Disciplinární komise Libereckého OFS zahájila disciplinárního řízení s členy FAČR (§ 89 Disciplinárního
řádu FAČR).Všichni jmenovaní mají předběžně zakázanou činnost (§ 93 Disciplinárního řádu FAČR) :
Benda Josef ( Horní Řasnice)
82061717
ČK (2xŽK)
utkání A1A2407
(Červená karta během zápasu. Druhé napomenutí během utkání, nesportovní chování- 22.min- 1ŽK –
držení protihráče za dres. 30.min – 2 ŽK/ČK – podražení protihráče z boku v nepřerušené hře, hráč
v klidu opustil HP.)
Koudelka Pavel ( Raspenava)
86041568
ČK (2xŽK)
(Červená karta během zápasu. Druhé napomenutí během utkání, nesportovní chování – 16.min- 1ŽK
– držení protihráče za dres v brejkové situaci. 34.min- 2ŽK/ČK – podražení protihráče z boku
v nepřerušené hře, hráč vědom si svého přestupku v klidu opustil HP.)
Plaček Jiří (Nové Město B)
78111151
ČK (2xŽK)
utkání A2B2004
(Červená karta během zápasu. Druhé napomenutí během utkání, 8.minuta nesportovní chování –
přišlápnutí nohy soupeře zezadu 58.minuta zdržování při navázání hry – zakopl míč v přerušené hře.)
Louda David ( Gasservis)
85030493
ČK
utkání A1A2405
(Červená karta během zápasu. Surová hra. Podražení soupeře mimo PU bez možnosti hrát míčem
v jasné gólové příležitosti, hráč hřiště opustil bez problémů. Faulovaný hráč utkání dohrál. )
řádu FAČR).
Klub SK Camel Jablonec n. N.
5130101
( Neodehrané utkání, hosté se nedostavili k zápasu.)
Mgr. Michal Tandler
předseda
utkání A2A2006

Podobné dokumenty

ZNHL pravidla 2015-2016

ZNHL pravidla 2015-2016 • rozbruslení je ukončeno hokejovým pozdravem (hráči jsou nastoupeni na modrých čarách a kapitáni si podají ruce vzájemně a s rozhodčím UTKÁNÍ • začíná ihned po rozbruslení • hraje se 3x20 na hrubý...