Prodejní ceník - Hobby Centrum

Komentáře

Transkript

Prodejní ceník - Hobby Centrum
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
HRANY ABS
ABS AL 2001 23*1
ABS AL 2001 42*1
ABS AL 2002 23*0,5
ABS F584 fino, 22*05 BEZ
ABS F584 fino, 22*05 s lepidlem
ABS F584 fino, 22*2
ABS F584 fino, 42*2
ABS F752, 22*0,8 PE S LEPIDLEM
ABS F752, 22*2 BEZ Lepidla
ABS F753 tropica paprika , 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
ABS F753 tropica paprika , 22*0,7 PE BEZ LEPIDLA
ABS F753 tropica paprika , 22*2
ABS F756 tropica zelená , 22*0,8 PE BEZ LEPIDLA
ABS F784 ocel, 22*0,5 s lepidlem
ABS HD 22855 calvádos perl., 22*0,7 S LEPIDLEM
ABS HD 22855 calvádos perl., 22*2
ABS HD 247717, 22*2
ABS HD121343, 22*0,5 BEZ
ABS HD121343, 22*2
ABS HD121343, 42*2
ABS HD21040 buk, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD21040 buk, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HD21040 buk, 22*2 PR
ABS HD21040 buk, 28*2 PR
ABS HD21040 buk, 42*2 PR
ABS HD21085 buk, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD21085 buk, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HD21085 buk, 22*2 BEZ LEPIDLA
ABS HD21085 buk, 42*2
ABS HD21085 buk, 42*2
ABS HD211513 buk, 22*0,5 PR BEZ LEPIDLA
ABS HD211513 buk, 22*2
ABS HD211513 buk, 42*2
ABS HD211513 PE, 22*1
ABS HD211518, 22*0,5 PR BEZ LEPIDLA
ABS HD211518, 22*2
ABS HD21438 buk , 42*2 PE
ABS HD21506 buk, 22*0,5 PR BEZ LEPIDLA
ABS HD21506 buk, 22*2 PR
ABS HD21506 buk, 32*2 PR
ABS HD21506 buk, 42*2 PR
ABS HD22063 hrušeň 22*0,5 PE BEZ
ABS HD22063 hrušeň 22*1 PE
ABS HD22063 hrušeň 22*2 PE
ABS HD22063 hrušeň 42*2 PE
ABS HD221615, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD221615, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HD221615, 22*2
ABS HD221615, 28*2
ABS HD221615, 42*2
ABS HD221664, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD221664, 22*0,5 S LEP
ABS HD221664, 22*2
ABS HD221664, 42*2
ABS HD221665, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD221705, 22*0,5 s lep.
ABS HD221705, 32*2
ABS HD223129 švestka tmavá, 22*2
ABS HD223129, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD223129, 42*2
ABS HD22358, 42*2 PR
ABS HD223657, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
ABS2001231
ABS2001421
ABS20012305BEZ
ABSHD29584-2205BEZ
ABSHD29584-2205S
ABSHD29584-222
ABSHD29584-422
ABSHD29752-2208S
ABSHD29752-222
ABSHD29753-2205BEZ
ABSHD29753-2207BEZ
ABSHD29753-222
ABSHD29756-2208BEZ
ABSHD29784-2205S
ABSHD22855-2207S
ABSHD22855-222
ABSHD247717-222
ABSHD1213432205BEZ
ABSHD121343222
ABSHD121343422
ABSHD21040-2205BEZ
ABSHD21040-2205S
ABSHD21040-222
ABSHD21040-282
ABSHD21040-422
ABSHD21085-2205BEZ
ABSHD21085-2205S
ABSHD21085-222BEZ
ABSHD21085-422
ABSHD21085-422BEZ
ABSHD211513-2205BEZ
ABSHD211513-222
ABSHD211513-422
ABSHD211513-221
ABSHD211518-2205BEZ
ABSHD211518-222
ABSHD21438422
ABSHD21506-2205BEZ
ABSHD21506-222
ABSHD21506-322
ABSHD21506-422
ABSHD22063-2205BEZ
ABSHD22063-221
ABSHD22063-222
ABSHD22063-422
ABSHD2216152205BEZ
ABSHD2216152205S
ABSHD221615222
ABSHD221615282
ABSHD221615422
ABSHD22166420,5BEZ
ABSHD22166420,5S
ABSHD22166422
ABSHD22166422
ABSHD22166520,5BEZ
ABSHD2217052205S
ABSHD221705322
ABSHD223129222
ABSHD2231292205BEZ
ABSHD223129422
ABSHD22358-422
ABSHD223657205BEZ
70,17
120,92
62,42
4,67
5,75
14,00
26,92
10,67
14,00
4,67
5,58
14,00
8,08
5,75
5,58
12,75
14,00
3,08
10,50
26,92
4,67
5,75
14,00
17,92
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
26,92
4,67
14,00
26,92
9,58
4,67
14,00
26,92
4,67
14,00
20,42
26,92
4,67
9,58
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
17,92
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
5,75
20,42
14,00
4,67
26,92
26,92
4,67
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana:
1
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS HD223657, 22*2
ABS HD223657, 42*2
ABS HD22435, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD22435, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HD22435, 22*2
ABS HD22435, 28*2
ABS HD22435, 32*2
ABS HD22435, 42*2
ABS HD225004, 22*1
ABS HD225411, 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
ABS HD225411, 22*2 PE
ABS HD225605 , 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD225605 , 22*2
ABS HD22855 calvádos , 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD22855 calvádos , 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HD22855 calvádos , 22*2
ABS HD228940, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD228940, 22*2 BEZ LEPIDLA
ABS HD228940, 42*2 BEZ LEPIDLA
ABS HD228944, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD228944, 22*2
ABS HD228944, 42*2 BEZ LEPIDLA
ABS HD233369, 22*1 BEZ LEPIDLA
ABS HD233369, 22*2
ABS HD241334 dub hladký 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD241334 dub hladký 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HD241342, 22*0,5 bez
ABS HD241342, 22*2
ABS HD241342,42*2
ABS HD24326, 22*0,5 bez.
ABS HD24326, 22*1
ABS HD24326, 22*2
ABS HD24326, 42*2
ABS HD243301, 22*0,5 bez.
ABS HD243301, 22*2
ABS HD243362, 22*2
ABS HD243370, 42*2
ABS HD243386., 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD243386, 22*2
ABS HD243386, 42*2
ABS HD243388., 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD243786, 22*0,5 BEZ
ABS HD243786, 22*2
ABS HD244146, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HD244146, 22*2
ABS HD24510 dub běl., 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD24510 dub běl., 22*2
ABS HD24510 dub běl., 28*2
ABS HD24510 dub běl., 32*2
ABS HD24510 dub běl., 42*2
ABS HD247717, 22*0,5 BEZ
ABS HD247717, 42*2
ABS HD247718, 22*2
ABS HD247718, 42*2
ABS HD248431, 22*0,5 BEZ
ABS HD248431, 22*2
ABS HD248431, 42*2
ABS HD248500, 22*0,5 BEZ
ABS HD248500, 22*2
ABS HD248500, 42*2
ABS HD251656 smrk, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HD253080, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD253080, 22*0,5 S LEP
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABSHD223657222
ABSHD223657422
ABSHD224352205BEZ
ABSHD224352205S
ABSHD22435222
ABSHD22435282
ABSHD22435322
ABSHD22435422
ABSHD225004221
ABSHD225411-2205BEZ
ABSHD225411222PE
ABSHD2256052205BEZ
ABSHD225605222
ABSHD22855-2205BEZ
ABSHD22855-2205S
ABSHD22855-222
ABSHD228940-2205BEZ
ABSHD228940-222
ABSHD228940-422
ABSHD228944-2205BEZ
ABSHD228944-222
ABSHD228944-422
ABSHD233369221bez
ABSHD233369222
ABSHD2413342205BEZ
ABSHD2413342205S
ABSHD241342205bez
ABSHD241342222
ABSHD241342242
ABSHD243262205bez
ABSHD24326221
ABSHD24326222
ABSHD24326422
ABSHD2433012205bez
ABSHD243301222
ABSHD243362222
ABSHD243370422
ABSHD2433862205BEZ
ABSHD243386222
ABSHD243386422
ABSHD2433882205BEZ
ABSHD243786205BEZ
ABSHD24378622
ABSHD2441462205S
ABSHD244146222
ABSHD245102205BEZ
ABSHD24510222
ABSHD24510282
ABSHD24510322
ABSHD24510422
ABSHD247717-2205BEZ
ABSHD247717-422
ABSHD247718222
ABSHD247718422
ABS HD2484312205BEZ
ABS HD248431222
ABS HD248431422
ABSHD2485002205BEZ
ABSHD248500222
ABSHD248500422
ABSHD2516562205SLEP
ABSHD2530802205BEZ
ABSHD2530802205SLEP
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
17,92
20,42
26,92
24,58
4,67
14,00
4,67
14,00
4,58
5,58
11,58
4,67
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
9,58
14,00
4,58
5,75
4,67
14,00
26,92
4,67
9,58
14,00
26,92
4,67
14,00
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
4,67
4,67
14,00
5,75
14,00
4,67
14,00
17,92
20,40
26,92
4,67
26,92
14,00
26,90
4,67
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
5,75
4,67
5,75
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana:
2
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
Název
ABS HD253080, 22*2
ABS HD253080, 42*2
ABS HD253082, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD253082, 22*2
ABS HD253400, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD253400, 22*2 BEZ LEPIDLA
ABS HD25416 borovice gravír, 22*2 PR
ABS HD25416, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD257784, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD258408, 22*0,5 BEZ
ABS HD258408, 22*2
ABS HD261521, 22*0,5 BEZ
ABS HD261521, 22*1 BEZ
ABS HD261521, 22*2
ABS HD261521, 28*2
ABS HD261521, 42*2
ABS HD262460, 22*0,5 BEZ LEP
ABS HD262460, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HD262460, 22*2
ABS HD262460, 42*2
ABS HD263306, 22*2
ABS HD263306, 42*2
ABS HD26430 třešeň, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD26430 třešeň, 22*2 BEZ LEPIDLA
ABS HD26430 třešeň, 42*2 BEZ LEPIDLA
ABS HD26437 javor, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD26437 javor, 22*2 BEZ LEPIDLA
ABS HD26437 javor, 28*2 BEZ LEPIDLA
ABS HD26437 javor, 42*2 BEZ LEPIDLA
ABS HD26508, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD26508, 22*2
ABS HD26508, 42*2
ABS HD265447 javor, 22*0,5 S LEPIDLA
ABS HD265447 javor, 22*2 PR
ABS HD265447 javor, 42*2
ABS HD268979, 22*0,5 bez.
ABS HD268979, 22*0,5 s lep.
ABS HD268979, 22*2
ABS HD268979, 42*2
ABS HD273848, 22*0,5 bez.
ABS HD27501, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD275616, 42*2
ABS HD278438, 22*0,5 BEZ
ABS HD278438, 22*0,5 s lep.
ABS HD278438, 22*2
ABS HD278438, 42*2
ABS HD279475, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD279475, 22*2
ABS HD279475, 42*2
ABS HD28010 ořech, 22*0,5 BEZ
ABS HD28010 ořech, 22*1
ABS HD28010 ořech, 22*2
ABS HD281137 wenge, 22*2
ABS HD281137 wenge, 42*2
ABS HD281137, 22*0,5 BEZ LEP
ABS HD281137, 42*2mm
ABS HD28165 kořenice, 22*2
ABS HD282453, 22*2
ABS HD282453, 42*2
ABS HD283004 červená, 22*2
ABS HD283004 červená, 42*2
ABS HD283006, 22*0,5 bez.
ABS HD283006, 22*2
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
IČO: 11508850
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABSHD253080222
ABSHD253080422
ABSHD2530822205BEZ
ABSHD253082222
ABSHD2534002205BEZ
ABSHD253400222BEZ
ABSHD25416222
ABSHD254162205BEZ
ABSHD2577842205BEZ
ABSHD2584082205BEZ
ABSHD258408222
ABSHD2615212205BEZ
ABSHD261521221BEZ
ABSHD261521222
ABSHD261521282
ABSHD261521422
ABSHD2624602205BEZ
ABSHD2624602205S
ABSHD262460222
ABSHD262460422
ABSHD263306222
ABSHD263306422
ABSHD264072205BEZ
ABSHD26407222BEZ
ABSHD26407422BEZ
ABSHD264372205BEZ
ABSHD26437222BEZ
ABSHD26437282BEZ
ABSHD26437422BEZ
ABSHD265082205BEZ
ABSHD26508222
ABSHD265084222
ABSHD2654472205S
ABSHD265447-222
ABSHD265447222
ABSHD2689792205bez
ABSHD2689792205SLEP
ABSHD268979222
ABSHD268979422
ABSHD2738482205bez
ABSHD275012205BEZ
ABSHD275615422
ABSHD2784382205BEZ
ABSHD2784382205S
ABSHD278438222
ABSHD278438422
ABSHD2794752205BEZ
ABSHD279475222
ABSHD279475422
ABSHD280102205BEZ
ABSHD28010221
ABSHD28010222
ABS HD281137222
ABS HD281137422
ABSHD28113742205BEZ
ABSHD281137422
ABS HD28165222
ABS HD282453222
ABS HD282453422
ABSHD283004222
ABSHD283004422
ABSHD2830062205bez
ABSHD283006222
14,00
26,92
4,67
14,00
4,67
14,00
14,00
4,67
4,67
4,67
14,00
4,67
9,60
14,00
17,92
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
14,00
26,90
4,67
14,00
26,92
4,67
14,00
17,92
26,92
4,67
14,00
26,92
5,75
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
4,67
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
4,67
9,58
14,00
14,00
26,92
4,67
26,92
14,00
14,00
26,92
14,00
26,92
4,67
14,00
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana:
3
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS HD283006,42*2
ABS HD283031, 22*1
ABS HD283031, 22*2
ABS HD283031, 42*2
ABS HD283704 ořech aida, 22*2
ABS HD283704 ořech aida,22*0,5 BEZ LEP.
ABS HD283704 ořech aida,22*0,5 s lep.
ABS HD283738, 22*2
ABS HD283738, 42*2
ABS HD284118, 22*2
ABS HD284118, 42*2
ABS HD28511 akát, 22*2
ABS HD28511 akát, 42*2
ABS HD285693 zebráno, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD285693 zebráno, 22*2
ABS HD285693 zebráno, 42*2
ABS HD285693, 22*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS HD28722 ořech, 22*0.5 BEZ
ABS HD28722 ořech, 22*0.5 s LEP
ABS HD28722 ořech, 22*1
ABS HD28722 ořech, 22*2
ABS HD28722, 42*2
ABS HD287755, 22*2 PE
ABS HD28776 mahagon tm. gravír, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HD287902, 22*2 PE
ABS HD288448, 22*0,5 bez
ABS HD288448, 22*2 PE
ABS HD288448, 42*2 PE
ABS HD288912, 22*1 LESK
ABS HD288912, 42*1 LESK
ABS HD289450, 22*2 PE
ABS HD29102 acryl 3D, 43*2 alu broušená
ABS HD291424woodline, 22*0,5 bez.
ABS HD291424woodline, 22*1
ABS HD291424woodline, 22*2
ABS HD291424woodline, 42*2
ABS HD291424, 42*2
ABS HD291428, 22*0,5 bez
ABS HD29182 AKRYL 3D, 23*2 stříbrná
ABS HD29182 42*2 3D
ABS HD29297 AKRYL 3D, 23*2 stříbrná
ABS HD29297 AKRYL 3D, 43*2 stříbrná
ABS HD293016 , 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD293016 , 22*0,5 s lep
ABS HD293016 , 22*2
ABS HD293016 , 42*2
ABS HD293024 teak, 22*2 PR
ABS HD293078 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD293078 , 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HD293078, 22*2
ABS HD293082, 42*2
ABS HD293092, 22*2
ABS HD293182 multiplex, 42*2 PR
ABS HD29449 , 22*0,5 BEZ LEP
ABS HD29449 , 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HD29449 , 22*1 BEZ
ABS HD29449 , 22*2
ABS HD29449 , 42*2
ABS HD29489 quarz inox , 22*2
ABS HD29489 quarz inox , 42*2
ABS HD29501 titan , 22*0,5 BEZ LEPIDLEM
ABS HD29501 titan , 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HD29501 titan , 22*1 bez lep
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABSHD283006422
ABSHD283031221
ABSHD283031222
ABSHD283031422
ABSHD283704222
ABSHD2837042205BEZ
ABSHD2837042205
ABS HD283738222
ABS HD283738422
ABS HD284118222
ABS HD284118422
ABSHD28511222
ABSHD28511422
ABSHD2856932205BEZ
ABS HD285693222
ABS HD285693422
ABShd285693,2205BEZ
ABSHD28722-2205BEZ
ABSHD28722-2205SLEP
ABSHD28722-221
ABSHD28722-222
ABS HD28722422
ABSHD287755222
ABSHD287762205S
ABSHD287902222
ABSHD2884482205BEZ
ABSHD288448222
ABSHD288448422
ABSHD288912221LESK
ABSHD288912421LESK
ABSHD289450222
ABSHD29102432
ABSHD2914242205bez
ABSHD291424221
ABSHD291424222
ABSHD291424422
ABS HD291424422
ABS HD2914282205bez
ABSHD29182232STŘ
ABSHD29182-422
ABSHD29297232STŘ
ABSHD29297432STŘ
ABSHD2930162205BEZ
ABSHD2930162205SLEP
ABSHD293016222
ABSHD293016422
ABSHD293024-222
ABSHD2930782205BEZ
ABSHD293078205SLEP
ABSHD293078222
ABSHD293082422
ABSHD293092222
ABSHD293182-422
ABSHD294492205
ABSHD294492205
ABSHD29449221BEZ
ABSHD29449222
ABSHD29449422
ABSHD29489222
ABSHD29489422
ABSHD295012205BEZ
ABSHD295012205SLEP
ABSHD29501221bez
26,92
9,58
14,00
26,92
14,00
4,67
5,75
14,00
26,92
14,00
26,92
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
4,67
4,67
5,75
9,58
14,00
26,92
14,00
5,75
14,00
4,67
14,00
26,92
24,58
46,92
14,00
150,83
4,67
9,58
11,58
22,08
26,92
5,75
80,58
150,83
80,58
150,83
4,67
5,75
14,00
26,92
14,00
4,67
5,75
14,00
26,92
14,00
26,92
4,67
5,75
9,58
14,00
26,92
14,00
26,92
4,67
5,75
9,58
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana:
4
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS HD29501 titan , 22*2 PE
ABS HD29501 titan , 42*2 PE
ABS HD29503 grafit perl. , 22*2
ABS HD29503 grafit perl. , 42*2
ABS HD29509 stříbrná , 22*0,5 BEZ LEPIDLEM
ABS HD29509 stříbrná , 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HD29509 stříbrná , 22*2
ABS HD29509 stříbrná , 32*2
ABS HD29509 stříbrná , 42*2
ABS HD29510 AKRYL 3D, 23*2 buk hladký
ABS HD29510 AKRYL 3D, 43*2 buk hladký
ABS HD29583 fino , 22*0,5 BEZ LEP.
ABS HD29583 fino , 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HD29583 fino , 22*2
ABS HD29583 fino ,42*2
ABS HD295855 , 42*2
ABS HD295855 ,22*2
ABS HD29661 ALU broušená, 22*0,5 BEZ
ABS HD29661 ALU broušená, 22*2
ABS HD29661 ALU broušená, 45*2
ABS HD297761 , 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
ABS HD29782 ALU hladká, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HD29782 ALU hladká, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HD29782 ALU hladká, 22*2
ABS HD29782 ALU hladká, 42*2
ABS HD29784 , 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
ABS HD29785 , 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
ABS HD29785 , 22*2
ABS HD298409, 22*1
ABS HD298410, 22*1
ABS HD298413, 22*1
ABS HD298414, 22*1
ABS HD298414, 22*2
ABS HD298435, 22*1
ABS HD298436, 22*1
ABS HD298508, 22*2
ABS HD298509, 22*0,5 bez.
ABS HD298509, 22*0,5 s lep.
ABS HD298509, 22*2
ABS HD298509, 42*2
ABS HD298545, 22*2
ABS HD298545, 42*2
ABS HD298547, 22*0,5 bez.
ABS HD298547, 22*2
ABS HD298547, 42*2
ABS HD298548, 22*0,5 bez.
ABS HD298548, 22*2
ABS HD298548, 42*2
ABS HD29900 matalika, 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
ABS HD29900 matalika, 22*2 PE
ABS HD29900 matalika, 32*2 PE
ABS HD29900 matalika, 42*2 PE
ABS HD29918 multiplex, 22*2 PR
ABS HD29918 multiplex, 42*2 PR
ABS HD29920 multiplex, 22*2 SM
ABS HD29920 multiplex, 42*2 SM
ABS HD29929 22*0,5 PE BEZ
ABS HR920 MULTIPLEX, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HU10113 , 22*1 PE BEZ LEPIDLA
ABS HU10119 bílá SM, 19*2mm IKEA
ABS HU10482, bílá lesk 22*1 BEZ
ABS HU10482, 22*1mm BEZ LEPIDLA LESk
ABS HU11018 žlutá., 22*07 BEZ
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABSHD295012202
ABSHD295014202
ABSHD29503222
ABSHD29503422
ABSHD29509222BEZ
ABSHD29509222S
ABSHD29509222
ABSHD29509322
ABSHD29509422
ABSHD29510232BUK
ABSHD29510432BUK
ABSHD295832205BEZ
ABSHD295832205SLEP
ABSHD29583222
ABSHD29583422
ABSHD295855422
ABSHD295855222
ABSHD296612205BEZ
ABSHD29661222
ABSHD29661452
ABSHD2977612205BEZ
ABSHD297822205BEZ
ABSHD297822205S
ABSHD29782222
ABSHD29782422
ABSHD297842205BEZ
ABSHD297852205BEZ
ABSHD29785222
ABSHD29840922*1
ABSHD29841022*1
ABSHD29841322*1
ABSHD29841422*1
ABSHD29841422*2
ABSHD29843522*1
ABSHD29843622*1
ABSHD298508222
ABSHD2985092205bez
ABSHD2985092205SLEP
ABSHD298509222
ABSHD298509422
ABSHD298545222
ABSHD298545422
ABSHD2985472205bez
ABSHD298547222
ABSHD298547422
ABSHD2985482205bez
ABSHD298548222bez
ABSHD298548422bez
ABSHD299002205BEZ
ABSHD29900222
ABSHD29900322
ABSHD29900422
ABSHD29918222
ABSHD29918422
ABSHD29920222BEZ
ABSHD29920422
ABSHD299292205BEZ
ABSHR9202205S
ABSHU10113221PEBEZ
ABSHU10119-192SM
ABSHU1048222*1
ABSHU10482221
ABSHU110182207PEBEZ
14,00
26,92
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
20,42
26,92
80,58
150,83
4,67
5,75
14,00
26,92
26,92
14,00
12,33
20,83
42,67
4,67
12,33
13,42
20,83
42,67
4,67
4,67
14,00
9,58
9,58
9,58
9,58
14,00
9,58
9,58
14,00
4,67
5,75
14,00
26,92
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
4,67
14,00
20,42
26,92
14,00
26,92
14,00
26,92
12,33
5,50
8,17
9,08
19,33
17,42
5,58
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana:
5
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS HU11018 žlutá., 22*2
ABS HU11028 žlutá., 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS HU11028 žlutá., 22*0,7 BEZ LEPIDLA
ABS HU11028 žlutá., 22*2
ABS HU11028 žlutá., 42*2
ABS HU11110 žlutá., 22*0,7 BEZ LEPIDLA
ABS HU11129 žlutá., 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HU11131 žlutá., 22*0,5 bez lep.
ABS HU11131 žlutá., 22*0,7 bez lep.
ABS HU11131 žlutá., 22*2
ABS HU11131 žlutá., 42*2
ABS HU1114, 22*1mm BEZ LEPIDLA LESK
ABS HU111560 žlutá., 22*2
ABS HU11307 žlutá., 22*0,5 bez lep.
ABS HU11307 žlutá., 22*0,7 bez lep.
ABS HU11307 žlutá., 22*0,7 S LEPIDLEM
ABS HU11307 žlutá., 22*2
ABS HU11373 žlutá, 22*2
ABS HU11751 žlutá., 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HU11751 žlutá., 22*0,7 S LEPIDLEM
ABS HU11751 žlutá., 22*2
ABS HU121343 hnědá, 22*0,5 BEZ
ABS HU121343 hnědá, 22*2
ABS HU121343 hnědá, 42*2
ABS HU12177 malaga, 22*1 LESK
ABS HU12177 malaga, 42*1 LESK
ABS HU12212 krémová, 22*0,7 BEZ LEPIDLA
ABS HU12212 krémová, 22*0,7 S LEPIDLEM
ABS HU12212 krémová, 22*2
ABS HU12216, 22*2
ABS HU122541 béžová 22*0,5 BEZ LEP.
ABS HU122541 béžová 22*0,7 PE S LEP
ABS HU122541 béžová 22*1 PE BEZ LEPIDLA
ABS HU122541 béžová 22*2 PE
ABS HU122541 béžová 42*2 PE
ABS HU12351, 22*0,5 BEZ LEP.
ABS HU12514 béžová., 28*2
ABS HU12514, 22*1mm BEZ LEPIDLA LESK
ABS HU12516 béžová., 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS HU12516 béžová., 22*0,7 BEZ LEPIDLA
ABS HU12516 béžová., 22*0,7 S LEP
ABS HU12516 béžová., 22*2
ABS HU12516 béžová., 42*2
ABS HU13000 červená PE., 22*0,5 BEZ LEP.
ABS HU13000 červená PE., 22*0,7 BEZ LEP.
ABS HU13000 červená, 22*2
ABS HU13000 červená, 42*2
ABS HU13002 červená perl., 22*2
ABS HU13002 červená, 22*0,7 PE A RAL 3002 BEZ
ABS HU13002 červená, 22*0,7 PE A RAL 3002 S LEP
ABS HU13003 červená perl., 22*0,7 PE BEZ lepidla
ABS HU13003 červená perl., 22*2
ABS HU13003 oranžová, 22*0,7 PE BEZ LEP.
ABS HU13004 červená perl., 22*0,5 bez
ABS HU13004 červená perl., 22*0,5 s lep.
ABS HU13004 červená perl., 22*2
ABS HU13004 červená perl., 28*2
ABS HU13004 červená perl., 42*2
ABS HU13004 červená, 22*0,7 PE BEZ LEP.
ABS HU13311 červená perl., 22*0,5 bez
ABS HU13311 červená perl., 22*2
ABS HU13314, 42*2
ABS HU13315, 22*0,5 S lep.
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABSHU11018222PE
ABSHU110282205PES
ABSHU110282207PEBEZ
ABSHU11028222PE
ABSHU11028422PE
ABSHU111102207PEBEZ
ABSHU111292205PEBEZ
ABSHU111312207PE
ABSHU111312207PE
ABSHU11131222PE
ABSHU11131242PE
ABSHU11114221
ABSHU111560222
ABSHU113072207PE
ABSHU113072207PE
ABSHU113072207PE
ABSHU11307222
ABSHU11373PEBEZ
ABSHU117512205PEBEZ
ABSHU117512207PE
ABSHU11751222
ABSHU1213432205PEBEZ
ABSHU121343PEBEZ
ABSHU121343422PEBEZ
ABSHU122177221LESk
ABSHU122177421LESk
ABSHU122122207PEBEZ
ABSHU122122207PES
ABSHU1221222PEBEZ
ABSHU12216-222PE
ABSHU1225412205BEZ
ABSHU1225412207PESLE
ABSHU122541221PEBEZ
ABSHU122541222PE
ABSHU122541422PE
ABSHU123512205PEB
ABSHU12514282
ABSHU12514221
ABSHU125162205BEZ
ABSHU125162207BEZ
ABSHU125162207S
ABSHU12516222
ABSHU12516422
ABSHU130002205PEB
ABSHU130002207PEB
ABSHU13000222PE
ABSHU13000422PE
ABSHU13002222PE
ABSHU130022207PEBEZ
ABSHU130022207PESLEP
ABSHU130032207PEBEZ
ABSHU13003222PE
ABSHU130032207PEBEZ
ABSHU13004222PEBEZ
ABSHU13004222PES
ABSHU13004222PE
ABSHU13004282PE
ABSHU13004422PE
ABSHU130042207PEBEZ
ABSHU133112205PEBEZ
ABSHU13311222
ABSHU13314422PE
ABSHU133152205slep
10,50
5,58
5,58
10,50
20,17
5,58
3,08
3,08
5,58
10,50
20,17
19,33
10,50
3,08
5,58
7,50
10,50
10,50
3,08
7,50
10,50
3,08
10,50
20,17
19,33
36,92
5,58
7,50
10,50
10,50
3,08
7,50
7,42
8,42
20,17
3,08
10,75
19,33
3,08
5,58
7,50
10,50
26,92
3,08
5,58
10,50
20,17
10,50
5,58
7,50
5,58
10,50
5,58
3,08
4,17
10,50
13,42
20,17
5,58
3,08
10,50
20,17
4,67
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana:
6
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS HU13315, 22*0,5bez
ABS HU13315, 22*2
ABS HU13321, 42*2
ABS HU13750 červená., 22*0,5 bez
ABS HU13750 červená., 22*2
ABS HU13750 22*1 BEZ
ABS HU138534, 22*2
ABS HU139552 vínová., 22*0,5 bez
ABS HU139552 vínová., 22*2
ABS HU14074 oranžová., 22*2
ABS HU14074 oranžová, 22*0,7 PE BEZ LEP.
ABS HU14074, 22*2
ABS HU14303 oranžová PE, 22*0,5mm BEZ
ABS HU14303 oranžová PE, 22*0,7mm BEZ LEPIDLA
ABS HU14303 oranžová PE, 22*2
ABS HU14303 oranžová PE, 22*7mm S LEPIDLEM
ABS HU14303 oranžová PE, 42*2
ABS HU14312, 22*0,5 bez.
ABS HU14312, 22*2mm
ABS HU14312, 42*2mm
ABS HU14319, 22*0,5 bez
ABS HU14319, 22*2
ABS HU14319, 42*2
ABS HU14327oranžová, 22*2
ABS HU14551, 28*2
ABS HU15015 modrá PE, 22*0,5mm BEZ
ABS HU15015 modrá PE, 22*0,7mm BEZ
ABS HU15015 modrá PE, 22*2mm
ABS HU15015 modrá PE, 32*2mm
ABS HU15125 modrá PE, 22*7mm S LEPIDLEM
ABS HU15330 fialová PE, 22*2mm
ABS HU15505 modrá PE, 22*2mm
ABS HU15508 modrá PE, 22*2mm
ABS HU15514 modrá PE, 22*2mm
ABS HU15518 modrá PE, 22*2mm
ABS HU15522 modrá PE, 22*2mm
ABS HU15522 modrá PE, 42*2mm
ABS HU15523 modrá PE, 22*0,5mm
ABS HU15523 modrá PE, 22*2mm
ABS HU15523 modrá PE, 42*2mm
ABS HU15621 modrá PE, 22*0,5mm bez lep.
ABS HU15621 modrá PE, 22*2mm
ABS HU158536 šeříková PE, 22*2mm
ABS HU16004 zelená PE, 22*2mm
ABS HU16004 zelená PE, 28*2mm
ABS HU16018 zelená PE, 22*2mm
ABS HU16029 zelená PE, 22*05mm
ABS HU16029 zelená PE, 22*2mm
ABS HU16155 zelená PE, 22*05 BEZ
ABS HU16155 zelená PE, 22*2mm
ABS HU161856, 22*1mm BEZ LEPIDLA LESK
ABS HU161856, 22*2
ABS HU16236 zelená PE, 22*0,7mm
ABS HU16236 zelená PE, 22*2mm
ABS HU16310, 22*0,7mm PE S LEPIDLEM
ABS HU16512 zelená PE, 22*0,5mm
ABS HU16512 zelená PE, 22*0,7mm
ABS HU16512 zelená PE, 22*2mm
ABS HU16512 zelená PE, 32*2mm
ABS HU16512 zelená PE, 42*2mm
ABS HU16604PE, 22*0,5 s lep.
ABS HU16604PE, 22*2mm
ABS HU16607 zelená , 22*0,5 BEZ LEP
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABSHU133152205BEZ
ABSHU13315222PE
ABSHU13321422
ABSHU137502205bez
ABSHU13750222PE
ABSHU1375022*1LESK
ABSHU138534222PE
ABSHU1395522205bez
ABSHU139552222PE
ABSHU14074222PE
ABSHU1407442207PEBEZ
ABSHU1407422*2
ABSHU143032207BEZ
ABSHU143032207BEZ
ABSHU14303222
ABSHU14303227
ABSHU14303422
ABSHU14312205
ABSHU14312222
ABSHU14312422
ABSHU1431922*0,5 bez
ABSHU14319222PE
ABSHU14319422PE
ABSHU14327222PE
ABSHU14551282PE
ABSHU150152205BEZ
ABSHU150152207BEZ
ABSHU15015222
ABSHU15015322
ABSHU15125227
ABSHU15530222
ABSHU15505222
ABSHU15508222
ABSHU15514222
ABSHU15518222
ABSHU15522222
ABSHU15522422
ABSHU155232205
ABSHU15523222
ABSHU15523422
ABSHU156212205BEZ
ABSHU15621222
ABSHU158536222
ABSHU16004222
ABSHU16004282
ABSHU16018222
ABSHU160292205
ABSHU16029222
ABSHU161552205BEZ
ABSHU16155222
ABSHU161856221
ABSHU161856222
ABSHU16236-2207
ABSHU16236222
ABSHU163102207PES
ABSHU165122205BEZ
ABSHU165122207
ABSHU16512222
ABSHU16512322
ABSHU16512422
ABSHU166042205S
ABSHU16604222
ABSHU166072205BEZ
3,08
10,50
20,17
3,08
10,50
19,33
10,50
3,08
10,50
10,50
5,58
10,50
3,08
5,58
10,50
7,50
26,92
3,08
10,50
20,17
5,58
10,50
26,92
10,50
13,42
4,67
5,58
10,50
15,33
7,50
10,50
10,50
10,50
10,50
10,50
10,50
20,17
3,08
10,50
26,92
4,67
10,50
10,50
10,50
13,42
10,50
4,67
10,50
3,08
10,50
19,33
10,50
29,00
10,50
7,50
3,08
5,58
10,50
15,33
26,92
5,75
10,50
4,67
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana:
7
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS HU16607 zelená , 22*0,7 BEZ LEP
ABS HU16607 zelená , 22*2mm
ABS HU16608 zelená PE, 22*0,5 bez
ABS HU16608 zelená PE, 22*2mm
ABS HU16610 zelená PE, 22*2mm
ABS HU16620 zelená PE, 22*0,5mm BEZ LEP.
ABS HU16620 zelená PE, 22*2mm
ABS HU16620 zelená PE, 42*2mm
ABS HU16621 zelená PE, 22*0,7mm bez lep.
ABS HU16621 zelená PE, 22*2
ABS HU16627 zelená., 22*2 PE EGGER
ABS HU16627 zelená., 42*2 PE EGGER
ABS HU16630 zelená., 22*0,5 bez lep.
ABS HU16630 zelená., 22*0,7 bez lep.
ABS HU16630 zelená., 22*2 PE EGGER
ABS HU16630 zelená., 42*2 PE EGGER
ABS HU16701 zelená., 22*2 PE EGGER
ABS HU167104 zelená., 22*2 PE EGGER
ABS HU167104 zelená., 42*2 PE EGGER
ABS HU167104 zelená.,22*0,5 BEZ
ABS HU168537, 22*0,5 bez
ABS HU168537, 22*0,5 s lep.
ABS HU168537, 22*2
ABS HU168537,42*2
ABS HU168996, 22*0,7mm PE BEZ LEPIDLA
ABS HU168996, 22*2
ABS HU168996, 42*2
ABS HU17014 šedá , 28*2mm PE
ABS HU17035 šedá, 22*0,5mm BEZ
ABS HU17035 šedá, 22*0,5mm S LEP
ABS HU17035 šedá, 22*1mm BEZ
ABS HU17035 šedá, 22*2mm PE
ABS HU17035 šedá, 28*2
ABS HU17035 šedá, 32*2
ABS HU17035 šedá, 42*2mm PE
ABS HU170742 šedá, 22*2mm PE
ABS HU171010 šedá, 22*2mm PE
ABS HU171179 šedá, 22*2mm PE
ABS HU171257, 22*2mm PE
ABS HU171700 šedá, 22*2mm PE
ABS HU171700 šedá, 42*2mm PE
ABS HU172543 šedá, 22*0,5mm PE
ABS HU172543 šedá, 22*2mm PE
ABS HU172543 šedá, 42*2mm PE
ABS HU17359 šedá, 22*0,7mm PE BEZ LEPIDLEM
ABS HU17359 šedá, 22*0,7mm PE S LEPIDLEM
ABS HU17359 šedá, 22*2mm PE
ABS HU17359 šedá, 28*2mm PE
ABS HU17359 šedá, 42*2mm PE
ABS HU17651, 22*2mm PE
ABS HU17671, 22*0,7 PE S LEPIDLEM
ABS HU17702 šedá, 22*2mm PE
ABS HU17730 šedá, 22*2mm PE
ABS HU17730 šedá, 28*2mm PE
ABS HU17770 šedá, 22*2mm PE
ABS HU17778 PE, 22*2
ABS HU17860 šedá PE, 22*0,5 BEZ LEP.
ABS HU17860 šedá PE, 22*2
ABS HU17860 šedá PE, 42*2
ABS HU18014 hnědá, 22*0,5 bez
ABS HU18014 hnědá, 22*2
ABS HU18014 hnědá, 42*2
ABS HU18205, 22*0,5 BEZ
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABSHU166072207BEZ
ABSHU16607222
ABSHU166082205BEZ
ABSHU16608222
ABSHU16610222
ABSHU166202205BEZ
ABSHU16620222
ABSHU16620422
ABSHU166212207bez
ABSHU16621222
ABSHU16627222PE
ABSHU16627422PE
ABSHU166302205BEZ
ABSHU166302207BEZ
ABSHU16630222PE
ABSHU16630422PE
ABSHU16701222PE
ABSHU167104222PE
ABSHU167104422PE
ABSHU1671042205BEZ
ABSHU168537-2205BEZ
ABSHU168537-2205BEZ
ABSHU168537-222
ABSHU168537-422
ABSHU168996-2207PEBE
ABSHU168996-222
ABSHU168996-422
ABSHU17014282
ABSHU17035-2205BEZ
ABSHU17035-2205S
ABSHU17035-221BEZ
ABSHU17035-222PE
ABSHU17035-282
ABSHU17035-322
ABSHU17035-422PE
ABSHU170742-222PE
ABSHU171010-222PE
ABSHU171179-222PE
ABSHU171257-222PE
ABSHU171700-222PE
ABSHU171700-422PE
ABSHU172543-2205PE
ABSHU172543-222PE
ABSHU172543-422PE
ABSHU17359-2207PEBEZ
ABSHU17359-2207PES
ABSHU17359-222PE
ABSHU17359-282PE
ABSHU17359-422PE
ABSHU17651-222PE
ABSHU17671-2207PES
ABSHU17702-222PE
ABSHU17730-222PE
ABSHU17730-282PE
ABSHU17770-222PE
ABSHU1777822
ABSHU178602205BEZ
ABSHU17860222
ABSHU17860422
ABSHU180142205bez
ABSHU18014222
ABSHU18014422
ABSHU182052205BEZ
5,58
10,50
5,58
10,50
10,50
3,08
10,50
20,17
5,58
10,50
10,50
20,17
4,67
5,58
10,50
20,17
10,50
10,50
20,17
3,08
3,08
4,17
10,50
20,17
5,58
10,50
16,08
13,42
4,00
5,50
7,42
8,42
10,75
12,33
16,08
10,50
10,50
10,50
10,50
10,50
18,17
3,08
10,50
20,17
5,58
7,50
10,50
13,42
18,17
10,50
7,50
10,50
10,50
13,42
10,50
10,50
3,08
10,50
20,17
3,08
10,50
20,17
3,08
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana:
8
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS HU18205, 22*0,5 s lep.
ABS HU18205, 22*2
ABS HU18205, 32*2
ABS HU18205, 42*2
ABS HU18265, 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
ABS HU18265, 22*0,5 PE S LEPIDLEM
ABS HU18265, 22*0,7 PE S LEPIDLEM
ABS HU18265, 22*2
ABS HU18265, 42*2
ABS HU18805, 22*0,5 bez
ABS HU18805, 22*2
ABS HU188533 béžová., 22*0,5 bez lep.
ABS HU188533 béžová., 22*0,7 bez lep.
ABS HU188533 béžová., 22*2 bez lep.
ABS HU19015 černá lesk 22*1 BEZ
ABS HU19015, 42*1mm BEZ LEPIDLA LESk
ABS H1277 skořice, 22*0,5 S LEP.
ABS H1277 skořice, 22*0,5 BEZ LEP.
ABS H1277 skořice, 22*2
ABS H1277 skořice, 42*2
ABS H1334 dub hladký, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H1334 dub hladký, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS H1334 dub hladký, 22*2
ABS H1334 dub hladký, 28*2
ABS H1334 dub hladký, 32*2
ABS H1334 dub hladký, 42*0,5 bez
ABS H1334 dub hladký, 42*2
ABS H1428 22*0,5 BEZ
ABS H1428 22*0,5 S LEP.
ABS H1428 22*2
ABS H1428, 42*2
ABS H1506 buk EGGER, 42*2
ABS H1511, 22*0,5 BEZ LEP.
ABS H1511, 22*2
ABS H1511, 42*2
ABS H1513 buk EGGER 5473, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H1513 buk EGGER 5473, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS H1513 buk EGGER 5473, 22*2
ABS H1513 buk EGGER 5473, 32*2
ABS H1513 buk EGGER 5473, 42*2
ABS H1521 javor, 22*0,5 bez
ABS H1521 javor, 22*2
ABS H1521 javor, 42*2
ABS H1555 wenge, 22*0,5
ABS H1555 wenge, 22*0,5 s lepidlem
ABS H1555 wenge, 22*2
ABS H1555 wenge, 42*2
ABS H1559, 22*0,5 BEZ
ABS H1559, 22*2
ABS H1559, 42*2
ABS H1582, 22*0,5 PR BEZ LEPIDLA
ABS H1582, 22*2
ABS H1582, 42*2
ABS H1599 buk čoko PE, 22*0,5
ABS H1599 buk čoko PE, 22*0,5 s lepidlem
ABS H1599 buk čoko PE, 22*1
ABS H1599 buk čoko PE, 22*2
ABS H1599 buk čoko PE, 42*2
ABS H1664 třešeň, 22*0,5 PR BEZ LEPIDLA
ABS H1664 třešeň, 22*0,5 PR S LEPIDLEM
ABS H1664 třešeň, 22*2 PR
ABS H1664 třešeň, 42*2 PR
ABS H1692 třešeň, 22*0,5 bez
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABSHU182052205slep
ABSHU18205222
ABSHU18205322
ABSHU18205422
ABSHU18265-2205PES
ABSHU18265-2205PES
ABSHU18265-2207PES
ABSHU18265222
ABSHU18265422
ABSHU188052205bez
ABSHU18805222
ABSHU1885332205PE
ABSHU1885332207PE
ABSHU188533222PE
ABSHU1901522*1
ABSHU19015421
ABSHD281277-2205SLEP
ABSHD281277-2205BEZ
ABSHD281277-222
ABSHD281277-422
ABSH13342205BEZ
ABSH13342205S
ABSH1334222
ABSH1334282
ABSH1334322
ABSH13344205bez
ABSH1334422
ABSHD291428-2205BEZ
ABSHD291428-2205S
ABSHD291428-222
ABSHD291428-422
ABSH1506422
ABSHD215312-2205BEZ
ABSHD215312-222
ABSHD215312-422
ABSH15132205BEZ
ABSH15132205S LEP
ABSH1513222
ABSH1513322
ABSH1513422
ABSHU1615212205BEZ
ABSHU161521222
ABSHU161521
ABSHD281555-220,5
ABSHD281555-220,5S
ABSHD281555-222
ABSHD281555-422
ABSHD281559-220,5bez
ABSHD281559-222
ABSHD281559-422
ABSHD211513-2205BEZ
ABSHD211513-222
ABSHD211513-422
ABSHD211599-2205
ABSHD211599-2205S
ABSHD211599-221
ABSHD211599-222
ABSHD211599422
ABSHD221664-2205BEZ
ABSHD221664-2205SLEP
ABSHD221664-222
ABSHD221664-422
ABSHD22507-2205bez
4,17
10,50
15,33
20,17
3,08
5,50
7,50
8,42
20,17
3,08
10,50
3,12
5,59
10,53
19,33
36,92
5,75
4,67
14,00
26,92
4,67
5,50
14,00
17,92
20,42
9,00
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
26,92
4,67
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
20,42
26,92
4,67
11,58
22,08
4,67
5,75
11,58
22,08
4,67
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
4,67
5,75
9,58
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana:
9
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
Název
ABS H1692 třešeň, 22*0,5 S LEPIDLA
ABS H1692 třešeň, 22*2
ABS H1692 třešeň,42*2
ABS H1696 třešeň, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H1696 třešeň, 22*0,5 S LEP.
ABS H1696 třešeň, 22*2 BEZ LEPIDLA
ABS H1696 třešeň, 42*2
ABS H1698, 22*0,5 bez
ABS H1698, 22*2
ABS H1698, 42*2
ABS H1699, 22*05 BEZ LEP.
ABS H1699, 22*2
ABS H1699, 42*2
ABS H1709 ořech, 22*05 BEZ LEP.
ABS H1709 ořech, 22*05 S LEP.
ABS H1709 ořech, 22*2
ABS H1709 ořech, 42*2
ABS H1867, 22*0,5 BEZ
ABS H1867, 22*2
ABS H1867, 42*2
ABS H1932 buk, 22*0,5 BEZ
ABS H1932 buk, 22*2mm
ABS H1932 buk, 42*2mm
ABS H1932 buk, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS H1950 calvádos, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H1950 calvádos, 28*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H1950 calvádos, 28*2 BEZ LEPIDLA
ABS H1951 calvádos, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H1951 calvádos, 22*0,5 s lep.
ABS H1951 calvádos, 22*1
ABS H1951 calvádos, 22*2
ABS H1951 calvádos, 28*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H1951 calvádos, 28*2
ABS H1951 calvádos, 32*2
ABS H1951 calvádos, 42*2
ABS H1954, 22*0,5 BEZ
ABS H1954, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS H1954, 22*2
ABS H1954, 42*2
ABS H3005, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H3005, 22*2
ABS H3005, 42*2
ABS H3006, 22*2
ABS H3006, 42*2
ABS H3025, 22*0,5 BEZ
ABS H3025, 22*2
ABS H3025, 42*2
ABS H3030, 22*0,5 S LEP.
ABS H3030, 22*0,5 bez.
ABS H3030, 22*2
ABS H3030, 42*2
ABS H3082, 22*2
ABS H3082, 42*2
ABS H3127, 22*0,5 BEZ
ABS H3127, 22*0,5 BEZ
ABS H3127, 22*0,5 S LEPIDLA
ABS H3127, 22*2
ABS H3127, 42*2
ABS H3128 merano, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H3128 merano, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS H3128 merano, 22*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3128 merano, 42*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3129 ořech, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
IČO: 11508850
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABSHD22507-2205S
ABSHD22507-222
ABSHD22507-422
ABSHD221696-2205BEZ
ABSHD221696-2205SLEP
ABSHD221696-222BEZ
ABSHD221696-422
ABSHD2293452205BEZ
ABSHD229345222
ABSHD229345422
ABSH1699-2205BEZ
ABSHD22063
ABSHD22063422
ABSHD28722-2205BEZ
ABSHD28722-2205SLEP
ABSHD28722-222
ABSHD28722-422
ABSHD262460-2205BEZ
ABSHD262460-222
ABSHD262460422
ABSHD21085-2205BEZ
ABSHD21085-222
ABSHD21085-422
ABSH19322205S
ABSHD2219502205BEZ
ABSHD2219502805BEZ
ABSHD221950282BEZ
ABSHD2219512205BEZ
ABSHD2219512205S
ABSHD221951221
ABSHD221951222
ABSHD2219512805BEZ
ABSHD221951282
ABSHD221951322
ABSHD221951422
ABSHD2219542205BEZ
ABSHD2219542205S
ABSHD221954222
ABSHD221954422
ABSHD2830052205bez
ABSHD283005222
ABSHD283005422
ABSHD283006222
ABSHD283006422
ABSHD2930252205bez
ABSHD293025222
ABSHD293025422
ABSHD2830302205S
ABSHD2830302205
ABSHD283030222
ABSHD283030422
ABSHD293082222
ABSHD293082422
ABSHD2216642205BEZ
ABSHD223127-2205BEZ
ABSHD223127-2205S
ABSHD221664222BEZ
ABSHD223127-422
ABSHD223128-2205BEZ
ABSHD2231282205S
ABSHD283120-222BEZ
ABSHD283120-422BEZ
ABSHD223219-220,5BEZ
5,75
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
5,75
4,67
6,67
16,25
4,58
5,75
9,00
11,58
4,58
14,83
16,92
22,08
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
5,75
4,67
14,00
26,92
13,92
26,67
4,67
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana: 10
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS H3129 ořech, 22*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3129 ořech, 42*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3129, 22*0,5 S LEPIDLA
ABS H3304, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H3304, 22*2
ABS H3306, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H3306, 22*0,5 s lep.
ABS H3306, 22*2
ABS H3306, 42*2
ABS H3362, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H3362, 22*2
ABS H3362,42*2
ABS H3375, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H3375, 22*2
ABS H3387, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H3387, 22*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3387, 42*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3388 dub gravír, 22*0,5 bez
ABS H3388 dub gravír, 22*2
ABS H3388 dub gravír, 42*2
ABS H3410 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H3410 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS H3410 22*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3410 42*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3411, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H3411, 22*2
ABS H3411, 42*2
ABS H3704 ořech, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H3704 ořech, 22*0,5 S LEP.
ABS H3704 ořech, 22*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3704 ořech, 42*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3704, 22*1mm BEZ LEPIDLA
ABS H3713 ořech, 22*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3713 ořech, 42*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3734 ořech, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H3734 ořech, 22*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3734 ořech, 28*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3734 ořech, 42*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3736, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H3736, 22*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3736, 42*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3738, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS H3738, 22*2 BEZ LEPIDLA
ABS H3738, 42*2 BEZ LEPIDLA
ABS metalica 29900, 22*0.5mm PE BEZ LEPIDLA A
ABS RAL1018 žlutá , 22*2mm PE
ABS R5345 javor , 22*0,8 BEZ LEPIDLA
ABS R5345 javor , 22*2
ABS R5345 javor , 42*2
ABS U107 žlutá EGGER 11353, 22*0,5
ABS U107 žlutá EGGER 11353, 22*0,7 S LEP
ABS U107 žlutá EGGER 11353, 22*2
ABS U107 žlutá EGGER 11353, 42*2
ABS U116 jasmín, 22*0,5 BEZ LEP.
ABS U116 jasmín, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS U116 jasmín, 22*0,7 BEZ LEPIDLA
ABS U116 jasmín, 22*0,7 S LEPIDLEM
ABS U116 jasmín, 22*2
ABS U116 jasmín, 42*2
ABS U212 béžová., 22*0,5 PE EGGER BEZ LEPIDLA
ABS U212 béžová., 22*0,7 PE EGGER BEZ LEPIDLA
ABS U212 béžová., 22*0,7 PE EGGER S LEPIDLEM
ABS U212 béžová., 22*2 PE EGGER
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABSHD223219-222BEZ
ABSHD223219-422BEZ
ABSHD223129-2205S
ABSHD243304-2205BEZ
ABSHD243304-222
ABSHD243306-2205BEZ
ABSHD243306-2205slep
ABSHD243306-222
ABSHD243306-422
ABSHD243362-2205BEZ
ABSHD243362-222BEZ
ABSHD243362422BEZ
ABSHD243375-2205BEZ
ABSHD243375-222
ABSHD243387-2205BEZ
ABSHD243387-222
ABSHD243387422
ABSH33882205bez
ABSH3388222
ABSH3388422
ABSHD253410-2205BEZ
ABSHD253410-2205S
ABSHD253410-222BEZ
ABSHD253410-422BEZ
ABSHD253411-2205BEZ
ABSHD253411-222
ABSHD253411-422
ABSHD283704-2205BEZ
ABSHD283704-2205S
ABSHD283704-222BEZ
ABSHD283704-422BEZ
ABSHD283704221BEZ
ABSH3713-222BEZ
ABSH3713-422BEZ
ABSHD283734-2205BEZ
ABSHD283734-222BEZ
ABSHD283734-282BEZ
ABSHD283734-422BEZ
ABSHD283736-2205BEZ
ABSHD283736-222BEZ
ABSHD283736-422BEZ
ABSHD283738-2205BEZ
ABSHD283738-222BEZ
ABSHD283738-422BEZ
ABS29900-2205BEZA
ABSRAL1018-222PE
ABSHD225413-2208BEZ
ABSHD225413-222
ABSHD225413-422
ABSHU111072205
ABSHU111072207SLEP
ABSHU11107222
ABSHU11107422
ABSHU123432205BEZ
ABSHU123432205SLEP
ABSHU123432207BEZ
ABSHU123432207SLEP
ABSHU12343222BEZ
ABSHU12343422BEZ
ABSHU12212-2205PE
ABSHU12212-2207PE
ABSHU12212-2207PES
ABSHU12212-222PE
14,00
26,92
5,75
4,67
14,00
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
4,67
14,00
4,67
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
9,58
14,00
26,92
4,67
14,00
17,92
26,92
4,67
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
4,67
10,50
8,08
14,00
26,92
3,08
7,50
10,50
20,17
3,08
5,58
5,58
7,50
10,50
20,17
4,67
5,58
7,50
10,50
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana: 11
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS U212 béžová., 42*2 PE EGGER
ABS U312 oranžová., 22*2 PE EGGER
ABS U312 oranžová., 42*2 PE EGGER
ABS U312oranžová., 22*0,7 PE EGGER BEZ LEPIDLA
ABS U312oranžová., 22*0,7 PE EGGER S LEPIDLA
ABS U326 oranžová., 22*2 PE EGGER
ABS U327 oranžová., 22*0,7 PE EGGER
ABS U327 oranžová., 22*2 PE EGGER
ABS U608 zelená, 22*0,7mm PE BEZ LEPIDLA
ABS U627 zelená, 22*0,7mm PE BEZ LEPIDLA
ABS U627 zelená,, 42*2
ABS U627 zelená,,22*2
ABS U795, 22*2 PE
ABS U795, 42*2 PE
ABS U961, 22*0,5 PE EGGER BEZ LEPIDLA
ABS U961, 22*0,7 PE EGGER BEZ LEPIDLA
ABS U961, 22*2 PE
ABS U961, 42*2 PE
ABS 014 šedá DDL , 22*2mm PE
ABS 014 šedá DDL , 42*2mm PE
ABS 045 buk, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 045 buk, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 045 buk, 22*2
ABS 045 buk, 28*2
ABS 045 buk, 32*2 PR
ABS 045 buk, 42*2 PR
ABS 112 šedá , 22*0,5mm PE BEZ LEPIDLA
ABS 112 šedá , 22*0,5mm PE S LEP.
ABS 112 šedá , 22*0,7mm PE BEZ LEPIDLA
ABS 112 šedá , 22*0,7mm PE S LEPIDLEM
ABS 112 šedá , 22*1mm PE BEZ LEPIDLA
ABS 112 šedá , 22*2mm PE
ABS 112 šedá , 28*1mm PE BEZ LEPIDLA
ABS 112 šedá , 28*2mm PE
ABS 112 šedá , 32*2mm PE
ABS 112 šedá , 42*2mm PE
ABS 116 bílá 04621, 19*0.5mm SM BEZ LEPIDLA
ABS 116 bílá 04621, 19*2mm SM
ABS 116 bílá 04621, 22*0.5mm PE BEZ LEPIDLA
ABS 116 bílá 04621, 22*0.5mm PE S LEPIDLEM
ABS 116 bílá 04621, 22*0.5mm PR BEZ LEPIDLA
ABS 116 bílá 04621, 22*0.5mm PR S LEPIDLEM
ABS 116 bílá 04621, 22*0.5mm SM BEZ LEPIDLA
ABS 116 bílá 04621, 22*0.5mm SM S LEPIDLEM
ABS 116 bílá 04621, 22*0.7mm PR BEZ LEPIDLA
ABS 116 bílá 04621, 22*0.8mm SM BEZ LEPIDLA
ABS 116 bílá 04621, 22*1mm PE
ABS 116 bílá 04621, 22*1mm PR
ABS 116 bílá 04621, 22*1mm SM
ABS 116 bílá 04621, 22*2mm PE
ABS 116 bílá 04621, 22*2mm PR
ABS 116 bílá 04621, 22*2mm SM
ABS 116 bílá 04621, 28*2mm PE
ABS 116 bílá 04621, 28*2mm SM
ABS 116 bílá 04621, 28*2mm PR
ABS 116 bílá 04621, 32*2mm PE
ABS 116 bílá 04621, 32*2mm SM
ABS 116 bílá 04621, 42*0,5mm SM BEZ LEPIDLA
ABS 116 bílá 04621, 42*0,5mm SM S LEPIDLEM
ABS 116 bílá 04621, 42*2mm SM
ABS 116 bílá 04621, 42*2mm PE
ABS 116 bílá 04621, 42*2mm PR
ABS 121 modrá capri , 22*0,7mm PE BEZ
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABSHU12212-422PE
ABSHU312222PE
ABSHU14312-422PE
ABSHU3122207PE
ABSHU3122207PE
ABSHU14326222PE
ABSHU143272207PE
ABSHU14327222PE
ABSHU166082207PEBE
ABSHU16627-2207PEBE
ABSHU16627422
ABSHU16627222
ABSHU18795222
ABSHU18795422
ABSHU179612205BEZ
ABSHU179612207BEZ
ABSHU17961222
ABSHU17961422
ABS014-222PE
ABS014-422PE
ABSHD211586-2205BEZ
ABSHD211586-2205SLEP
ABSHD211586-222
ABSHD211586-282
ABSHD211586-322
ABSHD211586-422
ABS112-2205PEBEZ
ABS112-2205PESLEP
ABS112-2207PEBEZ
ABS112-2207PES
ABS112-221PEBEZ
ABS112-222PE
ABS112-281PEBEZ
ABS112-282PE
ABS112-322PE
ABS112-422PE
ABS116SM-1905BEZ
ABS116-192SM
ABS116PE-2205BEZ
ABS116PE2205PES
ABS116PR-2205BEZ
ABS116PR-2205
ABS116SM-2205BEZ
ABS116SM-2205
ABS116PR-2207BEZ
ABS116PR-2208BEZ
ABS116221SPE
ABS116221SPR
ABS116221SM
ABS116222SPE
ABS116222SPR
ABS116-222SM
ABS116-282SPE
ABS116282SM
ABS04621282PR
ABS116-322SPE
ABS116-322SSM
ABS116-4205SM-BEZ
ABS116-4205SM-S
ABS116-422SM
ABS11604621422PE
ABS11604621422PR
ABS121-2207PEBEZ
20,17
10,50
20,17
5,58
7,50
10,50
5,58
10,50
5,58
5,67
20,17
10,50
10,50
20,17
3,08
5,58
10,50
20,17
10,50
20,17
4,58
5,75
11,58
14,83
16,92
22,08
3,08
4,17
5,58
7,50
8,17
10,50
10,42
13,42
15,33
20,17
3,25
8,17
3,00
4,00
3,00
4,00
3,00
4,00
5,58
6,92
7,42
8,17
7,42
8,42
8,42
8,42
10,75
10,75
10,75
12,33
12,33
5,75
7,75
16,08
16,08
16,08
5,58
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana: 12
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS 121 modrá capri , 22*2mm PE
ABS 121 modrá capri , 42*2mm PE
ABS 121 modrá , 22*0,5mm PE S LEPIDLEM
ABS 121 modrá , 22*0,7mm PE S LEPIDLEM
ABS 121 modrá, 22*0,7mm BEZ LEPIDLA
ABS 125 modrá , 22*2mm PE
ABS 125 modrá , 32*2mm PE
ABS 125 modrá , 42*2mm PE
ABS 125modrá, 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
ABS 125modrá, 22*0,5 PE S LEPIDLEM
ABS 125modrá, 22*0,7 PE BEZ LEPIDLA
ABS 125modrá, 22*0,7 PE S LEPIDLEM
ABS 127 modrá , 22*0,5mm PE S LEPIDLEM
ABS 127 modrá, 22*0,7mm A S LEPIDLEM
ABS 127 modrá, 22*0,7mm BEZ LEPIDLA
ABS 127 modrá, 22*2 mm
ABS 127 modrá, 28*2 mm
ABS 131 žlutá, 22*0,7 PE BEZ LEPIDLA
ABS 131 žlutá, 22*0,7 PE S LEPIDLEM
ABS 131 žlutá, 22*2mm PE
ABS 131 žlutá, 42*2mm PE
ABS 132 oranžová, 22*2mm PE
ABS 132 oranžová, 32*2mm PE
ABS 132 oranžová, 42*2mm PE
ABS 132oranžová, 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
ABS 132oranžová, 22*0,7 PE BEZ LEPIDLA
ABS 134 žlutá, 22*0,5mm BEZ
ABS 134 žlutá, 22*0,5mm S LEP.
ABS 134 žlutá, 22*0,7 BEZ LEPIDLA
ABS 134 žlutá, 22*0,7 PE S LEPIDLEM
ABS 134 žlutá, 22*2mm PE
ABS 134 žlutá, 42*2mm PE
ABS 1354 hrušeň tmavá, 22*2
ABS 1354 hrušeň tmavá, 28*2
ABS 1354 hrušeň tmavá, 42*2
ABS 1354hrušeň tmavá, 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
ABS 1354hrušeň tmavá, 22*0,5 PE S LEPIDLEM
ABS 1354hrušeň tmavá, 28*2
ABS 149 čerevná, 22*0,5mm BEZ
ABS 149 čerevná, 22*0,5mm S LEP:
ABS 149 čerevná, 22*0,7mm BEZ LEPIDLA
ABS 149 červená, 22*2mm PE
ABS 149 červená, 28*2mm PE
ABS 149 červená, 32*2mm PE
ABS 149 červená, 42*2mm PE
ABS 1502 olše, 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
ABS 1502 olše, 22*0,5 PE S LEPIDLEM
ABS 1502 olše, 22*1 PE
ABS 1502 olše, 22*2 PE
ABS 1502 olše, 28*2 PE
ABS 1502 olše, 32*2 PE
ABS 1502 olše, 42*2 PE
ABS 153 zelená, 22*0,45mm BEZ LEPIDLA
ABS 153 zelená, 22*0,45mm S LEPIDLEM
ABS 153 zelená, 22*2mm PE
ABS 154 zelená, 22*0,7mm BEZ LEPIDLA
ABS 154 zelená, 22*2mm PE
ABS 154 zelená, 28*2mm PE
ABS 154 zelená, 32*2mm PE
ABS 154 zelená, 42*2mm PE
ABS 155 zelená, 22*2mm PE
ABS 1625 calvádos tmavý, 22*0.5 PE BEZ LEPIDLA
ABS 1625 calvádos tmavý, 22*0.5 PE S LEPIDLEM
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABS121-222PE
ABS121-422PE
ABS121-2205PES
ABS121-2207PES
ABS121-2207BEZ
ABS125-222PE
ABS125-322PE
ABS125-422PE
ABS125-222PEBEZ
ABS125-2205PESLEP
ABS125-2207PEBEZ
ABS125-2207PESLEP
ABS127-2205PES
ABS127-2207SLEP
ABS127-2207BEZ
ABS127-222
ABS127-282
ABS131-2207PEBEZ
ABS131-2207PESLEPIDL
ABS131-222PE
ABS131-422PE
ABS132-222PE
ABS132-322PE
ABS132-422PE
ABS132-2205PEBEZ
ABS132-2207PEBEZ
ABS1342205BEZ
ABS1342205SLEP
ABS134-2207PEBEZ
ABS134-2207PESLEPIDL
ABS134222PE
ABS134-422PE
ABS1354-222PEBEZ
ABS1354-282PEBEZ
ABS1354-422PEBEZ
ABS1354-222PEBEZ
ABS1354-222PES
ABS1354-282PE
ABS149-2205BEZ
ABS149-2205SLEP
ABS149-2207BEZ
ABS149-222PE
ABS149-282PE
ABS149-322PE
ABS149-422PE
ABS1502-2205PEBEZ
ABS15022205PES
ABS1502-221PE
ABS1502-222PE
ABS1502-282PE
ABS1502-322PE
ABS1502-422PE
ABS153-2207BEZ
ABS153-2205SLEP
ABS153-222PE
ABS154-2207BEZ
ABS154-222PE
ABS154-282PE
ABS154-322PE
ABS154-422PE
ABS155-222PE
ABS16252205BEZ
ABS16252205S
10,50
20,17
4,17
7,50
5,58
8,42
12,33
16,08
3,00
4,00
5,58
7,50
4,17
7,50
5,58
10,50
13,42
5,58
7,50
10,50
20,17
8,42
12,33
16,08
3,08
5,58
3,08
4,17
5,58
7,50
10,50
20,17
14,00
16,25
26,92
4,58
5,58
17,92
3,00
4,67
5,58
8,42
10,75
12,33
16,08
4,58
5,75
9,58
11,58
14,83
16,92
22,08
5,58
4,17
10,50
5,58
10,50
13,42
15,33
20,17
10,50
4,67
5,75
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana: 13
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS 1625 calvádos tmavý, 22*1 PE BEZ LEPIDLA
ABS 1625 calvádos tmavý, 22*2 PE
ABS 1625 calvádos tmavý, 42*2 PE
ABS 1626 třešeň perlička, 22*2 PE
ABS 1626 třešeň perlička,22*0,5mm PE BEZ LEPIDLA
ABS 164 antracit, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 164 antracit, 22*0,5 S LEPIDLA
ABS 164 antracit, 22*1 PE
ABS 164 antracit, 22*2 PE
ABS 164 antracit, 28*2 PE
ABS 164 antracit, 32*2 PE
ABS 164 antracit, 42*2 PE
ABS 1656 smrk KRONO, 22*0,5 s lepidlem
ABS 1656 smrk KRONO, 22*2 PE
ABS 1700 šedá , 22*0,5mm PE BEZ LEPIDLA
ABS 1700 šedá , 22*0,5mm PE S LEPIDLEM
ABS 1700 šedá , 22*1mm PE
ABS 1700 šedá , 22*2mm PE
ABS 1700 šedá , 28*2mm PE
ABS 1700 šedá , 32*2mm PE
ABS 1700 šedá , 42*0,5mm PE BEZ LEPIDLA
ABS 1700 šedá , 42*0,5mm PES LEPIDLEM
ABS 1700 šedá , 42*2mm PE
ABS 1715 bříza sněžná, 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
ABS 1715 bříza sněžná, 22*0,5 PE S LEPIDLEM
ABS 1715 bříza sněžná, 22*1 PE
ABS 1715 bříza sněžná, 22*2 PE
ABS 1715 bříza sněžná, 28*2 PE
ABS 1715 bříza sněžná, 32*2 PE
ABS 1715 bříza sněžná, 42*2 PE
ABS 1738 javor klen, 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
ABS 1738 javor klen, 22*0,5 PE S LEPIDLA
ABS 1738K/380DDL javor klen, 22*2 PE
ABS 1738K/380DDL javor klen, 32*2 PE
ABS 1738K/380DDL javor klen, 42*2 PE
ABS 1755K/335DL dub, 22*0,5mm PR BEZ LEPIDLA
ABS 1755K/335DL dub, 22*0,5mm PR S LEPIDLA
ABS 1755K/335DL dub, 22*2mm PR
ABS 1755K/335DL dub, 32*2mm PR
ABS 1755K/335DL dub, 42*2mm PR
ABS 1758/354 dub sukatý, 22*1 BEZ
ABS 1758/354 dub sukatý, 22*2
ABS 1758/354 dub sukatý, 28*2
ABS 1764 hrušeň světlá, 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
ABS 1764 hrušeň světlá, 22*0,5 PE S LEPIDLEM
ABS 1764 hrušeň světlá, 22*2 PE
ABS 1764 hrušeň světlá, 28*2 PE
ABS 1764 hrušeň světlá, 42*2 PE
ABS 1783 buk , 22*0,5 PE BEZ
ABS 1783 buk , 22*0,5 PE S LEPIDLEM
ABS 1783 buk , 22*2 PE
ABS 1783 buk , 42*2 PE
ABS 1783 buk, 22*1 bez lep.
ABS 1792 calvádos , 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 1792 calvádos , 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 1792 calvados , 22*2 PE
ABS 1792 calvados , 28*2 PE
ABS 1792 calvados , 32*2 PE
ABS 1792 calvados , 42*2 PE
ABS 1793 jabloň, 22*0,5 PE S LEPIDLEM
ABS 1793 jabloň, 22*2 PE
ABS 1793 jabloň, 42*2 PE
ABS 1795 jabloň, 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABS1625221BEZ
ABS1625222PE
ABS1625422PE
ABS1626222PE
ABS16262205PEBEZ
ABS1642205
ABS1642205S
ABS164221PE
ABS164222PE
ABS164282PE
ABS164322PE
ABS164422PE
ABS1656-2205SLEPIDLE
ABS1656-222PE
ABS1700-2205PEBEZ
ABS1700-2205PES
ABS1700-221PE
ABS1700-222PE
ABS1700-282PE
ABS1700-322PE
ABS1700-4205PEBEZ
ABS1700-4205PESLEPID
ABS1700-422PE
ABS1715-2205BEZ
ABS1715-2205S
ABS1715-221
ABS1715-222
ABS1715-282
ABS1715-322
ABS1715-422
ABS1738-2205BEZ
ABS1738-2205S
ABS1738-222
ABS1738322
ABS1738-422
ABS1755-2205BEZ
ABS1755-2205S
ABS1755-222PR
ABS1755-322PR
ABS1755-422PR
ABS1758221
ABS1758222
ABS1758282
ABS1764-2205BEZ
ABS1764-2205S
ABS1764-222PE
ABS1764282PE
ABS1764-422PE
ABSHD211032/2205
ABSHD211032/2205S
ABSHD211032/222
ABSHD211032/422
ABS1783-221
ABS1792-2205BEZ
ABS1792-2205S
ABS1792-222PE
ABS1792-282PE
ABS1792322PE
ABS1792-422PE
ABS1793-2205S
ABS1793-222
ABS1793-422
ABS1795-2205BEZ
9,58
14,00
26,92
14,00
4,67
3,00
4,17
7,42
8,42
10,75
12,33
16,08
5,75
14,00
3,00
4,00
7,42
8,42
10,75
12,33
5,75
7,75
16,08
4,58
5,58
9,00
11,58
14,83
16,92
22,08
4,67
5,75
11,58
20,42
22,08
4,67
5,75
14,00
20,42
26,92
9,58
14,00
17,92
4,67
5,75
14,00
17,92
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
9,58
4,58
5,75
11,58
14,83
16,90
22,08
5,75
14,00
26,92
4,67
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana: 14
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS 1795 jabloň, 22*0,5 PE S LEPIDLEM
ABS 1795 jabloň, 22*2 PE
ABS 1795 jabloň, 28*2 PE
ABS 1795 jabloň, 42*2 PE
ABS 190 černá gravír, 22*0,5mm PR BEZ LEPIDLA
ABS 190 černá gravír, 22*0,5mm PR S LEPIDLEM
ABS 190 černá gravír, 22*2mm PR
ABS 190 černá gravír, 28*2mm PR
ABS 190 černá gravír, 42*2mm PR
ABS 190 černá hladká, 22*0,5mm SM BEZ LEPIDLA
ABS 190 černá hladká, 22*2mm SM
ABS 190 černá perlička, 22*0,5mm PE BEZ LEPIDLA
ABS 190 černá perlička, 22*2mm PE
ABS 190 černá perlička, 28*2mm PE
ABS 190 černá perlička, 32*2mm PE
ABS 190 černá perlička, 42*2mm PE
ABS 190 černá, 42*2mm SM
ABS 1950 calvádos , 22*2 PE EGGER
ABS 1950 calvádos , 28*2 PE EGGER
ABS 1950E/1354K, 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
ABS 1950E/1354K, 22*0,5 PE S LEPIDLEM
ABS 1950E/1354K, 22*2 PE
ABS 1950E/1354K, 42*2 PE
ABS 226 hrušeň, 22*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS 226 hrušeň, 22*0,5mm S LEPIDLEM
ABS 226 hrušeň, 22*2mm
ABS 226 hrušeň, 32*2mm
ABS 226 hrušeň, 42*2mm
ABS 303 oranžová, 22*0,7 PE S LEPIDLEM
ABS 314 DDL borovice, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 314 DDL borovice, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 314 DDL borovice, 22*1 BEZ LEPIDLA
ABS 314 DDL borovice, 22*2 PR
ABS 314 DDL borovice, 42*2 PR
ABS 321 jasan šedý, 22*0.5mm S LEPIDLEM
ABS 321 jasan šedý, 22*2mm
ABS 326 dub rustikál PR, 22*1mm
ABS 326 dub rustikál PR, 22*2mm
ABS 326 dub rustikál PR, 42*2mm
ABS 326 ořech klasik, 22*0.5mm BEZ LEPIDLA
ABS 326 ořech klasik, 22*0.5mm S LEPIDLEM
ABS 326 ořech klasik, 22*2mm PR
ABS 326 ořech klasik, 42*2mm PR
ABS 327 dub světlý, 22*0.5mm BEZ LEPIDLA
ABS 327 dub světlý, 22*0.5mm S LEPIDLEM
ABS 327 dub světlý, 22*1 BEZ
ABS 327 dub světlý, 22*2mm
ABS 327 dub světlý, 28*0.5mm BEZ LEPIDLA
ABS 327 dub světlý, 42*2mm
ABS 327 dub, 32*2mm
ABS 327 dub, 5570 28*2
ABS 328 dub naturál, 22*0.5mm BEZ LEPIDLA
ABS 328 dub naturál, 22*2mm
ABS 332 buk, 22*0,5 PE S LEPIDLA
ABS 332 buk, 22*2mm PR
ABS 336 dub koňak 22*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS 336 dub koňak 22*0,5mm S LEPIDLEM
ABS 336 dub koňak, 22*2mm
ABS 336 dub koňak, 42*2mm PR
ABS 340 třešeň balaton, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 340 třešeň balaton, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 340 třešeň balaton, 22*1 BEZ LEPIDLA
ABS 340 třešeň balaton, 22*2mm
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABS1795-2205S
ABS1795-222
ABS1795-282
ABS1795-422
ABS190-2205PRBEZ
ABS190-2205PRS
ABS190-222PR
ABS190-282PR
ABS190-422PR
ABS190-2205SMBEZ
ABS190-222SM
ABS190-2205PEBEZ
ABS190-222PE
ABS190-282PE
ABS190-32PE
ABS190-422PE
ABS190-422SM
ABS1950222PE
ABS1950282PE
ABS1950-2205BEZ
ABS1950-2205S
ABS1950-222
ABS1950-422
ABS22226BEZ
ABS226222S
ABS226222
ABS226322
ABS226422
ABS3032207PEBEZ
ABS314-2205PRBEZ
ABS314-222PRS
ABS314-221PRBEZ
ABS314-222PR
ABS314-422PR
ABSHD26321-2205PRS
ABS321-222PR
ABS326-221PR
ABS326-222PR
ABS326-422PR
ABSHD28326BEZ
ABSHD28326-2205PRS
ABSHD28326-222PR
ABSHD28326-422PR
ABS327-2205PRBEZ
ABS327-2205PRS
ABS327-221BEZ
ABS327-222PR
ABS327-2805PRBEZ
ABS327-422PR
ABShd24327322
ABS327-282
ABS328-2205BEZ
ABS328-222
ABS332-2205S
ABS332-222PR
ABS336-2205BEZ
ABS336-2205S
ABS336-222PR
ABS336-422PR
ABS340TR-2205BEZ
ABS340TR-2205S
ABS340TR-221BEZ
ABS340-222
5,75
14,00
17,92
26,92
3,00
4,00
8,42
10,75
16,08
3,00
8,42
3,00
8,42
10,75
12,33
16,08
16,08
11,58
16,25
4,58
5,50
12,75
24,33
4,67
5,75
14,00
20,42
26,92
7,50
4,67
5,75
9,58
14,00
26,92
5,75
14,00
9,58
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
5,75
9,00
11,58
6,92
22,08
16,92
14,83
4,67
14,00
5,75
14,00
4,67
5,50
14,00
26,92
4,67
5,75
9,58
14,00
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana: 15
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS 340 třešeň balaton, 32*2mm
ABS 340 třešeň balaton, 42*2mm
ABS 344 buk 5150, 22*0.5mm BEZ LEPIDLA
ABS 344 buk 5150, 22*0.5mm S LEPIDLEM
ABS 344 buk 5150, 22*1
ABS 344 buk 5150, 22*2
ABS 344 buk 5150, 28*0.5mm BEZ LEPIDLA
ABS 344 buk 5150, 28*2
ABS 344 buk 5150, 32*2
ABS 344 buk 5150, 42*2
ABS 344 třešeň 7580, 22*0.5mm BEZ LEPIDLA
ABS 344 třešeň 7580, 22*0,5mm S LEPIDLEM
ABS 344 třešeň 7580, 22*2mm
ABS 344 třešeň 7580, 28*2mm
ABS 344 třešeň 7580, 32*2mm
ABS 344 třešeň 7580, 42*2mm
ABS 344 třešeň, 22*1 BEZ LEPIDLA
ABS 348K/360DDL jasan, 22*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS 348K/360DDL jasan, 22*0,5mm S LEPIDLA
ABS 348K/360DDL jasan, 22*2
ABS 348K/360DDL jasan, 42*2
ABS 350 dub rustikál, 22*2mm
ABS 351 dub naturál, 2070 22*2
ABS 352 olše 6530, 22*2
ABS 352 olše 6530, 28*2
ABS 352 olše 6530, 32*2
ABS 352 olše 6530, 42*2
ABS 352 olše, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 352 olše, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 352 olše, 42*0,5 S LEPIDLEM
ABS 353 borovice DDL, 2098 22*2mm
ABS 353 borovice DDL, 2098 42*2mm
ABS 353 borovice DDL, 22*0,5 BEZ LEPIDLEM
ABS 353 borovice DDL, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 353 borovice KRONO, 22*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS 353 borovice KRONO, 22*0,5mm S LEPIDLA
ABS 353 borovice KRONO, 22*2mm A
ABS 353 borovice KRONO, 42*2mm
ABS 354 dub sukatý DDL, 2030 22*1 bez lep.
ABS 354 dub sukatý DDL, 2030 22*2mm
ABS 354 dub sukatý DDL, 2030 28*2mm
ABS 354 dub sukatý DDL, 2030 32*2mm
ABS 354 dub sukatý DDL, 2030 42*2mm
ABS 354 dub 2030 DDL, 22*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS 354 dub 2030 DDL, 22*0,5mm S LEPIDLEM
ABS 358 třešeň DDL, 22*0,5 BEZ
ABS 358 třešeň DDL, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 358 třešeň DDL, 22*2
ABS 358 třešeň DDL, 28*2
ABS 358 třešeň DDL, 32*2
ABS 358 třešeň DDL, 42*2
ABS 362 buk 5170, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 362 buk 5170, 22*1
ABS 362 buk 5170, 22*2
ABS 362 buk 5170, 42*2
ABS 364 ořech DDL, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 364 ořech DDL, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 370 dub naturál, 22*2
ABS 375 javor, 22*0.5mm BEZ LEPIDLA
ABS 375 javor, 22*0.5mm S LEPIDLEM
ABS 375 javor, 22*1
ABS 375 javor, 22*2
ABS 375 javor, 28*1
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABS340-322
ABS340-422
ABS344-2205BEZ
ABS344-2205S
ABS344-221
ABS344-222
ABS344-2805BEZ
ABS344-282
ABS344-322
ABS344-422
ABS344-2205BEZ
ABS344-2205S
ABS344-222
ABS344-282
ABS344-322
ABS344-422
ABS344TR-221BEZ
ABS348/360-2205BEZ
ABS348/360-2205BS
ABS348-222
ABS348-422
ABS350-222PR
ABS351-222
ABS352-222
ABS352282
ABS352-322
ABS352-422
ABS352-2205BEZ
ABS352-2205S
ABS352-4205S
ABS353DDL222
ABS353DDL422
ABS353DDL2205BEZ
ABS353DDL2205S
ABS353KRONO2205BEZ
ABS353KRONO2205S
ABS353KRONO222
ABS353KRONO422
ABS354-221
ABS354-222
ABS354-282
ABS354-322
ABS354-4202
ABS354-2205BEZ
ABS354-2205S
ABS3582205BEZ
ABS3582205S
ABS358222
ABS358282
ABS358322
ABS358422
ABS362-2205
ABS362-221
ABS362-222
ABS362-422
ABS364220,5BEZ
ABS364220,5SLEP
ABSHD224370-222
ABS375-2205BEZ
ABS375-2205SLEP
ABSHD26375-221
ABSHD26375-222
ABSHD26375-281
20,42
26,92
4,58
5,58
9,00
11,58
6,67
14,83
16,92
22,08
4,58
5,58
11,58
14,83
16,92
22,08
9,00
4,67
5,75
14,00
26,92
14,00
14,00
14,00
17,92
20,42
26,92
4,67
5,75
10,92
14,00
26,92
4,67
5,75
4,67
5,75
14,00
26,92
9,58
14,00
17,92
20,42
26,92
4,67
5,75
4,67
5,75
14,00
17,92
20,42
26,92
4,67
9,58
14,00
26,92
4,67
5,50
14,00
4,58
5,58
9,00
11,58
11,42
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana: 16
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS 375 javor, 28*2
ABS 375 javor, 32*1
ABS 375 javor, 32*2
ABS 375 javor, 42*0.5mm S LEPIDLEM
ABS 375 javor, 42*2mm
ABS 381 buk 2065, 22*1mm BEZ LEPIDLA
ABS 381 buk 5160, 22*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS 381 buk 5160, 22*0,5mm S LEPIDLEM
ABS 381 buk 5160, 22*2mm
ABS 381 buk 5160, 28*2 mm
ABS 381 buk 5160, 42*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS 381 buk 5160, 42*2mm
ABS 382 buk 2065, 22*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS 382 buk 2065, 22*0,5mm S LEPIDLEM
ABS 382 buk 2065, 22*1mm BEZ LEPIDLA
ABS 382 buk 2065, 22*2mm
ABS 382 buk 2065, 42*2mm
ABS 382 třešeň, 22*0,5BEZ
ABS 386 dub, 22*2
ABS 386 dub, 28*2
ABS 386 dub, 32*2
ABS 396 smrk sukatý 3476, 22*2
ABS 396 smrk sukatý 3476, 32*2
ABS 396 smrk sukatý 3476, 42*2
ABS 396 smrk sukatý, 22*0.5mm BEZ LEPIDLA
ABS 396 smrk sukatý, 22*0.5mm S LEPIDLEM
ABS 399 buk buchlov, 22*1mm
ABS 399 buk buchlov, 22*2mm
ABS 399 buk buchlov, 28*2mm
ABS 399 buk buchlov, 42*2mm
ABS 399 buk 5399, 22*0.5mm BEZ LEPIDLA
ABS 399 buk 5399, 22*0.5mm S LEPIDLEM
ABS 399 buk, 32*2
ABS 408 kořenice, 22*2
ABS 433 teak, 22*0,5mm S LEPIDLEM
ABS 433 teak, 22*2mm
ABS 441 wenge gravír, 22*0,5 bez
ABS 441 wenge gravír, 22*0,5 s lep.
ABS 441 wenge gravír, 22*2mm
ABS 441 wenge gravír, 42*2mm
ABS 442 ořech, 22*0,5mm BEZ
ABS 442 ořech, 22*0,5mm S LEPIDLEM
ABS 442 ořech, 22*2mm BEZ
ABS 442 ořech, 42*2mm BEZ
ABS 444 kaštan, 22*0,5 BEZ
ABS 444 kaštan, 42*2mm
ABS 446 dub, 22*0,5 PE S LEPIDLEM
ABS 454 ořech, 22*0,5 BEZ
ABS 502 třešeň DDL, 22*2
ABS 507 třešeň YORK, 22*0,5mm S LEPIDLEM
ABS 507 třešeň YORK, 22*2mm
ABS 514 slonová kost, 22*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS 514 slonová kost, 22*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS 514 slonová kost, 22*0,7mm BEZ LEPIDLA
ABS 514 slonová kost, 22*0,7mm S LEPIDLEM
ABS 514 slonová kost, 22*1mm BEZ LEPIDLA
ABS 514 slonová kost, 22*2mm A
ABS 514 slonová kost, 28*2mm A
ABS 514 slonová kost, 42*2mm A
ABS 522 béžová KRONO, 22*0,5mm s lepidlem
ABS 522 béžová KRONO, 22*2mm PE
ABS 522 béžová KRONO, 28*2mm PE
ABS 522 béžová KRONO, 42*2mm PE
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABSHD26375-282
ABSHD26375-321
ABSHD26375-322
ABS375-4205SLEP
ABSHD26375-422
ABS381-221BEZ
ABS381-2205BEZ
ABS381-2205S
ABS381-222
ABS381282
ABS381-4205BEZ
ABS381-422
ABS382-2205BEZ
ABS382-2205SLEP
ABS382-221BEZ
ABS382-222
ABS382-422
ABSHD42382220,5BEZ
ABSHD24010-222
ABSHD24010-282
ABSHD24010-322
ABS396-222
ABS396-322
ABS396-422
ABS3962205BEZ
ABS3962205S
ABSHD21399-221
ABSHD21399-222
ABSHD21399-282
ABSHD21399-422
ABS399-2205BEZ
ABS399-2205S
ABSHD21399322
ABSHD28165-222
ABSHD29433-2205SLEP
ABSHD29433-222
ABSHD281137
ABSHD2811372205SLEP
ABSHD281137
ABSHD281137422
ABSHD284422205BEZ
ABS442-2205SLEP
ABSHD28442222BEZ
ABSHD28442222BEZ
ABSHD284118-2205BEZ
ABSHD284118-422
ABSHD24446-2205S
ABSHD28454-2205BEZ
ABSHD22502-222
ABS507-2205SLEP
ABS507-222
ABS514-2205BEZ
ABS514-2205BEZ
ABS514-2207BEZ
ABS514-2207SLEP
ABS514-221BEZ
ABS514-222
ABS514-282
ABS514-422
ABS522-2205PE
ABS522-222PE
ABS522-282PE
ABS522-422PE
14,83
13,17
16,92
10,67
22,08
9,00
4,58
5,58
11,58
16,92
8,75
22,08
4,67
5,75
9,58
14,00
26,92
4,67
14,00
17,92
20,42
14,00
20,42
26,92
4,67
5,75
9,58
11,58
14,83
22,08
4,67
5,75
20,42
14,00
5,75
14,00
4,67
5,75
14,00
26,92
5,00
5,75
14,00
26,92
4,67
26,92
5,75
4,67
14,00
5,75
14,00
3,00
4,00
5,58
7,50
7,42
8,42
13,42
16,08
4,17
10,50
13,42
20,17
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana: 17
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS 522 béžová, 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
ABS 547 žlutá 22*0,7mm PE S LEPIDLEM
ABS 547 žlutá 22*2mm PE
ABS 551 oranžová, 22*0,5mm PE
ABS 551 oranžová, 22*0,7mm PE
ABS 551 oranžová, 22*2mm PE
ABS 551 oranžová, 42*2mm PE
ABS 590 vanilka KRONO, 22*0,5mm PE BEZ LEPIDLA
ABS 590 vanilka KRONO, 22*0,5mm PE S LEPIDLEM
ABS 590 vanilka KRONO, 22*0,7mm PE BEZ LEPIDLA
ABS 590 vanilka KRONO, 22*0,7mm PE S LEPIDLEM
ABS 590 vanilka KRONO, 22*2mm PE
ABS 590 vanilka KRONO, 32*2mm PE
ABS 590 vanilka KRONO, 42*2mm PE
ABS 632 olše zelená, 22*0,5 PE BEZ LEPIDLA
ABS 632 olše zelená, 22*0,5 PE S LEPIDLA
ABS 632 olše zelená, 22*2mm
ABS 632 olše zelená, 42*2mm
ABS 633 olše šedá, 22*2mm
ABS 635 olše modrá, 22*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS 635 olše modrá, 22*2mm
ABS 635 olše modrá, 42*2mm
ABS 685 olše 6550, 22*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS 685 olše 6550, 22*0,5mm S LEPIDLEM
ABS 685 olše 6550, 22*2mm
ABS 685 olše 6550, 28*2mm
ABS 685 olše 6550, 32*2mm
ABS 685 olše 6550, 42*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS 685 olše 6550, 42*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS 685 olše 6550, 42*2mm
ABS 729 ořech KRONO, 22*2 PR
ABS 729 ořech KRONO, 42*2 PR
ABS 729 ořech , 28*2
ABS 729 ořech, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 729 ořech, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 740 dub horský, 5570 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 740 dub horský, 5570 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 740 dub horský, 5570 22*1 BEZ
ABS 740 dub horský, 5570 22*1 S LEPIDLEM
ABS 740 dub horský, 5570 22*2
ABS 740 dub horský, 5570 28*2
ABS 740 dub horský, 5570 42*0,5 BEZ
ABS 740 dub horský, 5570 42*2
ABS 741 dub horský 2035, 22*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS 741 dub horský 2035, 22*0,5mm S LEPIDLEM
ABS 741 dub horský 2035, 22*1mm BEZ LEPIDLA
ABS 741 dub horský 2035, 22*2mm
ABS 741 dub horský 2035, 28*2
ABS 741 dub horský 2035, 42*2mm
ABS 748 DUB, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 748 dub, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 748 dub, 42*2
ABS 757 dub, 22*0.5mm BEZ LEPIDLEM
ABS 757 dub, 22*0.5mm S LEPIDLEM
ABS 757 dub, 22*2
ABS 757 dub, 28*2
ABS 757 dub, 32*2
ABS 757 dub, 42*2
ABS 775 mahagon gravír, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 775 mahagon gravír, 22*0,5 S LEPIDLA
ABS 775 mahagon gravír, 22*2
ABS 775 mahagon gravír, 32*2
ABS 775 mahagon gravír, 42*2
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
ABS522-222PEBEZ
ABS547-2207PE
ABS547-222PE
ABS551-2205PE
ABS551-2207PE
ABS551-222PE
ABS551-422PE
ABS590-2205PEBEZ
ABS590-2205PES
ABS590-2207PEBEZ
ABS590-2207PES
ABS590-222PE
ABS590-322PE
ABS590-422PE
ABS632-2205
ABS632-2205SLEP
ABS632-222
ABS632-422
ABS633-222
ABS635-2205BEZ
ABS635-222
ABS635-422
ABS685-2205
ABS685-2205S
ABS685-222
ABS685-282
ABS685-322
ABS685-4205
ABS685-4205BEZ
ABS685-422
ABS729-222PR
ABS729-422PR
ABS729-282
ABS729-2205PRSLEP
ABS729-2205BEZ
ABS740-2205BEZ
ABS740-2205S
ABS740-221BEZ
ABS740-221S
ABS740-222
ABS740-282
ABS740-4205BEZ
ABS740-422
ABS741-2205BEZ
ABS741-2205S
ABS741-221BEZ
ABS741-222
ABS741282
ABS741-422
ABS748-2205PRBEZ
ABS748-2205S
ABS748-422
ABS757-2205BEZ
ABS757-2205S
ABS757-222
ABS757-282
ABS757-322
ABS757-422
ABS775-2205PRBEZ
ABS775-2205S
ABS775-222PR
ABS775-3202PR
ABS775-422PR
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
3,08
7,50
10,50
3,08
5,58
10,50
20,17
3,00
4,00
5,58
7,50
10,50
12,33
16,08
4,67
5,75
14,00
26,92
14,00
4,67
14,00
26,92
4,58
5,58
11,58
14,83
16,92
8,75
8,75
22,08
14,00
26,92
17,92
5,75
4,67
4,67
5,75
9,58
9,58
14,00
17,92
9,00
26,92
4,67
5,75
9,58
14,00
17,92
26,92
4,67
5,75
26,92
4,67
5,75
14,00
17,92
20,42
26,92
4,67
5,75
14,00
20,42
26,92
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana: 18
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS 776 mahagon gravír, 22*0,5 S LEPIDLA
ABS 776 mahagon gravír, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 776 mahagon gravír, 22*2
ABS 776 mahagon gravír, 28*2
ABS 776 mahagon gravír, 32*2
ABS 776 mahagon gravír, 42*2
ABS 781 DUB, 22* 0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 781 DUB, 22* 0,5 S LEPIDLEM
ABS 781 DUB, 22*2
ABS 781 DUB, 42*2
ABS 7935 švestka, 22*0.5mm BEZ LEPIDLA
ABS 7935 švestka, 22*0.5mm S LEP.
ABS 7935 švestka, 22*2
ABS 7935 švestka, 42*2
ABS 7937 jabloň kern, 22*0,5 BEZ
ABS 7937 jabloň kern, 22*2
ABS 7937 jabloň kern, 42*2
ABS 7937, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 8511, 22*1
ABS 854 wenge, 22*0.5mm BEZ LEPIDLA
ABS 854 wenge, 22*0,5 S LEP.
ABS 854 wenge, 22*2
ABS 854 wenge, 42*2
ABS 861 olše zelená, 22*0,5 bez
ABS 861 olše zelená, 22*2
ABS 861 olše zelená, 42*2
ABS 876 buk světlý, 22*0.5mm BEZ LEPIDLA
ABS 876 buk světlý, 22*0.5mm S LEPIDLEM
ABS 876 buk světlý, 42*0.5mm BEZ LEPIDLA
ABS 876 buk, 22*1mm BEZ LEPIDLA
ABS 876 buk, 5110 22*2
ABS 876 buk, 5110 28*2
ABS 876 buk, 5110 42*2
ABS 881 stříbrná, 22*0,5 PE BEZ
ABS 881 stříbrná, 22*2
ABS 881 stříbrná, 42*2
ABS 8888, 22*0,5 BEZ
ABS 8888, 22*2
ABS 8888, 42*2
ABS 8912 oliva, 22*0,5 bez
ABS 8912 oliva, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 8912 oliva, 22*1 LESK
ABS 8912 oliva, 22*2
ABS 8912 oliva, 42*2
ABS 8921 dub bílý, 22*2
ABS 8921 dub bílý, 42*2
ABS 8921 dub, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 8921 dub, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 8939 třešeň, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 8939 třešeň, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 8939 třešeň, 22*2
ABS 8939 třešeň, 42*2
ABS 8953 ořech, 22*0,5 BEZ
ABS 8953 ořech, 22*0,5 S LEP
ABS 8953 ořech, 22*2
ABS 8953 ořech, 42*2
ABS 8971, 22*0,5 BEZ. LEP
ABS 8971, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 8971, 22*0,7 BEZ. LEP
ABS 8971, 22*2
ABS 8971, 42*2
ABS 8984 modrá, 22*2
ABS 8994 Eben KRONO, 22*2mm
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABS776-2205S
ABS776-2205BEZ
ABS776-222PR
ABS776-2802PR
ABS776-3202PR
ABS776-422PR
ABS781-2205BEZ
ABS781-2205SLEP
ABS781-222
ABS781-422
ABS7935-2205BEZ
ABS7935-2205S LEP.
ABS7935-222
ABS7935-422
ABSHD277937-2205BEZ
ABSHD277937-222
ABSHD277937-422
ABSHD277937-2205S
ABSHD298511221
ABS854-2205BEZ
ABSHD2822272205SLE
ABSHD282227222
ABSHD282227422
ABS861-225BEZ
ABS861-222
ABS861-422
ABS876-2205BEZ
ABS876-2205S
ABS876-4205BEZ
ABS8761-221BEZ
ABS876-222
ABS876-282
ABS876-422
ABSHD298812205BEZ
ABSHD29881222
ABSHD29881422
ABSHD2488882205BEZ
ABSHD217707-222
ABSHD248888-422
ABSHD288912-2205bez
ABSHD288912-2205S
ABSHD288912221LESK
ABSHD288912-222
ABSHD288912-422
ABS8921-222
ABS8921-422
ABSHD248921-2205BEZ
ABSHD248921-2205S
ABS8939-2205BEZ
ABS8939-2205SLEP
ABS8939-222
ABS8939-422
ABSHD288953-2205
ABSHD288953-2205S
ABSHD288953-222
ABS8953-422
ABSHD298971-2205BEZ
ABSHD298971-2205S
ABSHD298971-2207BEZ
ABSHD298971-222
ABSHD298971-422
ABSHD288984-222
ABS8994KRONO222
5,75
4,67
14,00
17,92
20,42
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
5,75
9,58
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
4,58
5,58
8,75
9,00
11,58
14,83
22,08
4,67
14,00
26,92
4,67
14,00
26,92
4,67
5,75
24,58
14,00
26,92
14,00
26,92
4,67
5,75
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
5,75
9,58
14,00
26,92
10,50
14,00
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana: 19
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS 8995 coco bolo, 22*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS 8995 coco bolo, 22*0,5mm S LEPIDLEM
ABS 8995 coco bolo, 22*2
ABS 8995 coco bolo, 32*2
ABS 8995 coco bolo, 42*2
ABS 8996 zelená KRONO, 22*0,5mm BEZ
ABS 8996 zelená KRONO, 22*0,5mm S LEPIDLEM
ABS 8996 zelená KRONO, 22*0,7mm S LEP.
ABS 8996 zelená KRONO, 42*2
ABS 8996 zelená, 22*0,7 bez lep.
ABS 8996 zelená, 22*2
ABS 9285, 22*0,5 bez.
ABS 9285, 22*2
ABS 9285, 42*2
ABS 9320 borovice KRONO, 22*0,5mm bez
ABS 9320 borovice KRONO, 22*0,5mm S LEPIDLEM
ABS 9320 borovice KRONO, 22*2mm
ABS 9320 borovice., 42*2
ABS 9345 třešeň americká., 42*2
ABS 9345 třešeň americká, 22*1 BEZ
ABS 9345 třešeň americká, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 9345 třešeň americká, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 9345 třešeň americká, 22*2
ABS 9345 třešeň americká, 28*2mm
ABS 9345 třešeň am, 32*2
ABS 9411 olše podunajská, 22*0.5mm S LEPIDLEM
ABS 9411 olše podunajská, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 9411 olše podunajská, 22*2mm A
ABS 9411 olše podunajská, 28*2mm
ABS 9411 olše podunajská, 42*2
ABS 9416 olše tm. modrá, 22*0,5mm BEZ LEPIDLA
ABS 9416 olše tm.modrá, 22*2mm A
ABS 9416 olše tm.modrá, 42*2mm
ABS 9461 ořech gravír, 22*0.5mm BEZ LEPIDLA
ABS 9461 ořech gravír, 22*0.5mm S LEPIDLEM
ABS 9461 ořech gravír, 22*2
ABS 9461 ořech gravír, 42*2
ABS 9614, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 9614, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 9614, 22*2
ABS 9614, 42*2
ABS 9728 dub, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 9728 dub, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 9728 dub, 22*2
ABS 9728 dub, 42*2
ABS 9755 třešeň, 22*0,5 BEZ
ABS 9755 třešeň, 22*0,5 S LEPIDLEM
ABS 9755 třešeň, 22*2
ABS 9755 třešeň, 28*2 KRONO
ABS 9755 třešeň, 42*2 KRONO
ABS 9755, 22*0,5 BEZ LEPIDLA
ABS 9759 cedr, 22*0,5 BEZ LEP.
ABS 9759 cedr, 22*0,5 S LEP.
ABS 9759 cedr, 22*2 KRONO
ABS 9775 zebráno, 22*0,5 BEZ KRONO
ABS 9775 zebráno, 22*0,5 S LEPIDLEM KRONO
ABS 9775 zebráno, 22*2 KRONO
ABS 9775 zebráno, 32*2 KRONO
ABS 9775 zebráno, 42*2 KRONO
ABSU116., 22*0,5 PE bez lep.
ABSU116., 22*0,7 PE EGGER
ABSU116., 22*2 PE EGGER
ABSU116., 42*2
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABS89952205BEZ
ABS89952205S
ABSHD288995-222
ABSHD288995-322
ABSHD288995422
ABS8996KRONO2205BEZ
ABS8996KRONO2205S
ABS8996KRONO2207BEZ
ABS8996KRONO422
ABSHD288996-2207
ABSHD288996-222
ABSHD2692852205bez
ABSHD269285222
ABSHD269285422
ABS9320KRONO2205bez
ABS9320KRONO2205S
ABS9320KRONO222
HD259320422
HD229345422
ABS9345-221BEZ
ABS9345-2205BEZ
ABS9345-2205
ABS9345-222
ABS9345-282
ABS9345-322
ABS9411-2205
ABS94112205BEZ
ABS9411-222
ABS9411-282
ABS9411-422
ABS9416-2205BEZ
ABS9416-222
ABS9416-422
ABS9461-2205BEZ
ABS9461-2205S
ABS9461-2202
ABS9461-422
ABSHD2896142205
ABSHD2896142205
ABS9614222
ABS9614422
ABSHD2497282205BEZ
ABSHD2497282205
ABSHD249728222
ABSHD249728422
ABSHD221615-2205BEZ
ABSHD221615-2205S
ABSHD221615-222
ABSHD221615-282
ABSHD221615-422
ABSHD2497552205BEZ
ABSHD2897592205BEZ
ABSHD2897592205S
ABSHD289759222
ABS97752205
ABS97752205SLEP
ABS9775222
ABS9775322
ABS9775422
ABSHU121343-2205PEBE
ABSHU121343-2207PE
ABSHU121343-222PE
ABSHU121343-422
4,67
5,75
14,00
20,42
26,92
3,08
4,17
7,50
20,17
5,58
10,50
4,67
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
22,08
9,58
4,67
5,75
11,58
14,83
16,92
5,75
4,68
14,00
17,92
26,92
4,67
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
26,92
4,67
5,75
14,00
17,92
26,92
4,67
4,67
5,75
14,00
4,67
5,75
14,00
20,42
26,92
3,08
5,58
10,50
20,17
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana: 20
Prodejní ceník
Krejčí Milan - HOBBY centrum
IČO: 11508850
Název
ABS507 třešeň york, 22*2
PVC jasan bílý 9961, 23*2
PVC 408 kořenice DDL, 23*2
PVC 781 dub přírodní, 23*2
Rozmotání hran - ABS I tl. 0,5-0,9mm - 10-199m
Rozmotání hran - ABS I tl. 1-5mm 10-49bm
Rozmotání hran - ABS I tl. 1-5mm 50-99bm
Rozmotání hran - LAMINO min. 100bm
Řezání ABS hrany HRANIPEX 100-499bm
Výroba ABS hrany HRANIPEX
Vytiskl (a): Krejčí Milan, 05.05.2011
Katalog
účetní rok 2011
MC bez DPH /bm
ABS507-222
PVC9961232
HD28165/232
PVC781232
ROZ.ABS05-09
ROZ.ABS1-5.10-49
ROZ.ABS2.50-99
ROZ.LAMINO
ŘEZÁNÍABSHRANIPEX
VYROBAABSHRANIPEX
14,00
16,08
14,00
16,08
50,00
99,00
99,00
50,00
500,00
18,00
Zpracováno systémem Money S3
www.money.cz
Strana: 21

Podobné dokumenty

Prodejní ceník - Hobby Centrum

Prodejní ceník - Hobby Centrum Brusný papír BW/RB zr. 100 š. 100 Brusný papír BW/RB zr. 100 š. 150 Brusný papír BW/RB zr. 120 š. 100 Brusný papír BW/RB zr. 120 š. 150 Brusný papír BW/RB zr. 150 š. 100 Brusný papír BW/RB zr. 150 ...

Více

Prodejní ceník - Hobby Centrum

Prodejní ceník - Hobby Centrum LTD R5410 VV hrušeň divoká tmavá, 18*2100*2655 LTD R5411 VV hrušeň divoká, 18*2100*2655 LTD R5413 VV hrušeň divoká světlá, 18*2100*2655 LTD R5447 VV javor tmavý, 18*2100*2655 LTD R5479 VV Javor hor...

Více

Prodejní ceník - Hobby Centrum

Prodejní ceník - Hobby Centrum LTD EGGER - tl 18mm - SKLADOVKY LTD F274 Beton Světlý, 18*2070*2800 ST9 LTD F275 Beton Tmavý, 18*2070*2800 ST9 LTD F310 Ceramic Re, 18*2070*2800 ST87 LTD F311 Ceramic An, 18*2070*2800 ST87 LTD F425...

Více