Sinks - Ceník sortimentu

Komentáře

Transkript

Sinks - Ceník sortimentu
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Kód
TLAM1160500271
TLAM1160500229
TLAM1160500226
TLAM1160500274
TLAM1160500239
TLAM1160500230
TLAM1160500293
TLAM1160500228
TLAM1160500252
TLAM1160500250
TLAM1160500272
TLAM1160500254
TLAM78050071
TLAM78050029
TLAM78050026
TLAM78050074
TLAM78050039
TLAM78050030
TLAM78050093
TLAM78050028
TLAM78050052
TLAM78050050
TLAM78050072
TLAM78050054
TLAM86050071
TLAM86050029
TLAM86050026
TLAM86050074
TLAM86050039
TLAM86050030
TLAM86050093
TLAM86050028
TLAM86050052
TLAM86050050
TLAM86050072
TLAM86050054
TLAM860510271
TLAM860510229
TLAM860510226
TLAM860510274
TLAM860510239
TLAM860510230
TLAM860510293
TLAM860510228
TLAM860510252
TLAM860510250
Název zboží
Základní cena vč. DPH
TL dřez AMANDA 1160.500.2 Aluminium
TL dřez AMANDA 1160.500.2 Avena
TL dřez AMANDA 1160.500.2 Black Matt
TL dřez AMANDA 1160.500.2 Black Onyx
TL dřez AMANDA 1160.500.2 Earth
TL dřez AMANDA 1160.500.2 Ebony Black
TL dřez AMANDA 1160.500.2 Marone
TL dřez AMANDA 1160.500.2 Milk White
TL dřez AMANDA 1160.500.2 Polar White
TL dřez AMANDA 1160.500.2 Sahara
TL dřez AMANDA 1160.500.2 Titanium
TL dřez AMANDA 1160.500.2 Truffle
TL dřez AMANDA 780.500 Aluminium
TL dřez AMANDA 780.500 Avena
TL dřez AMANDA 780.500 Black Matt
TL dřez AMANDA 780.500 Black Onyx
TL dřez AMANDA 780.500 Earth
TL dřez AMANDA 780.500 Ebony Black
TL dřez AMANDA 780.500 Marone
TL dřez AMANDA 780.500 Milk White
TL dřez AMANDA 780.500 Polar White
TL dřez AMANDA 780.500 Sahara
TL dřez AMANDA 780.500 Titanium
TL dřez AMANDA 780.500 Truffle
TL dřez AMANDA 860.500 Aluminium
TL dřez AMANDA 860.500 Avena
TL dřez AMANDA 860.500 Black Matt
TL dřez AMANDA 860.500 Black Onyx
TL dřez AMANDA 860.500 Earth
TL dřez AMANDA 860.500 Ebony Black
TL dřez AMANDA 860.500 Marone
TL dřez AMANDA 860.500 Milk White
TL dřez AMANDA 860.500 Polar White
TL dřez AMANDA 860.500 Sahara
TL dřez AMANDA 860.500 Titanium
TL dřez AMANDA 860.500 Truffle
TL dřez AMANDA 860.510.2 Aluminium
TL dřez AMANDA 860.510.2 Avena
TL dřez AMANDA 860.510.2 Black Matt
TL dřez AMANDA 860.510.2 Black Onyx
TL dřez AMANDA 860.510.2 Earth
TL dřez AMANDA 860.510.2 Ebony Black
TL dřez AMANDA 860.510.2 Marone
TL dřez AMANDA 860.510.2 Milk White
TL dřez AMANDA 860.510.2 Polar White
TL dřez AMANDA 860.510.2 Sahara
10 980 Kč
10 980 Kč
10 980 Kč
10 980 Kč
10 980 Kč
10 980 Kč
10 980 Kč
10 980 Kč
10 980 Kč
10 980 Kč
10 980 Kč
10 980 Kč
11 270 Kč
11 270 Kč
11 270 Kč
11 270 Kč
11 270 Kč
11 270 Kč
11 270 Kč
11 270 Kč
11 270 Kč
11 270 Kč
11 270 Kč
11 270 Kč
11 870 Kč
11 870 Kč
11 870 Kč
11 870 Kč
11 870 Kč
11 870 Kč
11 870 Kč
11 870 Kč
11 870 Kč
11 870 Kč
Stránka 1
Aktuální / Akční cena vč. DPH
11 190 Kč
11 190 Kč
11 190 Kč
11 190 Kč
11 190 Kč
11 190 Kč
11 190 Kč
11 190 Kč
11 190 Kč
11 190 Kč
11 190 Kč
11 190 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
9 860 Kč
9 860 Kč
9 860 Kč
9 860 Kč
9 860 Kč
9 860 Kč
9 860 Kč
9 860 Kč
9 860 Kč
9 860 Kč
Dostupnost
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Změna oproti předch. ceníku
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Kód
TLAM860510272
TLAM860510254
TLAM99050071
TLAM99050029
TLAM99050026
TLAM99050074
TLAM99050039
TLAM99050030
TLAM99050093
TLAM99050028
TLAM99050052
TLAM99050050
TLAM99050072
TLAM99050054
TLCU41050071
TLCU41050029
TLCU41050026
TLCU41050074
TLCU41050039
TLCU41050030
TLCU41050093
TLCU41050028
TLCU41050052
TLCU41050050
TLCU41050072
TLCU41050054
TLCU60051071
TLCU60051029
TLCU60051026
TLCU60051074
TLCU60051039
TLCU60051030
TLCU60051093
TLCU60051028
TLCU60051052
TLCU60051050
TLCU60051072
TLCU60051054
TLCU76050071
TLCU76050029
TLCU76050026
TLCU76050074
TLCU76050039
TLCU76050030
TLCU76050093
TLCU76050028
Název zboží
Základní cena vč. DPH
TL dřez AMANDA 860.510.2 Titanium
TL dřez AMANDA 860.510.2 Truffle
TL dřez AMANDA 990.500 Aluminium
TL dřez AMANDA 990.500 Avena
TL dřez AMANDA 990.500 Black Matt
TL dřez AMANDA 990.500 Black Onyx
TL dřez AMANDA 990.500 Earth
TL dřez AMANDA 990.500 Ebony Black
TL dřez AMANDA 990.500 Marone
TL dřez AMANDA 990.500 Milk White
TL dřez AMANDA 990.500 Polar White
TL dřez AMANDA 990.500 Sahara
TL dřez AMANDA 990.500 Titanium
TL dřez AMANDA 990.500 Truffle
TL dřez CUBE 410.500 Aluminium
TL dřez CUBE 410.500 Avena
TL dřez CUBE 410.500 Black Matt
TL dřez CUBE 410.500 Black Onyx
TL dřez CUBE 410.500 Earth
TL dřez CUBE 410.500 Ebony Black
TL dřez CUBE 410.500 Marone
TL dřez CUBE 410.500 Milk White
TL dřez CUBE 410.500 Polar White
TL dřez CUBE 410.500 Sahara
TL dřez CUBE 410.500 Titanium
TL dřez CUBE 410.500 Truffle
TL dřez CUBE 600.510 Aluminium
TL dřez CUBE 600.510 Avena
TL dřez CUBE 600.510 Black Matt
TL dřez CUBE 600.510 Black Onyx
TL dřez CUBE 600.510 Earth
TL dřez CUBE 600.510 Ebony Black
TL dřez CUBE 600.510 Marone
TL dřez CUBE 600.510 Milk White
TL dřez CUBE 600.510 Polar White
TL dřez CUBE 600.510 Sahara
TL dřez CUBE 600.510 Titanium
TL dřez CUBE 600.510 Truffle
TL dřez CUBE 760.500 Aluminium
TL dřez CUBE 760.500 Avena
TL dřez CUBE 760.500 Black Matt
TL dřez CUBE 760.500 Black Onyx
TL dřez CUBE 760.500 Earth
TL dřez CUBE 760.500 Ebony Black
TL dřez CUBE 760.500 Marone
TL dřez CUBE 760.500 Milk White
11 870 Kč
11 870 Kč
11 540 Kč
11 540 Kč
11 540 Kč
11 540 Kč
11 540 Kč
11 540 Kč
11 540 Kč
11 540 Kč
11 540 Kč
11 540 Kč
11 540 Kč
11 540 Kč
7 440 Kč
7 440 Kč
7 440 Kč
7 440 Kč
7 440 Kč
7 440 Kč
7 440 Kč
7 440 Kč
7 440 Kč
7 440 Kč
7 440 Kč
7 440 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
9 480 Kč
9 480 Kč
9 480 Kč
9 480 Kč
9 480 Kč
9 480 Kč
9 480 Kč
9 480 Kč
Stránka 2
Aktuální / Akční cena vč. DPH
9 860 Kč
9 860 Kč
7 990 Kč
7 990 Kč
7 990 Kč
7 990 Kč
7 990 Kč
7 990 Kč
7 990 Kč
7 990 Kč
7 990 Kč
7 990 Kč
7 990 Kč
7 990 Kč
5 390 Kč
5 390 Kč
5 390 Kč
5 390 Kč
5 390 Kč
5 390 Kč
5 390 Kč
5 390 Kč
5 390 Kč
5 390 Kč
5 390 Kč
5 390 Kč
5 590 Kč
5 590 Kč
5 590 Kč
5 590 Kč
5 590 Kč
5 590 Kč
5 590 Kč
5 590 Kč
5 590 Kč
5 590 Kč
5 590 Kč
5 590 Kč
8 890 Kč
8 890 Kč
8 890 Kč
8 890 Kč
8 890 Kč
8 890 Kč
8 890 Kč
8 890 Kč
Dostupnost
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Změna oproti předch. ceníku
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Kód
TLCU76050052
TLCU76050050
TLCU76050072
TLCU76050054
TLFO61050071
TLFO61050029
TLFO61050026
TLFO61050074
TLFO61050039
TLFO61050030
TLFO61050093
TLFO61050028
TLFO61050052
TLFO61050050
TLFO61050072
TLFO61050054
TLKI860510271
TLKI860510229
TLKI860510226
TLKI860510274
TLKI860510239
TLKI860510230
TLKI860510293
TLKI860510228
TLKI860510252
TLKI860510250
TLKI860510272
TLKI860510254
TLMA1184500271
TLMA1184500229
TLMA1184500226
TLMA1184500274
TLMA1184500239
TLMA1184500230
TLMA1184500293
TLMA1184500228
TLMA1184500252
TLMA1184500250
TLMA1184500272
TLMA1184500254
TLMA88450071
TLMA88450029
TLMA88450026
TLMA88450074
TLMA88450039
TLMA88450030
Název zboží
Základní cena vč. DPH
TL dřez CUBE 760.500 Polar White
TL dřez CUBE 760.500 Sahara
TL dřez CUBE 760.500 Titanium
TL dřez CUBE 760.500 Truffle
TL dřez FORMA 610.500 Aluminium
TL dřez FORMA 610.500 Avena
TL dřez FORMA 610.500 Black Matt
TL dřez FORMA 610.500 Black Onyx
TL dřez FORMA 610.500 Earth
TL dřez FORMA 610.500 Ebony Black
TL dřez FORMA 610.500 Marone
TL dřez FORMA 610.500 Milk White
TL dřez FORMA 610.500 Polar White
TL dřez FORMA 610.500 Sahara
TL dřez FORMA 610.500 Titanium
TL dřez FORMA 610.500 Truffle
TL dřez KINGA 860.510.2 Aluminium
TL dřez KINGA 860.510.2 Avena
TL dřez KINGA 860.510.2 Black Matt
TL dřez KINGA 860.510.2 Black Onyx
TL dřez KINGA 860.510.2 Earth
TL dřez KINGA 860.510.2 Ebony Black
TL dřez KINGA 860.510.2 Marone
TL dřez KINGA 860.510.2 Milk White
TL dřez KINGA 860.510.2 Polar White
TL dřez KINGA 860.510.2 Sahara
TL dřez KINGA 860.510.2 Titanium
TL dřez KINGA 860.510.2 Truffle
TL dřez MATIS 1184.500.2 Aluminium
TL dřez MATIS 1184.500.2 Avena
TL dřez MATIS 1184.500.2 Black Matt
TL dřez MATIS 1184.500.2 Black Onyx
TL dřez MATIS 1184.500.2 Earth
TL dřez MATIS 1184.500.2 Ebony Black
TL dřez MATIS 1184.500.2 Marone
TL dřez MATIS 1184.500.2 Milk white
TL dřez MATIS 1184.500.2 Polar White
TL dřez MATIS 1184.500.2 Sahara
TL dřez MATIS 1184.500.2 Titanium
TL dřez MATIS 1184.500.2 Truffle
TL dřez MATIS 884.500 Aluminium
TL dřez MATIS 884.500 Avena
TL dřez MATIS 884.500 Black Matt
TL dřez MATIS 884.500 Black Onyx
TL dřez MATIS 884.500 Earth
TL dřez MATIS 884.500 Ebony Black
9 480 Kč
9 480 Kč
9 480 Kč
9 480 Kč
7 999 Kč
7 999 Kč
7 999 Kč
7 999 Kč
7 999 Kč
7 999 Kč
7 999 Kč
7 999 Kč
7 999 Kč
7 999 Kč
7 999 Kč
7 999 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
Stránka 3
Aktuální / Akční cena vč. DPH
8 890 Kč
8 890 Kč
8 890 Kč
8 890 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
13 990 Kč
13 990 Kč
13 990 Kč
13 990 Kč
13 990 Kč
13 990 Kč
13 990 Kč
13 990 Kč
13 990 Kč
13 990 Kč
13 990 Kč
13 990 Kč
9 390 Kč
9 390 Kč
9 390 Kč
9 390 Kč
9 390 Kč
9 390 Kč
9 390 Kč
9 390 Kč
9 390 Kč
9 390 Kč
9 390 Kč
9 390 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
Dostupnost
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Změna oproti předch. ceníku
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Kód
TLMA88450093
TLMA88450028
TLMA88450052
TLMA88450050
TLMA88450072
TLMA88450054
TLMA990500171
TLMA990500129
TLMA990500126
TLMA990500174
TLMA990500139
TLMA990500130
TLMA990500193
TLMA990500128
TLMA990500152
TLMA990500150
TLMA990500172
TLMA990500154
TLNA51071
TLNA51029
TLNA51026
TLNA51074
TLNA51039
TLNA51030
TLNA51093
TLNA51028
TLNA51052
TLNA51050
TLNA51072
TLNA51054
TLNA79050071
TLNA79050029
TLNA79050026
TLNA79050074
TLNA79050039
TLNA79050030
TLNA79050093
TLNA79050028
TLNA79050052
TLNA79050050
TLNA79050072
TLNA79050054
TLNA860500271
TLNA860500229
TLNA860500226
TLNA860500274
Název zboží
Základní cena vč. DPH
TL dřez MATIS 884.500 Marone
TL dřez MATIS 884.500 Milk White
TL dřez MATIS 884.500 Polar White
TL dřez MATIS 884.500 Sahara
TL dřez MATIS 884.500 Titanium
TL dřez MATIS 884.500 Truffle
TL dřez MATIS 990.500.1 Aluminium
TL dřez MATIS 990.500.1 Avena
TL dřez MATIS 990.500.1 Black Matt
TL dřez MATIS 990.500.1 Black Onyx
TL dřez MATIS 990.500.1 Earth
TL dřez MATIS 990.500.1 Ebony Black
TL dřez MATIS 990.500.1 Marone
TL dřez MATIS 990.500.1 Milk White
TL dřez MATIS 990.500.1 Polar White
TL dřez MATIS 990.500.1 Sahara
TL dřez MATIS 990.500.1 Titanium
TL dřez MATIS 990.500.1 Truffle
TL dřez NAIKY 510 Aluminium
TL dřez NAIKY 510 Avena
TL dřez NAIKY 510 Black Matt
TL dřez NAIKY 510 Black Onyx
TL dřez NAIKY 510 Earth
TL dřez NAIKY 510 Ebony Black
TL dřez NAIKY 510 Marone
TL dřez NAIKY 510 Milk White
TL dřez NAIKY 510 Polar White
TL dřez NAIKY 510 Sahara
TL dřez NAIKY 510 Titanium
TL dřez NAIKY 510 Truffle
TL dřez NAIKY 790.500 Aluminium
TL dřez NAIKY 790.500 Avena
TL dřez NAIKY 790.500 Black Matt
TL dřez NAIKY 790.500 Black Onyx
TL dřez NAIKY 790.500 Earth
TL dřez NAIKY 790.500 Ebony Black
TL dřez NAIKY 790.500 Marone
TL dřez NAIKY 790.500 Milk White
TL dřez NAIKY 790.500 Polar White
TL dřez NAIKY 790.500 Sahara
TL dřez NAIKY 790.500 Titanium
TL dřez NAIKY 790.500 Truffle
TL dřez NAIKY 860.500.2 Aluminium
TL dřez NAIKY 860.500.2 Avena
TL dřez NAIKY 860.500.2 Black Matt
TL dřez NAIKY 860.500.2 Black Onyx
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
8 640 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
9 840 Kč
8 260 Kč
8 260 Kč
8 260 Kč
8 260 Kč
8 260 Kč
8 260 Kč
8 260 Kč
8 260 Kč
8 260 Kč
8 260 Kč
8 260 Kč
8 260 Kč
10 560 Kč
10 560 Kč
10 560 Kč
10 560 Kč
10 560 Kč
10 560 Kč
10 560 Kč
10 560 Kč
10 560 Kč
10 560 Kč
10 560 Kč
10 560 Kč
Stránka 4
Aktuální / Akční cena vč. DPH
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
8 530 Kč
8 530 Kč
8 530 Kč
8 530 Kč
8 530 Kč
8 530 Kč
8 530 Kč
8 530 Kč
8 530 Kč
8 530 Kč
8 530 Kč
8 530 Kč
6 880 Kč
6 880 Kč
6 880 Kč
6 880 Kč
6 880 Kč
6 880 Kč
6 880 Kč
6 880 Kč
6 880 Kč
6 880 Kč
6 880 Kč
6 880 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
7 790 Kč
10 970 Kč
10 970 Kč
10 970 Kč
10 970 Kč
Dostupnost
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Změna oproti předch. ceníku
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Kód
TLNA860500239
TLNA860500230
TLNA860500293
TLNA860500228
TLNA860500252
TLNA860500250
TLNA860500272
TLNA860500254
TLNA88050071
TLNA88050029
TLNA88050026
TLNA88050074
TLNA88050039
TLNA88050030
TLNA88050093
TLNA88050028
TLNA88050052
TLNA88050050
TLNA88050072
TLNA88050054
TLNA980510171
TLNA980510129
TLNA980510126
TLNA980510174
TLNA980510139
TLNA980510130
TLNA980510193
TLNA980510128
TLNA980510152
TLNA980510150
TLNA980510172
TLNA980510154
TLVO43250071
TLVO43250029
TLVO43250026
TLVO43250074
TLVO43250039
TLVO43250030
TLVO43250093
TLVO43250028
TLVO43250052
TLVO43250050
TLVO43250072
TLVO43250054
TLVO79050071
TLVO79050029
Název zboží
Základní cena vč. DPH
TL dřez NAIKY 860.500.2 Earth
TL dřez NAIKY 860.500.2 Ebony Black
TL dřez NAIKY 860.500.2 Marone
TL dřez NAIKY 860.500.2 Milk White
TL dřez NAIKY 860.500.2 Polar White
TL dřez NAIKY 860.500.2 Sahara
TL dřez NAIKY 860.500.2 Titanium
TL dřez NAIKY 860.500.2 Truffle
TL dřez NAIKY 880.500 Aluminium
TL dřez NAIKY 880.500 Avena
TL dřez NAIKY 880.500 Black Matt
TL dřez NAIKY 880.500 Black Onyx
TL dřez NAIKY 880.500 Earth
TL dřez NAIKY 880.500 Ebony BLack
TL dřez NAIKY 880.500 Marone
TL dřez NAIKY 880.500 Milk White
TL dřez NAIKY 880.500 Polar White
TL dřez NAIKY 880.500 Sahara
TL dřez NAIKY 880.500 Titanium
TL dřez NAIKY 880.500 Truffle
TL dřez NAIKY 980.510.1 Aluminium
TL dřez NAIKY 980.510.1 Avena
TL dřez NAIKY 980.510.1 Black Matt
TL dřez NAIKY 980.510.1 Black Onyx
TL dřez NAIKY 980.510.1 Earth
TL dřez NAIKY 980.510.1 Ebony Black
TL dřez NAIKY 980.510.1 Marone
TL dřez NAIKY 980.510.1 Milk White
TL dřez NAIKY 980.510.1 Polar White
TL dřez NAIKY 980.510.1 Sahara
TL dřez NAIKY 980.510.1 Titanium
TL dřez NAIKY 980.510.1 Truffle
TL dřez VOGUE 432.500 Aluminium
TL dřez VOGUE 432.500 Avena
TL dřez VOGUE 432.500 Black Matt
TL dřez VOGUE 432.500 Black Onyx
TL dřez VOGUE 432.500 Earth
TL dřez VOGUE 432.500 Ebony Black
TL dřez VOGUE 432.500 Marone
TL dřez VOGUE 432.500 Milk White
TL dřez VOGUE 432.500 Polar White
TL dřez VOGUE 432.500 Sahara
TL dřez VOGUE 432.500 Titanium
TL dřez VOGUE 432.500 Truffle
TL dřez VOGUE 790.500 Aluminium
TL dřez VOGUE 790.500 Avena
9 850 Kč
9 850 Kč
9 850 Kč
9 850 Kč
9 850 Kč
9 850 Kč
9 850 Kč
9 850 Kč
9 850 Kč
9 850 Kč
9 850 Kč
9 850 Kč
10 320 Kč
10 320 Kč
10 320 Kč
10 320 Kč
10 320 Kč
10 320 Kč
10 320 Kč
10 320 Kč
10 320 Kč
10 320 Kč
10 320 Kč
10 320 Kč
7 759 Kč
7 759 Kč
7 759 Kč
7 759 Kč
7 759 Kč
7 759 Kč
7 759 Kč
7 759 Kč
7 759 Kč
7 759 Kč
7 759 Kč
7 759 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
Stránka 5
Aktuální / Akční cena vč. DPH
10 970 Kč
10 970 Kč
10 970 Kč
10 970 Kč
10 970 Kč
10 970 Kč
10 970 Kč
10 970 Kč
8 990 Kč
8 990 Kč
8 990 Kč
8 990 Kč
8 990 Kč
8 990 Kč
8 990 Kč
8 990 Kč
8 990 Kč
8 990 Kč
8 990 Kč
8 990 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
7 780 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
6 990 Kč
6 990 Kč
Dostupnost
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Změna oproti předch. ceníku
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
str. 6-9
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Sinks Telma
Kód
TLVO79050026
TLVO79050074
TLVO79050039
TLVO79050030
TLVO79050093
TLVO79050028
TLVO79050052
TLVO79050050
TLVO79050072
TLVO79050054
TLVO842842271
TLVO842842229
TLVO842842226
TLVO842842274
TLVO842842239
TLVO842842230
TLVO842842293
TLVO842842228
TLVO842842252
TLVO842842250
TLVO842842272
TLVO842842254
TLVO86050071
TLVO86050029
TLVO86050026
TLVO86050074
TLVO86050039
TLVO86050030
TLVO86050093
TLVO86050028
TLVO86050052
TLVO86050050
TLVO86050072
TLVO86050054
TLVO980503171
TLVO980503129
TLVO980503126
TLVO980503174
TLVO980503139
TLVO980503130
TLVO980503193
TLVO980503128
TLVO980503152
TLVO980503150
TLVO980503172
TLVO980503154
Název zboží
Základní cena vč. DPH
TL dřez VOGUE 790.500 Black Matt
TL dřez VOGUE 790.500 Black Onyx
TL dřez VOGUE 790.500 Earth
TL dřez VOGUE 790.500 Ebony Black
TL dřez VOGUE 790.500 Marone
TL dřez VOGUE 790.500 Milk White
TL dřez VOGUE 790.500 Polar White
TL dřez VOGUE 790.500 Sahara
TL dřez VOGUE 790.500 Titanium
TL dřez VOGUE 790.500 Truffle
TL dřez VOGUE 842.842.2 Aluminium
TL dřez VOGUE 842.842.2 Avena
TL dřez VOGUE 842.842.2 Black Matt
TL dřez VOGUE 842.842.2 Black Onyx
TL dřez VOGUE 842.842.2 Earth
TL dřez VOGUE 842.842.2 Ebony Black
TL dřez VOGUE 842.842.2 Marone
TL dřez VOGUE 842.842.2 Milk White
TL dřez VOGUE 842.842.2 Polar White
TL dřez VOGUE 842.842.2 Sahara
TL dřez VOGUE 842.842.2 Titanium
TL dřez VOGUE 842.842.2 Truffle
TL dřez VOGUE 860.500 Aluminium
TL dřez VOGUE 860.500 Avena
TL dřez VOGUE 860.500 Black Matt
TL dřez VOGUE 860.500 Black Onyx
TL dřez VOGUE 860.500 Earth
TL dřez VOGUE 860.500 Ebony Black
TL dřez VOGUE 860.500 Marone
TL dřez VOGUE 860.500 Milk White
TL dřez VOGUE 860.500 Polar White
TL dřez VOGUE 860.500 Sahara
TL dřez VOGUE 860.500 Titanium
TL dřez VOGUE 860.500 Truffle
TL dřez VOGUE 980.503.1 Aluminium
TL dřez VOGUE 980.503.1 Avena
TL dřez VOGUE 980.503.1 Black Matt
TL dřez VOGUE 980.503.1 Black Onyx
TL dřez VOGUE 980.503.1 Earth
TL dřez VOGUE 980.503.1 Ebony Black
TL dřez VOGUE 980.503.1 Marone
TL dřez VOGUE 980.503.1 Milk White
TL dřez VOGUE 980.503.1 Polar White
TL dřez VOGUE 980.503.1 Sahara
TL dřez VOGUE 980.503.1 Titanium
TL dřez VOGUE 980.503.1 Truffle
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
9 789 Kč
10 990 Kč
10 990 Kč
10 990 Kč
10 990 Kč
10 990 Kč
10 990 Kč
10 990 Kč
10 990 Kč
10 990 Kč
10 990 Kč
10 990 Kč
10 990 Kč
Stránka 6
Aktuální / Akční cena vč. DPH
6 990 Kč
6 990 Kč
6 990 Kč
6 990 Kč
6 990 Kč
6 990 Kč
6 990 Kč
6 990 Kč
6 990 Kč
6 990 Kč
13 390 Kč
13 390 Kč
13 390 Kč
13 390 Kč
13 390 Kč
13 390 Kč
13 390 Kč
13 390 Kč
13 390 Kč
13 390 Kč
13 390 Kč
13 390 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
7 860 Kč
8 390 Kč
8 390 Kč
8 390 Kč
8 390 Kč
8 390 Kč
8 390 Kč
8 390 Kč
8 390 Kč
8 390 Kč
8 390 Kč
8 390 Kč
8 390 Kč
Dostupnost
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Změna oproti předch. ceníku
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
str. 10-11
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Kód
UKGCL100500107
UKGCL100500108
UKGCL100500149
UKGCL100500140
UKGCL100500110
UKGCL40050007
UKGCL40050008
UKGCL40050049
UKGCL40050040
UKGCL40050010
UKGCL40050058
UKGCL74046007
UKGCL74046008
UKGCL74046049
UKGCL74046040
UKGCL74046093
UKGCL74046010
UKGCL74046058
UKGCL74046038
UKGCR61550007
UKGCR61550008
UKGCR61550049
UKGCR61550040
UKGCR61550093
UKGCR61550010
UKGCR615500110
UKGCR78050007
UKGCR78050008
UKGCR78050049
UKGCR78050040
UKGCR78050093
UKGCR78050010
UKGCR78050058
UKGCR78050038
UKGCR780500108
UKGCR780500149
UKGCR780500110
UKGIN51008
UKGIN51010
UKGIN78050008
UKGLT960510107
UKGLT960510108
UKGLT960510149
UKGLT960510140
UKGLT960510193
UKGLT960510110
Název zboží
Základní cena vč. DPH
UKG dřez CLASSIC 1000.500 Alpina
UKG dřez CLASSIC 1000.500 Colorado
UKG dřez CLASSIC 1000.500 Croma
UKG dřez CLASSIC 1000.500 Lava
UKG dřez CLASSIC 1000.500 Onyx
UKG dřez CLASSIC 400.500 Alpina
UKG dřez CLASSIC 400.500 Colorado
UKG dřez CLASSIC 400.500 Croma
UKG dřez CLASSIC 400.500 Lava
UKG dřez CLASSIC 400.500 Onyx
UKG dřez CLASSIC 400.500 Sabbia
UKG dřez CLASSIC 740.460 Alpina
UKG dřez CLASSIC 740.460 Colorado
UKG dřez CLASSIC 740.460 Croma
UKG dřez CLASSIC 740.460 Lava
UKG dřez CLASSIC 740.460 Marone
UKG dřez CLASSIC 740.460 Onyx
UKG dřez CLASSIC 740.460 Sabbia
UKG dřez CLASSIC 740.460 Terra
UKG dřez CRYSTAL 615.500 Alpina
UKG dřez CRYSTAL 615.500 Colorado
UKG dřez CRYSTAL 615.500 Croma
UKG dřez CRYSTAL 615.500 Lava
UKG dřez CRYSTAL 615.500 Marone
UKG dřez CRYSTAL 615.500 Onyx
UKG dřez CRYSTAL 615.500.1 Onyx
UKG dřez CRYSTAL 780.500 Alpina
UKG dřez CRYSTAL 780.500 Colorado
UKG dřez CRYSTAL 780.500 Croma
UKG dřez CRYSTAL 780.500 Lava
UKG dřez CRYSTAL 780.500 Marone
UKG dřez CRYSTAL 780.500 Onyx
UKG dřez CRYSTAL 780.500 Sabbia
UKG dřez CRYSTAL 780.500 Terra
UKG dřez CRYSTAL 780.500.1 Colorado
UKG dřez CRYSTAL 780.500.1 Croma
UKG dřez CRYSTAL 780.500.1 Onyx
UKG dřez INFINITY 510. Colorado
UKG dřez INFINITY 510. Onyx
UKG dřez INFINITY 780.500 Colorado
UKG dřez LOTUS 960.510.1 Alpina
UKG dřez LOTUS 960.510.1 Colorado
UKG dřez LOTUS 960.510.1 Croma
UKG dřez LOTUS 960.510.1 Lava
UKG dřez LOTUS 960.510.1 Marone
UKG dřez LOTUS 960.510.1 Onyx
9 400 Kč
9 400 Kč
9 400 Kč
9 400 Kč
9 400 Kč
6 880 Kč
6 880 Kč
6 880 Kč
6 880 Kč
6 880 Kč
6 880 Kč
7 040 Kč
7 040 Kč
7 040 Kč
7 040 Kč
7 040 Kč
7 040 Kč
7 040 Kč
7 040 Kč
7 240 Kč
7 240 Kč
7 240 Kč
7 240 Kč
7 240 Kč
7 240 Kč
8 850 Kč
8 420 Kč
8 420 Kč
8 420 Kč
8 420 Kč
8 420 Kč
8 420 Kč
8 420 Kč
8 420 Kč
9 400 Kč
9 400 Kč
9 400 Kč
6 450 Kč
6 450 Kč
7 550 Kč
9 140 Kč
9 140 Kč
9 140 Kč
9 140 Kč
9 140 Kč
9 140 Kč
Stránka 7
Aktuální / Akční cena vč. DPH
6 490 Kč
6 490 Kč
6 490 Kč
6 490 Kč
6 490 Kč
4 750 Kč
4 750 Kč
4 750 Kč
4 750 Kč
4 750 Kč
4 750 Kč
4 999 Kč
4 999 Kč
4 999 Kč
4 999 Kč
4 999 Kč
4 999 Kč
4 999 Kč
4 999 Kč
5 360 Kč
5 360 Kč
5 360 Kč
5 360 Kč
5 360 Kč
5 360 Kč
6 390 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
5 970 Kč
6 490 Kč
6 490 Kč
6 490 Kč
5 190 Kč
5 190 Kč
6 095 Kč
6 990 Kč
6 990 Kč
6 990 Kč
6 990 Kč
6 990 Kč
6 990 Kč
Dostupnost
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Změna oproti předch. ceníku
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 10-11
str. 10-11
str. 12-13
str. 12-13
str. 12-13
str. 12-13
str. 12-13
str. 12-13
str. 12-13
str. 12-13
str. 12-13
str. 12-13
str. 12-13
str. 12-13
str. 12-13
str. 12-13
str. 12-13
str. 12-13
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks SGR
Sinks SGR
Sinks SGR
Sinks SGR
Sinks SGR
Sinks SGR
Sinks SGR
Sinks SGR
Sinks SGR
Sinks SGR
Sinks SGR
Sinks SGR
Sinks SGR
Sinks SGR
Sinks SGR
Sinks SGR
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Kód
UKGLT960510158
UKGLT960510138
SIGBR85043591
SIGBR85043540
SIGBR85043510
SIGCO78046091
SIGCO78046010
SIGGR80051091
SIGGR80051010
SIGGR80051040
SIGLI60048091
SIGLI60048010
SIGLI60048040
SIGPR76044091
SIGPR76044040
SIGRA78043540
SIGRA78043591
SIGVI45546091
SIGVI45546010
SIGVI45546040
RDAQL1V
RDADL8007VL
RDADT8007VL
RDADL8007VP
RDADT8007VP
RDALL8007VL
RDALL8007VP
RDALT8007VL
RDALT8007VP
RDBAL4008V
RDBAL400U8V
RDBLL5008V
RDBLL500U8V
RDBTL1007V
RDBTT1007V
RDBOL8601V
RDBEK1002FI
RDBEK1052FI
RDBEK1162FI
RDBGK100FIBL
RDBGK100FIBP
RDBGK100FIWL
RDBGK100FIWP
RDBGK105FIWL
RDBGK105FIWP
RDBGK105FIBL
Název zboží
Základní cena vč. DPH
UKG dřez LOTUS 960.510.1 Sabbia
UKG dřez LOTUS 960.510.1 Terra
SGR dřez BRAVO Beige
SGR dřez BRAVO Black rock
SGR dřez BRAVO Black onyx
SGR dřez COMETA Beige
SGR dřez COMETA Black Onyx
SGR dřez GRANDE Beige
SGR dřez GRANDE Black Onyx
SGR dřez GRANDE Black rock
SGR dřez LINEA Beige
SGR dřez LINEA Black Onyx
SGR dřez LINEA Black rock
SGR dřez PRIMA Beige
SGR dřez PRIMA Black rock
SGR dřez RAPID Black rock
SGR dřez RAPID Beige
SGR dřez VIVA Beige
SGR dřez VIVA Black onyx
SGR dřez VIVA Black rock
RD dřez ACQUAVIVA leštěný
RD dřez ALFA DUO levý leštěný
RD dřez ALFA DUO levý texturovaný
RD dřez ALFA DUO pravý leštěný
RD dřez ALFA DUO pravý texturovaný
RD dřez ALFA levý leštěný
RD dřez ALFA pravý leštěný
RD dřez ALFA texturovaný levý
RD dřez ALFA texturovaný pravý
RD dřez BAHIA - trojmontáž
RD dřez BAHIA spodní
RD dřez BELÉM - trojmontáž
RD dřez BELÉM spodní
RD dřez BETA leštěný
RD dřez BETA texturovaný
RD dřez BIG ONE
RD dřez BOX EVO 100
RD dřez BOX EVO 105
RD dřez BOX EVO 116
RD dřez BOX GLASS 100 černý levý
RD dřez BOX GLASS 100 černý pravý
RD dřez BOX GLASS 100 bílý levý
RD dřez BOX GLASS 100 bílý pravý
RD dřez BOX GLASS 105 bílý levý
RD dřez BOX GLASS 105 bílý pravý
RD dřez BOX GLASS 105 černý levý
9 140 Kč
9 140 Kč
6 020 Kč
6 020 Kč
6 020 Kč
5 570 Kč
5 570 Kč
6 410 Kč
6 410 Kč
6 410 Kč
5 710 Kč
5 710 Kč
5 710 Kč
4 860 Kč
4 860 Kč
5 570 Kč
5 570 Kč
4 860 Kč
4 860 Kč
4 860 Kč
6 300 Kč
6 300 Kč
6 870 Kč
6 870 Kč
4 140 Kč
3 870 Kč
4 998 Kč
4 890 Kč
Stránka 8
Aktuální / Akční cena vč. DPH
6 990 Kč
6 990 Kč
5 099 Kč
5 099 Kč
5 099 Kč
4 999 Kč
4 999 Kč
4 999 Kč
4 999 Kč
4 999 Kč
4 599 Kč
4 599 Kč
4 599 Kč
4 145 Kč
4 145 Kč
3 999 Kč
3 999 Kč
4 099 Kč
4 099 Kč
4 099 Kč
5 990 Kč
9 510 Kč
10 360 Kč
9 510 Kč
10 360 Kč
6 090 Kč
6 090 Kč
6 680 Kč
6 680 Kč
3 490 Kč
3 190 Kč
3 990 Kč
3 590 Kč
12 670 Kč
13 410 Kč
7 770 Kč
19 190 Kč
14 590 Kč
21 880 Kč
32 630 Kč
32 630 Kč
32 630 Kč
32 630 Kč
22 990 Kč
22 990 Kč
22 990 Kč
Dostupnost
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Vyřazeno
Vyřazeno
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Změna oproti předch. ceníku
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
VYŘAZENO
VYŘAZENO
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
NOVINKA
NOVINKA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Kód
RDBGK105FIBP
RDBGK53FIW
RDBGK53FIB
RDBTK171FI
RDBTK171RO
RDBTK341FI
RDBTK341RO
RDBTK361FI
RDBTK361RO
RDBTK401FI
RDBTK401RO
RDBTK451FI
RDBTK451RO
RDBTK461FI
RDBTK461RO
RDBTK472FI
RDBTK472RO
RDBTK501FI
RDBTK501RO
RDBTK551FI
RDBTK551RO
RDBTK561FI
RDBTK561RO
RDBTK571FI
RDBTK571RO
RDBTK741FI
RDBTK741RO
RDBTK751FI
RDBTK751RO
RDBTK761FI
RDBTK761RO
RDBTK771FI
RDBTK771RO
RDBXK1002FIL
RDBXK1002FIP
RDBXK1012FIL
RDBXK1012FIP
RDBXK1052FIL
RDBXK1052FIP
RDBXK1162FIL
RDBXK1162FIP
RDBXK862FIL
RDBXK862FIP
RDBXKART2FI
RDBXKB402FI
RDBXKB502FI
Název zboží
Základní cena vč. DPH
RD dřez BOX GLASS 105 černý pravý
RD dřez BOX GLASS 53 bílý
RD dřez BOX GLASS 53 černý
RD dřez BOX TWELVE 17 FI
RD dřez BOX TWELVE 17 RO
RD dřez BOX TWELVE 34 FI
RD dřez BOX TWELVE 34 RO
RD dřez BOX TWELVE 36 FI
RD dřez BOX TWELVE 36 RO
RD dřez BOX TWELVE 40 FI
RD dřez BOX TWELVE 40 RO
RD dřez BOX TWELVE 45 FI
RD dřez BOX TWELVE 45 RO
RD dřez BOX TWELVE 46 FI
RD dřez BOX TWELVE 46 RO
RD dřez BOX TWELVE 47 FI
RD dřez BOX TWELVE 47 RO
RD dřez BOX TWELVE 50 FI
RD dřez BOX TWELVE 50 RO
RD dřez BOX TWELVE 55 FI
RD dřez BOX TWELVE 55 RO
RD dřez BOX TWELVE 56 FI
RD dřez BOX TWELVE 56 RO
RD dřez BOX TWELVE 57 FI
RD dřez BOX TWELVE 57 RO
RD dřez BOX TWELVE 74 FI
RD dřez BOX TWELVE 74 RO
RD dřez BOX TWELVE 75 FI
RD dřez BOX TWELVE 75 RO
RD dřez BOX TWELVE 76 FI
RD dřez BOX TWELVE 76 RO
RD dřez BOX TWELVE 77 FI
RD dřez BOX TWELVE 77 RO
RD dřez BOX XERON 100 levý
RD dřez BOX XERON 100 pravý
RD dřez BOX XERON 101 levý
RD dřez BOX XERON 101 pravý
RD dřez BOX XERON 105 levý
RD dřez BOX XERON 105 pravý
RD dřez BOX XERON 116 levý
RD dřez BOX XERON 116 pravý
RD dřez BOX XERON 86 levý
RD dřez BOX XERON 86 pravý
RD dřez BOX XERON ART
RD dřez BOX XERON B40
RD dřez BOX XERON B50
12 870 Kč
9 870 Kč
13 980 Kč
10 980 Kč
14 790 Kč
11 790 Kč
15 990 Kč
12 990 Kč
25 470 Kč
22 890 Kč
17 100 Kč
14 100 Kč
26 880 Kč
32 880 Kč
16 120 Kč
16 120 Kč
17 660 Kč
Stránka 9
Aktuální / Akční cena vč. DPH
22 990 Kč
20 730 Kč
20 730 Kč
6 490 Kč
5 990 Kč
7 790 Kč
7 290 Kč
10 890 Kč
10 390 Kč
7 990 Kč
7 490 Kč
8 090 Kč
7 590 Kč
11 290 Kč
10 790 Kč
11 990 Kč
11 490 Kč
8 190 Kč
7 690 Kč
19 990 Kč
19 490 Kč
22 390 Kč
21 880 Kč
12 690 Kč
12 190 Kč
8 990 Kč
8 490 Kč
21 490 Kč
20 990 Kč
14 690 Kč
14 190 Kč
24 490 Kč
22 990 Kč
18 770 Kč
18 770 Kč
19 490 Kč
19 490 Kč
17 660 Kč
17 660 Kč
23 170 Kč
23 170 Kč
13 990 Kč
13 990 Kč
52 800 Kč
15 850 Kč
18 290 Kč
Dostupnost
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Změna oproti předch. ceníku
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Kód
RDBXKBC2FI
RDBZK1002VL
RDBZK1002VP
RDBZK1052VL
RDBZK1052VP
RDBZK1162VL
RDBZK1162VP
RDBZK1172V
RDBZK161V
RDBZK341V
RDBZK401V
RDBZK451V
RDBZK501V
RDBZK652VL
RDBZK741V
RDBZK752V
RDBZK80D2VL
RDBZK80D2VP
RDBZK802VL
RDBZK802VP
RDBZKD341
RDBZKD551
RDBRL340U7V
RDBRL3407V
RDCAL1207VL
RDCAL1207VP
RDCAT1207VL
RDCAT1207VP
RDCPM1006005M
RDCPM12060026M
RDCPM8006005M
RDCPM80060025M
RDDTL8476V
RDDTM8476M
RDDTM8476V
RDDTT8476V
RDDU100L1VL
RDDU100L1VP
RDDUL601VL
RDDUL601VP
RDDUL60R1V
RDDUL801V
RDDUL901VL
RDDUL901VP
RDHEL1007VL
RDHET1007VL
Název zboží
Základní cena vč. DPH
RD dřez BOX XERON BC
RD dřez BOX ZERO 100 int. Levý
RD dřez BOX ZERO 100 int. Pravý
RD dřez BOX ZERO 105 int. levý
RD dřez BOX ZERO 105 int. pravý
RD dřez BOX ZERO 116 int. Levý
RD dřez BOX ZERO 116 int. Pravý
RD dřez BOX ZERO 117
RD dřez BOX ZERO 16
RD dřez BOX ZERO 34
RD dřez BOX ZERO 40
RD dřez BOX ZERO 45
RD dřez BOX ZERO 50
RD dřez BOX ZERO 65
RD dřez BOX ZERO 74
RD dřez BOX ZERO 75
RD dřez BOX ZERO 80 DUO int. Levý
RD dřez BOX ZERO 80 DUO int. Pravý
RD dřez BOX ZERO 80 přes/int.levý
RD dřez BOX ZERO 80 přes/int.pravý
RD dřez BOX ZERO DRAINER 34
RD dřez BOX ZERO DRAINER 55
RD dřez BRASILIA - spodní
RD dřez BRASILIA - trojmontáž
RD dřez CAPRICE leštěný levý
RD dřez CAPRICE leštěný pravý
RD dřez CAPRICE levý texturovaný
RD dřez CAPRICE pravý
RD dřez CELOPLOŠNÝ 1000.600 RD
RD dřez CELOPLOŠNÝ 1200.600.2 RD
RD dřez CELOPLOŠNÝ 800.600 RD
RD dřez CELOPLOŠNÝ 800.600.2 RD
RD dřez DUETO leštěný 3,5
RD dřez DUETO matný 1 1/2
RD dřez DUETO matný 3,5
RD dřez DUETO texturovaný
RD dřez DUO 100 levý
RD dřez DUO 100 pravý
RD dřez DUO 60 levý
RD dřez DUO 60 pravý
RD dřez DUO 60 R
RD dřez DUO 80
RD dřez DUO 90 levý
RD dřez DUO 90 pravý
RD dřez HERA levý leštěný
RD dřez HERA levý texturovaný
13 980 Kč
13 980 Kč
3 540 Kč
3 630 Kč
2 460 Kč
Stránka 10
Aktuální / Akční cena vč. DPH
19 990 Kč
20 730 Kč
20 730 Kč
10 730 Kč
10 730 Kč
21 490 Kč
21 490 Kč
12 990 Kč
5 760 Kč
6 090 Kč
6 490 Kč
7 290 Kč
7 680 Kč
14 970 Kč
8 780 Kč
16 120 Kč
19 960 Kč
19 960 Kč
11 490 Kč
11 490 Kč
5 360 Kč
6 150 Kč
2 790 Kč
2 990 Kč
9 590 Kč
9 590 Kč
10 360 Kč
10 360 Kč
2 990 Kč
3 190 Kč
1 399 Kč
2 190 Kč
2 150 Kč
2 070 Kč
2 260 Kč
2 490 Kč
9 590 Kč
9 590 Kč
7 680 Kč
7 680 Kč
7 680 Kč
9 590 Kč
8 830 Kč
8 830 Kč
8 440 Kč
8 830 Kč
Dostupnost
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Změna oproti předch. ceníku
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Kód
RDHEL1007VP
RDHET1007VP
RDIN40L1V
RDIN50L1V
RDKELBB7V
RDKETBB7V
RDKELBBC7V
RDKETBBC7V
RDKRLEBE7V
RDKRTEBE7V
RDLAL450U8V
RDLAL4508V
RDMAL7V
RDMAM7V
RDOKL1006V
RDOKM1006V
RDOKL1017V
RDOKM1017V
RDOKL1026V
RDOKM1026V
RDOKM1036V
RDOKL1036V
RDOKM1046V
RDOKL1046V
RDOKL1166V
RDOKM1166V
RDOKL1207V
RDOKM1207V
RDOKL656V
RDOKM656M
RDOKM656V
RDOKT656V
RDOKL78D5V
RDOKM78D5M
RDOKM78D5V
RDOKT78D6V
RDOKL785V
RDOKM785M
RDOKM785V
RDOKT786V
RDOKL80D6V
RDOKM80D6V
RDOKL807V
RDOKM807V
RDOKT806V
RDOKL855V
Název zboží
Základní cena vč. DPH
RD dřez HERA pravý leštěný
RD dřez HERA texturovaný pravý
RD dřez INDUS 40
RD dřez INDUS 50
RD dřez KEPLER BB leštěný
RD dřez KEPLER BB texturovaný
RD dřez KEPLER BBC leštěný
RD dřez KEPLER BBC texturovaný
RD dřez KRONOS leštěný
RD dřez KRONOS texturovaný
RD dřez LAGUNA - spodní
RD dřez LAGUNA - trojmontáž
RD dřez MANAUS leštěný přesahový
RD dřez MANAUS matný přesahový
RD dřez OKIO 100 leštěný
RD dřez OKIO 100 matný
RD dřez OKIO 101 leštěný
RD dřez OKIO 101 matný
RD dřez OKIO 102 leštěný
RD dřez OKIO 102 matný
RD dřez OKIO 103 matný
RD dřez OKIO 103 leštěný
RD dřez OKIO 104 matný
RD dřez OKIO 104 leštěný
RD dřez OKIO 116 leštěný
RD dřez OKIO 116 matný
RD dřez OKIO 120 leštěný
RD dřez OKIO 120 matný
RD dřez OKIO 65 leštěný
RD dřez OKIO 65 matný
RD dřez OKIO 65 matný
RD dřez OKIO 65 texturovaný
RD dřez OKIO 78 DUO leštěný
RD dřez OKIO 78 DUO matný 1,5
RD dřez OKIO 78 DUO matný 3,5
RD dřez OKIO 78 DUO texturovaný 3,5
RD dřez OKIO 78 leštěný
RD dřez OKIO 78 matný 1,5
RD dřez OKIO 78 matný 3,5
RD dřez OKIO 78 texturovaný
RD dřez OKIO 80 DUO leštěný
RD dřez OKIO 80 DUO matný
RD dřez OKIO 80 leštěný
RD dřez OKIO 80 matný
RD dřez OKIO 80 texturovaný
RD dřez OKIO 85 leštěný
3 960 Kč
4 490 Kč
3 990 Kč
3 650 Kč
3 300 Kč
2 220 Kč
2 760 Kč
3 600 Kč
2 370 Kč
2 490 Kč
2 820 Kč
2 370 Kč
2 490 Kč
3 600 Kč
3 300 Kč
2 760 Kč
3 600 Kč
2 820 Kč
Stránka 11
Aktuální / Akční cena vč. DPH
8 440 Kč
8 830 Kč
4 840 Kč
5 990 Kč
7 290 Kč
9 190 Kč
11 520 Kč
12 280 Kč
4 375 Kč
4 680 Kč
3 490 Kč
3 790 Kč
3 190 Kč
2 890 Kč
3 840 Kč
3 220 Kč
3 840 Kč
3 220 Kč
3 380 Kč
2 760 Kč
2 690 Kč
3 190 Kč
2 890 Kč
3 340 Kč
4 070 Kč
3 380 Kč
4 290 Kč
3 530 Kč
2 190 Kč
1 499 Kč
1 579 Kč
2 190 Kč
2 490 Kč
1 899 Kč
1 999 Kč
2 290 Kč
1 870 Kč
1 145 Kč
1 219 Kč
1 870 Kč
3 450 Kč
2 840 Kč
2 390 Kč
1 970 Kč
2 490 Kč
1 890 Kč
Dostupnost
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Změna oproti předch. ceníku
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
NOVINKA
NOVINKA
NOVINKA
NOVINKA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Kód
RDOKM855V
RDOKT856V
RDOKL86D6V
RDOKM86D6V
RDOKL866V
RDOKM866V
RDOPL1007V
RDOPT1007V
RDOPL1017V
RDOPT1017V
RDOPL1057V
RDOPT1057V
RDOPL1167V
RDOPT1167V
RDOPL1207V
RDOPT1207V
RDOPL65D7V
RDOPT65D7V
RDOPL657V
RDOPT657V
RDOPL80D7V
RDOPT80D7V
RDOPL807V
RDOPT807V
RDOPL86D7V
RDOPT86D7V
RDOPL867V
RDOPT867V
RDPIL1007V
RDPIL1017V
RDPIL1167V
RDPIL807V
RDPIL857V
RDPIL867V
RDPIL1207V
RDPBL7V
RDPBM7M
RDPBM7V
RDPML6V
RDPRL6V
RDPRM6M
RDPRM6V
RDPRT6V
RDSDL6V
RDSDM6M
RDSDM6V
Název zboží
Základní cena vč. DPH
RD dřez OKIO 85 matný
RD dřez OKIO 85 texturovaný
RD dřez OKIO 86 DUO leštěný
RD dřez OKIO 86 DUO matný
RD dřez OKIO 86 leštěný
RD dřez OKIO 86 matný
RD dřez OKIO PLUS 100 leštěný otočný
RD dřez OKIO PLUS 100 texturovaný
RD dřez OKIO PLUS 101 leštěný
RD dřez OKIO PLUS 101 texturovaný
RD dřez OKIO PLUS 105 leštěný otočný
RD dřez OKIO PLUS 105 texturovaný otočný
RD dřez OKIO PLUS 116 leštěný
RD dřez OKIO PLUS 116 texturovaný
RD dřez OKIO PLUS 120 leštěný
RD dřez OKIO PLUS 120 texturovaný
RD dřez OKIO PLUS 65 DUO leštěný
RD dřez OKIO PLUS 65 DUO texturovaný
RD dřez OKIO PLUS 65 leštěný
RD dřez OKIO PLUS 65 texturovaný
RD dřez OKIO PLUS 80 DUO leštěný
RD dřez OKIO PLUS 80 DUO texturovaný
RD dřez OKIO PLUS 80 leštěný
RD dřez OKIO PLUS 80 texturovaný
RD dřez OKIO PLUS 86 DUO leštěný
RD dřez OKIO PLUS 86 DUO texturovaný
RD dřez OKIO PLUS 86 leštěný
RD dřez OKIO PLUS 86 texturovaný
RD dřez PIANO 100 leštěný
RD dřez PIANO 101 leštěný
RD dřez PIANO 116 leštěný
RD dřez PIANO 80 leštěný
RD dřez PIANO 85 leštěný
RD dřez PIANO 86 leštěný
RD dřez PIANO120 leštěný
RD dřez PIO BAR leštěný 3,5
RD dřez PIO BAR matný 1,5
RD dřez PIO BAR matný 3,5
RD dřez PIO MITHUS leštěný
RD dřez PIO REDONDO leštěný
RD dřez PIO REDONDO matný 1,5
RD dřez PIO REDONDO matný 3,5
RD dřez PIO REDONDO texturovaný
RD dřez SEMI DUETO leštěný
RD dřez SEMI DUETO matný 1,5
RD dřez SEMI DUETO matný 3,5
2 490 Kč
3 600 Kč
2 100 Kč
2 220 Kč
2 100 Kč
2 220 Kč
Stránka 12
Aktuální / Akční cena vč. DPH
1 450 Kč
1 890 Kč
3 530 Kč
2 920 Kč
3 220 Kč
2 610 Kč
7 060 Kč
8 060 Kč
7 060 Kč
8 060 Kč
5 990 Kč
6 580 Kč
8 140 Kč
9 190 Kč
8 830 Kč
9 370 Kč
6 950 Kč
7 580 Kč
4 690 Kč
5 450 Kč
7 980 Kč
8 590 Kč
4 790 Kč
5 820 Kč
7 980 Kč
8 750 Kč
5 140 Kč
5 890 Kč
4 140 Kč
4 140 Kč
4 290 Kč
3 230 Kč
3 380 Kč
3 530 Kč
4 450 Kč
2 490 Kč
1 970 Kč
2 040 Kč
2 760 Kč
2 490 Kč
1 530 Kč
1 670 Kč
2 090 Kč
2 070 Kč
1 850 Kč
1 920 Kč
Dostupnost
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Změna oproti předch. ceníku
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 14-29
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Rodi
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Kód
RDSDT6V
RDSEDL6V
RDSEDM6M
RDSEDM6V
RDSEDT6V
RDSEL6V
RDSEM6M
RDSEM6V
RDSET6V
RDSIL7V
RDSKL7V
RDSKM7V
RDSKT7V
RDLALJ3857V
RDLALO3857V
UKCPM1006005M
UKCPM12060025M
UKCPM6006005M
UKCPM8006005M
UKCPM8006006M
UKCPM80060025M
UKCLM79050026V
UKCLL79050028V
UKCOM5804886V
UKCOM5804886M
UKCOT5804886V
UKCOL59448818V
UKCOM7774886V
UKCOL7774888V
UKCMM4654355M
UKCMM4654355V
UKCMM5804355M
UKCMM5804355V
UKCMM7604355M
UKCMM7604355V
UKCMM7804356V
UKCMT7804356V
UKCMM7804355M
UKCMM7804355V
UKFAM4466M
UKFAM4466V
UKFAM4906M
UKFAM4906V
UKGAM4804806V
UKGAT4804806V
UKGAM4804805M
Název zboží
Základní cena vč. DPH
RD dřez SEMI DUETO texturovaný
RD dřez SEVILLA DUO leštěný
RD dřez SEVILLA DUO matný 1,5
RD dřez SEVILLA DUO matný 3,5
RD dřez SEVILLA DUO texturovaný
RD dřez SEVILLA leštěný
RD dřez SEVILLA matný 1,5
RD dřez SEVILLA matný 3,5
RD dřez SEVILLA texturovaný
RD dřez SINGULAR
RD dřez SKYPPER leštěný
RD dřez SKYPPER matný
RD dřez SKYPPER texturovaný
RD umyvadlo LAVABO leštěný jednostr. HOR
RD umyvadlo LAVABO leštěný oboustr. HOR.
UKN dřez CELOPLOŠNÝ 1000.600 0,5mm matný
UKN dřez CELOPLOŠNÝ 1200.600.2 0,5mm mat
UKN dřez CELOPLOŠNÝ 600.600 0,5mm matný
UKN dřez CELOPLOŠNÝ 800.600 0,5mm matný
UKN dřez CELOPLOŠNÝ 800.600 0,6mm matný
UKN dřez CELOPLOŠNÝ 800.600.2 0,5mm matn
UKN dřez CLASSIC 790.500.2 0,6mm matný
UKN dřez CLASSIC 790.500.2 0,8mm leštěný
UKN dřez COMFORT 580.488V 0,6mm matný
UKN dřez COMFORT 580.488M 0,6mm matný
UKN dřez COMFORT 580.488 0,6mm textur
UKN dřez COMFORT 594.488.1 0,8mm leštěný
UKN dřez COMFORT 777.488 0,6mm matný
UKN dřez COMFORT 777.488 0,8mm leštěný
UKN dřez COMPACT 465.435M 0,5mm matný
UKN dřez COMPACT 465.435V 0,5mm matný
UKN dřez COMPACT 580.435M 0,5mm matný
UKN dřez COMPACT 580.435V 0,5 mm matný
UKN dřez COMPACT 760.435M 0,5mm matný
UKN dřez COMPACT 760.435V 0,5mm matný
UKN dřez COMPACT 780.435 0,6mm matný
UKN dřez COMPACT 780.435 0,6mm textur
UKN dřez COMPACT 780.435M 0,5mm matný
UKN dřez COMPACT 780.435V 0,5mm matný
UKN dřez FAVORITE 446M 0,6mm matný
UKN dřez FAVORITE 446V 0,6mm matný
UKN dřez FAVORITE 490M 0,6mm matný
UKN dřez FAVORITE 490V 0,6mm matný
UKN dřez GALANT 480.480 0,6mm matný
UKN dřez GALANT 480.480 0,6mm textur
UKN dřez GALANT 480.480M 0,5mm matný
2 100 Kč
3 410 Kč
3 980 Kč
1 730 Kč
1 630 Kč
2 045 Kč
2 855 Kč
2 880 Kč
3 900 Kč
2 865 Kč
2 320 Kč
2 465 Kč
3 675 Kč
3 485 Kč
4 210 Kč
1 560 Kč
1 700 Kč
2 140 Kč
2 285 Kč
1 755 Kč
1 900 Kč
2 030 Kč
2 770 Kč
1 775 Kč
1 920 Kč
1 885 Kč
2 030 Kč
1 875 Kč
2 030 Kč
1 995 Kč
2 140 Kč
1 560 Kč
Stránka 13
Aktuální / Akční cena vč. DPH
2 150 Kč
2 870 Kč
2 550 Kč
2 720 Kč
3 090 Kč
2 680 Kč
2 540 Kč
2 610 Kč
2 920 Kč
1 990 Kč
3 070 Kč
2 680 Kč
3 150 Kč
3 690 Kč
3 990 Kč
2 829 Kč
3 290 Kč
1 370 Kč
1 399 Kč
1 890 Kč
2 190 Kč
2 520 Kč
3 320 Kč
1 860 Kč
1 750 Kč
2 190 Kč
2 999 Kč
2 390 Kč
3 190 Kč
1 290 Kč
1 390 Kč
1 550 Kč
1 660 Kč
1 329 Kč
1 399 Kč
1 690 Kč
2 190 Kč
1 399 Kč
1 499 Kč
1 399 Kč
1 499 Kč
1 530 Kč
1 670 Kč
1 460 Kč
1 730 Kč
1 199 Kč
Dostupnost
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Změna oproti předch. ceníku
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 30-35
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
str. 36-39
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Ukinox
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Sinks Kromevye
Kód
UKGAM4804805V
UKGRL6525038V
UKGRT6525038V
UKHYM11605026V
UKHYM8605006V
UKHYT8605006V
UKHYL8605008V
UKHYT8605008V
UKHYM86050016V
UKHYL86050018V
UKLTL94551018V
UKML1704001V
UKML3404001V
UKML4004501V
UKML5005001V
UKML7805101VL
UKML7805101VP
UKUML1706V
UKUNM3766M
UKUNM3766V
UKUNL3768V
UKWIL9155008V
KRATEX177
KRATEX180
KRBIEC149
KRBIEC150
KRCPN109
KRCPN120M
KRCPEC120M
KRCLN105M
KRCLN105V
KRCLEC105
KRCLN144M
KRCLN144V
KRCLEC144V
KRCLN301V
KRCLN301M
KRCLEC301D
KRCOEC198V
KRCOEC198D
KRCUEC161
KRCUEX171
KRCUEX191V
KRCUEX191D
KRCUEX308
KRCUEC323
Název zboží
Základní cena vč. DPH
UKN dřez GALANT 480.480V 0,5mm matný
UKN dřez GRAND 652.503 0,8mm lesklý
UKN dřez GRAND 652.503 0,8mm textur
UKN dřez HYPNOS 1160.500.2 0,6mm matný
UKN dřez HYPNOS 860.500 0,6mm matný
UKN dřez HYPNOS 860.500 0,6mm textur
UKN dřez HYPNOS 860.500 0,8mm lesklý
UKN dřez HYPNOS 860.500 0,8mm textur
UKN dřez HYPNOS 860.500.1 0,6mm matný
UKN dřez HYPNOS 860.500.1 0,8mm lesklý
UKN dřez LOTUS 945.510.1 0,8mm lesklý
UKN dřez MICRO 170.400 leštěný
UKN dřez MICRO 340.400 leštěný
UKN dřez MICRO 400.450 leštěný
UKN dřez MICRO 500.500 leštěný
UKN dřez MICRO 780.510 levý leštěný
UKN dřez MICRO 780.510 pravý leštěný
UKN dřez UNDERMOUNT 170 0,6mm matný
UKN dřez UNIVERSAL 376 NEPTUN M 0,6 matn
UKN dřez UNIVERSAL 376 NEPTUN V 0,6 matn
UKN dřez UNIVERSAL 376 NEPTUN V 0,8 lešt
UKN dřez WIND 915.500 0,8mm leštěný
KR dřez ATLAS 177 0.8mm leštěný
KR dřez ATLAS 180 0.8mm leštěný
KR dřez BIANCA 149 0.6mm matný
KR dřez BIANCA 150 0.6mm matný
KR dřez CELOPLOŠNÝ 600.600 KR 0,5
KR dřez CELOPLOŠNÝ 800.600 KR 0,5
KR dřez CELOPLOŠNÝ 800.600 KR 0,6
KR dřez CLASSIC 105 0.5mm matný
KR dřez CLASSIC 105 0.5mm matný
KR dřez CLASSIC 105 0.6mm matný
KR dřez CLASSIC 144 0.5mm matný
KR dřez CLASSIC 144 0.5mm matný
KR dřez CLASSIC 144 0.6mm matný
KR dřez CLASSIC 301 0.5mm matný
KR dřez CLASSIC 301 0.5mm matný 1,5
KR dřez CLASSIC 301 0.6mm texturovaný
KR dřez COLEA 198 0.6mm matný
KR dřez COLEA 198 0.6mm texturovaný
KR dřez CUPID 161 0.6mm matný
KR dřez CUPID 171 0.8mm leštěný
KR dřez CUPID 191 0.8mm leštěný
KR dřez CUPID 191 0.8mm texturovaný
KR dřez CUPID 308 0.8mm leštěný
KR dřez CUPID 323 0.6mm matný
1 705 Kč
3 600 Kč
4 050 Kč
3 675 Kč
2 890 Kč
3 470 Kč
3 495 Kč
4 300 Kč
3 470 Kč
4 630 Kč
6 350 Kč
3 200 Kč
4 390 Kč
5 530 Kč
6 950 Kč
7 970 Kč
7 970 Kč
1 430 Kč
2 080 Kč
2 240 Kč
2 855 Kč
5 070 Kč
3 485 Kč
4 210 Kč
2 250 Kč
2 865 Kč
1 775 Kč
2 235 Kč
2 400 Kč
1 415 Kč
1 560 Kč
1 850 Kč
1 560 Kč
1 700 Kč
1 990 Kč
1 920 Kč
1 775 Kč
2 400 Kč
2 285 Kč
3 120 Kč
3 485 Kč
5 190 Kč
6 350 Kč
6 970 Kč
4 935 Kč
3 480 Kč
Stránka 14
Aktuální / Akční cena vč. DPH
1 299 Kč
2 899 Kč
3 290 Kč
2 999 Kč
2 399 Kč
2 999 Kč
2 999 Kč
3 690 Kč
2 999 Kč
3 999 Kč
4 260 Kč
2 590 Kč
3 590 Kč
4 590 Kč
5 590 Kč
6 990 Kč
6 990 Kč
1 290 Kč
1 690 Kč
1 790 Kč
2 399 Kč
4 260 Kč
2 390 Kč
2 999 Kč
1 690 Kč
2 190 Kč
1 370 Kč
1 399 Kč
1 890 Kč
999 Kč
1 129 Kč
1 369 Kč
1 199 Kč
1 299 Kč
1 460 Kč
1 399 Kč
1 329 Kč
1 870 Kč
1 690 Kč
2 190 Kč
2 390 Kč
3 650 Kč
4 390 Kč
5 890 Kč
4 190 Kč
2 390 Kč
Dostupnost
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Změna oproti předch. ceníku
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 36-39 Sinks Kromevye
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
Kód
KRCUEX323
KRCUEX323D
KROBEC163
KROBEC174
KRROEC146V
KRROEC146M
KRROEC157
KRROEC165
KRROEC192M
KRROEC192V
KRTREC196M
KRTREC196V
KRTREC196D
KRTREX196
KRTREX196D
KRTREC309V
KRTREX309V
KRTREX309D
KRTREX327
KRTREX327D
AVALCL
AVANCL
AVBXCACL
AVBXEDWCL
AVBXKRCL
AVBXLICL
AVBXNYCL
AVCA4MCL
AVCA4SCL
AVCA4SCM
AVCA4SGR07-52
AVCA4SGRF07-52
AVCA4SGR08-50
AVCA4SGRF08-50
AVCA4SGR10-74
AVCA4SGRF10-74
AVCA4SGR38-39
AVCA4SGRF38-39
AVCA4SGR40-30
AVCA4SGRF40-30
AVCA4SGR49-72
AVCA4SGRF49-72
AVCA4SGR58-29
AVCA4SGRF58-29
AVCA4SGR93-93
AVCA4SGRF93-93
Název zboží
Základní cena vč. DPH
KR dřez CUPID 323 0.8mm leštěný
KR dřez CUPID 323 0.8mm texturovaný
KR dřez OBERON 163 0.6mm matný
KR dřez OBERON 174 0.6mm matný
KR dřez RONDO 146 0.6mm matný
KR dřez RONDO 146 0.6mm matný
KR dřez RONDO 157 0.6mm matný
KR dřez RONDO 165 0.6mm matný
KR dřez RONDO 192 0.6mm matný
KR dřez RONDO 192 0.6mm matný
KR dřez TRITON 196 0.6mm matný
KR dřez TRITON 196 0.6mm matný
KR dřez TRITON 196 0.6mm texturovaný
KR dřez TRITON 196 0.8mm leštěný
KR dřez TRITON 196 0.8mm texturovaný
KR dřez TRITON 309 0.6mm matný
KR dřez TRITON 309 0.8mm leštěný
KR dřez TRITON 309 0.8mm texturovaný
KR dřez TRITON 327 0.8mm leštěný
KR dřez TRITON 327 0.8mm texturovaný
AV baterie ALBA lesklá
AV baterie ANGOLO lesklá
AV baterie BOX CASO lesklá
AV baterie BOX EDGE W lesklá
AV baterie BOX KRIO lesklá
AV baterie BOX LIGHT lesklá
AV baterie BOX N.Y. PLAZA lesklá
AV baterie CAPRI 4 MEDICAL lesklá
AV baterie CAPRI 4 S lesklá
AV baterie CAPRI 4 S matná
AV baterie CAPRI 4 S-07-52 Alpina-Polar
AV baterie CAPRI 4 S-07-52F Alpina-Polar
AV baterie CAPRI 4 S-08-50 Semi
AV baterie CAPRI 4 S-08-50F Col.-Sahara
AV baterie CAPRI 4 S-10-74 Onyx-Black
AV baterie CAPRI 4 S-10-74F Onyx-Black
AV baterie CAPRI 4 S-38-39 Terra-Earth
AV baterie CAPRI 4 S-38-39F Terra-Earth
AV baterie CAPRI 4 S-40-30 Lava-Eb.bl.r.
AV baterie CAPRI 4 S-40-30F Lava-Eb.bl.r
AV baterie CAPRI 4 S-49-72 Croma-Titaniu
AV baterie CAPRI 4 S-49-72F Croma-Titani
AV baterie CAPRI 4 S-58-29 Sabbia-Avena
AV baterie CAPRI 4 S-58-29F Sabbia-Avena
AV baterie CAPRI 4 S-93-93 Marone
AV baterie CAPRI 4 S-93-93F Marone
4 210 Kč
4 680 Kč
2 830 Kč
3 590 Kč
2 250 Kč
2 030 Kč
2 250 Kč
2 390 Kč
1 885 Kč
2 030 Kč
2 320 Kč
2 465 Kč
2 865 Kč
3 300 Kč
3 660 Kč
1 990 Kč
2 500 Kč
2 868 Kč
3 485 Kč
4 060 Kč
2 880 Kč
3 870 Kč
3 870 Kč
3 870 Kč
3 870 Kč
3 870 Kč
3 870 Kč
3 870 Kč
3 870 Kč
3 870 Kč
3 870 Kč
3 870 Kč
3 870 Kč
3 870 Kč
3 870 Kč
3 870 Kč
3 870 Kč
Stránka 15
Aktuální / Akční cena vč. DPH
3 190 Kč
3 460 Kč
2 099 Kč
2 790 Kč
1 680 Kč
1 580 Kč
1 699 Kč
1 890 Kč
1 399 Kč
1 499 Kč
1 750 Kč
1 860 Kč
2 190 Kč
2 660 Kč
2 999 Kč
1 460 Kč
1 860 Kč
2 199 Kč
2 390 Kč
2 999 Kč
7 310 Kč
6 390 Kč
5 150 Kč
7 870 Kč
5 990 Kč
16 190 Kč
5 970 Kč
2 240 Kč
2 660 Kč
3 590 Kč
3 150 Kč
3 570 Kč
3 150 Kč
3 570 Kč
3 150 Kč
3 570 Kč
3 150 Kč
3 570 Kč
3 150 Kč
3 570 Kč
3 150 Kč
3 570 Kč
3 150 Kč
3 570 Kč
3 150 Kč
3 570 Kč
Dostupnost
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Změna oproti předch. ceníku
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
Kód
AVCA4GR07-52
AVCA4GRF07-52
AVCA4GR08-50
AVCA4GRF08-50
AVCA4GR10-74
AVCA4GRF10-74
AVCA4GR38-39
AVCA4GRF38-39
AVCA4GR40-30
AVCA4GRF40-30
AVCA4GR49-72
AVCA4GRF49-72
AVCA4GR58-29
AVCA4GRF58-29
AVCA4GR93-93
AVCA4GRF93-93
AVCA4CLBT
AVCA4CL
AVCA4CM
AVCRCL
AVLCPSCL
AVMPSCL
AVMI3FCL
AVMI3CL
AVMI3PGR07-52
AVMI3PGR08-50
AVMI3PGR10-74
AVMI3PGR38-39
AVMI3PGR40-30
AVMI3PGR49-72
AVMI3PGR58-29
AVMI3PGR93-93
AVMI3PCL
AVMI3PCM
AVMI3SCL
AVMI35CL
AVMI35CM
AVMI35PCL
AVMI35PCM
AVMI35PSCL
AVMI35GR07-52
AVMI35GRF07-52
AVMI35GR08-50
AVMI35GRF08-50
AVMI35GRF10-74
AVMI35GR10-74
Název zboží
Základní cena vč. DPH
AV baterie CAPRI 4-07-52 Alpina-Polar
AV baterie CAPRI 4-07-52F Alpina-Polar
AV baterie CAPRI 4-08-50 Colorado-Sahara
AV baterie CAPRI 4-08-50F Colorado-Sahar
AV baterie CAPRI 4-10-74 Onyx-Black
AV baterie CAPRI 4-10-74F Onyx-Black
AV baterie CAPRI 4-38-39 Terra-Earth
AV baterie CAPRI 4-38-39F Terra-Earth
AV baterie CAPRI 4-40-30 Lava-Ebony bl.r
AV baterie CAPRI 4-40-30F Lava-Ebony bl.
AV baterie CAPRI 4-49-72 Croma-Titanium
AV baterie CAPRI 4-49-72F Croma-Titanium
AV baterie CAPRI 4-58-29 Sabbia-Avena
AV baterie CAPRI 4-58-29F Sabbia-Avena
AV baterie CAPRI 4-93-93 Marone
AV baterie CAPRI 4-93-93F Marone
AV baterie CAPRI 4-beztlaková lesklá
AV baterie CAPRI 4-lesklá
AV baterie CAPRI 4-matná
AV baterie CROSS lesklá
AV baterie LADY CHEF PROF S lesklá
AV baterie MITU PROF S lesklá
AV baterie MIX 3 FILTER lesklá
AV baterie MIX 3 lesklá
AV baterie MIX 3 P 07-52 Alpina-Polar W.
AV baterie MIX 3 P 08-50 Colorado-Sahara
AV baterie MIX 3 P 10-74 Black-Onyx
AV baterie MIX 3 P 38-39 Terra-Earth
AV baterie MIX 3 P 40-30 Lava-Ebony bl.r
AV baterie MIX 3 P 49-72 Croma-Titanium
AV baterie MIX 3 P 58-29 Sabbia-Avena
AV baterie MIX 3 P 93-93 Marone
AV baterie MIX 3 P lesklá
AV baterie MIX 3 P matná
AV baterie MIX 3 S lesklá
AV baterie MIX 35 lesklá
AV baterie MIX 35 matná
AV baterie MIX 35 P lesklá
AV baterie MIX 35 P matná
AV baterie MIX 35 PROF S lesklá
AV baterie MIX 35, 07-52 Alpina-Polar W.
AV baterie MIX 35, 07-52 Alpina-Polar W.
AV baterie MIX 35, 08-50 Colorado-Sahara
AV baterie MIX 35, 08-50 Colorado-Sahara
AV baterie MIX 35, 10-74 Onyx-Black Onyx
AV baterie MIX 35, 10-74 Onyx-Black Onyx
2 970 Kč
2 970 Kč
2 970 Kč
2 970 Kč
2 970 Kč
2 970 Kč
2 970 Kč
2 970 Kč
2 970 Kč
2 970 Kč
2 970 Kč
2 970 Kč
2 970 Kč
2 970 Kč
2 970 Kč
2 970 Kč
5 580 Kč
5 580 Kč
5 580 Kč
5 580 Kč
5 580 Kč
5 580 Kč
5 580 Kč
5 580 Kč
3 870 Kč
2 860 Kč
6 240 Kč
3 540 Kč
3 540 Kč
3 540 Kč
Stránka 16
Aktuální / Akční cena vč. DPH
2 190 Kč
2 370 Kč
2 190 Kč
2 370 Kč
2 190 Kč
2 370 Kč
2 190 Kč
2 370 Kč
2 190 Kč
2 370 Kč
2 190 Kč
2 370 Kč
2 190 Kč
2 370 Kč
2 190 Kč
2 370 Kč
2 999 Kč
1 829 Kč
2 530 Kč
7 140 Kč
12 430 Kč
9 130 Kč
8 630 Kč
3 490 Kč
5 220 Kč
5 220 Kč
5 220 Kč
5 220 Kč
5 220 Kč
5 220 Kč
5 220 Kč
5 220 Kč
3 650 Kč
5 320 Kč
4 480 Kč
2 680 Kč
3 740 Kč
3 980 Kč
4 860 Kč
5 990 Kč
3 290 Kč
3 990 Kč
3 290 Kč
3 990 Kč
3 990 Kč
3 290 Kč
Dostupnost
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Změna oproti předch. ceníku
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
Kód
AVMI35GRF38-39
AVMI35GR38-39
AVMI35GR40-30
AVMI35GRF40-30
AVMI35GRF49-72
AVMI35GR49-72
AVMI35GRF58-29
AVMI35GR58-29
AVMI35GRF93-93
AVMI35GR93-93
AVMI350PCL
AVMI350PCM
AVMI400CL
AVMI400PGR10-74
AVMI400PCL
AVMI400PSGR0752
AVMI400PSGR0850
AVMI400PSGR1074
AVMI400PSGR3839
AVMI400PSGR4030
AVMI400PSGR4972
AVMI400PSGR5829
AVMI400PSGR9393
AVMI400PSCL
AVMI400SCL
AVMIQ35CL
AVMWWCL
AVPERCL
AVRT100SBR
AVRT100SCL
AVRT100SME
AVRT100CLBT
AVRT100BR
AVRT100CL
AVRT100ME
AVRT200SBR
AVRT200SCL
AVRT200SME
AVRT200BR
AVRT200CL
AVRT200ME
AVRT54BR
AVRT54CL
AVRT54ME
AVRTCABR
AVRTCACL
Název zboží
Základní cena vč. DPH
AV baterie MIX 35, 38-39 Terra-Earth
AV baterie MIX 35, 38-39 Terra-Earth
AV baterie MIX 35, 40-30 Lava-Ebony B.
AV baterie MIX 35, 40-30 Lava-Ebony B.
AV baterie MIX 35, 49-72 Croma-Titanium
AV baterie MIX 35, 49-72 Croma-Titanium
AV baterie MIX 35, 58-29 Sabbia-Avena
AV baterie MIX 35, 58-29 Sabbia-Avena
AV baterie MIX 35, 93-93 Marone
AV baterie MIX 35, 93-93 Marone
AV baterie MIX 350 P lesklá
AV baterie MIX 350 P matná
AV baterie MIX 4000 lesklá
AV baterie MIX 4000 P 10-74 Onyx-Black O
AV baterie MIX 4000 P lesklá
AV baterie MIX 4000 PLUS S 07-52 Alp-Pol
AV baterie MIX 4000 PLUS S 08-50 Col-Sah
AV baterie MIX 4000 PLUS S 10-74 Onyx-Bl
AV baterie MIX 4000 PLUS S 38-39 Ter-Ear
AV baterie MIX 4000 PLUS S 40-30 Lava E.
AV baterie MIX 4000 PLUS S 49-72 Cro-Tit
AV baterie MIX 4000 PLUS S 58-29 Sab-Ave
AV baterie MIX 4000 PLUS S 93-93 Marone
AV baterie MIX 4000 PLUS S lesklá
AV baterie MIX 4000 S lesklá
AV baterie MIX Q35 lesklá
AV baterie MIX WINDOW W lesklá
AV baterie PEPPERINO lesklá
AV baterie RETRO 100 S bronz
AV baterie RETRO 100 S lesklá
AV baterie RETRO 100 S měď
AV baterie RETRO 1000 beztlaká CL
AV baterie RETRO 1000 bronz
AV baterie RETRO 1000 lesklá
AV baterie RETRO 1000 měď
AV baterie RETRO 200 S bronz
AV baterie RETRO 200 S lesklá
AV baterie RETRO 200 S měď
AV baterie RETRO 2000 Bronz
AV baterie RETRO 2000 lesklá
AV baterie RETRO 2000 Měď
AV baterie RETRO 54 Bronz
AV baterie RETRO 54 lesklá
AV baterie RETRO 54 Měď
AV baterie RETRO CASANOVA bronz
AV baterie RETRO CASANOVA lesklá
3 540 Kč
3 540 Kč
3 540 Kč
3 540 Kč
3 540 Kč
2 980 Kč
5 160 Kč
Stránka 17
Aktuální / Akční cena vč. DPH
3 990 Kč
3 290 Kč
3 290 Kč
3 990 Kč
3 990 Kč
3 290 Kč
3 990 Kč
3 290 Kč
3 990 Kč
3 290 Kč
2 755 Kč
5 390 Kč
2 970 Kč
4 860 Kč
3 990 Kč
5 360 Kč
5 360 Kč
5 360 Kč
5 360 Kč
5 350 Kč
5 360 Kč
5 360 Kč
5 360 Kč
4 860 Kč
4 320 Kč
2 890 Kč
3 890 Kč
3 980 Kč
7 970 Kč
5 890 Kč
7 970 Kč
3 240 Kč
3 980 Kč
2 330 Kč
3 980 Kč
12 190 Kč
10 120 Kč
12 190 Kč
4 650 Kč
2 830 Kč
4 650 Kč
4 870 Kč
3 390 Kč
4 870 Kč
7 470 Kč
3 490 Kč
Dostupnost
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Vyřazeno
Vyřazeno
Vyřazeno
Vyřazeno
Vyřazeno
Vyřazeno
Vyřazeno
Vyřazeno
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Změna oproti předch. ceníku
VYŘAZENO
VYŘAZENO
VYŘAZENO
VYŘAZENO
VYŘAZENO
VYŘAZENO
VYŘAZENO
VYŘAZENO
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 40-45 Sinks Armando Vicario
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
str. 46-48 Sinks Ekotech
Kód
AVRTCAME
AVSECL
AVSLCL
AVSLLCL
AVSLSCK
AVSLSCL
AVSLS2CK
AVSLS2CL
AVTCPSCL
AVTPPCL
AVVE526CL
AVVE4CL
AVVE4SCL
AVVE55CL
EK9013
EK9014
EK9035
EK9130
EK9000
EK9004
EK9005
EK9006
EK9097
EK9098
EK9099
EK9100
EK9073
EK9022
EK9023
EK9024
EK9136
EK9135
EK9134
EK9102
EK9076
EK9101
EK9101MS
EK9121
EK9123
EK9120
EK9122
EK9109
EK9111
EK9108
EK9110
EK9115
Název zboží
Základní cena vč. DPH
AV baterie RETRO CASANOVA měď
AV baterie SERENO lesklá
AV baterie SLIM lesklá
AV baterie SLIM LIGHT lesklá
AV baterie SLIM S kartáčovaná
AV baterie SLIM S lesklá
AV baterie SLIM S2 kartáčovaná
AV baterie SLIM S2 lesklá
AV baterie TINY CHEF PROF S lesklá
AV baterie TOP PROF P lesklá
AV baterie VENTO 26 lesklá
AV baterie VENTO 4 lesklá
AV baterie VENTO 4 S lesklá
AV baterie VENTO 55 lesklá
EK koš ALADIN 40 1x16 l
EK koš ALADIN 40 2x8 l
EK koš ECOBOX INOX 40 1x8l + 1x16l
EK koš ECOMEDIA TANDEM 30 2x8 + 2x16 l
EK koš EKKO 40 1x34 l
EK koš EKKO 40 2x16 l
EK koš EKKO 40 2x8 l+1x16 l
EK koš EKKO 40 4x8 l
EK koš EKKO EASY 40 1x34 l
EK koš EKKO EASY 40 2x16 l
EK koš EKKO EASY 40 2x8 + 1x16 l
EK koš EKKO EASY 40 4x8 l
EK koš EKKO FRONT 40 1x34 l
EK koš EKKO FRONT 40 2x16 l
EK koš EKKO FRONT 40 2x8 l + 1x16 l
EK koš EKKO FRONT 40 4x8 l
EK koš MODULA 60 1x16+1x13+1x8 l
EK koš MODULA 60 1x16l+1x13l+1x8l
EK koš MODULA 60 1x16l+1x13l+1x8l
EK koš PAPRIKA INOX 40 1x11 l
EK koš PATTY 30 1x8 l + 1x16 l
EK koš PEPE 40 1x13 l
EK koš PEPE 40 1x13 l
EK koš PRACTIKO 1200 3x12l+2x5l+4xmiska
EK koš PRACTIKO 1200 3x12l+2x7l+4x miska
EK koš PRACTIKO 1200 4x12l + 4xmiska
EK koš PRACTIKO 1200 4x15 l + 4x miska
EK koš PRACTIKO 600 1x12l+2x5l+2xmiska
EK koš PRACTIKO 600 1x15l+2x7l+2xmiska
EK koš PRACTIKO 600 2x12 l + 2x miska
EK koš PRACTIKO 600 2x15 l + 2x miska
EK koš PRACTIKO 900 2x12l+2x5l+3x miska
1 170 Kč
1 680 Kč
1 740 Kč
Stránka 18
Aktuální / Akční cena vč. DPH
7 470 Kč
4 980 Kč
3 950 Kč
8 220 Kč
7 310 Kč
5 650 Kč
7 590 Kč
5 890 Kč
9 540 Kč
5 970 Kč
1 740 Kč
950 Kč
1 580 Kč
1 580 Kč
1 090 Kč
1 360 Kč
4 220 Kč
3 070 Kč
1 840 Kč
1 880 Kč
1 960 Kč
2 050 Kč
1 410 Kč
1 410 Kč
1 490 Kč
1 530 Kč
2 650 Kč
2 650 Kč
2 730 Kč
2 730 Kč
7 160 Kč
6 310 Kč
5 160 Kč
680 Kč
1 530 Kč
379 Kč
349 Kč
2 090 Kč
2 180 Kč
2 050 Kč
2 130 Kč
999 Kč
999 Kč
929 Kč
929 Kč
1 550 Kč
Dostupnost
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Změna oproti předch. ceníku
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
str. 46-48
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Sinks Ekotech
Kód
EK9117
EK9114
EK9116
EK9011
EK9011MS
EK9012
EK9083
EK9084
EK9081
EK9080
EK9082
EK9086
EK9085
EK9088
EK9087
EK9089
EK9104
EK9103
EK9106
EK9105
EK9107
EK9126
EK9124
EK9125
EK9127
EK9094
EK9093
EK9095
EK9096
EK9145
EK9146
EK9147
EK9148
EK9144
EK9139
EK9141
EK9091
EK9092
EK9138
EK9140
EK9090
EK9060
EK9061
EK9143
EK9030
EK9142
Název zboží
Základní cena vč. DPH
EK koš PRACTIKO 900 2x15l+2x7l+3xmiska
EK koš PRACTIKO 900 3x12 l + 3x miska
EK koš PRACTIKO 900 3x15 l + 3x miska
EK koš SESAMO 45 1x16 l
EK koš SESAMO 45 1x16 l (12ks/bal)
EK koš SESAMO 45 2x8 l
EK koš TANDEM 40
EK koš TANDEM 40
EK koš TANDEM 40 2x16 l + 1x34 l
EK koš TANDEM 40 2x34 l
EK koš TANDEM 40 4x16 l
EK koš TANDEM FRONT 40 2x16 l + 1x34 l
EK koš TANDEM FRONT 40 2x34 l
EK koš TANDEM FRONT 40 2x8l + 3x16l
EK koš TANDEM FRONT 40 4x16 l
EK koš TANDEM FRONT 40 4x8l + 2x16l
EK koš TANDEM FRONT 40 AU 2x16 l + 1x34
EK koš TANDEM FRONT 40 AU 2x34 l
EK koš TANDEM FRONT 40 AU 2x8l + 3x16l
EK koš TANDEM FRONT 40 AU 4x16 l
EK koš TANDEM FRONT 40 AU 4x8l + 2x16l
EK koš TANDEM SHORT 40 1x12+2x5+2x15 l
EK koš TANDEM SHORT 40 2x12 l + 1x34 l
EK koš TANDEM SHORT 40 2x12 l + 2x15 l
EK koš TANDEM SHORT 40 2x12+1x15+2x7 l
EK koš TANK 40 1x34 l
EK koš TANK 40 2x16 l
EK koš TANK 40 2x8 l 1x16 l
EK koš TANK 40 4x8 l
EK koš TANK FRONT 40 1x34 l
EK koš TANK FRONT 40 2x16l
EK koš TANK FRONT 40 2x8l + 1x16l
EK koš TANK FRONT 40 4x8l
EK miska
EK samostatný koš 12 l
EK samostatný koš 15 l
EK samostatný koš 16 l
EK samostatný koš 34 l
EK samostatný koš 5 l
EK samostatný koš 7 l
EK samostatný koš 8 l
EK ucho koše barevné
EK ucho koše bílé (pár)
EK víko koše 12/15 l
EK víko koše 16 l
EK víko koše 5/7 l
Aktuální / Akční cena vč. DPH
1 580 Kč
1 450 Kč
1 450 Kč
449 Kč
419 Kč
590 Kč
3 330 Kč
3 410 Kč
3 330 Kč
3 410 Kč
3 240 Kč
4 690 Kč
4 780 Kč
4 350 Kč
4 690 Kč
4 690 Kč
4 520 Kč
4 610 Kč
4 520 Kč
4 440 Kč
4 520 Kč
3 240 Kč
3 070 Kč
3 160 Kč
3 330 Kč
2 430 Kč
2 430 Kč
2 520 Kč
2 560 Kč
3 580 Kč
3 580 Kč
3 580 Kč
3 840 Kč
99 Kč
250 Kč
260 Kč
260 Kč
680 Kč
190 Kč
210 Kč
210 Kč
50 Kč
18 Kč
110 Kč
99 Kč
99 Kč
Stránka 19
Dostupnost
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Změna oproti předch. ceníku
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
ZMĚNĚNA DOSTUPNOST
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 46-48
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
Sinks Ekotech
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Kód
EK9029
TL701
TL312
TL313
TL314
TL315
TL311
TL904
TL906
TL905
TL211
TL212
TL213
TL241
TL131
TL132
TL133
TL134
TL135
TL136
TL141
TL142
TL143
TL144
TL145
TL146
TL121
TL122
RD241B
RD242B
RD701
RD212
RD211
RD243
RD313
RD311
RD312
RD121B
RD122B
RD123B
RD124B
RD125B
RD126B
RD121S
RD122S
RD123S
Název zboží
Základní cena vč. DPH
EK víko koše 8 l
TL KIT 01 set (deska, miska, odkapávač)
TL Košík - nerez
TL Košík - nerez
TL Košík - nerez
TL Košík - nerez
TL košík nerez
TL kryt odtoku sítkového ventilu
TL Kryt přepadu - hranatý
TL kryt přepadu kulatý
TL Miska (cedník) - nerez
TL Miska (cedník) - nerez
TL Miska (cedník) - nerez
TL Miska (cedník) - plast
TL Přípravná deska - dřevo
TL přípravná deska - dřevo
TL Přípravná deska - dřevo
TL Přípravná deska - dřevo
TL Přípravná deska - dřevo
TL Přípravná deska - dřevo
TL Přípravná deska - plast
TL Přípravná deska - plast
TL Přípravná deska - plast
TL Přípravná deska - plast
TL Přípravná deska - plast
TL Přípravná deska - plast
TL Přípravná deska - sklo (bezpečnostní)
TL přípravná deska - sklo bezpečnostní
RD Cedník BOX - plast bílá
RD Cedník BOX - plast bílá
RD Combi ART
RD miska nerez
RD miska nerez BOX
RD miska plast
RD odkapávač talířů nerez
RD Přídavný odkapávač - nerez
RD Přídavný odkapávač 34 - nerez
RD Přípravná deska - sklo černé (bezpečn
RD Přípravná deska - sklo černé (bezpečn
RD Přípravná deska - sklo černé (bezpečn
RD Přípravná deska - sklo černé (bezpečn
RD Přípravná deska - sklo černé (bezpečn
RD Přípravná deska - sklo černé (bezpečn
RD Přípravná deska - sklo stříbrné (bezp
RD Přípravná deska - sklo stříbrné (bezp
RD Přípravná deska - sklo stříbrné (bezp
Aktuální / Akční cena vč. DPH
70 Kč
5 360 Kč
1 580 Kč
1 070 Kč
1 080 Kč
1 820 Kč
1 580 Kč
640 Kč
530 Kč
259 Kč
2 420 Kč
2 390 Kč
2 430 Kč
530 Kč
1 880 Kč
2 150 Kč
2 150 Kč
1 880 Kč
1 890 Kč
1 890 Kč
2 070 Kč
2 020 Kč
2 020 Kč
840 Kč
1 080 Kč
2 020 Kč
1 580 Kč
2 070 Kč
1 380 Kč
1 540 Kč
11 490 Kč
1 390 Kč
3 690 Kč
290 Kč
1 190 Kč
2 290 Kč
3 190 Kč
2 290 Kč
2 290 Kč
2 290 Kč
2 290 Kč
2 290 Kč
2 290 Kč
2 290 Kč
2 290 Kč
2 290 Kč
Stránka 20
Dostupnost
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Změna oproti předch. ceníku
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Kód
RD124S
RD125S
RD126S
RD131
RD132
RD111
RD112
RD113
UKSB32.40
UKSBR34
UKSBT32.35
UKCS16.30
UKCS16.39
UKCS17.32
UKCP16.30
UKCP17.32
UKBR37
UKB20.42
UKB30.42
UKB32.34
UKB55.40
UKG21.40W
UKG21.40B
KRS804
KRS801
KRS803
KRS805
KRS806
KRS813
KRS905
KRS907
KRS906
KRS903
KRS901
KRS902
KRS908
SIDAV4191BR
SIDAV4191CL
SIDAV4191ME
SIDAV4161CL
SIDAV4141CL
SIDAV4121CL
SIDAV4131CK
SIDAV4171CL
TL801
TL802
Název zboží
Základní cena vč. DPH
RD Přípravná deska - sklo stříbrné (bezp
RD Přípravná deska - sklo stříbrné (bezp
RD Přípravná deska - sklo stříbrné (bezp
RD přípravná deska dřevo
RD přípravná deska dřevo
RD přípravná deska nerez
RD přípravná deska nerez
RD přípravná deska nerez
UK Košík - nerez
UK Košík - nerez
UK koš-nerez 320x350x110 mm
UK miska-nerez, 160x300mm
UK miska-nerez, 160x390mm
UK miska-nerez, 170x320mm
UK miska-plast, 160x300mm
UK miska-plast, 170x320mm
UK Přípravná deska - dřevo
UK Přípravná deska - dřevo
UK Přípravná deska - dřevo
UK Přípravná deska - dřevo
UK Přípravná deska - dřevo
UK přípravná deska-sklo, bílé, 210x400mm
UK přípravná deska-sklo, černé 210x400mm
KR košík nerez
KR košík nerez kruh
KR košík nerez s odkapávačem
KR miska plast
KR miska plast
KR odkapávač nerez
KR přípravná deska 340x410mm dřevo
KR přípravná deska 340x410mm dřevo
KR přípravná deska 350x400mm dřevo
KR přípravná deska 390mm dřevo,kruh
KR přípravná deska dřevo kruh
KR přípravná deska dřevo kruh
KR přípravná deska s miskou
AV dávkovač RETRO AV bronz
AV dávkovač RETRO AV chrom lesklý
AV dávkovač RETRO AV měď
RD dávkovač saponátu BOX
RD Dávkovač LINE chrom-lesk
UK Dávkovač BEND
SI dávkovač LINE METAL
UK Dávkovač BOX UK
TL automat.1x sítkový ventil+sifon
TL automat.2x sítkový ventil+sifon
Aktuální / Akční cena vč. DPH
2 290 Kč
2 290 Kč
2 290 Kč
1 290 Kč
1 290 Kč
2 690 Kč
2 690 Kč
2 690 Kč
506 Kč
603 Kč
482 Kč
724 Kč
845 Kč
724 Kč
337 Kč
337 Kč
579 Kč
809 Kč
845 Kč
555 Kč
1 560 Kč
1 219 Kč
1 219 Kč
482 Kč
586 Kč
482 Kč
337 Kč
337 Kč
482 Kč
568 Kč
568 Kč
568 Kč
568 Kč
568 Kč
568 Kč
966 Kč
3 130 Kč
2 430 Kč
3 130 Kč
2 120 Kč
770 Kč
420 Kč
630 Kč
1 076 Kč
760 Kč
1 089 Kč
Stránka 21
Dostupnost
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
1-6 týdnů
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Změna oproti předch. ceníku
Sinks SORTIMENT 150921
Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 21.9.2015
Strana / Řada
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
str. 49-52
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Doplňky a ostatní
Kód
OVLRP0202
OVLRP0201
OVLRB0102
OVLRB0101
TL903
RD902
KRS500
SIGCPS002
TL901
TL902
TL912
KRS807
RD816
KRS816
956950
KRTES001
KRS808
999700
KRS814
KRS817
RD901
OVLTLUK0102
OVLTLUK0202
Název zboží
Základní cena vč. DPH
RD doplatek ovladač RODI PLUS 2 ventily
RD doplatek ovladač RODI PLUS excentr.
RD doplatek ovladač RODI BOX 2 ventily
RD doplatek ovladač RODI BOX excentr.
Sifon 1 ½” s přepadem - pro nerez dřezy
Sifon 3 ½” s přepadem - pro nerez dřezy
Dvousifon 1 ½” s přepadem - pro nerez dřezy
Dvousifon 3 ½” s přepadem - pro nerez dřezy
TL čistící pasta Sinks Sinks TELMA
RD čistící pasta RODI
KR pasta čistící
SGR čistící pasta Sinks
TL sada pro spodní montáž dřezu
TL kit frézy do granitu+adaptér 35-37 mm
TL Výměnná fréza do granitu 35-37mm
KR podložka pro montáž baterie
RD sítko kovové 90mm
KR sítko kovové 90mm
RD těsnící páska
KR náhradní těsnění vys.
KR záslepka otvoru 35mm nerez
RD úchytka dřezu
KR kovová úchytka dřezu
KR plastová montážní úchytka 4ks
RD drtič RODI výkon 375W, 1300ml
TLUK doplatek ovladač TL+UKG 1 ventil
TLUK doplatek ovladač TL+UKG 2 ventily
Aktuální / Akční cena vč. DPH
249 Kč
249 Kč
1 099 Kč
790 Kč
155 Kč
279 Kč
270 Kč
440 Kč
590 Kč
470 Kč
137 Kč
99 Kč
490 Kč
4 320 Kč
2 790 Kč
30 Kč
135 Kč
163 Kč
30 Kč
31 Kč
66 Kč
21 Kč
19 Kč
22 Kč
8 970 Kč
129 Kč
249 Kč
Stránka 22
Dostupnost
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Skl.
Změna oproti předch. ceníku
ZMĚNĚNA CENA
ZMĚNĚNA CENA

Podobné dokumenty

viz leták

viz leták Kit frézy do granitu ø 35–37 mm, TL902, 4 320,– (výměnná fréza, TL912, 2 790,–)

Více

Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 1.3.2016 - Profi

Sinks - Ceník sortimentu - Platný od 1.3.2016 - Profi TL dřez NAIKY 510 Avena TL dřez NAIKY 510 Black Onyx TL dřez NAIKY 510 Ebony Black TL dřez NAIKY 510 Marone TL dřez NAIKY 510 Milk White TL dřez NAIKY 510 Sahara TL dřez NAIKY 510 Titanium TL dřez ...

Více

sinks - Albakmen

sinks - Albakmen Platný od 17.3.2016

Více

Sinks_Katalog_2015-2016

Sinks_Katalog_2015-2016 Rozměry vany | Rozmery vane: Hloubka | Hĺbka: Spodní skříňka | Spodná skrinka:

Více

PRESTO New TOUCH - Koncept Ekotech

PRESTO New TOUCH - Koncept Ekotech Zjednodušená údržba: výměna baterie po delší době, přístup pro servis … Vhodná záměna za všechny typy standardních armatur Baterie s boční pákou směšovače Zábrana proti vyplavení, při výpadku proud...

Více

Akční nabídka dřezů SINKS březen-září 2015

Akční nabídka dřezů SINKS březen-září 2015 Kit frézy do granitu ø 35–37 mm, TL902, 4 320,– (výměnná fréza, TL912, 2 790,–)

Více

Sinks - Ceník sortimentu

Sinks - Ceník sortimentu str. 6-9 Sinks Telma str. 6-9 Sinks Telma str. 6-9 Sinks Telma str. 6-9 Sinks Telma str. 6-9 Sinks Telma str. 6-9 Sinks Telma str. 6-9 Sinks Telma str. 6-9 Sinks Telma str. 6-9 Sinks Telma str. 6-9...

Více

Akční nabídka

Akční nabídka Výhradní zastoupení značek:

Více

box twelve - Sinks sro

box twelve - Sinks sro zcela nahrazuje pracovní desku (v celé ploše nad skříňkou)

Více