Katalog náhradních dílů pro skůtr SHUPA SWA125

Komentáře

Transkript

Katalog náhradních dílů pro skůtr SHUPA SWA125
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
Strana ks/mtc
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Seznam skupin dílů
název dílu
Part description
125 SWA
Číslo dílu
Part number
Úvod a seznam skupin dílů
Ventilátor, Kryty motoru
Válec s hlavou , Rozvod
Válec, Rozvod
Motorová skříň - Pravé víko
Motorová skříň pravá
Motorová skříň 1
Motorová skříň 2
Motorová skříň, Víko levé
Klikový mechanismus
Převody , Variátor
Mazání motoru
Elektrický starter
Generátor a el.příslušenství
Karburátor s příslušenstvím
Filtr sání
Světlomet
Rychloměr, Kabely
Páčky, Bowdeny, Zrcátka
Ovládání přední brzdy
Řidítka , Kryt Řidítek
Přední kryt , Vnitřní box
Blatník přední
Nosník a sloupek přední vidlice
Přední vidlice
Třmen přední brzdy
Přední kolo
Zadní kolo
Sedlo
Podlaha, Spodní kryty
Nádrž s příslušenstvím
Baterie
Podsedlová schránka, nářadí
Podsedlové kryty, nosič
Podlahové panely
Výfuk
Hlavní a pohotovostní stojánek
Tlumič pérování zadní
Přední krytky
Zadní světla s blatníkem
Kabelový svazek
Rám s příslušenstvím
1
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Ventilátor, Kryty motoru
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
4
1
1
1
1
1
Šroub 4.8x16
Držák hadice
Kruhový držák
Pryžová krytka
Kryt motoru horní
Kryt motoru dolní
SCREW, TAPPING4.8x16
CLAMPER, BREATHER TUBE
CLIP,HIGH TENSION CORD
RUBBER PLUG
SHROUD, UPPER
SHROUD, LOWER
514801624
C01013005
C01002003
C01003004
C01004005
C01005006
A05016002
C01008009
C01100002
C01020003
C01009000
C01101003
C01010002
C01102004
C01103005
3
1
1
1
4
1
1
1
1
Šroub podlož. M6x25
BOLT, FLANGE 6x25
Držák odtokové hadice karb.
CLAMPER, CARB DRAIN TUBE
Víko ventilátoru kompl.
Rotor ventilátoru
Šroub podlož. M6x18
Pryžová krytka
Držák start. kabelu
Víko ventilátoru
Koleno chlazení karburátoru
COVER COMP., FAN
FAN
BOLT, FLANGE 6x18
RUBBER PLUG
CLAMPER, STARTER CABLE
COVER, FAN
DUCT, CARBURETOR COOLING
Fan , Engine Covers
2
1M1
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č. poz. ks/mtc
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
4
1
1
1
4
4
4
2
2
2
2
2
1
2
1
1
1
2
2
4
1
2
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
1
3
1
1
1
1
1
Válec s hlavou , Rozvod
název dílu
Part description
Šroub podlož. M6x25
Víko hlavy
Těsnění víka hlavy
Držák vačky kompl.
Matice podlož. M8
Podložka 8
Klínek ventilu
Opěrka ventil. pružin
Ventilová pružina vnitřní
Ventilová pružina vnější
Podložka vent. pružin
Těsnění dříku ventilu
Vodítko výfuk. ventilu
"O" kroužek 9x1.6
Hlava válce
Ventil sací
Ventil výfukový
Svorník M6x32
Šroub podlož. M6x100
Centráž
Těsnění pod hlavu
Svorník M6x65
Těsnění kolena karb.
Izolační podložka sání
Sací koleno kompl.
Stah. páska kolena
Sací koleno
Šroub M4x25
Matice podlož. M6
"O" kroužek 27x2.0
BOLT,FLANGE 6x25
COVER, CYLINDER HEAD
GASKET, CYLIND. HEAD COV.
HOLDER COMP CAMSHAFT
NUT, FLANGE 8
WASHER 8
COTTER, VALVE
RETAINER, VALVE SPRING
SPRING, VALVE INNER
SPRING, VALVE OUTER
WASHER, VALVE SPR. OUT.
SEAL, VALVE STEM
GUIDE, EX. VALVE
O-RING 9x1.6
HEAD, CYLINDER
VALVE, IN
VALVE, EX
BOLT, STUD 6x32
BOLT, FLANGE 6x100
PIN, DOWEL
GASKET, CYLINDER HEAD
BOLT, STUD 6X65
Zapal. svíčka TORCH A7RC
Vačkový hřídel kompl.
Odvzdušňovací hadička
Čep sacích vahadel
Čep výfukových vahadel
Držák vačky
Vahadlo
Seřiz. šroub ventilu
Pojist. matice
Zajišťovací plech
Šroub 4,2x6.5-H.F
Deska
Hlava válce kompl.
Vodítko sacího. ventilu
Sedlo výf. ventilu
Sedlo sacího ventilu
GASKET, CARBURETOR INSUL.
INSULATOR, CARBURETOR
PIPE, COMP. IN
BAND, INSULATOR
PIPE ASSY., IN
SCREW 4x25
NUT, FLANGE 6
O-RING 27x2,0
PLUG, SPARK TORCH A7RC
CAMSHAFT COMP.
TUBE ASSY., BREATHER
SHAFT, IN. ROCKER ARM
SHAFT, EX. ROCKER ARM
HOLDER, CAMSHAFT
ARM, VALVE ROCKER
SCREW, VALVE CLEAR. ADJU.
NUT, VALVE CLEAR. ADJUST.
PLATE ASSY., STOPPER
SCREW, TAPPING 4.2x6.5-H.F
PLATE
HEAD COMP., CYLINDER
GUIDE, IN VALVE
SEAT, EX. VALVE
SEAT, IN. VALVE
Cylinder Head , Cam Gear
125 SWA
Číslo dílu
Part number
A05016002
C02021005
C02001003
C02100003
C02012005
C02003005
C02301006
C02302007
C02303008
C02304009
C02306001
C02330008
C02325002
C02323000
C02326003
C02307002
C02308003
C02005007
C02006008
A04004008
C02007009
C02008000
C02009001
C02010003
C02400006
C02430009
C02420008
540402521
C02011004
C02423001
C02040006
C02200004
C02030005
C02105008
C02104007
C02103006
C02106009
C02102005
C02101004
C02120005
684200624
C02023007
C02300005
C02324001
C02322009
C02321008
3
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č. poz. ks/mtc
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
2
1
1
1
1
Válec, Rozvod
název dílu
Part description
Válec kompl.
Rozvodový řetěz
Vedení rozv. řetězu
Svorník napínáku
"O"kroužek 15.2x1.5
Napínák řetězu
Těsnění pod válec
Centráž válce
Těsnění napínáku
Těleso napínáku
Šroub podlož. M6x22
Šroub M6x6
"O"kroužek 9.5x1.5
Šroub podlož. M6x12
Těsnící podložka 6
CYLINDER ASSY.,
CHAIN, CAM
GUIDE ASSY., CAM CHAIN
PIVOT, CAM CHAIN TENSIONED
O-RING 15.2x1.5
TENSIONED, CAM CHAIN
GASKET, CYLINDER
PIN, DOWEL
GASKET, CYLINDER
LIFTER ASSY., TENSIONED
BOLT, FLANGE 6x22
SCREW, PAN 6x6
O-RING 9.5x1.5
BOLT, FLANGE 6x12
FLANGE GASKET 6
Cylinder, Cam Gear
125 SWA
Číslo dílu
Part number
C03020005
C03040007
C03050008
C03008001
C03009002
C03030006
C03007000
A04004008
C03001004
C03100004
C03002005
C03003006
C03004007
?
?
4
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Motorová skříň - Pravé víko
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
4
1
2
1
Měrka oleje kompl.
Měrka oleje
"O" kroužek 18x3
Šroub podlož. M6x35
Víko skříně pravé
GAUDE ASSY., OIL LEVEL
GAUDE, OIL LEVEL
O-RING 18x3
BOLT, FLANGE 6x35
COVER, R. CRANKC. ASSY.,
GASKET, R. CRANKC. COVER
OIL SEAL 20x30x5
PIN, DOWEL
SCREEN, OIL FILTER
SPRING, OIL FILTER SCREEN
CAP ASSY.,
O-RING 30x3
CAP
BOLT, FLANGE 6x28
BOLT, FLANGE 6x95
BOLT, FLANGE 6x100
BOLT, FLANGE 6x110
CLAMPER, A.C.GENER. CORD
C04020006
C04021007
C04022008
C06306005
C04001005
C04002006
C04050009
C04004008
C04040008
C04005009
C04030007
C04032009
C04031008
A06012009
C04007001
C02006008
C04008002
C04010005
Těsnění pravého víka skříně
Gufero 20x30x5
Vodící čep
Sítko olej. filtru
Pružina sítka
Zátka kompl.
"O" kroužek 30x3
Zátka
Šroub podlož. M6x28
Šroub podlož. M6x95
Šroub podlož. M6x100
Šroub podlož. M6x110
Držák kabelu generátoru
Crankcase , Right Cover
5
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č. poz. ks/mtc
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
1
3
1
3
3
3
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
2
1
2
Motorová skříň pravá
název dílu
Volnoběžka s pohonem kompl.
Šroub M6x12
Vnější část volnoběžky
Váleček
Pružina
Víčko
Vnější buben volnoběžky
Čep 5x6
Volnoběžka kompl.
Jehlové ložisko K 32x28x17
Hnací kolo startování
Mezikolo startování
Hřídel mezikola
Silentblok motoru
Šroub podlož. M6x50
Skříň kompl. pravá
Svorník M8 x 187.5
Těsnění skříně
Vodící čep
Part description
GEAR COMMP., STARTING CL.
BOLT, HEXAG. SOCKET 6x12
OUTER COMP, STARTING CL.
ROLLER
SPRING
CAP
BEARER, STARTING CLUTCH
PIN 5x6
CLUTCH ASSY., STARTING
BEARING, NEEDLE K 32x28x17
GEAR ASSY., START. CLUTCH
GEAR, STARTER REDUCTION
SHAFT, START. REDUK. GEAR
BUSH, EDGING HANDER RUB.
BOLT, FLANGE 6x50
CRANKCASE ASSY., R.
BOLT, STUD 8x187.5
GASKET, CRANKCASE
PIN, DOWEL
Crankcase right
125 SWA
Číslo dílu
Part number
C05100006
C05126004
C05121009
C05122000
C05124002
C05123001
C05125003
C05127005
C05120008
C05140000
C05130009
C05002007
C05001006
C05030008
C05003008
C05020007
C05004009
C05006001
C04004008
6
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č. poz. ks/mtc
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
1
1
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
4
1
1
1
1
1
1
3
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
1
Motorová skříň
název dílu
Part description
Startovací páka
Šrob 6HR M6x25
Brzdová čelist
Pružina brzd. čelisti
Pružina brzd. páky
Brzdový klíč
"O" kroužek 11.3 x 1.3
Brzdová páka
Šroub podlož. M6 x 32
Kryt brzd. páky
Víčko krytu brzd. páky
Odvětrávací hadice
Pouzdro
Čep brzdy
"O" kroužek 7.5 x 1.5
Matice podlož. M8
Ložisko 6004 2RS
Gufero 27x42x7
Vodící čep
Ložisko 6203
Ložisko 6202
Těsnění víka převodů
Ložisko 6204
Ložisko 6301
Ložisko 6002
Silentblok motoru
Gufero 20x30x5
Kolo starteru
Výpustný šroub
Těsnící podložka
Skříň kompl. levá
Svorník M8x195.5
Mezikolo startování kompl.
Podložka
Mezikolo
Pojistná pružina startování
Záběrová pružina
Hřídel mezikola
Čep A3x8
Podložka
Pouzdro
Šroub podlož. 6x12
Záchyt vratné pružiny
Vratná pružina
Startovací hřídel
Pouzdro
Víko vnitřní smont.
Šroub podlož. 8x12
Těsnící podložka
Gufero 20x32x6
ARM COMP., KICK STARTER
BOLT, HEX M6 x 25
SHOE ASSY.,PR. BRAKE
SPRING, BRAKE SHOE
SPRING, BRAKE ARM
CAM, RR. BRAKE
O-RING 11.3x1.3
ARM ASSY.,RR.. BRAKE
BOLT, FLANGE 6x32
GUARD, RR. BRAKE ARM
COVER, RR. BRAKE ARM
TUBE, BREATHER
BUSH, RR.CUSH. UNDER RUBB
PIN, BRAKE SHOE ANCHOR
O-RING 7.5x1.5
NUT, FLANGE 8
BEARING, RADIAL BALL 6004
OIL SEAL 27x42x7
PIN, DOWEL
BEARING, RADIAL BALL 6203
BEARING, RADIAL BALL 6202
GASKET, TRANSMISS. COW.
BEARING, RADIAL BALL 6204
BEARING, RADIAL BALL 6301
BEARING, RADIAL BALL 6002
BUSH, ENGINE HANG. RUBBER
OIL SEAL 20x30x5
GEAR, KICK DRIVEN
BOLTDRAIN PLUG
WASHER, DRAIN PLUG
CRANKCASE ASSY., L.
BOLT, STUD 8x195.5
GEAR COMP., STARTER IMDLE
WASHER
GEAR ASSY., STARTER IDLE
SPRINNG, START. GEAR FRIC.
SPRING, STARTER IDLE
SHAFT, STARTER IDLE
PIN A3x8
WASHER
BUSH
BOLT, FLANGE 6x12
PLATE, KICK RETURN STOPPER
SPRING, KICK STARTER
SPINDLE ASSY., KICK START.
BUSH
COVER, MISSION ASSY.,
BOLT, FLANGE 8x12
WASHER, SEALING
OIL SEAL 20x32x6
Crankcase
125 SWA
Číslo dílu
Part number
C06400000
410602221
C06050001A
C06011008
C06016003
C06013000
C06012009
C06040000
C06010007
C06014001
C06015002
C06020008
C06130000
C06102009
C06105002
740821000
316004040
C06106003
C04004008
316203000
316202000
C06002008
316204100
316301000
316002000
C05030008
C04050009
C06001007
C06103000
A05011007
C06120009A
C06101008
C06200008
C06201009
C06220000
C06202000
C06203001
C06204002
920300810
C06003009
C06007003
A05015001
C06005001
C06006002
C06030009
C06004000
C06301000
C06310000
C06302001
C06303002
7
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
Motorová skříň
125 SWA
č.
poz.
ks/mt
c
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
1
3
3
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
Hnací hřídel
Šroub podlož. M6x28
Šroub podlož. M6x35
Matice podlož. M12
Podložka 12
Kolo hlavního převodu
Hlavní převod smont.
Pojist. kroužek vnější 20
Hlavní hřídel
Střední kolo pohonu
Podložka 16
Matice
Šroub podlož. M6x16
SHAFT, DRIVE
BOLT, FLANGE 6x28
BOLT, FLANGE 6x35
NUT, FLANGE 12
WASHER 12
GEAR, FINAL
GEAR, ASSY., FINAL
CIRCLIP, EXTERNAL 20
SHAFT, FINAL
GEAR, CENTER
WASHER 16
NUT
BOLT, FLANGE M6x16
C06304003
A06012009
C06306005
C06308007
C06307006
C06309008
C06320001
832040000
C06321002
C06330002
C06311001
C06312002
C06008004
Crankcase
8
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č. poz. ks/mtc
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
1
1
1
4
1
6
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
Motorová skříň, Víko levé
název dílu
Part description
Víko motoru levé
Těsnění levého víka
Deska levého víka
Šroub 4.2x6.5-HF
Držák plyn. bowdenu
Šroub 6HR podlož. M6x40
Držák hadičky
Držák brzdového bowdenu
Šroub 6HR podlož. M6x65
Plech. kryt
Šroub 6HR podlož. M6x12
Víčko odvětrání
Filtr odvětrání
Kroužek
Manžeta
Stahovací páska
Odvzdušnění víka kompl.
COVER, L.
GASKET, L. COVER
PLATE, L. COVER
SCREW, TAPPING 4.2x6.5-H.F
CLAMPER, THROTTLE CABLE
BOLT, FLANGE 6x40
CLAMBER, BREATH. DRAIN T.
CLAMBER, BRAKE CABLE
BOLT, FLANGE 6x65
PLATE
BOLT, FLANGE 6x12
AIRING COVER
AIRING FILTER
RING
COUPLING
STEEL BAND
COVER AIRING COMPL.
Crankcase, Left cover
125 SWA
Číslo dílu
Part number
C07001008A
C07002009
C07003000
684200642
C07004001
A03013007
C07005002
C07007004
C07008005
C07006003
A05015001
9
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č. poz. ks/mtc
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
1
1
1
1
1
2
1
2
2
1
1
2
Klikový mechanismus
125 SWA
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
Horní pístní kroužek
Střední pístní kroužek
Spodní pístní kroužek
Píst
Pístní čep
Pojistný kroužek pístního čepu
Klik. mechanismus kompl.
Podložka 12
Matice 6HR podlož. M12
Pojistná matice M22x1-levá
Podložka
Pero 4.5x14x25
RING, PISTON FIRST
RING, PISTON SECOND
RING, PISTON THIRD
PISTON
PIN, PISTON
CLIP, PISTON PIN
CRANKSHAFT COMP.
WASHER 12
NUT, FLANGE 12
NUT, LOCK 22x1 (LEFT)
WASHER
KEY, WOODRUFF 4.5x14x25
C08001009
C08002000
C08020000
C08003001
C08005003
A07004001
C08100009
C06307006
C08009007
C08006004
C08007005
C08008006
Crankshaft
10
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Převody , Variátor
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
3
1
6
2
1
1
1
1
1
1
2
1
1
2
1
1
1
1
1
3
3
3
1
3
3
3
1
1
1
1
1
1
Článek
Nosič článků
Váleček
Pojistný kroužek
Řemenice hnací
Pouzdro
Hřídel pouzdra
Víko pohonu s lopatkami
Pohon variátoru kompl.
Řemen variátoru 835X20X30
Gufero 34x41x4
Hnací řemenice kompl.
Hnaná řemenice kompl.
"O" kroužek 39X2
Těsnící pouzdro
Pružina hnané části
Pouzdro pružiny
Matice spec.
Unašeč
Tlumící pryž. pouzdro
Pružina spojky
Třecí čelisti spojky
Vrchní deska
Pojistný kroužek 6
Čep válcového vedení
Váleček vedení
Hnaná řemenice kompl.L
Kuličkové ložisko 61902
Pojistný kroužek 28
Jehlové ložisko HK 20-29-18 RS
Hnaná část variátoru kompl.
Vnější buben spojky
PIECE, RAMP
PLATE, RAMP
ROLLER, SET WEIGHT
CLIP
FACE, MOVABLE DRIVE
COLLAR
COLLAR, SHAFT
FACE, DRIVE
FACE COMP., DRIVE
BELT, DRIVE 835X20X30
SEAL, OIL 34x41x4
FACE ASSY., MOVAB. DRIVEN
FACE ASSY., MOVAB. DRIVE
O-RING 39X2
COLLAR, SEAL
SPRING, DRIVEN FACE
COLLAR, SPRING
NUT, SPECIAL
PLATE ASSY., DRIVE
RUBBER, CLUTCH DAMPER
SPRING, CLUTCH
WEIGHT SET CLUTCH
PLATE, CLUTCH SIDE
CIRCLIP 6
PIN, ROLLER GUIDE
ROLLER, GUIDE
FACE COMP., DRIVEN
BEARING, BALL RADIAL 61902
CIRCLIP 28
BEARING, NEEDLE HK20291RS
PULLEY COMP., DRIVER
OUTER CLUTCH
C09102002
C09101001
C09130003
C09121003
C09122004
C09123005
C09103003
C09104004
C09100000
C09001000A
C09209000
C09240005
C09120002
C09206007
C09205006
C09204005
C09203004
C09201002
C09220003
C09202003
C09210002
C09230004
C09211003
800640000
C09207008
C09208009
C09250006
31E902030
812840000
C09212004
C09200001
C09260007
Transmissions , Variator
11
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č. poz. ks/mtc
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
2
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
Mazání motoru
125 SWA
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
Šroub 6HR podlož. M6x12
Víčko čerpadla
Hnací řetěz olej. čerp.
Matice podlož.
Oz. kolo čerpadla
Šroub 6HR podlož. M6x25
Hřídel olej. čerp.
Těleso olej. čerp.
Čep 4x6.5
Vnější rotor čerpadla
Vnitřní rotor čerpadla
Boční deska čerpadla
Šroub 3x10
Olej. čerpadlo kompl.
BOLT, FLANGE 6x12
SEPARATOR, OIL
CHAIN, OIL PUMP
NUT, FLANGE
SPROCKET, OIL PUMP DRIVEN
BOLT, FLANGE 6x25
SHAFT, OIL PUMP
BODY, OIL PUMP
PIN, DOWEL 4x6.5
ROTOR, OIL PUMP OUTER
ROTOR, OIL PUMP INNER
PLATE, OIL PUMP
SCREW, PAN 3x10
PUMP ASSY., OIL
A05015001
C10001002
C10020003
C02011004
C10002003
A05016002
C10101003
C10102004
C10106008
C10103005
C10104006
C10105007
540301021
C10100002
Engine Oil Pump
12
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č. poz. ks/mtc
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
1
1
1
1
Elektrický starter
125 SWA
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
Strater kompl.
Kabel starteru
"O" kroužek 24.4x3.1
Těleso starteru
MOTOR COMP., STARTER
CABLE, STARTER MOTOR
O-RING 24.4x3.1
MOTOR, STARTER
C11000002
C11003005
C11002004
C11100003
Electric Starter
13
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č. poz. ks/mtc
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
2
1
1
1
2
1
1
1
1
1
Generátor a el.příslušenství
125 SWA
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
Šroub M5x12
Generátor kompl.
Rotor
Stator
Šroub 6HR podlož. M6x20
Odporový článek
CDI jednotka
Spínací relé starteru
Regulátor
Zapalovací cívka
BOLT5x12
GENERATOR ASSY.,
FLYWHEEL ASSY.,
STATOR ASSY.,
BOLT, FLANGE 6x20
ELECTRIC RESISTANCE
C.D.I.
RELAY, STARTER
RECTIFIER, REGULATOR
COIL, ING
C12101005
C12100004
C12130007
C12120006
A06011008
C12600009
C12200005
C12500008
C12400007
C12300006
Generator and Electric Equipments
14
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č. poz. ks/mtc
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
1
4
1
1
1
Karburátor s příslušenstvím
125 SWA
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
Karburátor kompl.
Drátěná sponka
Hadice plastová A
Hrdlo třícestné
Hadice plastová B
CARBURETOR COMP.
CLIP, TUBE
TUBE, PLASTIC A
PIPE-THREE-WAY
TUBE, PLASTIC B
C13200006
C13003007
C13001005
C13002006
C13004008
Carburettor with accessory
15
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Filtr sání
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
1
1
Víko tlumiče sání
Základna tlumiče sání
COVER INTAKE CHAMBER
BODY INTAKE CHAMBER
C14000005
A06012009
1
1
7
1
1
1
1
3
Vzduchový filtr
Vnější filtrační pásek
Šroub tlumiče sání
AIR FILTER
OUTER FILTER STRIP
Screw
Filtr sání kompl.
CHAMBER ASSY,INTAKE
Manžeta sání
Stahovací páska B 54.5
Stahovací páska A 86.5
COUPLING INTAKE
BAND B 54.5 INTAKE COUPLING
Šroub 6HR podlož. M6x16
BOLT, FLANGE 6x16
BAND A 86.5 INTAKE COUPLING
Air Cleaner
F1100-I05
F1101-I05
F1201-I05
F1202-I05
GB5787-86
16
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Světlomet
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
1
2
1
1
2
2
2
2
4
2
2
Světlomet kompl.
Pryžové víčko
Světlomet samost.
Kabel. svazek světlometu
Objímka poziční žárovky
Pryžová spojka
Žárovka světlometu
Žárovka poz. světla 12V 4W
Šroub podlož. M6x22
Vložka
Šroub podlož. M6x12
HEADLIGHT ASS'Y
COVER, RUBBER
UNIT, HEADLIGHT
WIRING, HEAD LIGHT
SOCKET, POSITION LIGHT
RUBBER, JOINT
BULP, HEADLIGHT
BULP, MARKER, LIGHT 12V 4W
BOLT, FLANGE, M6x22
COLLAR HD/LT HOUSING
BOLT, WASHER, M6x12
L1100-I05
L1101-I05
L1102-I05
L1103-I05
L1104-I05
L1105-I05
L1106-I05
L1107-I05
GB818-85
L1108-I05
GB818-85
Světlomet tlum.
Světlomet dálk.
Head Light
17
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Rychloměr, Kabely
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
2
3
1
1
1
1
1
1
3
1
1
1
3
Žárovka 12V 3.4W
Žárovka 12V 1.7W
Rychloměr kompl.
Přístroje rychloměru
Skříň rychloměru
Sklo rychloměru
Rámeček
Svazek přístrojů kompl.
Šroub podlož. 3x22
Přerušovač blikačů
Náhon tachometru
Šroub spec. M5x12
Šroub M6x16
BULP, WEDGE BASE 12V3.4W
BULP, WEDGE BASE 12V1.7W
SPEEDOMETER ASS'Y
SPEEDOMETER COMP
CASE ASS'Y
LENS
PLATE COMP, REFLECTION
SOCKET COMP.
SCREW, WASHER, 3x22
RELAY COMP, WINKER
CABLE COMP,SPEEDOMETER
SCREW,SPEC. WASHER M5x12
SCREW, TAPPING,M6X16
M1107-I05
M1108-I05
M1100-I05
M1101-I05
M1102-I05
M1103-I05
M1104-I05
M1105-I05
GB845-85
L7100-I05
M1106-I05
GB845-85
GB845-85
Speedometer, Cables
18
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Páčky, Bowdeny, Zrcátka
ks/mtc
název dílu
Part description
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Bowden plynu
Spínač světel
Spínač starteru
Přepínač
Spínač houkačky
Spínač výstraž. světel
Spínač blikačů
Brzdová spínač
Bowden zadní brzdy
Držák bowdenu zad. brzdy
Plynová rukojeť kompl.
Těleso ovládání plynu kompl.
Levá rukojeť
Těleso ovládání plynu spodní
Těleso ovládání plynu horní
Ovládaní zad. brzdy kompl.
Držák páčky zad. brzdy
Objímka držáku páčky
Páčka levá
Zrcátko pravé
Zrcátko levé
Šroub páčky
Šroub podlož. M6x20
Šroub M5x28
Matice M5
CABLE COMP, THROTTLE
SWITCH ASS'Y LIGHTING
SWITCH ASS'Y STARTER
SWITCH ASS'Y DIMMER
SWITCH ASS'Y HORN
SWITCH ASS'Y HAZARD
SWITCH ASS'Y WINKER
SWISTCH ASS'Y RR, STOP
CABLE COMP, RR, BRAKE
CLAMP, RR, BRAKE CABLE
GRIP COMP, THROTTLE
HOUSING, THROTTLE
GRIP, L, HANDLE
HOUSING, UNDER THROTTLE
HOUSING, UPPER THROTTLE
BRACKET ASS'Y., L, HANDLE
BRACKET, HANDLE
BAND, HANDLE BRACKET
LEVER, L, HANDLE
MIRROR, R, BACK
MIRROR, L, BACK
SCREW, HANDLE LEVER PIVOT
BOLT, WASHER M6x20
SCREW, PAN M5x28
NUT, HEX. M5
Handle Lever, Switch, Mirrors
125 SWA
Číslo dílu
Part number
D9500-I05
P2002-I05
P2001-I05
P1001-I05
P1002-I05
O2003-I05
P1003-I05
P3100-I05
P9200-I05
D5100-I05
D4000-I05
D5200-I05
D4001-I05
D4002-I05
D2200-I05
D2201-I05
D2002-I05
D2203-I05
S2300-I05
S2200-I05
D2204-I05
GB5789-86
GB818-85
GB6170-86
19
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Ovládání přední brzdy
ks/mtc
název dílu
Part description
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
4
1
2
1
1
2
Spínač brzd. světla
Přední brzdová hadice
Brzdový válec kompl.
Pístek
Kryt
Víčko nádobky
Objímka brzd. válce
Membrána nádobky
Deska membrány
Pístek kompl.
Páčka přední brzdy
Držák brzdové hadice
Šroub podlož. M6x12
Šroub brzdové páčky
Průtočný šroub M10x22
Těsnění šroubu
Vnitřní pojist. kroužek 18
Šroub M4x12
Šroub podlož. M4x12
Matice podlož. M6
Šroub podlož. M6x22
SWITCH ASS'Y, FR, STOP
HOSE ASS'Y.,FR, BRAKE
CYLINDER ASS'Y.,FR,MASTER
BOOT COMP
PROTECTOR
CAP, OIL,CUP
HOLDER, MASTER CYLINDER
DIAPHRAGM
PLATE, DIAPHRAGM
CYLINDER SET, MASTER
LEVER, R, STEERING HANDLE
CLIP, A BRAKE HOSE
BOLT, FLANGE, M6x12
BOLT,HANDLE LEVEL
BOLT,OIL M10x22
WASHER, OIL, BOLT
CIRCLIP, INTERNAL, 18mm
SCREW, PLAT M4x12
SCREW,WASHER, M4x12
NUT, FLANGE, M6
BOLT FLANGE M6x22
Front Master Cylinder
125 SWA
Číslo dílu
Part number
P3200-I05
J1203-I05
J1204-I05
J1205-I05
J1206-I05
J1207-I05
J1208-I05
J1209-I05
J1210-I05
J1211-I05
J1212-I05
J1301-I05
J213-I05
J1214-I05
J1215-I05
J1216-I05
GB819-85
GB818-85
GB6170-86
GB5789-86
20
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
3
3
3
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Řidítka , Kryt Řidítek
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
3
1
3
2
1
1
Řidítka
Kryt zadní kompl.
Kryt přední barevný-bílá
červená
modrá
stříbrná
černá
Kryt zadní
Kryt nádobky
Kontrolní průzor
Boční krytka pravá
Boční krytka levá
Nálepka s pokyny
Matice M10
Těsnící šroub
Šroub podlož. M5x24
Šroub M5x12
Šroub M4x15
Podložka šroubu řidítek
Šroub řidítek M10x50
HANDLE COMP., STEERING
COVER ASS'Y.,HANDLE RR
COVER FR, HANDLE
D1100-I05
C7230-I05
C7101-I05
COVER, RR,HANDLE
LID,BRAKE FLUID MAINTANCE
C7201-I05
C7102-I05
C7221-I05
C7203-I05
C7202-I05
Q2004-I05
GB6170-86
D1101-I05
GB818-85
GB845-85
GB845-85
D1201-I05
GB5789-86
WINDOW, BRAKE FLUID CHECK
COVER, FR,HANDLE R.SIDE
COVER,FR,HANDLE L. SIDE
MARK,DRIVE CAUTION
NUT, U, M10
RUBBER, SCREW
SCREW, WASHER, M5x24
SCREW,TAPPING, M5x12
SCREW, TAPPING, M4x15
COLLAR, HANDLE SET
BOLT,FLANGE M10x50
Handle, Handle Cover
21
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
3
4
5
5
5
5
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Přední kryt , Vnitřní box
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
4
1
2
10
4
6
Kryt horní přední kompl. bar.-bílá
COVER ASS'Y., FR (Coloured)
C7104-I05
COVER, FR, (Coloured)
C7104.1-I05
GRILL, FR, COVER R.
GRILL, FR, COVER L.
COVER ASS'Y., FR, SIDE (Coloured)
C7205-I05
C7204-I05
C7105-I05
SPRING, LOCK KEY SETTING
KEY, INNER BOX LOCK
BOX ASS'Y., INNER
BOX, INNER
CAP, NUMBERING
LID ASS'Y., INNER BOX
SEAL, INNER BOX
LID, INNER BOX
LABEL, GROVE BOX
MARK, FR, COVER
BOLT, FLANGE, M6x16
SCREW, UPPER SET M5x18
NUT, FLANGE CAP, M6
NUT, CLIP, M6
NUT,CLIP, 5mm
SCREW, WASHER M5x14
SCREW, TAPPING M4x16
P4301-I05
P4300-I05
C7208-I05
C7208.1-I05
C7210-I05
C7209-I05
C7209.1-I05
C7209.2-I05
Q2005-I05
Q2006-I05
GB5789-86
GB845-85
C7315-I05
C7316-I05
C4201-I05
GB845-85
GB845-85
červená
modrá
stříbrná
černá
Kryt horní přední bar.-bílá
červená
modrá
stříbrná
černá
Boční krytka černá pravá
Boční krytka černá levá
Kryt spodní přední bar.-bílá
červená
modrá
stříbrná
černá
Pružina zámku schránky
Klíč zámku schránky
Vnitřní kryt kompl.
Vnitřní kryt
Kryt VIN kódu
Víčko schránky kompl.
Těsnění víčka schránky
Víčko schránky
Nálepka s textem
Nálepka - tov. značka
Šroub podlož. M6x16
Šroub M5x18
Matice M6
Matice Clip M6
Matice Clip 5mm
Šroub M5x12
Šroub M4x16
Front Cover, Inner Box
22
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
3
3
3
3
4
4
4
4
4
5
5
5
5
5
6
7
8
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Blatník přední
125 SWA
Číslo dílu
Part number
ks/mtc
název dílu
Part description
1
7
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
6
1
Držák brzd. hadice
Rozpěrka
GROMMET, WIRE
COLLAR, FR, FENDER
Přední blatník A kompl. (barev.)-bílá
FENDER A ASS'Y., FR,(Coloured)
C4301-I05
C4302-I05
C4101-I05
FENDER B ASS'Y., FR, (Coloured)
C4102-I05
Přední blatník B (barev.)-bílá
FENDER B COMP., FR,(Coloured)
C4102.1-I05
červená
modrá
stříbrná
černá
Matice násuvná 6 mm
Šroub spec. M6x14
Šroub podlož. M6x20
NUT, CUP 6mm
SCREW, SPECIAL M6x14
BOLT, FLANGE, M6x20
C7305-I05
GB845-85
GB818-85
červená
modrá
stříbrná
černá
Přední blatník B kompl. (barev.)-bílá
červená
modrá
stříbrná
černá
Front Fender
23
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Nosník a sloupek přední vidlice
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
1
1
1
1
1
1
1
4
1
Spodní kroužek horního ložiska
Matice sloupku horní
Nosník a sloupek slis.
Vnitřní kuličkový kroužek
Horní kroužek horního ložiska
Spodní kuželíkové ložisko
Matice horního ložiska
Šroub podlož. M10x50
Těsnící kroužek
RACE, STEERING TOP BALL
NUT, STEERING STEM LOCK
STEM COMP., STEERING
BALL ASS'Y., STEER. UPPER
RACE, STEERING TOP CONE
BEARING, STEERING BOTTOM
THREAD COMP., TOP
BOLT, FLANGE M10x50
DUST SEAL, STEERING HEAD
G1501-I05
G1505-I05
G1200-I05
G1503-I05
G1502I05
GB/T297-94
G1504-I05
GB5789-86
G1506-I05
Steering Stem
24
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Přední vidlice
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
1
2
2
2
2
1
2
2
2
2
2
1
1
2
2
2
2
2
Rameno vidlice pravé kompl.
FORK ASS'Y., R, FR
SPRING, FR, CUSHION
PIPE COMP., FR, FORK
RING, BACK UP
SPRING, REBOUND
CASE COMP., R, BOTTOM
DUST SEAL
PIECE, OIL LOCK
RING, PISTON
PIPE, SEAT
SEL SET, FR, FORK
FORK ASS'Y.,L, FR
CASE COMP., L, BOTTOM
BOLT, SOCKET, M8x25
BOLT,FR, FORK
WASHER, SPECIAL, 8mm
RING, OIL, SEAL STOPPER
O-RING
G2200-I05
G2101-I05
G2102-I05
G2103-I05
G2104-I05
G2201-I05
G2105-I05
G2106-I05
G2107-I05
G2108-I05
G2109-I05
G2100-I05
G2110-I05
GB70-85
G2111-I05
G2112-I05
G2113-I05
G2114-I05
Pružina přední vidlice
Nosná trubka
Těsnící kroužek vnitřní
Pružina dorazová
Kluzák pravý
Prachovka
Pouzdro olej. dorazu
Kroužek pístu
Vntřní trubka
Těsnící sada
Rameno vidlice levé kompl.
Kluzák levý
Šroub M8x25
Šroub ramene
Podložka spec. 8mm
Dráť. pojistka těsnění
"O" kroužek
Front Fork
25
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Třmen přední brzdy
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
2
Závěs brzdiče
Odvzduš. šroub
Víčko odvzduš. šroubu
Brzdové destičky
Píst
Pružina destiček
Těsnění pístu
Čep brzdiče horní
Vedení destiček
Čep brzdiče spodní
Pouzdro čepu
Pouzdro vnitřní
Zátka horního čepu
Přední brzdič kompl.
Přední brzdič samost.
Prachovka pístu
Čep destiček
Podložka vymezovací
Pojistná podložka
Kuželová pružná podložka
Šroub podlož. M8x25
BRACKET, FR
SCREW, BREATHER
CAP, BREATHER
PAD COMP BREAK
PISTON
SPRING, PAD
DUST SEAL
PIN, SLIDE
SHIM, R
PIN, BOLT
BUSH, PIN
BUSH, BOOT PIN
DUST PLUG
CALIPER ASS'Y., FR
CALIPER ASS'Y., FR
SEAL., PISTON
PIN, HAGER
WASHER, WAVE
WASHER, TONGUED
WASHER, CONICAL SPRING
BOLT, FLANGE, M8x25
J1217-I05
J1218-I05
J1219-I05
J1220-I05
J1221-I05
J1222-I05
J1223-I05
J1224-I05
J1225-I05
J1226-I05
J1227-I05
J1228-I05
J1229-I05
J1250-I05
J1260-I05
J1231-I05
J1232-I05
J1233-I05
J1234-I05
J1235-I05
GB5789-86
Front Brake Caliper
26
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Přední kolo
ks/mtc
název dílu
Part description
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
3
1
1
1
1
2
Ventilek TR 412
Osa před. kola
Rozpěrka vnější
Přední kolo kompl.
Přední ráfek
Rozpěrka vnitřní
Kroužek náhonu
Pneu
Náhon rychloměru kompl.
Převod rychloměru
Podložka rychloměru
Brzdový kotouč
Šroub spec. podlož. M8x25
Matice osy M12
Gufero 23x37x3
Gufero 40x50x4
Kužel. šroub M5x16
Ložisko 6301D
VALVE, RIM, TR412
AXLE, FR WHEEL
COLLAR, FR, WHEEL SIDE
WHEEL ASS'Y., FR
WHEEL, FR, CASTING
COLLAR, FR, DISTANCE
RETAINER, GEAR BOX
TIRE ASS'Y., FR,
GEAR BOX ASS'Y., SPEEDM.
GEAR SPEEDOMETER
WASHER, GEAR
DISK, FR, BRAKE
BOLT. SPEC. FLANGE M8x25
NUT, FLANGE, M12
OIL SEAL 23x37x3
OIL SEAL 40x50x4
SCREW, M5-16
BEARING, BALL, 6301D
Front Wheel
125 SWA
Číslo dílu
Part number
K1203-I05
K1201-I05
K1202-I05
K1100-I05
K1101-I05
K1203-I05
K1401-I05
K1400-I05
K1402-I05
K1403-I05
J1201-I05
GB5789-86
GB6170-86
K1102-I05
K1103-I05
GB819-85
GB278-82
27
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Zadní kolo
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
1
1
1
Zadní kolo kompl.
Zadní ráfek
Ventilek TR412
WHEEL ASS´Y., RR
WHEEL, RR, CASTING
VALVE, RIM, TR412
K2100-I05
K2101-I05
K2102-I05
1
Pneumatika
TIRE ASS´Y., FR,
K3200-I05
1
1
Matice M14
Podložka 26x14x2.8
NUT, M14mm
WASHER, 26x14x2.8
GB6177-86
J2208-I05
Rear Wheel
28
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Sedlo
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
1
1
1
1
1
1
1
3
Zajišťovací pružina
Sedlo
Čep sedla
Západka sedla
Zámek sedla
Ovládací bowden sedla
Záchyt bowdenu
Šroub podlož. M6x12
SPRING, LOCK KEY SETTING
SEAT ASS´Y., DOUBLE
PIN, SEAT HINGE
CATCH COMP., SEAT
KEY, SEAT LOCK
CABLE, SEAT LOCK
STAY, SEAT LOCK CABLE
BOLT, FLANGE, M6x12
P4404-I05
C6100-I05
P4405-I05
P4401-I05
P4400-I05
P4402-I05
P4403-I05
GB5789-86
Seat
29
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
3
3
3
3
4
4
4
4
4
5
5
5
5
5
6
6
6
6
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Podlaha, Spodní kryty
125 SWA
Číslo dílu
Part number
ks/mtc
název dílu
Part description
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
4
2
2
2
6
4
4
Výztužná boční lišta pravá
Výztužná boční lišta levá
BASE COMP., R, FLOOR
BASE COMP., L, FLOOR
Kryt spodní pravý komp.(barev.)-bílá
COV. ASS´Y., R, FL. SIDE(Colour.)
C9002-I05
C9003-I05
C7107-I05
COV. ASS´Y., L, FL.S.(Coloured)
C7106-I05
COV, R, FL. S.(Coloured)
C7107.1-I05
COV, L, FL. S.(Coloured)
C7106.1-I05
COVER, UNDER
STEP, R, PILLION
STEP, L, PILLION
MAT, FLOOR
SCREW, SPECIAL M6x12
NUT, CLIP 5MM
BOLT, WASHER, M6x20
BOLT, WASHER, M6x28
SCREW. WASHER, M5x14
SCREW, TAPPING M5x16
BOLT, FLANGE, M6x10
C7213-I05
C7220-I05
C7219-I05
C2700-I05
GB5789-86
C7311-I05
GB818-85
GB818-85
GB845-85
GB845-85
GB818-85
červená
modrá
stříbrná
černá
Kryt spodní levý komp.(barev.)-bílá
červená
modrá
stříbrná
černá
Kryt spodní pravý (bar.)-bílá
červená
modrá
stříbrná
černá
Kryt spodní levý (barev.)-bílá
červená
modrá
stříbrná
černá
Kryt spodní
Stupačka pravá
Stupačka levá
Podlážka
Šroub M6x12
Matice nasouvací 5mm
Šroub podlož. M6x20
Šroub podlož. M6x35
Vrut M5x14
Vrut M5x14
Šroub M6x10
Floor Side Cover, Under Cover
30
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Nádrž s příslušenstvím
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
2
1
1
1
10
3
Čistič paliva kompl.
Čistič paliva
Podtlakový kohout kompl.
Podtlakový kohout
Nádrž kompl.
Víčko nádrže
Pouzdro nádrže
Víčko nádrže kompl.
Těleso víčka
Podložka víčka
Těsnění víčka
Benz. hadice A kompl. 5.3x420
Benz. hadice B kompl. 5.3x150
Benz. hadice C kompl. 5.3x80
Benz. hadice D kompl. 5.3x400
Benz. hadice A 5.3x420
Benz. hadice B 5.3x150
Benz. hadice D 5.3x400
Palivoměr
Těsnění palivoměru
Benz. hadice C 5.3x80
Drátěná spojka B10
Šroub podlož. M6x16
STRAINER ASS´Y., FUEL
STRAINER COMP., FUEL
COCK SET FUEL
COCK COMP., FUEL
TANK ASS´Y., FUEL
CAP COM., UNIT SET
COLLAR, FUEL TANK
CAP ASS´Y, FUEL TANK
BODY, FUEL CAP
PLATE, FUEL CAP
PACKING, FUEL CAP
TUBE A ASS´Y., FUEL5.3x420
TUBE B ASS´Y., FUEL5.3x150
TUBE C ASS´Y., FUEL5.3x80
TUBE D ASS´Y., FUEL5.3x400
TUBE A, FUEL5.3x420
TUBE B, FUEL5.3x150
TUBE D, FUEL, 5.3x400
UNIT-FUEL
PACKING, BASE
TUBE C, FUEL, 5.3x80
CLIP B10 TUBE
BOLT, FLANGE M6x16
E3300-I05
E3301-I05
E2000-I05
E2001-I05
E1100-I05
M2002-I05
E1101-I05
E1200-I05
E1201-I05
E1202-I05
E1203-I05
E3101-I05
E3102-I05
E3103-I05
E3104-I05
E3105-I05
E3106-I05
E3107-I05
M2000-I05
M2001-I05
E2108-I05
E3201-I05
GB5789-86
Fuel Tank
31
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Baterie
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
1
1
2
Baterie kompl.
Víčko baterie
Šroub M5x16
BATTERY ASS´Y
COVER, BATTERY
SCREW, TAPPING, M5x16
N2100-I05
N2101-I05
GB818-85
Battery
32
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Podsedlová schránka, nářadí
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
1
1
1
1
1
4
1
Těsnění vedení paliva
Nálepka
Podsedlová schránka kompl.
Podsedlová schránka
Nálepka
Matice M6
Sada nářadí
RUBBER, FUEL GUIDE
LABEL, LUGGAGE BOX CAUT.
BOX ASS´Y., LUGGAGE
BOX, LUGGAGE
LABEL, FUEL CAUTION
NUT, OPEN STAY, M6
TOOL, SET
E1102-I05
Q2007-I05
C7217-I05
C7231-I05
Q2008-I05
GB923-88
S2100-I05
Luggage Box, Tools
33
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
7
7
7
7
8
9
10
10
10
10
10
11
11
11
11
11
12
12
12
12
12
13
14
15
15
15
15
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Podsedlové kryty, nosič
ks/mtc
název dílu
Part description
1
5
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
3
5
5
8
2
4
2
2
Zadní blatník
Matice nasouvací 4mm
Destička zad. blatníku
Kryt přední kompl.
Kryt přední
Rám zad. nosiče
Kryt zad. nosiče (barev.)-bílá
červená
modrá
stříbrná
černá
Víčko seřizování motoru
MUD GUARD, RR, WHEEL
NUT, CLIP, 4mm
PLATE, SPLASH GUARD
COVER ASS´Y.,CENTER
COVER, CENTER
RR, CARRIER
Víčko seřizování motoru kompl.
Bočnice pravá (barev.)-bílá
červená
modrá
stříbrná
černá
Kryt pod nosičem (barev.)-bílá
červená
modrá
stříbrná
černá
Krytka střední (barev.)-bílá
červená
modrá
stříbrná
černá
Tlumící podložka pravá
Kryt sání pravý
Bočnice levá (barev.) -bílá
červená
modrá
stříbrná
černá
Tlumící podložka levá
Kryt sání levý
Nálepka pravá
Nálepka levá
Nálepka info
Šroub podlož. M6x16
Šroub spec. 4x14
Šroub spec. 5x12
Šroub spec. 6x10
Šroub 5x16
Šroub 5x12
Šroub podlož. M8x12
Šroub podlož. M6x12
COV., RR, CARRIER(Coloured)
COVER, PLUG MAINTENANCE
125 SWA
Číslo dílu
Part number
C5100-I05
C5102-I05
C5101-I05
C7215-I05
C7215-I05
C8000-I05
C7112-I05
COV., ASS´Y., SPARK P., M.
COVER, R, BODY(Coloured)
C7216.1-I05
C7216-I05
C7109-I05
COVER, RR, UPPER(Coloured)
C7110-I05
COVER, RR, UNDER(Coloured)
C7111-I05
MAT, R, SILENCE
GRILLE, R, BODY COVER
COVER., L, BODY(Coloured)
C7109.1-I05
C7207-I05
C7108-I05
MAT, L, SILENCE
GRILLE, L, BODY COVER
C7108.1-I05
C7206-I05
Q2009-I05
Q2010-I05
Q2011-I05
GB845-85
GB845-85
GB845-85
GB845-85
GB845-85
GB845-85
GB845-85
GB845-85
MARK, BODY COV. R(Coloured)
MARK, BODY COV. L(Coloured)
LABEL, TIRE
BOLT, WASHER 6x16
SCREW, SPECIAL, 4x14
SCREW, SPECIAL, 5x12
SCREW, SPECIAL, 6x10
SCREW, PAN, 5x16
SCREW, TAPPING, 5x12
BOLT, FLANGE, 8x12
BOLT, FLANGE, 6x12
Center Cover, Body Cover
34
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Podlahové panely
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
1
2
1
1
2
6
4
Sací koleno
Stahovací páska
Podlaha kompl.
Podlaha
Matice nasouvací 5mm
Nasouvací vložka
Šroub 5x20
DUCT, INTAKE
CLIP, DUCT
PANEL SET, FLOOR
PANEL, FLOOR
NUT, CLIP, 5mm
CLIP, BODY COVER
SCREW, TAPPING, 5x20
F1104-I05
F1105-I05
C7211-I05
C7211.1-I05
C7318-I05
GB845-85
GB845-85
Floor Panel
35
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Výfuk
ks/mtc
název dílu
1
2
2
2
2
2
1
1
Výfuk kompl.
Vložka tlumiče
Pryžový chránič
Rozpěrka
Podložka
Pryž. rozpěrka
Kryt tlumiče
Těsnění hrdla výfuku
1
125 SWA
Part description
MUFFLER ASS´Y
Číslo dílu
Part number
RUBBER, PROTECTOR
COLLAR, MUFFLER MOUNT
WASHER, MUFFLER MOUNT
RUBBER, MUFFLER MOUNT
PROTECTOR, MUFFLER
GASKET, EX, PIPE
F3100-I05
F3102-I05
F3103-I05
F3104-I05
F3105-I05
F3106-I05
F3107-I05
F3200-I05
Tlumič výfuku kompl.
MUFFLER COMP
F3101-I05
2
Matice podlož. M6
NUT, FLANGE, M6
GB6177-86
2
Šroub podlož. M8x35
BOLT, FLANGE, M8x35
GB5789-86
COLLAR, MUFFL. PROTECTOR
Exhaust Muffler
36
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Hlavní a pohotovostní stojánek
125 SWA
Číslo dílu
Part number
ks/mtc
název dílu
Part description
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
Hlavní stojánek kompl.
Hlavní stojánek
Pouzdro
Gumový doraz
Sada pružin hlav. stojánku
Pružina hlav. stojánku
Pružina hlav. stojánku vnější
Pružina hlav. stojánku vnitřní
Sada pružin pohot. stojánku
Pohotovostní stojánek
Páčka pružiny pohot.stojánku
STAND ASS´Y., MAIN
STAND COMP., MAIN
COLLAR, MAIN STAND
RUBBER, STAND STOPPER
SPRING SET, MAIN STAND
SPRING, MAIN STAND
Pružina pohot. stojánku vnější
Čep pohot. stojánku
Matice M10
Podložka 10
Pružina pohot. stojánku
SPRING, SIDE STAND OUTER
BOLT, SIDE STAND PIVOT
NUT, HEX, M10
WASHER, PLAIN, 10mm
SPRING, SIDE STAND A
C2100-I05
C2101-I05
C2201-I05
C2301-I05
C2202-I05
C2202.1-I05
C2202.2-I05
C2202.3-I05
C3201-I05
C3100-I05
C3202-I05
C3201.1-I05
C3201.2-I05
C3203-I05
GB6170-86
C7319-I05
C3201.3-I05
2
Šroub podlož. M10x35
BOLT, FLANGE M10x35
GB5789-86
Pružina pohot. stojánku vnitřní
SPRING, MAIN STAND OUTER
SPRING, MAIN STAND INNER
SPRING SET, SIDE STAND
BAR COMP., SIDE STAND
LEVER, SIDE STAND SPRING
SPRING, SIDE STAND INNER
Main Stand
37
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Tlumič pérování zadní
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
1
1
Jednotka pérování kompl.
Pružina pérování
Horní záchyt jednotky
Těleso tlumiče
Seřizovací doraz pružiny
Pouzdro
Silentblok
Pryž. doraz
Šroub M10x34
Matice M10
CUSHION ASS´Y., RR.
SPRING RR. CUSHION
METAL COMP., UPPER
DAMPER COMP., RR.
ADJUSTER, SPRING
BUSH, RUBBER
COLLAR, RUBBER BUSH
RUBBER, STOPPER
BOLT. CUSHI. UNDER M10x34
NUT, HEX. M10
G3100-I05
G3101-I05
G3102-I05
G3103-I05
G3104-I05
G3105-I05
G3106-I05
G3107-I05
GB5789-86
GB6170-86
1
1
1
1
1
2
1
Rear Cushion
38
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Přední krytky
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
1
1
1
Kryt pravý kompl.
Vnitřní část pravého krytu
Vnější část pravého krytu
WINKER ASS´Y., R, FR
BASE, R, FR, WINKER
LENS, R, FR, WINKER
L4400-I05
L4401-I05
L4402-I05
1
1
1
Kryt levý kompl.
Vnitřní část levého krytu
Vnější část levého krytu
WINKER ASS´Y., L, FR
BASE, L, FR, WINKER
LENS, L, FR, WINKER
L4100-I05
L4101-I05
L4102-I05
4
Šroub 5x16
SCREW, TAPPING, 5x16
GB845-85
Front Cover , Winker
39
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Zadní světla s blatníkem
ks/mtc
název dílu
Part description
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
2
2
4
4
1
Sklo prav. zad. blikače
Sklo lev. zad. blikače
LENS, R, RR, WINKER
LENS, L, RR, WINKER
LIGHT SET, RR, COMBINATION
LIGHT ASS´Y., RR, COMBINAT.
Zad. blatník se světly kompl.
Zadní blatník se světly
Sklo zad. světla
Přívodní kabel zad. světel
Zadní blatník
Kryt osvětlení reg. značky
Osvětlení reg. značky
Odrazka
Žárovka blikače 12V 10W
Žárov. zad. světla 12V 21/5W
Žárovka osvětl. reg. značky
Matice nasouvací 5 mm
Šroub 5x16
Šroub podlož. M6x12
Šroub 4x14
Matice 5 mm
LENS COMP., RR, COMB. LIGHT
WRING SOCKET COM.,RR, C.L.
BASE, RR COMBINATION LIGHT
COVER, LICENSE PLATE LIGHT
PACKING, LICENSE LIGHT
REFLECTOR, REFLEX
BULB, WINKER (12V 10W)
BULB, TAIL LIGHT(12V 21/5W)
BULB, LICENCE (12V 5W)
NUT, CLIP, 5mm
CLIP, BODY COVER 5x16
BOLT, WASHER, M6x12
SCREW, TAPPING, 4x16
NUT, FLANGE, 5mm
Rear Combination Light
125 SWA
Číslo dílu
Part number
L5101-I05
L5401-I05
L2100-I05
L2101-I05
L2102-I05
L2103-I05
C5100-I05
C5101-I05
C5102-I05
C5103-I05
L5102-I05
L2104-I05
C2105-I05
C2106-I05
GB845-85
GB5789-85
GB845-86
C2107-I05
40
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Kabelový svazek
125 SWA
ks/mtc
název dílu
Part description
Číslo dílu
Part number
1
Koncovka zapal. svíčky
CAP ASS´Y., NOISE SUPRESS.
N3200-I05
1
1
1
1
1
1
1
Hlavní kabelový svazek
Pojistková skříňka
Startovací kabel
Zemnící kabel baterie
Sada klíčů
Spínací skříňka
Klíč
HARNESS, WIRE
CASE, FUSE(15A)
CABLE, ST. MAG. BATTERY
CABLE, BATTERY, EARTH
KEY SET.
SWITCH ASS´Y., COMB.&LOCK
KEY, BLANK
N1100-I05
N1101-I05
N1303-I05
N1302-I05
P4100-I05
P4110-I05
P4111-I05
1
Houkačka
HORN COMP
L6100-I05
1
1
1
Šroub podlož. M5x20
Matice M6
Matice M6
BOLT, FLANGE, M5x20
NUT, HEX, M6
NUT, HEX, M6
GB5789-86
GB6170-86
GB6177-86
1
1
3
1
2
1
Podložka plochá 6
Podložka pružná 6
Šroub M6x15
Pojistka 15A
Šroub podlož. M6x20
Matice podlož. M6
WASHER, PLAIN, o 6
WASHER, SPRING, o 6
BOLT, SOCKET, M6x15
FUSE A (15A)
BOLT FLANGE M6x22
NUT, FLANGE M6
GB97.1-85
GB97.1-85
GB818-85
N1102-I05
GB818-85
GB6177-86
Wire Harness
41
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
SHUPA
č.
poz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
x
x
x
43
44
45
46
47
48
49
50
SHUPA 125 SWA - katalog náhradních dílů
Rám s příslušenstvím
ks/mtc
název dílu
Part description
1
1
1
1
1
2
2
1
2
1
2
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
Rám kompl.
Držák motoru
Držák nádrže
Závěs motoru kompl.
Závěs motoru
Pryžové pouzdro
BODY COMP., FRAME
125 SWA
Číslo dílu
Part number
STAY, HEADLIGHT
C1000-I05
C1100-I05
C1001-I05
C1120-I05
C1121-I05
C1002-I05
C1122-I05
C1123-I05
C1124-I05
C1125-I05
C1126-I05
H3100-I05
H2100-I05
H2101-I05
H3101-I05
H2102-I05
H3102-I05
H2103-I05
H3103-I05
H2104-I05
C1003-I05
PLATE COMP., ENGIN. HANGER
STAY, FUEL TANK SUPPORT
HANGER ASS´Y., ENGINE
LINK, ENGINE HANGER
RUBBER, LINK STOPPER
Pryžové pouzdro závěsu mot.
RUBBER, ENGINE HANGER LINK
Čep závěsu
Pouzdro
Čep
Pouzdro A
Stupačka pravá kompl.
Stupačka levá kompl.
Čep stupačky
Opěrka stupačky pravá
Opěrka stupačky levá
Destička stupačky pravé
Destička stupačky levé
Stupačka pravá
Stupačka levá
Držák světlometu
COLLAR, ENGINE HANGER
OILLESS METAL
COLLAR, ENGINE HANG. PIVOT
BUSH A, ENGINE HANG. RUBB.
BRA ASS´Y., R, PILLION STEP
BAR ASS´Y., L, PILLION STEP
PIN, MAIN STEP BAR JOINT
BRACKET COMP., R, PILLI. ST.
BRACKET COMP., L, PILLI. ST.
PLATE, PILLION STEP R, SIDE
PLATE, PILLION STEP L, SIDE
RUBBER COMP, M R, PILL. STEP
RUBBER COMP., L, PILLION ST.
1
1
2
4
4
2
2
4
4
Šroub podlož. M10x212
Šroub podlož. M10x200
Matice M10
Podložka
"O" kroužek 16.8x1.ž
Podložka D8
Čep 1.6 x 12
Pojistný kroužek 17
Šroub podlož. M8x12
BOLT, FLANGE, 10x212
BOLT, FLANGE, 10x200
NUT, U, M10
WASHER, THRUST
O-RING, 16.8x1.6
WASHER, PLAIN d8
PIN, SPLIT 1.6x12
CIRCLIP Ex17
BOLT, FLANGE, M8x12
C1004-I05
C1005-I05
GB6177-86
C1127-I05
C1128-I05
GB97.1-85
GB91-86
C1006-I05
GB5789-86
4
1
2
Šroub podlož. M10x35
Výrobní štítek
Nýt 3x10
BOLT, FLANGE, M10x35
MANUFACTURE DATA PLATE
RIVET, REBOUND 3x10
GB5789-86
C1007-I05
GB827-86
1
1
1
Rameno kývačky
Plexištít
kufr
swing arm holder
Windscreen
rear luggage box
Frame Body
42

Podobné dokumenty

Výroční zpráva ÚDMP za rok 2013 - Ústav dědičných metabolických

Výroční zpráva ÚDMP za rok 2013 - Ústav dědičných metabolických and 5 demonstrates the limits of Danon disease cellular and molecular diagnostics. J Inherit Metab Dis. 2013 May 29. IF(2012)=4.070, Q0,25 20. Melià MJ, Kubota A, Ortolano S, Vílchez JJ, Gámez J, T...

Více

TLAČÍTKOVÉ OVLÁDAČE Ø 22 mm • S návratem

TLAČÍTKOVÉ OVLÁDAČE Ø 22 mm • S návratem namontovat až 6 jednotek kontaktů: vždy za sebou 2 vlevo, 2 na střed a 2 vpravo; a až 3 jednotky kontaktů na jeden ovladač v ovládací skříňce. Všechny tyto ovladače se standardně dodávají s již nam...

Více

návod k obsluze

návod k obsluze NÁVOD K OBSLUZE A OVLÁDÁNÍ UŽIVATEL

Více

Katalog náhradních dílů pro Moto SHUPA MTA110

Katalog náhradních dílů pro Moto SHUPA MTA110 Nosník a sloupek přední vidlice Blatník přední Přední vidlice Ovládání přední brzdy Přední brzdič Přední kolo Zadní brzda Zadní kolo Palivová nádrž Sedlo a zadní nosič Podsedlové kryty Výfuk kompl....

Více

XPLORER/HARDORKER 250ccm/LYDA203E, 203E-1

XPLORER/HARDORKER 250ccm/LYDA203E, 203E-1 SUPER-ČTYŘKOLKY s.r.o., přímý dovozce ATV do ČR a Slovensko Žižkova 155, 411 55 Terezín, tel. 411 131 040, [email protected], www.super-ctyrkolky.cz

Více

vzorek PDF

vzorek PDF Pro SDA ve spolupráci s MD ČR, CRV MVČR a Sdružením AP zpracovala fa RTV data, s.r.o. 22.5.2012 16:36:49

Více

5481 BS

5481 BS GB/T6187.1 X0801-002-11-00 GB12-88 X0904-001-05-00 GB5789-86 X0904-001-03-00 X0804-006-10-00 X0904-001-22-00 X0904-007-00-00 GB11544-96 X0904-001-21-00

Více