Untitled

Komentáře

Transkript

Untitled
Pozice Objednací číslo
1
2
341100203350
3
370400211350
4
350300106100
5
332200310350
6
350500106000
7
351000305250
8
332500310210
9
332500310220
10
11
340600225480
12
332500310230
13
351000206280
14
332000320840
15
600050
16
332000214880
17
350110007140
18
340600322220
19
332000315180
20
332300360360
22
350500105000
23
24
331600311340
25
341300623342
26
27
350300304130
28
29
30
331600321340
31
341300622342
32
370600110810
33
340600263260
34
380300202350
35
341300620340K
Název
Motor kompletní
Ochranný tubus
Bowden plynu
Šroub M6x10
Závěs popruhu
Matice M6
Šroub imbus M5x25
Třmen řidítek horní
Třmen řidítek dolní
Madlo levé
Gumová podložka třmenu
Třmen tubusu spodní
Šroub imbus M6x28
Řidítka
4-zubý nůž
Tubus
Pouzdro silenbloku 7x14x14
Silenblok hřídele
Hřídel
Úhlový převod kompletní
Matice M5
Levý kryt madla
Pružina páčky plynu
Páčka plynu
Pravý kryt madla
Šroub ST4,2x13
Šroub M5x32
Čep
Pružina dlaňové pojistky
Dlaňová pojistka
Vypínač motoru
Pouzdro
Popruh
Řidítka
Name
Engine assembly
Cable guard tube
Accelerator cable
Screw M6x10
Belt hook
Nut M6
Hex screw set M5x25
Upper bracket
Mid bracket
Rubber handle
Rubber plate
Lower bracket
Hex screw set M6x28
Handle U pipe
4T blade
Straight pipe
Bush bearing 7x14x14
Rubber bush
Solid shaft
Gear case assembly
Nut M5
Handle left
Spring
Accelerator trigger
Handle right
Screw St4,2x13
Screw M5x32
Position pin
Spring
Safety lever
Engine STOP switch
Rubber bush
Double belt
Handlebar
Ks
1
1
1
2
1
4
1
1
1
2
1
2
1
1
1
6
6
1
1
3
1
1
1
1
4
1
1
1
1
1
1
1
1
Pozice Objednací číslo
36
321100420360
37
321100420361
38
332200215350
39
340600210500
40
350300304100
41
42
43
321100420362
44
45
HECHT000108
46
HECHT000109
47
Název
Kryt sečení
Přídavný kryt sečení
Nůž struny
Kryt nože struny
Šroub ST4,2x9,5
Matice M5
Šroub M5x12
Držák krytu sečení
Šroub M5x25
Strunová hlava
Strunová hlava
Šroub M5x16
Name
Mowing guard
Additional mowing guard
String blade
String blade rubber cover
Screw ST4,2x9,5
Nut M5
Screw M5x12
Mowing guard bracket
Screw M5x25
Whips cutting head
Cutting head
Screw M5x16
Ks
1
1
1
1
2
3
1
1
2
4
Pozice
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Objednací
číslo
320100230030
320100230270
340700530150
339900003410
120100230020
350200000520
350200000530
370100500840
120100234012
330400303410
331600003430
350300000540
144200006
350500000690
300400003010
320100230020
Název
Šroub M6x18
Šroub M4x10
Kryt
Kryt startéru
Startér kompletní
Šroub M5x30
Pružná podložka 5
Podložka 5
Miska startéru
Zapalování
Zadní kliková skříň
Čep 3x10
Gufero 12x22x7
Ložisko 6201
Gufero 12x32x8
Těsnění klikové skříně
Přední kliková skříň
Průchodka kabelu
Setrvačník
Spojková lamela
Pružina spojky
Podložka šroubu spojky
Šroub spojky
Pojistný kroužek 32
Podložka
Matice M8x1
Kryt setrvačníku
Záchyt kabelu
Kabeláž
Pojistný kroužek 15
Šroub M6x28
Šroub M6x20
Šroub M5x10
Upínací podložka
Name
Hex screw M6x18
Screw M4x10
Spark plug cover
Starter housing
Starter assembly
Hex screw M5x30
Spring washer 5
Washer 5
Starter pulley
Ignition
Rear crank case
Position pin 3x10
Oil seal 12x22x7
Ball bearing 6201
Oil seal 12x32x8
Crankcase gasket
Front crank case
Cable jacket
Flywheel
Clutch shoe
Spring
Clutch screw washer
Clutch screw
Stop ring 32
Washer
Nut M8x1
Fly wheel cover
Cable jacket
Switch cable
Stop ring 15
Hex screw set M6x28
Hex screw set M6x20
Hex screw M5x10
Housing connector
Ks
Pozice
4
6
1
1
1
4
8
10
1
1
1
5
1
2
1
1
1
1
1
2
1
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
4
1
1
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
Objednací
číslo
320100230170
330500334350
350100362020
350600003420
330500003440
340300503410
340400503410
340600003430
340500003470
340500003460
350600104000
350300000630
120600803410
350300000620
351000000570
320200003020
120500803010
370100530100
350300000650
320200003010
350800000790
350600002610
350700030100
350100002620
330100603010
330200003210
330300003210
370100500850
300100003210
120400800040
351000005200
350300304100
320100230010
370100500820
Název
Kryt
Skříň spojky
Ložisko 6202-2Z
Pojistný kroužek 35
Spojkový zvon
Palivová zátka kompletní
Palivová nádrž
Průchodka hadiček
Palivová hadička
Palivová hadička přívodní
Podložka 4,4
Šroub M5x16 (set)
Palivový filtr
Šroub M5x12 (set)
Šroub M5x65
Kryt tlumiče výfuku
Tlumič výfuku
Těsnění výfuku
Šroub M5x20 (set)
Skříň tlumiče výfuku
Woodruffovo pero 10x3
Pojistka pístního čepu 8
Pístní čep 8x30
Jehlové ložisko K8-11-11
Kliková hřídel
Píst
Pístní kroužky sada
Těsnění válce
Válec
Svíčka
Šroub M5x20
Šroub ST4,2x9,5
Kryt
Těsnění příruby karburátoru
Name
Housing
Clutch seat
Ball bearing 6202-2Z
Stop ring 35
Clutch drum
Tank cap
Fuel tank
Pipe jacket
Outlet pipe
Inlet pipe
Washer 4,4
Screw set M5x16
Fuel filter
Screw set M5x12
Hex screw M5x65
Muffler cover
Muffler
Muffler gasket
Screw set M5x20
Muffler housing
Woodruff Key 10x3
Piston pin clip 8
Piston pin 8x30
Ball bearing K8-11-11
Crankshaft
Piston
Piston ring set
Cylinder gasket
Cylinder
Spark plug
Hex screw M5x20
Screw St4.2x9.5
Air guide
Inlet pipe gasket
Ks
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
2
8
1
1
2
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
Pozice
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
Objednací
číslo
340201034200
370100500830
350300000700
350300000710
339900003420
350300000610
120300803010
340100003430
340100003420
350300000670
340100003410
349900003410
320300003070
350300000560
349900003420
Název
Příruba karburátoru
Karburátor
Šroub M5x22 (set)
Šroub M4x18 (set)
Kryt
Šroub M5x10 (set)
Karburátor
Příruba vzduchového filtru
Klapka sytiče
Šroub M5x50
Páčka sytiče
Vzduchový filtr
Kryt vzduchového filtru
Šroub krytu vzd. filtru
Izolační podložka výfuku
Name
Inlet pipe
Carburetor gasket
Screw set M5x22
Screw set M4x18
Fan shield
Screw set M5x10
Carburetor
Air filter assy
Choke valve plate
Screw M5x50
Choke lever
Air filter
Air filter cover
Screw
Muffler heat insulator
Ks
1
1
2
2
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1

Podobné dokumenty

Untitled

Untitled Horní unašeč nože Šroub Kryt úhlového převodu Kryt sečení kompletní Držák krytu sečení Kryt sečení Přídavný kryt sečení Nůž struny Hřídel náhonu Pouzdro hřídele Tubus Spojka tubusu kompletní Spojka...

Více

nahradni dily HECHT 127.indd

nahradni dily HECHT 127.indd Outlet gasket Rear crank case Position pin Ø3x10 Oil seal 12x22x7 Ball bearing 6001 Oil seal 12x28x8 Crank case gasket Front crank case Ignition Coil Fly wheel Clutch shoe Spring Spring...

Více

Untitled

Untitled DRIVE SHAFT SYSTÉM

Více

Sestava motoru Verner VM 1400

Sestava motoru Verner VM 1400 SESTAVA : HLAVA MOTORU - SACÍ A VÝFUKOVÉ POTRUBÍ

Více

Untitled

Untitled Podložka Čep Matice M6 Gufero Kryt Kryt Kliková skříň Vypouštěcí šroub M10x16 Podložka Ložisko 6203 Čep Pojistný kroužek Hřídelka regulátoru Kolo regulátoru Woodruffovo pero Závaží Západka reguláto...

Více

Pozice Objednací číslo Název Name 1 Kryt kola Hub cap 2 H3230

Pozice Objednací číslo Název Name 1 Kryt kola Hub cap 2 H3230 O-ring 12,42x1,78 Backup ring 6,2x9x1,25 O-ring 6x1,78 Valve rod O-ring 8,5x1,8 Backup ring 8,7x11,6x1,25

Více