pan Jiří Petr – tel: 777 881 751, pan Robert Háp – tel: 724 044 889
Ševci Zlín 2003, HC Vítkovice Steel, Energie K.Vary, SC Kolín,
BK Ml.Boleslav, HC Wikov Hronov
2000,- CZK / mužstvo
Pravidla turnaje, hrací systém, startující hráči:
Hrát se bude podle pravidel ČSLH. Turnaj je určen pro hráče narozené od 1.1.2003 a mladší.
Hrát se bude systémem každý s každým - hrací doba je 2 x 20 minut čistého času, po každém
zápase následuje úprava ledu, mezi třetinami je krátká 3 minutová přestávka. Před zápasem
je 3 minutové rozbruslení bez kotoučů. Za výhru 2 body, za remízu 1 bod. V případě rovnosti bodů
rozhoduje vzájemný zápas, minitabulka vzájemných zápasů, celkové skóre a po-té počet vstřelených
branek. Vylučuje se na 2 minuty, případně 5 a 10 minut. Oddechový čas je povolen pro oba týmy
v délce 30 sekund. Turnaj se také započítává do celkového hodnocení HOCKEY TOUR pro ročník 03.
Podmínky účasti:
Každý tým musí mít k dispozici dvě barevné sady dresů a podle rozpisu domácí hrají vždy
ve světlé variantě. Soupisky vč. dat narození, postů a čísel dresů nutno nahlásit nejpozději
do 20.prosince 2014 na email: [email protected].
Ceny a ocenění:
Po každém zápase bude určen nejlepší hráč každého týmu v daném zápase. Po turnaji obdrží všechny
týmy upomínkové předměty (poháry, diplomy, medaile). Budou vyhodnoceni nejlepší hráči jednotlivých