EC - Heat

Komentáře

Transkript

EC - Heat
PL 10/07
Ed. 10/08
EC
05
02
01
EC 55 - EC 85
Optional
06
04
81
80
83
84
82
45 46
13
B
14
19
14
20
47
03
48
16
A
44
43
17
15
10
09
18
08
11
B
12
07
65
69
66
64
70
42
40
39
68
67
78
20
71
73
41
55
54
53
52
29
51
56
21
A
75
26
71
50
58
25
27
37
36
22
24
72
36
49
35
74
63
78
28
30
31
57
76
22
23
79
62
60 61
59
34
33
32
14
EC
Pos.
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
39
40
41
42
Ed. 10/08
PL 10/07
Cod.
G06113-3001
G06114-3001
G06077
G06174
G06175
G06176
G06177
G06119-3001
G06120-3001
G06121-3001
G06122-3001
G06178-3001
G06179-3001
E10678
E10679
E11202
E11232
G06125-3001
G06126-3001
T10258
T10259
P30169
P30129
I40330
I20104
T20201
T20234
T20206
T20212
G06104-9005
I40329
P20174-9005
P20176-9005
C30319
P20175-9005
P20177-9005
I40331
I30696
I30737
G06068-9005
G06110-9005
G06128-9005
C30356
G06137-9005
G06138-9005
G06106-9005
C10544
M20203
C10513-R
I25019
C30350
G00228
G00229
P50127
G06135-3001
G06180-3001
C30319
C30307
€
EC 55
EC 85
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
LEGENDA
LEGENDE
NOMENKLATUR
PART LIST
Cono diffusore
Embout conique
Ausblaskonus
Outlet cone
Raccordo camino Ø 150
Cheminée Ø 150
Kamin Ø 150
Chimney Ø 150
Protezione camera combustione
Protection chambre de combustion
Brennkammerabdeckblech
Combustion chamber support
Camera di combustione
Chambre de combustion
Brennkammer
Combustion chamber
Scocca superiore
Carrosserie sup.
Haube
Upper body
Coperchio ispezione
Porte visite
Inspektionsklappe
Cover inspection
Scocca inferiore
Carrosserie Inf.
Karrosserie Unterteil
Lower body
Motore 450W c/condens.
Motore 750W c/condens.
Condensatore 16 µF
Condensatore 25 µF
Moteur 450W avec condensateur
Moteur 750W avec condensateur
Condensateur 16 µF
Condensateur 25 µF
Motor 450W mit Kondensator
Motor 750W mit Kondensator
Kondensator 16 µF
Kondensator 25 µF
Motor 450W with condenser
Motor 750W with condenser
Condenser 16 µF
Condenser 25 µF
Supporto motore ventola
Bride support moteur
Motor Flansch
Motor flange
Ventola Ø350 23°
Ventola Ø500 33°
Ventilateur Ø350 23°
Ventilateur Ø500 33°
Ventilator Ø350 23°
Ventilator Ø500 33°
Fan Ø350 23°
Fan Ø500 33°
Griglia aspirazione
Grille protection
Schutzgitter
Inlet grille
Tubo BP 1/4" FF L.420 mm
Nipplo FE 1/4" MM
Filtro gasolio compl.
Kit OR filtro gasolio
Cartuccia filtro
Bicchiere filtro
Supporto filtro
Tubo BP 1/4" FF L.260mm
Tube BP 1/4" FF L.420mm
Nipplo FE 1/4" MM
Filtre avec cartouche
KIT OR filtre gasoil
Cartouche filtre
Cuve filtre
Support
Tube BP 1/4" FF L.260mm
Rohr BP 1/4" FF L.420mm
Nipplo FE 1/4" MM
Filter komp.
Kit OR heizölfilter
Filterelement
Filtergehäuse
Stütze
Rohr BP 1/4" FF L.260mm
Tube BP 1/4" FF L.420mm
Nipplo FE 1/4" MM
Filter with cartidge
OR KIToil filter
Filter cartridge
Filter housing
Filter support
Tube BP 1/4" FF L.260mm
Maniglia
Poignée
Handgriff
Handle
Tappo copritesta Ø25
Bouchon Ø25
Gummifuss Ø25
Plug Ø25
Piede
Pied
Fuß
Foot
Tubo BP 1/4" F L.580 mm.
Pescante L.220mm
Nipplo OT 1/4" M - M12x1,75 M
Gancio cavo alimentazione
Serbatoio gasolio 65 l
Serbatoio gasolio 105 l
Tappo bocchettone
Tube BP 1/4" F L.580mm
Pascante L.220mm
Nipplo OT 1/4" M - M12x1,75 M
Crochet câble d’alimentation
Réservoir fuel 65 l
Réservoir fuel 105 l
Bouchon
Rohr BP 1/4" F L.580mm
Pascante L.220mm
Nipplo OT 1/4" M - M12x1,75 M
Haken Netzkabel
Tank 65 l
Tank 105 l
Pfropfen
Tube BP 1/4" F L.580mm
Pascante L.220mm
Nipplo OT 1/4" M - M12x1,75 M
Power lead hook
Fuel tank 65 l
Fuel tank 105 l
Drain plug
Assale
Essieu
Achse
Wheel axle
Staffa su assale ruote
Ruota Ø 250 - Ø 20
Rondella el. block Ø 20
Borchia Pl. Rossa
Tappo Serbatoio M30x1,5
OR Ø30 x 2,62
Support on essieu roues
Roue Ø 250 - Ø 20
Clips de fixation Ø 20
Cabochon
Bouchon de vidange
OR Ø30 x 2,62
Bügel auf der elektrische Achse
Rad Ø 250 - Ø 20
Radverschluss Ø 20
Deckel
Ablass Propfen Oel
OR Ø30 x 2,62
Wheels axle support
Wheel Ø 250 - Ø 20
Whell holder Ø 20
Cover
Drain plug
OR Ø30 x 2,62
Quadro elettrico
Coffret éléctrique
Elektrokasten
El. componets drawer
Control box cover
Copertura quadro elettrico
Couverture coffret électrique
Abdeckung Schalttofel
Basamento
Base
Kastenträger
Base
Tappo plastica
Passatubo gomma Ø 35
Bouchon
Prot. caoutchouc Ø 35
Stopfen
Kabeltülle Ø 35
Rubber tap
Protection cable Ø 35
EC
Pos.
Cod.
43
44
E50102
M20107
G06181
G06182
E20671
G06183
G01061-1
G01061-2
G06153
E20508
E10307
E10308
E11135
E20319
E11120
E20305
E10920
E40122
G06073
E10102-P
E20640
E20665
E30440
E11030
T20355
T20356
G01077
E10215
I31034
I33005
P20531
G02075
I40192
E50325
E50325-FL
T20410
T20411
T20114
T20117
I20115
E10513
E10514
T20240
T20241
T20242
E20953
E20954
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
78
79
80
81
82
83
84
Ed. 10/08
PL 10/07
€
EC 55
EC 85
●
●
●
●
●
●
LEGENDA
Thermostat Limit
Abstandsring Ø5 x Ø15 x 1,5
Limit Thermostat
Washer Ø5 x Ø15 x 1,5
Boccaglio
Gueulard
Brennrohr
Blast tube
Barrette de connection
Volet règlage air
Déflecteur droit d'air
Déflecteur gauche d'air
Support coffret éléctrique
Porte fusible
Fusible (6x30) 6,3A
Fusible (6x30) 10A
Filtre atipararites DEM
Barrette de connection
Relais Finder 65.31 AC 220V
Barrette de connection
Transformateur H.T. TRK1 230V
Coffret BRAHMA TGRD 72
Plaqu support
Interrupteur 0 - 1
Fiche thermostat 3P+T
Bouchon
Câble avec fiche et presse câble
Lampe 230V
Gicleur 1,10 GPH 80° W
Gicleur 1,50 GPH 80° W
Accroche flamme
Éléctrode
Ecrou M14
Support gicleur
Bride Brûleur Ø 102mm
Conn. câble 90° H.T.
Microtube
Photoresis. BRAHMA FC 11
Bride
Pompe BFP11 R3 Danfoss
Pompe BFP11 R5 Danfoss
Bobine E.V. Danfoss
Electrovanne Danfoss
Nipplo FE 1/8" MM
Accouplememt Pl. K1
Accouplememt Pl. K2
Filtre pre-chauffage 1/4" 220V
KIT OR filtre gasoil
Cartouche filtre
Embout fixe-cable PG11
Embout PG11
Klemmreiche
Brennluftklappe
Luftleitblech rechts
Luftleitblech links
Steuergeräthalerung
Sicherungschalter
Sicherung (6x30) 6,3A
Sicherung (6x30) 10A
Funk-enstorfilter DEM
Klemmreiche
Relais Finder 65.31 AC 220V
Klemmreiche
Zündtrafo H.T. TRK1 230V
Steuergerät BRAHMA TGRD 72
Tragplatte für elektrische Teile
Schalter 0 - 1
Thermostat stecker 3P+T
Pfropfen
Kabel mit steckdose und kabelpresse
Kontrollampe 230V
Düse 1,10 GPH 80° W
Düse 1,50 GPH 80° W
Stauscheibe
Elektrode
Mutter M14
Düsehalter
Brenner Flansch Ø 102mm
H.S. Anschluß 90°
Microschlauch
Fotozelle BRAHMA FC 11
Fotozelle Flansch
Pumpe BFP11 R3 Danfoss
Pumpe BFP11 R5 Danfoss
Spule Danfoss
Magnetventil Danfoss
Nipplo FE 1/8" MM
PlastikKuplung K1
PlastikKuplung K2
Heizölvorwärmfilter 1/4" 220V
Kit OR heizölfilter
Filterelement
Kabelhalter PG11
Nutmutter PG11
Terminal board
Air regulatoin flap
Right air flap
Left air flap
Electr. componets drawer
Fuse holder
Fuse (6x30) 6,3A
Fuse (6x30)10A
Anti-jamming filter DEM
Terminal board
Relay Finder 65.31 AC 220V
Terminal board
Transformer H.T. TRK1 230V
Control box BRAHMA TGRD 72
Plate for electrical components
Switch 0 - 1
Thermostat plug 3P+T
Drain plug
El. wire with plug and cable fastener
Lamp 230V
Nozzle 1,10 GPH 80° W
Nozzle 1,50 GPH 80° W
Turbo disc
Electrode
Nut M14
Nozzle support
Burner flange Ø 102mm
H.T. Cable connect. 90°
Micropipe
Ld ph. Unit BRAHMA FC 11
Flange
Pump Danfoss BFP11 R3 Danfoss
Pump Danfoss BFP11 R5 Danfoss
Solenoid spool Danfoss
Solenoid valve Danfoss
Nipplo FE 1/8" MM
Coupling K1
Coupling K2
Oil pre-heaters filter 1/4" 220V
OR KIToil filter
Filter cartridge
Cable holder PG11
Ring nut PG11
Coffret BRAHMA TGRD 92
Steuergerät BRAHMA TGRD 92
Control box BRAHMA TGRD 92
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
Apparecchiatura BRAHMA TGRD 92
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
PART LIST
Thermostat bilame Limit
Rondelle Ø5 x Ø15 x 1,5
●
●
●
NOMENKLATUR
Capsula termostatica Limit
Rondella Ø5 x Ø15 x 1,5
Morsettiera terra
Anello regolazione aria
Convogliatore aria destro
Convogliatore aria sinistro
Supporto quadro elettrico
Porta fusibile
Fusibile vetro (6x30) 6,3A
Fusibile vetro (6x30) 10A
Filtro antidisturbo DEM
Morsettiera terra
Relè Finder 65.31 AC 220V
Morsettiera
Trasformatore A.T. TRK1 230V
Apparecchiatura BRAHMA TGRD 72
Piastra supporto elementi elettrici
Interruttore bipolare 0 - 1
Connettore presa 3P+T
Tappo
Cavo elettrico c/spina e pressacavo
Lampada 230V
Ugello 1,10 GPH 80° W
Ugello 1,50 GPH 80° W
Deflettore centrato
Elettrodo c/piastrina
Controdado OT. M14
Cannotto portaugello
Flangia supp. Bruciatore Ø 102mm
Cavo A.T. L.1000m
Microtubo
Fotoresistenza BRAHMA FC 11
Flangia Fotoresistenza
Pompa BFP11 R3 Danfoss
Pompa BFP11 R5 Danfoss
Bobina E.V. Danfoss
Corpo E.V. Danfoss
Nipplo FE 1/8" MM
Giunto Pl. mot.-pompa K1
Giunto Pl. mot.-pompa K2
Filtro gasolio c/preriscaldo 1/4" 220V
Kit OR filtro gasolio
Cartuccia filtro
Pressacavo PL. PG11
Ghiera PL PG11
●
LEGENDE
Errata Corrige
57
E40120

Podobné dokumenty

A 37 B

A 37 B Lampe 230V Gicleur 1,10 GPH 80° W Gicleur 1,50 GPH 80° W Accroche flamme Éléctrode Ecrou M14 Support gicleur Bride Brûleur Ø 102mm Conn. câble 90° H.T. Microtube Photoresis. FC13 Photoresistance pr...

Více

Exlusivní látkové rolety

Exlusivní látkové rolety Roleta se dodává připravená k montáži na montážním profilu, barva mechaniky bílá nebo šedá. Snadná montáž pomocí klipů. S hliníkovou hřídelí KKRO: 34 mm příp. od šířky 220 cm průměr hřídele 37 mm (...

Více

Usnesení zde

Usnesení zde výstavy (např. příbramské betlémy z hlediska historického vývoje, příp. tradice betlemářství v jednotlivých regionech České republiky, příp. současná betlemářská tvorba) – na základě sbírky nabízen...

Více