JAWA 660/836-6

Komentáře

Transkript

JAWA 660/836-6
JAWA 660 Sportard
typ 836-6
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ
KATALOG DER ERSATZTEILE
CATALOGUE OF SPARE PARTS
CATALOGUE DES PIECES DETACHEES
©JAWA Moto spol. s r. o., Brodce 35, Týnec nad Sázavou CZECH REPUBLIC
2011
JAWA 660 Sportard / 836-6
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ
KATALOG DER ERSATZTEILE
CATALOGUE OF SPARE PARTS
CATALOGUE DES PIECES DETACHEES
© JAWA Moto spol. s r. o., Brodce 35, Týnec nad Sázavou CZECH REPUBLIC
2011
SKUPINA
GRUPPE
GROUP
ENSEMBLE
01
03
04
05
10
11
12
13
13
14
14
16
19
22,24
28,11
28
30,31
36,43
34
35
37
37
38
39
41
46
46
51
52
56
57
60
62(,68)
65
67
OBSAH-INHALT-CONTENE-TABLES DES MATIERES
------ JAWA 650 cm3 typ 836-3 ENDURO -----VÝFUK
KRYT ŘETĚZU
TLUMIČ SÁNÍ
STRANA
SEITE
SIDE
PAGE
AUSPUFF
EXHAUST
KETTENVERKLEIDUNG
CHAIN COVER
SAUGDÄMPFER-KÖRPERS INTAKE SILENCER
ECHAPPEMENT
COUVRE CHAINE
SILENCIEUX D´
ASPIRATION
CHLADIČ
KÜHLER
COOLER
REFRIGERATEUR
MOTOR
MOTOR
ENGINE
MOTEUR
MOTOROVÁ SKŘÍŇ
MOTORGEHAUSE
CRANKCASE
CARTER MOTEUR
KLIKOVÝ HŘÍDEL , PÍST KURBELWELLE , KOLBEN CRANKSHAFT, PISTON VILEBREQUIN , PISTON
VÁLEC S PÍSTEM
ZYLINDER MIT KOLBEN
CYLINDER WITH
CYLINDRE AVEC
PISTON
PISTON
HLAVA VÁLCE
ZYLINDERKOPF
CYLINDER HEAD
CYLINDRE CULASSE
VENTILY
VENTILE
VALVES
SOUPAPES
VENTILOVÝ ROZVOD OBENSTEURUNG
VALVE TRAIN
COMMANDE DES
SOUPAPES
KARBURÁTOR
VERGASER
CARBURETTOR
CARBURATEUR
ELEKTRIKA MOTORU ZÜNDUNG
IGNITION
ALLUMAGE
PŘEVODOVKA
GETRIEBE
GEAR
BOITE DE VITESSES
SKŘÍŇ SPOJKY
KUPPLUNGSHÄUSE
CLUTCH HOUSING
BOITE D EMBRAYAGE
SPOJKA
KUPPLUNG
CLUTCH
EMBRAYAGE
RÁM A ZADNÍ VIDLICE RAHMEN UND
FRAME AND REAR
CADRE ET FOURCHE
HINTERGABEL
FORK
ARRIERE
BLATNÍKY, SCHRÁNKY KOTFLÜGELE, KÄSTEN
MUDGUARDS, BOXES GARDE BOUE, BOITES
A KRYTY
UND ABDECKUNGEN
AND COVERS
ET CAPOTS
SEDLO
SITZ
SEAT
SELLE
ZADNÍ PÉROVÁNÍ
HINTERRADFEDERUNG
REAR SUSPENSION
SUSPENSION ARRIERE
STOJÁNEK
STÄNDER
STAND
BEQUILLE
STUPAČKY
FUßRASTE
FOOTREST
REPOSE PIED
PALIVOVÁ NÁDRŽ
KRAFTSTOFFBEHÄLTER FUEL TANK
RESERVOIR
D´ESSENCE
OLEJOVÁ NÁDRŽ
ÖLBEHALTER
OIL TANK
RESERVOIR Á HUILE
PŘEDNÍ VIDLICE
VORDEGEBEL
FRONT FORK
FOURCHE AVANT
ŘÍDÍTKA
LENKSTANGE
HANDLEBARS
GUIDON
ZABEZPEČENÍ
STEUERELEMENTE
SECURE ELEMENTS
BLOCKAGE ET
MOTOCYKLU
SECURITE
PŘEDNÍ KOLO
VORDERRAD
FRONT WHEEL
ROUE AVANT
PŘEDNÍ BRZDA
VORDERE BREMSE
FRONT BRAKES
FREIN AVANT
ZADNÍ KOLO
HINTERRAD
REAR WHEEL
ROUE ARRIERE
ZADNÍ BRZDA
HINTERE BREMSE
REAR BRAKES
FREIN ARRIERE
ELEKTRICKÁ VÝZBROJ ELEKTRISCHE
ELECTRICAL
EQUIPEMENT
ZUBERHORUNG
EQUIPMENT
ELECTRIQUE
SIGNÁLNÍ PŘÍSTROJE SIGNALGERËTTE
INDICATING
APPAREILS DE
INSTRUMENTS
SIGNALISATION
PŘEPÍNAČE
SCHALTER
CHANGE-OVER
COMMUTATEURS
SWITCH
SVĚTLOMET
SCHEINWERFER
HEADLIGHT
PHARE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
3
51
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
SKUPINA
GRUPPE
GROUP
ENSEMBLE
VYOBRAZENÍ
ABBILDUNG
PICTURE
FIGURE
POZNÁMKA:
Vyhrazujeme si právo změn vzniklých vývojem proti vyobrazení nebo popisům v tomto katalogu.
BEMERKUNG:
Wir behalten uns das Recht der Änderungen der Abbildung- Beschreibungen in diesem Katalog vor
welche während der Entwicklung entstanden
NOTE:
We reserve the right to make changes to resulting developments if in contradiction with the illustration or
descriptions stated in this catalogue.
AVERTISSEMENT:
Nous nous réservons le droit sur les changements génerés par le développement vis a vis de l´ illustration
ou des descriptions mentionnées dans ce catalogue.
4
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
02
NÁZEV SKUPINY – GRUPPENBENENUNG - DESCRIPTION OF GROUP
DÉSIGNATION DE L´ ENSEMBLE
Česky
00 X
Deutsch
000000000 0 00 XYXYXYXYXYXY XZXZXZXZXZXZ
POJMENOVÁNÍ DÍLU
SKUPINA
GRUPPE
GROUP
ENSEMBLE
BEZEICHNUNG DES
TEILES
POČET KUSŮ V
STÜCKZAHL FÜR EIN
UVEDENÉ SESTAVĚ
MOTORRAD IN
PRO JEDEN MOTOCYKL ZUSAMMENSTELLUNG
English
Français
XXXXXXXXXXXX YZYZYZYZYZYZ
DESCRIPTION OF
PART
DÉSIGNATION DE LA
PIÉCE
QUANTITY OF PARTS
REQUIRED FOR ONE
MOTORCYCLE
NOMBRE DE PIECES
POUR UNE
MOTOCYCLETTE
POVRCHOVÁ
OBERFLACHENSURfACE FINISH
TRAITEMENT
ÚPRAVA
GESTALTUNG
DE LA SUPERFICIE
(PŘI OBJEDNÁVÁNÍ DÍLŮ V BAREVNÉM PROVEDENÍ NUTNO DOPSAT VŽDY PÍSMENO ZNAČÍCÍ BARVU)
x OZNAČUJE BAREVNÉ
PROVEDENÍ
B - ČERNÁ
(RAL 9005)
D - BÍLÁ (RAL 9003)
E – ČERNÁ METALÍZA
F - KHAKI
G - MODRÁ(RAL 5002)
J - STŘÍBRNÁ METALIZA
(RAL 9006)
FARBBEZEICHNUNG KODE INDICATES COLOUR
CODING
SCHWARZ
BLACK
(RAL 9005)
(RAL 9005)
WEIß (RAL 9003)
WHITE (RAL 9003)
SCHWARZ METALIZE
BLACK METALIC
KHAKI
KHAKI
BLAU (RAL 5002)
BLUE (RAL 5002)
SILBER METALIZE
SILVER METALIC
(RAL 9006)
(RAL 9006)
K - MODRÁ METALIZA
(G 1077 BLAU 9437)
BLAU METALIZE
(G 1077 BLAU 9437)
BLUE METALIC
(G 1077 BLAU 9437)
N - ČERVENÁ
(SYNPO JT 83)
P - ZELENÁ (RAL 6018)
R - ČERVENÁ
(RAL 3020)
S - ZELENÁ METALIZA
(64 N5)
T - ČERVEŇ VIŠŇOVÁ (Č:
8850) ) RAL
U - ŽLUTÁ
(RAL 1028)
X - ZÁKLADNÍ BARVA
Z - LESKLÝ CHROM
DUNKELROT
(SYNPO JT 83)
GRÜN (RAL 6018)
ROT (RAL 3020)
DARK RED
(SYNPO JT 83)
GREEN (RAL 6018)
RED (RAL 3020)
DÉSIGNATION DE
VERSION DE COULEUR
NOIR
(RAL 9005)
BLANC (RAL 9003)
NOIR METALIQUE
KHAKI
BLEU (RAL 5002)
COULER METALLIQUE
D´ARGENTE
(RAL 9006)
COULER METALIQUE
BLEU
(G 1077 BLAU 9437)
ROUGE FONCE
(SYNPO JT 83)
VERT (RAL 6018)
ROUGE (RAL 3020)
GRÜN METALIZE
(64 N5)
ROT KIRSCHE
(No: 8850) ) RAL
GELB
(RAL 1028)
GRUNDFARBE
CHROMGLANZ
GREEN METALLIC
(64 N5)
RED CHERRY
(No: 8850) ) RAL
YELOW
(RAL 1028)
GROUND COLOUR
HIGH-GLOSS CHROM
COULER METALLIQUE
VERT (64 N5)
ROUGE COUPABLE
(No: 8850) ) RAL
JAUNE
(RAL 1028)
POINTURE DE BASE
CHROME BRIL.
OZNAČENÍ VÝROBCE
INTERNE BEZEICHNUNG
DE HERSTELLERS
MANUFACTURERS
DESIGNATION
INDICATION DE
FABRICANT
A = LEVÁ STRANA
B = PRAVÁ STRANA
LINKS
RECHTS
L.H.SIDE
R.H.SIDE
GAUCHE
DROITE
POLOŽKA, TÉŽ ČÍSLO
UVEDENÉ U
PŘÍSLUŠNÉHO DÍLU
POSITION, AUCH
BEZEICHNUNG, DES
BETREFFENDEN TEILES IN
DER ABBILDUNG
ITEM OR POSITION, NO.
USED ALSO IN
ILUSTRATIONS,
DRAWINGS
REPERE OU NO.
INDIQUÉ SUR
L´ILUSTRATION A COTÉ
DE LA PIECE
SAMOSTATNĚ SE
SELBST IST NICHT
INDEPENDENT IS
NEDODÁVÁ
LIEFERN
NOT SUPPLY
INDÉPENDANT
NO AJOUTER
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
5
01
6
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
01
660 cm3
typ 836-6
VÝFUK - AUSPUFF - EXHAUST - ECHAPPEMENT
1
2
83601630
83601658
1 KOLENO LEVÉ
1 SPONA GBS M-3134/18 SK W1
LINKE KNIE
BINDER
KNEE LEFT
CLIP
COUDE GAUCHE
COLLIER
3
4
83601614
309543140826
DICHTUNG
SCHRAUBE
PACKING
BOLT
JOINT EN CUIVRE
VIS
83601640
1 TĚSNĚNÍ 2
3 ŠROUB M8X45
ČSN 021143.55
1 KOLENO PRAVÉ
5
RECHTE KNIE
KNEE RIGHT
COUDE DROIT
6
83601620
1 TLUMIČ LEVÝ
LINKE PUFFER
SILENCER LEFT
9
83601615
2 TĚSNĚNÍ 3
DICHTUNG
PACKING
SILENCIEUX
GAUCHE
JOINT EN CUIVRE
17
83601610
1 TLUMIČ PRAVÝ
RECHTE PUFFER
SILENCER RIGHT
SILENCIEUX DROIT
18
83601659
BINDER
CLIP
COLLIER
19
83601644
2 SPONA GBS
M43-47/20 SK W1
2 KRYT VÝFUKU
20
311210210084
21
311129214080
22
26
83601654
83601694
27
83601696
28
309543140817
29
311120114080
30
34
83601613
83610626
35
36
83610640
83610612
37
83610619
40
83601695
12 PODLOŽKA 8,4
ČSN 021701.15
6 MATICE M8
ČSN 021492.25
2 VYMEZOVACÍ ČLEN
8 ŠROUB M6X12
ISO 7380 OCEL
POZINK
8 MATICE M6
NASOUVACÍ
4 ŠROUB M8X22
ČSN 021143.55
2 MATICE M8
ČSN 021401.15
2 TĚSNĚNÍ 1
1 HADICE
RECIRKULACE 2
4 HADICOVÁ SPONA
1 VENTIL PŘISÁVÁNÍ
SEK. VZDUCHU
1 HADICE
RECIRKULACE 1
1 LAMBDA SONDA
AUSPUFF
EXHAUST COVER
DECKLUNG
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
ECHAPPEMENT
EMBOUT
RONDELLE
MUTTER
NUT
ÉCROU
BOLZEN
SCHRAUBE
PIN
BOLT
AXE
VIS
MUTTER
NUT
ÉCROU
SCHRAUBE
BOLT
VIS
MUTTER
NUT
ÉCROU
DICHTUNG
SCHLAUCH
PACKING
PIPE
JOINT EN CUIVRE
TUBE
SCHLAUCHBINDER
VENTIL
HOSE CLIP
VALVE
TUBE COLLIER
VALVE
SCHLAUCH
PIPE
TUBE
LAMBDA SONDA
LAMBDA SONDA
LAMBDA SONDA
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
VIS
VIS
7
03
8
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
03
660 cm3
typ 836-6
KRYT ŘETĚZU - KETTENVERKLEIDUNG - CHAIN COVER - COUVRE CHAINE
1
83603611
2
3
4
5
6
7
8
9
83603620
83603612
83603615
311210210053
83632624
309543140624
83608624
83632621
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
311214010061
311214010051
311129214050
83603619
311129214060
311212610064
311210210064
309203140614
83603619
83603613
1 KRYT
SEKUNDÁRNÍHO
KOLEČKA
1 KRYT ŘETĚZU
2 ROZPĚRKA
1 DRŽÁK PŘEDNÍ
5 PODLOŽKA
2 ŠROUB
2 ŠROUB
1 ŘETEZ 520
1 KLOUZÁTKO
ŘETĚZU
2 PODLOŽKA
2 PODLOŽKA
1 MATICE
1 ŠROUB
1 MATICE
1 PODLOŽKA
1 PODLOŽKA
1 ŠROUB
1 ŠROUB
1 DRŽÁK ZADNÍ
SEKUNDARRAD
DECKLUNG
CHAIN WHEEL
COVER
COUVERCLE
KETTEDECKLUNG
BOLZEN
HALTER
UNTERLAGSCHEIBE
SCHRAUBE
SCHRAUBE
KETTE 520
PUFFER
CHAIN COVER
PIN
HOLDER
WASHER, PLATE
BOLT
BOLT
CHAIN 520
SILENCER
COUVERCLE
AXE
POIGNÉE
RONDELLE
VIS
VIS
CHAINE
SILENCIEUX
UNTERLAGSCHEIBE
UNTERLAGSCHEIBE
MUTTER
SCHRAUBE
MUTTER
UNTERLAGSCHEIBE
UNTERLAGSCHEIBE
SCHRAUBE
SCHRAUBE
HALTER
WASHER, PLATE
WASHER, PLATE
NUT
BOLT
NUT
WASHER, PLATE
WASHER, PLATE
BOLT
BOLT
HOLDER
RONDELLE
RONDELLE
ÉCROU
VIS
ÉCROU
RONDELLE
RONDELLE
VIS
VIS
POIGNÉE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
9
04
10
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
04
TLUMIČ SÁNÍ - SAUGDÄMPFERKÖRPERS - INTAKE SILENCER - SILENCIEUX
D´ASPIRATION
1
5VK-13586-00
1 SPOJ ŠKRTÍCÍ
KLAPKY
2 OBJÍMKA
2
90450-72001
3
5VK-E4411-00
1
4
5VK-E4453-00
1
5
5VK-E441A-00
1
6
7
5VK-E4452-00
9770M-50025
1
13
8
5VK-E4451-00
1
9
10
5VK-E4437-00
5VK-E441E-00
1
1
11
12
13
5VK-E4457-00
5VK-F1621-00
5VK-H2121-00
1
1
2
14
5VK-H2122-00
1
15
5VK-E443E-00
1
16
17
18
90467-13062
90338-08801
5LW-E443E-00
1
1
1
19
20
21
22
90467-12800
90467-23800
5VK-E5371-00
5VK-E1167-00
1
1
1
1
23
24
25
90467-14800
90467-17801
5VK-E3591-00
1
1
1
26
90450-59001
1
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
90480-20566
5VK-E243A-10
90445-12004
90467-11090
90467-11108
90467-11108
5VK-E3545-00
90467-170A2
90467-19160
5VK-13542-00
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
37
38
90467-07138
95827-06025
2
1
660 cm3
typ 836-6
SAUGSTUTZEN
JOINT,
ASSEMBLAGE
CARBURETOR 1
BANDHANDVERSCHL HOSE CLAMP ASSY DOUILLE
USS
TĚLESO TLUMIČE SAUGDAMPFER
CASE, AIR
CORPS
SÁNÍ
CLEANER 1
SPOJ ŠKRTÍCÍ
SAUGSTUTZEN
JOINT, AIR
DOUILLE
KLAPKY A TLUMIČE
CLEANER 1
SÁNÍ
VÍKO LEVÉ
SAUGDAMPFER –
COVER, CLEANER COUVERCLE
DECKEL LINKE
CASE 1
TĚSNĚNÍ
DICHTUNG
SEAL
JOINT
SAMOŘEZNÝ
SCHRAUBE
SCREW TAPPING VIS
ŠROUB
FILTRAČNÍ VLOŽKA FILTEREINATZ
ELEMENT AIR
FILTRE
CLEANER
VSTUPNÍ SÁNÍ
SYUSTUTZEN
DUCT ASSY
SUCER
VÍKO PRAVÉ
SAUGDAMPFERCOVER, CLEANER COUVERCLE
DECKEL RECHTE
CASE 2
TĚSNĚNÍ
DICHTUNG
SEAL
JOINT
KLAPKA
KLAPPE
FLAP
CLAPET
BATERIOVÁ
DICHTUNG
PAD, BATTERY
JOINT
VLOŽKA
BATERIOVÁ
DICHTUNG
SEAL, BATTERY
JOINT
VLOŽKA
ODVZDUŠŇOVACÍ ENTLUFTUNG
PIPE, DRAIN
DÉSAÉRER
KANÁLEK
SPONA
SCHLAUCHBINDER CLIP
BOUCLE
KOLÍČEK
KLAMMER
PLUG
BROCHE
ODVZDUŠŇOVACÍ ENTLUFTUNG
PIPE, DRAIN
DÉSAÉRER
KANÁLEK
SPONA
SCHLAUCHBINDER CLIP
BOUCLE
SPONA
SCHLAUCHBINDER CLIP
BOUCLE
VZDUŠNÍK
ABLIFTUNGKAMMER BREATHER
POT
ODVZDUŠŇOVACÍ ENTLUFTUNG
PIPE, BREATHER 2 TUBE
HADICE
SPONA
SCHLAUCHBINDER CLIP
BOUCLE
SPONA
SCHLAUCHBINDER CLIP
BOUCLE
KOMORA
ENTLUEFTUNG
CHAMBER, AIR 2
CHAMBRE
ODVĚTRÁVÁNÍ
KAMMER
OBJÍMKA
BANDHANDVERSCHL HOSE CLAMP ASSY DOUILLE
USS
PRŮCHODKA
DURCHFUHRUNG
GROMMET
TRAVERSÉE
HADICE
SCHLAUCH
HOSE 1
TUBE
HADICE
SCHLAUCH
HOSE
TUBE
SPONA
SCHLAUCHBINDER CLIP
BOUCLE
SPONA
KLEMME
CLIP
BOUCLE
SPONA
KLEMME
CLIP
BOUCLE
HADICE
SCHLAUCH
HOSE
TUBE
SPONA
SCHLAUCHBINDER CLIP
BOUCLE
SPONA
KLEMME
CLIP
BOUCLE
HADICE SNÍMAČE UNTER DRUCK
HOSE VACUUM
TUBE
PODTLAKU
SENSOR, SCHLAUCH SENSING
SPONA
KLEMME
CLIP
BOUCLE
ŠROUB
SCHRAUBE
BOLT, FLANGE
VIS
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
11
04
12
10
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
04
39
40
41
42
43
44
45
46
47
660 cm3
typ 836-6
TLUMIČ SÁNÍ - SAUGDÄMPFERKÖRPERS - INTAKE SILENCER - SILENCIEUX
D´ASPIRATION
95827-06030
90387-075H4
90480-15001
90201-064K6
95827-06020
90387-07037
90480-18276
95704-06500
5VK-13971-00
1
2
2
2
2
2
2
1
1
ŠROUB
OBJÍMKA
PRŮCHODKA
PODLOŽKA
ŠROUB
OBJÍMKA
PRŮCHODKA
MATICE
HADIČKA
SCHRAUBE
FASSUNG
DURCHFUHRUNG
UNTERLAGSCHEIBE
SCHRAUBE
FASSUNG
DURCHFUHRUNG
MUTTER
SCHLAUCH
BOLT, FLANGE
COLLAR
GROMMET
WASHER, PLATE
BOLT, FLANGE
COLLAR
GROMMET
NUT, FLANGE
PIPE, FUEL 1
VIS
DOUILLE
TRAVERSÉE
DESSOUS
VIS
DOUILLE
TRAVERSÉE
ÉCROU
TUBE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
13
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
04
TLUMIČ SÁNÍ - SAUGDÄMPFERKÖRPERS - INTAKE SILENCER
- SILENCIEUX D´ASPIRATION
1
6000004000
1 EGR VENTIL
VENTIL
2
3
4
5
6
7
2605546000
5308585000
7919680000
83610619
83610643
83610626
1
1
1
1
4
1
SCHLAUCH
DICHTUNG
SCHRAUBE
SCHLAUCH
KLEMME
SCHLAUCH
TRUBICE
TĚSNĚNÍ
ŠROUB
HADICE 1
SPONA
HADICE 2
AIR INDUCTION
SYSTEM ASSY
PIPE 1
GASKET
BOLT
HOSE, BEND 1
CLIP
HOSE, BEND 2
660 cm3
typ 836-6
VALCE
TUBE
JOINT
VIS
TUBE
BOUCLE
TUBE
15
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
05
16
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
05
660 cm3
typ 836-6
CHLADIČ - KÜHLER- COOLER - RÉFRIGÉRATEUR
1+2
451983605511
1 CHLADIČ
KÜHLER
WATER COOLER
2
451983605014
1 ZÁTKA CHLADIČE
KÜHLERSTÖPSEL
COOLER CAP
3
6
7
8
9
451983660021
86305630
451983605044
83605642
83605641
1
1
6
1
1
VENTILATOR
VENTILATOR
RÉFRIGÉRANT Á
EAU KTM
CAPUCHON DE
RÉFRIGÉRANT
VENTILATEUR
SCHLAUCHBINDER
HOSE CLIP
COLLIER
SCHLAUCH
HOSE
FLEXIBLE
10
83605041
1
11
309543140614
3
ENTLÜFTUNGSSCHLAUCH
SCHRAUBE M6X16
VENTILATION HOSE FLEXIBLE DE
PURGE
SCREW M6X16
VIS 6X16
12
311210310064
6
13
311129214060
3
14
83605643
1
15
16
17
18
19
20
21
22
23
83605644
283229000000
83605635
83605404
83605402
83605403
83605401
83605506
451983605045
1
2
1
1
1
1
1
1
2
24
311212610084
4
25
26
63436831
311129214080
2
2
27
311210310084
2
28
29
30
31
83603302
6259068
83603010
83601696
4
4
4
7
32
309543140618
1
33
83605651
2
VENTILÁTOR
MEZIKUS 1
SPONA HADICOVÁ
MEZIKUS - HADICE
HADICE
TERMOSTAT
HADIČKA
ODVZDUŠŇOVACÍ
ŠROUB M6X16
ČSN 021143.55
PODLOŽKA 6,4
ČSN 021703.15
MATICE M6
ČSN 021492.25
HADICE ČERPADLO
HADICE 2
PÁSEK VÁZACÍ
MEZIKUS 2
DRŽÁK KRYTU P.
KRYT PRAVÝ
DRŽÁK KRYTU L.
KRYT LEVÝ
NOSNÍK HORNÍ
ŠROUB M8X25
ISO 7380
PODLOŽKA 8,4
ČSN 021726.15
PRŮCHODKA
MATICE M8
ČSN 021492.25
PODLOŽKA 8,4
ČSN 021703.05
ŠROUB M6X12
PODLOŽKA
ŠROUB M6X16
MATICE M6
NÁSUVNÁ
ŠROUB M6X25
ČSN 021143.55
SPONA HADICOVÁ
UNTERLEGSCHEIBE WASHER 6,4
6,4
MUTTER M6
NUT M6
RONDELLE 6,4
SCHLAUCH
HOSE
FLEXIBLE
SCHLAUCH
BAND
BOLZEN
HALTER
DECKLUNG
HALTER
DECKLUNG
TRAGER
SCHRAUBE M8X25
ISO 7380
UNTERLEGSCHEIBE
8,4
GUMMITÜLLE
MUTTER
HOSE
BELT
PIN
HOLDER
COVER
HOLDER
COVER
GIRDER
SCREW M8X25
ISO 7380
WASHER 8,4
FLEXIBLE
BANDE
AXE
POIGNÉE
COUVERCLE
POIGNÉE
POIGNÉE
POUTRE
VIS M8X25
ISO 7380
RONDELLE 8,4
GROMMET
NUT, FLANGE
TRAVERSÉE
ÉCROU
ECROU M6
UNTERLAGSCHEIBE WASHER, PLATE
DESSOUS
SCHRAUBE
BOLT
VIS
SCHRAUBE
MUTTER
BOLT
NUT, FLANGE
VIS
ÉCROU
SCHRAUBE
BOLT
VIS
KLEMME
CLIP
BOUCLE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
17
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
10
1
660 cm3
typ 836-6
MOTOR - MOTOR - ENGINE - MOTEUR
83610610
1 MOTOR
MOTOR
ENGINE
MOTEUR
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
19
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
11
660 cm3
typ 836-6
MOTOROVÁ SKŘÍŇ - MOTORGEHAUSE - CRANKCASE - CARTER MOTEUR
1
7032146000-R
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
5602620000
5602674000
5301800000
4919663000
4919670000
4919671000
4919672000
4919673000
4919674000
4900580000
4900592000
2403826000
14
16
8800297000
2606115000
17
18
4919669000
5602671000
1 MOTOROVÁ SKŘÍŇ
SESTAVA
2 CENTRÁŽ
1 CENTRÁŽ
1 O-KROUŽEK
8 ŠROUB M6x30
2 ŠROUB M6x45
2 ŠROUB M6x55
1 ŠROUB M6x60
1 ŠROUB M6x80
1 ŠROUB M6x90
1 SVORKA
1 KRYT
1 ODVĚTRÁVACÍ
HADICE
1 SPONA
1 ZAJIŠŤOVACÍ
DESTIČKA LOŽISKA
1 ŠROUB M6x16
1 CENTRÁŽ
MOTORGEHAUSE
KOMPL.
STIFT
STIFT
O- RING
SCHRAUBE
SCHRAUBE
SCHRAUBE
SCHRAUBE
SCHRAUBE
SCHRAUBE
KLEMME
DECKLUNG
SCHLAUCH
CRANK CASE ASSY CARTER MOTEUR
PIN, DOWEL
PIN, DOWEL
O-RING
BOLT
BOLT
BOLT
BOLT
BOLT
BOLT
CLAMP
COVER
PIPE, BREATHER 1
AXE
AXE
JOINT
VIS
VIS
VIS
VIS
VIS
VIS
BOUCLE
COUVERCLE
TUBE
KLEMME
HALTER
CLIP
PLATE, BEARING
COVER
BOLT
PIN
BOUCLE
POIGNÉE
SCHRAUBE
BOLZEN
VIS
AXE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
21
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
12
660 cm3
typ 836-6
KLIKOVÝ HŘÍDEL , PÍST - KURBELWELLE , KOLBEN CRANKSHAFT , PISTON - VILEBREQUIN , PISTON
1
5VK-E1400-21-R
2
5VK-E1401-19-R
3
5VK-E1422-20-R
4
5VK-11681-01
5
6
7
93310-84010
5VK-11651-00
4901273000
8
9
10
11
12
4907140000
4903666000
5102617000
620194000
7143150000
13
14
5606300000
0302245000
15
16
17
4917605000
4005676000-R
4005678000-R
18
0109061000
19
20
21
22
93306-305YH
93306-305YJ
5305655000
4901110000
23
24
4903665000
4916339000
1 SESTAVA
KLIKOVÉHO
HŘÍDELE
1 KLIKOVÝ HŘIDEL
LEVÝ
KURBELWELLE
BAUGRUPPE
CRANKSHAFT ASSY ENSEMBL DE
VILEBREQUIN
KURBELWELLE
LINKE
CRANK SUB ASSY 1 ARBRE
VILEBREQUIN
GAUCHE
1 KLIKOVÝ HŘÍDEL
KURBELWELLE
CRANK 2
ARBRE
PRAVÝ
RECHTE
VILEBREQUIN
DROITE
1 ČEP KLIKOVÉHO
KURBEWELLE
PIN, CRANK 1
AXE DE ARBRE
HŘÍDELE
BOLZEN
VILEBREQUIN
1 LOŽISKO 40x50x22 LAGER
BEARING
ROULEMENT
1 OJNICE
PLEUEL
ROD CONNECTING BIELLE
1 WOODRUFŮV KLÍN WOODRUFSKEIL
KEY, WOODRUFF CLAVETTE
WOODRUFF
1 PODLOŽKA
UNTERLAGSCHEIBE WASHER, PLATE
RONDELLE
1 MATKA M16x1,5
MUTTER
NUT
ÉCROU
1 LOŽISKO 40x90x23 LAGER
BEARING
ROULEMENT
1 PÍST (označ. 5VK)
KOLBEN
PISTON (STD)
PISTON
1 SADA PÍSTNÍCH
KOLBENRINGE-SATZ PISTON RING SET JEU DE SEGMENTS
KROUŽK
(STD)
DU PISTON
1 PÍSTNÍ ČEP
KOLBENBOLZEN
PIN PISTON
AXE DE PISTON
2 POJISTNÝ
SICHERUNGSRING CIRCLIP
CIRCLIP DE L´AXE
KROUŽEK
DE PISTON
PÍSTNÍHO ČEPU
1 PODLOŽKA
UNTERLAGSCHEIBE WASHER, PLATE
RONDELLE
1 OZUBENÉ KOLO
ZAHNRAD
GEAR, DRIVE
ROUE DENTÉE
1 OZUBENÉ KOLO
ZAHNRAD DES
GEAR, BALANCE
ROUE DENTÉE DU
VYVAŽOVACÍHO
AUSGLEICHEN
WEIGHT
ARBRE
HŘÍDELE
WELLE
ÉQUILIBRAGE
1 VYVAŽOVACÍ
AUSGLEICHEN
WEIGHT 1
ARBRE
HŘÍDEL
WELLE
ÉQUILIBRAGE
1 LOŽISKO 25x62x17 LAGER
BEARING
ROULEMENT
1 LOŽISKO 25x62x17 LAGER
BEARING
ROULEMENT
SIMERING 25x40x3 GUFERO
OIL SEAL
GUFERO
WOODRUFŮV KLÍN WOODRUFKEIL
KEY, STRAIGHT
CLAVETTE
5x5x11
WOODRUFF
MATKA M18x1
MUTTER
NUT
ÉCROU
PODLOŽKA
UNTERLAGSCHEIBE WASHER, PLATE
RONDELLE
23
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660
cm3
typ 836-6, .2009.
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
660 cm3
typ 836-6
VÁLEC - ZYLINDER - CYLINDER - CYLINDRE
13
1a
2a
3a
1903610000
5308113000
4925065000
4a
4925066000
5a
6a
4917603000
4919665000
1
2
4009570000
5600571000
3
5600571000
4
5
6
5301781000
5102646000
6001389000
7
8
9
10
11
4925070000
5305309000
5301770000
4917613000
5309268000
12
13
14
4917614000
5605080000
4009563000
15
0303347000
16
17
18
6002779000
4919667000
5301794000
19
20
2605536000
5301795000
21
22
23
24
4919657000
5VK-E2577-10
4900604000
4919668000
1 VÁLEC
1 TĚSNĚNÍ
2 ŠROUB
M10x1,25x109
2 ŠROUB
M10x1,25x116
4 PODLOŽKA
2 ŠROUB
ZYLINDER
DICHTUNG
SCHRAUBE
CYLINDER 1
CYLINDRE
GASKET, CYLINDER JOINT
BOLT, FLANGE
VIS
SCHRAUBE
BOLT, FLANGE
UNTERLAGSCHEIBE WASHER, PLATE
SCHRAUBE
BOLT
RONDELLE
VIS
1 OZUBENÉ KOLO
1 OBĚŽNÉ KOLO
S HŘÍDELÍ
1 VÍČKO VODNÍHO
ČERPADLA
1 O KROUŽEK
1 LOŽISKO
1 POZDRO VODNÍHO
ČERPADLA
2 ŠROUB M6x25
1 TĚSNÍCÍ KROUŽEK
1 TĚSNĚŠNÍ
1 PODLOŽKA
1 TĚSNĚNÍ POD
VÍČKO
1 TĚSNĚNÍ
1 KOLÍK
1 OZUBENÉ KOLO
ZAHNRAD
UMLAUFRAD MIT
WELLE
WASSERPUMPE
DECKEL
O-RNG
LAGER
WASSERPUMPE
DECKEL
SCHRAUBE
DICHTRING
DICHTUNG
UNTERLAGSCHIEBE
DECKELDICHTUNG
GEAR, DRIVE
IMPELLER SHAFT
ASSY
COVER, HOUSING
ROUE DENTÉE
ROUE CIRCUIT
1 POJISTNÝ
KROUŽEK 12
1 KOLÍNKO
2 ŠROUB M6x20
1 O KROUŽEK
33,2x2,4
1 TRUBKA
1 O KROUŽEK
20,6x2,6
1 ŠROUB
1 HADICE
2 HADICOVÁ SPONA
2 ŠROUB M6x50
SICHERUNGSRING
COUVERCLE DE
POMPE Á EAU
O-RING
O-BAGUE
BEARING
ROULEMENT
HOUSING, WATER COUVERCLE DE
PUMP
POMPE Á EAU
BOLT, FLANGE
VIS
OIL SEAL
JOINT EN CUIVRE
SEAL, MECHANICAL JOINT
WASHER, PLATE
RONDELLE
GASKET, HOUSING JOINT
COVER 2
GASKET
JOINT
PIN, DOWEL
GOUPILLE
GEAR, IMPELLER ROUE DENTÉE
SHAFT
CIRCLIP
CIRCLIP
KNIE
SCHRAUBE
O-RING
JOINT 1
BOLT
O-RING
GENOU
VIS
O-BAGUE
ROHR
O-RING
PIPE 1
O-RING
TROMPE
O-BAGUE
SCHRAUBE
SCHLAUCH
SCHLAUCHKLEMME
SCHRAUBE
BOLT
HOSE 2
HOSE CLAMP ASSY
BOLT
VIS
TUYAU
TUYAU Á AGREFE
VIS
DICHTUNG
STIFT
ZAHNRAD
VIS
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
25
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
13
660 cm3
typ 836-6
HLAVA VÁLCE - ZYLINDERKOPF - CYLINDERHEAD - CYLINDRE CULASSE
1
5VK-13750-11
1 HLAVA KOMPLETNÍ ZYLINDERKOPF
4
5
CYLINDER HEAD
ASSY
SVORNÍK M8x34
BOLZEN
BOLT, STUD
TĚSNĚNÍ POD
DICHTUNG
GASKET, CYLINDER
HLAVU
HEAD 1
ŠROUB
SCHRAUBE
BOLT, FLANGE
ŠROUB
SCHRAUBE
BOLT, FLANGE
ŠROUB M9x1,25x39 SCHRAUBE
BOLT, FLANGE
ŠROUB M6x30
SCHRUBE
BOLT
PODLOŽKA
UNTERLAGSCHEIBE WASHER, PLATE
ZAPALOVACÍ
KERZE
PLUG, SPARK (NGK
SVÍČKA (NGKCR7E)
CR7E)
ČEP
BOLZEN
PIN, DOWEL
KRYT ROZVODŮ
DECKLUNG
COVER, CYLINDER
HEAD SIDE 3
O-KROUŽEK
O-RING
O-RING
95,5x3,2
ŠROUB
SCHRAUBE
BOLT, FLANGE
DRŽÁK
HALTER
CLAMP
KRYT VENTILŮ
DECKLUNG
COVER, CYLINDER
HEAD SIDE 2
O-KROUŽEK 78x2,9 O-RING
O-RING
ŠROUB
SCHRAUBE
BOLT
CYLINDER
4905307000
5306356000
4
1
GRIFFE
JOINT
6
7
8
9
10
11
4925052000
4925064000
4925061000
4919663000
4917592000
1101569000
2
2
2
6
6
1
12
13
5602673000
2106111000-R
2
1
14
5301791000
1
15
16
17
4925032000
4900607000
2106112000-R
4
1
2
18
19
5301792000
4919665000
2
8
VIS
VIS
VIS
VIS
DESSOUS
BOUGIE
PIVOT
COUVERCLE
JOINT CERCLE
VIS
POIGNÉE
COUVERCLE
JOINT CERCLE
VIS
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
27
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
660 cm3
typ 836-6
VENTILY - VENTILE - VALVES - SOUPAPES
14
1
2
3
6001034000
6001035000
4600057000
2 SACÍ VELNTIL
VENTIL
2 VÝFUKOVÝ VENTIL VENTIL
4 PRUŽINA VENTILU FEDER
4
2602799000
SATTEL
5
5301768000
6
260280000
7
8
0302040000
0108025000
9
0108026000
10
11
5600535000
4908072000
4 SEDLO VENTILOVÉ
PRUŽINY
4 DŘÍK SEDLA
VENTILU
4 DRŽÁK VENTILOVÉ
PRUŽINY
8 POJISTKA
1 OVLÁDACÍ RAMENO
VENTILU
1 OVLÁDACÍ RAMENO
VENTILU 2
2 HŘÍDEL
4 STAVĚCÍ ŠROUB
12
4903654000
4 MATKA M6x0,75
MUTTER
SCHAFT
HALTER
SICHERUNG
REGLER
REGLER II.
WELLE
SCHRAUBE
VALVE, INTAKE
VALVE, EXHAUST
SPRING, VALVE
INNER
SEAT, VALVE
SPRING
SEAT, VALVE STEM
VALVE
VALVE
RESSORT
RETAINER, VALVE
SPRING
COTTER, VALVE
ARM, VALVE
ROCKER
ARM, VALVE
ROCKER 2
SHAFT, ROCKER
SCREW, VALVE
ADJUSTING
NUT
POIGNÉE
SELLE
VERGE
SOUPAPE
COMMANDE
COMMANDE II.
ARBRE
VIS
MÉRE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
29
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
14
660 cm3
typ 836-6
VENTILOVÝ ROZVOD - OBENSTEURUNG - VALVE TRAIN - COMANDE DES
SOUPAPES
1
0132064000-R
2
3
5102656000
5603503000
4
5603504000
5
4005350000
1 VAČKOVÝ HŘÍDEL
KOMPLETNÍ
1 LOŽISKO 22x44x12
1 ČEP,
DEKOMPRESNÍ
PÁČKY
1 PÁČKA
DEKOMPRESNÍ
PRUŽINY
1 ROZVODOVÉ KOLO
6
7
8
9
2116111000
95022-06012
4925054000
1701041000
1
2
2
1
10
2404126000
1
11
12
2404124000
4925053000
1
1
13
6500027000
2
14
15
4919666000
5308114000
1
1
PODLOŽKA
ŠROUB M6x12
ŠROUB M7x1x11
ROZVODOVÝ
ŘETĚZ
UKLIDŇOVACÍ
LIŠTA
NAPÍNACÍ LIŠTA
ŠROUB
S PODLOŽKOU
NAPÍNÁK
ROZVODOVÉHO
ŘETĚZU
ŠROUB
TĚSNĚNÍ NAPÍNÁKU
WELLE
CAMSHAFT ASSY 1 ARBRE
LAGER
BOLZEN
BEARING
PIN,
DECOMPRESSION
LEVER
HEBEL
LEVER,
DECOMPRESSION
SPRING
VERTAILUNGSRAD DECOMPRESSION
ASSY
UNTERLAGSCHEIBE PLATE
SCHRAUBE
BOLT, FLANGE
SCHRAUBE
BOLT, FLANGE
VERTEILUNGSKETTE CHAIN (98XRH2010126M)
LEITER
GUIDE, STOPPER 1
ROULEMENT
AXE
MANETTE
DIVORCE ROUE
RONDELLE
VIS
VIS
DIVORCE CHAINE
CONDUCTEUR
LEITER
SCHRAUBE MIT
UNTERLAGSCHEIBE
SPANNER
GUIDE, STOPPER 2 CONDUCTEUR
BOLT, WITH
VIS + RONDELLE
WASHER
TENSIONER ASSY, TENDEUR
CAM CHAIN
SCHRAUBE
DICHTUNG
BOLT
GASKET,
TENSIONER CASE
VIS
JOINT
31
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
660 cm3
typ 836-6
PLNĚNÍ – FÜLLEN – INTAKE BOURRAGE
13
1
5VK-13750-00
2
5VK-13160-00
3
4
8
90430-09002
98507-06012
5VK-13761-00
9
10
5PS-14147-00
5PS-85885-00
1 ŠKRTÍCÍ KLAPKA SE
VSTŘIKOVAČEM
1 PŘEPRAVNÍ
TRUBIČKA
1 TĚSNĚNÍ
1 ŠROUB
1 VSTŘIKOVAČ
ÚPLNÝ
1 O-KROUŽEK
1 SENSOR ŠKRTÍCÍ
KLAPKY
WURGEN KLAPPE
SCHLAUCH
DICHTUNG
SCHRAUBE
EINSPRITZDUSE
DICHTUNG
LESER
THROTTLE BODY
ASSY
DELIVERY PIPE
ASSY 1
GASKET
SCREW, PAN HEAD
INJECTOR
ÉTRANGLER
CLAPET
TUBE
O-RING
THROTTLE
SENSOR ASSY
JOINT
CAPTEUR
JOINT
VIS
INJECTEUR
33
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
19
660 cm3
typ 836-6
ELEKTRIKA MOTORU - ZÜNDUNG - IGNITION - ALLUMAGE
1
4005348000
2
3
4
5
6
7
8
5103460000
4907142000
5608582000
4005031000
4005025000
4907135000
4008476000
9
10
11
4919658000
4907144000
5VK-H1800-00-R
12
5VK-E5511-00
13
14
15
17
93440-11024
5VK-H1801-00
5VK-H1847-00
5VK-H1809-00
18
19
20
21
5VK-H1844-00
5VK-H1871-00
5VK-H182A-00
5VK-H1815-00
22
23
24
1A
2A
3A
4925068000
2606123000
2405336000
8205019000
8203015000
4919676000
4A
5A
1B
4919677000
4907156000
5VK-8591A-11
2B
83666620
3B
83666625
1 VOLNOBĚŽNÉ
KOLO
1 LOŽISKO
1 PODLOŽKA
1 VLOŽKA
1 MEZIKOLO
1 ŠOUPÁTKO
2 PODLOŽKA
1 BLOKOVACÍ
SPOJKA
VOLNOBĚŽKY
S NÁBOJEM
3 ŠROUB
3 PODLOŽKA
1 STARTER
KOMPLETNÍ
1 OZUBENÉ KOLO
FEIZAHNRAD
GEAR 3
ROUE
LAGER
UNTERLAGSCHEIBE
EINSATZSTÜCK
ZWISCHENRAD
ZUNGE
UNTERLAGSCHEIBE
SPERRKUPPLUNG
BEARING
WASHER, PLATE
SHAFT 2
GEAR, IDLER 2
DAMPER ASSY
WASHER, PLATE
STARTER ONE-WAY
ASSY
ROULEMENT
RONDELLE
RONDELLE
ROUE
VANNE
ROULEMENT
BLOQUER
MANCHON
SCHRAUBE
BOLT
UNTERLAGSCHEIBE WASHER, PLATE
ANLASSER KOMPL. MOTOR ASSY
VIS
RONDELLE
STARTEUR
ZAHNRAD
ROUE
GEAR, STARTING
MOTOR
1 POJISTKA
VERSICHERUNG
CIRCLIP
1 ČISTÍCÍ SADA
REINIGERSATZ
BRUSH SET
1 O-KROUŽEK
O-RING
O-RING
1 SADA PODLOŽEK UNTERLAGSCHEIBE WASHER KIT
SATZ
2 TĚSNĚNÍ
DICHTUNG
GASKET
1 KRYTKA
AUSSENDECKEL
CAP
2 MATICE
MUTTER
NUT
1 KABEL
KABEL
CORD, STARTER
MOTOR
2 ŠROUB
SCHRAUBE
BOLT, FLANGE
1 DRŽÁK
INNENHALTER
BRACKET
1 PRŮCHODKA
DURCHFÜHRUNG
GROMMET
1 STATOR
STATOR
STATOR ASSY
1 ROTOR
ROTOR
ROTOR ASSY
3 ŠROUB
SCHRAUBE
BOLT, BUTTON
HEAD
2 ŠROUB
SCHRAUBE
BOLT
2 PODLOŽKA
UNTERLAGSCHEIBE WASHER, PLATE
1 CÍVKA KOMPLETNÍ INDUKTIONSSPULE IGNITION COIL
ASSY
1 ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA STEUERGERÄT
ENGINE CONTROL
UNIT ASSY
1 KONCOVKA
PFEIFE
STUMP
ZAPALOVACÍ
SVÍČKY
SOUPAPE
DÉTERGER SÉRIE
O-JOINT
SÉRIE RONDELLE
JOINT
COUVERCLE
ECROU
TUBE
VIS
POIGNÉE
AXE
STATOR
ROTOR
VIS
VIS
RONDELLE
BOBINE
DIRECTEUR UNITÉ
GUIBOLLE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
35
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
22,24
660 cm3
typ 836-6
PŘEVODOVKA - GETRIEBE - GEAR - BOÍTE DE VITESSES
1
0900333000-R
1 ŘADÍCÍ HŘÍDEL
KOMPLETNÍ
1 PRUŽINA
2
4601818000
3
4
5
6
7
8
9
5603511000
2606912000
4909539000
3300101000-R
3300103000-R
3300105000-R
4600056000
10
11
5603502000
2606890000
12
13
14
56035070000
5103463000
5305660000
1
2
1
15
0303359000
1
16
17
5305660000
0303107201
1
1
18
19
20
4907163000
4907164000
5101934000
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
ČEP NEUTRÁLU
VLOŽKA
ŠROUB
VIDLIČKA 1
VIDLIČKA 2
VIDLIČKA 3
UPEVŇOVACÍ
PRUŽINA
1 ZÁCHYT PRUŽINY
1 PÁČKA
REIHEN WELLE
SHIFT CAM ASSY
SPRING,
COMPRESSION
BOLZEN
POINT NEUTRAL
UNTERLAGSCHEIBE PLATE, SIDE 2
SCHRAUBE
SCREW
GABEL 1
FORK, SHIFT 1
GABEL 2
FORK, SHIFT 2
GABEL 3
FORK, SHIFT 3
HALTER, FEDER
HANGER, SPRING
RANGER ARBRE
FEDER
RESSORT
GRIFF, FEDER
HEBEL
AXE
RONDELLE
VIS
FOURCHETTE 1
FOURCHETTE 2
FOURCHETTE 3
POIGNÉE,
RESSORT
PRISE, RESSORT
MANETTE
HOOK, SPRING
STOPPER, LEVER
ASSY
ZARÁŽKA
HALTER SCHRAUBE STOPPER, SCREW
LOŽISKO
LAGER
BEARING
GUFERO (SD 12-22- DICHTUNG
OIL SEAL (SD 12-225 HS)
5 HS)
ZAJIŠŤOVACÍ
VERSICHERUNG
CIRCLIP
KROUŽEK
PODLOŽKA
UNTERLAGSCHEIBE WASHER, PLATE
ZAJIŠŤOVACÍ
VERSICHERUNG
CIRCLIP
KROUŽEK
PODLOŽKA
UNTERLAGSCHEIBE WASHER, PLATE
PODLOŽKA
UNTERLAGSCHEIBE WASHER, PLATE
POUZDRO
BOLZEN
BOSS 1
POIGNÉE, VIS
ROULEMENT
JOINT
SOUPAPE
RONDELLE
SOUPAPE
RONDELLE
RONDELLE
AXE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
37
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
22,24
660 cm3
typ 836-6
PŘEVODOVKA - GETRIEBE - GEAR - BOÍTE DE VITESSES
1
2
5VK-E7401-10-R
4003720000-R
3
4
5
4907148000
0303357000
5VK-E7131-10-R
6
4003721000-R
7
8
9
10
5101922000
4907149000
4907150000
5VK-E7121-10-R
11
12
13
14
5102621000
5102641000
5VK-E7421-10
4003723000-R
15
4907151000
16
17
0303358000
5VK-E7251-10-R
18
4003724000-R
19
4907148000
20
21
0303357000
5VK-E7241-10-R
22
4003722000-R
23
4907152000
24
25
26
27
0303127201
93306-305YJ
5101924000
5301814000
28
29
30
31
32
5305659000
2606119000
4925062000
5102642000
5804220000
33
4916342000
34
4903669000
1 HLAVNÍ HŘÍDEL 12z
1 OZUBENÉ KOLO
22z
2 PODLOŽKA
2 POJISTKA 25
1 OZUBENÉ KOLO
20z
1 OZUBENÉ KOLO
26z
1 VLOŽKA
1 PODLOŽKA
1 PODLOŽKA
1 OZUBENÉ KOLO
16Z
1 LOŽISKO
1 LOŽISKO
1 HNACÍ HŘÍDEL
1 OZUBENÉ KOLO
26z
1 PODLOŽKA
26,25x34x1
1 POJISTKA
1 OZUBENÉ KOLO
20z
1 OZUBENÉ KOLO
23z
1 PODLOŽKA
21,9x30,8x1
1 POJISTKA 25
1 OZUBENÉ KOLO
20z
1 OZUBENÉ KOLO
30z
1 PODLOŽKA
20,2x30x1
1 POJISTKA 20
1 LOŽISKO 25x62x17
1 VLOŽKA
1 O-KROUŽEK
21,5x1,9
1 GUFERO
1 KRYT
2 ŠROUB M6x14
1 LOŽISKO 20x42x12
1 SEKUNDÁRNÍ
KOLEČKO 15z
1 POJISTNÁ
PODLOŽKA
1 MATICE M18x1
HAUPTWELLE
ZAHNRAD
MAIN AXLE ASSY
ARBRE
GEAR, 4TH PINION ROUE
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
RONDELLE
SICHERUNG
CIRCLIP
SOUPAPE
ZAHNRAD
GEAR, 3TH PINION ROUE
ZAHNRAD
GEAR, 5TH PINION ROUE
EINLAGE
UNTERLAGSCHEIBE
UNTERLAGSCHEIBE
ZAHNRAD
COLLAR
WASHER
WASHER
GEAR, 2ND PINION
RONDELLE
RONDELLE
RONDELLE
ROUE
LAGER
LAGER
GETRIEBEWELLE
ZAHNRAD
BEARING
BEARING
DRIVE AXLE ASSY
GEAR, 2ND WHEEL
ROULEMENT
ROULEMENT
ARBRE
ROUE
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
RONDELLE
SICHERUNG
ZAHNRAD
CIRCLIP
SOUPAPE
GEAR, 5TH WHEEL ROUE
ZAHNRAD
GEAR, 3RD WHEEL ROUE
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
RONDELLE
SICHERUNG
ZAHNRAD
CIRCLIP
SOUPAPE
GEAR, 4TH WHEEL ROUE
ZAHNRAD
GEAR, 1ST WHEEL ROUE
UNTERLAGSCHEIBE WASHER, PLATE
RONDELLE
SICHERUNG
LAGER
EINLAGE
O-RING
CIRCLIP
BEARING
COLLAR
O-RING
SOUPAPE
ROULEMENT
RONDELLE
JOINT
SIMMERING
DECKEL
SCHRAUBE
LAGER
SEKUNDARRAD
OIL SEAL
PLATE, COVER
BOLT
BEARING
SPROCKET, DRIVE
JOINT
COUVERCLE
VIS
ROULEMENT
ROUE
SICHERUNG
UNTELAGSCHEIBE
MUTTER
WASHER, LOCK
SOUPAPE
RONDELLE
ECROU
NUT
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
39
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
28,11
MOTOROVÁ SKŘÍŇ – MOTORGEHAUSE – CRANKCASE – CARTER MOTEUR
1
5VK-E3300-00
2
5309266000
3
5301797000
4
4919211000
5
4009566000
6
7
8
93410-11X00
2107346000
2106124000
9
10
11
4919662000
6001387000-R
5VK-E3415-0
12
13
4919667000
4925056000
14
15
16
4907141000
2605542000
5301810000
17
6402073000
18
2106114000
19
5301795000
20
21
22
23
5301800000
4919649000
4919650000
4925057000
24
25
26
27
28
29
4917610000
2605537000
4925058000
4917611000
2605537000
4925059000
30
31
32
4917612000
4919657000
5305656000
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
5102647000
4601812000
2403792000
5301812000
5602540000
4919666000
83610617
83610618
5301767000
4919669000
2403827000
4900594000
83610644
660 cm3
typ 836-6
1 OLEJOVÉ
ČERPADLO
1 TĚSNĚNÍ KRYTU
OL PUMPE
OIL PUMP ASSY
POMPE HUILE
DECKLDICHTUNG
COUVERCLE JOINT
4 O-KROUŽEK
12,6x2,5
3 ŠROUB M6x35
DICHTUNG
GASKET, PUMP
COVER
O-RING
SCHRAUBE
BOLT, BUTTON
HEAD
1 POHONNÉ KOLO
PUMPERAD
GEAR, PUMP
ČERPADLA 64z
DRIVEN
1 POJISTKA D11
SICHERUNG
CIRCLIP
1 KRYT PUMPY
PUMPE DECKLUNG COVER, PUMP 2
1 KRYT POHONNÉHO DECKLUNG
COVER, PUMP
KOLA ČERPADLA RADPUMPE
GEAR
2 ŠROUB M5x6
SCHRAUBE
BOLT
1 SÍTKOVÝ FILTR
FILTER
STRAINER COMP.
1 VLOŽKA
UNTERLAGSCHEIBE SEAL, OIL
STRAINER
1 ŠROUB M6x20
SCHRAUBE
BOLT
1 ZÁTKA M14x1,5
DECKLUNG
PUG, STRAINER
SCREW
1 TĚSNĚNÍ 14x19,2x2 DICHTUNG
GASKET
1 TRUBICE
SCHLAUCH
PIPE, DELIVERY 2
1 O-KROUŽEK
DICHTUNG
O-RING
10,8x2,4
1 OLEJOVÝ FILTR
FILTER
ELEMENT ASSY,
OIL CLEANER
1 KRYT OLEJOVÉHO DECKLUNG
COVER, OIL.
FILTRU
ELEMENT
1 O-KROUŽEK
DICHTUNG
O-RING
20,6x2,6
2 O-KROUŽEK 6,9x2,4 DICHTUNG
O-RING
1 ŠROUB M6x39
SCHRAUBE
BOLT
2 ŠROUB M6x95
SCHRAUBE
BOLT
1 KONTROLNÍ ŠROUB KONTROL
SCREW
SCHRAUBE
1 TĚSNĚNÍ 5,5x10,3x1 DICHTUNG
GASKET
1 TRUBICE
SCHLAUCH
PIPE, DELIVERY 1
1 ŠROUB M8x1,25x24 SCHRAUBE
BOLT, UNION
4 TĚSNĚNÍ 8,2x15x2 DICHTUNG
GASKET
1 TRUBICE
SCHLAUCH
PIPE, DELIVERY 2
2 ŠROUB
SCHRAUBE
BOLT, UNION
M10x1,25x21
4 TĚSNĚNÍ 10x16x1,2 DICHTUNG
GASKET
5 ŠROUB
SCHRAUBE
BOLT
1 SEDLO
VENTIL
SEAT, CHECK BALL
KULIČKOVÉHO
VENTILU
1 KULIČKA
KUGEL
BALL
1 PRUŽINA
FEDER
SPRING
1 HADICE
SCHLAUCH
HOSE, OIL 1
1 O-KROUŽEK 9,8x1,9 DICHTUNG
O-RING
1 ČEP
BOLZEN
PIN, DOWEL
1 ŠROUB M6x25
SCHRAUBE
BOLT
1 HADICE
SCHLAUCH
HOSE
1 OLEJOVÁ HADICE SCHLAUCH
OIL PIPE COMP. 1
1 O-KROUŽEK
DICHTUNG
O-RING
2 ŠROUB M6x16
SCHRAUBE
BOLT
1 HADICE
SCHLAUCH
HOSE
2 SPONA
KLEMME
CLIP
2 SPONA
KLEMME
HOSE CLAMP ASSY
JOINT
VIS
ROUE POMPE
SOUPAPE
POMPE COUVERCLE
ROUE POMPE
COUVERCLE
VIS
FILTRE
RONDELLE
VIS
COUVERCLE
JOINT
TUBE
JOINT
FILTRE
COUVERCLE
JOINT
JOINT
VIS
VIS
CONTROLE VIS
JOINT
TUBE
VIS
JOINT
TUBE
VIS
JOINT
VIS
VALVE
BILLE
RESSOR
TUBE
JOINT
AXE
VIS
TUBE
TUBE
JOINT
VIS
TUBE
BOUCLE
BOUCLE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
41
42
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
28,11
660 cm3
typ 836-6
BOČNÍ VÍKA – DECKLUNGEN – CRANKCASE COVERS - BOiTE DE VITESSE
1
9109118000-R
2
5VK-E5451-10
5
6
8
9
10
4919666000
4919668000
5301797000
5602620000
2402802000
11
12
5301802000
2402803000
13
15
19
5301803000
2606119000
2107333000-R
20
5VK-E5462-10
21
22
23
5602620000
4919663000
5VK-E243-A20
24
25
26
27
28
29
30
31
5305657000
2606889000
4919657000
5VK-E5416-20
5VK-E5453-10
5602674000
492507000
5VK-WE544-10-R
33
35
4919675000
5309267000
1 VÍKO LEVÉ
LINKE DECKLUNG
CRANK CASE
COVER ASSY 1
1 TĚSNĚNÍ POD VÍKO LINKE DICHTUNG
GASKET,
LEVÉ
CRANKCASE
COVER 1
12 ŠROUB
SCHRAUBE
BOLT
5 ŠROUB
SCHRAUBE
BOLT
1 O-KROUŽEK
DICHTUNG
O-RING
8 ČEP
BOLZEN
PIN, DOWEL
1 ZÁTKA
DECKLUNG
PLUG, STRAIGHT
SCREW
1 O-KROUŽEK
DICHTUNG
O-RING
1 ZÁTKA
DECKLUNG
PLUG, STRAIGHT
SCREW
1 O-KROUŽEK
DICHTUNG
O-RING
1 DRŽÁK
HALTER
CLAMP
1 VÍKO PRAVÉ
RECHTE DECKLUNG COVER,
CRANKCASE 2
1 TĚSNĚNÍ PRAVÉHO RECHTE DICHTUNG GASKET,
VÍKA
CRANKCASE
COVER 2
8 ČEP
BOLZEN
PIN, DOWEL
13 ŠROUB
SCHRAUBE
BOLT
1 DRŽÁK
HALTER
HOLDER, CLUTCH
SPOJKOVÉHO
CABLE
LANKA
1 GUFERO
DICHTUNG
OIL SEA
1 DRŽÁK
HALTER
HOLDER
5 ŠROUB
SCHRAUBE
BOLT
1 KRYT
DECKLUNG
COVER, OIL PUMP
1 TĚSNĚNÍ
DICHTUNG
GASKET
4 ČEP
BOLZEN
PIN, DOWEL
9 ŠROUB
SCHRAUBE
BOLT, FLANGE
1 KRYT
DECKLUNG
GENERATOR
STARTEROVÉHO
COVER ASSY
MEZIKOLÍ
2 ŠROUB
SCHRAUBE
BOLT
1 TĚSNĚNÍ
DICHTUNG
GASKET 1
COUVERCLE GAUCHE
JOINT GAUCHE
VIS
VIS
JOINT
AXE
COUVERCE
JOINT
COUVERCLE
JOINT
POIGNÉE
COUVERCLE DROIT
JOINT DROIT
AXE
VIS
POIGNÉE
JOINT
POIGNÉE
VIS
COUVERCLE
JOINT
AXE
VIS
COUVERCLE
VIS
JOINT
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
43
44
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
28
660 cm3
typ 836-6
SPOJKA - KUPPLUNG - CLUTCH - EMBRAYAGE
1
400825100-R
1 OZUBENÉ KOLO
ZAHNRAD
2
3
4901130000
4907145000
BOLZEN
UNTERLAGCHEIBE
3501388000
1 KLÍNEK 7x6,5x47,5
1 PODLOŽKA
20,1x42x4,5
1 POJISTNÁ
PODLOŽKA
1 MATKA
1 SPOJKOVÝ KOŠ,
VNĚJŠÍ
1 SPOJKOVÝ KOŠ,
VNITŘNÍ
1 PŘÍTLAČNÝ TÁC
4
4916340000
5
6
4903667000
2604059000-R
7
4036032000
8
9
10
5102647000
3501389000
1
6
11
3501383000
4
12
4604513000
5
13
4925071000
14
4904676000
15
3501384000
16
4603069000
5 ŠROUB
S PODLOŽKOU
1 POJISTNÁ
PODLOŽKA 25x35x3
1 TŘECÍ SPOJKOVÁ LAMELLE B2
LAMELA 2
1 PRUŽINA
FEDER
17
18
19
4907170000
3501385000
4916341000
20
21
22
4903668000
5603505000
2606358000
23
24
4602358000
5603505000
25
26
0303345000
27
28
29
30
93317-11096
5305658000
5103462000
4907161000
31
0303344000
SICHERUNGSUNTER WASHER, LOCK
LAGSCHEIBE
MUTTER
NUT
KUPPLUNG GROSS PRIMARY GEAR
DRIVE COMPL.
KUPPLUNG KLEINE BOSS, CLUTCH
DRUCKEN
UNTERLAGSCHEIBE
LOŽISKO 17x35x10 LAGER
SPOJKOVÁ
LAMELLE A
LAMELA, KOVOVÁ
TŘECÍ SPOJKOVÁ LAMELLE B
LAMELA
PRUŽINA
FEDER
1 DESTIČKA
2 TŘECÍ DESTIČKA
1 PODLOŽKA
20,2x30x1
1 MATKA M20x1
1 KOLÍK
1 RAMENO VYPÍNÁNÍ
SPOJKY KOMPL.
1 PRUŽINA
1 HŘÍDEL VYPÍNÁNÍ
SPOJKY
1 PODLOŽKA
1 POJISTNÝ
KROUŽEK 8
1 LOŽIKO 10x14x10
1 GUFERO 1525x5
1 LOŽISKO 15x22x12
1 PODLOŽKA
10,2x16x1
1 POJISTNÝ
KROUŽEK 10
GEAR, PRIMARY
DRIVE
KEY, STRAIGHT
WASHER
ROUE
AXE
RONDELLE
RONDELLE
ECROU
EMBRAYAGE
GRANDE
EMBRAYAGE PETIT
PLATE, PRESSURE
1
BEARING
PLATE, CLUTCH 2
PRESSER
RONDELLE
ROULEMENT
LAMELLE A
PLATE, FRICTION
LAMELLE B
SPRING,
COMPRESSION
SCHRAUBE MIT
BOLT, WITH
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
UNTERLAGSCHEIBE PLATE, THRUST 1
RESSOR
VIS + RONDELLE
RONDELLE
PLATE, FRICTION 2 LAMELLE B2
SPRING, CLUTCH
BOSS
PLATTE
PLATE, SEAT
PLATTE
PLATE, FRICTION
UNTERLAGSCHEIBE WASHER, LOCK
RESSOR
PLAQUETTE
PLAQUETTE
RONDELLE
MUTTTER
BOLZEN
KUPPLUNG
SCHALTER
FEDER
WELLE SCHALTER
NUT
ECROU
ROD, PUSH 1
AXE
PUSH LEVER ASSY INTERRUPTER
EMBRAYAGE
SPRING, TORSION RESSOR
AXLE, PUSH LEVER ARBRE
INTERRUPTER
UNTERLAGSCHEIBE WASHER, PLATE
RONDELLE
VERSICHERUNG
CIRCLIP
SOUPAPE
LAGER
DICHTUNG
LAGER
UNTERLAGSCHEIBE
BEARING
OIL SEAL
BEARING
WASHER, PLATE
ROULEMENT
JOINT
ROULEMENT
RONDELLE
VERSICHERUNG
CIRCLIP
SOUPAPE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
45
30,31
46
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
30,31
660 cm3
typ 836-6
RÁM A ZADNÍ VIDLICE - RAHMEN UND HINTERGABEL - FRAME AND REAR
FORK - CADRE ET FOURCHE ARRIERE
1
83631600 B
1 RÁM SVAŘENÝ
RAHMEN
GESCHWEIßT
ZADNÍ VIDLICE
HINTERGABEL
PODBĚH
RADKASTEN
SVORNÍK ZADNÍ
HINTERSRAUBE
VLOŽKA
INTERLAGSCHEIBE
ROZPĚRKA PRAVÁ BOLZEN
LOŽISKO NBS NA LAGER
4901.2R5
MATICE M16X1,5
MUTTER
ČSN 021492.55
ROZPĚRKA LEVÁ LINKE BOLZEN
WELDING FRAME
CADRE
2
3
4
5
6
7
83632620
83630643
83608621
83630633
83630631
83630336
1
1
1
1
1
4
REAR FORK
WHEEL ARCH
BOLT REAR
WASHER
PIN
BERING
FOURCHE ARRIERE
PASSAGE DE ROUE
VIS
RONDELLE
AXE
ROULEMENT
8
311129215160
2
NUT
ECROU
9
83630632
1
PIN LEFT
AXE GAUCHE
10
83630634
1 VLOŽKA
UNTERLAGSCHEIBE EASHER
11
83656612
2 NAPÍNÁK ŘETĚZU
SPANNER
12
309203140828
SCHRAUBE
13
311120114080
MUTTER
NUT
ECROU
16
83630618
OBEREHALTER
HOLDER UP
POIGNÉE
17
83630043
UNTERHALTER
HOLDER DOWN
POGNÉE
19
311212610064
2 ŠROUB M8x50 ČSN
021103.25
2 MATICE M8 ČSN
021401.25
1 NOSNÍK CHLADIČE
HORNÍ
1 NOSNÍK CHLADIČE
DOLNÍ
7 PODLOŽKA 6,4 ČSN
021726.15
TENSIONER ASSY, TENDEUR
CHAIN
BOLT
VIS
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
RONDELLE
20
311214010061
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
RONDELLE
21
309543140611
SCHRAUBE
BOLT
VIS
22
83630621
23
311129214080
VORNE
MOTORHALTER
MUTTER
FRONT ENGINE
HOLDER
NUT
AVANCÉ MOTOR
POIGNÉE
ECROU
24
311210210084
25
309543141036
26
83630630
27
83630622
28
83630623
29
311129214080
6 PODLOŽKA 6,1 ČSN
021740.15
4 ŠROUB M6x12 ČSN
021143.55
2 ZÁVĚS MOTORU
PŘEDNÍ
4 MATICE M8 ČSN
021492.25
4 PODLOŽKA 8,4 ČSN
021702.15
4 ŠROUB M10x70
ČSN 021143.55
1 DRŽÁK MOTORU
HORNÍ PRAVÝ
1 DRŽÁK MOTORU
HORNÍ LEVÝ
1 ROZPĚRKA
DRŽÁKU MOTORU
4 MATICE M8 ČSN
021492.25
30
311210210084
RONDELLE
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
RONDELLE
SCHRAUBE
SCREW
VIS
RECHTE
MOTORHALTER
LINKE
MOTORHALTER
BOLZEN
ENGINE HOLDER
RIGHT
ENGINE HOLDER
LEFT
PIN
MOTEUR POIGNÉE
DRIOT
MOTEUR POIGNÉE
GAUCHE
AXE
MUTTER
NUT
ECROU
4 PODLOŽKA 8,4 ČSN UNTERLAGSCHEIBE WASHER
021702.15
RONDELLE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
47
30,31
48
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
30,31
660 cm3
typ 836-6
RÁM A ZADNÍ VIDLICE - RAHMEN UND HINTERGABEL - FRAME AND REAR
FORK - CADRE ET FOURCHE ARRIERE
31
309543140814
SCHRAUBE
83605022
4 ŠROUB M8x16
ČSN 021143.55
2 PODLOŽKA 10,5
ČSN 021702.15
1 ŠROUB M10X100
ČSN 021143.55
1 MATICE M10
ČSN 021492.25
2 PRŮCHODKA
32
311210210105
33
309543141042
34
311129214100
35
36
83630670
42
9134311
43
309203140611
45
311210210064
46
311129214060
47 A
83656626
47 B
83656627
48
83601696
49
83608622
50
311120210100
SCREW
VIS
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
RONDELLE
SCHRAUBE
SCREW
VIS
MUTTER
NUT
ECROU
BOLZEN
PIN
AXE
1 PŘEDNÍ RÁM
RAHMEN
FRAME
CADRE
2 SILENTBLOK 2
DICHTUNG
GASKET
JOINT
3 ŠROUB Mx12
ČSN 021103.25
1 PODLOŽKA 6,4
ČSN 021702.15
1 MATICE M6
ČSN 021492.25
1 NAPÍNÁK ŘETĚZU
PRAVÝ
1 NAPÍNÁK ŘETĚZU
LEVÝ
2 MATICE M6
NÁSUVNÁ POZINK.
1 SVORNÍK
SCHRAUBE
SCREW
VIS
2 MATICE M10x1,25
ČSN 021402.55
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
RONDELLE
MUTTER
NUT
ECROU
RECHTE SPANNER
STRETCHER RIGHT TENDER DROIT
LINKE SPANNER
STRETCHER LEFT
TENDEUR GAUCHE
MUTTER
NUT
ECROU
SCHRAUBE
BOLT
VIS
MUTTER
NUT
ECROU
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
49
36,43
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
50
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
33, 43
BLATNÍK - KOTFLÜGEL - MUDGUARD - GARDE BOUE
1
2
3
83633402
83633211
311129214040
4
311212610043
5
6
83603010
6259067
7
311129214050
8
9
10
11
12
1010607
1010604
83633623
83633622
83633621
13
83633610
14
6259068
15
311129214060
16
311210210064
1 BLATNÍK
1 ODRAZKA
2 MATICE M4 ČSN
021492.25
2 PODLOŽKA 4,3 ČSN
021726.15
3 ŠROUB M6x16
4 PODLOŽKA
PLASTOVÁ
4 MATICE M5 ČSN
021492.25
4 ŠROUB M6x16
4 ŠROUB M5x16
1 DRŽÁK PRAVÝ
1 DRŽÁK LEVÝ
1 BĚHACÍ BLATNÍK
KOTFLŮGEL
RUCKSTRAHLER
MUTTER
MUDGUERD
REFLECTOR
NUT
660 cm3
typ 836-6
GARDE BOUE
DISPOSITIF
ECROU
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
RONDELLE
SCHRAUBE
BOLT
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
POIGNÉE
RONDELLE
MUTTER
NUT
ECROU
SCHRAUBE
SCHRAUBE
RECHTE HALTER
LINKE HALTER
UNTERKOTFLŮGEL
BOLT
BOLT
HOLDER RIGHT
HOLDER LEFT
UNDERMUDGUERD
POIGNÉE
POIGNÉE
POIGNÉE DROIT
POIGNÉE GAUCHE
GARDE BOUE
PETIT
UNTERKOTFLŮGEL UNDERMUDGUERD GARDE BOUE
SATZ
SET
PETIT SÉRIE
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
RONDELLE
1 SADA BĚHACÍHO
BLATNÍKU
4 PODLOŽKA
PLASTOVÁ 7x15-2
7 MATICE M6 ČSN
MUTTER
NUT
021492.25
4 PODLOŽKA 6,4 ČSN UNTERLAGSCHEIBE WASHER
021702.15
ECROU
RONDELLE
51
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
36, 43
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
1
52
6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
36, 43
BLATNÍKY, SCHRÁNKY A KRYTY – KOTFLÜGELE, KASTEN UND
ABDECKUNGEN – MUDGUARD, BOXES AND COVERS - GARDE BOUE,
BOITES ET CAPOTS
1
83635631
1 KRYT NÁDRŽE
UPLNÝ
2
83636610
KRAFTSTOFFBE
COMPLETE TANK
HALTERABDECKUNG COVER
KOMPLETT
1 KRYT ZADNÍ ÚPLNÝ HINTERDECKEL
REAR COVER
3
83636604
1 KRYT ČELNÍ LEVÝ
4
83636605
5
83636602
6
83636601
1
7
8
9
83636622
83636415
83643007
1
1
1
10
12
13
14
15
16
17
451983636611
83636653
451983638312
309203140616
1350604
83636620
83636603
2
2
2
2
1
1
1
18
22
23
451983636653
1350603
83636620
1
1
1
VORNDECKUNG
LINKE
1 KRYT ČELNÍ PRAVÝ VORNDECKUNG
RECHTE
1 KRYT BOČNÍ LEVÝ LINKE ABDECKUNG
ÚPLNÝ
MIT KLEBER
660 cm3
typ 836-6
COUVERCLE
COMPLET DU
RESERVOIR
COUVERCLE
AVANT
COUVERCLE
GAUCHE
COUVERCLE DROIT
LEFT FRONT
COVER
RIGHT FRONT
COVER
LEFT GUARD WITH COUVERCLE
LABEL
GAUCHE AVEC
VIGNETE
KRYT BOČNÍ
RECHTE
RIGHT GUARD
COUVERCLE
PRAVÝ ÚPLNÝ
ABDECKUNG MIT
WITH LABELS
DROITE AVEC
KLEBER
VIGNETTE
VĚTRNÝ ŠTÍTEK
WINDSCHUTZ
WIND COVER
COUVERCLE
SPOJKA
KLEMME
CLAMP
BOUCLE
PŘEDNÍ BLATNÍK
VORDERRAD
FRONT MUDGUARD GARDE-BOUE
KOTFLUGEL
AVANT
NÁLEPKA „660“
KLEBER „660“
LABEL „660“
VIHNETTE „660“
ŠROUB M6x16
SCHRAUBE
SCREW
VIS
NÁLEPKA „JAWA“ KLEBER „JAWA“
LABEL „JAWA“
VIGNETTE „JAWA“
ŠROUB M6x20
SCHRAUBE
SCREW
VIS
OKO LEVÉ
SCHLAUCH HALTER PIPE HOLDER
BOUCLE
NÁLEPKA „JAWA“ KLEBER „JAWA“
LABEL „JAWA“
VIGNETTE „JAWA“
ČELNÍ KRYT ÚPLNÝ VORNABDECKUNG, COMPLETE FACE COUVERCLE DE
KOMPLETT
COVER
FACE COMPLET
SADA NÁLEPEK
KLEBER SATZ
LABEL SET
ÉTIQUETTE
OKO PRAVÉ
RECHTE AUGE
RIGHT EYE
BOUCLE DROIT
NÁLEPKA
KLEBER
LABEL
VIHNETTE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
53
34
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
1
54
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
34
1
2
660 cm3
typ 836-6
SEDLO - SITZ - SEAT - SELLE
83634600
451963437027
1 SEDLO ÚPLNÉ
4 DORAZ
SITZKOMPL.
SEAT COMPL.
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
SELLE COMPL.
RONDELLE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
55
35
56
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
35
660 cm3
typ 836-6
ZADNÍ PÉROVÁNÍ - HINTERRADFEDERUNG - REAR SUSPENSION SUSPENSION ARRIÈRE
1
451983635300
1 ZADNÍ PRUŽÍCÍ
JEDNOTKA
HINTERRADFEDERUNG
REAR SUSPENSION SUSPENSION
ARRIERE
2
3
311129214120
311210210130
MUTTER
NUT
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
ECROU
RONDELLE
4
5
8
309543141232
83630626
83630620
5 MATICE M12
3 PODLOŽKA 13 ČSN
021702.05
4 ŠROUB M12X60
1 DISTANČNÍ TRUBKA
1 TÁHLO 1
SCHRAUBE M12X60
SCHLAUCH
ZUGSTANGE 1
SCREW M12X60
PIPE
DRAW BAR 1
9
83630627
1 TÁHLO 2
ZUGSTANGE 2
DRAW BAR 2
15
309543141246
SCHRAUBE M12X120 SCREW M12X120
-
83630336
1 ŠROUB M12X120
ČSN 021143.55
6 LOŽISKO NA
4901.2RS
VIS M12X60
TUBE
TIGE DE TRACTION
1
TIGE DE TRACTION
2
VIS M12X120
LAGER
ROULEMENT
BEARING
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
57
37
58
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
660 cm3
typ 836-6
STOJÁNEK - STÄNDER - STAND - BEQUILLE
37
1
83637660
2
311129214060
3
311212610064
4
5
83637655
1341438
6
1341441
7
83637665
1 POHOTOVOSTNÍ
STOJÁNEK
1 MATICE M6
ČSN 021492.25
1 PODLOŽKA 6,4
ČSN 021726.15
1 POUZDRO
1 PRUŽINA
STOJÁNKU I.
1 PRUŽINA
STOJÁNKU II.
1 ŠROUB M6
KIPPSTANDER
KICKSTAND
BÉQUILLE
MUTTER M6
NUT M6
ECROU M6
UNTERLAGSCHEIBE WASHER 6,4
6,4
BOLZEN
PIN
RÜCKHOLFEDER I. STAND SPRING I.
RÜCKHOLFEDER II.
STAND SPRING II.
SCHRAUBE
BOLT
RONDELLE 6,4
AXE
RESSORT DE
BÉQUILLE I.
RESSORT DE
BÉQUILLE II.
VIS
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
59
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
37
660 cm3
typ 836-6
STUPAČKY - FUßRASTE - FOOTRESTS - REPOSE PIED
1
2
3
4
58708003
83637625
83637623
309543140614
1
1
1
1
5
6
311511206016
311338146016
1
1
7
8
1309502
311210210064
1
1
9
10
83637626
311214010061
2
1
11
311150314060
1
12
83637664
1
PRUŽINA
PEDÁL BRZDOVÝ
ZÁTKA
ŠROUB M6x16
ČSN 021143.55
ČEP
ZÁVLAČKA 1,6X16
ČSN 021781.05
TŘMEN
PODLOŽKA 6,4
ČSN 021702.15
POUZDRO
PODLOŽKA 6,1
ČSN 021740.05
MATICE M6
ČSN 021403.25
TYČKA ZINK.
FEDER
BREMSPEDAL
DECKLUNG
SCHRAUBE M6x16
SPRING
BRAKE PEDAL
COVER
BOLT M6x16
RESSORT
PÉDALE DE FREIN
COUVERCLE
VIS M6x16
BOLZEN
SPLINT 1,6X16
PIN
SPLIT PIN 1,6X16
BUGEL
UNTERLAGSCHEIBE
6,4
BOLZEN
UNTERLAGSCHEIBE
6,1
MUTTER M6
SHACKLE
WASHER 6,4
AXE
GOUPILLE FENDUE
1,6X16
ÉTRIER
RONDELLE 6,4
PIN
WASHER 6,1
AXE
RONDELLE 6,1
NUT M6
ECROU M6
STIFT
STICK
TIGE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
61
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
37
660 cm3
typ 836-6
STUPAČKY - FUßRASTE - FOOTRESTS - REPOSE PIED
1
2
309543140820
2050418
4 ŠROUB M8x30
2 ČEP STUPAČKY
3
311214010082
4 PODLOŽKA 8,2
WASHER 8,2
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
309203140622
311338163020
6025162
9135416
311129214060
311210210105
83637630
309543140618
311210210064
311129214060
11237024
1
2
4
8
1
4
1
2
4
2
1
16
11237044
1
17
83637620
1
BOLT M6x35
LOCK
WASHER
WASHER
BOLT M6
WASHER
REST
BOLT M6x25
WASHER
NUT
COMPLETE LEFT
FOOTREST
COMPLETE RIGHT
FOOTREST
FOOT- REST
HOLDER RIGHT
18
9475036
19
20
83637611
311120114060
21
22
83637636
59337017
23
59337010
24
81037052
25
26
-
59337015
1341606
-
1341605
SCHRAUBE M8x30
FUΒRASTEBOLZEN
UNTERLAGSCHEIBE
8,2
ŠROUB M6x35
SCHRAUBE M6x35
ZÁVLAČKA
SICHERUNG
PODLOŽKA
UNTERLAGSCHEIBE
KROUŽEK
UNTERLAGSCHEIBE
ŠROUB M6
SCHRAUBE M6
PODLOŽKA
UNTERLAGSCHEIBE
OPĚRKA
STÜTZE
ŠROUB M6x25
SCHRAUBE M6x25
PODLOŽKA
UNTERLAGSCHEIBE
MATICE
MUTTER
STUPAČKA LEVÁ
FUΒRASTE
ÚPLNÁ PŘEDNÍ
KOMPLETT, LINKS
STUPAČKA PRAVÁ FUΒRASTE,
ÚPLNÁ PRAVÁ
KOMPLETT, RECHTS
DRŽÁK STUPAČKY RECHTER HALTER
PRAVÝ
DER FUβRASTE
BOLT M8x30
FOOTREST PIN
1 DRŽÁK STUPAČKY LINKER HALTER
LEVÝ
DER FUβRASTE
FOOT- REST
HOLDER LEFT
1 ZÁCHYT
1 MATICE M6
ČSN 021401.25
4 ROZPĚRKA
1 STUPAČKA PRAVÁ
ÚPLNÁ PRAVÁ
ZADNÍ
1 STUPAČKA LEVÁ
ÚPLNÁ ZADNÍ
HALTER
MUTTER M6
HOLDER
NUT M6
BOLZEN
FUΒRASTE,
KOMPLETT, RECHTS,
HINTER
FUΒRASTE
KOMPLETT, LINKS,
HINTER
FUΒRASTEBOLZEN
PIN
COMPLETE RIGHT
FOOTREST, REAR
2 ČEP STUPAČKY
KROUŽEK 6 ČSN
022929.04
2 PODLOŽKA
1 PRUŽINA
STUPAČKY PRAVÁ
1 PRUŽINA
STUPAČKY LEVÁ
VIS M8x30
AXE DE REPOSEPIED
RONDELLE 8,2
VIS M6x35
SOUPAPE
RONDELLE
RONDELLE
VIS M6
RONDELLE
BUTÉE
VIS M6x25
RONDELLE
ECROU
REPOSE-PIED
COMPLET GAUCHE
REPOSE-PIED
COMPLET DROIT
SUPPORT
MARCHEPIEDS
DROIT
SUPPORT
MARCHEPIEDS
GAUCHE
POIGNÉE
ECROU M6
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
AXE
REPOSE-PIED
COMPLET DROIT
ARRIÉRE
REPOSE-PIED
COMPLET GAUCHE
ARRIÉRE
AXE DE REPOSEPIED
RONDELLE
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
FEDER
SPRING
RONDELLE
RESSOR
FEDER
RESSOR
COMPLETE LEFT
FOOTREST, REAR
FOOTREST PIN
SPRING
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
63
38
64
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
38
660 cm3
typ 836-6
PALIVOVÁ NÁDRŽ - KRAFTSTOFFBEHÄLTER - FUEL TANK - RÉSERVOIR
D´ESSENCE
1
83636610
1 NÁDRŽ SVAŘ.
KRAFTSTOFFFUEL TANK
BEHÄLTER
VERSCHLUßDECKEL FUEL TANK
CLOSURE
KRAFTSTOFFSTUTZEN
DECKLUNG
DICHTUNG
SCHRAUBE M5X10
RÉSERVOIR D'
ESSENCE
BOUCHON DE
RESERVOIR
D´ESSENCE
FUEL TANK FILLER TUBULURE D'
ENTRÉE
COVER
COUVERCLE
PACKING RING
JOINT EN CUIVRE
BOLT M5X10
VIS M5X10
2
83638617
1 VÍČKO NÁDRŽE
3
83638641
1 HRDLO
4
5
6
83638645
83638646
83640102
9
10
3010320
9134311
1 DESKA
1 TĚSNÍCÍ GUMA
6 ŠROUB M5X10
DIN 7985
2 POUZDRO
2 SILENTBLOK
BOLZEN
GUMMITÜLLE
PIN
GROMMET
12
83638627
1 HADIČKA
SCHLAUCH
KRAFTSTOFF
BEHÄLTER
HOSE TANK
13
16
17
63830043
83638647
83608401
2 VLOŽKA
EINSATZSTÜCKE
INSERT
1 PODLOŽKA
UNTERLAGSCHEIBE TANKPAD
1 OCHRANA NÁDRŽE SCHUTZ
TANK COVER
AXE
SILENTBLOC DE
RÉSERVOIR
TUYAU RESERVOIR
CALE GOMME
RONDELLE
RONDELLE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
65
39
66
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
39
1
660 cm3
typ 836-6
OLEJOVÁ NÁDRŽ - ÖLBEHALTER - OIL TANK - RESERVOIR Á HUILE
83639620 B
2
273111014074
3
4
451983639630
83639650
5
319419418220
6
83639040
8
311212610064
9
10
45199134311
309543140615
11
311129214060
12
3010320
13
83639048
14
451983639049
15
18
83639645
548241005060
1 NÁDRŽ OLEJ.SVAŘ. ÖLBEHALTER
OIL TANK
1 KROUŽEK 18X2
ČSN 029281.2
1 ZÁTKA NALÉVACÍ
1 OLEJOVÉ VEDENÍ
SACÍ
1 TĚSNÍCÍ KROUŽEK
18X22
ČSN 029310.2
1 HRDLO VÝSTUPNÍ
ÚPL.
6 PODLOŽKA 6,4
ČSN 021726.15
3 SILENTBLOK II.
3 ŠROUB M6X18
ČSN 021143.55
3 MATICE M6
ČSN 021492.25
O-RING 18X2
O-RING 18X2
RESERVOIR A'
HUILE
O-BAGUE 18X2
STOPFEN
SCHLAUCH
PLUG
PIPE
BOUCHON
TUBE
DICHTUNG 18X22
PACKING RING
18X22
JOINT EN CUIVRE
18X22
ÖLBEHALTERSTUTZEN
UNTERLAGSCHEIBE
6,4
GUMMITÜLLE II.
SCHRAUBE M6X18
OIL TANK FILLER
TUBULURE
WASHER 6,4
RONDELLE 6,4
GROMMET II.
SCREW M6X18
TRAVERSÉE II.
VIS M6X18
MUTTER M6
NUT M6
ECROU M6
3 POUZDRO
BOLZEN
PIN
AXE
4 MĚDĚNÉ TĚSNĚNÍ
CR 12-16-1,5
1 PRŮTOK.ŠROUB
M12X1,5 HSM12
1 HADICE VÝTLAČNÁ
1 HADICOVÁ SPONA
8-12
ENDSTÜCK
OIL PIPE
EMBOUT A' HUILE
SCHRAUBE
M12X1,5 HSM12
SCHLAUCH
SCHLAUCHBINDER
8-12
SCREW
M12X1,5 HSM12
HOSE
HOSE CLIP 8-12
VIS
M12X1,5 HSM12
FLEXIBLE
COLLIER 8-12
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
67
41
68
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
41
660 cm3
typ 836-6
PŘEDNÍ VIDLICE - VORDEGABEL - FRONT FORK - FOURCHE AVANT
1
83641260
1 RAMENO LEVÉ
LINKS ARM
LEFT ARM SIDE
2
83641270
1 RAMENO PRAVÉ
RECHTER ARM
RIGHT ARM SIDE
5
83641631
1 NOSNÍK HORNÍ
OBERTRÄGER
UPPER BEAM
6
83641211
1 NOSNÍK DOLNÍ
UNTERTRÄGER
LOWER BEAM
8
83641014
2 LOŽISKO 32005 X
LAGER 32005 X
BEARING 32005 X
9
10
451983641012
36141024
451983641011
UNTERE MUTTER
SICHERUNGSSCHEIBE
OBERER MUTTER
LOWER NUT
LOCK WASHER
11
UPER NUT
12
14
63441026
309543140820
STOPFEN
SCHRAUBE M8X30
PLUG
SCREW M8X30
BOUCHON
VIS M8X30
15
311210310084
16
83641361
17
309543140818
18
309543141036
27
309543140622
28
311210310064
30
45199944314
32
311129214100
33
311212900110
34
83641362
1 MATICE DOLNÍ
1 POJISTNÁ
PODLOŽKA
1 MATICE HORNÍ
ZINK.
1 ZÁTKA DO HL.ŘÍZ.
8 ŠROUB M8X30
ČSN 021143.55
8 PODLOŽKA 8,4
ČSN 021703.15
2 TŘMEN ŘÍDÍTEK
HORNÍ
2 ŠROUB M8X25
ČSN 021143.55
2 ŠROUB M10X70
ČSN 021143.55
4 ŠROUB M6X35
ČSN 021143.55
2 PODLOŽKA 6,4
ČSN 021703.15
4 SILENTBLOK
ŘÍDÍTEK
2 MATICE M10
ČSN 021492.25
4 PODLOŽKA 11 ČSN
021729.05
2 TŘMEN ŘÍDÍTEK
DOLNÍ
FOURCHE AVANT
GAUCHE
FOURCHE AVANT
DROITE
POUTRE
SUPÉRIEURE
POUTRE
INFÉRIEURE
ROULEMENT 32005
X
ECROU INFÉRIEUR
RONDELLE DE
BLOCAGE
ECROU SUPÉRIEUR
40
41
83640630
451983641326
1 KRYT
1 PLECH
UNTERLAGSCHEIBE WASHER 8,4
8,4
LENKSTANGEBÜGEL HANDLEBARS
YOKE
SCHRAUBE M8X25
SCREW M8X25
RONDELLE 8,4
SCHRAUBE M10X70
SCREW M10X70
VIS M10X70
SCHRAUBE M6X35
SCREW M6X35
VIS M6X35
UNTERLAGSCHEIBE
6,4
LENKSTANGEGUMMITÜLLE
MUTTER M10
WASHER 6,4
RONDELLE 6,4
HANDLEBARS
GROMMET
NUT M10
TRAVERSÉE DE
GUIDON
ECROU M10
ETRIER DE GUIDON
VIS M8X25
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
RONDELLE
UNTERE
LOWER
LENKSTANGEBÜGEL HANDLEBARS
YOKE
DECKEL
COVER
HALTER
SHEET
GUIDON
COUVERCLE
SOUDE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
69
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
46
660 cm3
typ 836-6
ŘÍDÍTKA - LENKSTANGE - HANDLEBARS - GUIDON
1
83646635
1 ŘÍDÍTKA ÚPLNÁ
LENKSTANGE
HANDLEBARS
KOMPL.
COMPLETE
(1) PŘEPÍNAČ LEVÝ
LINKS UMSCHALTER L.H.SIDE CHANGE
OVER SWITCH
(1) PŘEPÍNAČ PRAVÝ RECHT GASGRIFF- R.H.SIDE GAS GRIP,
ÚPLNÝ S RUKOJETÍ UMSCHALTER MIT
CHANGE OVER
VČETNĚ OVLÁDÁNÍ KABEL KOMPL.
SWITCH COMP.
PLYNU
2 A
83665620
3 B
83665650
4 B
83652610
5 A
83646166
6 A
7
451983646165
451983646620
8
9 A
451983646650
451983608630
LINKS GRIFF
KUPPLUNGSBOWDENZUG
1 LANOVOD PLYNU GASBOWDENZUG
1 ZRCÁTKO ZPĚTNÉ RÜCKSPIEGEL
10 B
451983608625
1 ZRCÁTKO ZPĚTNÉ RÜCKSPIEGEL
11
12
585020069903
309543140618
13
311210310064
-
451983608310
1 ZÁTKA
1 ŠROUB M6x25
ČSN 021143.55
1 PODLOŽKA 6,4
ČSN 021703.15
2 ZRCÁTKO ZPĚTNÉ
ALTERNATIVA
(1) BRZDA PŘEDNÍ
ÚPLNÁ S PÁČKOU A
SPÍNAČEM
1 PÁČKA (SPOJKY)
LEVÁ SE
SPÍNAČEM
1 RUKOJEŤ LEVÁ
1 BOWDEN SPOJKY
GUIDON
GAUCHE
COMMUTATEUR
COMMUTATEUR
DROIT COMPLET
AVEC POIGNEE Y
COMPRIS
COMMANDE DE
GAZ
FREIN DIRECTRICE
COMPL.
VORDERES
BREMSEKOMPLET
FRONT
BRAKECOMPL.
KUPPLUNGSHEBEL
CLUTCH LEVER
LEVIER
D'EMBRAYAGE
LEFT GRIP
CLUTCH CABLE
POIGNÉE GAUCHE
BOWDEN D´EMBRAYAGE
CABLE DE GAZ
RÉTROVISEUR
DECKEL
SCHRAUBE M6x25
GAS CABLE
REAR VIEW
MIRROR
REAR VIEW
MIRROR
COVER
SCREW M6x25
UNTERLAGSCHEIBE WASHER 6,4
6,4
RÜCKSPIEGEL
REAR VIEW
ALTERNAT.
MIRROR
ALTERNAT.
RÉTROVISEUR
COUVERCLE
VIS M6x25
RONDELLE 6,4
RÉTROVISEUR
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
71
46
72
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
46
660 cm3
typ 836-6
ZABEZPEČENÍ MOTOCYKLU - STEUERELEMENTE - SECURE ELEMENTS BLOCKAGE ET SECURITE
1
2
83610620
309543140818
3
311215110084
4
311210210064
5
309251140618
6
311129214060
1 SADA ZÁMKŮ
2 ŠROUB M8X20
021143.55
2 PODLOŽKA D8,4
ČSN 021702.15
2 PODLOŽKA 6,4
021702.15
2 ŠROUB M6X22
021151.25
2 MATICE M6
SAMOJISTÍCÍ
021492
SCHLOSS SATZ
SCHRAUBE M8X20
LOCK SET
BOLT M8X20
SERRURE SET
VIS M8X20
UNTERLAGSCHEIBE WASHER 8,4
8,4
UNTERLAGSCHEIBE WASHER 6,4
6,4
SCHRAUBE M6X22
SCREW M6X22
RONDELLE 8,4
MUTTER M6
ECROU M6
NUT M6
RONDELLE 6,4
VIS M6X22
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
73
51
74
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
51
1
451983651624
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22*
23
*
660 cm3
typ 836-6
PŘEDNÍ KOLO - VORDERRAD - FRONT WHEEL - ROUE AVANT
A
1 OSA PŘEDNÍHO
KOLA
83651627 J 1 NÁBOJ
83651628
1 ROZPĚRKA
451983656072
2 LOŽISKO 6303 2RSR
83651085
1 KROUŽEK
451983651091
1 VLOŽKA
451983651629
1 VLOŽKA
311733100470
1 KROUŽEK POJIST.
47 ČSN 022931
83651087
2 KRYTKA UPRAV.
451983651621
1 KOTOUČ PŘ.BRZDY
451983651305
1 ROZPĚRKA LEVÁ
451963951131
11 ŠROUB M8 SE
(309799307955)
ZAPUŠŤ. HLAVOU S
VNITŘ. ŠESTIHR.
UTAHOVACÍ
MOMENT 20 NM
451983651412
1 RÁFEK
83651622
36 PAPRSEK
451983656069
36 MATICE M5/M4,5 -18
311214010163
1 PODLOŽKA 17 ČSN
311210210170
021702.15
311129215160
1 MATICE M16X1,5
021492.55
ČSN 021492.25
451983651301
1 MOTOVLOŽKA 17"
83656307
1 VZDUŠNICE
4,00x17“
451983651623
1 PNEU 120/70-17
451983651212
4 ZÁVAŽÍ ZN **
24
64051101
25
26
40
451964030628
83651626
83651666
50
83651660
*
83651411
*
83651414
STECKACHSE
FRONT AXLE
AXE AVANT
RADNABE
DISTANZSTÜCK
LAGER 6303 - 2RSR
CHARGE HUB
SPACER
BEARING 6303 2RSR
RING
INSERT
INSERT
CIR-CLIP 47
CHARGE MOYEN
ENTRETOISE
ROULEMENT 6303 2RSR
ENTRETOISE
CALE
CALE
BAGUE DE
BLOCAGE 47
COUVERCLE
DISQUE DE FREIN
ENTRETOISE
VIS M8 COUPLE DE
TORQUE 20 NM
RING
EINSATZSTÜCKE
EINSATZSTÜCKE
SICHERUNGSRING
47
DECKUNG
SCHEIBE
DISTANZSTÜCK
SCHRAUBE M8
DREHMOMENT
20 NM
FELGE
SPEICHE
NIPPEL M5/M4,5 -18
UNTERLAGSCHEIBE
17
SECHSKANTMUTTER
M16X1,5
FELGENBAND 17"
SCHLAUCH 4,00x17"
REIFEN 120/70-17
BESCHWERUNGS
GEWICHT
1 BRZDOVÝ KOTOUČ RECHTE
PRAVÝ
BREMSSCHEIBE
1 ZÁTKA
STOPFEN
1 SENZOR
SENSOR
1 NÁBOJ S RÁFKEM RADNABE MIT
LAGER
1 KOLO PŘEDNÍ S
VORDERRAD MIT
PNEU A KOTOUČI REIFEN UND
BREMSSCHEIBEN
(1) PNEU DUNLOP
REIFEN DUNLOP
SPORTMAX 220ST SPORTMAX 220ST
130/70-17
130/70-17
(1) PNEU
REIFEN
CONTINENTAL
CONTINENTAL
CONTIFORCE
CONTIFORCE 120/70120/70-17
17)
ALTERNATIVA
ALTERNATIVE
CAP
DISC
SPACER
SCREW M8
TIGHTENING
TORQUE 20 NM
RIM
SPOKE
NUT M5/M4,5 -18
WASHER 17
JANTE
BRAS
ECROU M5/M4,5 -18
RONDELLE 17
NUT M16X1,5
ECROU M16X1,5
INSERT 17"
INNER TUBE
4,00x17"
TYRE 120/70-17
CENTRIFUGAL
WEIGHT **
BRAKE DISC RIGHT
BANDE 17"
CHAMBRE Á AIR
4,00x17"
PNEU 120/70-17
CENTREPOIDS **
OPTION
ALTERNATIVE
DISQUE DE FREIN
DROITE
PLUG
BOUCHON
SENSOR
SENSEUR
CHARGE HUB WITH CHARGE MOYEN
BEARINGS
AVEC ROULEMENT
FRONT WHEEL
ROUE AVANT AVEC
WITH TYRE WITH PNEU + DISCE DE
BRADE DISCS
FREIN
TYRE DUNLOP
PNEU DUNLOP
SPORTMAX 220ST SPORTMAX 220ST
130/70-17
130/70-17
TYRE
PNEU
CONTINENTAL
CONTINENTAL
CONTIFORCE
CONTIFORCE
120/70-17
120/70-17
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
75
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
660 cm3
typ 836-6
PŘEDNÍ BRZDA-VORDERE BREMSE-FRONT BREAKES-FREIN AVANT
52
1
83652610
1 BRZDA PŘEDNÍ
ÚPL. S PÁČKOU
TŘMENEM A
STOPSPÍNAČEM
BREMSZYLINDER,
HEBEL,SCHLAUCH,
BÜGEL,STOPSCHALT
ER (GRUPPE)
BRAKES CYLINDER,
LEVER,HOSE,YOKE,
STOPSWITCH
ASSY.
1 TŘMEN LEVÝ
ÜPLNÝ
1 TŘMEN PRAVÝ
ÚPLNÝ
1 BRZDOVÉ
DESTIČKY
1 DRŽÁK BRZDY
PRAVÝ
1 DRŽÁK BRZDY
LEVÝ
4 ŠROUB
M10X1,25X22
4 PODLOŽKA 8
ČSN 021740.05
BREMSEHALTER
RECHTE
BREMSEHALTER
LINKE
SCHRAUBE
M10X1,25X22
UNTERLAGSCHEIBE
8
BRAKE HOLDER
RIGHT
BRAKE HOLDER
LEFT
SCREW
M10X1,25X22
WASHER 8
3
B
83652615
3
A
83652615
4
83652625
6
A
83652612
6
B
83652613
7
309543141020
8
311214010082
9
311210310084
10
309543140818
13
83526111
4 PODLOŽKA 8,4
ČSN 021703.15
4 ŠROUB M8X30
ČSN 021143.55
2 BRZDOVÁ HADICE
FREIN,CYLINDRE,
LEVIER,FLEXIBLE,
ÉTRIER,STOP
INTERRUPTEUR
ENSEMBLE
BREMSBÜGEL LINKS YOKE BRAKE LEFT ÉTRIER FREIN
GAUCHE
BREMSBÜGEL,
RIGHT STIRRUP
ETRIER DROIT
RECHTS, KOMPL.
CPLT
COMPLET
BREMSSCHEIBE
BRAKE DISC
DISQUE DE FREIN
VIS M10X1,25X22
RONDELLE 8
UNTERLEGSCHEIBE WASHER 8,4
8,4
SCHRAUBE M8X30
SCREW M8X30
RONDELLE 8,4
BREMSSCHLAUCH
FLEXIBLE DE FREIN
BRAKE HOSE
VIS M8X30
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
77
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
56
1
2
15
16
1 HŘÍDEL ZADNÍ
1 UNAŠEČ SEST. S
LOŽISKY
83656616 J 1 NÁBOJ ZADNÍHO
KOLA FOSFÁT
83656071
1 ROZPĚRKA LOŽ.
451983656072
1 LOŽISKO 6303 2RSR
451983656078
1 LOŽISKO 6204 2RSR
83656624
1 ROZPĚRKA
311733100470
1 KROUŽEK 47
ČSN 022931
83656623
1 KOTOUČ ZAD.BRZ.
309799307955
6 ŠROUB M8 SE ZAP.
63951131
HL. S VNI. ŠESTIH.
83656611 J 1 DRŽÁK TŘ. FOSF.
451983656311
1 RÁFEK
451983656357
36 PAPRSEK M5
451983656074
36 MATICE PAPRSKU
M5-23
451983656031
1 PNEU 150/80-17“
451983656307
1 DUŠE 4,00X17"
17
19
20
451983656301
83656611
311129215160
21
22
62056217
273136010011
451983656617 J
23
83656613 Z
25
83656621
26
451983656108
27
311733100520
28
451983656619
29
451983656618
35
83656315
40
83656620
50*
83656600*
51
83656612
*
*
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
660 cm3
typ 836-6
ZADNÍ KOLO - HINTERRAD - REAR WHEEL - ROUE ARRIÉRE
451983656614
83656610
1 VLOŽKA 17"
1 PODLOŽKA
1 MATICE M16X1,5
ČSN 021492.25
1 BLOK TLUMÍCÍ
1 UNAŠEČ
1 PŘEVODNÍK 45
ZUBŮ
6 ŠROUB M10X35
DIN7991
1 LOŽISKO 3205 B.2
RSR
1 KROUŽEK
POJISTNÝ D 52
1 ROZPĚRKA
UNAŠEČE II.
1 ROZPĚRKA
UNAŠ.III.
1 NÁBOJ S RÁFKEM
ÚPLNÝ
1 KOLO ZADNÍ ÚPLNÉ
HINTERRADACHSE
MITNEHMER
FLANSCH KOMPLETT
HINTERRADNABE
REAR SHAFT
CARRIER CHAIN
CONVEYER
CHARGE HUB REAR
ARBRE ROUE
ENTRAINEUR
COMPL.
CHARGE MOYEN
DISTANZSTÜCK
LAGER 6303 - 2RSR
DISTANZSTÜCK
RING 47
SPACER
WHEEL BEARING
6303 - 2RSR
WHEEL BEARING
6204 - 2RSR
SPACER
RING 47
ENTRETOISE
ROULEMENT DE
ROUE 6303 - 2RSR
ROULEMENT DE
ROUE 6204 - 2RSR
ENTRETOISE
ANNEAU 47
SCHEIBE
SCHRAUBE M8
DISC
SCREW M8
DISQUE DE FREIN
VIS M8
BREMSEHALTER
FELGE
SPEICHE M5
NIPPEL M5-23
BRAKE HOLDER
RIM
SPOKE M5
NUT M5-23
SUPPORT
JANTE
RAYON M5
ECROU M5-23
LAGER 6204 - 2RSR
REIFEN 150/80-17“
TYRE 1500/80-17“
SCHLAUCH 4,00X17" INNER TUBE
4,00X17"
FELGENBAND 17"
INSERT 17"
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
MUTTER M16X1,5
NUT M16X1,5
PNEU 150/80-17“
CHAMBRE Á AIR
4,00X17"
BANDE 17"
RONDELLE
ECROU M16X1,5
BLOCK
BLOCK
BLOC
MITNEHMER
FLANSCH
ÜBERSETZUNG
45 Z
SCHRAUBE M10X35
DIN7991
LAGER 3205 B.2 RSR
CARRIER CHAIN
CONVEYER
CONVERTER 45 T
ENTRAINEUR
RING 52
SCREW M10X35
DIN7991
WHEEL BEARING
3205 B.2 RSR
RING 52
VIS M10X35
DIN7991
ROULEMENT 3205
B.2 RSR
ANNEAU 52
DISTANZSTÜCK II.
SPACER II.
ENTRETOISE II.
DISTANZSTÜCK III.
SPACER III.
ENTRETOISE III.
1* KOLO ZADNÍ S
PNEU
2 NAPÍNÁK ŘETĚZU
RADNABE MIT FELGE CHARGE HUB WITH
RIM
HINTERRAD
REAR WHEEL
KOMPLETT
COMPLETE
HINTERRAD MIT
REAR WHEEL WITH
REIFEN
TYRE
KETTENSPANNER
CHAIN STRETCHER
* JAKO CELEK SE
NEDODÁVÁ
GRUPPE IST NICHT
LIEFERBAR
PIGNON 45 D
CHARGE MOYEN
AVEC JANTE
ROUE ARRIERE
COMPLET
ROUE ARRIÉRE
AVEC PNEU
TENDEUR
ASSEMBLY IS NOT ON NE LIVRE PAS
SUPPLIED
L ENSEMBLE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
79
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
56
660 cm3
typ 836-6
ZADNÍ KOLO - HINTERRAD - REAR WHEEL - ROUE ARRIÉRE
451983656414
451983656411
40
83656630
12
83656412
ALTERNATIVNĚ ZA
Č.15
PNEU 170/60 R17
CONTINENTAL
ALTERNATIVE FÜR
NR. 15
REIFEN 170/60 R17
CONTINENTAL
OPTION FOR NO.15 ALTERNATIVE
POUR NO.15
TYRE 170/60 R17
PNEU 170/60 R17
CONTINENTAL
CONTINENTAL
PNEU 170/60 R17
DUNLOP
SPORTMAX
REIFEN 170/60 R17 TYRE 170/60 R17
DUNLOP SPORTMAX DUNLOP
SPORTMAX
PNEU 170/60 R17
DUNLOP
SPORTMAX
ALTERNATIVNĚ ZA
Č.40,12
KOLO ZADNÍ
KOMPLETNÍ
RÁFEK
ALTERNATIVE FÜR OPTION FOR
NR. 40,12
NO.40,12
HINTERRAD KOMPL. REAR WHEEL
COMPL.
FELGE
RIM
ALTERNATIVE
POUR NO.40,12
ROUE ARRIÉRE
COMPLET
JANTE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
81
57
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
82
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
57
660 cm3
typ 836-6
ZADNÍ BRZDA - HINTERE BREMSE - REAR BRAKE - FREIN ARRIÈRE
1
451983657623
1 BRZDOVÝ VÁLEC
ZADNÍ BRZDY
ZAHRNUJE POS.
3,5,6
HINTER
REAR BRAKE
BREMSZYLINDER
CYLINDER
UMFASSEN NR. 3,5,6 INCLUDING ITEM
3,5,6
CYLINDRE DE
FREIN ARRIÈRE.
CONTIENT NO. 3,5,6
2
451983657622
7
83657627
1 TŘMEN ÚPLNÝ
ZAHRNUJE POS.
1 SPÍNAČ BRZDOVÝ
TLAKOVÝ
BÜGEL KOMPL.
UMFASSEN NR.
BREMSDRUCKSCHALTER
YOKE ASSY.
INCLUDING ITEM
BRAKE PRESSURE
SVITCH
8
451983657621
1 BRZDOVA HADICE
BREMSSCHLAUCH
BRAKE HOSE
ETRIER COMPL.
CONTIENT POS NO.
CONTACTEUR DE
PRESSION DE
FREIN
FLEXIBLE DE FREIN
*
9
83657625
*
10
45199947626
11
83657612
16
45196259065
VERBINDUNGSSCHLAUCH
BREMSFLÜSSIGKEIT
SBEHÄLTER
SCHELLE NORM
RSGU1
DICHTUNG 18X22X2
21
83657628
22
BREMSKLOTZSATZ
HINTER
SCHRAUBE M10X50
CONNECTING
FLEXIBLE DE
HOSE
RACCORDEMENT
BRAKE FLUID TANK RÉSERVOIR DE
LIQUIDE DE FREIN
CLIP NORM RSGU1 AGRAFE NORM
RSGU1
PACKING RING
JOINT EN CUIVRE
18X22X2
18X22X2
BRAKING PAD SET PLAQUETTE DE
FREIN - JEU
BOLT M10X50
VIS M10X50
23
451983657126
309543141028
309543141032
SCHRAUBE M10X60
BOLT M10X60
VIS M10X60
24
83657620
1 SPOJOVACÍ
HADICE 5,5/1,5x285
1 NÁDOBKA BRZDOVÉ KAPALINY
2 TRUBKOVÁ SPONA
NORMA RSGU1
4 TĚSNĚNÍ CU
18X22X2
1 SADA BRZDOVÝCH
DESTIČEK ZADNÍ
1 ŠROUB M10X50
ČSN 021143.55
1 ŠROUB M10X60
ČSN 021143.55
1 ZADNÍ BRZDA
SESTAVA
POUZE S POS. 1
HINTERE BREMSE
KOMPL.
NUR MIT NR. 1
REAR BRAKES
ASSY.
ONLY WITH NO. 1
FREIN ARRIÈRE
COMPL.
CONTIENT NO. 1
*
*
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
83
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
60
660 cm3
typ 836-6
ELEKTRICKÁ VÝZBROJ - ELEKTRISCHE ZUBERHORUNG - ELECTRICAL
EQUIPMENT - EQUPEMENT ELECTRIQUE
1
2
83660011
83660610
3
451983660601
4
83660627
10
443853327890
11
83660614
12
451983660623
14
451983660033
15
451983669610
16
451983660350
19
451983660605
21
273836007810
23
83608326
24
83660320
25
309231140512
26
311210210053
27
311129214050
28
309543140518
29
311214010051
30
311212610053
83660624
83660625
1 REGULÁTOR
1 ELEKTRICKÁ
JEDNOTKA ECU
1 VENTILÁTOR
REGLER
ELEKTRISCHES UNIT
ECU
VENTILATOR
REGULATOR
AMPLIFIER-BOX
ECU
VENTILATOR
1 STARTOVACÍ RELÉ
UPRAV.
1 PŘERUŠOVAČ 12V
10-10W
1 SKŘÍŇKA
POJISTKOVÁ ÚPL.
1 POJISTKA PLOCHÁ
7,5A
4 SPÍNACÍ RELÉ
HELLA 12V 30A
1 AKUMULÁTOR 12V
8AH
1 SVAZEK HLAVNÍ
ANLASSER RELAIS
STARTER RELAY
REGUL.
UNITÉ ÉLECTRIQUE
ECU
VENTILATEUR
RELAIS DE
DÉMARREUR
BLINKGEBER 12V
INTERRUPTER 12V INTERRUPTEUR
10-10W
10-10W
12V 10-10W
SICHERUNGSDOSE FUSE BOX
COFFRET A'
FUSIBLES
SCHMELZFUSIBLE CUT OUT FUSIBLE 7,5A
SICHERUNG 7,5A
7,5A
RELAIS HELLA 12V RELAY HELLA 12V RELAIS HELLA 12V
30A
30A
30A
AKKUMULATOR 12V BATTERY 12V 18AH ACCUMULATEUR
8AH
12V 18AH
HAUPTKABELBAND MAIN BUNDLE OF FAISCEAU
ELECTRIC
PRINCIPAL DE
CONDUITST
CONDEUCT
1 SVAZEK PŘEDNÍCH KABELBAND
HEAD LIGHTS
ENSEMBLE DES
SVĚTEL
VORDERE LAMPE
BEAM
PHARES AVANT
1 PRYŽOVÝ DRŽÁK BLINKGEBER
INTERRUPTER
INTERRUPTEUR
PŘERUŠOVAČE
HALTER
HOLDER
SUPPORT
1 PODLOŽKA
BATERIEUNTERLAG PACKING PIECE
CALE DE BATTERIE
BATERIE
SCHEIBE
BATTERY
1 SNÍMAČ ÚPLNÝ
SENSOR KOMPLETT SENSOR
CAPTEUR
COMPLETE
COMPLET
2 ŠROUB M5X14
SCHRAUBE M5X14
SCREW M5X14
VIS M5X14
ČSN 021131.25
2 PODLOŽKA 5,3
UNTERLAGSCHEIBE WASHER 5,3
RONDELLE 5,3.
ČSN 021702.15
5,3
2 MATICE M5
MUTTER M5
NUT M5
ECROU M5
ČSN 021492
2 ŠROUB M5X25
SCHRAUBE M5X25
SCREW M5X25
VIS M5X25
ČSN 021143.55
2 PODLOŽKA 5
UNTERLAGSCHEIBE WASHER 5
RONDELLE 5
ČSN 021740.05
5
2 PODLOŽKA 5,3
UNTERLAGSCHEIBE WASHER 5,3
RONDELLE 5,3
ČSN 021726.15
5,3
1 POJISTKA PLOCHÁ SCHMELZFUSIBLE CUT OUT FUSIBLE 10A
10A
SICHERUNG 10A
10A
1 POJISTKA PLOCHÁ SCHMELZFUSIBLE CUT OUT FUSIBLE 20A
20A
SICHERUNG 20A
20A
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
85
62
86
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
62
1
660 cm3
typ 836-6
SIGNÁLNÍ PŘÍSTROJE - SIGNALGERËTTE - INDICATING INSTRUMENTS APPAREILS DE SIGNALISATION
83640636
1 PŘÍSTROJ
UPRAVENÝ
GERAET
INSTRUMENT
INSTRUMENT
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
87
62,68
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
62,68
660 cm3
typ 836-6
SIGNÁLNÍ PŘÍSTROJE - SIGNALGERËTTE - INDICATING INSTRUMENTS APPARTEIL DE SIGNALISATION
1
83662530
1 SMĚROVKA PRAVÁ BLINKLEUCHTE
PŘEDNÍ
VORDERE RECHTS
2
83662535
1 SMĚROVKA LEVÁ
PŘEDNÍ
BLINKLEUCHTE
VORDERE LINKS
4
311120115100
MUTTER M10x1,25
5
311214010102
6*
451983668215
7*
311129214060
8*
311212610064
9*
10
11
45196259046
443321302507
83662621
12
83662623
13
83662520
(4) MATICE M10x1,25
ČSN 021401.25
(4) PODLOŽKA 10
ČSN 021740.05
1 ZADNÍ SVÍTILNA
ZADNÍ ICIE 9035
2 MATICE M6
SAMOJISTÍCÍ
021492
PODLOŽKA 6,4
ČSN 021726.15
PODLOŽKA
1 HOUKAČKA
1 DRŽÁK KLAKSONU
I.
1 DRŽÁK KLAKSONU
II.
1 BLIKAČ ZADNÍ LEVÝ
14
83662530
*
6
451983668621
7
311129214050
8
311212610053
1 BLIKAČ ZADNÍ
PRAVÝ
ALTERNATIVA
1 ZADNÍ SVÍTILNA
ZADNÍ LED
2 MATICE M5
SAMOJISTÍCÍ
021492
PODLOŽKA 5,3
ČSN 021726.15
FRONT RIGHT
INDICATOR
ASSEMBLY
FRONT LEFT
INDICATOR
ASSEMBLY
NUT M10x1,25
CLIGNOTANT
AVANT DROIT
UNTERLAGSCHEIBE
10
SCHLUßBREMS ICIE
9035
MUTTER M6
WASHER 10
RONDELLE 10
REAR LIGHT ICIE
9035
NUT M6
FEU ARRIÉRE ICIE
9035
ECROU M6
UNTERLAGSCHEIBE
6,4
UNTERLAGSCHEIBE
KLAKSON
KLAKSONSHALTER I.
WASHER 6,4
RONDELLE 6,4
WASHER
HORN
HOLDER OF HORN
I.
KLAKSONSHALTER II. HOLDER OF HORN
II.
BLINKLEUCHTE
REAR INDICATOR
HINTERE, LINKE
LEFT
BLINKLEUCHTE
REAR INDICATOR
HINTERE, RECHTE RIGHT
RONDELLE
AVERTISSEUR
AVERTISSEUR
POIGNEÉ I.
AVERTISSEUR
POIGNEÉ II.
CLIGNOTANT
ARRIER GAUCHE
CLIGNOTANT
ARRIER DROIT
VARIANTE
SCHLUßBREMS
LED
MUTTER M5
ALTERNATIVE
REAR LIGHT LED
VARIANTE
FEU ARRIÉRE LED
NUT M5
ECROU M5
UNTERLAGSCHEIBE WASHER 5,3
5,3
CLIGNOTANT
AVANT GAUCHE
ECROU M10x1,25
RONDELLE 5,3
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
89
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
660 cm3
typ 836-6
PŘEPÍNAČE - SCHALTER - CHANGE-OVER SWITCH - COMMUTATEURS
65
1
B
83665031
1 PŘEPÍNAČ PRAVÝ RECHT GASGRIFFÚPLNÝ (VČETNĚ
UMSCHALTER MIT
RUKOJETI
KABEL KOMPL.
OVLÁDÁNÍ PLYNU)
R.H.SIDE GAS GRIP, COMMUTATEUR
CHANGE OVER
DROIT COMPL.
SWITCH COMP..
AVEC POIGNEE Y
COMPRIS
COMMANDE DE
GAZ
LINKS UMSCHALTER L.H.SIDE CHANGE COMMUTATEUR
KOMPL.
OVER SWITCH
GAUCHE COMPL.
COMP.
2
A
83665011
3
A
451983646165
1 PŘEPÍNAČ LEVÝ
ÚPLNÝ (VČETNĚ
PÁČKY OVLÁDÁNÍ
SYTIČE)
1 RUKOJEŤ LEVÁ
LINKS GRIFF.
LEFT GRIP
POIGNÉE GAUCHE
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
91
67
92
TYP – TYP – TYPE – TYPE
JAWA 660/836-6
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
67
1
660 cm3
typ 836-6
SVĚTLOMET - SCHEINWERFER - HEADLIGHT - PHARE
83630306 B
1 DESKA SVAŘ.
2
3
451983630307
309543140426
1 PODLOŽKA
4 ŠROUB M4X45
ČSN 021143.55
8 ŠROUB M4X16
ČSN 021143.55
12 MATICE M4
ČSN 021492.25
24 PODLOŽKA 4,3
ČSN 021702.15
1 SVĚTLOMET
DÁLKOVÝ
2 SVĚTLOMET
TLUMENÝ
3 KRYT SVĚTLOMETU
PRYŽOVÝ
4
309543140414
5
311129214040
6
311210210043
7
451983667303
8
451983667304
9
451983667314
10
11
83630308
311212610064
2
2
12
311129214060
2
13
451983670032
1
14
451983670017
2
15
451983670026
2
PLATTE
COVER WELDET
GESCHWEIßT
UNTERLAGSCHEIBE WASHER
SCHRAUBE M4X45
SCREW M4X45
COUVERCLE
SCHRAUBE M4X16
SCREW M4X16
VIS M4X16
MUTTER M4
NUT M4
ECROU M4
WASHER 4,3
RONDELLE 4,3
DISTANCE LIGHT
PHARE DE ROUTE
A LONGUE PORTEE
FEU DE CODE
UNTERLAGSCHEIBE
4,3
FERNSCHEINWERFE
R
SCHEINWERFER
GEDROSSELT
GUMMIABDECKUNG
DES
SCHEINWERFERS
ŠROUB UPRAVENÝ SCHRAUBE
PODLOŽKA 6,4
UNTERLAGSCHEIBE
ČSN 021726.15
6,4
MATICE M6
MUTTER M6
ČSN 021492.25
ŽÁROVKA 12V 55W GLÜHLAMPE12V 55W
H3 pat. PK22s
H3 PK22s
ŽÁROVKA 12V 3W GLÜHLAMPE 12V 3W
W2,1x9,5 d.
W2,1x9,5 d.
ŽÁROVKA 12V W5W GLÜHLAMPE 12V
W5W
DIMMED LIGHT
HEADLIGHT
RUBBER COVER
RONDELLE
VIS M4X45
SCREW
WASHER 6,4
COUVERCLE DE
PHARE EN
CAOUTCHOUC
VIS
RONDELLE 6,4
NUT M6
ECROU M6
BULB 12V 55W
H3 PK22s1
BULB 12V3W
W2,1X9,5d
BULB 12V W5W
AMPOULE 12V55W
H3 PK212s
AMPOULE 12V3W
W2, 1X9,5d
AMPOULE 12VW5W
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.
93
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ JAWA 660 Sportard, typ/836-6.
Vydání pro 1. korekci
Přejímání textových a obrazových informací, uvedených v tomto katalogu k dalšímu autorství a publikování je
zakázáno. Kresby dílů motoru byly dodány s dokumentací
Všechny nároky vyplývající ze zákona o autorském právu náleží výlučně JAWA Moto spol. s r.o. Týnec nad Sázavou.
Zpracoval: OTS-TÚ.
VYDÁVÁ:
Obchodně technická služba,dokumentační oddělení, JAWA Moto spol. s r. o.,
Týnec nad Sázavou. 2011
© JAWA Týnec nad Sázavou JAWA Moto spol. s r.o., Česká Republika
JAWA Moto spol. s r.o., OTS – dok., Brodce 35,Týnec nad Sázavou, Katalog náhradních dílů JAWA 660 cm3 typ 836-6, .2009.

Podobné dokumenty

www.macmillan.cz Essential

www.macmillan.cz Essential NOVÝ dvoubarevný slovník pro středně pokroč ilé , 3 5 0 0 0 příkladů www.m acm illan.cz/slovnik

Více

JAWA 250 Travel

JAWA 250 Travel PDF vytvořeno zkušební verzí pdfFactory Pro www.fineprint.cz

Více