11. 1.
Účast na semináři učitelů tělesné výchovy – Mgr. Š. Lánský
Výuka studentů primy až sexty v plaveckém bazénu SPŠ Třebešín
- Mgr. S. Šuléř, Mgr. Š. Lánský
16.-17. 1. Školní sportovní klub organizoval turnaj v rámci Pražského přeboru volejbalu
dívek - Bc. L. Koucký, Mgr. Š. Lánský
22.- 26. 3. Lyžařský kurz 21 studentů primy až kvinty, Postalm, Rakousko – Mgr. S. Šuléř,
Mgr. Š. Lánský
31. 3.
Účast na 4. ročníku Velikonočního florbalového turnaje, pořádaném
GFP Neratovice: J. Šuk, J. Pelinka, T. Knapp, J. Nazarov, J. Yuschkov, Š. Faltin,
R. Mutl, kvinta, D. Antl, septima – Mgr. Š. Lánský
Družstvo obsadilo 4. místo
24. 4.
Plavecké přebory soukromých škol se pro malý počet přihlášených nekonaly !
4. 5.
Mistrovství ČR soukromých středních škol v halové kopané, Chrudim :
D. Antl, T. Franc I, T. Franc II, septima, T. Knopp, kvinta, D. Svoboda, oktáva
- Š. Lánský
18. 6.
Sportovní den EKO GYMNÁZIA Praha o.p.s. a PORG – kopaná, florbal, šachy,
volejbal, stolní tenis. Pohár získali studenti PORGu. Blahopřejeme !
Během celého školního roku 2009/2010 probíhal Pražský přebor dívek ve volejbale, kterého
jsme se zúčastnili ve všech kategoriích. V kategorii mladších žákyň obsadily dívky ze ŠSK
EKO 10. místo, v kategorii kadetek 4. místo a v kategorii juniorek 5. místo ze všech
přihlášených pražských týmů. Hráčky ŠSK EKO tedy stabilně konkurují nejlepším pražským
volejbalovým týmům.
Z důvodu rozsáhlých povodní se letos neuskutečnil tradiční červnový Mezinárodní
volejbalový turnaj v polském Jaslu, kam již sedm let hráčky ŠSK EKO jezdí. Rádi se turnaje
v jiném termínu zúčastníme.
- 25 -
TURNAJ VE VOLEJBALE JABLONEC
Tradičně jsme se zúčastnili i letos 22. 4. 2010 volejbalového turnaje soukromých středních
škol v Jablonci nad Nisou. Na turnaj smíšených družstev jsme přijeli ve složení Markéta
Malá, Bětka Majorová, Bára Hladišková, Maruška Střílková, Martina Nová, Denisa
Hýbnerová, Daniela Sitterová, Terka Benáčková a Jakub Sehr. Doprovázel nás také náš
nejvěrnější fanoušek, předseda ŠSK Mgr. Šimon Lánský.
Soutěžilo 5 družstev a hrálo se systémem každý s každým. Přestože byly ostatní týmy
„nabité“ chlapci a hrálo se na vysokou síť, vybojovali jsme 1. místo. Domů jsme si odváželi
nejen diplom a velký pohár, ale také dort ve tvaru volejbalového míče, který byl příjemnou
sladkou tečkou za celým, po všech stránkách velmi vydařeným turnajem.
Budeme se opět těšit na příští ročník, kde se pokusíme prvenství obhájit.