Kovanda, Martin Souhrada, Pavel Sumerauer.
o Chlapci 6. aţ 7. tříd obsadili 1. místo a postupují do kraje. Hráli ve sloţení Kryštof
Kovářík, Radek Stropnický, Jan Kurfurst, Adam Měchura, Lukáš Dráb, Roman
Špiler, Ondřej Smetana, Marek Matašovský, Lukáš Polák, Lukáš Polanský, Tomáš
Řeřicha.
o Dívky 6. aţ 7 .tříd se umístily na 1. místě. Školu reprezentovaly ve sloţení Andrea Olga Čyhura, Veronika Froňková,
Veronika Cvrková, Tereza Pěničková, Lucie Hosnedlová, Alena Pixová, Ella Texlerová, Tereza Viererová, Adéla
Zemanová, Václava Součková, Simona Zuntová, Veronika Jídlovcová, Natálie Janoušková.
o Chlapci 8. aţ 9. tříd obsadili 2. místo a postupují do kraje. Hráli ve sloţení Jan Plechatý, Patrik Matašovský, Matěj
Novotný, Jan Tampier, Zdeněk Kroupa, David Vlnatý, František Januška, František Řezáč, Vít Koubek, Tomáš
Chvála, Filip Hofmann.
o Dívky 8. aţ 9. tříd vybojovaly 3. místo, kdy hráli ve sloţení: Kateřina Zobalová, Adéla Lisová, Karolína Rothová,
Johanka Halamová, Šárka Kačírková, Natálie Smolová, Natálie Andrlíková, Nikola Bělíková, Iva Duchoňová, Eliška
Malcová, Veronika Skalová, Eliška Vlnatá, Jana Velková.