Tento zápas bude odkopán v jednom z náhradních termínů.
______________________________________________________________________________________________________________
GIGOLO MASTERS
výkon týmu
El Luchador
Juan Varlos
První zápas prvního kola se odehrál ve velkém stylu. Proti sobě nastoupily dva týmy, které si
nejspíš zvolily své názvy po podrobném pročtení časopisu Leo (Mrštnej Castro si v tomto odborném
časopisu prohlídl i pár obrázků).
Je nutno ještě podotknout, že během fotbalové aféry a připlouvání kapříků se prokázala
negativní spoluúčast arbitra Pavlína, a proto se mohl opět chopit svého nářadí (píšťalky) a mohlo se
začít.
Týmu GigoloMasters chyběla hned od začátku opora Onanopulos, který dělal zákaznici
Kambočskou šlehačku (a upozorňujeme, že se nejedná o pokrm). Nejdříve foukl do píšťalky
rozhodčí, a pak foukl El Luchador kotouč.... teda míč do branky GigoloMasters – 1:0. Tým
GigoloMasters se skládal ze samých zvučných jmen – Mrštnej Castro, Vladimír Ručkov, Vangel
Onanopulos a Juan Varlos. Právě Varlos se s nováčkem nemazlil (teda alespoň na hřišti....co bylo
pak v šatně, už nevíme) a srovnal skóre na 1:1. Hvězdou páté minuty se stal Ručkov, který nejprve
zasunul...........míč do vlastní branky a poté rozvlnil síť i u soupeře - 2:2. Na stopkách běžel čas 4:44
a poprvé se v nové sezóně prosadil i Castro, po gólu přidal Ručkov a Varlos, což znamenalo
zmražení Los Perverzos – 2:5. O snížení se postaral El Migo, když nádhernou střelou k tyči prostřelil
Varlose. Varlos se naštval a pustil se do útoku jako rozzuřený býk a opět to bylo o tři branky – 3:6.
Konec prvního poločasu patřil nováčkovi turnaje. Nejdřív se trefil El Rigo, poté El Luchador a 21
vteřin před koncem se opět trefil Luchador, bohužel do vlastní sítě – poločas 5:7.
GigoloMasters měli na lavičce podporu od fanynek......konkrétně od Aničky, která poslala
hráčům tak sladkou pusu, že se z šípkových Růženek stali krvežíznivý draci. El Migo si zahrál na
prince na bílém koni a zasadil drakům bodnou ránu – 6:7......netrefil ani hlavu a ani srdce a drak
sílil........ zkrátím to výčtem - Castro, Varlos, Ručkov, Castro, Varlos, Castro, Varlos a Ručkov.....
suma sumárum – 6:15.
Los Perverzos byl velmi dobrým soupeřem, ale jako nováček si musel teprve hrací plochu
očichat a v příštím kole už budou hrát se spoustou nových zkušeností.
Poznámka redakce: z tajných, ale ověřených zdrojů jsme zjistili původ jména jednoho z hráčů
GigoloMasters. Vladimír Ručkov má namakaný ručky .....divné nám jen je, že má pravou ruku