Kreuzchen
borec utkání
kopyto utkání
Onanopulos
V úterý se mělo odehrát kompletní druhé kolo, ale jelikož se nedostavily dva týmy, tak se
uskutečnila předehrávka třetího kola. Střetly se týmy, které měli stejný cíl, a to vyhrát..... jaké
překvapení..........
Za AC Spartu nastoupila osvědčená sestava v podání Kreuzchen, Formič a Fíňa. Tým Gigolo
Masters byl posílen o nováčka Vangela Onanopulose, který si v zápase odběhal (odchodil) své.
Zápas začal ve velkém stylu (podle věku hráčů předpokládám, že to bylo ve stylu barokním). V
prvních pěti minutách byl viděl pouze jeden hráč, a to Mrštnej Castro. Nejprve skóroval 0:1, pak si
zahrál na volejbalistu a míč zkrotil rukou a pak přihrál Varlosovi do šance, který netrefil odkrytou
branku. Ale zpátky ke Castrovi....... pokusil se o atentát na rozhodčího, který mu nevyšel, a tak se
utěšil tím, že vstřelil druhou branku 0:2. Tu se obrátila pozornost na jiné dva hráče. Nejprve jsme
zareagovali rychlejší pohyb v podání Ručkova (asi ho něco štíplo, tak popoběhl) a druhý podivuhodný
pohyb byl spatřen v brance Gigolo Masters, když Onanopulos vyrazil míč svým mužným tělem .......
Dalo by se říct, že zápas rozhodla šestá minuta, kdy padly tři góly. Nejprve se trefil Varlos, poté dal
svůj první gól v zápase Ručkov a opět Varlos – 0:5. Onanopulos byl prostřelen až v sedmé minutě, a
to když se trefil střelec Kreuzchen, dokonce hned dvakrát, a tak byla Sparta zpátky ve hře – 2:5. Do
konce poločasu padly ještě čtyři branky. Nejdřív padla branka Gigolo Masters a přišpendlila k zemi
Onanopulose, který s lehkým otřesem pravého kolene pokračoval v zápase, ale už to nebylo to pravé
ořechové. Konec poločasu patřil Vladimírovi Ručkovovi, když zaznamenal čistý hattrick 2:6, 2:7 a 2:8.
Druhý poločas byl vyrovnanější a pochválil bych především hráče Sparty – Kreuzchena, který to
nezabalil a bojoval do poslední minuty. Ideály na vítězství se začínaly rozplývat jako hustý dým z
kubánských doutníků (to není reklama), a to když Formič zahrál rukou a kopal se pokutový kop –
Vladimír Ručkov 2:9. Probudil se i sváteční střelec Fíňa a snížil na 3:9. Jubilejní desátý gól se zapsal
do paměti všech hráčů. Mršnej Castro se projevil jako paní fotbalistka, teda pan fotbalista a vstřelil
branku z takového úhlu, že nám na změření nestačil ani úhloměr-3:10. Z dálky se trefil Varlos a opět
Castro, což znamenalo jediné, a to vedení Gigolo Masters-3:12. Nastaly chvíle nazvané křížkova
výprava v podání hlavní postavy Kreuzchena – 4:12 a 5:12. Jak to tak bývá, po páté obdržené brance
opustil Onanopulos branku. Průser pro soupeře byl, že neodešel na lavičku, ale do útoku, kde řádil
jako větrný tornádo. V páté minutě zvýšil svůj krevní tlak Castro a poté zvýšil i skóre na 5:13.
Hřebíček do Sparťanské rakve zatloukl Varlos, který dal nádherný gól přes celé hřiště-5:14. Naopak
šestá minuta patřila Spartě ....... Kreuzchen-6:14, Fíňa-7:14 a Fíňa-8:14. Dvě minuty před koncem se
prosadil Mrštej Castro a Vlado Ručkov a na světelné tabuli (kterou máme v plánu do budoucna
koupit) by svítilo skóre 8:16. Kosmetická úprava skóre přišla ze strany Sparty, když se individuálním
sólem prosadil Kreuzchen a střelou z levé strany Fíňa. Tečku za dramatickým utkáním udělal Ručkov
a zápas skončil přestřelkou – 10:17.
Oba týmy něco prohrály ....... Sparta prohrála zápas a Varlos prohrál po utkání pár tisíc euro
v ruletě ........ na prohry 1:1.