1 - Agrostroj Pelhřimov

Komentáře

Transkript

1 - Agrostroj Pelhřimov
RA-100
Rozmetadlo hnoje
Manure spreader
Stalldungstreuer
Epandeur du fumier
Katalog dílů
Catalog of parts
Katalog der Teile
Catalogue des pièces
0293568
AGROSTROJ Pelhřimov, a.s.
U nádraží 1967
393 12 Pelhřimov
1-2005
RA-100
Katalog dílů
Catalog of parts
Katalog der Teile
Catalogue des pièces
Dílce označené "∗" dodáváme jako náhradní díly
Parts marked "∗" are delivered as spare parts
Die mit "∗" bezeichneten Teile sind als Ersatzteile lieferbar
Les pièces marguès "∗" sont livrable comme pièces détachées
1
Pokyny k objednávání dílů
A
RA-100
1
A
2
3
4
5
V textové části katalogu "Obsah" znamená :
V textové části katalogu znamená :
1 - číslo skupiny
A - označení skupiny ( název, číslo )
2 - název skupiny
1 - číslo pozice katalogu
3 - objednací číslo
* - označení náhradního dílu
4 - počet kusů na stroj
2 - název součásti a jeho rozměr
5 - odkaz na stranu
3 - ČSN
4 - objednací číslo
5 - počet kusů do sestavy
V obrazové části katalogu znamená :
pozice dílu
2
2
2-4
2
!
odkaz na navazující sestavu
číslo rozpadajícího se dílu ( číslo sestavy )
označení sestavy
Při objednávání dílů uveďte vždy :
- typ stroje
- číslo součásti ( kolonka 4 )
- přesný název součásti a počet kusů ( kolonka 2,5 )
- u součástí nakupovaných uveďte ČSN, ISO, ( kolonka 3 )
Výrobní závod stále zdokonaluje své výrobky na základě provozních zkušeností a nejnovějších poznatků.
Proto si vyhrazuje možnost změn na strojích a dokumentace.
2
Instructions for ordering spare parts
A
RA-100
1
A
2
3
4
5
In the catalogue text "contents" means :
In the catalogue text means :
1 - Number of group
A - Designation of group ( exact, number )
2 - Group name
1 - Position of part
3 - Ordering number
* - Spare part designation
4 - Number of pieces per machine
2 - Exact denomination of part, dimension
5 - Reference to page
3 - ČSN
4 - Ordering number
5 - Number of pcs in one set
It is specified in the figure supplement of the catalogue :
2
position of part
2
2-4
2
reference to connecting assembly drawing
number of divided part ( number of configuration )
symbol of configuration
! When ordering spare parts , please, always state :
- Type of machine
- Part number ( column 4 )
- Name of part and number of pieces ( column 2,5 )
- Give ČSN, ISO numbers in case of bought parts ( column 3 )
The manufacturers continuously improve their products on the basis of experience gained in the course
of operation and of the up-to-date knowledge. They reserve, therefore, the right of modifying the machine
as well as the respective documentation.
3
Anweisung für die Bestellung von Ersatzteilen
A
RA-100
1
A
2
3
4
5
Im Katalogtext "Inhalt" bedeutet :
Im Katalogtext bedeutet :
1 - Gruppennummer
A - Bennenung der Gruppe ( Bezeichnung,
2 - Bezeichnung der Gruppe
Nummer )
3 - Bestellnummer
1 - Die Positionennummer des Katalogs
4 - Stückzahl pro Maschine
* - Bezeichnung des Ersatzteils
5 - Hinweis auf Seite
2 - Die genaue Bennenung des Bestandteils
und Dimension
3 - ČSN
4 - Bestellnummer
5 - Stückzahl in die Zasammenstellung
Im Bildnachtrag des katalogs wird angegeben :
Position des Teils
2
2
2-4
2
Hinweis auf folgende Zusammensetzung
Nummer des geteilten Teils ( Nummer der Zusammensetzung )
Bezeichnung der Zusammensetzung
! Bei jeder Bestellung von Ersatzteilen führen Sie bitte an :
- Typ der Maschine
- Teilnummer ( Kolonne 4 )
- Teilbenennung und Stückzahl ( Kolonne 2,5 )
- bei zugekauften Teilen ČSN, ISO angeben ( Kolonne 3 )
Das Herstellerwerk vervollkommnet ständing seine Ergzeugnisse aufgrund von Erfahrungen beim
Betriebseinsatz sowie von neuesten Erkenntnissen. Deshalb behält er sich das Recht vor, Änderrungen
an den Maschinen wie auch in der Begleitdokumentation vorzunehmen.
4
Instructions pour commander des pièces de réchange
A
RA-100
1
A
2
3
4
5
Dans la partie textuelle du catalogue
"Sommaire" signifie :
Dans la partie textuelle
du catalogue signifie :
1 - numéro de groupe
A - désignation du groupe (dénom., numéro)
2 - dénomination du groupe
1 - N° de position du catalogve
3 - numéro de commande
* - désignation de la pièce de rechange
4 - nombre des pièces pour une machine
2 - désignation de la pièces, dimension
5 - référence à la page
3 - norme tchèqve
4 - numéro de commande
5 - nombre de pièces dans le jeu
Dans la partic illustrée du catalogue il signifie :
position de pièce
2
2
2-4
2
référence a l’ ensemble suivant
numéro de la pièce décomposée
désignation de groupe
! A la commando des pièces mentionner toujours :
- modèle de la machine
- numéro de pièce ( petite colonne 4 )
- dénomination précise de la pièce et nombre de pièces ( petite colonne 2,5 )
- pour les pièces achetées mentionner ČSN, ISO ( petite colonne 3 )
Usine productrice perfectionne continuèllement ses produits et ce sur la base des expériences d' exploitation
et des novveaux acqvis. C' est pourqvei on réserve le droit de changements sur les machines, ainsi qve dans
la documentation.
5
Utahovací momenty šroubových spojù
1. Všechny šestihranné matice a šrouby se šestihrannou hlavou, použité na stroji, musí být dotaženy utahovacím
momentem v rozsahu 90-100% hodnoty, uvedené v tabulce, pokud není v dalším textu nebo vyobrazení v katalogu
dílù uvedeno jinak.
2. Tato tabulka neplatí pro šestihranné matice, jejichž výška je menší 80% jmenovitého prùmìru závitu.
3. Šrouby a matice jakosti 5.8 smìjí být použity pouze na ménì dùležité spoje.
4. Pøi použití samojistících šroubù nebo matic se hodnota uvedená v tabulce zvyšuje o 10%.
5. Pøi použití mazacího tuku se hodnota uvedená v tabulce snižuje o 10%.
6. Pokovené šrouby a matice nepoužívejte bez namazání.
Závit
Utahovací momenty [Nm]
5.8
8.8
10.9
M6
5.9
10.3
14.7
M8
14.7
25.5
35.3
M10
28
50
69
M12
49
88
123
M14
79
137
194
M16
122
211
300
M18
169
290
412
M20
228
412
579
M22
326
559
785
M24
388
711
1000
M27
613
1050
1480
M30
785
1420
2210
Tightening torques of threaded joints
1. All hexagonal nuts and hexagonal head bolts used in the machine shall tightened within the range of 90-100% of the
torque given in the following table, if there is no specific indication in the respective wording or relating to the
catalogue figures.
2. This table does not apply to hexagonal nuts with height less than 80% of the rated thread diameter.
3. 5.8 quality bolts and nuts may by used only for connections of minor importance.
4. For selflockking screws or nuts the value given in the table increases by 10%.
5. When using lubrication grease the value given in the table decreases by 10%.
6. Never use metal coated screws and nuts without applying grease.
Thread
Torque [Nm]
5.8
8.8
10.9
M6
5.9
10.3
14.7
M8
14.7
25.5
35.3
M10
28
50
69
M12
49
88
123
M14
79
137
194
M16
122
211
300
M18
169
290
412
M20
228
412
579
M22
326
559
785
M24
388
711
1000
M27
613
1050
1480
M30
785
1420
2210
6
Anzugsmomente der Schraubverbindungen
1. Alle in der Maschine eingesetzten Sechskantmuttern und Schrauben mit Sechskantkopf müssen mit einem Anzugsmoment im Bereich 90-100% des in der Tabelle angeführten Wertes festgezogen werden, falls im folgenden Text
oder auf Bildern im Katalog nicht anders angegeben.
2. Diese Tabelle gilt nicht für Sechskantmuttern, deren Höhe kleiner ist als 80% des Nenndurchmessers der Gewinde.
3. Schrauben und Muttern der Qualität 5.8 dürfen nur für weniger wichtige Verbindungen Verwendung finden.
4. Bei der benutzung von selbsthemmenden Schrauben oder Muttern wird der in der Tabelle angegebene Wert um 10%
erhölt.
5. Bei Benutzung von Schmierfett wird der Tabellenwert um 10% vermindert.
6. Metallbeschichtete Schrauben und Muttern dürfen nicht ungeschmiert benutzt werden.
Gewinde
Anzugsmoment [Nm]
5.8
8.8
10.9
M6
5.9
10.3
14.7
M8
14.7
25.5
35.3
M10
28
50
69
M12
49
88
123
M14
79
137
194
M16
122
211
300
M18
169
290
412
M20
228
412
579
M22
326
559
785
M24
388
711
1000
M27
613
1050
1480
M30
785
1420
2210
Couple de serrage des boulonnages
1. Tous écrous a six pans ainsi que les boulons a tête hexagonale qui sont utilisés dans la machine doivent être serrés
par un couple entre 90-100% de la valeur donnés dans la table, manque autre indication dans le texte ou la légende
des Figures du Catalogue.
2. Cette table n’est pas valable pour les écrous hexagonaux dont l’hauteur est moins de 80% du diametrè nominal du
filet.
3. Les boulons et les écrous de qualité 5.8 ne sont admissibles que pour des joints de moindre importance.
4. S’il s’agit des boulons et écrous auto-serrurs, il faut augmenter les valeurs de la table par 10%.
5. Si vous appliques de la graisse, baissez les valeurs de la table par 10%.
6. N’ utilisez pas des boulons et écrous métallisés sans graissage.
Vis
Couple de serrage [Nm]
5.8
8.8
10.9
M6
5.9
10.3
14.7
M8
14.7
25.5
35.3
M10
28
50
69
M12
49
88
123
M14
79
137
194
M16
122
211
300
M18
169
290
412
M20
228
412
579
M22
326
559
785
M24
388
711
1000
M27
613
1050
1480
M30
785
1420
2210
7
RA-100
Obsah
Contents
Inhalt
Contenu
1
2
Hřídel Bondioli
P.t.o. drive shaft Bondioli
Gelenkwelle Bondioli
Arbre articulé Bondioli
2
Příslušenství
Acesories
Zubehör
Accesoires
3
Rám podvozku
Frame of undercarriage
Rahmen des Fahrgestells
Cadre du chassis
4
Vahadlo levé II.
Left rocker II.
Linker Schwinghebel II.
Balancier gauche II.
5
Vahadlo pravé II.
Right rocker II.
Rechter Schwinghebel II.
Balancier droit II.
6
Montáž závěsu
Suspension assembly
Montage der Aufhängung
Assemblage d´attelage
Brzda vzduchová 80V
Air brake 80V
1
7
8
9
10
11
12
*13
14
15
16
Luftbremse 80V
Frein pneumatique 80V
Brzda parkovací
Parking brake
Feststellbremse
Frei de stationnement
Kolo 500/45-22.5 PR12(221,275,8A3-30)
Wheel 500/45-22.5 PR12(221,275,8A3-30)
Rad 500/45-22.5 PR12(221,275,8A3-30)
Roue 500/45-22.5 PR12(221,275,8A3-30)
Montáž, barvy
Assemblage, colours
Montage, Farben
Montage, couleur
Závěs N
Suspension N
Aufhängung N
Attelage N
Brzda M
Brake M
Bremse M
Frein M
Korba
Body
Kasten
Benne
Montáž korby
Mounting of the body
Montage des Kastens
Assemblage de la benne
Rozvod pohonu
Power train
Antriebssteuerung
Distribution de l´entrainem.
Válec dávkovací s pohonem
Metering roller with drive
Dosierwalze mit Antrieb
Rouleau de dosage entra.
*17
Skříň dávkování
Metering case
Dosierkasten
Caisse de dosage
*18
Reduktor S
Reductor S
Übersetzungsgetriebe S
Réducteur S
19
Hřídel tažná posuvného okna
Pull shaft of sliding bottom
Zugwelle des Schiebebodens
L´arbre du fond coulissant
20
Napínání
Tensioning
Spannung
Tensionement
Kryty
Guards
21
22
23
24
Hauben
Capots
Elektrická instalace
Electric wiring
Elektroinstallation
Installation électrique
Osvětlení přední B
Front lights B
Vorderleuchten B
Feux avant B
Pohon V
Drive V
Antrieb V
Entreinement V
9
Strana
Seite
Page
Page
3
4
5
0353947
1
14
9 8700 265
1
16
9 4396 172
1
18
9 4300 610
1
20
9 4300 611
1
26
9 4396 179
1
32
9 4396 282
1
34
9 4396 178
1
40
0316525
4
42
9 4396 171
1
44
9 4396 247
1
46
9 4396 217
1
48
9 4300 158
1
50
9 4309 056
1
52
9 4309 059
1
56
9 4309 054
1
58
9 3082 112
1
62
9 3082 121
1
68
9 4309 065
1
72
9 4309 069
1
76
9 4396 249
1
80
9 8300 074
1
84
9 8300 131
1
86
9 4309 060
1
90
RA-100
Obsah
Contents
Inhalt
Contenu
1
*25
*25A
26
27
28
29
30
31
32
33
*34
35
36
37
38
39
40
41
*42
*43
44
45
46
47
2
Rozvodovka
Final gear
Achsgetriebe
Commande finale
Rozvodovka pro hydropohon
Final gear
Achsgetriebe
Commande finale
Řazení rozvodovky
Final gear shifting
Achsgetriebeschaltung
Changement de vitesses
Ústrojí V
Mechanism V
Mechanismus V
Dispositif V
Pohon ústrojí V
Drive of the mechanism V
Antrieb der Vorrichtung V
Entreinement du despos. V
Osvětlení zadní V
Rear lights V
Hintere Leuchten V
Feux arriere V
Kryty pohonu
Covers of drive
Antriebsdeckel
Capots du moteur
Kolo 16/20 9 4309 078
Wheel 16/20 9 4309 078
Rad 16/20 9 4309 078
Roue 16/20 9 4309 078
Kryty podlahy
Covers of floor
Bodendeckel
Revêtements du plancher
Rozmetací lopaty
Spreading shovels
Streuerschaufel
Aubes du distributeur
Válec dávkovací S
Metering roller S
Dosierwalze S
Rouleau de dosage S
Pohon reduktoru
Reducer drive
Antrieb des Reduktors
Commande du réducteur
Nápisy RA-100
Labes RA-100
Aufschriften RA-100
Inscriptions RA-100
Nástavky
Extensions
Aufsätze
Rehausses
Rozvod pohonu S
Power train S
Antriebssteuerung S
Distribution de l´entrainem. S
Pohon mechanický
Mechanical drive
Antrieb
Commande
Pohon hydraulický D
Hydraulic drive D
Hydraulischer Antrieb D
Commande hydraulique D
Ovládání hydropohonu RA
Hydrodrive control RA
Betätigung des Hydro. RA
Commande hydraulique RA
Trubka I
Tube I
Rohr I
Tube I
Trubka II
Tube II
Rohr II
Tube II
Ventil přepouštěcí
Ventil
Ventil
Valve
Montáž kloubového hřídele 100
Assem. of propeller shaft 100
Montage der Gelenkwelle 100
Assem. de l´arbre a articul. 100
Kloubový hřídel N100
P.t.o. drive N100
Gelenkwelle N100
Arbre articulé N100
Přitěžování
Adding weighte
Gewicht zugabe
Conterpoids
11
Strana
Seite
Page
Page
3
4
5
9 3182 079
1
94
9 3100 014
1
9 4309 063
1
100
9 4396 173
1
102
9 4396 236
1
118
9 4396 051
1
120
9 4396 258
1
122
0328097
4
124
9 4309 100
1
126
9 4396 222
1
128
9 4300 392
1
130
9 4309 117
1
132
9 8700 264
1
134
9 4309 079
1
138
9 4309 112
1
140
9 4309 118
1
142
9 4309 115
1
144
9 4309 195
1
148
1 1300 665
1
152
1 1300 666
1
154
0359535
1
156
9 4396 241
1
158
9 4396 245
1
160
9 4399 183
1
162
RA-100
Obsah
Contents
Inhalt
Contenu
1
2
Ovládání přitěžování
Control of ballast
Betätigung des Ballastes
Commande ballast
49
Brzdy hydraulické
Brakes hydraulic
50
Čelo pohyblivé
48
Strana
Seite
Page
Page
3
4
5
9 4399 211
1
166
9 4396 186
1
168
9 4309 075
1
172
9 4309 097
1
176
0317713
1
182
9 4309 167
1
184
9 4309 166
1
186
Bremseinrichtung hydraulische Freins hydraulique
*51
53
Front face
Bewegliche Stirnwand
Front mobile
Podpěra hydraulická
Hydraulic support
Hydraulische Stütze
Support hydraulique
Deska pro pomalá vozidla 1 0990 173
Rear desk 1 0990 173
Hintere Platte 1 0990 173
Porté-butée 1 0990 173
54
Pohon 1000 ot/min.
Drive 1000 rpm
Antrieb 1000 U/min.
Entreinement 1000 t/m
*55
Válec komplet 2
Cylinder assy 2
Walze komplett 2
Rouleau complet 2
13
RA-100
Hřídel Bondioli
P.t.o. drive shaft Bondioli
Gelenkwelle Bondioli
Arbre articulé Bondioli
1
1
2
Hřídel 7 107 086 CE 007 H24
3
P.t.o. drive shaft 7107086 CE007H24
Gelenkwelle 7 107 086 CE 007 H24 Arbre articulé 7 107 086 CE 007 H24
15
1
4
5
0353947
1
RA-100
Příslušenství
Accessories
Zubehör
Accesoires
1
*1-14
*1
*2
*3
4
5
6
*7
2
Příslušenství
Accessories
Zubehör
Accesoires
Škrabka
Scraper
Kratzer
Grattoir
3
9 8636 131
Spojka
Clutch
Accouplement
1 3600 008
Kolík střižný
Shear pin
Abscherstift
Goupille de découpage
Návod k použití RA-100
Operating instructions RA-100
Gebrauchanweisung RA-100
Mode d´emploi RA-100
Katalog RA-100
Catalog of components RA-100
0 9310 269
Katalog der Teile RA-100
Catalogue des composants RA-100
Rukavice kožené
Leather gloves
Lederhandschuhe
Gants en cuir
Páka
Lever
Hebel
Levier
1034011
9 4309 101
Le mecanisme à mesurer de contrôle
Kroužek pojistný 40
Retaining ring 40
Sicheringsring 40
Bague de blocage 40
*10
Vložka
Insert
Einage
Piece d´ insert
*11
Trubka
Tube
Rohr
Tube
Čep komplet
Pin assy
Bolzen komplett
Tenon complet
14
0293568
Gauge
Kontrollmesswerkzeug
13
0293557
9 4336 433
*9
*12
4
9 8700 265
Kupplung
*9-*11 Kontrolní měřidlo
2
ČSN 02 2931
0711491
1 1400 252
1 1300 528
9 9311 146
Pružina tlačná 3.15 1 9746 240 Draw spring 3.15 1 9746 240
Bruckfeder 3.15 1 9746 240
Ressort de presion 3.15 1 9746 240
Bondioli Pavesi návod český
Instruction for use-Bond. Pavesi
Beninungsanleitung-Bond. Pavesi
Mode d´emploi Bond. Pavesi
0218889
0295669
Poznámka: Počet kusů se u různých provedení liší.
Note: The numbers of items per modification varies.
Anmerkung: Die Stückzahlen der Teile ist verschieden für verschiedene Ausführungen.
Notez: Le nombre de pièces est variable selon les modification.
17
5
RA-100
Rám podvozku
3
Rahmen des Fahrgestells Cadre du chassis
1
1
Frame of undercarriage
2
3
Rám podvozku
Frame of undercarriage
Rahmen des Fahrgestells
Cadre du chassis
19
4
5
9 4396 172
1
RA-100
Vahadlo levé II.
Left rocket II.
Linker Schwighebel II.
Balancier gauche II.
1
2
*1-*52 Vahadlo levé II.
Linker Schwighebel II.
*1-*42 Poloosy ADR – RA-100
Halbachse ADR – RA-100
*1-20 Poloosa přední
*1
*2
*3
*4
*5
Left rocket II.
Half-axis ADR – RA-100
Axe avancé
Náboj kola
Hub
Radnabe
Moyeu de la roue
Buben
Drum
Trommel
Tambour
Závrtný šroub
Wheel
Bolzen
Axes
Matice M20x1.5
Nut M20x1.5
Mutter M20x1.5
Ecrou M20x1.5
Ring 20
*6
Těsnicí kroužek vnější
Oil seal
Dichtung
Joint d´etaincheité
*7
Těsnicí kroužek vnitřní
Oil seal
Dichtung
Joint d´etaincheité
*8
Těsnicí kroužek
Oil seal
Dichtung
Joint d´etaincheité
*9
Víko
Cap
Kapsel
Chapeau
*10
Korunová matice
Crown nut
*14
*15
*16
*17
*18
19
20
Kronemmutter
Ecrou de fusée
Závlačka
Spring pin
Federsplint
Goupille elastique
Brzda sestava
Brake assembly
Bremse gesamt
Ensemble frein
Kroužek
Bush
Buchse
Bague
Pojistný kroužek
Spring ring
Ring
Anneau
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
Korunová matice
Crown nut
Kronemmutter
Ecrou de fusée
Závlačka
Spring pin
Federsplint
Goupille elastique
Camshaft
Nocknewelle
Came de commande
Ložisko
Bearing
Lager
Roulement
Ložisko
Bearing
Lager
9 4300 610
1
0036366
1
1
Klíč brzdy
*21-40 Poloosa zadní
Halbachse
9 8700 867
Half-axis front
Halbachse
Cale 20
*13
5
Axe avancé ADR – RA-100
Unterlage 20
*12
4
Balancier gauche II.
Podložka 20
*11
3
4
61L08100125150
1
66LJ0840
1
903C20L1
8
903D208G
8
903RL20
8
915PA57
1
915N32214
1
915PSI125/72
1
912T100
1
908DF48/65B
1
914C48E
1
9FCA309ES
1
921B38
1
915RES38
1
915R24
2
908DF24A
1
914C24E
1
75H035 L= 550
1
902CC32214
1
902CC32211
1
Roulement
Half-axis rear
Axe arriére
1
21
RA-100
Vahadlo levé II.
Left rocket II.
Linker Schwighebel II.
Balancier gauche II.
1
2
*21
Náboj kola
Radnabe
Moyeu de la roue
*22
Buben
Drum
Trommel
Tambour
*23
Hub
Závrtný šroub
Wheel
Bolzen
Axes
Matice M20x1.5
Nut M20x1.5
Mutter M20x1.5
Ecrou M20x1.5
Podložka 20
Ring 20
Unterlage 20
Cale 20
Těsnicí kroužek vnější
Oil seal
Dichtung
Joint d´etaincheité
Těsnicí kroužek vnitřní
Oil seal
Dichtung
Joint d´etaincheité
Těsnicí kroužek
Oil seal
Dichtung
Joint d´etaincheité
*29
Víko
Cap
Kapsel
Chapeau
*30
Korunová matice
Crown nut
Kronemmutter
Ecrou de fusée
*31
Závlačka
Spring pin
Federsplint
Goupille elastique
*32
Brzda sestava
Brake assembly
Bremse gesamt
Ensemble frein
*33
Kroužek
Bush
Buchse
Bague
*34
Pojistný kroužek
Spring ring
Ring
Anneau
*35
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
Korunová matice
Crown nut
Kronemmutter
Ecrou de fusée
Závlačka
Spring pin
Federsplint
Goupille elastique
*24
*25
*26
*27
*28
*36
*37
*38
39
40
*41
3
Klíč brzdy
Camshaft
Nocknewelle
Came de commande
Ložisko
Bearing
Lager
Roulement
Ložisko
Bearing
Lager
Roulement
Páka brzdy 300
Brake cam lever 300
Bremsnockenhebel 300
Levier du frein 300
*42
Páka brzdy 200
Brake cam lever 200
Bremsnockenhebel 200
Levier du frein 200
43
Šroub M10x25-8.8.-A3L
Bolt M10x25-8.8.-A3L
Schraube M10x25-8.8.-A3L
Vis M10x25-8.8.-A3L
44
Podložka 10
Scheibe 10
Washer 10
Rondelle 10
23
4
4
5
61L08100125150
1
66LJ0840
1
903C20L1
8
903D208G
8
903RL20
8
915PA57
1
915N32214
1
915PSI125/72
1
912T100
1
908DF48/65B
1
914C48E
1
9FCA309ES
1
921B38
1
915RES38
1
915R24
2
908DF24A
1
914C24E
1
75H035 L= 400
1
902CC32214
1
902CC32211
1
760L30003C0
1
760L20005C0
1
ISO 4017
0033418
11
ČSN 02 1740.15
0613239
11
RA-100
Vahadlo levé II.
Left rocket II.
Linker Schwighebel II.
Balancier gauche II.
1
2
45
Hlavice MK 10x1
Schmiernippel MK 10x1
Graisseur MK 10x1
46
Kroužek 100x3
Ring 100x3
Ring 100x3
Anneau 100x3
Čep komplet I.
Pin assy I.
Bolzen komplett I.
Tenon complet I.
Čep komplet II.
Pin assy II.
Bolzen komplett II.
Tenon complet II.
Vahadlo levé
Left rocket
Linker Schwighebel
Balancier gauche
*47
*48
*49
*50
*51
*52
Nipple MK 10x1
Pouzdro I.
Casing I.
Gehäuse I.
Douville I.
Pouzdro
Casing I.
Gehäuse
Douville I.
Zátka PRO M22x1.5
Plug PRO M22x1.5
Propfen PRO M22x1.5
Bouchon PRO M22x1.5
25
4
3
4
5
ČSN 23 1470
0906224
4
ČSN 02 9281.2
0279015
4
9 3900 015
1
9 3900 016
1
9 4300 195
1
1 6800 074
0280379
1
1 6800 073
0280368
1
0297660
2
RA-100
Vahadlo pravé II.
Right rocket II.
Rechter Schwighebel II.
Balancier droit II.
1
2
*1-*52 Vahadlo pravé II.
Rechter Schwighebel II.
*1-*42 Poloosy ADR – RA-100
Halbachse ADR – RA-100
*1-20 Poloosa přední
*1
*2
*3
*4
*5
Right rocket II.
Half-axis ADR – RA-100
Axe avancé
Náboj kola
Hub
Radnabe
Moyeu de la roue
Buben
Drum
Trommel
Tambour
Závrtný šroub
Wheel
Bolzen
Axes
Matice M20x1.5
Nut M20x1.5
Mutter M20x1.5
Ecrou M20x1.5
Ring 20
*6
Těsnicí kroužek vnější
Oil seal
Dichtung
Joint d´etaincheité
*7
Těsnicí kroužek vnitřní
Oil seal
Dichtung
Joint d´etaincheité
*8
Těsnicí kroužek
Oil seal
Dichtung
Joint d´etaincheité
*9
Víko
Cap
Kapsel
Chapeau
*10
Korunová matice
Crown nut
*14
*15
*16
*17
*18
19
20
Kronemmutter
Ecrou de fusée
Závlačka
Spring pin
Federsplint
Goupille elastique
Brzda sestava
Brake assembly
Bremse gesamt
Ensemble frein
Kroužek
Bush
Buchse
Bague
Pojistný kroužek
Spring ring
Ring
Anneau
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
Korunová matice
Crown nut
Kronemmutter
Ecrou de fusée
Závlačka
Spring pin
Federsplint
Goupille elastique
Camshaft
Nocknewelle
Came de commande
Ložisko
Bearing
Lager
Roulement
Ložisko
Bearing
Lager
9 4300 611
1
0036366
1
1
Klíč brzdy
*21-40 Poloosa zadní
Halbachse
9 8700 867
Half-axis front
Halbachse
Cale 20
*13
5
Axe avancé ADR – RA-100
Unterlage 20
*12
4
Balancier droit II.
Podložka 20
*11
3
5
61L08100125150
1
66LJ0840
1
903C20L1
8
903D208G
8
903RL20
8
915PA57
1
915N32214
1
915PSI125/72
1
912T100
1
908DF48/65B
1
914C48E
1
9FCA309ES
1
921B38
1
915RES38
1
915R24
2
908DF24A
1
914C24E
1
75H035 L= 550
1
902CC32214
1
902CC32211
1
Roulement
Half-axis rear
Axe arriére
1
27
RA-100
Vahadlo pravé II.
Right rocket II.
Rechter Schwighebel II.
Balancier droit II.
1
2
*21
Náboj kola
Radnabe
Moyeu de la roue
*22
Buben
Drum
Trommel
Tambour
*23
Hub
Závrtný šroub
Wheel
Bolzen
Axes
Matice M20x1.5
Nut M20x1.5
Mutter M20x1.5
Ecrou M20x1.5
Podložka 20
Ring 20
Unterlage 20
Cale 20
Těsnicí kroužek vnější
Oil seal
Dichtung
Joint d´etaincheité
Těsnicí kroužek vnitřní
Oil seal
Dichtung
Joint d´etaincheité
Těsnicí kroužek
Oil seal
Dichtung
Joint d´etaincheité
*29
Víko
Cap
Kapsel
Chapeau
*30
Korunová matice
Crown nut
Kronemmutter
Ecrou de fusée
*31
Závlačka
Spring pin
Federsplint
Goupille elastique
*32
Brzda sestava
Brake assembly
Bremse gesamt
Ensemble frein
*33
Kroužek
Bush
Buchse
Bague
*34
Pojistný kroužek
Spring ring
Ring
Anneau
*35
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
Korunová matice
Crown nut
Kronemmutter
Ecrou de fusée
Závlačka
Spring pin
Federsplint
Goupille elastique
*24
*25
*26
*27
*28
*36
*37
*38
39
40
*41
3
Klíč brzdy
Camshaft
Nocknewelle
Came de commande
Ložisko
Bearing
Lager
Roulement
Ložisko
Bearing
Lager
Roulement
Páka brzdy 300
Brake cam lever 300
Bremsnockenhebel 300
Levier du frein 300
*42
Páka brzdy 200
Brake cam lever 200
Bremsnockenhebel 200
Levier du frein 200
43
Šroub M10x25-8.8.-A3L
Bolt M10x25-8.8.-A3L
Schraube M10x25-8.8.-A3L
Vis M10x25-8.8.-A3L
44
Podložka 10
Scheibe 10
Washer 10
Rondelle 10
29
5
4
5
61L08100125150
1
66LJ0840
1
903C20L1
8
903D208G
8
903RL20
8
915PA57
1
915N32214
1
915PSI125/72
1
912T100
1
908DF48/65B
1
914C48E
1
9FCA309ES
1
921B38
1
915RES38
1
915R24
2
908DF24A
1
914C24E
1
75H035 L= 400
1
902CC32214
1
902CC32211
1
760L30003C0
1
760L20005C0
1
ISO 4017
0033418
11
ČSN 02 1740.15
0613239
11
RA-100
Vahadlo pravé II.
Right rocket II.
Rechter Schwighebel II.
Balancier droit II.
1
2
45
Hlavice MK 10x1
Schmiernippel MK 10x1
Graisseur MK 10x1
46
Kroužek 100x3
Ring 100x3
Ring 100x3
Anneau 100x3
Čep komplet I.
Pin assy I.
Bolzen komplett I.
Tenon complet I.
Čep komplet II.
Pin assy II.
Bolzen komplett II.
Tenon complet II.
Vahadlo levé
Left rocket
Linker Schwighebel
Balancier gauche
*47
*48
*49
*50
*51
*52
Nipple MK 10x1
Pouzdro I.
Casing I.
Gehäuse I.
Douville I.
Pouzdro
Casing I.
Gehäuse
Douville I.
Zátka PRO M22x1.5
Plug PRO M22x1.5
Propfen PRO M22x1.5
Bouchon PRO M22x1.5
31
5
3
4
5
ČSN 23 1470
0906224
4
ČSN 02 9281.2
0279015
4
9 3900 015
1
9 3900 016
1
9 4300 195
1
1 6800 074
0280379
1
1 6800 073
0280368
1
0297660
2
RA-100
Montáž závěsu
2
94-106a Montáž závěsu
*95
6
Montage der Aufhängung Assemblage d´attelage
1
*94
Suspension assembly
3
4
5
9 4396 179
1
1 6916 004
1
9 4300 203
1
1 9300 232
1
0279455
1
1 9300 233
1
0906224
2
1 1400 152
1
ČSN 02 1411.25
0241252
1
ČSN 02 1781.05
0110319
1
1 0990 076
2
ČSN 02 1727.05
0613382
2
ISO 4018
0026235
2
ČSN 02 1740.15
0613239
2
1 9600 100
1
Suspension assembly
Montage der Aufhängung
Assemblage d´attelage
Oko závěsné
Hinge eye
Aufhängeöse
L´oeillet d´attelage
Táhlo závěsu
Pullrod of the hinge
Zugstange der Ahfhängung Bielle d´attelage
*96
97
Čep
Pin
Bolzen
Tenon
Silenblok 19600099
Silenbloc 19600099
Elastisches Lager 19600099 Bloc amortiseur 19600099
*98
99
*100
101
102
103
104
105
106
*106a
Čep
Pin
Bolzen
Tenon
Hlavice MK 10x1
Nipple MK 10x1
Schmiernippel MK 10x1
Grasisseur MK 10x1
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
Matice M36x3
Nut M36x3
Mutter M36x3
Ecrou M36x3
Závlačka 6,3x63
Split pin 6,3x63
Vorstecker 6,3x63
Goupille 6,3x63
Kolík úprava
Pin - amendment
Stift - Abänderung
Cheville - modification
Podložka 11
Washer 11
Scheibe 11
Rondelle 11
Šroub M10x20-4.6-A3L
Bolt M10x20-4.6-A3L
Schraube M10x20-4.6-A3L
Vis M10x20-4.6-A3L
Podložka 10
Washer 10
Scheibe 10
Rondelle 10
Hadice
Hose
Schlauch
Tuyau
33
ČSN 23 1470
RA-100
Brzda vzduchová 80V
Air brake 80V
Luftbremse 80V
Frein pneumatique 80V
1
1-33
1
1-1
1-2
1-3
1-4
2
3
Brzda vzduchová 80V
Air brake 80V
Luftbremse 80V
Frein pneumatique 80V
Díly Knorr 80/100 V1
Parts Knorr 80/100 V1
Volumen Knorr 80/100 V1
Parties Knorr 80/100 V1
Těsnění komplet
Sealling assy
Dichtung komplett
Garniture d´étanchélté complet
Těsnění 14/20 Fibr
Sealing 14/20 Fibr
Dichtung 14/20 Fibr
Garniture d´étanch. 14/20 Fibr
Hadice 15×1.5
Hose 15×1.5
Schlauch 15×1.5
Tuyau 15×1.5
Přímé hrdlové šroubení
Neck
Stutzen
Gorge
1-5
Úhlové šroubení
Elbow
Knie
L-piece
1-6
Přímé šroubení s maticí
Neck
Stutzen
Gorge
1-7
Přímé šroubení
Neck
Stutzen
Gorge
T - spojka s maticí
Coupling T
Verbindungsstück T
Accouplement T
Pouzdrová opěrka
Busch
Huelse
Boître
Ventil odvodňovací
Valve
Ventil
Soupape
1-8
1-9
1-10
1-11
2
Šroub vypouštěcí
Bolt
Schraube
Vis
Hlava spojková s čepem (typ B)
Integral head and pin (type B)
7
4
5
9 4396 282
1
0373681
1
4780022
19
9761420
7
KR 1015
4m
1011522
4
4051522
1
4146523
1
4201522
1
4102221
2
9821515
6
4661222
1
4620022
1
0109912
1
0327547
1
9 4300 201
2
ISO 4018
0474463
4
ČSN 02 1702.15
0614240
8
DIN 980
0278993
4
0909942
1
0371371
1
0301785
1
ISO 4015
0055055
2
ISO 4032
0614163
14
9 8700 785
ČSN 30 7091
Kopf im Verbund mit Bolzen (Typ B) Tete jointe avec tenon (Typ B)
3
*4
5
Vzduchojem VZD 60L/6031.00 3P-1316
Air reciever VZD60L/6031.00 3P-1316
Luftbehälter VZD 60L/6031.00 3P-1316
Récipient d´air VZD 60L/6031.00 3P-1316
Opasek
Belt
Umschlingung
Bride
Šroub-6hr. M10x35-4.6-A3L Bolt M10x35-4.6-A3L
Schraube M10x35-4.6-A3L
Vis M10x35-4.6-A3L
Podložka 10.5
Washer 10.5
Scheibe 10.5
Rondelle 10.5
7
Matice VM10 8.8-A3L
Nut VM10 8.8-A3L
Mutter VM10 8.8-A3L
Ecrou VM10 8.8-A3L
8
Rozvaděč 03-9613.58
Distributor 03-9613.58
Verteiler 03-9613.58
Distributeur 03-9613-58
9
Regulátor tlaku BR1306-I/84576 Hand pressure controller
6
10
Handbetätigter Druckregler
Régulateur de pression a la main
Hadice 745-13-4040/1700
Hose 745-13-4040/1700
Schlauch 745-13-4040/1700 Tuyau 745-13-4040/1700
11
12
Šroub-6hr. M10x40-8.8-A3L Bolt M10x40-8.8-A3L
Schraube M10x40-8.8-A3L
Vis M10x40-8.8-A3L
Matice 6hr. M10-8-A3L
Nut M10-8-A3L
Mutter M10-8-A3L
Écrou M10-8-A3L
35
RA-100
Brzda vzduchová 80V
Air brake 80V
Luftbremse 80V
Frein pneumatique 80V
1
13
14
2
Podložka 10
Washer 10
Scheibe 10
Rondelle 10
Šroub-6hr. M10x50-8.8-A3L Bolt M10x50-8.8-A3L
Schraube M10x50-8.8-A3L
15
16
17
18
19
20
Čep úprava I
Pin amendment I
Bolzen Abänderung I
Tenon modification I
Podložka 15
Washer 15
Scheibe 15
Rondelle 15
Závlačka 4x25
Split pin 4x25
Vorstecker 4x25
Goupille 4x25
Šroub-6hr. M6x50-4.6-A2L
Bolt M6x50-4.6-A2L
Schraube M6x50-4.6-A2L
Vis M6x50-4.6-A2L
Podložka 6
Washer 6
Scheibe 6
Rondelle 6
Šroub-6hr. M12x30-8.8-A3L Bolt M12x30-8.8-A3L
Schraube M12x30-8.8-A3L
Vis M12x30-8.8-A3L
Podložka 13
Washer 13
Scheibe 13
Rondelle 13
22
Válec brzdový 125
Brake cylinder 125
Bremszylinder 125
Cylindre de frein 125
23
Přípojka kontrolní "A"
Checking connection "A"
Kontrollanschluß "A"
Raccord de controle "A"
*24
Kostka
Box-angle plate
Klotz
Cube
26
*27
28
29
30
31
32
33
3
4
5
ČSN 02 1740.15
0613239
14
ISO 4014
0072787
4
1 0311 255
2
ČSN 02 1702.15
0110638
2
ČSN 02 1781.05
0613921
2
ISO 4016
0474210
2
ČSN 02 1740.15
0613228
2
ISO 4017
0012298
8
ČSN 02 1702.15
0732611
8
ČSN 30 3572
0279642
2
0299123
1
1 8200 036
1
ČSN 30 3572
0109934
2
ISO 4017
0033418
8
1 1103 141
1
0 9311 817
2
ČSN 02 1702.15
0732611
2
ČSN 02 1781.05
0014069
2
0111144
4
0279653
1
0279675
1
Vis M10x50-8.8-A3L
21
25
7
Brzdový válec 80
Brake cylinder 80
Bremszylinder 80
Cylindre de frein 80
Šroub-6hr. M10x25-8.8-A3L Bolt M10x25-8.8-A3L
Schraube M10x25-8.8-A3L
Vis M10x25-8.8-A3L
Držák I
Holder I
Halter I
Support I
Čep 12x36x30
Pin 12x36x30
Bolzen 12x36x30
Tenon 12x36x30
Podložka 13
Washer 13
Scheibe 13
Rondelle 13
Závlačka 3.2x20
Split pin 3.2x20
Vorstecker 3.2x20
Goupille 3.2x20
Hadice 745-13-1540/360
Hose 745-13-1540/360
Schlauch 745-13-1540/360
Tuyau 745-13-1540/360
Hadice 745-13-1540/320
Hose 745-13-1540/320
Schlauch 745-13-1540/320
Tuyau 745-13-1540/320
Hadice 745-13-1540/400
Hose 745-13-1540/400
Schlauch 745-13-1540/400
Tuyau 745-13-1540/400
37
RA-100
Brzda parkovací
Parking brake
Feststellbremse
Frei de stationnement
1
146167
*146
*147
148
*149
*150
151
152
2
3
Brzda parkovací
Parking brake
Feststellbremse
Frei de stationnement
Klika
Crank
Kurbel
Manivelle
Šroubové brzdy
Screw brake
Spindelbremse
Frein de broche
Táhlo brzdy
Pullrod of the brake
Zugstange der Bremse
Bielle du frein
Táhlo
Pullrod
Zugstange
Bielle
Čep úprava
Pin modification
Bolzen Abänderung
Tenon modification
Závlačka 3.2x20
Split pin 3.2x20
Vorstecker 3.2x20
Goupilles 3.2x20
Podložka 10.5
Washer 10.5
Scheibe 10.5
Rondelle 10.5
153
Páka kompletní
Lever assy
Hebel komplett
Levier complet
153a
Pouzdro 1 9420 126
Sleeve 1 9420 126
Büsche 1 9420 126
Douille 1 9420 126
Čep 5x36
Pin 5x36
Bolzen 5x36
Tenon 5x36
Podložka
Washer
Unterlage
Cale
154
*155
156
157
158
*159
*160
161
162
163
164
Držadlo velo 25
Handle - velo 25
Poignée - velo 25
Podložka 33
Washer 33
Scheibe 33
Rondelle 33
Závlačka 5x50
Split pin 5x50
Vorstecker 5x50
Goupille 5x50
Kladka
Pulley
Rolle
Poulie
Čep
Pin
Bolzen
Tenon
Podložka 17.5
Washer 17.5
Scheibe 17.5
Rondelle 17.5
Závlačka 4x25
Split pin 4x25
Vorstecker 4x25
Goupille 4x25
Hadice
Hose
Schlauch
Tuyau
Lano
Rope
Seil
Corde
165
Svorka 669102
Clamp 669102
Klemme 669102
Pince 669102
166
Očnice 7
Dead eye 7
167
Kausche 7
Cosse 7
Závlačka 5x28
Split pin 5x28
Vorstecker 5x28
Goupille 5x28
4
5
9 4396 178
1
9 1750 001
1
0 3812 119
1
9 4300 199
1
9 4300 202
1
1 0311 254
2
ČSN 02 1781.05
0014069
2
ČSN 02 1702.15
0614240
2
9 4309 048
1
0302137
1
0312125
1
0 6820 044
1
0060027
1
ČSN 02 1721.15
0110649
1
ČSN 02 1781.05
0281754
1
1 1725 002
1
1 9311 012
1
ČSN 02 1721.15
0614262
1
ČSN 02 1781.05
0613921
1
1 0990 069
2
1 0990 070
1
ČSN 34 8639
0038918
6
ČSN 02 4490.6
0279686
2
ČSN 02 1781.05
0739651
1
ČSN 02 2101.00
Handgriff - velo 25
41
8
Kolo 500/45-22.5 PR12(221,275,8A3-30)
Wheel 500/45-22.5 PR12(221,275,8A3-30)
Rad 500/45-22.5 PR12(221,275,8A3-30)
Roue 500/45-22.5 PR12(221,275,8A3-30)
RA-100
1
1
2
3
Kolo 500/45-22.5 PR12(221,275,8A3-30)
Wheel 500/45-22.5 PR12(221,275,8A3-30)
Rad 500/45-22.5 PR12(221,275,8A3-30)
Roue 500/45-22.5 PR12(221,275,8A3-30)
43
9
4
5
0316525
4
RA-100
Montáž, barvy
Assemblage, colours
Montage, Farben
Montage, couleur
1
*188196
*188
*189
190
191
2
3
Montáž, barvy
Assemblage, colours
Montage, Farben
Montage, couleur
Kolík kompletní
Pin assy
Stift komplett
Cheville complet
Lanko plastové 200
Plastic rope 200
Kuststoffseil 200
Corde plastique 200
Podložka 5.3
Washer 5.3
Scheibe 5.3
Rondelle 5.3
Závlačka 5x28
Split pin 5x28
Vorstecker 5x28
Goupille 5x28
*192192f
Klín komplet
Wedge assy
Keil komplett
Clavette complet
192a
Klín
Wedge
Keil
Clavette
Pružina listová
Leat spring
*192b
Blattfeder
Ressort à lames
*192c
Čep
Pin
Bolzen
Tenon
192d
Matice M6-5
Nut M6-5
Mutter M6-5
Écrou M6-5
192e
Podložka 6
Washer 6
Scheibe 6
Rondelle 6
192f
Nýt trhací BE44-0516 AVEX Tearing rivet BE44-0516 AVEX
Zugnict BE44-0516 AVEX
*193
*194
195
196
10
4
5
9 4396 171
1
9 4300 160
2
1 6847 022
0355366
2
ČSN 02 1702.15
0614207
4
ČSN 02 1781.05
0739651
2
9 4309 084
2
9 4300295
2
1 1000 729
2
1 9300 326
2
ISO 4034
0612491
2
ČSN 02 1740.00
0636691
2
0299222
4
1 1101 155
1
1 1101 154
1
ISO 4017
0023529
3
ČSN 02 1740.15
0613228
3
Rivet de cisaillement BE44-0516 AVEX
Víčko levé
Left lid
Linker Deckel
Couvercle gauche
Víčko pravé
Right lid
Rechter Deckel
Couvercle droit
Šroub M6x12-5.8-A2L
Bolt M6x12-5.8-A2L
Schraube M6x12-5.8-A2L
Vis M6x12-5.8-A2L
Podložka 6
Washer 6
Scheibe 6
Rondelle 6
45
RA-100
Závěs N
Suspension N
Aufhängung N
Attelage N
1
*197215
197
198
199
*200
2
3
Závěs N
Suspension N
Aufhängung N
Attelage N
Oko závěsné BPW ZE 13/1
Hynge Cye BPW ZE 13/1
Zugöse BPW ZE 13/1
Oeillet d´attelage BPW ZE 13/1
Šroub M16x50-8.8
Bolt M16x50-8.8
Schraube M16x50-8.8
Vis M16x50-8.8
Podložka 16
Washer 16
Scheibe 16
Rondelle 16
Táhlo závěsu
Pullrod of the hinge
11
4
5
9 4396 247
1
0301697
1
ISO 4017
0522291
1
ČSN 02 1740.00
0637791
6
9 4300 425
1
9 4300 424
1
0272954
2
0279455
1
0113113
2
1 0990 170
2
1 0990 076
2
1 9300 232
1
ČSN 23 1470
0906224
1
ISO 4017
0067958
14
ČSN 02 1740.15
0613272
14
ČSN 02 1702.10
0628991
14
ČSN 02 1781.05
0015906
2
1 9600 211
1
Zugstande der Aufhängung Bielle d´attelage
*201
202
203
205
206
*207
*208
209
210
211
212
213
*215
Nosník komplet
Beam assy
Träger komplett
Support complet
Matice M20
Nut M20
Mutter M20
Écrou M20
Silenblok 1 9600 099
Silenbloc 1 9600 099
ČSN 02 1412.25
Elastisches Lager 1 9600 099
Bloc amortiseur 1 9600 099
Matice M20-6-A3L
Nut M20-6-A3L
Mutter M20-6-A3L
Écrou M20-6-A3L
Šroub úprava
Bolt modification
Schraubenmodifikation
Modification de vis
Kolík úprava
Pin
Stift
Cheville
Čep
Pin
Bolzen
Tenon
Hlavice MK 10x1
Nipple MK 10x1
Schmiernippel MK 10x1
Graisseur MK 10x1
Šroub M16x30-8-A3L
Boit M16x30-8-A3L
Schraube M16x30-8-A3L
Vis M16x30-8-A3L
Podložka 16
Washer 16
Scheibe 16
Rondelle 16
Podložka 17
Washer 17
Scheibe 17
Rondelle 17
Závlačka 4x40
Split pin 4x40
Vorstecker 4x40
Goupille 4x40
Pás krytu
Guide
Führung
Guidage
47
ISO 4032
RA-100
Brzda M
Brake M
Bremse M
Frein M
1
216228
*216
*217
218
219
220
221
2
3
Brzda M
Brake M
Bremse M
Frein M
Brzda ruční
Hand-operated brake
Handbremse
Frein à main
Čep
Pin
Bolzen
Tenon
Podložka 17.5
Washer 17.5
Scheibe 17.5
Rondelle 17.5
Závlačka 4x25
Split pin 4x25
Vorstecker 4x25
Goupille 4x25
Hadice
Hose
Schlauch
Tuyan
Lano
Rope
Seil
Corde
222
Svorka 669102
Clamp 669102
Klemme 669102
Pince 669102
223
Očnice 7
Dead cye 7
Kausche 7
Cosse 7
Spojka
Coupling
Verbindugsstück
Accouplement
225
Šňůra
Cable
Kabel
Câble
Karabinka 501 60
Slip ring 501 60
Karabiner haken 501 60
Carabine 501 60
Kladka
Pulley
Rolle
Pouile
227
228
Podložka 10
Washer 10
Scheibe 10
Rondelle 10
4
5
9 4396 217
1
9 9867 005
1
1 9311 024
1
ČSN 02 1721.10
0628991
1
ČSN 02 1781.00
0644171
1
1 0990 069
2
1 0990 070
1
0038918
6
0279686
2
1 6800 028
2
1 6800 105
1
0941171
1
1 1725 002
1
0637131
2
ČSN 02 4490.6
*224
226
12
ČSN 02 1740.00
49
RA-100
Korba
Body
Kasten
Benne
1
*1
2
Korba
Body
Kasten
Benne
13
3
51
4
5
9 4300 158
1
RA-100
Montáž korby
Mounting of the body
Montage des Kastens
Assemblage de la benne
1
1-28
*1
2
3
*4
*4a
4b
4c
4d
4e
4f
4g
4h
5
*6
7
8
*9
10
11
2
Montáž korby
Mounting of the body
Montage des Kastens
Assemblage de la benne
Kryt válců
Roller guard
Walzenhaube
Capot des rouleaux
Šroub M12x40-8.8-A3L
Bolt M12x40 -8.8-A3L
Schraube M12x40-8.8-A3L
Vis M12x40 -8.8-A3L
Podložka 13
Washer 13
Scheibe 13
Rondelle 13
Kryt předni
Front guard
Vordere Abdeckung
Capot avant
Rám krytu
Frame of guard
Abdeckungsrahmen
Cadre du capot
Pletivo
Netting
Geflecht
Filet
Lišta
Strip
Leiste
Lardon
Šroub M6x20
Bolt M6x20
Schraube M6x20
Vis M6x20
Podložka 6.4
Washer 6.4
Scheibe 6.4
Rondelle 6.4
Matice M6 5-A2 L
Nut M6 5-A2 L
Mutter M6 5-A2 L
Ecrou M6 5-A2 L
Podložka 9
Washer 9
Scheibe 9
Rondelle 9
Šroub M6x16
Bolt M6x16
Schraube M6x 16
Vis M6x 16
Šroub M12x20-5.8-A2L
Bolt M12x20-5.8-A2L
Schraube M12x20-5.8-A2L
Vis M12x20-5.8-A2L
Čep
Pin
Bolzen
Tenon
Závlačka 8x63
Split pin 8x63
Vorstecker 8x63
Goupille 8x63
Podložka 39
Washer 39
Scheibe 39
Rondelle 39
Příložka
Shim
Beilage
Contre-plateau
Šroub M6x20
Bolt M6x20
Schraube M6x20
Vis M6x20
Podložka 6.6
Washer 6.6
Scheibe 6.6
Rondelle 6.6
12
Matice M6 5-A2 L
Nut M6 5-A2 L
Mutter M6 5-A2 L
Ecrou M6 5-A2 L
*13
Pás krycí
Cover strip
Deckband
Bande couvrante
Průchodka 18x2
Bushing 18x2
Durchfúhrung 18x2
Traversée 18x2
Hadice
Hose
Schlauch
Tuyau
14
*15
3
4
5
ČSN 02 1516.25
9 4309 056
1
9 4300 220
1
ISO 4017
0067936
4
ČSN 02 1702.15
0732611
8
9 4309 055
1
9 4300 216
1
1 9687 044
1
1 1000 256
10
ČSN 02 1319.05
0109681
10
ČSN 02 1702.15
0612810
10
ISO 4034
0068409
26
ČSN 02 1727.05
0735251
16
ČSN 02 1319.05
0071346
16
EN 24017
0014410
4
9 4300 414
2
ČSN 02 1781.05
0110583
2
ČSN 02 1721.15
0240449
2
1 1000 797
4
ČSN 02 1319.05
0109681
16
ČSN 02 1727.05
0040458
16
ISO 4034
0068409
16
1 9600 104
2
0041316
1
1 0283 031
1
ČSN 63 3881.1
53
14
RA-100
Montáž korby
Mounting of the body
Montage des Kastens
Assemblage de la benne
1
16
17
*18
*19
20
*21
22-28
*22
2
Podložka 10.5
Washer 10.5
Scheibe 10.5
Rondelle 10.5
Matice M10
Nut M10
Mutter M10
Ecrou M10
Pás krycí I
Cover strip I
Deckband I
Bande couvrante I
Lišta
Strip
Leiste
Lardon
Šroub M10x25-5.8-A3L
Boit M10x25-5.8-A3L
Schraube M10x25-5.8-A3L
Vis M10x25-5.8-A3L
Pás krycí II
Cover strip II
Deckband II
Bande couvrante Il
Stupačky
Foot rests
Trittrohre
Marchepieds
Stupačky sklopné
Tilting foot rests
Abklappbare Trittrohre
23
24
*25
*26
*27
28
14
3
4
5
ČSN 02 1702.05
0614240
9
ČSN 02 1655.05
0614075
1
1 9600 127
2
1 1000 568
1
0033418
8
1 9600 128
1
9 4396 190
1
9 4300 261
1
0738991
3
0732611
2
1 9300 260
1
0355366
1
9 4300 260
1
0612810
2
ISO 4017
Marchepieds basculants
Závlačka 4x22
Split pin 4x22
Vorstecker 4x22
Goupille 4x22
Podložka 13.5
Washer 13.5
Scheibe 13.5
Rondelle 13.5
Čep 12x53x47
Pin 12x53x47
Bolzen 12x53x47
Tenonl2x53x47
Lanko plastové 200
Plastic rope 200
Kunststoffseil 200
Cordon plastique 200
Kolík komplet
Pin assy
Stift, komplett
Cheville complet
Podložka 6.4
Washer 6.4
Scheibe 6.4
Rondelle 6.4
ČSN 02 1781.05
ČSN 02 1702.15
55
RA-100
Rozvod pohonu
Power train
Antriebssteuerung
Distribution de l´entrainem.
1
1-13
*1
2
2
Rozvod pohonu
Power train
Antriebssteuerung
Distribution de l´entrainem.
Unašeč
Carrier
Mitnehmer
Entraineur
Řetěz T 25.4
Chain T 25.4
Kette T 25.4
Chaine T 25.4
*3-*3a Pohon válců
Walzenantrieb
*3a
3
4
5
9 4309 059
1
9 3400 011
1
1 0318 005
1
9 4300 221
1
1 3847 230
1
ČSN 02 4650
0851411
1
ČSN 02 2931
0713691
2
ČSN 02 9401.0
0109549
2
ČSN 02 3311.3
0039886
1
9 4300 040
1
1 3847 230
1
1 1400 003
1
8371
9 3400 037
1
8371
1 3400 075
1
8371
1 3900 120
1
ČSN 02 2930
0707311
1
ČSN 23 1470
0906224
1
Roller drive
Entrainement des rouleaux
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
4
Ložisko 2309
Bearing 2309
Lager 2309
Roulement 2309
5
Kroužek pojistný 100
Retaining ring 100
Sicherungsring 100
Bague de blocage 100
6
Gufero 65x100x10
Sealing ring 65x100x10
7
15
Dichtring 65x100x10
Bague d´étanch. 65x100x10
Článek spojovací 16 B-1
Connecting link 16 B-1
Verbindungsglied 16 B-1 16 Membre de raccord 16 B-1
*8-9
Kroužek s krytem
Ring with cover
Ring mit Abdeckung
Anneau avec capot
*8
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
9
Kroužek I
Ring I
Ring I
Anneau I
*10-11 Řetězka komplet
10
11
12
13
Chain wheel assy
Kettenrad komplett
Roue a chaine complet
Řetězka z=16
Chain wheel z=16
Kettenrad z=16
Roue a chaine z=16
Náboj
Hub
Nabe
Moyeu
Kroužek pojistný 45
Retaining ring 45
Sicherungsring 45
Bague de blocage 45
Hlavice MK 10x1
Nipple MK 10x1
Schmiernippel MK 10x1
Graisseur MK 10x1
57
RA-100
Válec dávkovací s pohonem
Metering roller with drive
Dosierwalze mit Antrieb
Rouleau de dosage entrainé
1
1-39
∗1
2
3
4
2
3
Válec dávkovací s pohonem
Metering roller with drive
Dosierwalze mit Antrieb
Rouleau de dosage entra.
Příruba
Flange
Flansch
Bride
Šroub M8x12-5.8-A2L
Bolt M8x12-5.8-A2L
Schraube M8x12-5.8-A2L
Vis M8x12-5.8-A2L
Podložka 8
Washer 8
Scheibe 8
Rondelle 8
Hlavice MK 10x1
Nipple MK 10x1
Schmiernippel MK 10x1
Graisseur MK 10x1
∗5
Těleso ložiska
Bearing body
Lagergehäuse
Corps du palier
6
Kroužek pojistný 100
Retaining ring 100
Sicherungsring 100
Bague de blocage 100
∗7
Víčko
Lid
Deckel
Couvercle
∗10
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
11
Šroub-6hr. M12x35-8.8-A3L Bolt M12x35-8.8-A3L
Schraube M12x35-8.8-A3L
Vis M12x35-8.8-A3L
12
Podložka 13
Washer 13
Scheibe 13
Rondelle 13
13
Kroužek plstěný 55x72x6
Felt ring 55x72x6
Filzring 55x72x6
Bague de feutre 55x72x6
14
∗15
16
Ložisko 2309
Bearing 2309
Lager 2309
Roulement 2309
Řetězka komplet
Chain wheel assy
Kettenrad komplett
Roue a chaine complet
Kroužek pojistný 42
Retaining ring 42
Sicherungsring 42
Bague de blocage 42
∗17-21 Řetězka komplet
∗17
∗18
19
20
21
Roue a chaine complet
Řetězka z=11
Chain wheel z=11
Kettenrad z=11
Roue a chaine z=11
Čep s přírubou
Pin
Bolzen
Tennon
Kroužek pojistný 20
Retaining ring 20
Sicherungsring 20
Bague de blocage 20
Kroužek pojistný 47
Retaining ring 47
Sicherungsring 47
Bague de blocage 47
Ložisko 6204 2RS C3
Bearing 6204 2RS C3
Lager 6204 2RS C3
Roulement 6204 2RS C3
22
Článek spojovací 20 B-1
Connecting ring 20 B-1
Verbindungsglied 20 B-1
Membre de raccord 20 B-1
∗23
Řetězka komplet
Chain wheel assy
∗24
4
5
9 4309 054
1
1 1000 119
4
ČSN EN 24017
0023078
12
ČSN 02 1740.15
0613250
12
ČSN 23 1471
0907104
4
1 3826 012
4
0713691
4
1 3811 204
2
1 6221 028
4
ISO 4017
0034694
12
ČSN 02 1702.15
0732611
52
ČSN 02 3655
1007171
2
ČSN 02 4650
0851411
4
9 3400 013
1
0707091
2
9 4309 148
1
1 3400 023
1
9 3800 062
1
ČSN 02 2930
0705331
1
ČSN 02 2931
0711931
2
0303039
2
0324137
1
9 3400 035
1
9 4300 399
2
ČSN 02 2931
ČSN 02 2930
Chain wheel assy
Kettenrad komplett
Kettenrad komplett
Roue a chaine complet
Lopatka II
Blade II
Abstreifschaufel II
Spatule a racler II
59
16
ČSN 02 3311.3
RA-100
Válec dávkovací s pohonem
Metering roller with drive
Dosierwalze mit Antrieb
Rouleau de dosage entrainé
1
∗25
∗26
2
Lopatka I
Blade I
Abstreifschaufel I
Spatule a racler I
Šroub-6hr. M12x30-8.8-A3L Bolt M12x30-8.8-A3L
Schraube M12x30-8.8-A3L
∗27
3
Washer 12
Scheibe 12
Rondelle 12
Řetěz 25.4
Chain 25.4
Kette 25.4
Chaine 25.4
Článek spoj. 16 B-1
Connecting link 16 B-1
Verbindungsglied 16 B-1
Membre de raccord 16 B-1
∗30
Řetěz
Chain
Kette
Chaine
∗31
Víčko
Lid
Deckel
Couvercle
Deska
Plate
29
∗32
33
Platte
Plateau
Matice-6hr. M12-8-A3L
Nut M12-8-A3L
Mutter M12-8-A3L
∗34-38 Řetězka I. komplet
Kettenrad I. komplett
Roue a chaine I. complet
Chain wheel z=11
Kettenrad z=11
Roue a chaine z=11
∗35
Čep s přírubou
Pin
Bolzen
Tennon
38
39
9 4300 398
2
ISO 4017
0012298
2
ČSN 02 1740.15
0013926
36
1 0990 072
1
0039886
1
1 0990 193
1
1 3822 203
2
1 1001 121
4
0013310
8
9 4309 149
1
1 3400 073
1
9 3800 062
1
ČSN 02 2930
0705331
1
ČSN 02 2931
0711931
2
0303039
2
1 1102 933
4
ČSN 02 3311.3
ISO 4032
Ecrou M12-8-A3L
Řetězka z=11
37
5
Chain wheel I. assy
∗34
36
4
Vis M12x30-8.8-A3L
Podložka 12
28
16
Kroužek pojistný 20
Retaining ring 20
Sicherungsring 20
Bague de blocage 20
Kroužek pojistný 47
Retaining ring 47
Sicherungsring 47
Bague de blocage 47
Ložisko 6204 2RS C3
Bearing 6204 2RS C3
Lager 6204 2RS C3
Roulement 6204 2RS C3
Deska
Plate
Platte
Plateau
61
RA-100
Skříň dávkování
Metering case
Dosierkasten
Caisse de dosage
1
*1-62
1
*2
*3
*4
2
3
Skříň dávkování
Metering case
Dosierkasten
Caisse de dosage
Šroub M8x20
Bolt M8x20
Schraube M8x20
Vis M8x20
Kolo ozubené z = 28
Toothed wheel z = 28
Roue dentée z = 28
Kolo ozubené z = 34
Toothed wheel z = 34
Zahnrad z = 34
Roue dentée z = 34
Kolo ozubené z = 40
Toothed wheel z = 40
Zohnrad z = 40
Roue dentée z = 40
*5
Kolo řetězové
Chain wheel
Kettenrad
Roue achaine
6
Ložisko 6008
Bearing 6008
Lager6008
Roulement 6008
7
Kroužek pojistný 40
Retaining ring 40
*8
Sicherungsring 40
Bague de blocage 40
Kroužek 22x2
Ring 22x2
Ring 22x2
Anneau 22x2
*9
Pouzdro
Casing
Büchse
Douille
*10
Kroužek rozpěrný I
Spacer ring I
Distanzring I
Anneau écarteur I
Kulička 10
Ball 10
Kugel 10
Bille 10
11
*12
*13
14
15
16
*17
18
*19
20
*21
22
*23
Víko skříně
Case cover
Geháusedeckel
Couvercle du caisson
Hřídel
Shaft
Welle
Arbre
4
5
9 3082 112
1
0024233
8
1 3020 013
1
1 3020 014
1
1 3020 017
1
1 3422 113
1
0251746
2
ČSN 02 2930
0706871
1
ČSN 02 9281.2
0418440
1
1 3921 190
1
1 1420 153
3
0850322
4
1 3052 009
1
1 3810 112
1
1 9532 826
1
ČSN 02 9401.0
0286275
1
ČSN 02 4630
0069168
2
1 3422 114
1
0790075
1
1 3020 016
1
ČSN 02 2150.1
0218373
2
ČSN 02 1913.11
0036597
1
0293612
1
9 8050 038
1
ČSN 02 1143.55
Zahnrad z = 28
Pero 8x7x80
Parallel key 8x7x80
Passfeder8x7x80
Languette 8x7x80
Gufero 25x40x7
Sealing ring Gufero
Dichtring Gufero 25x40x7
Bague d'étanchéité
Ložisko 6305
Bearing 6305
Lager 6305
Roulement 6305
Kolo řetězové
Chain wheel
Kettenrad
Roue a chaine
Řetěz 08 B-1
Chain 08 B-1
Kette 08 B-1
Chaine 08 B-1
Kolo ozubené z = 30
Toothed wheel z = 30
Zahnrad z = 30
Roue dentée z = 30
Kolík 8x22
Pin 8x22
Stift 8x22
Cheville 8x22
Zátka M22x1.5
Plug M22x1.5
Propfen M22x1.5
Bouchon M22x1.5
Kroužek 1 9243 115
Ring 1 9243 115
ČSN 02 3311.2
Ring 1 9243 115
Anneau 1 9243 115
Páka řazení
Shift lever
Schalthebel
Levier de changement de
63
17
RA-100
Skříň dávkování
Metering case
Dosierkasten
Caisse de dosage
1
*25
*26
27
28
*29
*30
*31
*32
2
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
3
Kroužek rozpěrný
Spacer ring
Distanzring
Anneau écarteur
Kroužek pojistný 68
Retaining ring 68
Sicherungsring 68
Bague de blocage 68
Gufero 50x68x8
Sealing ring Gufero
Dichtring Gufero 50x68x8
Bague d'étanchéité
Kolo ozubené z = 36
Toothed wheel z = 36
Zahnrad z = 36
Roue dentée z = 36
Kroužek 1
Ring 1
Ring 1
Anneau 1
Kolo ozubené z =42
Toothed wheel z = 42
Zahnrad z=42
Roue dentée z =42
Spodek skříně
Case bottom
Gehäuseboden
Fond du caisson
33
Hadice MK6
Nipple MK6
Schmiernippel MK6
Graisseur MK6
*34
Těleso spojky
Clutch body
Kupplungsgehäuse
Corps d´ embrayage
Kroužek pojistný 85
Retaining ring 85
35
*36
*37
38
*39
*40
41
*42
Bague de blocage 85
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
Náboj spojky
Clutch hub
Kupplungsnabe
Moyeu d´embrayage
Kroužek 43x55
Ring 43x55
Ring 43x55
Anneau 43x55
Trubka
Tube
Rohr
Tube
Shift rod
Schaltstange
Barre de vitesses
Podložka 6.6
Washer 6.6
Rondelle 6.6
Shaft I
Welle I
Arbre I
43
Kroužek pojistný 30
Retaining ring 30
Sicherungsring 30
Bague de blocage 30
44
Váleček krátký 6x8 III
Short roller 6x8 III
Kurze Walze 6x8 III
Galet court 6x8 III
Čep
Pin
Bolzen
Tenon
Pružina tlačná 2.5
Draw spring 2.5
*46
47
48
1 1400 246
1
1 1420 152
1
ČSN 02 2931
0127963
1
ČSN 02 9401.0
0289531
1
1 3020 018
1
1 3920 300
1
1 3020 015
1
1 3053 007
1
0906631
1
9 3624 004
1
0713251
1
1 9220 460
1
1 3621 018
1
0418275
1
1 3922 053
1
1 8015 109
1
0633391
1
1 3822 049
1
ČSN 02 2930
0706431
1
ČSN 02 3685
0277420
10
1 9211 006
10
0309903
10
ČSN 02 1740.15
0613250
8
ČSN 02 2156
0692791
1
ČSN 02 2931
ČSN 02 1727.00
Hřídel I
*45
5
ČSN 02 9280.1
Tyč řazení
Scheibe 6.6
4
ČSN 23 1470
Sicherungsring 85
Druckfeder 2.5
Ressort de pression 2.5
Podložka 8
Washer 8
Scheibe 8
Rondelle 8
Kolík 8x28
Pin 8x28
Stift 8x28
Cheville 8x28
65
17
RA-100
Skříň dávkování
Metering case
Dosierkasten
Caisse de dosage
1
*49
50
*51
52
53
54
55
2
3
Šroub
Bolt
Schraube
Vis
Pružina 1 9243 116
Spring 1 9243 116
Feder 1 9243 116
Ressort 1 9243 116
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
Rukojet 062-02 2648
Handle 062-02 2648
Handgriff 062-02 2648
Poignée 062-02 2648
Šroub M10x16-8.8-A3L
Bolt M 10x16-8.8-A3L
Schraube M10x16-8.8-A3L
Vis M10x16-8.8-A3L
Podložka 10.5
Washer 10.5
Scheibe 10.5
Rondelle 10.5
Šroub M8x50
Bolt M8x50
Schraube M8x50
Vis M8x50
58
Zátka M22x1.5
Plug M22x1.5
Propfen M22x1.5
Bouchon M22x1.5
*59
Kroužek rozpěrný II
Spacer ring II
Distanzring II
Bague écarteur II
Pružina 1 9700 027
Spring 1 9700 027
60
61
62
Feder 1 9700 027
Ressort 1 9700 027
Šroub M6x16-8.8
Bolt M6x16-8.8
Schraube M6x16-8.8
Vis M6x16-8.8
Kroužek těsnící 10x14
Sealing ring 10x14
Dichtring 10x14
Bague d'étanchéité 10x14
67
17
4
5
1 9010 069
10
0277442
1
1 9220 459
2
0300377
1
ČSN 24017
0090959
1
ČSN 02 1702.90
1026421
1
ČSN 02 1174.15
0298001
1
ČSN 02 1913.00
1 0990 157
1
1 1400 166
1
0282524
4
ISO 4017
0080652
1
ISO 4017
0103037
1
RA-100
Reduktor S
Reductor S
Übersetzungsgetriebe S
Réducteur S
1
∗1-24
1
∗2
∗3
∗4
2
Reduktor S
Reductor S
Übersetzungsgetriebe S
Réducteur S
Kolík 10x20
Pin 10x20
Stift 10x20
Cheville 10x20
3
Kola ozubená
Toothed wheels
Zahnräder
Roues dentées
Víko skříně S
Case cover S
Gehäusedeckel S
Couvercle du caisson S
Pin
Bolzen
Tenon
5
Ložisko SL 18 2212 INA
Bearing SL 18 2212 INA
Lager SL 18 2212 INA
Roulement SL 18 2212 INA
6
Ložisko SL 18 2208 INA
Bearing SL 18 2208 INA
Lager SL 18 2208 INA
Roulement SL 18 2208 INA
7
Gufero 40x62x12
Sealing ring 40x62x12
Dichting ring 40x62x12
Bague d´étan. 40x62x12
∗8
Hřídel S
Welle S
Shaft S
Arbre S
∗9
Pouzdro
Casing
Büchse
Douille
11
∗12
13
14
15
∗16
17
18
∗19
20
Šroub-6hr. M10x35-8.8-A3L Bolt M10x35-8.8-A3L
Schraube M10x35-8.8-A3L
Vis M10x35-8.8-A3L
Podložka 10
Washer 10
Scheibe 10
Cale 10
Kolo korunové
Crown wheel
Kronnenrad
Couronne
Ložisko 6021
Bearing 6021
Lager 6021
Roulement 6021
Kroužek O 75x3
Ring O 75x3
Ring O 75x3
Bague O 75x3
Kroužek pojistný 40
Retaining ring 40
Sicherungsring 40
Bague d´étanchéité 40
Víčko
Lid
Deckel
Couvercle
Gufero 75x95x10
Sealing ring 75x95x10
Dichting ring 75x95x10
Bague d´étan. 75x95x10
Ložisko 6215
Bearing 6215
Lager 6215
Roulement 6215
Deska S
Plate S
Platte S
Plaque S
Kroužek pojistný 25
Retaining ring 25
Sicherungsring 25
Bague d´étanchéité 25
21
Zátka M22x1.5 d.záv.14mm
Plug M22x1.5
Propfen M22x1.5
Bouchon M22x1.5
∗22
Skříň reduktoru
Reduction gear case
Gehäuse des Übersetzun.
Caisse du réducyer
Oko závěsné
Hinge eye
Aufhängeöse
L´oeilet d´attelage
∗23
4
5
9 3082 121
1
0040392
3
9 3020 001
1
1 3100 026
1
1 9311 253
8
0307439
2
0307428
2
0440011
1
1 3800 159
1
1 9420 129
16
ISO 4017
0459899
12
ČSN 02 1740.15
0613239
12
1 3021 012
1
ČSN 02 4630
3379222
1
ČSN 02 9281.2
3314531
1
ČSN 02 2930
0706871
1
1 3813 206
1
ČSN 02 9401.0
0259391
1
ČSN 02 4630
3391762
1
1 2700 098
1
ČSN 02 2930
0705991
8
ČSN 02 1913.31
0036597
2
1 3053 006
1
9 9016 134
1
ČSN 02 2150.1
Čep
10
18
69
ČSN 02 9401.0
RA-100
Reduktor S
Reductor S
Übersetzungsgetriebe S
Réducteur S
1
24
2
Podložka 17
Washer 17
Scheibe 17
Rondelle 17
71
18
3
4
5
ČSN 02 1702.50
0276540
1
RA-100
Zugwelle des Schiebebodens L´arbre du fond coulissant
1
1-29
*1
2
*3-6
Pull shaft of sliding bottom
Hřídel tažná posuvného dna
2
3
Hřídel tažná posuvného okna
Pull shaft of sliding bottom
Zugwelle des Schiebebodens
L´arbre du fond coulissant
Hřídel tažná
Pull shaft
Zugwelle
L´arbre de traction
Pouzdro 1 6800 078
Casing 1 6800 078
Büchse 1 6800 078
Douille 1 6800 078
Ložisko komplet
Bearing assy
Lager, komplett
Roulement complet
Těleso ložiska
Bearing body
Lagerge häuse
Corps du palier
4
Víčko ložiska
Bearing cap
Lagerdeckel
Couvercle de palier
5
Podložka 10
Washer 10
Scheibe 10
Rondelle 10
6
Šroub M10x65-8.8-A3L
Bolt M10x65-8.8-A3L
Schraube M10x65-8.8-A3L
Vis M10x65-8.8-A3L
*7
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
8
Podložka 13
Washer 13
Scheibe 13
Rondelle 13
9
Matice M12-5-A3L
Nut M12-5-A3L
Mutter M12-5-A3L
Écrou M12-5-A3L
Hlavice MK6
Nipple MK6
Schmiernippel MK6
Grasseur MK
3
10
*11
12
13
*14
*15
16
Nástavec
Adapter
Ansatz
Raccord
Šroub M12x130
Bolt M12x130
Schraube M12x130
Vis M12x130
Podložka 12
Washer 12
Scheibe 12
Rondelle 12
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
Těleso ložiska
Bearing body
Lagerge häuse
Corps du palier
Hlavice MK10x1
Nipple MK10x1
Schmiernippel MK10x1
Grasseur MK10x1
17
Ložisko 2309
Bearing 2309
Lager 2309
Roulement 2309
*18
Víčko
Lid
Deckel
Couvercle
Kroužek pojistný 45
Retaining ring 45
Sicherungsring 45
Bague de blocage 45
Kroužek pojistný 100
Retaining ring 100
19
20
21
*22
Sicherungsring 100
Bague de blocage 100
Šroub M12x35-8.8-A3L
Bolt M12x35-8.8-A3L
Schraube M12x35-8.8-A3L
Vis M12x35-8.8-A3L
Řetěz podávání
Delivery chain
Zubringekette
Chaine d´alimentation
73
19
4
5
9 4309 065
1
9 4300 227
1
0282513
1
9 4309 085
1
1 4900 079
1
1 4900 080
1
ČSN 02 1740.15
0613239
2
ISO 4014
0081114
2
1 9200 196
10
ČSN 02 1702.15
0732611
20
ISO 4034
0013310
10
ČSN 23 1470
0906631
1
1 9000 066
1
ČSN 02 1101.55
0268125
4
ČSN 021740.15
0013926
13
1 6221 028
1
1 3826 012
1
ČSN 23 1472
0906444
1
ČSN 02 4650
0851411
1
1 3811 204
1
ČSN 02 2930
0707311
1
ČSN 02 2931
0713691
1
ČSN 02 1103.55
0034694
2
9 4300 226
2
RA-100
Zugwelle des Schiebebodens L´arbre du fond coulissant
1
*23
*24
25
*26
27
Pull shaft of sliding bottom
Hřídel tažná posuvného dna
2
Třmen 45
Yoke 45
Bügel 45
Etrier 45
3
Spojka
Coupling
Verbindungsstück
Accouplement
Matice samojistící VH12-10
Self-locking nut VH12-10
Sicherheitsmutter VH12-10
Ecrou indesserrable VH12-10
Stěrač
Scraper
Absttreifer
Racloir
Šroub M12x110-8.8-A3L
Bolt M12x110-8.8-A3L
ČN 200808
ISO 4014
19
4
5
1 0990 075
4
1 1500 169
4
0278058
8
9 4300 299
2
0279818
6
1 1400 363
1
0264066
1
Schraube M12x110-8.8-A3L Vis M12x110-8.8-A3L
*28
29
Doraz
Stop
Anschlag
Buteé
Šroub M12x70-8.8-A3L
Bolt M12x70-8.8-A3L
Schraube M12x70-8.8-A3L
Vis M12x70-8.8-A3L
75
RA-100
Napínání
Tensioning
Spannung
Tensionement
1
1-21
∗1
∗2-6
2
3
Napínání
Tensioning
Spannung
Tensionement
Trubka napínání
Tensioning tube
Spannrohr
Tube tendeur
Šroub napínání I
Tightening screw I
Spannschraube I
Vis tendeuse I
Matice
Nut
Mutter
Ecrou
Šroub komplet I
Bolt assy I
Schraube komplett I
Vis complet I
∗4
Matice-6hr. M20-CU2
Nut M20-CU2
Mutter M20-CU2
Ecrou M20-CU2
∗5
Matice
Nut
Mutter
Ecrou
6
Pružný kolík 8x55-A-St
Pin 8x55-A-St
Stift 8x55-A-St
Cheville 8x55-A-St
Šroub napínání
Tightening screw
2
3
∗7-11
Spannschraube
Vis tendeuse
Nut
Mutter
Ecrou
8
Šroub komplet
Bolt assy
Schraube komplett
Vis complete
∗9
Matice-6hr. M20-CU2
Nut M20-CU2
Mutter M20-CU2
Ecrou M20-CU2
Matice
Nut
Mutter
Ecrou
11
∗12
13
∗14
∗15
16
17
18
19
20
Pružný kolík 8x55-A-St
Pin 8x55-A-St
Cheville 8x55-A-St
1
9 4300 433
2
9 4309 068
1
1 3900 079
1
9 4300 231
1
0715671
1
1 9126 007
1
0068640
1
9 4309 067
1
1 9100 030
1
9 4300 232
1
0715671
1
1 9126 007
1
0068640
1
9 4309 086
4
9 4300 297
4
0275099
4
1 3352 001
4
1 9232 031
4
ČSN 23 1470
0906224
4
ISO 4016
0033572
8
ISO 4032
0614097
8
ČSN 02 1740.15
0613228
8
ISO 8752
0269357
2
ISO 8752
Chain wheel assy
Kettenrad komplett
Roue a chaine complete
Řetězka napínací
Chain wheel
Kettenrad
Roue a chaine
Pouzdro 1 9420 107
Casing 1 9420 107
Büchse 1 9420 107
Douille 1 9420 107
Klín
Wedge
Keil
Clavette
Podložka
Washer
Unterlage
Cale
Hlavice MK 10x1
Nipple MK 10x1
Schmiernippel MK 10x1
Graisseur MK 10x1
Šroub-6hr. M6x60-4.6-A2L
Bolt M6x60-4.6-A2L
Schraube M6x60-4.6-A2L
Vis M6x60-4.6-A2L
Matice 6hr. M6-6-A2L
Nut M6-6-A2L
Mutter M6-6-A2L
Ecrou M6-6-A2L
Podložka 6
Washer 6
Unterlage 6
Cale 6
Pružný kolík 8x45-A-St-A3L Pin 8x45-A-St-A3L
Stift 8x45-A-St-A3L
9 4309 069
ISO 4032
Stift 8x55-A-St
∗12-13 Řetězka komplet
5
ISO 8752
Matice
∗10
4
ISO 4032
∗7
Cheville 8x45-A-St-A3L
77
20
RA-100
Napínání
Tensioning
Spannung
Tensionement
1
∗21
2
Deska
Plate
Platte
Plateau
3
79
20
4
5
1 9600 210
2
RA-100
Kryty
Guards
Hauben
Capots
1
∗1−33
∗1
∗2
2
Kryty
Guards
Hauben
Capots
Kryt levý
Left guard
Linke Abdeckung
Capot gauche
3
Kryt pravý
Right guard
Rechte Abdeckung
Capot droit
Šroub-6hr. M6x16-5.8-A2L
Bolt M6x16-5.8-A2L
Schraube M6x16-5.8-A2L
Vis M6x16-5.8-A2L
Matice M6 samojistná 8.8
Self-locking nut M6 8.8
Sicherheitsmutter M6 8.8
Ecrou indesserable M6 8.8
5
Podložka 6.4
Washer 6.4
Scheibe 6.4
Rondelle 6.4
∗6
Pant vnitřní
Inner hinge
Inneres Scharnier
Chape de suspension int.
∗7
Pant spodní
Bottom hinge
Unterband
Charniere inférieure
8
Matice pojistná VM12-10
Self-locking nut VM12-10
9
Podložka 14
Washer 14
Scheibe 14
Rondelle 14
Kryt kardanu - úprava
Guard of p.t.o.-shaft - mod.
3
4
21
4
5
9 4396 249
1
9 4300 196
1
9 4300 198
1
ISO 4017
0597751
15
ČSN 02 1492.55
0254980
27
ČSN 02 1702.15
0612810
17
1 1101 228
2
8355
1 1102 840
2
CN 200808
0278058
4
ČSN 02 1727.05
0736131
8
8355
1 0990 179
1
ČSN 02 1781.05
0109637
2
0109593
2
1 1101 227
2
0034309
2
ISO 2009
0034793
4
ČSN 02 1727.05
0040458
19
ISO 4017
0023529
10
8297
1 9300 383
1
8297
1 9300 384
1
1 9300 283
2
0108680
1m
ISO 4017
0033418
2
ČSN 02 1740.15
0613239
2
Sicherheitsmutter VM12-10 Ecrou indesserab. VM12-10
10
Abdeckung des Kardan-Anord. Protection du cardan - tra.
11
12
∗13
14
Závlačka 4x45
Split pin 4x45
Vorstecker 4x45
Goupille 4x45
Spona pryžová
Rubber clip
Gummiischnalle
Attache caoutchouc
Výztuha
Reinforcement
Versteifung
Renfort
Držadlo Grilan C43461 111744 Handle Grilan C43461 111744
Handgriff Grilan C43461
15
16
17
Manette Grilan C43461 111744
Šroub-zap. M6x30-5.8-A2L
Bolt M6x30-5.8-A2L
Schraube M6x30-5.8-A2L
Vis M6x30-5.8-A2L
Podložka 6.6
Washer 6.6
Scheibe 6.6
Rondelle 6.6
Šroub-6hr. M6x12-5.8-A2L
Bolt M6x12-5.8-A2L
Schraube M6x12-5.8-A2L
Vis M6x12-5.8-A2L
∗18
Tyč levá
Left rod
Linke Stange
Barre gauche
∗19
Tyč pravá
Right rod
Rechte Stange
Barre droit
∗20
Hák
Hook
Haken
Crochet
Lišta příd. S7216 PND21/445−81
Auxiliary strip
Zusatzleiste S7216 PND21/445−81
Baguette supplémentaire
21
22
Šroub-6hr. M10x25-8.8-A3L Bolt M10x25-8.8-A3L
Schraube M10x25-8.8-A3L
Vis M10x25-8.8-A3L
23
Podložka 10
Washer 10
Scheibe 10
Rondelle 10
81
RA-100
Kryty
Guards
Hauben
Capots
1
∗24
∗25
∗26
∗27
28
∗29
∗30
2
Lano komplet
Rope assy
Seil komplett
Corde complet
Výztuha
Reinforcement
Versteifung
Renfort
Podložka vymezovací
Washer
Scheibe
Rondelle
Západka komplet
Tumbler assy
Falle komplett
Liaison complet
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
Úchyt krytu
Hood clip
Halter der Abdeckung
Attache du couvercle
Vedení západky
Conduction
Fortleitung
Conduite
31
Podložka 6 A3L
Washer 6 A3L
Scheibe 6 A3L
Rondelle 6 A3L
32
Podložka 13
Washer 13
Scheibe 13
Rondelle 13
33
Pružina FE ZN 8C2C
Spring FE ZN 8C2C
Feder FE ZN 8C2C
Ressort FE ZN 8C2C
83
21
3
4
5
8355
9 4309 140
1
1 1001 526
1
1 9220 378
2
9 4300 522
1
1 1001 527
1
1 1104 099
1
1 1104 098
1
ČSN 02 1740.15
0613228
1
ČSN 02 1702.15
0732611
1
1 9746 206
0246653
1
RA-100
Elektrická instalace
Wiring
Elektroinstallation
Installation electrique
1
1-10
1
2
3
4
2
3
Elektrická instalace
Electric wiring
Elektroinstallation
Installation électrique
Průchodka 11x4
Bushing 11x4
Durchführung 11x4
Traversée 11x4
ČSN 63 3881.1
Vodič I komplet
Conductor I assy
Leiter I, Komplett
Conducteur I complet
Odrazka
Reflecting glass
Rückstrahler
Catadioptre
Víčko
Lid
Deckel
Couvercle
5
Matice M6-8-A2L
Nut M6-8-A2L
Mutter M6-8-A2L
Ecrou M6-8-A2L
6
Vodič komplet
Conductor assy
Leiter, komplett
Conducteur complet
7
Šroub M6x30-4.6-A2L
Bolt M6x30-4.6-A2L
Schraube M6x30-4.6-A2L
Vis M6x30-4.6-A2L
8
Matice M6-8-A2L
Nut M6-8-A2L
Mutter M6-8-A2L
Ecrou M6-8-A2L
9
Podložka 6
Washer 6
Scheibe 6
Rondelle 6
10
Příchytka
Clamp
Schelle
Attache
ISO 4032
85
ISO 4018
22
4
5
9 8300 074
1
0414051
2
9 8300 072
1
0292446
6
1 9200 177
1
0068409
2
9 8300 071
1
0068277
9
0068409
9
0613228
9
1 9240 344
9
RA-100
Osvětlení přední B
Front lights B
Vorderleuchten B
Feux avant B
1
1-26
∗1-9
1
2
3
2
Osvětlení přední B
Front lights B
Vorderleuchten B
Feux avant B
Pravá svítilna
Lamp right
Leuchte rechtes
Feu droite
3
Side-marker lamp 429.200
Begrenzungsleuchte429.200
Feu de contours 429.200
Žárovka 12 VR 5W BA 15S
Bulb 12 VR 5W BA 15S
Glühlampe 12VR5WBA15S
Ampoule 12 VR 5W BA 15S
Odrazka 80 bílá
Reflecting glass 80 white
Rückstrahler 80 weiß
Catadioptre 80 blanc
∗4
Třmen
Yoke
Bügel
Etrier
5
Šroub-zap. M5x40-5.8-A2L
Bolt M5x40-5.8-A2L
Schraube M5x40-5.8-A2L
Vis M5x40-5.8-A2L
6
Matice 6hr. M5-6-A2L
Nut M5-6-A2L
Mutter M5-6-A2L
Ecrou M5-6-A2L
7
Podložka 5
Washer 5
Scheibe 5
Rondelle 5
8
Šroub-zap. M5x12-5.8-A2L
Bolt M5x12-5.8-A2L
Schraube M5x12-5.8-A2L
Vis M5x12-5.8-A2L
9
Kolík plo6.3 typ7212-03SEZ Pin 6.3 typ7212-03SEZ
Bolzen 6.3 typ7212-03SEZ
∗10-18 Levá svítilna
Leuchte links
10
11
12
∗13
14
15
16
17
18
19
20
21-23
4
5
9 8300 131
1
9 4309 094
1
0306779
1
0306790
1
0266794
1
8312
1 1000 830
1
ISO 2009
0306801
1
ISO 4032
0725131
2
ČSN 02 1740.15
0614295
2
ISO 2009
0289619
1
0052338
2
9 4309 111
1
0306779
1
0306790
1
0266794
1
8312
1 1000 830
1
ISO 2009
0306801
1
ISO 4032
0725131
2
ČSN 02 1740.15
0614295
2
ISO 2009
0289619
1
0052338
2
ČSN 02 1146.25
0306834
8
8312
1 9600 240
4
9 8300 076
1
8312
Svítilna obrysová 429.200
23
Tenon 6.3 typ7212-03SEZ
Lamp left
8312
Feu gauche
Svítilna obrysová 429.200
Side-marker lamp 429.200
Begrenzungsleuchte429.200
Feu de contours 429.200
Žárovka 12 VR 5W BA 15S
Bulb 12 VR 5W BA 15S
Glühlampe 12VR5WBA15S
Ampoule 12 VR 5W BA 15S
Odrazka 80 bílá
Reflecting glass 80 white
Rückstrahler 80 weiß
Catadioptre 80 blanc
Třmen
Yoke
Bügel
Etrier
Šroub-zap. M5x40-5.8-A2L
Bolt M5x40-5.8-A2L
Schraube M5x40-5.8-A2L
Vis M5x40-5.8-A2L
Matice 6hr. M5-6-A2L
Nut M5-6-A2L
Mutter M5-6-A2L
Ecrou M5-6-A2L
Podložka 5
Washer 5
Scheibe 5
Rondelle 5
Šroub-zap. M5x12-5.8-A2L
Bolt M5x12-5.8-A2L
Schraube M5x12-5.8-A2L
Vis M5x12-5.8-A2L
Kolík plo6.3 typ7212-03SEZ Pin 6.3 typ7212-03SEZ
Bolzen 6.3 typ7212-03SEZ
Tenon 6.3 typ7212-03SEZ
Šroub M5x16 5.8
Bolt M5x16 5.8
Schraube M5x16 5.8
Vis M5x16 5.8
Trubička izolační
Insulating sleeve
Isolierrohr
Tube isolant
Kabel přední P
Front cable P
Vorderkabel P
Cable avant P
87
RA-100
Osvětlení přední B
Front lights B
Vorderleuchten B
Feux avant B
1
21
22
23
24-26
24
25
26
2
Vodič I
Conductor I
Leiter I
Conducteur I
3
Spojka-kolík
Clutch-pin
Kupplung-Stift
Embrayage-Cheville
Dutinka plochá 7102-01
Tube 7102-01
Hulse 7102-01
Tube 7102-01
Kabel přední L
Front cable L
Vorderkabel L
Cable avant L
Vodič II
Conductor II
Leiter II
Conducteur II
Spojka-kolík
Clutch-pin
Kupplung-Stift
Embrayage-Cheville
Dutinka plochá 7102-01
Tube 7102-01
Hulse 7102-01
Tube 7102-01
89
23
4
5
1 8300 078
1
0909623
2
0249524
2
9 8300 079
1
1 8300 077
1
0909623
2
0249524
2
RA-100
Pohon V
Drive V
Antrieb V
Entreinement V
1
1-32
1
2
*3
4
2
3
Pohon V
Drive V
Antrieb V
Entreinement V
Matice-6hr. M12-6-A3L
Nut M12-6-A3L
Mutter M12-6-A3L
Ecrou M12-6-A3L
Podložka 12
Washer 12
Scheibe 12
Rondelle 12
Matice
Nut
Mutter
Ecrou
Kroužek plstěný 60
Felt ring 60
Filzring 60
Bague en feutre 60
*5
Těleso ložiska
Bearing body
Lagergehäuse
Corps du palier
6
Hlavice MK 10×1
Nipple MK 10×1
Schmiernippel MK 10×1
Graisseur MK 10×1
7
Ložisko 3309
Bearing 3309
Lager 3309
Roulement 3309
*8
Víčko
Lid
Deckel
Couvercle
9
Kroužek pojistný 100
Retaining ring 100
Sicherungsring 100
Bague de blocage 100
10
Kroužek plstěný 55×72×6
Felt ring 55×72×6
Filzring 55×72×6
Bague en feutre 55×72×6
Hlavice MK 8×1
Nipple MK 8×1
Schmiernippel MK 8×1
Graisseur MK 8×1
11
12
*13
14
*15
16
*17
18
*19
20
21
22
23
Kroužek pojistný 125
Retaining ring 125
Bague de blocage 125
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
4
5
9 4309 060
1
ISO 4032
0013310
10
ČSN 02 1740.15
0013926
11
1 9100 004
1
1007391
1
1 3826 011
1
0906224
1
0252032
1
1 3822 203
1
ČSN 02 2931
0713691
1
ČSN 02 3655
1007171
1
ČSN 23 1471
0906268
1
ČSN 02 2931
0280830
1
1 6800 077
1
3422133
1
1 4900 058
1
0280841
2
8373
9 3800 069
1
ČSN EN 24017
0014410
1
9 4300 223
2
ISO 4018
0033418
4
ČSN 02 1702.15
0614240
12
ČSN 02 1740.15
0613239
14
ČSN 02 1702.15
0732611
1
ČSN 02 3655
Sicherungsring 125
Ložisko 2214
Bearing 2214
Lager 2214
Roulement 2214
Těleso ložiska
Bearing body
Lagergehäuse
Corps du palier
Gufero 70×90×10
Sealing ring 70×90×10
Dichtring Gufero 70×90×10
Bague d´étan. 70×90×10
Trubka pohonu
Drive tube
Antriebsrohr
Tube motrice
Šroub M12×20-5.8-A2L
Bolt M12×20-5.8-A2L
Schraube M12×20-5.8-A2L
Vis M12×20-5.8-A2L
Držák
Holder
Halter
Support
Šroub-6hr. M10x25-4.6-A3L Bolt M10x25-4.6-A3L
Schraube M10x25-4.6-A3L
Vis M10x25-4.6-A3L
Podložka 10.5
Washer 10.5
Scheibe 10.5
Rondelle 10.5
Podložka 10
Washer 10
Scheibe 10
Rondelle 10
Podložka 13
Washer 13
Scheibe 13
Rondelle 13
91
24
ČSN 23 1470
RA-100
Pohon V
Drive V
Antrieb V
Entreinement V
1
24
∗25
26
2
Šroub-6hr. M10×20-4.6-A3L Bolt M10×20-4.6-A3L
Schraube M10×20-4.6-A3L
Vis M10×20-4.6-A3L
Vzpěra
Strut
Strebe
Contre-fiche
Šroub-6hr. M12×70-8.8-A3L Bolt M12×70-8.8-A3L
Schraube M12×70-8.8-A3L
27
28
29
30
3
4
5
ISO 4018
0026235
2
9 4300 258
1
ISO 4014
0052492
2
ISO 4018
0034089
7
ISO 4017
0459910
1
ČSN 02 1143.55
0460185
4
1 0318 005
1
0039886
1
9 3400 011
1
Vis M12×70-8.8-A3L
Šroub-6hr. M10×30-4.6-A3L Bolt M10×30-4.6-A3L
Schraube M10×30-4.6-A3L
24
Vis M10×30-4.6-A3L
Šroub-6hr. M10×40-8.8-A3L Bolt M10×40-8.8-A3L
Schraube M10×40-8.8-A3L
Vis M10×40-8.8-A3L
Šroub M12×35
Bolt M12×35
Schraube M12×35
Vis M12×35
Řetěz T 25.4
Chain T 25.4
Kette T 25.4
Chaine T 25.4
31
Článek spojovací 16 B-1
Connecting ring 16 B-1
Verbindungsglied 16 B-1
Membre de raccord 16 B-1
∗32
Unašeč
Carrier
Mitnehmer
Entraineur
93
ČSN 02 3311.3
RA-100
Rozvodovka
Final gear
Achsgetriebe
Commande finale
1
*1-54
*1
*2-7
*2
3
2
3
Rozvodovka
Final gear
Achsgetriebe
Commande finale
Plášť rozvodovky
Final geard coat
Mantel des Achsgetriebes
Chemise de la comm. finale
Hrdlo komplet
Neck assy
Stutzen komplett
Gorge complete
Hřídel
Shaft
Welle
Arbre
Gufero GP 45x72x8
Sealing ring GP 45x72x8
Dichtring GP 45x72x8
Bague d´étan. GP 45x72x8
*4
Rozpěrka
Spacer
Distanzstück
Ecarteur
5
Ložisko 6208
Bearing 6208
Lager 6208
Roulement 6208
*6
Hrdlo
Neck
Stutzen
Gorge
7
Kroužek pojistný 80
Retaining ring 80
Sicherungsring 80
Bague de blocage 80
8
Šroub-6hr. M10x25-8.8-A3L Bolt M10x25-8.8-A3L
Schraube M10x25-8.8-A3L
Vis M10x25-8.8-A3L
9
Podložka 10.5
Washer 10.5
*10
Scheibe 10.5
Rondelle 10.5
Těsnění
Sealing
Dichtung
Garniture d´étanchéité
*11-12 Soukolí kuželové
11
12
13
*14
15
*16
Engrenage conique
Kolo kuželové
Bevel gear
Kegelrad
Roue conique
Kolo kuželové
Bevel gear
Kegelrad
Roue conique
Kroužek pojistný 90
Retaining ring 90
Sicherungsring 90
Bague de blocage 90
Víčko
Lid
Deckel
Couvercle
Ložisko 7308
Bearing 7308
Lager 7308
Roulement 7308
5
9 3182 079
1
1 3153 120
1
9 3870 129
2
1 3812 133
2
0286264
2
1 1420 139
2
0251889
4
1 3826 023
2
ČSN 02 2931
0713031
2
ISO 4017
0033418
12
ČSN 02 1702.15
0614240
12
1 9632 131
4
9 3125 033
1
1 3125 004
2
1 3125 006
1
0713471
4
1 3813 204
2
0280665
1
1 3812 134
1
0212421
2
1 9532 842
1
0707751
2
1 9532 828
4
1 3023 005
1
ČSN 02 9401.0
Hřídel I
Shaft I
ČSN 02 2931
ČSN 02 4645
Welle I
Arbre I
17
Kroužek O 90x3
Ring O 90x3
Ring O 90x3
Anneau O 90x3
*18
Pero 12h9x8x40
Parallel key 12h9x8x40
Passfeder 12h9x8x40
Languette 12h9x8x40
Kroužek pojistný 35
Retaining ring 35
19
4
Bevel gearing
Kegelgetriebe
ČSN 02 9281.2
Sicherungsring 35
Bague de blocage 35
20
Pero 10h9x8x32
Parallel key 10h9x8x32
Passfeder 10h9x8x32
Languette 10h9x8x32
*21
Kolo přesuvné
Shiftable wheel
Umstellbares Rad
Roue déplacable
95
25
ČSN 02 2930
RA-100
Rozvodovka
Final gear
Achsgetriebe
Commande finale
1
22
23
*24
2
Kroužek pojistný 48
Retaining ring 48
Sicherungsring 48
Bague de blocage 48
Ložisko 6308
Bearing 6308
Lager 6308
Roulement 6308
Kolo II
Wheel II
Rad II
Roue II
Pero 14h9x9x33
Parallel key 14h9x9x33
Passfeder 14h9x9x33
Languette 14h9x9x33
Kolo komplet
Wheel assy
Rad komplett
Roue complete
*27
Hřídel
Shaft
Welle
Arbre
*28
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
Gufero GP 65x90x10
Sealing ring GP 65x90x10
*25
*26
29
30
Dichtring GP 65x90x10
Bague d´étan. GP 65x90x10
Závlačka 2.5x28
Split pin 2.5x28
Vorstecker 2.5x28
Goupille 2.5x28
31
Matice M10x1
Nut M10x1
Mutter M10x1
Ecrou M10x1
*32
Vidlice
Fork
33
*34
*35
36
37
38
*39
*40
41
Gabel
Fourche
Kroužek O 26x2
Ring O 26x2
Ring O 26x2
Anneau O 26x2
Hřídel II
Shaft II
Welle II
Arbre II
Hřídel
Shaft
Welle
Arbre
Kroužek O 25x21
Ring O 25x21
Anneau O 25x21
Kroužek pojistný 25
Retaining ring 25
Sicherungsring 25
Bague de blocage 25
Kulička 9.525-100 (3/8)
Ball 9.525-100 (3/8)
Kugel 9.525-100 (3/8)
Bille 9.525-100 (3/8)
Pružina 1.6x9.6x16x6.5ZK1 PR A
Spring 1.6x9.6x16x6.5ZK1 PR A
Feder 1.6x9.6x16x6.5ZK1 PR A
Ressort 1.6x9.6x16x6.5ZK1 PR A
Šroub úprava
Bolt modification
Schraubenmodifikation
Modification de vis
Podložka 13
Washer 13
Scheibe 13
Rondelle 13
42
Kroužek pojistný 45
Retaining ring 45
Sicherungsring 45
Bague de blocage 45
*43
Zátka M22x1.5
Plug M22x1.5
44
45
3
4
5
ČSN 02 2930
0707531
1
ČSN 02 4630
0069212
3
1 3022 027
1
1 9500 010
4
9 4300 240
1
1 3812 132
1
1 1400 157
2
0280786
2
ČSN 02 1781.05
0035739
1
ČSN 02 1412.55
0035585
1
1 3732 123
1
0057761
1
1 3815 012
1
1 3824 006
1
ČSN 02 9280.2
0427471
2
ČSN 02 2930
0705991
2
ČSN 02 3680
0097834
1
0774235
1
1 9000 073
1
ČSN 02 1702.20
0108889
1
ČSN 02 2930
0707311
2
ČSN 02 1913.31
0036597
2
ČSN 02 1702.15
0612810
32
ISO 4017
0597751
32
ČSN 02 9281.2
Ring O 25x21
Propfen M22x1.5
Bouchon M22x1.5
Podložka 6.4
Washer 6.4
Scheibe 6.4
Rondelle 6.4
Šroub-6hr. M6x16-5.8-A2L
Bolt M6x16-5.8-A2L
Schraube M6x16-5.8-A2L
Vis M6x16-5.8-A2L
97
25
RA-100
Rozvodovka
Final gear
Achsgetriebe
Commande finale
1
46
2
Zátka M22x1.5
Plug M22x1.5
Propfen M22x1.5
Bouchon M22x1.5
*47*48
Kryt komplet
Guard assy
Schutzhaube komplett
Capot complett
*47
Kryt
Guard
Schutzhaube
Capot
*48
49
50
51
52
Těsnění I
Sealing I
Dichtung I
Garniture d´étanchéité I
Šroub M6x10-5.8-A2L
Bolt M6x10-5.8-A2L
Schraube M6x10-5.8-A2L
Vis M6x10-5.8-A2L
Podložka 6.4
Washer 6.4
Scheibe 6.4
Rondelle 6.4
Šroub-6hr. 12x25-4.6-A3L
Bolt 12x25-4.6-A3L
Schraube 12x25-4.6-A3L
Vis 12x25-4.6-A3L
Podložka 13
Washer 13
Scheibe 13
Rondelle 13
53
Pružný kolík 6x28-A-St
Pin 6x28-A-St
Stift 6x28-A-St
Cheville 6x28-A-St
*54
Držák
Holder
Halter
Support
99
25
3
4
5
ČSN 02 1913.21
0019063
1
9 8547 056
2
1 8547 158
2
1 9632 132
2
ČSN EN 24017
0597531
1
ČSN 02 1702.50
0717772
1
ISO 4018
0036014
1
ČSN 02 1702.15
0732611
1
ISO 8752
0032472
1
8338
1 1102 665
2
RA-100
Rozvodovka pro hydropohon
Final gear
Achsgetriebe
Commande finale
1
2
*1-*55 Rozvodovka pro hydropohon
Achsgetriebe
*1
*2-7
*2
3
Final geard coat
Mantel des Achsgetriebes
Chemise de la comm. finale
Hrdlo komplet
Neck assy
Stutzen komplett
Gorge complete
Hřídel
Shaft
Welle
Arbre
Sealing ring GP 45x72x8
Dichtring GP 45x72x8
Bague d´étan. GP 45x72x8
*4
Rozpěrka
Spacer
Distanzstück
Ecarteur
5
Ložisko 6208
Bearing 6208
Lager 6208
Roulement 6208
*6
Hrdlo
Neck
Stutzen
Gorge
7
Kroužek pojistný 80
Retaining ring 80
Sicherungsring 80
Bague de blocage 80
8
Šroub-6hr. M10x25-8.8-A3L Bolt M10x25-8.8-A3L
Schraube M10x25-8.8-A3L
Vis M10x25-8.8-A3L
9
Podložka 10.5
Washer 10.5
11
12
13
*14
15
*16
Scheibe 10.5
Rondelle 10.5
Těsnění
Sealing
Dichtung
Garniture d´étanchéité
9 3100 014
1
1 3153 120
1
9 3870 129
1
1 3812 133
1
0286264
1
1 1420 139
1
0251889
2
1 3826 023
1
ČSN 02 2931
0713031
1
ISO 4017
0033418
12
ČSN 02 1702.15
0614240
12
1 9632 131
4
9 3125 064
1
1 3125 004
1
1 3125 006
1
0713471
4
1 3813 204
2
0280665
1
1 3812 134
1
0212421
2
1 9532 842
1
0707751
1
1 9532 828
2
1 3023 005
1
ČSN 02 9401.0
Bevel gearing
Kegelgetriebe
Engrenage conique
Kolo kuželové
Bevel gear
Kegelrad
Roue conique
Kolo kuželové
Bevel gear
Kegelrad
Roue conique
Kroužek pojistný 90
Retaining ring 90
Sicherungsring 90
Bague de blocage 90
Víčko
Lid
Deckel
Couvercle
Ložisko 7308
Bearing 7308
Lager 7308
Roulement 7308
Hřídel I
Shaft I
Welle I
Arbre I
17
Kroužek O 90x3
Ring O 90x3
Ring O 90x3
Anneau O 90x3
*18
Pero 12h9x8x40
Parallel key 12h9x8x40
Passfeder 12h9x8x40
Languette 12h9x8x40
Kroužek pojistný 35
Retaining ring 35
19
5
Commande finale
Plášť rozvodovky
*11-12 Soukolí kuželové
4
Final gear
Gufero GP 45x72x8
*10
3
25A
Sicherungsring 35
Bague de blocage 35
20
Pero 10h9x8x32
Parallel key 10h9x8x32
Passfeder 10h9x8x32
Languette 10h9x8x32
*21
Kolo přesuvné
Shiftable wheel
Umstellbares Rad
Roue déplacable
ČSN 02 2931
ČSN 02 4645
ČSN 02 9281.2
ČSN 02 2930
RA-100
Rozvodovka pro hydropohon
Final gear
Achsgetriebe
Commande finale
1
22
23
*24
2
Kroužek pojistný 48
Retaining ring 48
Sicherungsring 48
Bague de blocage 48
Ložisko 6308
Bearing 6308
Lager 6308
Roulement 6308
Kolo II
Wheel II
Rad II
Roue II
Pero 14h9x9x33
Parallel key 14h9x9x33
Passfeder 14h9x9x33
Languette 14h9x9x33
Kolo komplet
Wheel assy
Rad komplett
Roue complete
*27
Hřídel
Shaft
Welle
Arbre
*28
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
Gufero GP 65x90x10
Sealing ring GP 65x90x10
*25
*26
29
30
Dichtring GP 65x90x10
Bague d´étan. GP 65x90x10
Závlačka 2.5x28
Split pin 2.5x28
Vorstecker 2.5x28
Goupille 2.5x28
31
Matice M10x1
Nut M10x1
Mutter M10x1
Ecrou M10x1
*32
Vidlice
Fork
33
*34
*35
36
37
38
*39
*40
41
Gabel
Fourche
Kroužek O 26x2
Ring O 26x2
Ring O 26x2
Anneau O 26x2
Hřídel II
Shaft II
Welle II
Arbre II
Hřídel
Shaft
Welle
Arbre
Kroužek O 25x21
Ring O 25x21
Ring O 25x21
Anneau O 25x21
Kroužek pojistný 25
Retaining ring 25
Sicherungsring 25
Bague de blocage 25
Kulička 9.525-100 (3/8)
Ball 9.525-100 (3/8)
Kugel 9.525-100 (3/8)
Bille 9.525-100 (3/8)
Pružina 1.6x9.6x16x6.5ZK1 PR A
Spring 1.6x9.6x16x6.5ZK1 PR A
Feder 1.6x9.6x16x6.5ZK1 PR A
Ressort 1.6x9.6x16x6.5ZK1 PR A
Šroub úprava
Bolt modification
Schraubenmodifikation
Modification de vis
Podložka 13
Washer 13
Scheibe 13
Rondelle 13
42
Kroužek pojistný 45
Retaining ring 45
Sicherungsring 45
Bague de blocage 45
*43
Zátka M22x1.5
Plug M22x1.5
44
45
Propfen M22x1.5
Bouchon M22x1.5
Podložka 6.4
Washer 6.4
Scheibe 6.4
Rondelle 6.4
Šroub-6hr. M6x16-5.8-A2L
Bolt M6x16-5.8-A2L
Schraube M6x16-5.8-A2L
Vis M6x16-5.8-A2L
25A
3
4
5
ČSN 02 2930
0707531
1
ČSN 02 4630
0069212
3
1 3022 027
1
1 9500 010
4
9 4300 240
1
1 3812 132
1
1 1400 157
2
0280786
2
ČSN 02 1781.05
0035739
1
ČSN 02 1412.55
0035585
1
1 3732 123
1
0057761
1
1 3815 012
1
1 3824 006
1
ČSN 02 9280.2
0427471
2
ČSN 02 2930
0705991
2
ČSN 02 3680
0097834
1
0774235
1
1 9000 073
1
ČSN 02 1702.20
0108889
1
ČSN 02 2930
0707311
2
ČSN 02 1913.31
0036597
2
ČSN 02 1702.15
0612810
32
ISO 4017
0597751
32
ČSN 02 9281.2
RA-100
Rozvodovka pro hydropohon
Final gear
Achsgetriebe
Commande finale
1
46
2
Zátka M22x1.5
Plug M22x1.5
Propfen M22x1.5
Bouchon M22x1.5
*47*48
Kryt komplet
Guard assy
Schutzhaube komplett
Capot complett
*47
Kryt
Guard
Schutzhaube
Capot
*48
49
50
51
52
Těsnění I
Sealing I
Dichtung I
Garniture d´étanchéité I
Šroub M6x10-5.8-A2L
Bolt M6x10-5.8-A2L
Schraube M6x10-5.8-A2L
Vis M6x10-5.8-A2L
Podložka 6.4
Washer 6.4
Scheibe 6.4
Rondelle 6.4
Šroub-6hr. 12x25-8.8-A3L
Bolt 12x25-8.8-A3L
Schraube 12x25-8.8-A3L
Vis 12x25-8.8-A3L
Podložka 13
Washer 13
Scheibe 13
Rondelle 13
53
Pružný kolík 6x28-A-St
Pin 6x28-A-St
Stift 6x28-A-St
Cheville 6x28-A-St
*54
Držák
Holder
Halter
Support
*55
Příruba komplet
Flange assy
Flansch komplett
Bride complete
25A
3
4
5
ČSN 02 1913.21
0019063
1
9 8547 056
2
1 8547 158
2
1 9632 132
2
ČSN EN 24017
0597531
1
ČSN 02 1702.50
0717772
1
ISO 4017
0011572
1
ČSN 02 1702.15
0732611
1
ISO 8752
0032472
1
8338
1 1102 665
2
9 4300 493
1
RA-100
Řazení rozvodovky
Final gear shifting
Achsgetriebeschaltung
Changement de vitesses
1
1-3
*1
*2
3
2
3
Řazení rozvodovky
Final gear shifting
Achsgetriebeschaltung
Changement de vitesses
Hlava řazení
Shifting head
Schaltkopf
Tete du changement de vit.
Tyč řazení
Shifting rod
Schaltstange
Tige du changement
Pružný kolík 6x28-A-St
Pin 6x28-A-St
Stift 6x28-A-St
Cheville 6x28-A-St
ISO 8752
101
26
4
5
9 4309 063
1
1 3900 051
1
1 1500 168
1
0032472
2
RA-100
Ústrojí V
Mechanism V
Mechanismus V
Dispositif V
1
1-165
*1-10
*1
*2
2
Ústrojí V
Mechanism V
Mechanismus V
Dispositif V
Rám V
Frame V
Rahmen V
Chassis V
Nosník V
Beam V
Balken V
Poutre V
3
Podlaha V
Floor V
Boden V
Plancher V
Šroub M8x20
Bolt M8x20
Schraube M8x20
Vis M8x20
4
Matice-6hr. M8-6-A2L
Nut M8-6-A2L
Mutter M8-6-A2L
Écrou M8-6-A2L
5
Podložka 8.4
Washer 8.4
Scheibe 8.4
Rondelle 8.4
*6
Lišta
Strip
Leiste
Lardon
*7
Pás
Belt
Band
Bande
8
Šroub M10x25
Bolt M10x25
Schraube M10x25
Vis M10x25
9
Podložka 10.5
Washer 10.5
Scheibe 10.5
Rondelle 10.5
10
Matice M10 samojistná 8.8
Self-locking nut M10 8.8
Sicherheitsmutter M10 8.8
Écrou indesserrable M10
*11*40
Jednotka I
Unit I
Einheit I
Elément I
*11
Hřídel
Shaft
Welle
Arbre
3
*12
13
14
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
Gufero 40x52x7
Sealing ring 40x52x7
Dichtring 40x52x7
Bague d´étanchéité 40x52x7
Ložisko 6307 2RS
Bearing 6307 2RS
Lager 6307 2RS
Roulement 6307 2RS
Šroub-6hr. M10x25-8.8
Bolt M10x25-8.8
Schraube M10x25-8.8
Vis M10x25-8.8
16
Podložka 10.5
Washer 10.5
Scheibe 10.5
Rondelle 10.5
*17
Pero 12h9x8x45
Parallel key 12h9x8x45
Passfeder 12h9x8x45
Languette 12h9x8x45
*18
Víčko
Lid
Deckel
Couvercle
Kroužek pojistný 40
Retaining ring 40
15
19
Sicherungsring 40
Bague de blocage 40
20
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
*21
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
103
27
4
5
9 4396 173
1
9 4309 042
1
8297
9 4300 328
1
8297
9 4300 326
1
ČSN 02 1319.05
0594561
14
ISO 4032
0725791
14
ČSN 02 1702.15
0612821
14
1 1000 447
1
1 9600 280
1
ČSN 02 1319.05
0594671
16
ČSN 02 1702.10
0628551
16
723
0278993
16
9 3182 125
1
1 3800 091
1
1 6820 002
1
ČSN 02 9401.0
0439351
2
ČSN 02 4640
0099869
1
ISO 4017
0518771
8
ČSN 02 1745.00
0613195
8
1 9532 844
1
1 3813 204
1
0706871
1
1 9220 031
3
0 9220 901
6
ČSN 02 2930
RA-100
Ústrojí V
Mechanism V
Mechanismus V
Dispositif V
1
22
*23
*24
2
Kroužek pojistný 35
Retaining ring 35
Sicherungsring 35
Bague de blocage 35
Rozpěrka
Spacer
Distanzstück
Ecarteur
Podložka distanční
Distance plate
Abstandunterlage
Piece d´écartement
*25-26 Soukolí kuželové
25
26
27
Engrenage conique
Kolo kuželové
Bevel gear
Kegelrad
Roue conique
Kolo kuželové
Bevel gear
Kegelrad
Roue conique
Ložisko 6308
Bearing 6308
Lager 6308
Roulement 6308
28
Kroužek O 90x3
Ring O 90x3
Ring O 90x3
Anneau O 90x3
*29
Náboj
Hub
Nabe
Moyeu
*30
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
31
Ložisko 6307
Bearing 6307
Lager 6307
Roulement 6307
*32
Pero 10x8x33
Parallel key 10x8x33
Passfeder 10x8x33
Languette 10x8x33
33
*34
*35*35a
*35a
36
37
Kroužek pojistný 80
Retaining ring 80
Sicherungsring 80
Bague de blocage 80
Těsnění
Sealing
Dichtung
Garniture d´étanchéité
Skříň I
Casing I
Kasten I
Caisse I
Bok
Side
Seite
Côté
Kroužek pojistný 90
Retaining ring 90
Sicherungsring 90
Bague de blocage 90
Gufero 48x72x10
Sealing ring 48x72x10
Dichtring 48x72x10
Bague d´étanchéité 48x72x10
38
Zátka M14x1.5
Plug M14x1.5
Propfen M14x1.5
Bouchon M14x1.5
*39
Víčko
Lid
Deckel
Couvercle
*40
Hřídel I
Shaft I
Welle I
Arbre I
41
Šroub-6hr. M12x30-8.8-A3L Bolt M12x30-8.8-A3L
Schraube M12x30-8.8-A3L
Vis M12x30-8.8-A3L
42
Pružný kolík 8x50-A-St
Pin 8x50-A-St
Stift 8x50-A-St
Cheville 8x50-A-St
Řetěz T 25.4
Chain T 25.4
Kette T 25.4
Chaine T 25.4
43
3
4
5
ČSN 02 2930
0707751
1
0 1325 006
1
0 9220 143
3
9 3125 025
1
1 3125 004
1
1 3125 006
1
ČSN 02 4630
0069212
2
ČSN 02 9281.2
0212421
2
9 3900 014
1
0 9520 231
1
0252010
1
1 9560 806
2
0713031
2
1 9600 101
2
8304
9 3100 011
1
8304
1 1102 198
2
ČSN 02 2931
0713471
3
ČSN 02 9401.0
0441331
1
ČSN 02 1913.21
0267696
3
1 4900 043
1
1 3800 092
1
ISO 4017
0012298
16
ISO 8752
0132748
2
1 0318 005
2
Bevel gearing
Kegelgetriebe
105
27
ČSN 02 2931
RA-100
Ústrojí V
Mechanism V
Mechanismus V
Dispositif V
1
44
*45
2
Článek spojovací 16B-1
Connecting link 16B-1
Verbindungsglied 16B-1
Membre de raccord 16B-1
Unašeč
Carrier
Mitnehmer
Entraineur
*46*131
Převod V
Gear V
Getriebe V
Engrenage V
46*76
Jednotka II
Unit II
Einheit II
Elément II
*46
Hřídel
Shaft
Welle
Arbre
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
Gufero 40x52x7
Sealing ring 40x52x7
*47
48
49
Dichtring 40x52x7
Bague d´étanchéité 40x52x7
Ložisko 6307 2RS
Bearing 6307 2RS
Lager 6307 2RS
Roulement 6307 2RS
50
Šroub-6hr. M10x25-8.8
Bolt M10x25-8.8
Schraube M10x25-8.8
Vis M10x25-8.8
51
Podložka 10.5
Washer 10.5
Scheibe 10.5
Rondelle 10.5
*52
Pero 12h9x8x45
Parallel key 12h9x8x45
Passfeder 12h9x8x45
Languette 12h9x8x45
*53
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
54
55
*56
57
*58
*59
Kroužek pojistný 40
Retaining ring 40
Sicherungsring 40
Bague de blocage 40
Podložka
Washer
Scheibe
Rondel
Podložka
Washer
Scheibe
Rondel
Kroužek pojistný 35
Retaining ring 35
Sicherungsring 35
Bague de blocage 35
Rozpěrka
Spacer
Distanzstück
Ecarteur
Podložka distanční
Distance plate
Abstandunterlage
Piece d´écartement
*60-61 Soukolí kuželové
60
61
62
3
4
5
ČSN 23 3311.3
0039886
2
9 3400 011
4
8304
9 3182 142
1
8304
9 3182 124
1
1 3800 091
1
1 6820 002
1
ČSN 02 9401.0
0439351
2
ČSN 02 4640
0099869
1
ISO 4017
0518771
8
ČSN 02 1745.00
0613195
8
1 9532 844
1
1 1400 148
1
0706871
1
1 9220 031
3
0 9220 901
6
0707751
1
0 1325 006
1
0 9220 143
3
9 3125 024
1
1 3125 003
1
1 3125 005
1
ČSN 02 4630
0069212
2
ČSN 02 9281.2
0212421
2
9 3900 014
1
ČSN 02 2930
ČSN 02 2930
Bevel gearing
Kegelgetriebe
Engrenage conique
Kolo kuželové z=16
Bevel gear z=16
Kegelrad z=16
Roue conique z=16
Kolo kuželové z=22
Bevel gear z=22
Kegelrad z=22
Roue conique z=22
Ložisko 6308
Bearing 6308
Lager 6308
Roulement 6308
63
Kroužek O 90x3
Ring O 90x3
Ring O 90x3
Anneau O 90x3
*64
Náboj
Hub
Nabe
Moyeu
107
27
RA-100
Ústrojí V
Mechanism V
Mechanismus V
Dispositif V
1
*65
66
*67
68
*69
2
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
3
Ložisko 6307
Bearing 6307
Lager 6307
Roulement 6307
Pero 10x8x33
Parallel key 10x8x33
Passfeder 10x8x33
Languette 10x8x33
Kroužek pojistný 80
Retaining ring 80
Sicherungsring 80
Bague de blocage 80
Těsnění
Sealing
Dichtung
Garniture d´étanchéité
*70*70a
Skříň
Casing
Kasten
Caisse
*70a
Bok
Side
Seite
Côté
Kroužek pojistný 90
Retaining ring 90
71
72
Sicherungsring 90
Bague de blocage 90
Gufero 48x72x10
Sealing ring 48x72x10
Dichtring 48x72x10
Bague d´étanchéité 48x72x10
73
Zátka M14x1.5
Plug M14x1.5
Propfen M14x1.5
Bouchon M14x1.5
*74
Víčko
Lid
Deckel
Couvercle
*75
Pero 12h9x8x50
Parallel key 12h9x8x50
Passfeder 12h9x8x50
Languette 12h9x8x50
*76
77
*78
*79
80
Hřídel
Shaft
Welle
Arbre
Šroub M16x70 8.8
Bolt M16x70 8.8
Schraube M16x70 8.8
Vis M16x70 8.8
Podložka 0.2
Washer 0.2
Scheibe 0.2
Rondel 0.2
Podložka 0.3
Washer 0.3
Scheibe 0.3
Rondel 0.3
Kroužek O 100x3
Ring O 100x3
Ring O 100x3
Anneau O 100x3
81-100 Jednotka vstupní V
Intake unit V
Eingangseinheit V
Elément d´entrée V
81
Ložisko 6307
Bearing 6307
Lager 6307
Roulement 6307
*82
Trubka
Tube
Rohr
Tube
83
Kroužek pojistný 35
Retaining ring 35
Sicherungsring 35
Bague de blocage 35
*84
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
85
Gufero 50x65x8
Sealing ring 50x65x8
Dichtring 50x65x8
Bague d´étanchéité 50x65x8
*86
Podložka distanční
Distance plate
Abstandunterlage
Piece d´écartement
109
27
4
5
0 9520 231
1
0252010
1
1 9560 806
2
0713031
2
1 9600 101
2
8304
9 3100 010
1
8304
1 1102 198
2
ČSN 02 2931
0713471
3
ČSN 02 9401.0
0441331
2
ČSN 02 1913.21
0267696
3
1 4900 043
2
1 9532 845
1
1 3800 089
1
ISO 4017
0305877
6
8304
1 9200 248
18
8304
1 9200 249
18
ČSN 02 9281.2
0279015
2
8304
9 3182 143
1
0252010
2
1 1400 147
1
ČSN 02 2930
0707751
2
8304
1 1400 255
1
ČSN 02 9401.0
0018315
1
0 9220 143
3
ČSN 02 2931
RA-100
Ústrojí V
Mechanism V
Mechanismus V
Dispositif V
1
*87
88
2
Distanční podložka
Distance plate
Abstandunterlage
Piece d´écartement
Zátka M14x1.5
Plug M14x1.5
Propfen M14x1.5
Bouchon M14x1.5
*89-90 Soukolí kuželové
89
90
3
Kolo kuželové
Bevel gear
Kegelrad
Roue conique
Kolo kuželové
Bevel gear
Roue conique
*91
Podložka 0.5
Washer 0.5
Scheibe 0.5
Rondel 0.5
*92
Podložka 0.2
Washer 0.2
Scheibe 0.2
Rondel 0.2
*93
Hřídel V
Shaft V
Welle V
Arbre V
*94
Plášť V
Shell V
Mantel V
Chape V
Kroužek O 80x3
Ring O 80x3
Ring O 80x3
Anneau O 80x3
Kroužek pojistný 80
Retaining ring 80
96
97
98
99
100
Sicherungsring 80
Bague de blocage 80
Víčko YJ 3800 800-N7 MM
Lid YJ 3800 800-N7 MM
Deckel YJ 3800 800-N7 MM
Couvercle YJ 3800 800-N7 MM
Uzávěrka odvz. ext-hot
Deaerating cap
Entlüftungsverschluß
Bouchon de désaération
Kroužek těsnící 10x14
Sealing ring 10x14
Dichtring 10x14
Bague d´étanchéité 10x14
Kroužek O 32x2
Ring O 32x2
Ring O 32x2
Anneau O 32x2
*101*131
Jednotka III
Unit III
Einheit III
Elément III
*101
Hřídel
Shaft
Welle
Arbre
*102
103
104
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
Gufero 40x52x7
Sealing ring 40x52x7
Dichtring 40x52x7
Bague d´étanchéité 40x52x7
Ložisko 6307 2RS
Bearing 6307 2RS
Lager 6307 2RS
Roulement 6307 2RS
105
Šroub-6hr. M10x25-8.8
Bolt M10x25-8.8
Schraube M10x25-8.8
Vis M10x25-8.8
106
Podložka 10.5
Washer 10.5
Scheibe 10.5
Rondelle 10.5
*107
Pero 12h9x8x45
Parallel key 12h9x8x45
Passfeder 12h9x8x45
Languette 12h9x8x45
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
*108
5
0 9220 001
3
0267696
2
9 3125 023
1
1 3125 007
2
1 3125 008
1
0 9220 263
3
0 9220 266
3
8304
1 3800 157
1
8304
1 3100 025
1
ČSN 02 9281.2
0280269
1
ČSN 02 2931
0713031
2
0305888
1
0287749
1
ČSN 02 9310.2
0103037
1
ČSN 02 9281.2
0060720
1
8304
9 3182 128
1
1 3800 091
1
1 6820 002
1
ČSN 02 9401.0
0439351
2
ČSN 02 4640
0099869
1
ISO 4017
0518771
8
ČSN 02 1745.00
0613195
8
1 9532 844
1
1 1400 148
1
Bevel gearing
Engrenage conique
Kegelrad
95
4
ČSN 02 1913.21
Kegelgetriebe
111
27
RA-100
Ústrojí V
Mechanism V
Mechanismus V
Dispositif V
1
109
110
*111
112
*113
*114
*115116
115
116
117
118
*119
*120
121
*122
123
*124
2
Kroužek pojistný 40
Retaining ring 40
Sicherungsring 40
Bague de blocage 40
Podložka
Washer
Scheibe
Rondel
Podložka
Washer
Scheibe
Rondel
Kroužek pojistný 35
Retaining ring 35
Sicherungsring 35
Bague de blocage 35
Rozpěrka
Spacer
Distanzstück
Ecarteur
Podložka distanční
Distance plate
Abstandunterlage
Piece d´écartement
Soukolí kuželové
Bevel gearing
Kegelgetriebe
Engrenage conique
Kolo kuželové
Bevel gear
Kegelrad
Roue conique
Kolo kuželové
Bevel gear
Kegelrad
Roue conique
Ložisko 6308
Bearing 6308
Lager 6308
Roulement 6308
Kroužek O 90x3
Ring O 90x3
Ring O 90x3
Anneau O 90x3
Náboj
Hub
Nabe
Moyeu
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
Ložisko 6307
Bearing 6307
Lager 6307
Roulement 6307
Pero 10x8x33
Parallel key 10x8x33
Passfeder 10x8x33
Languette 10x8x33
Kroužek pojistný 80
Retaining ring 80
Sicherungsring 80
Bague de blocage 80
Těsnění
Sealing
Dichtung
Garniture d´étanchéité
*125*125a
Skříň
Casing
Kasten
Caisse
*125a
Bok
Side
Seite
Côté
Kroužek pojistný 90
Retaining ring 90
126
127
128
*129
*130
Sicherungsring 90
Bague de blocage 90
Gufero 48x72x10
Sealing ring 48x72x10
Dichtring 48x72x10
Bague d´étanchéité 48x72x10
Zátka M14x1.5
Plug M14x1.5
Propfen M14x1.5
Bouchon M14x1.5
Víčko
Lid
Deckel
Couvercle
Pero 12h9x8x50
Parallel key 12h9x8x50
Passfeder 12h9x8x50
Languette 12h9x8x50
113
27
3
4
5
ČSN 02 2930
0706871
1
1 9220 031
3
0 9220 901
6
0707751
1
0 1325 006
1
0 9220 143
3
9 3125 025
1
1 3125 004
1
1 3125 006
1
ČSN 02 4630
0069212
2
ČSN 02 9281.2
0212421
2
9 3900 014
1
0 9520 231
1
0252010
1
1 9560 806
2
0713031
2
1 9600 101
2
8304
9 3100 010
1
8304
1 1102 198
2
ČSN 02 2931
0713471
3
ČSN 02 9401.0
0441331
2
ČSN 02 1913.21
0267696
3
1 4900 043
2
1 9532 845
1
ČSN 02 2930
ČSN 02 2931
RA-100
Ústrojí V
Mechanism V
Mechanismus V
Dispositif V
1
*131
2
Hřídel
Shaft
Welle
Arbre
*132*161
Jednotka IV
Unit IV
Einheit IV
Elément IV
*132
Hřídel
Shaft
Welle
Arbre
*133
134
135
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
3
Gufero 40x52x7
Sealing ring 40x52x7
Bague d´étanchéité 40x52x7
Ložisko 6307 2RS
Bearing 6307 2RS
Lager 6307 2RS
Roulement 6307 2RS
136
Šroub-6hr. M10x25-8.8
Bolt M10x25-8.8
Schraube M10x25-8.8
Vis M10x25-8.8
137
Podložka 10.5
Washer 10.5
Scheibe 10.5
Rondelle 10.5
*138
Pero 12h9x8x45
Parallel key 12h9x8x45
Passfeder 12h9x8x45
Languette 12h9x8x45
Víčko
Lid
Deckel
Couvercle
Kroužek pojistný 40
Retaining ring 40
*139
140
141
*142
143
*144
*145
*146147
146
147
148
149
*150
*151
152
Sicherungsring 40
Bague de blocage 40
Podložka
Washer
Scheibe
Rondel
Podložka
Washer
Scheibe
Rondel
Kroužek pojistný 35
Retaining ring 35
Sicherungsring 35
Bague de blocage 35
Rozpěrka
Spacer
Distanzstück
Ecarteur
4
5
1 3800 090
1
9 3182 129
1
1 3800 091
1
1 6820 002
1
ČSN 02 9401.0
0439351
2
ČSN 02 4640
0099869
1
ISO 4017
0518771
8
ČSN 02 1745.00
0613195
8
1 9532 844
1
1 3813 204
1
0706871
1
1 9220 031
3
0 9220 901
6
0707751
1
0 1325 006
1
0 9220 143
3
9 3125 024
1
1 3125 003
1
1 3125 005
1
ČSN 02 4630
0069212
2
ČSN 02 9281.2
0212421
2
9 3900 014
1
0 9520 231
1
0252010
1
8304
Dichtring 40x52x7
Podložka distanční
Distance plate
Abstandunterlage
Piece d´écartement
Soukolí kuželové
Bevel gearing
Kegelgetriebe
Engrenage conique
Kolo kuželové z=16
Bevel gear z=16
Kegelrad z=16
Roue conique z=16
Kolo kuželové z=22
Bevel gear z=22
Kegelrad z=22
Roue conique z=22
Ložisko 6308
Bearing 6308
Lager 6308
Roulement 6308
Kroužek O 90x3
Ring O 90x3
Ring O 90x3
Anneau O 90x3
Náboj
Hub
Nabe
Moyeu
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
Ložisko 6307
Bearing 6307
Lager 6307
Roulement 6307
115
27
ČSN 02 2930
ČSN 02 2930
RA-100
Ústrojí V
Mechanism V
Mechanismus V
Dispositif V
1
*153
154
*155
2
3
Pero 10x8x33
Parallel key 10x8x33
Passfeder 10x8x33
Languette 10x8x33
Kroužek pojistný 80
Retaining ring 80
Sicherungsring 80
Bague de blocage 80
Těsnění
Sealing
Dichtung
Garniture d´étanchéité
*156
*156a
Skříň I
Casing I
Kasten I
Caisse I
*156a
Bok
Side
Seite
Côté
Kroužek pojistný 90
Retaining ring 90
157
158
159
*160
*161
Sicherungsring 90
Bague de blocage 90
Gufero 48x72x10
Sealing ring 48x72x10
Dichtring 48x72x10
Bague d´étanchéité 48x72x10
Zátka M14x1.5
Plug M14x1.5
Propfen M14x1.5
Bouchon M14x1.5
Víčko
Lid
Deckel
Couvercle
Hřídel
Shaft
Welle
Arbre
*162
Podložka
Washer
Scheibe
Rondel
*163
Kryt spojky
Coupling cover
Kupplung abdeckung
Capot de embrage
Šroub-6hr. M6x12-5.8-A2L
Bolt M6x12-5.8-A2L
Schraube M6x12-5.8-A2L
Vis M6x12-5.8-A2L
Podložka 6.6
Washer 6.6
Scheibe 6.6
Rondelle 6.6
164
165
117
27
4
5
1 9560 806
2
0713031
2
1 9600 101
2
8304
9 3100 011
1
8304
1 1102 198
2
ČSN 02 2931
0713471
3
ČSN 02 9401.0
0441331
1
ČSN 02 1913.21
0267696
3
1 4900 043
1
1 3800 093
1
1 1000 690
8
1 9600 170
2
ISO 4017
0023529
8
ČSN 02 1727.05
0040458
8
ČSN 02 2931
RA-100
Pohon ústrojí V
Antrieb der Vorrichtung V Entreinement du despositif V
1
1-10
1
2
3
4
3
Pohon ústrojí V
Drive of the mechanism V
Antrieb der Vorrichtung V
Entreinement du despos. V
Šroub-6hr. M16x70-4.6-A3L Bolt M16x70-4.6-A3L
Schraube M16x70-4.6-A3L
2
Drive of the mechanism V
4
5
9 4396 236
1
ISO 4018
0068321
4
ČSN 02 1740.15
0613272
6
ISO 4032
0013156
4
ISO 4018
0474474
2
9 4300 412
2
0313390
1
1 9600 258
1
1 9600 259
1
ČSN 02 1727.05
0040458
12
ČSN EN 24017
0597531
12
Vis M16x70-4.6-A3L
Podložka 16
Washer 16
Scheibe 16
Rondelle 16
Matice 6hr. M16-6-A3L
Nut M16-6-A3L
Mutter M16-6-A3L
Écrou M16-6-A3L
Šroub-6hr. M16x35-4.6-A3L Bolt M16x35-4.6-A3L
Schraube M16x35-4.6-A3L
Vis M16x35-4.6-A3L
*5
Rameno
Arm
Arm
Bras
6
Hříde Bondi 7107041FF007007 P.t.o. drive shaft Bondiolli
Gelenkwelle Bondiolli
Arbre articulé Bondiolli
7
Kryt I
Cover I
Gehäuse I
Capot I
8
Kryt II
Cover II
Gehäuse II
Capot II
9
Podložka 6.6
Washer 6.6
Scheibe 6.6
Rondelle 6.6
Šroub M6x10-5.8-A2L
Bolt M6x10-5.8-A2L
Schraube M6x10-5.8-A2L
Vis M6x10-5.8-A2L
10
28
119
RA-100
Osvětlení zadní V
Rear lights V
Hintere Leuchten V
Feux arriere V
1
1-16
*1-10
*1
2
3
2
3
Osvětlení zadní V
Rear lights V
Hintere Leuchten V
Feux arriere V
Panel V
Board of lights V
Beleuchtungstafel V
Tableaus des feux V
Plech panelu V
Panel-sheet V
Panel Blech V
Tôle tableau V
Svítilna skupinová zadní
Rear cluster lamp
Hintere Gruppenleuchte
Feu combiné arriere
Žárovka 12V, P21W-BA15s
Bulb 12V, P21W-BA15s
29
4
5
9 4396 051
1
8297
9 4309 090
1
8297
1 1000 813
1
0018007
2
ČSN 36 0180
0881375
2
ČSN 36 0180
0071258
2
ISO 2009
0068167
2
ČSN 02 1740.15
0614295
2
ISO 4032
0725131
2
9 8300 069
1
0826078
2
0309859
1
ISO 4018
0022935
6
ČSN 02 1702.15
0612821
12
ČSN 02 1492.55
0110242
6
ČSN 63 3881.1
0032901
1
1 6800 059
2
0077099
2
Glühlampe 12V, P21W-BA15s Ampoule 12V, P21W-BA15s
4
Žárovka 12V, R10W-BA15s
Bulb 12V, R10W-BA15s
5
Šroub-zap. M5x20-5.8-A2L
Schraube M5x20-5.8-A2L
Vis M5x20-5.8-A2L
6
Podložka 5
Washer 5
Scheibe 5
Rondelle 5
7
Matice 6hr. M5-6-A2L
Nut M5-6-A2L
Glühlampe 12V, R10W-BA15s Ampoule 12V, R10W-BA15s
Bolt M5x20-5.8-A2L
Mutter M5-6-A2L
Écrou M5-6-A2L
*8
Vodič zadní
Rear conductor
Hinterer Leiter
Conducteur arriere
9
Odrazka troj. 1-42-155 čer.
Triangular reflec. glass red
Dreieckiger Rückestr. rot
Catadioptre triangul. rouge
10
Výstražné pruhy 1 8700 276
Warning stripes 1 8700 276
Warnstreifen 1 8700 276
Bandes d´avertissement
Šroub-6hr. M8x20-4.6-A2L
Bolt M8x20-4.6-A2L
Schraube M8x20-4.6-A2L
Vis M8x20-4.6-A2L
Podložka 8.4
Washer 8.4
Scheibe 8.4
Rondelle 8.4
11
12
13
14
*15
16
Matice M8 samojistící 5.8
Self-locking nut M8 5.8
Sicherheitsmutter M8 5.8
Ecrou indesserrable M8 5.8
Průchodka 22x2
Bushing 22x2
Durchführung 22x2
Traversée 22x2
Úchyt
Holder
Halter
Attache
Šroub 4.2x13
Bolt 4.2x13
Schraube 4.2x13
Vis 4.2x13
ČSN 02 1235.05
121
RA-100
Kryty pohonu 100
Cover of drive 100
Antriebsdeckel 100
Capots du moteur 100
1
*1-*7
*1
*2
*3
4
2
3
Kryty pohonu 100
Cover of drive 100
Antriebsdeckel 100
Capots du moteur 100
Pás krytu I
Beld of Cover I
Gurt des Deckels I
Capots du moteur I
Pás krytu II
Beld of Cover II
Gurt des Deckels II
Capots du moteur II
Pás krytu III
Beld of Cover III
Gurt des Deckels III
Capots du moteur III
Šroub M6x12-5.8-A2L
Bolt M6x12-5.8-A2L
Schraube M6x12-5.8-A2L
Vis M6x12-5.8-A2L
5
Podložka 6.4
Washer 6.4
Scheibe 6.4
Rondelle 6.4
*6
Kryt
Cover
Deckel
Capot
*7
Kryt boční
Cover
Deckel
Capot
123
30
4
5
9 4396 258
1
1 9600 285
1
1 9600 286
1
1 9600 284
1
ISO 4017
0023529
6
ČSN 02 1702.15
0612810
6
1 9600 393
1
1 1000 576
1
Kolo komplet 16/20 9 4309 078
Wheel assy 16/20 9 4309 078
Rad komplett 16/20 9 4309 078
Roue complet 16/20 9 4309 078
31
RA-100
1
1
2
3
Kolo 16/20 9 4309 078
Wheel 16/20 9 4309 078
Rad 16/20 9 4309 078
Roue 16/20 9 4309 078
125
4
5
0328097
4
RA-100
Kryty podlahy RA-100
Covers of floor RA-100
Bodendeckel RA-100
Revętements du plancher RA-100
1
1-*9
*1
*2
*3
*4
2
3
Kryty podlahy
Covers of floor
Bodendeckel
Revêtements du plancher
Kryt podlahy III
Cover of floor III
Bodendeckel III
Revêtement du plancher III
Kryt podlahy II
Cover of floor II
Bodendeckel II
Revêtement du plancher II
Plech podlahy
Metal sheet of floor
Bodenblech
Tôle du plancher
Plech podlahy I
Metal sheet of floor I
Bodenblech I
Tôle du plancher I
*5
Kryt podlahy IV
Cover of floor IV
Bodendeckel IV
Revêtement du plancher IV
6
Matice-6hr. M6-8-A2L
Nut M6-8-A2L
Mutter M6-8-A2L
Ecrou M6-8-A2L
7
Podložka 6.6
Washer 6.6
Scheibe 6.6
Rondelle 6.6
*8
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
*9
Kryt podlahy V
Cover of floor V
Bodendeckel V
Revêtement du plancher V
127
32
4
5
9 4309 100
1
9 4300 362
1
9 4300 363
1
9 4300 360
2
9 4300 361
4
9 4300 364
1
ISO 4032
0068409
36
ČSN 02 1727.05
0040458
18
1 9200 246
18
9 4300 365
1
RA-100
Rozmetací lopaty
Spreading shovels
Streuerschaufel
Aubes du distributeur
1
*1-*6
*1
*2
*3
*4
5
*6
2
Rozmetací lopaty
Spreading shovels
Streuerschaufel
Aubes du distributeur
Lopata malá
Small shovel
Kleine Schaufel
Pelle petite
Vložka
Insert
Einlage
Piece d´insertion
Lopata velká
Big shovel
Große Schaufel
Pelle large
Pero 10x8x50
Parallel key 10x8x50
Passfeder 10x8x50
Languette 10x8x50
Šroub M16x55
Bolt M16x55
Schraube M16x55
Vis M16x55
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
129
33
3
4
5
8386
9 4396 222
1
9 4300 176
2
1 1400 149
4
9 4300 178
2
1 9532 833
8
0110066
4
1 1000 581
4
RA-100
Válec dávkovací S
Metering roller S
Dosierwalze S
Rouleau de dosage S
1
*1
2
3
Válec dávkovací S
Metering roller S
Dosierwalze S
Rouleau de dosage S
131
34
4
5
9 4300 392
1
RA-100
Pohon reduktoru
Reducer drive
Antrieb des Reduktors
Commande du réducteur
1
1-12
*1
2
3
2
3
Pohon reduktoru
Reducer drive
Antrieb des Reduktors
Commande du réducteur
Čep Zn 8C
Pin Zn 8C
Bolzen Zn 8C
Tenon Zn 8C
Kroužek pojistný 35
Retaining ring 35
Sicherungsring 35
Bague de blocage 35
Šroub-6hr. M10x35-8.8-A3L Bolt M10x35-8.8-A3L
Schraube M10x35-8.8-A3L
Vis M10x35-8.8-A3L
Podložka 10
Washer 10
Scheibe 10
Rondelle 10
*5
Řetězka t=15.8 z=54
Chain whell t=15.8 z=54
Kettenrad t=15.8 z=54
Roue a chaine t=15.8 z=54
6
Pero 10h9x8x25
Parallel key 10h9x8x25
Passfeder 10h9x8x25
Languette 10h9x8x25
7
Pružný kolík 10x55-A-St
Pin 10x55-A-St
Stift 10x55-A-St
Cheville 10x55-A-St
8
Řetěz 10B-1 81 článků
Chain 10B-1 81 links
Kette 10B-1 81 Glieder
Chaine 10B-1 81 mailes
*9
Držák krytu
Cover holder
Halter der Haube
Porte-capot
*10
Kryt komplet
Cover assy
Gehäuse, komplett
Capot complet
11
Šroub-6hr. M8x16-8.8-A2L
Bolt M8x16-8.8-A2L
Schraube M8x16-8.8-A2L
Vis M8x16-8.8-A2L
Podložka 9
Washer 9
Scheibe 9
Rondelle 9
4
12
133
35
4
5
9 4309 117
1
1 9300 237
2
ČSN 02 2930
0707751
2
ISO 4017
0459899
1
ČSN 02 1740.15
0613239
1
9 3400 015
1
1 9532 872
2
ISO 8752
0278476
1
ČSN 02 3311.2
0279829
1
9 4300 263
1
9 4300 270
1
ISO 4017
0320760
4
ČSN 02 1727.05
0735251
4
RA-100
Nápisy RA-100
Labes RA-100
Aufschriften RA-100
Inscriptions RA-100
1
1-26
1
2
3
4
5
2
3
Nápisy RA-100
Labes RA-100
Aufschriften RA-100
Inscriptions RA-100
Etiketa název stroje RA-100
Label-name of machine RA-100
Etikett-Benennung der Machine RA-100
Vignette-nom de la machine RA-100
Logo podniku
Logo of company
Logo des Betriebs
Vignette de la marque
Svahová dostupnost 8°
Label-slope accessibility 8°
Hangtauglichkeit 8°
Vignette-de l´aptitude en 8°
Nosnost 10000kg
Loading capacity 10000kg
Nutzlast 10000kg
Charge utile 10000kg
Etiketa huštění 225 kPa
Label-inflation 225 kPa
Etikett-Füllung 225 kPa
Vingette-du gonflage 225 kPa
6
Označení CCZ AO 206
CCZ AO 206 designation
CCZ AO 206 bezeichnung
Désignation de CCZ AO 206
7
Štítek zde zvedat
Label-lift here
Etikett Hier aufheben
Vignette-"lever ici"
8
Obtisk 20 km
"20 km" Sticker
Aufkleber von 20 km
Décalocomanie 20 km
9
Et. nápis 540 ot/min
Label - 540 r.p.m./min
Etikett - 540 U/min
Vignette - 540 tours/minute
10
Štítek výstražný III
Warning label III
Warnugsetekett III
Plague d´avertissement III
11
Et. rizik R1
Label-risks R1
Etikett-Risiken R1
Vignette des risques R1
12
13
*15
16
Štítek výstražný II
Warning label II
Warnugsetekett II
Plague d´avertissement II
Et. rizik R2
Label-risks R2
Etikett-Risiken R2
Vignette des risques R2
Etiketa výstražný
Warning label
Warnugsetekett
Vignette des autocollant
Výstražné pruhy
Warning stripes
Warnstreifen
Bandes d´avertissement
Et. odpojení rozmetadla
Lab. for uncoupling of spr.
Aufkleber zum Abkuppeln des Streuers
Ét. de désattel. du distrib.
Etiketa vstupu
Label for inlet
Aufkleber zum Einlauf
Étiquette d´entrée
19
Šipka směr vlevo
Arrow-left direction
Pfeil-Richtung-links
Fleche-direction a gauche
20
Šipka směr vpravo
Arrow-right direction
Pfeil-Richtung-rechts
Fleche-direction a droite
21
Et. zatížení 1850kg
Label load capacity 1850kg
Etikette der Bellas. 1850kg
Vignette de lestage 1850kg
22
Et. zatížení 11.5t
Label load capacity 11.5t
Etikette der Bellas. 11.5t
Vignette de lestage 11.5t
23
Etiketa nálepka
Label-stickler
Etikette-auf kleber
Autocolant
24
Pokyny napínání
Instructions for tightening
Hinweise zum Spannen
Instructions de tension
*17
18
135
36
4
5
9 8700 264
1
1 8700 110
0293535
1
1 8700 139
0285340
1
1 8700 219
0301906
2
1 8700 107
0293546
2
1 8700 109
0281941
2
1 8700 360
0319759
1
1 8700 218
0301917
4
2564804
1
1 8700 290
0378290
1
1 8700 126
0282689
1
1 8700 129
0282755
1
1 8700 125
0282711
1
1 8700 130
0282766
1
1 8700 056
0263956
1
1 8700 276
0309859
1
1 8700 184
0297506
1
1 8700 350
0317768
1
1 8700 176
0295625
1
1 8700 175
0295636
1
1 8700 221
0302456
1
1 8700 223
0302412
1
1 8700 287
0093863
5
1 8700 189
0299695
2
RA-100
Nápisy
Labes
Aufschriften
Inscriptions
1
25
26
2
Nosnost 250kg
Loading capacity 250kg
Nutzlast 250kg
Charge utile 250kg
Mazací místo
Grease point
Schmierstelle
Point a lubrifier
137
36
3
4
5
1 8700 351
0317779
1
1 8700 156
0291709
21
RA-100
Nástavky
Extensions
Aufsätze
Rehausses
1
1-7
*1
*2
3
4
2
Nástavky
Extensions
Aufsätze
Rehausses
37
3
Nástavek levý
Extension left
Aufsatz links
Rehausse gauche
Nástavek pravý
Extension right
Aufsatz rechtes
Rehausse droite
Šroub M10x20-8.8-A3L
Bolt M10x20-8.8-A3L
Schraube M10x20-8.8-A3L
Vis M10x20-8.8-A3L
Podložka 11
Washer 11
Scheibe 11
Rondelle 11
5
Matice M10-8-A3L
Nut M10-8-A3L
Mutter M10-8-A3L
Ecrou M10-8-A3L
6
Šroub M12x35-8.8-A3L
Bolt M10x20-4.6-A3L
Schraube M10x20-4.6-A3L
Vis M10x20-4.6-A3L
7
Podložka 13
Washer 13
Scheibe 13
Rondelle 13
139
4
5
9 4309 079
1
9 4300 274
1
9 4300 273
1
ISO 4017
0026235
8
ČSN 02 1727.05
0613382
12
ISO 4032
0614163
4
ČSN 02 1143.55
0460185
4
ČSN 02 1702.15
0732611
4
RA-100
Rozvod pohonu S
Power train S
Antriebssteuerung S
Distribution de I´ntrainement
1
*1-15
*1
2
*3-*3a
*3a
2
3
Rozvod pohonu S
Power train S
Antriebssteuerung S
Distribution de I´ntrain. S
Unašeč
Carrier
Mitnehmer
Entraineur
Řetěz T 25.4
Chain T 25.4
Kette T 25.4
Chaîne T25.4
Pohon válců
Roller drive
Walzenantrieb
Entrainement des rouleaux
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
4
Ložisko 2309
Bearing 2309
Lager 2309
Roulement 2309
5
Kroužek pojistný 100
Retaining ring 100
Sicherungsring 100
Bague de blocage 100
6
Gufero 65x100x10
Sealing Ring 65x100x10
Dichtring 65x100x10
Bague d´étanchéité 65x100x10
Článek spoj. 16 B-1
Connecting chain link 16 B-1
Verbindungsglied 16 B-1
Elément de raccord 16 B-1
Kroužek s krytem
Ring with cover
Ring mit Abdeckung
Anneau avec capot
Kroužek
Ring
7
*8-*8a
*8a
*9
Ring
Anneau
Pružina tlačná
Spring
Feder
Ressort
*10-11 Řetězka komplet
10
11
12
13
14
15
4
5
9 4309 112
1
9 3400 011
1
1 0318 005
1
9 4300 390
1
ČSN 02 4650
1 3847 230
1
ČSN 02 2931
0851411
2
ČSN 02 9401.0
0713691
2
ČSN 02 3311.3
0109549
1
0039886
1
9 4300 040
1
1 3847 230
1
0 9746 223
1
1 3400 036
1
1 3400 074
1
1 3900 119
1
ČSN 02 1721.15
0240449
2
ISO 8675
0906224
1
ČSN 02 1401.40
0307483
1
ČSN 02 2930
0706431
1
Chain wheel assy
Kettenrad komplett
Roue a chaine complet
Řetězka Z=16
Chain wheel Z=16
Kettenrad Z=16
Roue a chaine Z=16
Náboj
Hub
Nabe
Moyeu
Podložka 39
Washer 39
Scheibe 39
Rondelle 39
Hlavice MK 10x1
Head MK 10x1
Kopf MK 10x1
Tete MK 10x1
Matice šetihranná M36x3
Nut M36x3
Mutter M36x3
Ecrou M36x3
Kroužek pojistný 30
Retaining ring 30
Sicherungsring 30
Bague de blocage 30
141
38
RA-100
Pohon mechanický
Mechanical drive
Antrieb
Commande
1
1-17
1
2
3
*4
2
3
Pohon mechanický
Mechanical drive
Antrieb
Commande
Matice VM10-8.8-A3L
Nut VM10-8.8-A3L
Mutter VM10-8.8-A3L
Écrou VM10-8.8-A3L
Šroub-6hr. M12x80-8.8-A3L Bolt M12x80-8.8-A3L
Schraube M12x80-8.8-A3L
Vis M12x80-8.8-A3L
Podložka 13
Washer 13
Unterlage 13
Cale 13
Spojka
Coupling
Verbindungsstück
Accouplement
5
Šroub-6hr. M10x50-5.8-A3L Bolt M10x50-5.8-A3L
Schraube M10x50-5.8-A3L
Vis M10x50-5.8-A3L
6
Podložka 10.5
Washer 10.5
Unterlage 10.5
Cale 10.5
Řetěz T 25.4
Chain T 25.4
7
8
*9
Kette T 25.4
Chaîne T 25.4
Článek spojovací 16 B-1
Connecting chain link 16 B-1
Verbindungsglied 16 B-1
Élément de raccord 16 B-1
Pohon skříně
Casing drive
Antrieb
Commande
*10-11 Unašeč
10
11
*12
13
14
15
16
17
Entraîneur
Řetězka
Chain wheel
Kettenrad
Roue a chaine
Náboj
Hub
Nabe
Moyeu
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
Matice-6hr. M12-8-A3L
Nut M12-8-A3L
Mutter M12-8-A3L
Écrou M12-8-A3L
Podložka 12
Washer 12
Scheibe 12
Rondelle 12
Kryt boční
Cover
Deckel
Capot
Šroub-6hr. M6x12-5.8-A2L
Bolt M6x12-5.8-A2L
Schraube M6x12-5.8-A2L
Vis M6x12-5.8-A2L
Podložka 6.4
Washer 6.4
Scheibe 6.4
Rondelle 6.4
143
4
5
9 4309 118
DIN 980
0278993
2
ISO 4014
0067650
3
ČSN 02 1702.15
0732611
3
1 3600 008
1
ISO 4014
0596871
2
ČSN 02 1702.15
0614240
2
1 0318 005
1
0039886
1
9 4300 225
1
9 3400 011
1
1 3400 020
1
1 3900 042
1
1 9200 196
6
ISO 4032
0013310
3
ČSN 02 1740.15
0013926
3
1 1000 576
1
ISO 4017
0023529
6
ČSN 02 1702.15
0612810
6
ČSN 02 3311.3
Carrier
Mitnehmer
39
RA-100
Pohon hydraulický D
Hydraulic drive D
Hydraulischer Antrieb D
Commande hydraulique D
1
1-*39
*1
2
3
4-*7
2
4
5
9 4309 115
1
8333
9 4300 397
1
ISO 4017
0264066
3
ČSN 02 1702.15
0732611
6
9 5309 172
1
0299046
1
0361889
1
3
Pohon hydraulický D
Hydraulic drive D
Hydraulischer Antrieb D
Commande hydraulique D
Držák hydromotoru
Hydraulic motor holder
Hydromotorhalterung
Porte-hydromotor
Šroub 6hr. M12x70-8.8-A3L
Bolt M12x70-8.8-A3L
Schraube M12x70-8.8-A3L
Vis M12x70-8.8-A3L
Podložka 13
Washer 13
Scheibe 13
Rondelle 13
Filtr komplet
Filter assy
Filter komplett
Filtre complet
4
Filtr FU 16A V12
Filter FU 16A V12
Filter FU 16A V12
Filtre FU 16A V12
5
Prvek filtru CH301 CD11
Filter element CH301 CD11
6
Kroužek těsnící 27x32x1.5
Sealing ring 27x32x1.5
Dichtring 27x32x1.5
Bague d´étanchéité 27x32x1.5
*7
Redukce
Reduction
Reduktion
Réduction
8
Podložka 12
Washer 12
Scheibe 12
Rondelle 12
9
Matice 6hr. M12-6-A3L
Nut M12-6-A3L
Mutter M12-6-A3L
Ecrou M12-6-A3L
Matice pojistná VM 12-10
Self-locking nut VM 12-10
Sicherheitsmutter VM 12-10
Écrou indesserable VM 12-10
0299057
Element des Filtres CH301 CD11 Élément du filtre CH301 CD11
10
11
*12
*13
14
15
Šroub 6hr. M12x45-5.8-A3L
Bolt M12x45-5.8-A3L
Schraube M12x45-5.8-A3L
Vis M12x45-5.8-A3L
Řetězka
Chain wheel
Kettenrad
Roue a chaine
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
Podložka 8
Washer 8
Scheibe 8
Rondelle 8
Šroub 6hr. M8x20-8.8-A2L
Bolt M8x20-8.8-A2L
Schraube M8x20-8.8-A2L
Vis M8x20-8.8-A2L
Hrdlo GES 12 L/R 1/2-WD
Neck GES 12 L/R 1/2-WD
Stutzen GES 12 L/R 1/2-WD
Gorge GES 12 L/R 1/2-WD
17
Hydromotor OMR 80
Hydraulic motor OMR 80
Hydromotor OMR 80
Hydromotor OMR 80
18
Hrdlo GES 15 L/R WD
Neck GES 15 L/R WD
Stutzen GES 15 L/R WD
Gorge GES 15 L/R WD
19
Hadice 1SN10x570/FL43B
Hose
16
40
OD, SINCE 2003
ČSN 02 9310.2
0298672
2
1 8200 050
2
ČSN 02 1740.15
0013926
3
ISO 4032
0726451
3
CN 200808
0278058
2
ISO 4017
0601051
2
8333
1 3400 049
1
8333
1 9200 311
1
ČSN 02 1740.15
0613250
4
ISO 4017
0061446
4
0308913
1
0308924
1
0308935
1
0311839
1
ISO 4017
0255024
4
ČSN 02 1740.15
0613228
12
8333
1 1102 464
1
151-0242
1SN10x570/FL43B
Schlauch -18x1.5/FL13B-18x1.5 Tuyau -18x1.5/FL13B-18x1.5
20
Šroub 6hr. M6x20-8.8-A2L
Bolt M6x20-8.8-A2L
Schraube M6x20-8.8-A2L
Vis M6x20-8.8-A2L
21
Podložka 6
Washer 6
Scheibe 6
Rondelle 6
*22
Držák II
Holder II
Halter II
Support II
145
RA-100
Pohon hydraulický D
Hydraulic drive D
Hydraulischer Antrieb D
Commande hydraulique D
1
23
2
Hadice 1SN13x1800/FL43B
3
40
4
5
0311850
1
0308968
1
ČSN 37 3365
0294173
2
ČSN 37 2407
0294866
2
ČSN 37 3366
0295834
2
ČSN 37 2408
0295856
2
1 9240 344
8
ISO 4017
0311861
8
ČSN 03 9845
0294195
2
ČSN 03 9846
0295845
2
ISO 4032
0068409
8
ISO 2009
0610071
1
1 9200 196
6
8333
1 1400 321
2
ČSN 02 1702.15
0614240
1
8333
9 4300 415
1
8333
1 1001 048
1
Hose 1SN13x1800/FL43B
Schlauch -22x1.5/FL43B-22x1.5 Tuyau -22x1.5/FL43B-22x1.5
24
Hadice 1SN10x1000/FL13B
Hose 1SN10x1000/FL13B
Schlauch -18x1.5/FL43B-18x1.5 Tuyau -18x1.5/FL43B-18x1.5
25
Spojka HOLE P-GS 15L
Coupling HOLE P-GS 15L
Verbindugsstück HOLE P−GS15L Accouplement HOLE P-GS 15L
26
27
Prsten P-R 12 L/S
Ring P-R 12 L/S
Ring P-R 12 L/S
Bague P-R 12 L/S
Spojka P-GS 15L
Coupling P-GS 15L
Verbindugsstück P-GS 15L
Accouplement P-GS 15L
28
Prsten P-R 15L 372408
Ring P-R 15L 372408
Ring P-R 15L 372408
Bague P-R 15L 372408
29
Příchytka
Clamp
Schelle
Attache
Šroub 6hr. M6x50-5.8-A3L
Bolt M6x50-5.8-A3L
30
31
32
33
34
*35
*36
37
*38
*39
Schraube M6x50-5.8-A3L
Vis M6x50-5.8-A3L
Matice M12 L
Nut M12 L
Mutter M12 L
Ecrou M12 L
Matice M15 L 039846
Nut M15 L 039846
Mutter M15 L 039846
Ecrou M15 L 039846
Matice 6hr. M6-8-A2L
Nut M6-8-A2L
Mutter M6-8-A2L
Ecrou M6-8-A2L
Šroub-zap. M8x20-5.8-A2L
Bolt M8x20-5.8-A2L
Schraube M8x20-5.8-A2L
Vis M8x20-5.8-A2L
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
Rozpěrka I
Spacer I
Distanzstück I
Ecarteur I
Podložka 10.5
Washer 10.5
Scheibe 10.5
Rondelle 10.5
Kryt
Guard
Abdeckung
Capot
Kryt
Guard
Abdeckung
Capot
147
RA-100
Ovládání hydropohonu RA
Hydrodrive control RA
Betätigung des Hydroantriebs RA
Commande hydraulique RA
1
1-21
∗1
2
3
2
4
5
9 4309 195
1
9 4300 601
1
0014927
2
0308913
4
0308935
1
1 9300 553
1
0875138
0,5m
0108680
0,2m
0312532
1
0312543
1
0099550
2
0275363
2
0312433
1
0245883
1
0261910
1
0308957
1
ISO 4032
0614163
4
ISO 4017
0311861
2
ČSN 02 1492.55
0254980
6
ISO 4017
0061820
4
0015554
1
3
Ovládání hydropohonu RA
Hydrodrive control RA
Betätigung des Hydro. RA
Commande hydraulique RA
Držák
Holder
Halter
Support
Hadice 1SN13x2000/FL43B
Hose 1SN13x2000/FL43B
Schlauch 1SN13x2000/FL43B
Tuyau 1SN13x2000/FL43B
Hrdlo GES 12 L/R 1/2-WD
Neck GES 12 L/R 1/2-WD
41
2242
Stutzen GES 12 L/R 1/2-WD Gorge GES 12 L/R 1/2-WD
4
Hrdlo GES 15 LR-WD
Neck GES 15 LR-WD
Stutzen GES 15 LR-WD
Gorge GES 15 LR-WD
∗6
Držák I.
Holder I.
Halter I.
Support I.
7
Trubička izolační 12x0,6-0,41.2
Insulating sleeve 12x0,6-0,41.2
Isolierrohr 12x0,6-0,41.2
Tube isolant 12x0,6-0,41.2
8333
8
Lišta příd. S7216 PND21/445-81 Auxiliary strip
Zusatzleiste
Baguette supplémentaire
9
Hadice 1SN10x1000/FL13B
Hose 1SN10x1000/FL13B
10
11
12
13
14
Schlauch 1SN10x1000/FL13B
Tuyau 1SN10x1000/FL13B
Hadice 1SN13x1000/FL13B
Hose 1SN13x1000/FL13B
Schlauch 1SN13x1000/FL13B
Tuyau 1SN13x1000/FL13B
Držák zástrčky RK 12
Plug holder RK 12
Schalterhalter RK 12
Porte-targette RK 12
Krytka TM-12 žlutá
Cover TM-12 yellow
Gehäuse TM-12 gelg
Capot TM-12 jaune
Rychlospojka zasuv.ISO12.5
Plug ISO12.5
Stecker ISO12.5
Targette ISO12.5
Rychlospojka zastr.ISO12.5 Plug ISO12.5
Stecker ISO12.5
15
16
17
18
19
20
21
Targette ISO12.5
Rychlospojka zastr.ISO12.5 Plug ISO12.5
Stecker ISO12.5
Targette ISO12.5
Hadice 1SN13x2000/FL43B
Hose 1SN13x2000/FL43B
Schlauch 1SN13x2000/FL43B
Tuyau 1SN13x2000/FL43B
Matice M10-8-A3L
Nut M10-8-A3L
Mutter M10-8-A3L
Ecrou M10-8-A3L
Šroub M6x50-5.8-A3L
Bolt M6x50-5.8-A3L
Schraube M6x50-5.8-A3L
Vis M6x50-5.8-A3L
Matice M6-8.8(DIN985)
Nut M6-8.8(DIN985)
Mutter M6-8.8(DIN985)
Ecrou M6-8.8(DIN985)
Šroub M6x16-8.8-A2L
Bolt M6x16-8.8-A2L
Schraube M6x16-8.8-A2L
Vis M6x16-8.8-A2L
Ventil VRFC3-VF10
Ventil VRFC3-VF10
Ventil VRFC3-VF10
Valve VRFC3-VF10
149
RA-100
Trubka I RA-100
Tube I RA-100
Rohr I RA-100
Tube I RA-100
1
*1
2
3
Trubka I RA-100
Tube I RA-100
Rohr I RA-100
Tube I RA-100
153
42
4
5
1 1300 665
1
RA-100
Trubka II RA-100
Tube II RA-100
Rohr II RA-100
Tube II RA-100
1
*1
2
3
Trubka II RA-100
Tube II RA-100
Rohr II RA-100
Tube II RA-100
155
43
4
5
1 1300 666
1
RA-100
Ventil přepouštěcí VPP1-10 Ventil VPP1-10
Ventil VPP1-10
1
1
2
Ventil přepouštěcí VPP1-10 Ventil
Ventil
-SM/16sei 6L/min
44
Valve VPP1-10
Valve
3
VPP1-10
-SM/16sei 6L/min
157
4
5
0312499
1
RA-100
Montáž kloubového hřídele RA-100
Assembly of propeller shaft RA-100
Montage der Gelenkwelle RA-100
Assemblage de l´arbre a articulation RA-100
1
1-*11
1
2
3
Montáž kloubového hřídele RA-100
Assem. of propeller shaft RA-100
Montage der Gelenkwelle RA-100
Assem. de l´arbre a articul. RA-100
45
4
5
9 4396 241
1
0353947
1
247006351
2
8346
1 1001 068
1
8333
1 1400 314
1
8333
1 1102 654
1
ISO 4014
0011121
4
ISO 4032
0068409
4
ČSN 02 1740.15
0613228
4
ISO 4014
0046827
2
ISO 4032
0614163
2
ČSN 02 1702.15
0614240
4
8346
1 1001 072
1
Hř. Bondi. 7107086 CE 007 H24 P.t.o. drive shaft Bondioli
Gelenkwelle 7107086 CE 007 H24 Arbre articulé Bondioli
-
Třecí kotouč (fa. Bondioli)
Friction disk (firm Bondioli)
Reibungsscheibe (fa. Bondioli) Le disque de frottement (s. Bondi.)
*2
Pás II
Belt II
Gurt II
Bande II
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
*4
Segment
Segment
Segment
Secteur
5
Šroub-6hr. M6x30-5.8-A2L
Bolt M6x30-5.8-A2L
Schraube M6x30-5.8-A2L
Vis M6x30-5.8-A2L
6
Matice 6hr. M6-8-A2L
Nut M6-8-A2L
Mutter M6-8-A2L
Ecrou M6-8-A2L
7
Podložka 6
Washer 6
Scheibe 6
Rondelle 6
8
Šroub-6hr. M10x70-8.8-A3L Bolt M10x70-8.8-A3L
Schraube M10x70-8.8-A3L
Vis M10x70-8.8-A3L
9
Matice 6hr. M10-8-A3L
Nut M10-8-A3L
Mutter M10-8-A3L
Ecrou M10-8-A3L
10
Podložka 10.5
Washer 10.5
Scheibe 10.5
Rondelle 10.5
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
*3
*11
159
RA-100
Kloubový hřídel N100
P.t.o. drive N100
Gelenkwelle N100
Arbre articulé N100
1
1-*22
1
2
3
2
P.t.o. drive N100
Gelenkwelle N100
Arbre articulé N100
Hřídel Bondioli+Pavesi
P.t.o. drive Bondioli+Pavesi
Gelenkwelle Bondioli+Pavesi
Arbre articulé Bondioli+Pavesi
Šroub M12x25-8.8-A3L
Bolt M12x25-8.8-A3L
Schraube M12x25-8.8-A3L
Vis M12x25-8.8-A3L
Podložka 12
Washer 12
Scheibe 12
Rondelle 12
*4
Těleso ložiska
Bearing body
Lagergehäuse
Corps du palier
5
Ložisko 6207 2RS
Bearing 6207 2RS
Lager 6207 2RS
Roulement 6207 2RS
6
Kroužek pojistný 72
Retaining ring 72
Sicherungsring 72
Bague de blocage 72
7
Hřídel Bondioli 8Q07081 FXH24001
P.t.o. drive shaft Bondioli
Gelenkw. Bond. 8Q07081 FXH24001
Arbre articulé Bondioli
8
Šroub-6hr. M10x70-8.8-A3L
Bolt M10x70-8.8-A3L
Schraube M10x70-8.8-A3L
Vis M10x70-8.8-A3L
9
Matice 6hr. M10-8-A3L
Nut M10-8-A3L
Mutter M10-8-A3L
Ecrou M10-8-A3L
10
Podložka 10.5
Washer 10.5
Scheibe 10.5
Rondelle 10.5
Pás II
Belt II
Gurt II
Bande II
Segment
Segment
Segment
Secteur
Matice M5-6-A2L
Nut M5-6-A2L
Mutter M5-6-A2L
Ecrou M5-6-A2L
Podložka 5.5
Washer 5.5
Scheibe 5.5
Rondelle 5.5
Řetěz N
Chain N
Kette N
Chaine N
Šroub M5x25-5.8-A2L
Bolt M5x25-5.8-A2L
Schraube M5x25-5.8-A2L
Vis M5x25-5.8-A2L
Pás
Belt
Gurt
Bande
18
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
19
Šroub-6hr. M6x30-5.8-A2L
Bolt M6x30-5.8-A2L
Schraube M6x30-5.8-A2L
Vis M6x30-5.8-A2L
20
Matice 6hr. M6-8-A2L
Nut M6-8-A2L
Mutter M6-8-A2L
Ecrou M6-8-A2L
21
Podložka 6
Washer 6
Scheibe 6
Rondelle 6
*22
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
*11
*12
13
14
*15
16
*17
4
5
9 4396 245
1
0301708
1
ISO 4017
0011572
4
ČSN 02 1740.15
0013926
4
1 3853 048
1
ČSN 02 4640
0251856
1
ČSN 02 2931
0712811
1
0353969
1
ISO 4014
0046827
2
ISO 4032
0614163
2
ČSN 02 1702.15
0614240
4
8346
1 1001 068
1
8333
1 1102 654
1
ISO 4032
0725131
2
ČSN 02 1727.05
0263208
2
9 4309 107
1
0296604
1
1 9600 235
1
8333
1 1400 314
1
ISO 4014
0011121
4
ISO 4032
0068409
4
ČSN 02 1740.15
0613228
4
8346
1 1001 072
2
3
Kloubový hřídel N100
161
46
ISO 4017
RA-100
Přitěžování
Adding weighte
Gewicht zugabe
Conterpoids
1
1-34
*1
2
3
*4ab
2
Adding weighte
Gewicht zugabe
Conterpoids
Matice šestihranná
Hexagonal nut
Sechskantmutter
Ecrou hexagonal
Miska těsnících kroužků
Sealing pan
Dichtringschale
Cuvette de la bague d'étanchéité
Kroužek 20x2
Ring 20x2
Ring 20x2
Anneau 20x2
Hrdlo dvojité
Double neck
Doppelstutzen
Gorge jumelée
Kroužek těsnící 22x27
Sealing ring 22x27
Dichtring 22x27
Bague d étanchéité 22x27
6
Ventil přepouštěcí
Relief valve
Überlaufventil
Soupape déverseur
*7
Hrdlo
Neck
Stutzen
Gorge
*8
Matice M6L
Nut M6L
Mutter M6L
Ecrou M6L
9
Prsten P-R6 L/S
Ring P-R6 L/S
*12
5
9 4396 183
1
1 9126 001
1
0909150
1
0418418
1
1 8826 003
1
0909227
2
0286561
1
1 8226 103
1
0362417
10
0362428
10
1 3000 262
1
9 4309 182
1
ČSN 02 1301.05
0474221
2
ČSN 02 1702.15
0612821
2
ISO 4032
0725791
2
ČSN 02 1740.15
0613250
2
1 1300 261
1
1 1300 259
1
0010197
3
0089529
3
1 8226 152
2
1 1300 260
2
ČSN 02 1103.55
0033418
8
ČSN 02 1740.15
0613239
8
ČSN 02 9281.2
5
*10
4
3
Přitěžování
Ring P-R6 L/S
Bague P-R6 L/S
Trubka
Tube
Rohr
Tube
Ventil upravený SV1395
Modified valve SV1395
47
Modifiziertes Ventil SV1395 Valve modifiée SV1395
15
16
17
18
*19
*20
Šroub M8x50
Bolt M8x50
Schraube M8x50
Vis M8x50
Podložka 8.4
Washer 8.4
Scheibe 8.4
Rondelle 8.4
Matice M8-8-A2L
Nut M8-8-A2L
Mutter M8-8-A2L
Ecrou M8-8-A2L
Podložka 8
Washer 8
Scheibe 8
Rondelle 8
Trubka pravá
Right tube
Rechtes Rohr
Tube droit
Trubka levá
Left tube
Linkes Rohr
Tube gauche
21
Hrdlo GES 6L/M 12x1.5
Neck GES 6L/M 12x1.5
Stucken GES 6L/M 12x1.5
Gorge GES 6L/M 12x1.5
22
Kroužek těsnící 12x8
Sealing ring 12x8
Dichtring 12x8
Bagued'étanchéité 12x8
Hrdlo
Neck
*23
*24
25
26
Stutzen
Gorge
Trubka
Tube
Rohr
Tube
Šroub M10x25
Bolt M10x25
Schraube M10x25
Vis M10x25
Podložka 10
Washer 10
Scheibe 10
Rondelle 10
163
ČSN 02 9312.2
RA-100
Přitěžování
Adding weighte
Gewicht zugabe
Conterpoids
1
27
28
29
30
*31
32
33
*34
2
4
5
9 4300 213
2
ISO 8673
0614174
4
ČSN 02 1740.15
0013607
4
0113663
2
9 4300 209
1
ČSN 02 1103.55
0018612
12
ČSN 02 1740.15
0613272
12
9 4300 208
1
3
Držák vlnovce
Cotrugated pipe holder
Wellrohrhalter
Porte-tuya~dulé
Matice M20x1.5 8-A3L
Nut M20x1.5 8-A3L
Mutter M20x1.5 8-A3L
Ecrou M20x1.5 8-A3L
Podložka 20
Washer 20
Scheibe 20
Rondelle 20
Úprava vlnovce
Corrugated pipe
Wellrohrmodifikation
Adaptation du tuyau
Konzola pravá
Right bracket
Rechte Konsole
Console droit
Šroub M16x35
Bolt M16x35
Schraube M16x35
Vis M16x35
Podložka 16
Washer 16
Scheibe 16
Rondelle 16
Konzola levá
Left bracket
Linke Konsole
Console gauche
165
47
RA-100
Ovládání přitěžování
1
2
3
48
Betätigung des Ballastes Commande ballast
1
*1-3
Control of ballast
2
Ovládání přitěžování
Control of ballast
Betätigung des Ballastes
Commande ballast
Rameno závěsu
Arm
Arm
Bras
Šroub 6hr. M6x12-8.8-A2L
Bolt M6x12-8.8-A2L
Schraube M6x12-8.8-A2L
Vis M6x12-8.8-A2L
Podložka 6
Washer 6
Scheibe 6
Rondelle 6
4
5
9 4396 211
1
9 4300 583
1
ISO 4017
0054153
2
ČSN 02 1740.15
0613228
2
3
167
RA-100
Brzdy hydraulické
Brakes hydraulic
Bremseinrichtung
Freins hydraulique
1
1-33
1
2
3-5
2
3
Brzdy hydraulické
Brakes hydraulic
Bremseinrichtung hydraulische
Freins hydraulique
Hadice 1 SN 12x1700/FQ
Hose 1 SN 12x 1700/FQ
13B-22x1.5/FQ 13B-22x1.5
13B-22x1.5/FQ 13B-22x1.5
Schlauch 1 SN 12x1700/FQ
Tuyau 1 SN 12x1700/FQ
13 B-22x1.5/FQ 13B-22x1.5
13 B-22x1.5/FQ 13B-22x1.5
Hadice 1 SN 12x1300/FQ
Hose 1 SN 12x1300/FQ
13B-22x1.5/ FQ13B-22x1.5
13B-22x1.5/ FQ13B-22x1.5
Schlauch 1 SN 12x1300/FQ
Tuyau 1 SN 12x1300/FQ
13B-22x1.5/ FQ13B-22x1.5
13B-22x1.5/ FQ13B-22x1.5
Hrdlo brzd
Branch of brakes
Stutzen der bremsen
Goulot des freins
3
Nátrubek
Coupling
Rohransatz
Manchon
4
Kroužek těsnící 21x27
Sealing ring 21x27
Dichtring 21x27
Bague d'étanchéité 21x27
5
Víčko č. 301 1/2"
Lid No.301 1/2"
*6-10
Deckel Nr. 301 1/2"
Couvercle No 301 1/2"
Rozvod hydraulický
Hydraulic circuit
Hydraulikkreis
Circait hydraulique
6
Trubka
Tube
Rohr
Tube
7
T-kus P-TS 15L
T-distributor P-TS 15L
T-Verteiler P-TS I5L
T-DistributeurP-TS 15L
Spojka P-GS 15L
Coupling P-GS 15L
8
49
4
5
9 4396 186
1
0301774
1
0281138
1
9 8229 007
1
1 8226 163
1
ČSN 02 9312.2
0055308
1
ČSN 13 8247.1
0112288
1
ČSN 8278
9 4309 080
1
1 1300 276
1
ČSN 37 3412
0295823
1
ČSN 37 3366
0295834
1
0295845
2
0295856
2
1 8226 147
4
9 4300 230
1
1 8200 038
4
111/115
0281182
4
ČSN 02 9310.2
0072248
8
ČSN 02 1702.15
0612832
4
ČSN 02 1781.05
0613899
4
ISO 4017
0012298
6
ČSN 02 1740.15
0013926
6
Verbindugssttick P-GS 15C Accouplemment P-GS 15L
9
10
*11
*12
*13
14
15
16
17
18
19
Matice M15L
Nut M15L
Mutter M15L
Écrou M15L
Prsten P-R15L
Ring P-R15L
Ring P-R15L
Bague P-R15L
ČSN 37 2408
Zátka
Plug
Propfen
Bouchon
Držák válce I
Holder of roller I
Walzhalter I
Support du cylindere I
Vidlice
Fork
Gabel
Fourchette
Hydromotor přímočarý PCH Lincar hydraulic motor PCH
Hydromotor linear PCH
Hydromotor rectiligne PCH
Kroužek těsnící 16x20
Scaling ring 16x20
Dichtring 16x20
Bague d´étanchéité 16x20
Podložka 21
Washer 21
Scheibe 21
Rondelle 21
Závlačka 5x28
Split pin 5x28
Vorstecker 5x28
Goupille 5x28
Šroub M12x30-8.8-A3L
Bolt M12x30-8.8-A3L
Schraube M12x30-8.8-A3L
Vis M12x30-8.8-A3L
Podložka 12
Washer 12
Scheibe 12
Rondelle 12
169
RA-100
Brzdy hydraulické
Brakes hydraulics
Bremseinrichtung hydraulische
Freins hydrauliques
1
*20
21
22
23
24
25
26
2
3
Čep
Pin
Bolzen
Tenon
Podložka 17
Washer 17
Scheibe 17
Rondelle 17
Závlačka 4x25
Split pin 4x25
Vorstecker 4x25
Goupille 4x25
22x1.5/FQ13B-18x1.5
22x1.5/FQ13B-18x1.5
Tuyau 1SN 10x700/FQ13B-
22x1.5/FQ13B-18x1.5
22x1.5/FQ13B-18x1.5
22x1.5/FQ13B-18x1.5
22x1.5/FQ13B-18x1.5
Schlauch 1SN 10x800/FQ13B-
Tuyau 1SN 10x800/FQ13B-
22x1.5/FQ13B-18x1.5
22x1.5/FQ13B-18x1.5
Držák válce II
Holder roller II
Walzhalter II
Support du cylinder II
Čep komplet
Pin assy
Tenon complet
*27
Čep komplet I
Pin assy I
Bolzen komplett I
Tenon complet I
28
T-kus otočný P-ELS 12L-SV
T-piece revolving P-ELS 12L-SV
T-stuck drehbar P-ELS 12L-SV
T-piece tournante P-ELS 12L-SV
Hrdlo P-GES 12LM
Neck P-GES 12LM
Stutzen P-GES 12LM
Gorge P-GES 12LM
Hadice ISN 10x1100/FQ13B-18/180
Hose ISN 10x1100/FQ13B-18/180
Schlauch ISN 10x1100/FQ13B-18/180
Tuyau ISN 10x1100/FQ13B-18/180
30
31
32
33
5
0 9311 831
4
ČSN 02 1702.15
0614262
4
ČSN 02 1781.05
0613921
4
0281149
1
0281160
1
9 4300 239
1
9 4300 288
1
9 4300 287
1
ČSN 37 3719
0297000
2
ČSN 37 3094
0297022
4
0297033
2
ISO 4017
0034089
8
ČSN 02 1702.15
0614240
8
0258093
8
Hadice 1SN 10x800/FQ13B- Hose 1SN 10x800/FQ13B-
Bolzen komplett
29
4
Hadice 1SN 10x700/FQ13B- Hose 1SN 10x700/FQ13BSchlauch 1SN 10x700/FQ13B-
Šroub M10x30-8.8-A3L
Bolt M10x30-8.8-A3L
Schraube M10x30-8.8-A3L
Vis M10x30-8.8-A3L
Podložka 10.5
Washer 10.5
Scheibe 10.5
Rondelle 10.5
Matice M10 samojistná
Self-lockong nut M10
Sicherheitsmutter M10
Écrou indesserable M10
171
49
RA-100
Čelo pohyblivé
Front face
Bewegliche Stirnwand
Front mobile
1
*1-39
*1-9
*1
*2
2
Čelo pohyblivé
Front face
Bewegliche Stirnwand
Front mobile
Čelo komplet
Front face completed
Voll. Stirnwand
Front complet
Rám čela
Front face frame
Stirnwandrahmen
Cadre du front
Belt I
Gurt I
Bande I
*3
Čep komplet III
Pin assy III
Bolzen komplett III
Tenon complet III
4
Šroub M8x20
Bolt M8x20
Schraube M8x20
Vis M8x20
5
Podložka 8.4
Washer 8.4
Unterlage 8.4
Cale 8.4
6
Matice 6hr. M8-6-A2L
Nut M8-6-A2L
Mutter M8-6-A2L
Ecrou M8-6-A2L
*7
Lišta II
Strip II
Leiste II
Lardon II
*8
Lišta I
Strip I
Leiste I
Lardon I
*9
Pás II
Belt II
Gurt II
Bande II
Čep komplet I
Pin assy I
Bolzen komplett I
Tenon complet I
11
12
Šroub 6hr. M10x25-4.6-A3L
Bolt M10x25-4.6-A3L
Schraube M10x25-4.6-A3L
Vis M10x25-4.6-A3L
Podložka 10
Washer 10
Unterlage 10
Cale 10
*13*13a
Podložka upravená Zn
Support plate modification
Anpassung der Unterlage
Ajustagev de cale
*13a
Podložka
Washer
Unterlage
Cale
Závlačka 8x56
Split pin 8x56
Vorstecker 8x56
Goupille 8x56
Čep komplet IV
Pin assy IV
Bolzen komplett IV
Tenon complet IV
16
Podložka 21
Washer 21
Unterlage 21
Cale 21
17
Závlačka 5x32
Split pin 5x32
Vorstecker 5x32
Goupille 5x32
18
Hydromotor přím. - NATER
Hydrogenerator - NATER
14
*15
*19
20
21
4
5
9 4309 075
1
9 4309 076
1
9 4300 266
1
1 9600 137
1
9 9311 283
1
ČSN 02 1319.05
0594561
14
ČSN 02 1702.15
0612821
27
ISO 4032
0725791
27
1 1000 621
2
1 1000 622
2
1 9600 136
2
9 9311 094
2
ISO 4017
0033418
16
ČSN 02 1740.15
0613239
16
1 9220 438
2
1 9220 327
2
0740091
2
9 9311 284
1
ČSN 02 1702.15
0612832
4
ČSN 02 1781.05
0739651
4
1 0990 283
2
3
Pás I
*10
50
ČSN 02 1781.05
Hydrogenerator - NATER
Hydromoteur - NATER
Trubka
Tube
0360844
8333
Rohr
Tube
Matice M12L 039845
Nut M12L 039845
Mutter M12L 039845
Ecrou M12L 039845
Hadice1SN10x2000/FQ13B- Hose 1SN10x2000/FQ13BSchlauch 18x1.5/FQ13B-18x1.5 Tuyau 18x1.5/FQ13B-18x1.5
173
01863880
1 1300 567
2
0294195
12
0089617
2
RA-100
Čelo pohyblivé
Front face
Bewegliche Stirnwand
Front mobile
1
22
2
24
25
3
4
5
0245883
2
0099550
2
0092785
4
0294184
2
1 1300 349
4
0292688
2
0292699
2
ČSN 02 9310.2
0072248
4
ČSN 37 3094
0297022
4
0294866
12
0294173
6
1 9240 344
10
ISO 4018
0068277
10
ISO 4032
0068409
10
ČSN 02 1740.15
0613228
10
0262634
2
1 9311 263
2
0245806
13
Rychlosp. zástrčka ISO12.5 Quick coupling ISO12.5
Schnel. Kupplung ISO 12.5
23
50
Accouplement rap. ISO12.5
Držák zástrčky RK12
Holder RK12
Halter RK12
Support RK12
Šroub 3.9x13
Bolt 3.9x13
Schraube 3.9x13
Vis 3.9x13
ČSN 02 1232.05
T-kus HOLE P-TS 12L 373411
T-piece HOLE P-TS 12L 373411
T-Stück HOLE P-TS 12L 373411 T-gorge HOLE P-TS 12L 373411
*26
27
28
29
30
31
Trubka II
Tube II
Rohr II
Tube II
Hadice 1SN10x630/FQ13B-
Hose 1SN10x630/FQ13B-
Schlauch 18x1.5/2x
Tuyau 18x1.5/2x
Hadice 1SN10x560/FQ13B-
Hose 1SN10x560/FQ13B-
Schlauch 18x1.5/2x
Tuyau 18x1.5/2x
Kroužek těsnící 16x20
Ring 16x20
Ring 16x20
Bague 16x20
Hrdlo P-GES 12 LM
Neck P-GES 12 LM
Stutzen P-GES 12 LM
Gorge P-GES 12 LM
Prsten P-R 12L/S 372407
Ring P-R 12L/S 372407
Ring P-R 12L/S 372407
Bague P-R 12L/S 372407
32
Spojka HOLE P-GS 12L
Coupling HOLE P-GS 12L
Kupplung HOLE P-GS 12L
Accouple. HOLE P-GS 12L
33
Příchytka
Clip
Schelle
Attache
34
35
36
37
*38
39
Šroub 6hr. M6x30-4.6-A2L
Bolt M6x30-4.6-A2L
Schraube M6x30-4.6-A2L
Vis M6x30-4.6-A2L
Matice 6hr. M6-6-A2L
Nut M6-6-A2L
Mutter M6-6-A2L
Ecrou M6-6-A2L
Podložka 6
Washer 6
Unterlage 6
Cale 6
Krytka rychlosp. ISO 12.5
Cover ISO 12.5 KNOMI
Gehäuse
Capot ISO 12.5 KNOMI
KNOMI
Čep Zn8CC
Pin Zn8CC
Bolzen Zn8CC
Tenon Zn8CC
Šroub M8x30-4.8-A2L
Bolt M8x30-4.8-A2L
Schraube M8x30-4.8-A2L
Vis M8x30-4.8-A2L
175
ČSN 37 3365
ISO 8677
RA-100
Podpěra hydraulická
Hydraulic support
Hydraulische Stütze
Support hydraulique
1
*1-36
*1-33
*1
*2
2
3
Podpěra hydraulická
Hydraulic support
Hydraulische Stütze
Support hydraulique
Noha
Leg
Fuss
Pied
Noha I
Leg I
Fuss I
Pied I
Noha II
Leg II
Fuss II
Pied II
Držák spodní
Lower holder
Unterer Halter
Support inférieur
*4
Čep
Pin
Bolzen
Tenon
5
Pružný kolík 8x45-A-St
Pin 8x45-A-St
Stift 8x45-A-St
Cheville 8x45-A-St
6
Čep I
Pin I
Bolzen I
Tenon I
7
Šroub-6hr. M12x55-8.8-A3L Bolt M12x55-8.8-A3L
Schraube M12x55-8.8-A3L
Vis M12x55-8.8-A3L
8
Šroub-6hr. M6x20-5.8-A2L
Bolt M6x20-5.8-A2L
Schraube M6x20-5.8-A2L
Vis M6x20-5.8-A2L
9
Podložka 6
Washer 6
Scheibe 6
Rondelle 6
10
Zátka pr.35 237-079-38/35
Plug 35 237-079-38/35
Propfen 35 237-079-38/35
Bouchon 35 237-079-38/35
Závlačka 4x22
Split pin 4x22
Vorstecker 4x22
Goupille 4x22
Podložka 6.4
Washer 6.4
Scheibe 6.4
Rondelle 6.4
*3
11
12
*13
14
15
16
17
Lanko pl. 300
1 6847 023
Plastic wire 300 1 6847 023
Plastecil 300
1 6847 023
Câble 300
51
4
5
9 4309 097
1
9 4309 096
1
9 4300 339
1
9 4300 340
1
9 4300 337
1
1 9300 373
1
ISO 8752
0264561
1
8324
1 9300 372
1
ISO 4017
0033462
1
ISO 4017
0597971
4
ČSN 02 1740.15
0613228
4
0309199
2
ČSN 02 1781.05
0738991
1
ČSN 02 1702.15
0612810
1
0355377
1
0099550
2
0614097
4
0245883
2
53298299
0308022
1
ČSN 02 1702.15
0732611
3
ISO 8678
0256333
3
ISO 4032
0013310
3
ČSN 02 1740.15
0013926
4
0282634
2
1 6847 023
Držák zástrčky RK12
Holder RK12
Halter RK12
Support RK12
Matice 6hr. M6-6-A2L
Nut M6-6-A2L
Mutter M6-6-A2L
Ecrou M6-6-A2L
ISO 4032
Rychlosp. zástr. ISO 12.5
Quick coupling ISO 12.5
Schnel. Kupplung ISO 12.5
Accouplement rap. ISO12.5
Válec h. HM1 63/32/630/121111
Hydraulic cylinder HM1
Hydraulikzylinder HM1
Cylindre hydraulique HM1
18
Podložka 13
Washer 13
Scheibe 13
Rondelle 13
19
Šroub 4hr. M12x35-8.8-A3L
Bolt M12x35-8.8-A3L
Schraube M12x35-8.8-A3L
Vis M12x35-8.8-A3L
20
Matice 6hr. M12-8-A3L
Nut M12-8-A3L
Mutter M12-8-A3L
Ecrou M12-8-A3L
21
Podložka 12
Washer 12
Scheibe 12
Rondelle 12
22
Krytka rychlo. ISO 12.5 bílá
Cover ISO 12.5 white
Gehäuse ISO 12.5 weiss
Capot ISO 12.5 blanc
177
RA-100
Podpěra hydraulická
Hydraulic support
Hydraulische Stütze
Support hydraulique
1
23
24
25
26
*27
2
Čep
Pin
Bolzen
Tenon
Pružný kolík 6x28-A-St-A3L Pin 6x28-A-St-A3L
Stift 6x28-A-St-A3L
Cheville 6x28-A-St-A3L
Hadice DIN1SN10x2200RN
Hose DIN1SN10x2200RN
Schlauch
pr.22/DKOL M18x1.5
Tuyau pr.22/DKOL M18x1.5
Hadice DIN1SN10x2900RN
Hose DIN1SN10x2900RN
Schlauch
Tuyau pr.22/DKOL M18x1.5
pr.22/DKOL M18x1.5
Šroub dutý
Bolt
Schraube
Vis
28
Kroužek těsnicí 22x27
Sealing ring 22x27
Dichtring 22x27
Bague d'étanchéité 22x27
*29
Příchytka I
Clamp I
Schelle I
Attache I
30
Šroub 6hr. M10x30-4.6-A3L Bolt M10x30-4.6-A3L
Schraube M10x30-4.6-A3L
Vis M10x30-4.6-A3L
31
Matice 6hr. M10-6-A3L
Nut M10-6-A3L
Mutter M10-6-A3L
Ecrou M10-6-A3L
*32
Kryt
Guard
Abdeckung
Capot
33
Spojovací páska 4.7x285
Belt 4.7x285
Gurt 4.7x285
Bande 4.7x285
34
Šroub 6hr. M12x25-8.8-A3L
Bolt M12x25-8.8-A3L
Schraube M12x25-8.8-A3L
Vis M12x25-8.8-A3L
Podložka 12
Washer 12
Scheibe 12
Rondelle 12
Podložka 13
Washer 13
Scheibe 13
Rondelle 13
35
36
179
51
3
4
5
8324
1 9300 459
1
ISO 8752
0073238
2
0360305
1
0360316
1
1 8200 032
2
0086812
4
1 9242 006
1
ISO 4018
0474452
1
ISO 4032
0612403
1
8394
1 9600 368
1
0429880
1
ISO 4017
0011572
6
ČSN 02 1740.15
0013926
6
ČSN 02 1702.15
0732611
2
ČSN 02 9310.2
RA-100
Deska pro pomalá vozidla Rear desk
Hintere Platte
1
1
53
Porté-butée
2
3
Deska pro pomalá vozidla 1 0990 173
Rear desk 1 0990 173
Hintere Platte 1 0990 173
Porté-butée 1 0990 173
183
4
5
0317713
1
RA-100
Pohon 1000 ot./min
Drive 1000 rpm
Antrieb 1000 U/min
Entreinement 1000 t/m
1
*1-13
*1
2
*3
4
5
2
3
Pohon 1000 ot.
Drive 1000 rpm
Antrieb 1000 U/min
Entreinement 1000 t/m
Držák
Holder
Halter
Support
Matice poj. VM12-10-A3L
Self-locking nut VM12-10-A3L
Sicherheitsmutter VM12-10-A3L
Écrou indesserable VM12-10-A3L
Pásek
Belt
Umschlingung
Bride
Šroub-6hr. M12x30-8.8-A3L Bolt M12x30-8.8-A3L
Schraube M12x30-8.8-A3L
Vis M12x30-8.8-A3L
Podložka 12 - A3L
Washer 12 - A3L
Scheibe 12 - A3L
Rondelle 12 - A3L
6
Šroub-6hr. M10x35-8.8-A3L Bolt M10x35-8.8-A3L
Schraube M10x35-8.8-A3L
Vis M10x35-8.8-A3L
7
Podložka 10 - A3L
Washer 10 - A3L
Scheibe 10 - A3L
Rondelle 10 - A3L
Držák
Holder
Halter
Support
Šroub-zap. hl. M8x20-5.8-A2L
Bolt M8x20-5.8-A2L
*8
9
Schraube M8x20-5.8-A2L
Vis M8x20-5.8-A2L
10
Kryt kardanu - úprava
Guard of p.t.o.-shaft - mod.
Abdeckung des Kardan-Anord.
Protection du cardan - tra.
*11
Podložka
Washer
Scheibe
Rondelle
*12
13
Kroužek
Ring
Ring
Anneau
Převodová skříň COMER 620.001
Gear box COMER 620.001
Getriebegehäuse COMER 620.001
Boîte de vitesses COMER 620.001
185
54
4
5
9 4309 167
1
9 4300 489
1
0278058
4
1 9600 384
1
ISO 4017
0012298
3
ČSN 02 1740.15
0013926
3
ISO 4017
0459899
4
ČSN 02 1740.15
0613239
4
1 1103 841
2
0610071
4
1 0990 179
1
1 1400 636
4
1 1400 637
4
0361812
1
DIN 980
ISO 2009
RA-100
Válec komplet 2
Cylinder assy 2
Walze komplett 2
Rouleau complet 2
1
∗1-∗
∗5
∗1
∗2
3
2
3
Válec komplet 2
Cylinder assy 2
Walze komplett 2
Rouleau complet 2
Válec dávkovací
Metering roller
Dosierwalze
Rouleau de dosage
Prst krajní
Outlying finger
Endfinger
Limite doigt
Šroub-6hr. M12×30-8.8-A3L Bolt M12×30-8.8-A3L
Schraube M12×30-8.8-A3L
Vis M12×30-8.8-A3L
4
Matice poj. VM12-10-A3L
Self-locking nut VM12-10
∗5
Prst
Finger
Finger
Doigt
55
4
5
9 4309 166
1
9 4300 484
1
1 1103 781
2
ISO 4017
0012298
48
DIN 980
0278058
48
1 1103 780
22
Sicherheitsmutter VM12-10 Écrou indesserab. VM12-10
187
SEZNAM SOUČÁSTÍ PODLE OBJEDNACÍCH ČÍSEL
Objednací číslo
0010197
0011121
0011572
0012298
0013156
0013310
0013607
0013926
0014069
0014410
0014927
0015554
0015906
0018007
0018315
0018612
0019063
0022935
0023078
0023529
0024233
0026235
0032472
0032901
0033418
0033462
0033572
0034089
0034309
0034694
0034793
0035585
0035739
0036014
0036366
0036597
0038918
0039886
0040392
0040458
0041316
0046827
0052338
0052492
0054153
0055055
0055308
0057761
0060027
0060720
0061446
0061820
0067650
0067936
0067958
0068167
0068277
0068321
0068409
0068640
0069168
Název součásti
Hrdlo GES 6L/M 12x1.5
Šroub-6hr. M6x30-5.8-A2L
Šroub-6hr. M12x25-8.8-A3L
Šroub-6hr. M12x30-8.8-A3L
Matice-6hr. M16-6-A3L
Matice-6hr. M12-8-A3L
Podložka 20
Podložka 12
Závlačka 3.2x20
Šroub M12x20-5.8-A2L
Hadice 1SN13x2000/FL43B
Ventil VRFC3-VF10
Závlačka 4x40
Svítilna skupinová zadní
Gufero 50x65x8
Šroub M16x35
Zátka M22x1.5
Šroub-6hr. M8x20-4.6-A2L
Šroub M8x12-5.8-A2L
Šroub-6hr. M6x12-5.8-A2L
Šroub M8x20
Šroub-6hr. M10×20-4.6-A3L
Pružný kolík 6x28-A-St
Průchodka 22x2
Šroub-6hr. M10x25-8.8-A3L
Šroub-6hr. M12x55-8.8-A3L
Šroub-6hr. M6x60-4.6-A2L
Šroub-6hr. M10x30-4.6-A3L
Držadlo Grilan C43461 111744
Šroub-6hr. M12x35-8.8-A3L
Šroub-zap. M6x30-5.8-A2L
Matice M10x1
Závlačka 2.5x28
Šroub-6hr. 12x25-4.6-A3L
Poloosy ADR – RA-100 9 8700 867
Zátka M22x1.5 d.záv.14mm
Svorka 669102
Článek spojovací 16 B-1
Kolík 10x20
Podložka 6.6
Průchodka 18x2
Šroub-6hr. M10x70-8.8-A3L
Kolík plo6.3 typ7212-03SEZ
Šroub-6hr. M12x70-8.8-A3L
Šroub-6hr. M6x12-8.8-A2L
Šroub-6hr. M10x40-8.8-A3L
Kroužek těsnící 21x27
Kroužek O 26x2
Držadlo velo 25
Kroužek O 32x2
Šroub-6hr. M8x20-8.8-A2L
Šroub M6x16-8.8-A2L
Šroub-6hr. M12x80-8.8-A3L
Šroub M12x40-8.8-A3L
Šroub M16x30-8-A3L
Šroub-zap. M5x20-5.8-A2L
Šroub-B876hr. M6x30-4.6-A2L
Šroub-6hr. M16x70-4.6-A3L
Matice-6hr. M6-8-A2L
Pružný kolík 8x55-A-St
Ložisko 6305
188
Číslo skupiny
47
45,46
25A,46,51
7,16,27,49,54,55
28
16,19,24,39,51
47
16,19,24,39,40,46,49,51,54
7,8
14,24
41
41
11
29
27
47
25,25A
29
16
10,21,27,30,39
17
6,24,37
25,25A,26
29
4,5,7,14,21,24,25,25A,47,50
51
20
24,49
21
16,19
21
25,25A
25,25A
25
4,5
17,18,25,25A
8,12
15,16,24,27,39
18
14,21,27,28,32
14
46
23
24
48
7
49
25,25A
8
27
40
41
39
14
11
29
22,50
28
14,22,32,40,45,46,50
20
17
Objednací číslo
0069212
0071258
0071346
0072248
0072787
0073238
0077099
0080652
0081114
0086812
0089529
0089617
0090959
0092785
0093863
0097834
0099550
0099869
0103037
0108680
0108889
0109549
0109593
0109637
0109681
0109912
0109934
0110066
0110242
0110319
0110583
0110638
0110649
0111144
0112288
0113113
0113663
0127963
0132748
0212421
0218373
0218889
0240449
0241252
0245806
0245883
0246653
0249524
0251746
0251856
0251889
0252010
0252032
0254980
0255024
0256333
0258093
0259391
0261910
0262634
0263208
0263956
Název součásti
Ložisko 6308
Žárovka 12V, R10W-BA15s
Šroub M6x16
Kroužek těsnící 16x20
Šroub-6hr. M10x50-8.8-A3L
Pružný kolík 6x28-A-St-A3L
Šroub 4.2x13
Šroub M6x16-8.8
Šroub M10x65-8.8-A3L
Kroužek těsnící 22x27
Kroužek těsnící 12x8
Hadice 1SN10x2000/FQ13B-18x1.5/FQ13B-18x1.5
Šroub M10x16-8.8-A3L
Šroub 3.9x13
Etiketa nálepka
Kulička 9.525-100 (3/8)
Držák zástrčky RK12
Ložisko 6307 2RS
Kroužek těsnící 10x14
Lišta příd. S7216 PND21/445-81
Podložka 13
Gufero 65x100x10
Spona pryžová
Závlačka 4x45
Šroub M6x20
Hlava spojková s čepem (typ B)
Brzdový válec 80
Šroub M16x55
Matice M8 samojistící 5.8
Závlačka 6.3x63
Závlačka 8x63
Podložka 15
Podložka 33
Hadice 745-13-1540/360
Víčko č. 301 1/2"
Matice M20-6-A3L
Úprava vlnovce
Kroužek pojistný 68
Pružný kolík 8x50-A-St
Kroužek O 90x3
Kolík 8x22
Pružina tlačná 3.15 1 9746 240
Podložka 39
Matice M36x3
Šroub M8x30-4.8-A2L
Rychlospojka zastr. ISO12.5
Pružina FE ZN 8C2C
Dutinka plochá 7102-01
Ložisko 6008
Ložisko 6207 2RS
Ložisko 6208
Ložisko 6307
Ložisko 3309
Matice M6 samojistící 5.8
Šroub-6hr. M6x20-8.8-A2L
Šroub-4hr. M12x35-8.8-A3L
Matice M10 samojistná
Gufero 75x95x10
Rychlospojka zastr. ISO12.5
Krytka rychlosp. ISO 12.5
Podložka 5.5
Etiketa samolepící
189
Číslo skupiny
25,25A,27
29
14
49,50
7
51
29
17
19
51
47
50
17
50
36
25,25A
41,50,51
27
17,27
21,41
25,25A
15,38
21
21
14
7
7
33
29
6
14
7
8
7
49
11
47
17
27
25,25A,27
17
2
14,38
6
50
41,50,51
21
23
17
46
25,25A
27
24
21,41
40
51
49
18
41
50
46
36
Objednací číslo
0264066
0264561
0266794
0267696
0268125
0269357
0272954
0275099
0275363
0276540
0277420
0277442
0278058
0278476
0278993
0279015
0279455
0279642
0279653
0279675
0279686
0279818
0279829
0280269
0280368
0280379
0280665
0280786
0280830
0280841
0281138
0281149
0281160
0281182
0281754
0281941
0282513
0282524
0282634
0282689
0282711
0282755
0282766
0285340
0286264
0286275
0286561
0287749
0289531
0289619
0291709
0292446
0292688
0292699
0293535
0293546
0293557
0293568
0293612
0294173
0294184
0294195
Název součásti
Šroub-B1626hr. M12x70-8.8-A3L
Pružný kolík 8x45-A-St
Odrazka 80 bílá
Zátka M14x1.5
Šroub M12x130
Pružný kolík 8x45-A-St-A3L
Matice M20
Pouzdro 1 9420 107
Krytka TM-12 žlutá
Podložka 17
Váleček krátký 6x8 III
Pružina 1 9243 116
Matice pojistná VM12-10
Pružný kolík 10x55-A-St
Matice VM10 8.8 A3L
Kroužek 100x3
Silenblok 1 9600 099
Brzdový válec 125
Hadice 745-13-1540/320
Hadice 745-13-1540/400
Očnice 7
Šroub M12x110-8.8-A3L
Řetěz 10B-1 81 článků
Kroužek O 80x3
Pouzdro 1 6800 073
Pouzdro I 1 6800 074
Ložisko 7308
Gufero GP 65x90x10
Kroužek pojistný 125
Gufero 70×90×10
Číslo skupiny
19,40
51
23
27
19
20
11
20
41
18
17
17
19,21,40,54,55
35
7,27,39
4,5,27
6,11
7
7
7
8,12
19
35
27
4,5
4,5
25,25A
25,25A
24
24
Hadice 1SN12x1300/FQ13B-22x1.5/ FQ13B-22x1.5 49
Hadice 1SN10x700/FQ13B-22x1.5/FQ13B-18x1.5
49
Hadice 1SN10x800/FQ13B-22x1.5/FQ13B-18x1.5
49
Hydromotor přímočarý PCH HM2 40/22/63
49
Závlačka 5x50
8
Etiketa huštění 225 kPa
36
Pouzdro 1 6800 078
19
Pružina 1 9700 027
17
Krytka rychlo. ISO 12.5 bílá
51
Štítek výstražný III
36
Štítek výstražný II
36
Et. rizik R1
36
Et. rizik R2
36
Logo podniku
36
Gufero GP 45x72x8
25,25A
Gufero 25x40x7
17
Ventil přepouštěcí
47
Uzávěrka odvz. ext-hot
27
Gufero 50x68x8
17
Šroub-zap. M5x12-5.8-A2L
23
Mazací místo
36
Odrazka
22
Hadice 1SN10x630/FQ13B-18x1.5/2x
50
Hadice 1SN10x560/FQ13B-18x1.5/2x
50
Etiketa název stroje RA-100
36
Nosnost 10000kg
36
Návod k použití RA-100
2
Katalog RA-100
2
Kroužek 1 9243 115
17
Spojka HOLE P-GS 15L
40,50
T-kus HOLE P-TS 12L 373411
50
Matice M12L 039845
40,50
190
Objednací číslo
0294866
0295625
0295636
0295669
0295823
0295834
0295845
0295856
0296604
0297000
0297022
0297033
0297506
0297660
0298001
0298672
0299046
0299123
0299222
0299695
0300377
0301697
0301708
0301774
0301785
0301906
0301917
0302137
0302412
0302456
0303039
0305877
0305888
0306779
0306790
0306801
0306834
0307428
0307439
0307483
0308022
0308913
0308924
0308935
0308957
0308968
0309199
0309859
0309903
0311839
0311850
0311861
0312125
0312433
0312499
0312532
0312543
0313390
0316525
0317713
0317768
0317779
Název součásti
Prsten P-R 12L/S 372407
Šipka směr vlevo
Šipka směr vpravo
Bondioli Pavesi návod česky
T-kus P-TS 15L
Spojka P-GS 15L
Matice M15 L 039846
Prsten P-R 15L 372408
Šroub M5x25-5.8-A2L
T-kus otočný P-ELS 12L-SV
Hrdlo P-GES 12LM
Hadice ISN 10x1100/FQ13B-18/180
Et. odpojení rozmetadla
Zátka PRO M22x1.5
Šroub M8x50
Kroužek těsnící 27x32x1.5
Filtr FU 16A V12
Přípojka kontrolní "A"
Nýt trhací BE44-0516 AVEX
Pokyny napínání
Rukojeť 062-02 2648
Oko závěsné BPW ZE 13/1
Hřídel Bondioli+Pavesi
Hadice 1SN12x1700/FQ13B-22x1.5/FQ13B-22x1.5
Hadice 745-13-4040/1700
Svahová dostupnost 8°
Štítek zde zvedat
Pouzdro 1 9420 126
Et. zatížení 11.5t
Et. zatížení 1850kg
Ložisko 6204 2RS C3
Šroub M16x70 8.8
Víčko YJ 3800 800-N7 MM
Svítilna obrysová 429.200
Žárovka 12 VR 5W BA 15S
Šroub-zap. M5x40-5.8-A2L
Šroub M5x16 5.8
Ložisko SL 18 2208 INA
Ložisko SL 18 2212 INA
Matice šestihranná M36x3
Válec h. HM1 63/32/630/121111
Hrdlo GES 12 L/R 1/2-WD
Hydromotor OMR 80
Hrdlo GES 15 L/R WD
Hadice 1SN13x2000/FL43B
Hadice 1SN10x1000/FL13B-18x1.5/FL43B-18x1.5
Zátka pr.35 237-079-38/35
Výstražné pruhy 1 8700 276
Pružina tlačná 2.5
Hadice 1SN10x570/FL43B-18x1.5/FL13B-18x1.5
Hadice 1SN13x1800/FL43B-22x1.5/FL43B-22x1B
Šroub-6hr. M6x50-5.8-A3L
Čep 5x36
Rychlospojka zásuvková ISO 12.5
Ventil přepouštěcí VPP1-10
Hadice 1SN10x1000/FL13B
Hadice 1SN13x1000/FL13B
Hřídel Bondi 7107041FF007007
Kolo 500/45-22.5 PR12 (221,275,8A3,-30)
Deska pro pomalá vozidla 1 0990 173
Etiketa vstupu
Nosnost 250kg
191
Číslo skupiny
40,50
36
36
2
49
40,49
40,49
40,49
46
49
49,50
49
36
4,5
17
40
40
7
10
36
17
11
46
49
7
36
36
8
36
36
16
27
27
23
23
23
23
18
18
38
51
40,41
40
40,41
41
40
51
29,36
17
40
40
40,41
8
41
44
41
41
28
9
53
36
36
Objednací číslo
0319759
0320760
0324137
0327547
0328097
0353947
0353969
0355366
0355377
0360305
0360316
0360844
0361812
0361889
0362417
0362428
0371371
0373681
0378290
0414051
0418275
0418418
0418440
0427471
0429880
0439351
0440011
0441331
0459899
0459910
0460185
0474210
0474221
0474452
0474463
0474474
0518771
0522291
0594561
0594671
0596871
0597531
0597751
0597971
0601051
0610071
0612403
0612491
0612810
0612821
0612832
0613195
0613228
0613239
0613250
0613272
0613382
0613899
0613921
0614075
0614097
0614163
Název součásti
Označení CCZ AO 206
Šroub-6hr. M8x16-8.8-A2L
Článek spojovací 20 B-1
Vzduchojem VZD 60L/6031.00 3P-1316
Kolo 16/20 9 4309 078
Hřídel Bondioli 7 107 086 CE 007 H24
Hřídel Bondioli 8 Q07 081 FX H 24 001
Lanko plastové 200
Lanko plastové 300 1 6847 023
Hadice DIN1SN10x2200RNpr.22/DKOL M18x1.5
Hadice DIN1SN10x2900RNpr.22/DKOL M18x1.5
Hydromotor přím. - NATER
Převodová skříň COMER 620.001
Prvek filtru CH301 CD11
Matice M6L
Prsten P-R6 L/S
Regulátor tlaku BR 1306-I/84576
Díly Knorr 80/100 V1
Et. nápis 540 ot/min 1 8700 290
Průchodka 11x4
Kroužek 43x55
Kroužek 20x2
Kroužek 22x2
Kroužek O 25x21
Spojovací páska 4.7x285
Gufero 40x52x7
Gufero 40x62x12
Gufero 48x72x10
Šroub-6hr. M10x35-8.8-A3L
Šroub-6hr. M10×40-8.8-A3L
Šroub M12x35
Šroub-6hr. M6x50-4.6-A2L
Šroub M8x50
Šroub-6hr. M10x30-4.6-A3L
Šroub-6hr. M10x35-4.6-A3L
Šroub-6hr. M16x35-4.6-A3L
Šroub-6hr. M10x25-8.8
Šroub M16x50-8.8
Šroub M8x20
Šroub M10x25
Šroub-6hr. M10x50-5.8-A3L
Šroub M6x10-5.8-A2L
Šroub-6hr. M6x16-5.8-A2L
Šroub-6hr. M6x20-5.8-A2L
Šroub-6hr. M12x45-5.8-A3L
Šroub-zap. hl. M8x20-5.8-A2L
Matice-6hr. M10-6-A3L
Matice M6-5
Podložka 6.4
Podložka 8.4
Podložka 21
Podložka 10.5
Podložka 6
Podložka 10
Podložka 8
Podložka 16
Podložka 11
Závlačka 5x28
Závlačka 4x25
Matice M10
Matice-6hr. M6-6-A2L
Matice-6hr. M10-8-A3L
192
Číslo skupiny
36
35
16
7
31
1,45
46
10,14
51
51
51
50
54
40
47
47
7
7
36
22
17
47
17
25,25A
51
27
18
27
18,35,54
24
24,37
7
47
51
7
28
27
11
27,50
27
39
25,25A,28
21,25,25A,
51
40
40,54
51
10
14,21,25,25A,30,39,51
27,29,47,50
49,50
27
7,10,20,21,22,40,45,46,48,50,51
4,5,6,7,18,19,21,24,35,47,50,54
16,17,40,47
11,28,47
6,37
49
7,8,49
14
20,51
7,37,41,45,46
Objednací číslo
0614174
0614207
0614240
0614262
0614295
0628551
0628991
0633391
0636691
0637131
0637791
0644171
0692791
0705331
0705991
0706431
0706871
0707091
0707311
0707531
0707751
0711491
0711931
0712811
0713031
0713251
0713471
0713691
0715671
0717772
0725131
0725791
0726451
0732611
0735251
0736131
0738991
0739651
0740091
0774235
0790075
0826078
0850322
0851411
0875138
0881375
0906224
0906268
0906444
0906631
0907104
0909150
0909227
0909623
0909942
0941171
1007171
1007391
1011522
1026421
1034011
2564804
Název součásti
Matice M20x1.5 8-A3L
Podložka 5.3
Podložka 10.5
Podložka 17.5
Podložka 5
Podložka 10.5
Podložka 17.5
Podložka 6.6
Podložka 6
Podložka 10
Podložka 16
Závlačka 4x25
Kolík 8x28
Kroužek pojistný 20
Kroužek pojistný 25
Kroužek pojistný 30
Kroužek pojistný 40
Kroužek pojistný 42
Kroužek pojistný 45
Kroužek pojistný 48
Kroužek pojistný 35
Kroužek pojistný 40
Kroužek pojistný 47
Kroužek pojistný 72
Kroužek pojistný 80
Kroužek pojistný 85
Kroužek pojistný 90
Kroužek pojistný 100
Matice-6hr. M20-CU2
Podložka 6.4
Matice-6hr. M5-6-A2L
Matice-6hr. M8-6-A2L
Matice-6hr. M12-6-A3L
Podložka 13
Podložka 9
Podložka 14
Závlačka 4x22
Závlačka 5x28
Závlačka 8x56
Pružina 1.6x9.6x16x6.5ZK1 PR A
Řetěz 08 B-1
Odrazka troj. 1-42-155 červená
Kulička 10
Ložisko 2309
Trubička izolační 12x0,6-0,41.2
Žárovka 12V, P21W-BA15s
Hlavice MK 10x1
Hlavice MK 8x1
Hlavice MK 10x1
Hadice MK 6
Hlavice MK 10x1
Miska těsnících kroužků
Kroužek těsnící 22x27 03-4200.08
Spojka-kolík
Rozvaděč 03-9613.58
Karabinka 501 60
Kroužek plstěný 55x72x6
Kroužek plstěný 60
Přímé hrdlové šroubení
Podložka 10.5
Rukavice kožené
Obtisk 20 km
193
Číslo skupiny
47
10
7,8,14,24,25,25A,39,40,45,46,49
8,49
23,29
27
11,12
17
10
12
11
12
17
16
18,25,25A
17
17,18,27
16
15,19,25,25A,
25,25A
25,25A,27,35
2
16
46
25,25A,27
17
25,25A,27
15,16,19,24,38
20
25,25A
23,46,29
27,47,50
40
7,14,16,19,21,24,25,25A,37,39,40,51
14,35
21
14,51
8,10,50
50
25,25A
17
29
17
15,16,19,38
41
29
4,5,6,11,15,20,24,38
24
19
17,19
16
47
47
23
7
12
16,24
24
7
17
2
36
Objednací číslo
247006351
3314531
3379222
3391762
3422133
4051522
4102221
4146523
4201522
4620022
4661222
4780022
9761420
9821515
0 1325 006
0 3812 119
0 6820 044
0 9220 001
0 9220 143
0 9220 263
0 9220 266
0 9220 901
0 9310 269
0 9311 817
0 9311 831
0 9520 231
0 9746 223
1 0283 031
1 0311 254
1 0311 255
1 0318 005
1 0990 069
1 0990 070
1 0990 072
1 0990 075
1 0990 076
1 0990 157
1 0990 170
1 0990 179
1 0990 193
1 0990 283
1 1000 119
1 1000 256
1 1000 447
1 1000 568
1 1000 576
1 1000 581
1 1000 621
1 1000 622
1 1000 690
1 1000 729
1 1000 797
1 1000 813
1 1000 830
1 1001 048
1 1001 068
1 1001 072
1 1001 121
1 1001 526
1 1001 527
1 1101 154
1 1101 155
Název součásti
Třecí kotouč (fa. Bondioli)
Kroužek O 75x3
Ložisko 6021
Ložisko 6215
Ložisko 2214
Úhlové šroubení
T - spojka s maticí
Přímé šroubení s maticí
Přímé šroubení
Šroub vypouštěcí
Ventil odvodňovací
Těsnění komplet
Těsnění 14/20 Fíbr
Pouzdrová opěrka
Rozpěrka
Šroubové brzdy
Podložka
Distanční podložka
Podložka distanční
Podložka 0.5
Podložka 0.2
Podložka
Kolík střižný
Čep 12x36x30
Čep
Kroužek
Pružina tlačná
Hadice
Čep úprava
Čep úprava I
Řetěz T 25.4
Hadice
Lano
Řetěz 25.4
Třmen 45
Kolík úprava
Zátka M22x1.5
Šroub úprava
Kryt kardanu - úprava
Řetěz
Hydromotor přím. - NATER
Příruba
Lišta
Lišta
Lišta
Kryt boční
Podložka
Lišta II
Lišta I
Podložka
Pružina listová
Příložka
Plech panelu V
Třmen
Kryt
Pás II
Podložka
Deska
Výztuha
Podložka
Víčko pravé
Víčko levé
194
Číslo skupiny
45
18
18
18
24
7
7
7
7
7
7
7
7
7
27
8
8
27
27
27
27
27
2
7
49
27
38
14
8
7
15,24,27,38,39
8,12
8,12
16
19
6,11
17
11
21,54
16
50
16
14
27
14
30,39
33
50
50
27
10
14
29
23
40
45,46
45,46
16
21
21
10
10
Objednací číslo
1 1101 227
1 1101 228
1 1102 198
1 1102 464
1 1102 654
1 1102 665
1 1102 840
1 1102 933
1 1103 141
1 1103 780
1 1103 781
1 1103 841
1 1104 098
1 1104 099
1 1300 259
1 1300 260
1 1300 261
1 1300 276
1 1300 349
1 1300 528
1 1300 567
1 1300 665
1 1300 666
1 1400 003
1 1400 147
1 1400 148
1 1400 149
1 1400 152
1 1400 157
1 1400 166
1 1400 246
1 1400 252
1 1400 255
1 1400 314
1 1400 321
1 1400 363
1 1400 636
1 1400 637
1 1420 139
1 1420 152
1 1420 153
1 1500 168
1 1500 169
1 1725 002
1 2700 098
1 3000 262
1 3020 013
1 3020 014
1 3020 015
1 3020 016
1 3020 017
1 3020 018
1 3021 012
1 3022 027
1 3023 005
1 3052 009
1 3053 006
1 3053 007
1 3100 025
1 3100 026
1 3125 003
1 3125 004
Název součásti
Výztuha
Pant vnitřní
Bok
Držák II
Segment
Držák
Pant spodní
Deska
Držák I
Prst
Prst krajní
Držák
Vedení západky
Úchyt krytu
Trubka levá
Trubka
Trubka pravá
Trubka
Trubka II
Trubka
Trubka
Trubka I RA-80
Trubka II RA-80
Kroužek I
Trubka
Kroužek
Vložka
Podložka
Kroužek
Kroužek rozpěrný II
Kroužek
Vložka
Kroužek
Kroužek
Rozpěrka I
Doraz
Podložka
Kroužek
Rozpěrka
Kroužek rozpěrný
Kroužek rozpěrný I
Tyč řazení
Spojka
Kladka
Deska S
Trubka
Kolo ozubené z=28
Kolo ozubené z=34
Kolo ozubené z=42
Kolo ozubené z=30
Kolo ozubené z=40
Kolo ozubené z=36
Kolo korunové
Kolo II
Kolo přesuvné
Víko skříně
Skříň reduktoru
Spodek skříně
Plášť V
Víko skříně S
Kolo kuželové z=16
Kolo kuželové
195
Číslo skupiny
21
21
27
40
45,46
25,25A
21
16
7
55
55
54
21
21
47
47
47
49
50
2
50
42
43
15
27
27
33
6
25,25A
17
17
2
27
45,46
40
19
54
54
25,25A
17
17
26
19
8,12
18
47
17
17
17
17
17
17
18
25,25A
25,25A
17
18
17
27
18
27
25,25A,27
Objednací číslo
1 3125 005
1 3125 006
1 3125 007
1 3125 008
1 3153 120
1 3352 001
1 3400 020
1 3400 023
1 3400 049
1 3400 073
1 3400 074
1 3400 075
1 3422 113
1 3422 114
1 3600 008
1 3621 018
1 3732 123
1 3800 089
1 3800 090
1 3800 091
1 3800 092
1 3800 093
1 3800 157
1 3800 159
1 3810 112
1 3811 204
1 3812 132
1 3812 133
1 3812 134
1 3813 204
1 3813 206
1 3815 012
1 3822 049
1 3822 203
1 3824 006
1 3826 011
1 3826 012
1 3826 023
1 3847 230
1 3853 048
1 3900 042
1 3900 051
1 3900 079
1 3900 119
1 3900 120
1 3920 300
1 3921 190
1 3922 053
1 4900 043
1 4900 058
1 4900 079
1 4900 080
1 6221 028
1 6800 028
1 6800 059
1 6800 077
1 6800 105
1 6820 002
1 6916 004
1 8015 109
1 8200 032
1 8200 036
Název součásti
Kolo kuželové z=22
Kolo kuželové
Kolo kuželové
Kolo kuželové
Plášť rozvodovky
Klín
Řetězka
Řetězka z=11
Řetězka
Řetězka z=11
Řetězka z=16
Řetězka z=16
Kolo řetězové
Kolo řetězové
Spojka
Náboj spojky
Vidlice
Hřídel
Hřídel
Hřídel
Hřídel I
Hřídel
Hřídel V
Hřídel S
Hřídel
Víčko
Hřídel
Hřídel
Hřídel I
Víčko
Víčko
Hřídel II
Hřídel I
Víčko
Hřídel
Těleso ložiska
Těleso ložiska
Hrdlo
Kroužek
Těleso ložiska
Náboj
Hlava řazení
Matice
Náboj
Náboj
Kroužek 1
Pouzdro
Trubka
Víčko
Těleso ložiska
Těleso ložiska
Víčko ložiska
Kroužek
Spojka
Úchyt
Kroužek
Šňůra
Kroužek
Oko závěsné
Tyč řazení
Šroub dutý
Kostka
196
Číslo skupiny
27
25,25A,27
27
27
25,25A
20
39
16
40
16
38
15
17
17
2,39
17
25,25A
27
27
27
27
27
27
18
17
16,19
25,25A
25,25A
25,25A
25,25A,27
18
25,25A
17
16,24
25,25A
24
16,19
25,25A
15,38
46
39
26
20
38
15
17
17
17
27
24
19
19
16,19
12
29
24
12
27
6
17
51
7
Objednací číslo
1 8200 038
1 8200 050
1 8226 103
1 8226 147
1 8226 152
1 8226 163
1 8300 077
1 8300 078
1 8547 158
1 8826 003
1 9000 066
1 9000 073
1 9010 069
1 9100 004
1 9100 030
1 9126 001
1 9126 007
1 9200 177
1 9200 196
1 9200 246
1 9200 248
1 9200 249
1 9200 311
1 9211 006
1 9220 031
1 9220 327
1 9220 378
1 9220 438
1 9220 459
1 9220 460
1 9232 031
1 9240 344
1 9242 006
1 9300 232
1 9300 233
1 9300 237
1 9300 260
1 9300 283
1 9300 326
1 9300 372
1 9300 373
1 9300 383
1 9300 384
1 9300 459
1 9300 553
1 9311 012
1 9311 024
1 9311 253
1 9311 263
1 9420 129
1 9500 010
1 9532 826
1 9532 828
1 9532 833
1 9532 842
1 9532 844
1 9532 845
1 9532 872
1 9560 806
1 9600 100
1 9600 101
1 9600 104
Název součásti
Vidlice
Redukce
Hrdlo
Zátka
Hrdlo
Nátrubek
Vodič II
Vodič I
Kryt
Hrdlo dvojité
Nástavec
Šroub úprava
Šroub
Matice
Matice
Matice šestihranná
Matice
Víčko
Podložka
Podložka
Podložka 0.2
Podložka 0.3
Podložka
Čep
Podložka
Podložka
Podložka vymezovací
Podložka upravená Zn
Kroužek
Podložka
Podložka
Příchytka
Příchytka I
Čep
Čep
Čep Zn 8C
Čep 12x53x47
Hák
Čep
Čep I
Čep
Tyč levá
Tyč pravá
Čep
Držák I.
Čep
Čep
Čep
Čep Zn8CC
Pouzdro
Pero 14h9x9x33
Pero 8x7x80
Pero 10h9x8x32
Pero 10x8x50
Pero 12h9x8x40
Pero 12h9x8x45
Pero 12h9x8x50
Pero 10h9x8x25
Pero 10x8x33
Hadice
Těsnění
Pás krycí
197
Číslo skupiny
49
40
47
49
47
49
23
23
25,25A
47
19
25,25A
17
24
20
47
20
22
19,39,40
32
27
27
40
17
27
50
21
50
17
17
20
22,40,50
51
6,11
6
35
14
21
10
51
51
21
21
51
41
8
12
18
50
18
25,25A
17
25,25A
33
25,25A
27
27
35
27
6
27
14
Objednací číslo
1 9600 127
1 9600 128
1 9600 136
1 9600 137
1 9600 170
1 9600 210
1 9600 211
1 9600 235
1 9600 240
1 9600 258
1 9600 259
1 9600 280
1 9600 284
1 9600 285
1 9600 286
1 9600 368
1 9600 384
1 9600 393
1 9632 131
1 9632 132
1 9687 044
9 1750 001
9 3020 001
9 3082 112
9 3082 121
9 3100 010
9 3100 011
9 3100 014
9 3125 023
9 3125 024
9 3125 025
9 3125 033
9 3125 064
9 3182 079
9 3182 124
9 3182 125
9 3182 128
9 3182 129
9 3182 142
9 3182 143
9 3400 011
9 3400 013
9 3400 015
9 3400 035
9 3400 036
9 3400 037
9 3624 004
9 3800 062
9 3800 069
9 3870 129
9 3900 014
9 3900 015
9 3900 016
9 4300 040
9 4300 158
9 4300 160
9 4300 176
9 4300 178
9 4300 194
9 4300 195
9 4300 196
9 4300 198
Název součásti
Pás krycí I
Pás krycí II
Pás II
Pás I
Kryt spojky
Deska
Pás krytu
Pás
Trubička izolační
Kryt I
Kryt II
Pás
Pás krytu III
Pás krytu I
Pás krytu II
Kryt
Pásek
Kryt
Těsnění
Těsnění I
Pletivo
Klika
Kola ozubená
Skříň dávkování
Reduktor S
Skříň
Skříň I
Rozvodovka pro hydropohon
Soukolí kuželové
Soukolí kuželové
Soukolí kuželové
Soukolí kuželové
Soukolí kuželové
Rozvodovka
Jednotka II
Jednotka I
Jednotka III
Jednotka IV
Převod V
Jednotka vstupní V
Unašeč
Řetězka komplet
Řetězka t=15.8 z=54
Řetězka komplet
Řetězka komplet
Řetězka komplet
Těleso spojky
Čep s přírubou
Trubka pohonu
Hrdlo komplet
Náboj
Čep komplet I
Čep komplet II
Kroužek s krytem
Korba
Kolík kompletní
Lopata malá
Lopata velká
Vahadlo pravé
Vahadlo levé
Kryt levý
Kryt pravý
198
Číslo skupiny
14
14
50
50
27
20
11
46
23
28
28
27
30
30
30
51
54
30
25,25A
25,25A
14
8
18
17
18
27
27
25A
27
27
27
25
25A
25
27
27
27
27
27
27
15,24,27,38,39
16
35
16
38
15
17
16
24
25,25A
27
4,5
4,5
15,38
13
10
33
33
5
4
21
21
Objednací číslo
9 4300 199
9 4300 201
9 4300 202
9 4300 203
9 4300 208
9 4300 209
9 4300 213
9 4300 216
9 4300 220
9 4300 221
9 4300 223
9 4300 225
9 4300 226
9 4300 227
9 4300 230
9 4300 231
9 4300 232
9 4300 239
9 4300 240
9 4300 258
9 4300 260
9 4300 261
9 4300 263
9 4300 266
9 4300 270
9 4300 273
9 4300 274
9 4300 287
9 4300 288
9 4300 295
9 4300 297
9 4300 299
9 4300 326
9 4300 328
9 4300 337
9 4300 339
9 4300 340
9 4300 360
9 4300 361
9 4300 362
9 4300 363
9 4300 364
9 4300 365
9 4300 390
9 4300 392
9 4300 397
9 4300 398
9 4300 399
9 4300 412
9 4300 414
9 4300 415
9 4300 424
9 4300 425
9 4300 433
9 4300 484
9 4300 489
9 4300 493
9 4300 522
9 4300 583
9 4300 601
9 4300 610
9 4300 611
Název součásti
Táhlo brzdy
Opasek
Táhlo
Táhlo závěsu
Konzola levá
Konzola pravá
Držák vlnovce
Rám krytu
Kryt válců
Pohon válců
Držák
Pohon skříně
Řetěz podávání
Hřídel tažná
Držák válce I
Šroub komplet I
Šroub komplet
Držák válce II
Kolo komplet
Vzpěra
Kolík komplet
Stupačky sklopné
Držák krytu
Rám čela
Kryt komplet
Nástavek pravý
Nástavek levý
Čep komplet I
Čep komplet
Klín
Řetězka napínací
Stěrač
Podlaha V
Nosník V
Držák spodní
Noha I
Noha II
Plech podlahy
Plech podlahy I
Kryt podlahy III
Kryt podlahy II
Kryt podlahy IV
Kryt podlahy V
Pohon válců
Válec dávkovací S
Držák hydromotoru
Lopatka I
Lopatka II
Rameno
Čep
Kryt
Nosník komplet
Táhlo závěsu
Trubka napínání
Válec dávkovací
Držák
Příruba komplet
Západka komplet
Rameno závěsu
Držák
Vahadlo levé II.
Vahadlo pravé II.
199
Číslo skupiny
8
7
8
6
47
47
47
14
14
15
24
39
19
19
49
20
20
49
25,25A
24
14
14
35
50
35
37
37
49
49
10
20
19
27
27
51
51
51
32
32
32
32
32
32
38
34
40
16
16
28
14
40
11
11
20
55
54
25A
21
48
41
4
5
Objednací číslo
9 4309 042
9 4309 048
9 4309 054
9 4309 055
9 4309 056
9 4309 059
9 4309 060
9 4309 063
9 4309 065
9 4309 067
9 4309 068
9 4309 069
9 4309 075
9 4309 076
9 4309 079
9 4309 080
9 4309 084
9 4309 085
9 4309 086
9 4309 090
9 4309 094
9 4309 096
9 4309 097
9 4309 100
9 4309 101
9 4309 107
9 4309 111
9 4309 112
9 4309 115
9 4309 117
9 4309 118
9 4309 122
9 4309 140
9 4309 148
9 4309 149
9 4309 166
9 4309 167
9 4309 182
9 4309 195
9 4336 433
9 4396 051
9 4396 171
9 4396 172
9 4396 173
9 4396 178
9 4396 179
9 4396 183
9 4396 186
9 4396 190
9 4396 211
9 4396 217
9 4396 222
9 4396 236
9 4396 241
9 4396 245
9 4396 247
9 4396 249
9 4396 258
9 4396 282
9 5309 172
9 8050 038
9 8229 007
Název součásti
Rám V
Páka kompletní
Válec dávkovací s pohonem
Kryt přední
Montáž korby
Rozvod pohonu
Pohon V
Řazení rozvodovky
Hřídel tažná posuvného okna
Šroub napínání
Šroub napínání I
Napínání
Čelo pohyblivé
Čelo komplet
Nástavky
Rozvod hydraulický
Klín komplet
Ložisko komplet
Řetězka komplet
Panel V
Pravá svítilna
Noha
Podpěra hydraulická
Kryty podlahy
Kontrolní měřidlo
Řetěz N
Levá svítilna
Rozvod pohonu S
Pohon hydraulický D
Pohon reduktoru
Pohon mechanický
Ruční regulátor tlaku
Lano komplet
Řetězka komplet
Řetězka I. komplet
Válec komplet 2
Pohon 1000 ot.
Ventil upravený SV 1395
Ovládání hydropohonu RA
Páka
Osvětlení zadní V
Montáž, barvy
Rám podvozku
Ústrojí V
Brzda parkovací
Montáž závěsu
Přitěžování
Brzdy hydraulické
Stupačky
Ovládání přitěžování
Brzda M
Rozmetací lopaty
Pohon ústrojí V
Montáž kloubového hřídele 100
Kloubový hřídel N100
Závěs N
Kryty
Kryty pohonu 100
Brzda vzduchová 80V
Filtr komplet
Páka řazení
Hrdlo brzd
200
Číslo skupiny
27
8
16
14
14
15
24
26
19
20
20
20
50
50
37
49
10
19
20
29
23
51
51
32
2
46
23
38
40
35
39
7
21
16
16
55
54
47
41
2
29
10
3
27
8
6
47
49
14
48
12
33
28
45
46
11
21
30
7
40
17
49
Objednací číslo
9 8300 069
9 8300 071
9 8300 072
9 8300 074
9 8300 076
9 8300 079
9 8300 131
9 8547 056
9 8636 131
9 8700 264
9 8700 265
9 9016 134
9 9311 094
9 9311 146
9 9311 283
9 9311 284
9 9867 005
61L08100125150
66LJ0840
75H035 L= 400
75H035 L= 550
760L20005C0
760L30003C0
902CC32211
902CC32214
903C20L1
903D208G
903RL20
908DF24A
908DF48/65B
912T100
914C24E
914C48E
915N32214
915PA57
915PSI125/72
915R24
915RES38
921B38
9FCA309ES
KR 1015
Název součásti
Vodič zadní
Vodič komplet
Vodič I komplet
Elektrická instalace
Kabel přední P
Kabel přední L
Osvětlení přední B
Kryt komplet
Škrabka
Nápisy RA-100
Příslušenství
Oko závěsné
Čep komplet I
Čep komplet
Čep komplet III
Čep komplet IV
Brzda ruční
Náboj kola
Buben
Klíč brzdy
Klíč brzdy
Páka brzdy 200
Páka brzdy 300
Ložisko
Ložisko
Závrtný šroub
Matice M20x1.5
Podložka 20
Korunová matice
Korunová matice
Víko
Závlačka
Závlačka
Těsnicí kroužek vnitřní
Těsnicí kroužek vnější
Těsnicí kroužek
Podložka
Pojistný kroužek
Kroužek
Brzda sestava
Hadice 15x1.5
201
Číslo skupiny
29
22
22
22
23
23
23
25,25A
2
36
2
18
50
2
50
50
12
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
4,5
7
vyrábí a dodává
rotační žací stroje bubnové
rotační žací stroje diskové
rozmetadla chlévské mrvy
mulčovače
náhradní díly
AGROSTROJ Pelhřimov, a.s.
U nádraží 1967
393 12 Pelhřimov
Czech Republic
fax: 565 365 564
telefon: ústředna – 565 360 111
prodej tuzemský – 565 360 115, 565 360 116
export – 565 360 100, 565 360 242
servis – 565 360 229, 565 360 448
prodej ND – 565 360 152, 565 360 153, 565 360 154
Author: MIA Studio Vyškov Ltd. CZ
www.miastudio.cz
November / 2006

Podobné dokumenty