Juan Varlos
borec utkání
kopyto utkání
Onanopulos
V úterý, dne 6. 11. se opět neodehrálo kompletní kolo, ba naopak se předehrávalo, a to když se
sešli již zmiňované úchylné kluby. První odveta 10. ročníku Bartačky se velmi povedla.
Suverenita .......... tímto slovem se dal doposud označit tým Gigolo Masters, ale hráči Los
Perverzos už tým velice dobře znali a ukázali se ve světlém světle a hlavně ve slušivých dresech.
První poločas byl velice vyrovnaný. Fotbal, který hráči předváděli, byl úžasný (kam se hrabe liga
mistrů). Na obou týmech bylo vidět nadšení a dozvěděl jsem se, že si oba týmy zdvojnásobily
tréninky (bohužel jen v hospodě, kde projednávaly strategie). Neuběhla ani první minuta a Juan
Varlos se individuální akcí (když míč vybojoval Castro a před prázdnou branku nahrál Varlosovi
Ručkov) otevřel skóre zápasu – 1:0. Vyrovnání přišlo hned v zápětí, a to když se střelou z obrovské
vzdálenosti (z dvou metrů) trefil Tomáš (El Migo) - 1:1. Zpocená svalnatá těla hráčů se pohybovala
po hřišti takovou rychlostí, že i želva byla v tu chvíli pro ně lehkým soustem, a to je co říct. Poprvé se
dostal k míči Mrštnej Castro a hned bylo zle – 2:1. Uběhlo přesně 11 vteřin a vyrovnání bylo opět na
světě. Padáčkem přes celé hřiště – Tomáš (EL Migo) – 2:2. Nejbohatší minutou prvního poločasu,
byla minuta šestá, kdy se do střelecké listiny zapsala spousta hráčů (přesně dva) – Mrštej Castro 3:2,
Marek (El Luchador) 3:3 a poprvé vedení Los Perverzos Marek (El Luchador) 3:4. Konec
poločasu...... a začalo občerstvování – Vladimír Ručkov si dal vodku do půllitru, Mrštnej Castro vypil
pár ionťáků, Juan Varlos se polil vodou a hrál si na miss mokré tričko......... akorát se nám ztratil z
dohledu El Migo a El Rigo.... nepodařilo se nám zjistit, kde a jak se občerstvovali (ale v blízkosti
Bezručovky žádná hospoda není).
Druhý poločas byl v plné režii Gigolo Masters. I hráči se zlepšili...... Ručkov si namasíroval
důležité svaly, Varlos si utáhl gumu u trenýrek, Castro si vyleštil mokasíny a začala větrná smršť.
Bylo by velice únavné, popisovat všechny góly zvlášť (kord, když byly všechny stejný) a zkrátím to
výčtem s popisem jen některých výjimečných gólů. Prvním důležitým momentem bylo, když se
rozzuřený Varlos dostal k míči a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 4:4. Tým Los Perverzos si
postěžoval, že osudový zvrat nastal, když Pavlín pískl (poprvé za zápas) do píšťalky a nařídil
pokutový kop. Penaltu proměnil Ručkov, který se slovy „sorry kluci, mířil jsem vedle, ale omylem jsem
se trefil“ strhl nejprve tričko Varlose, ale poté strhl vedení na stranu Gigolů - 5:4. A a a Varlos běží
sám na branku a a a nic......... a a a dorážka a a a zase nic a konečně se prosadil – 6:4. Síť v brance
Gigolo Masters se v páté minutě rozvlnila jak bříško Homera Simpsona při břišních tancích – Mirek
(El Rigo) 6:5. To bylo naposledy, kdy bylo o hráčích Los Perverzos slyšet. Od šesté minuty to jelo, jak
na běžícím pásu a góly se nestačily ani zaznamenávat, až se mi z toho kouřilo od propisky – Varlos,
Ručkov, Ručkov, Varlos, Ručkov, Ručkov, Varlos a tečku za zápasem urobil Castro. Suma sumárum
14:5 pro Gigola.
K zápasu se nedostavil hráč Onanopulos, který byl od vedení týmu potrestán následovně –
Peněžní pokuta ve výši šesti korun (ale pozor jako – slovenských), musí vyčistit a naindulónovat
sálovky svým sloluhráčům a dva dny bude mít k jídlu pouze chleba, který může zajídat rohlíkem.

Podobné dokumenty

FC KYNŽVART 4 : 13 LOS PEVERZOS

Více

16. března 2015 Pardubice, 18. března 2015 Liberec, 24. března

16. března 2015 Pardubice, 18. března 2015 Liberec, 24. března Toto jednodenní školení je určeno pro smluvní servisní organizace, které mají uzavřenou platnou smlouvu s VIADRUS centrem (a je povinné). Po absolvování školení obdrží zúčastněné servisní organizac...

Více

Počenice-Tetětice – Lubná B 2:6 (2:1)

Počenice-Tetětice – Lubná B 2:6 (2:1) Hodnocení 1-10 bodů, 1- nejhorší výkon, 10 – nejlepší výkon. Hráč musí odehrát alespoň 30 min. Hodnocení: Tesař M.