Domácí: Vácha, (Sieber L.), Aušprunk, Frank, Mejzr, Sieber M.
Hosté: Telipský, (Doležal), Brada, Volný, Svoboda, Bubeník
Branky: 5.Sieber M., 42.Frank, 45.Aušprunk
Komentář: Nejlepší hráči: (Aušprunk) – (Bubeník), Trpělivou hrou Kobylisy při výborném bránění našli skulinky
ke vstřelení gólů. To Autoexpres z množství gólových neproměnil nic. Kdyby prohraní skórovali jistě by byl zápas
Domácí: Urban, (Květina), Mravec, Machálek, Špáner, Kaňok
Hosté: Bucek, (Kadlec), Klouček, Zouhar, Bengt, Matlocha, Stoulil, Brix, Coufal, Črep
Branky: 13.Španer, 20.Urban, 47.Urban – 2.Matlocha, 5.Brix, 6.Stoulil, 13.Stoulil, 16.Bengt, 17.Matlocha,
27.Coufal, 32.Matlocha, 48.Brix, 50.Bengt
Komentář: Nejlepší hráči: (Urban) – (Matlocha), Více než jasná záležitost ze strany Tefalu. Ten si místy na
1:2 (0:1)
Domácí: Hereš, (Brtník), Pospíšil, Trhlík, Blažek, Novotný, Tittlebach, Zahrádka
Hosté: Kapusta, (Horák), Korytenský ??, Martiník, Autrata, Čermák, Benda R., Benda J., Hozák
Branky: 42.Pospíšil – 21.Korytenský, 45.Benda J.
Komentář: ŽK – Korytenský (10), Po celé utkání hráli hráči KZ do soustředěné obrany podpořené dobrým
výkonem brankáře a smůlou v podobě několika tyček. Radík se po náhodném brejku dostal do vedení. Ve
druhém poločase měl Radík více z brejků, ale i přesto mělo KZ jasnou převahu. Vyrovnalo až v power-play.
Chtěli ale vyhrát a tak bez brankáře pokračovali a Radík je potrestal vítězným gólem.
Domácí: Gaudek, (Sysel), Žák, Matoušek, Vostřež, Krejčík
Hosté: Koubek, (Vavrda), Kropík, Šťastný, Trojek, Holuša, Turek, Ptáček T., Pleskot, Budoš
Branky: 5.Vostřez, 10.Gaudek, 21.Gaudek, 25.Žák, 34.Gaudek, 43.Vostřez, 48.Krejčík, 50.Krejčík – 20.Holuša,