Příloha č. 2 jízdní řád linky 729580 Poysdorf - Drasenhofen
Transkript
Příloha č. 2 jízdní řád linky 729580 Poysdorf - Drasenhofen
Příloha č. 2 jízdní řád linky 729580 580 Poysdorf - Drasenhofen - Mikulov - Perná - Pasohlávky Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje Informace a podněty: 5 4317 4317, www.idsjmk.cz Linka 729580: Přepravu zajišťuje: BORS Břeclav a.s.,Bratislavská 26,690 62 Břeclav (spoje 1,5,501 až 509) Linka 001001: Přepravu zajišťuje: BORS Břeclav a.s.,Bratislavská 26,690 62 Břeclav (spoje 3,7,9,203,209,213,217,219) SOBOTA + NEDĚLE (od 2. července. do 30. října) + 5. a 6. července + 28. září + 28. října SAMSTAG + SONNTAG (von 2. Juli bis 30. October) + 5. und 6. Juli + 28. September + 28. October PÁTEK (od 1. července do 31. srpna + 9. září) / FREITAG (von 1. Juli bis 31. August + 9. September) Číslo spoje: Úsek Zóna Nelze vydat 592 592 592 581 581 571 Zastávka Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz Poysbrunn, Postamt Falkenstein im Weinviertel, Ortsmitte Stützenhofen, Ort Drasenhofen, Schloss příj. Mikulov, žel.st. 1 3 5 7 9 501 203 503 505 209 507 213 509 217 219 5ha 5ha 10:37 K K K 10:45 10:55 5ha 5hg 17:37 K K K 17:45 17:55 jh 21:37 21:47 21:52 21:59 22:03 K 6+hc 6+hc 10:15 10:25 10:30 10:37 10:41 K 6+hc 6+hc 6+hc 14:15 14:25 14:30 14:37 14:41 K 6+hc 6+hc 18:15 18:25 18:30 18:37 18:41 K +hc 6hc 19:37 K K K 19:45 19:55 ji 21:37 21:47 21:52 21:59 22:03 K ± 105 Brno ± S8 Břeclav ± S8 Znojmo 571 Mikulov, žel.st. 571 Mikulov, u parku 18:10 18:01 18:00 odj. 9:00 9:03 11:00 11:03 16:00 16:03 9:06 9:10 9:12 K 9:13 9:18 11:06 11:10 11:12 K 11:13 11:18 16:06 16:10 16:12 16:15 K 16:23 ± 105 Brno 571 552 552 552 552 540 Mikulov, Brněnská (z) Bavory, rozc. (z) Dolní Dunajovice, rozc. (z) Perná Perná, Spálená hospoda hl.sil. (z) Pasohlávky, Aqualand Moravia Platí od 1.7.2016 do 10.12.2016 Gültig von 1. Juli 2016 bis 10. December 2016 20:10 20:01 20:00 K 22:12 K 10:50 12:00 12:03 K 14:50 10:53 10:57 10:59 K 11:00 11:05 12:06 12:10 12:12 12:15 K 12:23 14:53 14:57 14:59 K 15:00 15:05 K 18:50 18:50 20:00 20:03 18:53 18:57 18:59 K 19:00 19:05 20:06 20:10 20:12 20:15 K 20:23 22:23 K 22:12 22:23 9:15 K 9:23 Vysvětlivky: ± spoje navazující na linku 580 / Umsteigemöglichkeiten von der Linie 580 (z) zastávka celodenně na znamení / Bedarfhaltestelle K spoj jede po jiné trase / Kurs fährt auf einer anderen Trasse Šťastnou cestu 5 jede v pátek / Kurs fährt am Freitag Gute Fahrt mit 6 jede v sobotu / Kurs fährt am Samstag + jede v neděli a ve státem uznávané svátky / Kurs fährt am Sonntag + 6. und 7. Juli, 28. Sept., 28. Okt. ha jede od 1.7. do 26.8. / Kurs fährt am Freitag von 1. Juli bis 26. Aug. 2016 hc jede od 2.7. do 30.10. / Kurs fährt von 2. Juli bis 30. Okt. 2016 hg jede od 1.7. do 26.8., jede také 9.9. / Kurs fährt am Freitag von 1. Juli bis 26. Aug. 2016 und auch am 9. Sept. 2016 jh jede jen 9.9. / Verkehr nur am 9. Sept. 2016 ji jede jen 10.9. / Verkehr nur am 10. Sept. 2016 14:10 K 14:18 s IDS JMK IDS JMK 16:25 K 16:33 580 Pasohlávky - Perná - Mikulov - Drasenhofen - Poysdorf Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje Informace a podněty: 5 4317 4317, www.idsjmk.cz Linka 729580: Přepravu zajišťuje: BORS Břeclav a.s.,Bratislavská 26,690 62 Břeclav (spoje 2,6,8,502 až 512) Linka 001001: Přepravu zajišťuje: BORS Břeclav a.s.,Bratislavská 26,690 62 Břeclav (spoje 4,10,12,202, 212, 214,220) SOBOTA + NEDĚLE (od 2. července. do 30. října) + 5. a 6. července + 28. září + 28. října SAMSTAG + SONNTAG (von 2. Juli bis 30. October) + 5. und 6. Juli + 28. September + 28. October PÁTEK (od 1. července do 31. srpna + 9. září) / FREITAG (von 1. Juli bis 31. August + 9. September) Číslo spoje: Úsek Zóna Zastávka Nelze vydat 540 Pasohlávky, Aqualand Moravia 552 Perná, Spálená hospoda hl.sil. (z) 552 Perná 552 552 571 571 571 571 2 4 6 8 12 10 202 502 504 506 508 212 214 510 512 220 5ha 5ha M 5ha 5ha 5hg M jh M 6+hc 6+hc 6+hc 6+hc +hc 6hc ji M 16:30 K 16:38 11:30 K 11:38 14:00 K 14:08 15:15 K 15:23 16:35 K 16:43 6+hc A 16:50 16:55 K 6hc M 11:30 11:35 K 6+hc A 9:30 K 9:38 19:10 19:15 K 20:40 K 20:48 9:30 K 9:38 ± 540 Mikulov ± 570 Pavlov, Břeclav ± 570 Mikulov 9:44 Dolní Dunajovice, rozc. (z) Bavory, rozc. (z) Mikulov, Brněnská (z) Mikulov, 22.dubna Mikulov, u parku Mikulov, žel.st. 9:41 9:43 9:47 9:48 9:50 9:53 15:25 příj. odj. Mikulov, žel.st. Mikulov, u parku Drasenhofen, Schloss Stützenhofen, Ort Falkenstein im Weinviertel, Ortsmitte Poysbrunn, Postamt Herrnbaumgarten, Ortsmitte Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz ± 555 Valtice, Lednice, Podivín ± 580 Mikulov 16:44 11:44 16:44 20:54 14:09 ± S8 Břeclav ± S8 Znojmo 571 571 581 581 592 592 581 592 Platí od 1.7.2016 do 10.12.2016 Gültig von 1. Juli 2016 bis 10. December 2016 10:01 10:00 . 11:36 11:38 11:42 11:43 11:45 11:48 16:41 16:43 16:47 16:48 16:50 16:53 12:01 12:00 17:01 17:00 10:00 K 10:10 10:15 10:20 10:24 10:30 10:37 ¥ 10:37 Vysvětlivky: ± spoje navazující na linku 580 / Umsteigemöglichkeiten von der Linie 580 . přestup na navazující spoj ¥ spoje na sebe navazují bez přestupu (z) zastávka celodenně na znamení / Bedarfhaltestelle K spoj jede po jiné trase / Kurs fährt auf einer anderen Trasse A pokračuje jako linka 555 do zastávky Podivín, žel.st. / / Fährt weiter nach Valtice, Lednice und Podivín als Linie 555 M z Poysdorfu pokračuje zpět směr Mikulov / / Aus Poysdorf fährt zurück nach Mikulov 17:00 K 17:10 17:15 17:20 17:24 17:30 17:37 21:00 21:10 21:15 21:20 21:24 21:30 21:37 17:37 21:37 9:41 9:43 9:47 9:48 9:50 9:53 11:41 11:43 11:47 11:48 11:50 11:53 10:01 10:00 12:01 12:00 16:56 16:58 17:02 17:03 K K 10:00 10:05 10:15 10:20 10:25 10:29 K 10:38 K 17:05 17:15 17:20 17:25 17:29 K 17:38 10:40 17:40 19:16 19:18 19:22 19:23 19:25 19:00 19:10 19:15 19:20 19:24 19:30 19:37 21:00 21:10 21:15 21:20 21:24 21:30 21:37 19:37 21:37 Šťastnou cestu s IDS JMK 5 6 + ha hc hg jh ji 20:51 20:53 20:57 20:58 21:00 jede v pátek / Kurs fährt am Freitag Gute Fahrt mit IDS JMK jede v sobotu / Kurs fährt am Samstag jede v neděli a ve státem uznávané svátky / Kurs fährt am Sonntag + 6. und 7. Juli, 28. Sept., 28. Okt jede od 1.7. do 26.8. / Kurs fährt am Freitag von 1. Juli bis 26. Aug. 2016 jede od 2.7. do 30.10. / Kurs fährt von 2. Juli bis 30. Okt. 2016 jede od 1.7. do 26.8., jede také 9.9. / Kurs fährt am Fretag von 1. Juli bis 26. Aug. 2016 und auch am 9. Sept. 2016 jede jen 9.9. / Verkehr nur am 9. Sept. 2016 jede jen 10.9. / Verkehr nur am 10. Sept. 2016