1638710.35 KB

Komentáře

Transkript

1638710.35 KB
Pozice
1
1A
2
3
4
4A
5
5A
6A
7
8
9
10
11
11A
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31A
32
32A
33
34
36
35
37
37A
38
38A
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
Objednací číslo
163800001
163800001A
163800002
163800003
163800004
163800004A
163800005
163800005A
163800006A
120200036
120200041
120200042
163800010
163800010A
163800011
163800011A
163800012
163800013
163800014
163800015
163800016
1843R0016
163800019
163800020
163800021
163800022
163800023
163800024
163800025
163800026
163800027
120200043
8B-609-2Z
120200033
163800031
163800031A
163800032
163800032A
163800033
163800034
120200015
163800036
120200012
163800037A
163800038
163800039
120200016
163800041
120200029
163800043
143400018
143400019
184200065
163800047
163800048
163800049
Název
Madlo
Madlo
Šroub
Podložka krytu pravá
Pravý kryt (mřížka)
Pravý kryt (mřížka)
Pěnová vložka
Pěnová vložka
Pravý dekorační kryt
Svorka
Vějířová pojistka
Podložka
Motor (model 2015 a starší)
Motor (model 2016)
Řemenice motoru
Tepelná ochrana
Řemen drážkový 7PJ451
Pojistka
Poklice předního kola
Vnitřní kryt předního kola
Přední kolo
Korková brzda
Řemenice
Ložisko 6002-2Z
Pružina brzdy
Opěrná destička
Zadní kolo
Šroub
Kroužek brzdy
Vnitřní kryt zadního kola
Poklice zadního kola
Lůžko motoru
Ložisko 609-2Z
Pojistný kroužek
Držák kabelu
Levý kryt (mřížka)
Levý kryt (mřížka)
Levý dekorační kryt
Horní kryt motoru
Podložka krytu levá
Závěs kabelu
Šroub
Šroub
Horní kryt motoru
Spodní část madla
Spínač kompletní
Matice
Podložka
Křídlová matice
Matice
Osa zadního kola
Madlo koše
Spodní díl madla
Pružina víka koše
Víko koše
Šasí
Držák táhla zdvihu
Name
Handle
Handle
Bolt ST4x16
Right block
Right grid cover
Right grid cover
Sponge filter
Sponge filter
Right decorative cover
Impaction
Star lock washer
Washer
Motor (model 2015 and older)
Motor (model 2016)
Motor sheave
Thermal cutoff
Ribbed belt 7PJ451
Lock washer
Front wheel cover
Front wheel inner cover
Front wheel
Cork brake
Sheave
Bearing 6002-2Z
Brake spring
Brake plate
Rear wheel
Bolt
Brake ring
Rear wheel inner cover
Rear wheel cover
Motor base board
Bearing 609-2Z
Circlip
Cable clip
Left grid cover
Left grid cover
Left decorate cover
Motor cover
Left block
Cable hook
Bolt
Bolt
Motor cover
Handle lower part
Switch assembly
Nut
Washer
Knob nut
Nut
Rear wheel axle
Grasscatcher handle
Handle lower part
Rear board spring
Rear board
Deck
Height control rod bracket
Ks
1
1
8
1
1
1
2
2
1
2
1
1
1
1
1
1
1
4
2
2
2
2
1
2
2
2
2
9
1
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
19
1
1
1
1
2
2
1
1
1
1
1
1
2
Pozice
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
Objednací číslo
163800050
163800051
120200027
163800006
143400002
163800053
163800054
163800055
163800056
163800057
163800058
163800059
163800060
163800061
163800062
163800063
163800064
163800065
163800066
163800067
163800068
Název
Táhlo zdvihu
Spodní díl koše
Šroub madla
Spodní madlo (1 ks)
Horní madlo
Kryt koše
Ukazatel plného koše
Náběhový klín
Vodící lišta
Šroub
Boční kryt
Podložka
Planžeta
Páka zdvihu
Kryt zdvihu
Pouzdro
Pružina
Nůž
Podložka šroubu nože
Šroub nože
Podložka
Přední osa kol
Přední panel šasí
Name
Height control rod
Grasscatcher box
Bolt
Lower handle (1pcs)
Upper handle
Grasscatcher cover
Grasscatcher indicator
Tongue
Metal support
Bolt
Side cover
Washer
Spring plate
Height control lever
Deck cover
Bushing
Spring
Blade
Blade bolt washer
Blade bolt
Washer
Frotn wheel axle
Deck front panel
Ks
1
1
2
2
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
4
1
1

Podobné dokumenty

Untitled

Untitled Ložisko 6900 Rotor Šroub Stator Tepelná pojistka Samořezný šroub Svorka kabelu Kondenzátor Indukční cívka Šasí Krytka kola Šroub M5x12 Pružná podložka 5 Podložka 5 Poklice kola Přední kolo Podložka...

Více

Untitled

Untitled Stator Tepelná pojistka Kondenzátor Šasí Krytka kola Poklice kola Přední kolo Lůžko přední osy Přední osa kol Zadní osa kol Madlo zdvihu (levá část) Táhlo zdvihu Pružina Madlo zdvihu (pravá část) D...

Více

1212347.43 KB

1212347.43 KB Ložisko 6000-2Z Matice Ložisko 609 Lůžko motoru Ložisko 6002 Řemen plochý PJ381/150J Řemenice Šroub Šroub Madlo krytu Horní kryt Poklice kola Kolo Přední osa kol Pružina přední osy Čep Podložka Pla...

Více

Untitled

Untitled Samořezný šroub ST4,2x16 Self-tapping screw ST4,2x16 Pastorek pojezdu levý Left output gear Páka brzdy motoru Flameout pulling pole Šroub M6x35 Hexagon screw M6x35 Podložka 6 Washer 6 Horní madlo U...

Více

546 SB

546 SB DY0302.2-3C Horní madlo Upper handle DY0801-4 Bowden pojezdu Driving cable DY0605.3 Bowden brzdy motoru Flameout cable DY0701-33 Páka pojezdu Driving pulling pole M-06K Matice M6 Cap-shaped nut M6 ...

Více

Zde - Kabinet pro standardizaci ...top

Zde - Kabinet pro standardizaci ...top Zavádí EN 711:2011+A2:2013. Zavádí EN 71-3:2013. Vydána vyhlášení, překlad je před vydáním. Zavádí EN 71-5:2013. Zavádí EN 71-12:2013. Zavádí EN 71-4:2013. Zavádí CEN/TR 15371:2013. Změna A11-5.13 ...

Více

Untitled

Untitled Ložisko kola Podložka 6

Více

Untitled

Untitled Název Kliková skříň levá Ložisko

Více